Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 08.31

Pärlike, pool kilo on väga hea tulemus thumbs up. Mõtle, kui sa iga nädal võtaksid pool kilo maha, siis oled sa emadepäevaks oma eesmärgi saavutanud. Ja emadepäev polegi nii kaugel, sinnani on aga ainult kolm kuud. Ja selleks ajaks on väljas juba SOE smiling smiley Mina mäletan mitut aastat, kus mai alguses on selline kuumalaine, et oi-appi smiling smiley .... palav on smiling smiley


Annn, väga ilus number, ja 0,5l pole sugugi ju üldse mitte joodud, nii, et tahan uskuda, et järgmine nädal võiks tulla kasvõi miinus 100g ja siis oleks ees juba 60.. smiling smiley Tubli oled, ja ma olen kindel, et sa näed selle numbri ka ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 08.32

"Me suudame!"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 31.01.2014 08.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.12

Heihoo! 65,9 (+0,4). Kahjuks ei suutnud 2 õhtuga söödud kraami nädalaga taastada (mõtlemiskoht). Püüan järgmisel nädalal sirgemalt kõndida, aga vähemasti sain 65 uuesti ette, kruiisilt tulles näitas 67 juba smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.17

Piretike, õnnitlused esimese numbri 6-ks muutumise puhul! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.20

Aitäh, Kadri2406! Ootasin seda nii väga, aga nüüd nagu polegi mingit tunnet, ahneks olen läinud. Tunnen rõõmu, et juurde ei tule. Vana elustiiliga oleks kindlasti juba pärast jõule 8 ees olnudsmiling smiley

Kaal täna siis 69,9 (-0,1).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.23

Jätkan tabeli täitmist. Nädala eesmärk - tuld süsivesikutele! Loobun täielikult suhkrust ja leivatoodetest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.30

Mulle tundub ka, et suhkrust, tärklisest ja nisujahust loobumine annab kõige paremaid tulemusi smiling smiley Proovi alternatiivina kasutada mandli- ja kookosjahu, kas või ise leiba küpsetada, need on väga maitsvad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 10.40

Piretike, minu poolt ka õnnitlused 6-ga alagava numbri puhul ! No kui prargu veel mingit tulnnet ei ole, siis äkki see tunne ikka tuleb hilinemisega .... see on ikka suur asi kui saad järgmisesse väksemasse kümnendisse smiling smiley Väikeseks paranduseks ütlen, et tänane tulemuse andis kokku -0,3 smiling smiley .

Jäta nüüd selle 7-ga igaveseks hüvasti !



Kadri, arvestades, et vähepeal lausa 67 nägid, siis vast võib selle väikese plussiga isegi rahul olla smiling smiley Vilets lugu oleks siis , kui sa ei teaks, miks pluss tuli. Täna aga tead väga selgelt ja ma arvan, et kogemustega langetajana oskad seda ka teistmoodi vaadelda smiling smiley

Tublid oleme !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. January 2014, kl 10.54

Just praegu tuli hea motivatsiooni-eesmärk: selle aasta jaanipäeval ootab mind ees ümmargune sünnipäev, panen eesmärgiks kaaluda selleks päevaks 2x oma vanus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 31. January 2014, kl 10.59

Mina jälle omadega plussis - 89,9 ehk +500gsad smiley.
Nii kui tabelit ei täida,läheb asi käest ja toimub enese petmine.Kui nüüd kahte nädalat järjest miinust ei tule,siis lahkun teie duellist.Ei ole siin mõtet musta lammast seltskonnas mängida - juba mitu kuud olen kaaluga üles-alla pendeldanud,samal ajal kui teil ilusad miinused olemas.
See nädal täidan toidutabelit ja homme lähen ka ujuma.Kuidagi peab ju minust ka asja saama.Kaua võib üks inimene ennast petta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.07

Oi mulle meeldivad ka need kaalu nr.-i vahetused smiling smiley

Piretike palju õnne! no ega 7 ju enam tagasi ei taha? ja natuke ahnust on edasiviiv jõud...

Vurr, sinulgi ju juba 7 paistab...ja siis hüvasti 8 smiling smiley

Kadri, tuletasid mulle meelde, et mul juba varsti...märtsis sünnipäev...selleks ajaks peab nr. 5 ees olema. see oleks kõige parem kingitus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.11

Hatugirl, alla küll ei tohi anda...
See tore, et tabelit täidad, saame sind jälgida smiling smiley kuigi punktidest ma midagi ei jaga...
Küll tuleb ka miinus.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 31.01.2014 11.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.37

Hatugirl, üksi Sul kindlasti ju kergem ei ole! Ole ikka meiega, koos saame mäest üles.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 31.01.2014 11.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.40

Hatugirl, ... need loobumise mõtted viska küll kohe prügikasti. Sellepärast küll ei tasu allaandmise mõtteid mõelda. Mõtle nii, et tänu siin oldud ajale on siiski kaal kokkuvõttes säilinud, mitte suurenenud. Ja me kõik usume sinusse... oled meile suutnud tõestada, et sa suudad, kui järje peale saad smiling smiley Nüüd on lihtsalt küsimus selles, et kas sa praegu leiad endas selle tahtejõu... Aga tubli oled ! Tegin sulle toidutablisse tulba ka juba korda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 11.44

Annn .... jaaa... paistab, paistab smiling smiley Tasapisi muudkui hiilib lähemale smiling smiley Aga ma püüan asjasse rahulikult suhtuda, muidu äkki ehmatan number 7 ära ja ta ei julgegi tulla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 31. January 2014, kl 12.03

Suured tänud,et minusse usute! Saaks ise ka usu endasse tagasi.
Ilma teieta olekski ilmselt 100kg juba.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 31.01.2014 12.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 12.44

Eeee... ma nüüd nokitsesin veidi ja valmis nädal X. Kes viitsib katsetada ja arvamust avaldada smiling smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. January 2014, kl 13.08

Vurr, super tubli oled...väga ilus ja värvid on head...mulle meeldib...minupärast võiks kohe kasutusse võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. January 2014, kl 13.16

Väga hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. January 2014, kl 13.24

Kui teised ka nõus ja kohe kasutama saab hakata, siis oleks hea alustada...need mõned toidud uuesti sisestada pole ju suur vaev...

Mulle lihtsalt meeldib nii väga ja kibelen juba kasutama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 31. January 2014, kl 13.29

Välja näeb x väga ahvatlev, asun täitmasmiling smiley
Tubli Vurr!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 13.38

Minu poolest võime kasutusele võtta, kui keegi mingeid "näpukaid" avastab, andke teada ... mõned punased näpunäited panin ka igaks juhuks kirja . Kõige tähtsam näpunäide on see, et päevanormi ei ületaks winking smiley ... ülejäänu on lihtne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 13.43

Siin on siis versioon x :

"Me suudame!"


Hetkel jäävad mõlemad alles, kuni kõik on üle kolinud. Õhtul muudan x-i nädalanumbriks ja kustutan pooliku lehe ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 14.22

See ju super-super tabel. Sa, Vurr, suudad meid jätkuvalt üllatada......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. January 2014, kl 16.56

Vurr, asendasin grammilahtri süsikatega, aga tabel on väga vinge, tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 17.20

Väga hea, Kadri. Kui midagi vajab muutmist , siis võite ise ka julgelt muudatusi teha või välja pakkuda, aga andke mulle ka teada, siis tean järgmiste nädalate lehtedel ka samad muudatused sisse viia ( vähemalt üritan winking smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 17.24

Ja siinjuures annan teile kohe ka teada, et homme olen suure tõenäosusega terve päeva eemal. Eks ma telefonist viskan pilgu peale, aga ilmselt ma ei kirjuta. Võibolla õhtu poole. Pühapäeval ilmselt olen päeva teisel poolel siin liikvel.
Püüan omale homme midagi kasulikku ka söögiks kaasa teha ( mõtlesin, et teen vist toorsalatit kanaga, nagu Hesburgerites).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 31.01.2014 17.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 31. January 2014, kl 17.47

Tere sõbrad!! smiling smiley. Olen nüüd pikkade tööpäevade tõttu kaua vaikinud aga siin ma nüüd olen. Kaaluda hommikul ei olnud aega ja tegin seda alles nüüd . Eks mõni grammike on rohkem kui hommikul oleks olnud aga mis seal ikka. See nädal siis -900 gr. Pole paha arvestades 20 tunni pikkuseid päevi ja lühikesi öid. Ja muidugi saiakesi......
Mr Bossiga on aga kummalised lood. Temal +900 gr. Andsin vist enda grammid talle grinning smiley. Nali naljaks aga mis te arvate , mis ta ütles kui kaalule astus. Et tema enam selle jamaga ei kavatse tegeleda.Pidi hakkama enda liini ajama ja sportimisega alla võtma. Lohutasin küll , et äkki homme hommikul on kaal hoopis muud kui praegu òhtul kaaludes. Tema probleemiks vist ongi see, et ta ei suuda süüa oma kaloreid täis kui tervislikult toitub. Tal päeva kaloraaz 1955 kcal aga sellest sööb ainult ca 1600. Ma lihtsalt ei kujuta ette miks nii läks. Ma ise ka suht õnnetu selle pärast sad smiley
Järgmine nädal me kaalumisest osa ei võta, sest läheme reisile ja tuleme tagasi 11. veebruaril. Sel ajal tõenäoliselt ei võta ma ka osa siin vestlemisest. Püüan täiel rinnal puhata ja lastega aega veeta basseinis. Olen selle auga välja teeninud. Toitumistabeliga jätkan samuti siis kui tagasi olen jõudnud.
Nuud aga mure reisiga seoses. Mis moodi küll öelda ei igasugustele huvitavatele söökidele, mida pakutakse . Tahaks ju proovida igasuguseid erinevaid maitseid. Näpunäiteid??

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 31. January 2014, kl 19.45

Vurr, kiitust sulle tabeli puhul, väga lahe ja uhke tuli välja. Hatugirl ära loobu meie seltskonnast, koos on kergem. Pipi reisil võiksid rohkem panustada mereandidele ja valgele lihale, kõrvale salatit ja puuvilja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. January 2014, kl 20.25

Pipu, reisil jah raske...proovi palju liikuda/ujuda, joo palju vett, mitte magusaid jooke. Kokteilid...pole ka hea mõte smiling smiley
Proovi siis vastu pidada ja magustoidud sööda teistele sisse, ise ainult maitse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.