Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 05. December 2013, kl 19.30

Minul on tunne, et homseks miinust ei tule - tundub, et selline heitlik päev ja ebaregulaarne söömine hakkab negatiivselt mõjuma confused smiley

Aga, palju rohkem kui minu homne kaal, pani mind mõistatama see, mis sorti vett Sa, Vurr, jood, mis lausa 1000 kcal annab spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 05. December 2013, kl 19.54

Peab päris toitev kraam olema grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. December 2013, kl 19.58

Jah, mulle jäi ka silma ja naersin siin üksinda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 05. December 2013, kl 20.38

To Kadri2406

Söögi kõrvale pole kasulik juua, see on tõsi. Aga oleneb mida, muidugi ei ole kasulik juua morssi, mahla, kohvi, teed või veel hullem alkoholi. Alkohol üksi ei tee paksuks, vaid sellega sisse manustatav toit.

Aga vesi, mis annab 0 kcal, on kasulik juua seepärast, et täiskõhutunne tekib kiiremini ja väldid ülesöömist. Mina just olen lugenud, et klaas vett enne igat toidukorda on mõistlik manustada, kustutab kiiresti selle kõige jubedama näljatunde ja nii ahmid vähem toitu sisse. Ehk, kui sööd 4 korda päevas, ja iga kord alustad klaasi veega, on pool päeva veekogusest nagu naksti olemas smiling smiley

Samuti joon külma klaasitäie vett vahetult pärast ärkamist, et maomahlad tööle hakkaks. Ning just lugesin, et jääkülma vee joomine on eriti kasulik, sest keha põletab kuni 70 lisa kcal, et vesi soojaks muuta kehas.

spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 05. December 2013, kl 20.47

Justnimelt pärast ärkamist, siis sa ei hakka ju ka kohe sööma ja enne sööki on sama lugu, siis sa ei joo ju söömise ajal. aga eks igaühele oma, mulle sobib nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 05. December 2013, kl 23.12

Tõsi winking smiley

Ükskõik, mis reegleid välja ei paisata, tuleb kuulata oma keha! Seega nõustun, ei tahtnudki üleüldse vaielda vms. Aga hea on teada, et on mitu erinevat varianti ja inimese organismid on kõik erinevad, mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 06. December 2013, kl 06.41

Tere varahommikust
Hakkasin poistele putru keetma ja tegin kaalumise ka ära.

Täna näitab siis 74,4 kg (-0,6), see vanainimese ainevahetus ikka ilma liikumiseta käima ei lähesmiling smiley

Aga kiidan kaalusõbrannasid, sest sel nädalal käis paar korda peast läbi mõte, et mis see üks puhkepäev ära ei tee. Siis aga mõtlesin teie ja tabeli peale ja leidsin, et ei, jätkan - sai lubatud, siis tuleb teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. December 2013, kl 07.05

Tere hommikust! Minu kaal näitas hommikul 82,2 kg (-0,3). Ja mina täna tabelit ei täida, kuid homsest olen juba jälle käpp, sest siis sünnipäevale minek. Tabel hoiab nii hästi kõike kontrolli allthumbs up.
Loodan, et Vurr minust nüüd oma kaaluga mööda ei vihise, sa oled mulle ikka tõesti kannale astumasspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. December 2013, kl 07.27

Tere kallid kaalusõbrannad!!1 spinning smiley sticking its tongue out
Tulin kähku siia rõõmu jagama ja kilkama - 77,8 kg (-2,0) smileys with beer Eelmisel reedel oli 79,8.
Ausõna, vaatasin kõiki numbreid tähelepanelikult! smiling smiley Ussskumatu, eksole! smiling smiley
Mul on niiii hea meel! hot smiley Mingu teilgi kõigil väga hästi!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. December 2013, kl 07.40

Tere, hommikust ka minu poolt!

Nii ilusad miinused siin juba reas ja Heegeldis super! tõesti uskumatu smiling smiley

Minul täna 61.9(0) olen selle üle ka õnnelik, vähemalt juurde ei tulnud, mida tegelikult kartsin.
Järgmine nädal on kergem, siis ei hoia keha vett kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. December 2013, kl 07.50

Tere hommikust !
Minul ka ilus miinus . Hommikune kaal 82,3kg (-1,3).

Ma isegi ei oska veel päris kindlat järeldust teha, et kas see toidutabel motiveerib mind ka nädalavahetustel korralik olema ja sellest tingituna tulevad ilusad numbrid või siis andis tõuke see, et ma kaks nädalat tagasi oma päevanormi 1700 pealt 1500 peale langetasin. Eks kindlasti mõlemad on olulised tegurid, aga eks tulevik näitab, kaks nädalat on mingite kindlate järelduste tegemiseks veel liiga lühike aeg. Hetkel olen lihtsalt rõõmus smiling smiley

Heegeldis, väga super thumbs upthumbs upthumbs up !!!

Ahjaa, KurrNurr ... kas tunned, kuidas ma sulle kuklasse hingan ? smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 06.12.2013 07.52.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 06. December 2013, kl 08.23

Tere, kaalusõbrannad!

Mul tänane kaal 79,2 (-500g).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. December 2013, kl 08.41

Kallid kaalusõbrannad ...
kõik kes toidutabelit täitsid, kirjutage 49.nädala viimaseks sissekandeks oma ilus number ja siis on olemas ka toidutabeli uus nädal 50/2013 ( hetkel veel ei ole esimeseks tõstetud). Kõik kes arvavad, et toidutabeli täitmises võiks peituda meie "võluvitsake" ja soovivad järgmise nädala ka kaasa teha- pange uuele nädalale oma nimi ise kirja. Jätame tabelis oma asupaigad samaks. Loodan, et Hatugirlil sai suurkorrastus tehtud ja seega on tal nüüd aega laialt käes ( nagu meil kõigil smiling smiley ) ning sel nädalal on ta meiega meie uut ajaviidet kaasa tegemas smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 06.12.2013 08.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 06. December 2013, kl 08.43

83.0 ehk pluss 100 gr.hea et niigi läks,kahju raisatud nädalast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 06. December 2013, kl 08.46

Minu siis kaal 83,7 ehk -1,4 kg grinning smiley super

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. December 2013, kl 08.57

Mina sain praegu sellise "tükiga" hakkama, et kõrvetasin laste pudrupoti ikka täiega põhja- unustasin ennast siia tabelit täitma smiling smiley Toad on vastikut kärsahaisu täis - ilmselt polnud palju puudu, et signa oleks hädapasuna tööle lükanud smiling smiley ... see aga röökab meil ikka nii, et unepealt viskab voodist välja smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 06.12.2013 08.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 06. December 2013, kl 09.19

Hommikust!

No läks see nädal ka nii, et alustuseks 3 päeva 1500 cal, siis 2 päeva 1200 ja lõpetuseks 2x900 cal. Tundub, et nagu sobiv rütm oleks, sest lõpuks on jälle 67,9 kg käes. Selle 'tasakaalustamise' 2 nädalaga on mõõdud tuntavalt vähenenud.
Otsustan homme, kas jätkan kaalu alandamisega või hoidmisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 06. December 2013, kl 10.49

Kui võib, siis jätan ühe nädala tabeli täitmisel vahele, KA kalorilugemist teen ju ikka. Motivatsiooni mõttes on asi ilusti käima lükatud. Väiksel poisil oli täna öösel palavik, ise hakkasin seljavalu vastu uimaseks tegevat põletikurohtu võtma - õnneks võtab see kõik ka isu ja aja söömisekssmiling smiley Aga jõudumööda ütlen siin lehel sõna sekka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. December 2013, kl 11.00

Hommikust! Minul 66,5 (-1,5 kg), nii ilusat numbrit ei ole kohe tükil ajal näinud, juhhuu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 06. December 2013, kl 11.30

Ma sel nädalal toidutabelit ei täida, kuna laup-pühap ei viibi kodus ning esmaspäevast hakkan kj punkte lugema ja nädalalõpus teen järeldusi ning otsustan kas jätkan punktide lugemist v kalorite lugemist. Edukat uut nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. December 2013, kl 12.11

Minu kaal täna 87,4 (-500g).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. December 2013, kl 16.43

Mina sõidan homme "levist välja" ja seega täidan laup.-pühap. toidutabelis tagantjärgi pühap. õhtul.
Ilusat nädalavahetust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. December 2013, kl 18.18

Nüüd kaalutabel ka kenasti lõpuni täidetud ... kui eelmine nädal saime kamba peale -8,1 kg , siis ega me sel nädalal kehvemad polnud- kamba peale -8,0 kg. Seda on ikka päris korralik hulk "kehamassi" lühikese ajaga smiling smiley Ja pean tunnistama, et meie tabel näeb ikka päris ilus/edukas välja. Punast on võrreldes mustade numbritega ikka väga vähe ja enamus neist punastest on sellised sümboolsed pluss sada/paarsada ja eks need käivad paratamatult asja juurde. Aga üllatav on just see, et nii palju suuri miinuseid (selliseid mis on ligi kilo ja üle selle)thumbs up
Nii, et me oleme ikka väga tublid siin kõik !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 06. December 2013, kl 21.14

Mina ka uuesti arvuti taga ning tahaksin öelda, et me kõik oleme olnud väga tublid ning eriti tublid on need, kes lausa rohkem kui kilo on kaotanud. Usun, et toidupäeviku täitmine avalikult on siis see edu saladus smiling smiley
Kena nädalavahetuse algust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 07. December 2013, kl 09.02

Hommikust smiling smiley Mina alles täidan õhtul päevikut, kuna varsti lähen Narva , lastele jõulukinke ostma ja enne õhtut tagasi ei tule winking smiley
Ilusat nv-st kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. December 2013, kl 10.29

Õues nagu jõululaupäevspinning smiley sticking its tongue out
Vurr jaaaaa ma täitsa tunnen, kuidas sa mulle kuklasse hingad. Lähen küll täna õhtul suure tõenäosusega sünnipäevale, kuid kahjuks ma ei saa lubada endale seal mitte mingisugust libastumist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 07. December 2013, kl 15.02

Hei! Jagan teiega ka head mõtet, mida kuulsin: aseta šokolaad sügavkülma (mina murdsin enne läbi pakendi tükkideks ka) ja soovi korral võta tükike. Külmunud tükike sulab suus aeglaselt ja nii kulub šokolaadi hoopis vähem. Proovisin järgi, päris mõnus oli ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 07. December 2013, kl 18.08

Nii ma ei oska tänast päeva kirja panna kalorites confused smiley ausõna!
Hommikusöök oli 2v leiba,2kanakotletti(talleggi) 1 tass kohvi piimaga
Lõunaks sõin Narvas, paneeritud kanafilee/juustuga) 200gr kapsasalatit,1klaas apelsini mahla
Teepeal koju sõites ostsin Statoilist piimakohvi(lisasin 1tl jagu pruuni suhkurt)
Nüüd mõtlen mida õhtuks süüa ,et homseks + kaalule ei lisanduks confused smiley
Mis te arvate, kui tervislik see menüü nüüd tundub? Ma ei suuda oma aju enam ragistada , olen nii väsinud mööda poode tuiamisest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. December 2013, kl 18.29

Lapsed tahtsin õunakooki, meie pere üks lemmikuid on Pariisi õunakook, nüüd on tuba koogilõhna täis, tahaks näha, kas suudan vastu panna smiling smiley tean, et see saab raske olema smiling smiley

Merli, arvuta umbeski kalorid kokku, väga hull ei paista su tänane menüü olevat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. December 2013, kl 22.07

Merli, milliseid toite sa oma söödud ajadest kirja ei oska panna ? Sai ise tead ikka kõige paremini , kas klaas oli 200 või 300ml, kas kotlett oli väike või burksikotleti mõõtu jne. Midagi oskad sa ikka kirja panna, osad asjad umbes-täpselt.

Toidutabeli täitmine ei ole meie duelli kohustuslik osa, seda ei pea täitma. Aga lepime kokku, et kes on otsustanud täita - täidab kõik 7 päeva smiling smiley Vähemalt püüab seda teha !
Ja kui keegi tunneb, et see on muutumas rutiinseks ebameeldivaks kohustuseks, siis "võtab aja maha", peab nädala vahet.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.