Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. November 2013, kl 09.05

Ma tegin eile ca 20 minti trenni kodus..täna lihased haiged. Ma hakkasin mõtlema vb sööngi liiga palju jahutooteid kaasaarvatud makaronid,kartulid. Täna lähen ostan kana ja salatit ning söön seda vaatan kuidas see kaalule mõjub. Ei neid naiste asju mul veel ei ole tulemas , see juhtub alles 10dets. smiling smiley Ja rangeid dieete pole ma ka pidanud kõik on alati normide piiris olnud. Vb see eilne seljanka + õhtul praekartul polnud head ideed mida süüa smiling smiley Proovin seda viga mitte teha ja rohkem värsket süüa. Ainult mida süüa lõunaks ? Ja mida õhtuks? confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 28. November 2013, kl 09.13

Tere, Merli- ma arvan, et su päeva kaloraaz on liiga suur. 1900 kcal on hea kaaluhoidmiseks, aga allavõtmiseks sellest jääb paljuks. Mulle meeldis arvutus saates "Süües saledaks", kus arvutati päevanormi nii, et olenevalt sellest mis sa kaaluda tahad- korrutad 22 -ga. Kui sa tahad kaaluda 75, siis korrutad 22 ja saad 1650 kcal päevas. Ning praekartulid unusta igaveseks ära. kunagi kooliajal, ühikas elades, võtsin 2 kuuga 10 kg juurde, sest sõin igal õhtul praekartuleid. pärast kaalumist loobusin praekatest igaveseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 09.17

Nagu ma aru sain, siis köögikaalu sul kodus pole. Kui majanduslik olukord võimaldab, siis mine osta omale poest köögikaal. Usun mind, see tõesti aitab sind. Saad selgust, et kui palju täpselt sööd. Võibolla ei olegi vaja viga mujalt otsida. Ilma köögikaaluta ei saa sa mitte kunagi täpselt teada energiahulka, mille sa söömisega saad.
Ja see, et lihased on "haiged" võib olla ka põhjus, miks paarsada grammi kaal kõrgem on ... aga ma usun, et sa tead seda isegi smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 28.11.2013 09.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. November 2013, kl 09.23

Kavatsesingi nüüd osta kui raha saan smiling smiley Proovin siis veelkord oma toitumist muuta ja leida mingi lahenduse mis sobiks mulle. Ja neid rasvaseid toite ma ei puutu ka enam..kahju,et selliste ajade pärast peab inimene paksenema. Pean nüüd lippama täna tuleb aktiivne päev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 10.27

Mina mäletan uskumatult selgelt, kuidas kunagi ammu, kui ma Kaalujälgijate rühmas käisin, oli rühmajuhil kaks suurt pilti:

ühel pildil oli õlipudel ja teisel suhkur.

Küsimus oli, et kumba neist peaks rohkem kartma ?

Enamus vastasid , et õli, see on ju rasv confused smiley.

Tegelikult on aga rasvad kehale isegi hädavajalikud.

Kindlasti oleme me kõik teadlikud , et on rasvlahustuvad vitamminid ( A, D, E, K) ja vesilahustuvad vitamiinid ( kõik B-grupi vitamiinid, C). Kõik me teame, et kalast saab kasulikke oomega-rasvhappeid jne jne . Kadri .... see on sinu tööpõld winking smiley

Mõtleme nüüd korra ... kas me oleme kuskilt kuulnud, et suhkur on kasulik smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Mina ei ole.

Küll aga on rasvad väga kontsentreeritud energiaallikaks, tarbides rasvarikkaid toite on väga kerge saada üleliigset energiat. Kui energia tarbimine ja kulutamine ei ole tasakaalus, ladestub see liigse rasvana rasvkoes, see aga viib ... kaalu suurenemiseni.

Veel on kuskilt meeles, et 2000 juures peaks inimene päevas tarbima ... oli vist 65g rasva ? Kadri ... help smiling smiley

Taaskord jõuame me sellesse samasse punkti, et meil oleks vaja teada, mida ja kui palju me siis tegelikult sööme... et teha mingeid järeldusi. Uisapäisa ei tasu millestki loobuda. Inimkeha on tegelikult ju üks igavene peene värk. See keha, mis meil on - me peame sellega elama elu lõpuni ehk siis kaua , kaua. Ja me tahame , et see toimiks kuni lõpuni ideaalselt, mitte ei jätaks meid viimastel aastatel hätta. On ju nii, eks smiling smiley Seega pole mõtet selle toimimisse väga robustse jõuga sekkuda. Tasa ja targu, enne mõtleme 1000 korda ja siis tegutseme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. November 2013, kl 11.00

Heh, alla ma kindlasti ei anna. Köögikaalu hetkel pole võimalik osta aga olen endale eraldi tabeli teinud, kuhu panen kellaajad ja viis toidukorda kirja, mis on omakorda minujaoks uus. Muidu ikka oli mul kolm toidukorda, kuid võtan teadjatelt õppust ja lisan ka vahepalad oma menüüsse. Kuidagi peab ju nendest õgimishoogudest lahti saama. Aga olge teiegi edasi tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 28. November 2013, kl 11.02

Mina nõustun Vurriga, keha funktsioonid toimivad keeruliselt ning ühe elemendi muutmine võib kaasa tuua protsesse, mida me ei pruugi üldse seostada algse muudatusega.
Kui teha õhtul trenni, siis see võib muuta kaalutulemust hommikul, kui jätta vesi joomata päeval, siis järgmise päeva hommikul on küll kaal väiksem, kuid seda ikka ilmselt veepuuduse tõttu jne jne
Seega, võtta asja rahulikult ning mõistlikult, kui ikka organism vajab glükoosisuhkrut ajutegevuseks, siis tuleb seda manustada - kuid kõike mõistlikult ning näha tuleb suuremat pilti, kui ainult see konkreetne hetk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 11.18

Vaatasin palju maksavad köögikaalud. Näiteks Prisma peremarkeTi kodulehekülg pakub Salteri digitaalset köögikaalu hinnaga 13.75.
SALTER -dig. KÖÖGIKAAL


Sellel kaalul on max.3kg , osadel on max.5kg. See hind ei tohiks olla liiast suur, arvestades , et kaalu saab ju kasutada 10 ja veel aastat. Kindlasti on kallimaid, kindlasti võib leida odavamaid.

Arvestades seda, et McDonaldsi eine või pitsa maksab oma 5-6 eurot , siis saab köögikaalu omale vaat, et kahe kiirtoidu eine raha eest. Prioriteedid paika !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 11.26

Lisan veel, et ega ma ei tahtnudki öelda, et suhkrust peaks täielikult loobuma smiling smiley Ka suhkruid - süsivesikuid saab hankida erinevaid teid mööda. Küll aga ei ole mõtet seda ilusat kristallvalget suhkrupuru kohvi, tee ja magustoitude sisse supilusikate viisi kühveldada, eriti kui on ülekaalulisus probleemiks smiling smiley Nagu rasvagagi, tuleb ka suhkruga mõistlikult smiling smiley ümber käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 28. November 2013, kl 11.34

Tere juba teist päeva!
Endast siis. Elan Tartus, olen 39 aastane. Peres on 4 poissi: vanim saab jaanuaris 18, järgmine on 16, väiksemad saavad detsembris 6 ja 1.
Kaaluga olen vähem või rohkem võidelnud 15 aastat. Esialgu läks 3-4 lisakilo ludinal alla tagasi, ise tegelikult saavutatud 61 kilo peal seistes rahul ei olnud. Umbes 10 aastat tagasi lasin end tõeliselt käest ja alla tuli võtta 9 kilo, sain paari kuuga hakkama. Nüüd olen umbes 6 aastat 71 kaalunud ja üsna rahul olnud, aga kodus istudes ja hormoone kasutades on seegi käest lipsanud ja 26. novembril kaaluabiga liitudes kaalusin juba 76,4 kilo! Aitab!!!
Eesmärk on sõbrapäevaks jõuda 65,3 peale, selleks on päevane kaloraaž 1264. Mulle väga meeldib kalorite lugemine, isegi kui toitumine väga tasakaalus ei ole, siis on ikkagi ülevaade kõigest, mida sööd, mustvalgel. Ja teie seltskonnaga liitusin sellepärast, et oleks konkreetselt häbi kui libastun. Minu iseloomutuse korral ei aitagi muu kui kaaslaste karm pilk, mis mu vorstikesed ja pirukad üle loebwinking smiley
Õues piilub päike, mõnus tunne on uuesti alustada. Iseloomu meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2013, kl 11.35

Merli, küsisid, et mida süüa lõunaks, õhtuks.

Kirjutan toite millega ma ise alustasin:

keedetud muna(harvem praetud või omlett) sai minu lemmikuks, täidab kauaks kõhtu, söön seda Felix Thousand island kastmega(müüakse poes valmis kaste) kui riiuli juures lugesin, siis selles oli kõige vähem kaloreid, ok oli ka mingis läbipaistvas felixi kastmes aga see jubeda maitsega. Nüüd see kaste minu lemmik, kasutan seda ka või asemel leiva peale...vähem kaloreid smiling smiley

Kodujuust, vaata pealt kaloreid, kui ostad ilma kooreta, siis arvesta, et pead koore kalorid veel juurde arvestama. söön seda tomati, kurgi, lehtsalatiga.

kanafilee ja kala, (loomaliha annab palju kaloreid)

hiinakapsa salatid, kurk, tomat, paprika...
salatile liha kõrvale.

saia ei söö üldse, selle asemel wasa original leib...see selline krõbe õhuke koorikleib, proovi...mina jäin peale proovimist sõltuvusse. sinna saad peale mida tahes panna...

lillkapsas, keedan puljongis...väga hea kartuli asemel süüa.

tatar on hea, kui sellega ei liialda.

Väldin: kartul, riis, makaron, saiad, tordid, kõiki nisu sisaldavaid tooteid, suhkur, jogurt, mahlad, karastusjoogid...

Paljud toidud ei tulnud meelde... need minu soovitused, äkki leiad endale ka midagi.
Põhiline, et söön liha alati salatiga...vähemalt proovin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. November 2013, kl 11.46

Väga head nõuanded panen kõik kõrvataha winking smiley Tulin just linnast käisin maximas , ostsin endale kanafileed ja külmutatud juurvilju( mingi raguu segu) 100gr 19kcal. Nii eks ma siis valmistan endale lõunaks kana ja juurikaid smiling smiley Õhtuks söön äkki siis keedumuna tomati´+kurgiga? Ma tõesti arvan,et minu kaalutõus on seotud sellega et siin võimlen omaette smiling smiley Sp ,et riided on suuremaks jäänud ja kui ma nüüd õigesti mõõtsin siis vöökoht oli 2cm võrra peenem , viimati mõõtsin 20 nov ja siis oli 110 cm ,täna mõõtsin oli 108 cm smiling smiley Loodan,et saab minust asja ikka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2013, kl 11.55

dieedipaevik, anna siis vahepeal meile ka teada kuidas sul läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 28. November 2013, kl 12.10

Mina ka lõpuks Türgist tagasi!
Võttis täitsa võhmale see teie vahepealsete kirjutiste lugeminesmiling smiley aga hakkama sain.
Teretulemast ka uutele liitujatele ja jõudu Dieedipäevikule edasises pusimises!

Reisil sai õhtuti ikka üsna palju söödud aga mida päevi edasi,seda rohkem tuli mõistus koju ja ei proovinud enam iga hinna eest kõike proovida (olime erinevates hotellides ja suht erinevate menüüdega need).Iga korraga lisandus taldrikule aina rohkem rohelist ja vähem midagi uut.Kuna aga tegemist oli kultuurireisiga,siis saime tundide viisi bussis loksuda ja ringi marrssida.Veepudel oli ka alati kõrval.Seega usun,et suutsin üpriski korralik püsida.Eks tõehetk ole juba homme hommikul.Veidi kergem tunne on aga küll.

Esialgu vähemalt nädala duellis ei osale.Kodus on paras kaos tekkinud selle 8 päevaga,mis ära olin.Mees ja ämm said küll "röövlisalgaga" hakkama aga pean ikkagi kohe hakkama koristama,pesudega tegelema ja kadund asju otsima (ämmale meeldis asju oma äranägemise järgi uutesse kohtadesse paigutada smiling smiley ).Eks vaatab kuidas edaspidistel nädalatel saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. November 2013, kl 12.56

Lugesin siit eespoolt teie varasemaid arutelusid ja leidsin, et ühes kohas oli juttu avokaadost. Mulle meeldib avokaado väga. Aga esimesel korral ei maitsenud üldse. Olen lugenud, et inimene harjub uue toidu maitsega umbes 5-6 korra proovimise järel. Harjutame ju beebisid niiviisi uusi asju sööma smiling smiley Tõsilugu, et mulle maitseski avokaado iga korraga rohkem ja nüüd juba väga-väga. Teen tihti omale rohelist salatit: põhjaks siis igasugu kapisleiduvat rohelist salatit ning tilli, sibulat, peterselli; siis näiteks tomatit, paprikat või redist; ning kõige lõpuks siis midagi toitvamat valikust muna, kanatükid, kalatükid, pool avokaadot tükeldatuna. Peale sidrunimahla, kui on ja oliiviõli pisut. Alati kõiki komponente muidugi kodus ei ole ka, siis varieerin, mida parasjagu on. Kui see salat läheb lõunasöögiks, siis panengi alati pool avokaadot ja lisaks muna või kala või kana st. toitvast valikust kaks asja smiling smiley. Avokaado lõikan lihtsalt kuubikuteks. Kuna mul oli tervisega probleeme ja soovitati just avokaadot süüa, siis nii ta mulle meeldima hakkaski smiling smiley Soovitan kõigile, see on hiiglatervislik! smiling smiley

Mulle meeldib kodujuustu hapukoore asemel maitsestamata jogurtiga süüa, lisaks tomat, kurk, roheline salat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. November 2013, kl 13.12

Panen tänase menüü ja öelge kui korralik see on smiling smiley

H: 2 tassi kohvi(piimaga ja 2 tl suhkruga) 3 viilu musta leiba(70kcal viil)3noatäit sulajuustu(light) 5 õhukest viilu juustu

L:240 gr kanafileed,noatäis võid( 82%,praadimiseks) 200gr külmutatud juurvilju

VP: Õun,roheline tee

Õ: 3keedumuna,1 keskmine tomat,kurki,näputäis soola (võtaks veel 1 viilu musta leiba kõrvale ,kui tohib)

Kui tekib õhtul tühjakõhu tunne siis sööksin veel ühe keskmise õuna smiling smiley

smiling smiley Kuidas tundub?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. November 2013, kl 13.15

Ma ei tea, kuidas määrata endale sobiv päevane kalorite piirmäär. Olen siin tegev olnud küll mõne päeva, aga tahaks ikka kohe ja õigesti smiling smiley
Siinne KA süsteem lubas minu päevaseks kalorimääraks kaalualandamise perioodil 1671. Aga olen hakanud teie järgitavaid norme lugedes kahtlema, et seda on liiga palju... Samuti tundub mulle, et niipalju sõin ma ka tavaliselt enne kaalualandamise plaani va. mõned üksikud patupäevad mõni kord kuus.
Proovisin seda kalorimääramise testi uuesti - kui trenniosa märkimata jätsin, oli tulemuseks 1353 kcal/päevas. Ma kahtlustan, et peaksin oma normi vähendama. Kuigi nende paari päevaga äkki ei saa veel asjast sotti, mis ma siin olen toimetanud olen.
Mulle tundub, et söön seda 1671 järgides kahtlaselt palju ja arvan, et kaal mul homseks langenud küll ei ole sad smiley (Täna hommikul unustasin kiiruga kaaluda). Samas kardan ka liiga end piitsutada, kuna siis on minu puhul käegalöömine kerge tulema. Eks peab otsustamise vist homsele lükkama.
Kas teil kõigil on pikaajalised kogemused oma kaloripiiri määramisel? Saan aru, et aegajalt korrigeerite katse-eksitus meetodil, nagu Maalia näiteks. Aga mille aluseks võtsite päris algul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 28. November 2013, kl 13.43

Heegeldis- eks see katesetus -eksitus meetod ole. Kui 1600 kaloriga kaal ei alane, siis vähenda, aga alla 1200 kcal ei ole enam tervislik. Ei soovita iga liigutuse eest kaloreid juurde arvestada, siis alaneb kaal kiiremini. Liikumine ja liigutamine on päeva üks osa ning ei ole vaja kohe premeerida ennast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 28. November 2013, kl 14.44

Merli, mulle tundub Sinu menüü olevat igati tervislik, kui kalorinorm tuleb vähemalt 1300 siis on täitsa ok smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. November 2013, kl 14.48

Tore kuulda hakkasin juba kahtlema kas äkki midagi valesti smiling smiley Loodan nüüd parimat ka kaalu suhtes tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 15.17

Merli , ma toksisin sinu menüü oma KA toidupäevikusse sisse ...
Hommik
kohv 0kcal
piim 2,5% 2x 50g?=100g 54kcal
suhkur 2x 2tl=2x10g 80kcal
3 viilu musta leiba 210kcal
5 viilu 25%juustu - 50g? 165kcal
-----------------------------------
489 kcal

kommentaar: 50g piima ei tee kohvi eriti valgeks, ise mõtle siis juurde, et kas paned 50g või rohkem. Suhkrut märkisin 2 x 2 tl. 2tl suhkrut kaalub 10-12g, märkisin 10!. Viilutatud Eesti juustu ümmargune viil kaalub 20gr. Ma ei tea kui õhukestest vüi millistest viiludest jutt käib, märkisin 50g... ise tead täpselt milliseid viile silmas pead smiling smiley

Lõuna

kanafilee (nahata) 240g 278kcal
või praadimiseks 15g ? 111kcal
külm. juurvilju 200g 98kcal
-------------------------------------
486kcal

Praadimise või. Ma ei kujuta ette. Arvan, et alla 15grammi ei õnnestu !? Ise näed palju sellest võitörtsust kaloreid saab smiling smiley


vahepala

õun 130g 80kcal
tee ( oletan, et suhkruga)
suhkur 10g 40kcal
------------------------------------
120kcal

õhtu

keedumuna 3tk 3x 60g 243kcal
tomat 100g 20kcal
kurk 100g 14kcal
leib 1 viil 70 kcal
-------------------------------------
346kcal

Õhtune lisaõun + 80 kcal



KÕIK KOKKU 1563 KCAL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 15.26

Piretike

1.Kui pikk Sa oled ?
2. Kas eesmärgiks panen tabelisse 65,3 või soovid mõnda vahe-eesmärki?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 28. November 2013, kl 15.57

Vurr
Olen 165 pikk ja arvan, et vahe-eesmärke ei võta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2013, kl 16.03

Merli, väga tubli.
arvan, et võiksid asendada leiva selle wasa leivaga, oleks 3wasat 51kcal, 210kcal-i asemel...päris hea ju?
Või unusta küll kohe ära, see on ikka selline pomm, et...
Joo palju vett, siis ei tule näksimis isusid.

heegeldis, olen Sirega nõus, trenni kalorite sisse ei arvestaks, 1353 kcal/päevas tundub juba parem. Eks sa ise katsetad, soovitaksin 1400kcal sul alustada ja kui ei lange siis 1300kcal jne. kuni jah alla 1200kcal ei soovitaks.

Kas keegi teab palju kaalub üks tavaline kodus tehtud kotlet, ise arvasin, et 100g?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 28.11.2013 16.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. November 2013, kl 16.21

Rohelist teed joon ilma suhkruta ikka smiling smiley
Aga muidu igati korralik ports kaloreid kas sa arvad, et liiga palju?
Või suhtes oli suht tilluke tükike mis võtsin aga eks kaloreid ole selles ikka palju aga parem variant kui rapsiõli. Mul hetkel kodus pole oliiv külmpressi õli vmt smiling smiley
Aga aitäh arvutamise eest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 16.23

100 g on suht pirakas kotlet, tavaliselt on nad pigem 80-90 g. Aga neid võiba ka pirakatena tehatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. November 2013, kl 16.23

Kui poodi lähen siis kindlasti uurin neid wasa leibasid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2013, kl 16.35

KurrNurr, tänud, tegid meele rõõmsaks...saan õhtul rohkem süüa. Kotlet oli jah ikka pigem väike,kui suur.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 19.00

Heips, kõigile!

Kas kõik eelmisel nädalal nädalatabelit täitnud osalejad jätkavad ka järgmisel nädalal ?

Sire, Annn, Mina ( jätkan), Anka33, KurrNurr, Kadri2406 ?

Siis Piretike avaldas soovi kaasa teha ja kas heegeldis ka ( sry, ei mäleta).


Merli24 ?

Hatugirl pidi järgmisel nädalal veel mitte osalema, aga loodan, et ülejärgmisel nädalal teed Sina ka selle "värgi" kaasa smiling smiley

Jäi mul keegi nimetamata ?

Tegin tabelile ka lehekülgi juurde, järgmine nädal kannab siis juba numbrit 49/2013 ja kellel jäi kahesilmavahele, siis see number tuleneb tavakalendri nädalanumbrist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 28. November 2013, kl 19.52

Mina soovin kindlasti jätkata ka järgmine nädal toitumistabeli täitmisega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.