Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 07. February 2014, kl 08.55

Minulgi sama teema - ei saa end liigutama sad smiley ja kui lõpuni aus olla, siis ega söögiga ka kõik korras pole.Tulemuseks nulliring seekord. Ikka 67,2.

Selles valguses ootan juba esmaspäeva ja Pirle toidutabelt smiling smiley Saab ehk motivatsiooniga õigele lainele.
Ahjaa, ja mis puudutab toitude ülesmärkimist, siis kodus on minulgi toidukaalköögikapil käepärast ja üritan siis ka seda kasutada, aga töö juures on vähe keerulisem.

Vaatan, et Volüümikas ja Idatuul on kuskile kadunud. Auuu, tulge tagasi - lähme koos edasi.

Päikseliselt positiivset nädala vahetamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. February 2014, kl 09.00


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. February 2014, kl 09.32

Tsau mu armsad!
Karukesel häbi aga siin ta on 72 kgyawning smiley
Kui päris ausalt siis söön normi piires,nüüd vähemalt,liigun,ehk on asi selles et nikotiin puudu,kui see on nii siis on kõik ok ja keha harjub,kui aga soon siiski üle siis pean tänasest veidi reguleerima seda värki!
Mu kallid,päikest teile hinge ja õue ja palju,palju kallisid!
Ma saan hakkama!eks ju?thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. February 2014, kl 12.32

Tervitusedsmiling smiley
Sain ka lõpuks arvutisse, mingid tehnilised takistused.Vabandan,et kaalu teatamine hilines, reeglite järgi peaks teatama reedel, äärmisel juhul veel laupäeval.

Kolm päeva olen nüüd ka vaikselt trenni teinud, aga see on mul kaalu seisma pannudsad smiley
Esmaspäevast läheb siis põnevaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. February 2014, kl 12.48

Kodukoht, muretsemiseks pole põhjust winking smiley -panid tähele ,et minul on + nädal ja see on sellepärast, et alustasin ka alles trenniga. Tänane kaal juba 57,5kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 08. February 2014, kl 18.41

Minul oli ka just arvuti remondis, kartsin, et ei saagi sellest vanast kastist enam asja, aga remonditi ikka ära ja töötab jälle. Ei suuda enam üht päeva ka ilma arvutita olla, ei oska kohe olla... nagu puudu oleks midagi enda küljest. Vihikusse võib ju kirja panna tarbitud toidu, aga kaloritest pole halli aimugi, kõik ju arvutis. Tagantjärele tuleb välja, et üks päev liiga palju söödud, teine päev liiga vähe söödud, on ikka elu küll!
No nii, aga selle nädalaga jälle 1 kg kaotatud, polegi kõige hullem tulemus selle hüppelise nädala juures.
Lohutuseks siin teistele, kellel kaalus vähe alla võtta jäänud, ega iga nädal saagi tulemust tulla, muidu oleksime kõik varsti lapsekaalus tagasi eye popping smiley Aga esmaspäevast siis üritan ka eraldi tabelisse kõik kirja panna, vaatame, kauaks viitsimist, talvel veel aega selleks jätkub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 08. February 2014, kl 20.30

niipalju siis suusatamisest, küll on kahju. sai pisut küpsetatud ja kokatud, sest tähistasime pereliikme sünnipäeva, haiglas sad smiley. homsest jälle kaloreid lugema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. February 2014, kl 21.12

Käisin trennis, saunas ja väljas külmas vees, mõnuzzz smiling bouncing smiley
Koovike, mida sööd? Sul nii hea mineksmiling smiley
Poest läbi, sest kõht oli nii tühi ja teate ostsin rosoljet nii isu oli. Sõin ja võtsin ka väikse klaasi veini kõrvaleangry smiley Eks siis homme ole näha, hetkel päevakcal küll kontrolli all.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 08. February 2014, kl 22.11

Ega ma söö midagi erilist spinning smiley sticking its tongue out, ikka seda, mis kaubanduses pakutakse. Ma proovin hakata ka pirle uude tabelisse kõike kirja panema, sealt saab siis jälgida. Ma ikka püüan jälgida, mida teised kirjutavad oma toitumise kohta. Põhiline on ikka see, et kõik jääks soovitavate kalorite piiresse, ka trennipäevadel. Alguses sõin muidugi oluliselt vähem, aga et palju saab vett joodud, siis näljatunnet pole üldse ja õhtuti pole mingeid isusid, programm on ajus praegu niiii paigas. Kindlasti ei tohi liiga pikka vahet söögikordade vahele jääda, ikka on mingi pirn või õun taskus. Kuna töötan turismiasutuses, siis saan oma lõunasöögi ise kokku panna ja täpselt ka ära kaaluda, et üldjuhul ei ole silma järgi arvestamist, mis võib vahest väga petta. Vaatamata sellele pole mul kuuaja jooksul ükski päev olnud tasakaalus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 12.02

Kirjutage enda päevane kaloraaž, aga ei pea ,kui soovite lihtsalt jälgida ja arusaada kui palju tarbite kaloreid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 09. February 2014, kl 15.30

mul KA arvestuse järgi 1381 kalorit, jälgin, et üle 1400 ei läheks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 09. February 2014, kl 17.26

Minul uus eesmärk homsest siis 1393, esialgu ilma trennita, trenniga 1438- vaatan kuidas sujubeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 09. February 2014, kl 17.28

Minule on antud luba süüa 1497 cal eest, aga reeglina söön nats vähem, sest valgud lähevad jätkuvalt igapäev üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 20.30

Homme alustame TOIDUTABELI täitmist. winking smiley Nimekiri toitudest on veel lühike- neid saab juba kasutada ;- Toite võite lisada ise juurde nimekirja lõppu, aga neid saab kasutada ,kui olen üle vaadanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 09. February 2014, kl 21.14

Ma nüüd mõtlen seda, et kui ma juba kaalupäevikusse panen igapäev kõik korralikult kirja, siis miks ma ei või neid samu andmeid kasutada ka uues toidutabelis, need ju kõik seal välja arvutatud, mõningad asjad võibolla kokku liita. Üks küsimus veel, kas keegi on cherimoiat söönud, Rimis müüakse? Ma ei leidnud toitainesisaldust selle kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 21.14

Ahjaa, toitude nimekiri asub tabeli kõrval- seda on vaja siis kui tahate midagi lisada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 21.18

Koovike, loomulikult võid kasutada samu andmeid - kui nad on õiged andmed, siis pole hullu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 09. February 2014, kl 22.46

Vau, kui tublid te olete olnud. Pirlel tabel valmis ja puha... ja kõik stardivalmis homme alustama smiling smiley Vahva!
Terve nädalavahetus olin arvutist eemal ja pean tunnistama, et ei märkinud ka KA tabelisse midagiconfused smiley. Aga sain piinava enesetunde vähe paremaks, kui mõtlesin, et esmaspäevast hakkan ju teiega koos oma toitumisel teravalt silma peal hoidma. Homme on kohe esimene raske katsumus veeretatud mu teelewinking smiley - mehel on juubelitaoline sünnipäev ja siis ilmselt õhtusest šampusepokaalist ei pääse (väga muidugi ei taha ka pääseda, kui päris aus olla tongue sticking out smiley), aga eks siis muude asjadega tuleb tagasi hoida.

Rõõmsat pealehakkamist ja järjepid(evust)u meile, tüdrukud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 10. February 2014, kl 00.08

Unustasin - KA annab minu päevanormiks 1364.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. February 2014, kl 09.47

Kena esmaspäevasmiling smiley

Pirlele suured tänud, tabel väga heasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 13.03

apostroof, sisetasin Sinu toidud enda lõunasöögi ja vahepala lahtritesse. Tekis erinevus kcal-tes. Kas Sinu andmed on kontrollitud? Kui klikkad "Ruks rukkileib ('Leibur')" lahtri peale, tuleb teine leht leiva andmete kohta. Kas saad ära kontrollida?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 10.02.2014 13.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 13.11

Kui palju paned mett kohvi sisse? Mina arvestasin tl täis ja paksu so.u. 8g

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 10. February 2014, kl 13.30

Oih, Pirle, ma vist sogasin selle tabeli nüüd täitsa segi sad smiley Ma kohe kardan igasugu arvudega asju ja kui veel peab neid tabelisee ka kandma, siis ma olen täitsa abitu.) Aga ma luban, et ma püüan õppida ja targemaks saada.

Kuna täidan ka KA tabelit, siis võtan arvud sealt - need ei pruugi vist iga kord kokku sobida meie tabeli kõrval olevaga. Ruksi puhul olin küll kogemata võtnud teraleiva.

Mett panen umbes pool lusikatäit, aga kuna KAs on antud kohv meega, siis ma ise ei hakanud üle arvutama ja kaaluma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 13.51

Tabeli pärast pole küll vaja muretseda winking smiley Midagi ära rikkuda ei anna- alati saab korda teha winking smiley Kcal lahtritesse võite loomulikult ise kirjutada, kui ei ole nimekirjas antud või ei sobi Teile!



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 10.02.2014 13.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 14.09

apostroof, minu arvutuste järgi tuleb 150g kohvi meega (so.u. 1/2 suurt kruusi) 16kcal winking smiley. Millist sinki sõid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 10. February 2014, kl 14.27

No vat, Kaaluabi annab 3 kcal. Ma ise kahtlustasin ka, et see on liiga ilus, et olla tõsi winking smiley Aitäh, Pirle, olen jälle targem.
Singiga on nüüd selline lugu, et see oli mingi tundmatu keedusink, mille mees oli Rimist ostnud. Ta teab, et tuleb võimalikult lahja toode valida ja valis siis sellise, mille 100gr annab 6kcal. Ma hommikul kiiruga jõudsin küll kaaluda ja püüdsin KA tabelist leida umbes sama kaloraažiga singi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 14.41

See sink ei saa olla siis sealihast!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 10. February 2014, kl 14.53

Pagan teab, mis lihast see oli - igatahes hea ei olnud tongue sticking out smiley Mingi väljamaine värk - läti või leedu toode.
Aga lõunasupp oli veiselihaga ja siis vist tuleb kaloreid vähe rohkem?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 14.55

ok

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2014, kl 14.57

Ei leia sellist hartšoot- lisa ise kcal

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.