Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. March 2014, kl 13.31


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 07. March 2014, kl 14.49

Minu arvates ei ole määrava tähtsusega, kui kiirelt või aeglaselt kaalus alla võtta, kõige tähtsam on, mis sa teed siis, kui on saabunud hetk hakata kaalu hoidma, kas on püsivust end edaspidi kontrolli all hoida või lased end lõdvaks ja hakkad taas vanaviisi toituma. Selleks ei ole palju vaja, et kõik hakkaks jälle vastassuunas liikuma. Loodan isegi siinse keskkonna abiga oma teadlikkust tõsta ja jõuda kindlale veendumusele, kas nüüd või mitte kunagi, sest aeg tiksub ainult meie kahjuks, aga eks ma mõtlen sellele jälle siis, kui endal soovkaal käes ja uued, kallid riided uue figuuri järgi soetatud spinning smiley sticking its tongue out.
Igal juhul meeldivat kevadist nädalavahetust ning palju lilli ja lähedaste kallistusi sellel naistele erilisel päeval!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 07. March 2014, kl 19.43

Minul oli täna küll väike miinus, aga ma pole üldse rahul. Ootasin ja lootsin ikka rohkemat.
Olen hakanud iga päev töölt koju minema jalgsi ja iga päev käin jala trepist alla ja üles 5-ndale korrussele. Ma imestan teid, kes käivad jooksmas ja veel trennis, tublid olete! Kas te ikka olete keskealised?grinning smiley Mina küll praegu veel seda ei suuda.

Täites iga päev toidutabelit, saan ma väga hästi aru, et ma söön liiga palju, liiga palju...!sad smiley Liiga palju on ühes toidukorras komponente. Lõunaks oli mul juba kaloraaž täis, mis tähendab, et õhtul ei tohiks enam mitte midagi süüa. Siiamaani ei ole ka söönud, aga tean, et mingil hetkel tekib näljatunne ja siis... söön kindlasti midagiwinking smiley

Ma imetlen Koovikest, kes suudab igal nädalal üle ühe kilo maha võtta, uskumatu! Super! Tubli, Koovike! Mina tahan kaspinning smiley sticking its tongue out. No räägi, kuidas see sul õnnestub?

Mulle meeldib Kodukoha tempo, ma tahaksin ka sama tempoga 20 kg maha võtta. Sest, mis on 2 aastat, see läheb ju nii kiiresti! Alles oli uus aasta ja nüüd juba naistepäev. Uskumatult kiirest läheb aeg.

Kallid naised, soovin Teile imelist naistepäeva!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 07. March 2014, kl 21.07

Roosike, tore,et oled jälle meiegathe finger smiley

Ka minul oli raske, saan sinust aru,aga näed vaikselt tuleb. Usu mind ka sina suudadsmiling bouncing smiley

Olen ka sinuga koos kiitmas Koovikest,kes oskab kohe õige nupu peale vajutada ja sellise lühikese ajaga super tulemuse teha!

Ärme siis lase naistepäeva tortidest ennast ahvatleda, eksthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. March 2014, kl 10.25


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 09. March 2014, kl 08.49

hei, vaatan, et see nädal on kõik tublid olnud, ühtegi plussi ei ole, see on juba kevade märk. koovike on eeskujuks kõigile, Sa oled juba minu kaalu kinni püüdnud, pean ka rohkem pingutama. vaatasin päevikust mida ja millistes kogustes Sa siis sööd, jah tõesti nii peabki ja mitte ühtegi libastumist - ma kummardan Sinu meelekindluse ees.
roosike57 - maadled sama probleemiga mis mina, KOGUSED, kui midagi väga maitseb (aga neid on palju), siis kaob kontroll. arvan, et kõige tõhusam on alati toit ENNE kaaluda ja kirja panna kui sööma hakkad ja siis lihtsalt mitte juurde võtta - see on teooria. raskeks läheb külas ja väljas, kus kaalu ei ole, komponente ei tea ja enne ei saa kirjutada ka, siis kaobki minu iseloom päris ära.
seljavalu on järele andnud, jooksusamme veel ei julge teha, aga ujuma juba plaanin lähiajal minna. üldse olen valmis ennast rohkem kokku võtma. see on hea tunne, soovin seda tunnet Teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. March 2014, kl 22.01


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 10. March 2014, kl 12.22

Vau, oleme olnud kõik väga tublid smiling smiley Miinuseid on vahvalt palju ja naistepäev oli kindlasti väga meelierutav (loodetavasti ei tabanud see erutus liiga maitsemeeli winking smiley)
Olen nüüd ka tagasi toidutabelit täitmas. Selleks korraks ka suuremad peod möödas. Ehk ka haigused. Ise loodan väga, et saan jälle ilusti nii normaalse söömise kui liikumise peale.
Tegusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. March 2014, kl 11.19

Kaalu kiire langetamine võib viia selleni, et eesmärk võib jääda saavutamata. Kindlasti on paljud kuulunud/lugenud lauset: "Mina aru ei saa, miks minu kaal seisab paigal?"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. March 2014, kl 19.19

Igaüks teeb oma valikud ise!
Minu eesmärgiks on tervislik kaalulangus. Praegusel hetkel püüangi leida päevase kalorihulga, mille juures säilitan kaalu ja siis alles natuke kärpida. Paleo toitumine koos treeniguga on mulle veel võõrad. Enne treeninguga alustamist pidin päevas tarbima u. 1800kcal,et kaal langeks kuni kilo nädalas. Nii et ka Paleo toidul olles peab söömist piirama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.58

Tere nukukesed!
Minu kaal 70,8,seega -200g,nadi tulemus,pendeldan ikka edasi-tagasi!
Minul esimesed 16 kilo poolteist aastat tagasi läksid kuidagi väga kolinal,siis jäin 70 pidama,siis sain pika,pika vaevaga 67 peale ja nüüd olen päris plindris,kord 72,kord 70,5,kõikumine trastiline,süü on muidugi endal,vahest kiiruse tõttu jääb mingi söök vahele ja no siis pistad juba suhu tont teab mida,teades küll et ega see midagi head ei too.No kurivaim,kuidas küll end nii motiveerida et ei libastuks ,teoorias juba nii tugev et anna olla,tegelenud ju rohkem kui 4a,kuid praktika ikka ja jälle libiseb käest!thumbs down
Koovike meil muidugi super tegija,müts maha,ma ei tea kuidas ta seda teeb aga teeb jube hästi!
Kuid eil on ka teisi püsi tegijaid ja ka nende ees sügav kummardus,endal kohe häbi olla nii tegusate kõrval,koguaeg tunne et reostan tabelitspinning smiley sticking its tongue out
Aga ma püüan ikka ja jälle edasi askeldada,ehk saan oma unistuste 6 tagasi,riidedki ootavad nukralt kapis!sad smiley
KALLID ,MU ARMSAD JA PÄIKEST HINGE!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 14. March 2014, kl 15.57

Head emakeelepäeva ja ka rahvusvahelist unepäeva smiling smiley

Kodukoht ja Koovike, väga tublid olete. Kiitus ja paid. Pikad kohe winking smiley
Olen sel nädalal ka kuidagi hoopis teisel lainel ja kaaluga kehvemad lood.Põnevaid uudiseid ümbritsevast ühiskondlikust elust tuleb iga päev, või tegelikult lausa iga tund. See omakorda tähendab töö kontekstis seda, et pole aega söögi peale mõeldagi ja põnevusega läks käsi üha tihemini sahtlisse šokolaaditüki või pähklipeotäie järele. Kahjuks. Ja lõunasöök oli ka tihti suhteliselt rammus ja aimamatu kaloraažiga kohvikusöök. Nojah, ühesõnaga, ma see loll ei ole kohe kindlasti, kes vabandusi ei leia tongue sticking out smiley. Aga ega ma väga õnnetu selle 300-grammise plussi pärast nüüd ka pole, eelneval nädalal läks ju pea 2 kg maha ka.
Karuke, ole nüüd rahulik - ei risusta sa midagi tabelit. Eks igaüks liigub omas rütmis ja olekski ju igav, kui vahel üldse tagasilööke poleks.

Trotsige tuult ja nädalavahetuseks lubatud lund! Kevad on nagunii siin juba, olgu või südames esialgu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 15. March 2014, kl 10.20

tsau, halb nädal oli, ootamatu operatsioon emal, autol tuli ratas alt ära, laps läks pikemaks ajaks Euroopat avastama, ise pendeldan kahe haigla vahet. liikumist ei ole olnud, niipalju siis jooksmisest ja ujumisest. vabandust laupäevahommikuse kurtmise pärast, ehk päeva jooksul läheb meeleolu paremaks. kiitus tublidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. March 2014, kl 13.12

Eskata, see on nii kord seatud, et päevad pole vennad, katsu see kehva päev lihtsalt õhtusse saada, küll homme tuleb parem...
Palju õnne Kodukoht!!! Sa saavutasid oma vahe-eesmärgi winking smiley
Lõpuks on ka selle aasta talv kohale jõudnud ja nüüd ruttu riidesse ja selle talve esimest lumememme tegema grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 16. March 2014, kl 08.54

hei, uus päev ja uus olemine! õige - ei tasu viriseda nende asjade pärast mida me muuta ei saa. see nädal peaks toitumune olema plaanipärane, aga järgmine nv võtan "KA vaba päeva", siis tuleb üks suur söömapidu, kust ei puudu ka alkohol. tark oleks muidugi autoga minna, aga millalgi peab lõõgastuma ka.
olen sellise perioodi üle elanud, kus ei kontrollinud oma isusid ja siis põdesin, nimetan seda perioodi "kaalustressiks". võtsin aja maha - pool aastat ei kaalunud ja sõin mida tahtsin (ja tahtsin palju). võtsin 6 kg juurde. tänaseks olen peaaegu sellest viimasena juurdevõetud kuuest kilost lahti saanud ja valmis oma igapäevaseid söömisharjumusi muutma, vähemalt olen teel sinnapoole. eks neid üksikuid "valesid" päevi ikka juhtub, aga ei põe enam. au ja kiitus koovikesele - selline tahtejõud ja meelekindlus! mis valemiga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. March 2014, kl 22.36


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. March 2014, kl 10.32

Olen olnud siit pikalt eemal, hakkasin juba igatsemaspinning smiley sticking its tongue out

Tööl kiire,kiire... tegelen kodu remontimisega peale tööd ja kasutan iga vaba hetke sellele.
Ka õhtused väsitavad külastused ehitusmaterjalide poodi. Üks on vähemalt hea,et kaal langebsmiling bouncing smiley.

Eesmärgi täitmise üle olen Õnnelikthe finger smiley
Olen olnud väga järjepidev ja kaalunud kõik suutäied ega ole patustanud. Soovin uut eesmärki seada 3kg - kuu ajaga.

Ootan väga kevadet. Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. March 2014, kl 13.09

Silm naudib lumist vaadet winking smiley ja nüüd kaloreid põletama- lumi pea põlvini. Kui lumesadu päeva jooksul väga tihedaks ei lähe, siis plaan õhtul minna perega suusatama, mida mina pole teinud u. 23 aastat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. March 2014, kl 14.10

Jaksu suusatamisel, kalorid kaovad kui nõiaväel eye popping smiley ja lõbusaid hetki lumes.
Ise olen väga sellest maast vaimustuses, eriti Bergen ja trollidemaa, käisin aastal 2007 Jaanipäeva paiku. Järgmine unistus siht põhjapoole ja virmalisedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. March 2014, kl 12.30

Peale lume rookimist oli tunne nagu oleks poolmaratoni läbinud - eile jäi suusatamine ära, aga võib olla täna... winking smiley
Mina elan oma perega Kesk-Norra piirkonnas. Põhjas pole käinud ja Trolliteele pole ka veel jõudnud, aga sellel aastal on plaanis seal ära käia. Olen näinud ka väga, väga ilusaid virmalisi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 18. March 2014, kl 15.54

Meie pere on samuti in corpore Norrast vaimustuses smiling smiley. Kolm aastat tagasi sai seal viimati käidud ja on siiani südames ja silmis (tuttav Norra pere kinkis meile soliidse metallvardaga väikse Norra lipu, mis praegugi koduse sinimustvalgega kõrvuti kapil seisab). Ma ei taha mõeldagi, mis siis veel juhtub, kui tõega ka n-ö õigesse Norrasse ükskord satume. Siiani on olude sunnil õnnestunud ainult Oslo ümbrusega tutvuda winking smiley. Nii et Pirlele mõeldes tekib põletav Norra-igatsus.

Kaaluasjadega olen praegu nagu kana takus sad smiley Iseloom on kuskile kadunud ja ei suuda end õhtuti ohjeldada. Eile tegin küll pea 4-kilomeetrise kõnnitiiru, aga sõin selle peale kahe suupoolega ahjukartuleid ja searibi(ka mu punasest lihast loobumise nullis see ära). Sellises seisus pean teilt vabandust paluma, aga ma ei taha siia toidutabelisse kriipsugi kirjutada. Olen iseendaga pahuksis. Luban, et tegelen enda emotsioonidega ja kallutan nad kiiremas korras positiivsele rajale.

Teie olge tublid, nagu olite eelmiselgi nädalal ja õigusega enda üle ka uhked: [www.kaaluabi.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 18. March 2014, kl 23.49

hei Teie seal Norras, suusatage minu eest ka. meie talv vedas alt, sain ainult kaks korda suuskadele. niiiiiii väga tahaks ka suusatada. suu jookseb vett ahjukartulite ja searibi järgi, ma ei mäletagi enam, mis asjad need on, samuti pole juba kaks kuud midagi küpsetanud, aga noh, mis teha, kui ei oska piiri pidada, siis tuleb ilma olla. blogist sain koovikese kohta teada, et ta õhtuti eriti ei söö, selge, nii see kaal langebki. teoorias tean seda, aga praktikas saan paar päeva hakkama, siis kaob kontroll ära. praegu on eriti hea nädal, toitumine on kontrolli all. hei, apostroof, aitab küll ahjukartulitest, homsest hakka jälle kapsast ja porgandit sööma ja oledki jälle rajal. positiivsuse poole püüdleme ilmselt kõik. mõtleme siis kaks positiivset mõtet iga negatiivse mõtte asemel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 19. March 2014, kl 15.17

Eskata,aitäh kaasa elamastthumbs up. Ma ei ole kunagi väga kapsa- ja porgandinärimisusku olnud winking smiley Olen realist ega hakka enda kehaga ka niiviisi ekperimenteerima. Püüan ikka edaspidi ka mõistlikult süüa, st kõike, mis on maitsev ja eelkõige tervislik. Lihtsalt õigete kogustega pean hakkama saama. Ka praeguse kaalulangetuse ajal olen varemgi söönud nii ahjukartuleid kui searibi, aga mitte sellises koguses ja mitte nii hilja õhtul sad smiley.

Eile juba olin natuke tublim: jõudsin koju kuskil poole kümne paiku õhtul ja jõin suurema nälja kustutuseks ära klaasitäie tomatimahla. Aitas väga hästi - ei kukkunudki kohe valimatult külmkapi sisu tühjendama. Ja pärast pisike tükike lõhet toorsalatiga. Elame veel smiling smiley!

Siin üks hariv, motiveeriv ja lohutav lugu ka meile: [www.kaaluabi.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. March 2014, kl 16.30


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. March 2014, kl 07.30

Tere nukukesed!Ilusat kevade algust,lootus on et homsest ehk soojem ka!
Minu kaal 70,4 seega -400g jälle abiks!Nii tahan loota et järgmine nädal ehk näen 6!hot smiley
Kõigile kõike kaunist ja palju ilusaid nr.
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 21. March 2014, kl 09.46

Kevad hakkas pealinnas küll hirmsa ilmaga - tuiskas mingit lume ja lörtsi vahepealset jäist asja. Täna on juba kevad mis kevad - isegi päike piilub pilveservast smiling smiley

Nii on minulgi olukord terve eelmise nädalaga. Siiski kogusin tormilise nädalaga pool kilo kaotatud kaalust tagasisad smiley - nüüd siis 65 jälle. Ent hea uudis on see, et olen juba paar päeva suutnud end ree serval hoida. Järgmisest nädalast hakkan taas toite kirja panema. Ja palun kergemat karistust selle eest, et teie ilusaid miinuseid nullinconfused smiley

Kaunist nädalavahetust ja imeilusaid kevadilmu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. March 2014, kl 15.11

Eelmise nädala suur langus ehmatas päris ära,eks nüüd on kehal väike kohanemise aegtongue sticking out smiley


Vihmaga läksin Kaubamajja ja päikesega väljusin....leidsin endale ilusad viigipüksid ja mis kõige tähtsam valisin suurusnumbrite 40 ja 38 vahel ja otsustasin viimase kasuks.the finger smiley

Nädalavahetusel hakkan õunapuid lõikama (mõned tragid tegid selle töö juba veebruaris ära) ja muud toimetused õues,kui ilm lubab.

Päikest ja tervislikku nädalavahetustsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. March 2014, kl 20.48

Ohhh,häbi,häbiangry smiley
Kõige pealt ananassi ohjeldamatu õgimine, niikaua kuni suu valus ja oleks sellest veel vähe...ei suutnud vastu panna ja sõin korraga 100 gr Kalevi tumedat s'okolaadi ka korraga äraconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 21. March 2014, kl 22.51

tsau, mul täna nii suur miinus, 77,3 seega -1,9. nii oleks tahtnud igaks juhuks natuke suurema kaalu kirja panna, et järgmine nädal plussi ei oleks, aga keda ma ikka petan. olin küll see nädal hästi tubli, nagu plaanitud. täna sõin juba mitu torti, homset õhtut ma toidutabelisse kirja ei pane. edasi annan endast parima. et plussi ei tuleks.
õunapuud jäävadki mul lõikamata, ei ole kunagi seda üksinda teinud, abilised on kõik laiali. hea meelega võtaks oskaja lõikaja, aga pidavat päris kallis teenus olema.
ananass ja pisut šokolaadi - see ka mõni patt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 22. March 2014, kl 00.16

oi kurja, kui oleks teadnud, et kaks torditükki kokku umbes 500 kalorit annavad, oleks mõlemad söömata jätnud sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.