Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. February 2014, kl 19.08

Pärlike, miks siis? Kas ei suuda magusat jätta? Soovin sulle kõike head! Ole tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 05. February 2014, kl 19.31

"Meie suudame"

Leidsin veel lillkapsast tehtava wrapi "ümbrise", kindlasti proovin teha millalgi, kes soovib retsepti vaadata, siis ingliskeelne link on siin: lillkapsa"ümbris"

Ja veel tortilla retsept lillkapsast.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 05.02.2014 19.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2014, kl 19.49

Pärlike, oled sa oma otsust ikka tõsiselt kaalunud või sündis see otsus lihtsalt äkilise emotsiooni ajale ?

Kui loobud lihtsalt sell pärast, et Sul justkui hästi ei edene, siis see on küll puhas allaandmine. Selle asemel , et alla anda, võiksid pigem just endale otsustavalt otsa vaadata ja öelda, et nii, kõik, nüüd olen 2 nädalat korralik ja küll siis see tulemus ka tulema peab - kuhu ta pääseb !

Olen päris kindel, et kui ikka ennast kätte võtta, siis ega see miinus ka tulemata jää .... täpselt samamoodi, nagu ei jää tulemata ka kevad - päike - soojus - rand.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2014, kl 20.28

Telekast käib praegu saade "Kaalul rohkem kui elu" . Kas vaatasite ? Väga sümpaatne osaleja smiling smiley hakkan talle kindlasti pöialt hoidma smiling smiley
Eriti meedis mulle see külmkapi tühjendamise juurde öeldu, ... et eks sa võid ju neid asju süüa ( makaronid, jäätised, sokolaad ja kogu see muu kuhi smiling smiley ) ... aga siis pead ennast treeningsaalis rohkem kui ribadeks tõmbama. Lihtsam on neid asju mitte süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2014, kl 21.07

No vot siis... kuhu ise-üksi pusimine välja viib sad smiley Nii, et kallid kaalusõbrannad, ärge loobuge kergkäeliselt.

Hatugirl, sind me küll siit meie juurest ära ei lase... hoiame vägisi kinni, kui vaja tuleme koju järgi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. February 2014, kl 21.14

Vaatasin ka lõppu....kuidagi kahju...inimesele on kõik võimalik kätte antud aga jah... Kui iseloomu pole...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. February 2014, kl 21.43

Kas kõik hakkavad tasapisi ära kaduma?sad smiley
Vurr, ma täitsa usun,et kui mu aadressi teaksid,oleksid juba piitsaga siinthe finger smiley
Vaatasin ka seda saadet ja väntasin samal ajal trenažööril.Kahju,et tal asi ei õnnestunud plaanipäraselt aga -20kg ka tubli saavutus.Mäletan eelmisest hooajast,et seal oli neid ka kes aastaga üldse alla ei võtnud.
Mul läks õhtu veidi käest ära,sest hakkasin võileivatorti tegema ja siis muudkui maitsesin seda täidist,et kas sai ikka paras.Seepärast läksin kohe väntama ka,et asi tasa teha.
Ja need tortillad olid täitsa head.Meenutas natuke Türgi pitsat.Alguses tahtsin täistera oma osta aga siis hakkasin uurima koostist ja avastasin,et seal nisujahu sama palju kui nisutortillas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 05. February 2014, kl 22.45

Tehtud! Selle talve esimesed 10 km kõndi, tunne on niiiii hea! Ehk leevendab mu tänast patustamist pisut.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 08.59

Kadri, ja kus kükid on? smiling smiley ok, vabandad kõndimisega välja, aga homme tahan küll kükke näha...10km...kaua sa ajaliselt seda kõnnid?

Ma loodan ka, et keegi meil rohkem ära ei kao...võiks hoopis juurde tulla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. February 2014, kl 09.19

Annn, kuna ma käisin üle pika aja seda maad kõndimas, siis ma ei teinud enam kükke peale, jalad olid niigi läbi. Käimisaeg on u. 1h 40 min. Mul homseks ilmselt miinust ei tule, sest kõhu-seljavalu annab märku lähenevast punaarmeest eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 09.33

Hommikust. Tõstsin hommikul toidupäevikus ridu ringi ( Pärlikese ja Piretikeseread nihutasin viimasteks). Nüüd on meid nii "palju", et mahume kõik ühele lehelaiusele ära. Ühest küljest ju tore, teisest küljest ikkagi kahju, et see nädal lausa kaks duellitajat lahkusid. Aga Annn... võibolla tuleb varsti hoopis su "sõbranna" meie juurde, kui tal KMI tõus varsti ei pidurdu, sest nende duellsis "vähe söömist" lihtsalt ei aksepteerita. Loodame, et ikka pidurdub nädala -paari pärast, sest ma vist oleks ikka päris löödud, kui minu aasta pingutused kõik paari nädalaga võssa lendaks ja katsetus, mis hea eesmärgi nimel käsile võetud, ei toimiks. Vajadusel olen nõus ka kmi osas erandeid tegema, ei pea 25-ni ära ootama ... aga loodame, et see tõus siiski pidurdub smiling smiley
Meie jätkame siin ikka oma joont, et võtame asja tõsiselt, eesmärk on kõigil ühine- ülekilod kadugu ! Hetkel on meie koosseis väiksem kui tavaliselt, aga see eest on kõik liikmed aktiivsed ja tugevad smiling smiley Mina ei plaani kindlasti pooleli jätta, sest mul vaja see eesmärk ja ka järgmine eesmärk täita smiling smiley Minu jaoks on selle aasta suvel väga oluline näha välja parem, kui eelmistel suvedel. Mõned fotod on sellised, mida vaadatakse kogu elu ... ja nende peal tahaks ikka hea välja näha winking smiley

Aga uksed on uutele tulijatele avatud, kaasa peab võtma tahte ülekilodest vabaneda ja soovi igapäevaselt tegutseda. Küll need kilod siis lõpuks ka kaovad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. February 2014, kl 09.49

Kas teie keerate tortillad pannil kokku või kuidas? Lasen selle tuliseks ja selle ajaga kui täidise peale laotan ja rullima hakkan,jahtub juba ära ja rulli keerates hakkab murenema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 10.01

Mina näiteks ei soojendanud neid üldse, sest mina ei pannud juustu ( suure kaoraazi pärast). Maitsesid külmast peast ka hästi... aga nagu öeldakse, et kui kõht on tühi, siis maitseb kõik hästi winking smiley Mitte, et see tähendaks, et peaks mittemaitsvat toitu sööma hakkama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 10.06

Hatugirl , ma nüüd lugesin ja keskendusin sõnale - pann. Ma pole kunagi mõelnud kus neid soojendama peaks. Mehele ( tema omad teen juustuga) olen soojendanud mikrolaineahjus, nii tortillapõhja kui lavašši sisse keeratud versiooni. Ma kardan, et pann ei ole õige koht nende soojendamiseks. Ma keeran rulli valmis ja siis pistan koos täidisega ! kiirelt korraks mikrosse. Ajaliselt isegi ei oska hetkel öelda, aga äkki oli see 30sek või 1 min ( mitte rohekem).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 10.33

Annn... lugesin blogist nende mungaoa idude kohta. Laiskusest ( interneti avarustesse mitte sukelduda) küsin sinu käest, et kas nende kaloraaz 30kcal/100g kohta on siis kui nad on juba idanema aetud ( ehk siis vett täis)... ma pole idudega mitte kunagi kokku puutunud, aga olen tegelikult kõigele uuele avatud. Kas nad on algsel kujul sellised " kuivad" ja siis paned ise idanema ( tõmbavad vett täis ja muutuvad raskemateks).

Arvan, et olen poes neid idandatud variante näinud küll, aga pilk lihtsalt on neist alati "mööda libisenud". Huvitav kust kohast ( milliset toiduosakonnast) ma neid idandamata variante võiks otsida ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 06.02.2014 10.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 10.39

Vurr, väga armas sinust, et oled nõus KMI osas erandi tegema smiling smiley niiet Lynuza kui siia lugema satud siis tea, et sinul on see au erand olla smiling smiley
Mäletan veel kui Lynuza kaalus minust vähem, olin kade ja vihane enda peale, et kuidas mina ei suuda smiling smiley Kahjuks kardan, et Lynuza ei raatsi sealt ära tulla, kuna seal asi natuke aktiivsemaks läinud...kuigi ikka vaikne...

Mul tuli üks mõte...võiks vinks-vonks duellist aktiivsemad siia tulla ja need kes niiväga piitsa ja präänikut ei taha...minna pirle duelli, seal on asi vabam ja keegi ei kurjusta smiling smiley
See ainult minu mõte...eks kõik otsaustavad ise mida tahavad...lihtsalt siis oleks rohkem juttu. Toidutabel tuleb ka ju pirle duelli varsti...

Tortilladest, mina ka ei soojenda neid eriti, paki peal on, et mikrokas 1min aga siis läheb see nii kõvaks, et paha süüa, sõin ka neid niisama või siis 30sek mikrokasse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 10.44

Vurr, ma täpselt ei tea, aga arvan, et 100g/30kcal-t on ikka valmis idandatud idude kohta. Ise ma neid idandada ei viitsi. Netist lugedes oli lihtsalt nende kcal-d kirjas...

Arvan, et nad peaks olema seal kus puuviljad, võid ka poes mõnelt müüjalt küsida, olen neid kindlasti näinud suurtes poekettides.

Proovi kindlasti ära, tõesti on head smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 10.54

Sry, Vurr, küsisid idandamata varianti, seda kahjuks ei tea... aga uuri siis netist kuidas neid idandada...see vist raske pole, aga kui mitu korda vett vahetada jne.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 06.02.2014 10.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 11.29

annn.... ma tegelikult isegi ei arva, et su sõbranna kohe praegu peaks tahtma duelli vahetada. Arvan, et ta peaks hetkel jääma selle teeraja juurde mida ta nädal tagasi alustas ja siiski püüdma sama liistu juurde veel vähemalt paariks nädalaks jääda, sest ühegi teeraja sobivust ei tohiks hinnata 1! nädala põhjal. Muidu tekib selline ühelt jalalt teise kargamise efekt, kuis lõpuks ei saa enam ülde aru, et mis sobib ja mis ei sobi ja ühelegi "miks?" küsimusele pole vastust võimalik leida. Küll aga paotasin meie toa tagaukse, juhuks kui teine tuba ei peaks enam inspireerima. Seda, järgmise toidutabli tegemise teemat ma tean ... vähemalt saab ta teisi aidata winking smiley ja olla mitmes duellis teerajajaks korraga smiling smiley Loodan, et ta varsti jälle ei kustu ja ei kao jättes oma järgijad ripakile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 06. February 2014, kl 12.16

Tere sõbrannad!! Tervitused sooja päikese alt! Kurb lugeda, et kaks meist on püssi põõsasse visanud ja asja katki jätnud.
Minul siin hetkel söökidega just kiita ei ole aga mis seal ikka, eks pärast tuleb kodus rohkem pingutada jälle. Söögi valik on ikka vägagi ebatervislik siin. Nisujahi tooted on enamus ja isegi kana valides taldrikule ei saa kindel olla, et see tervislik. Eile õhtusöögil sain ebameeldiva üllatuse osaliseks. Kana oli küpsetatud rohkes suhkrusiirupis. Olete kunagi maitsenud magusat kana? Öäkk ma ütleks. Salateid valides on jällegi enamus vänge äädikaga tehtud. Ainsad ongi värsked puuviljad, millega orki ei ole läinud veel.
Aga muidu on siin mõnus. Sooja on täna 21 kraadi ja päike särab mõnusalt. Päris hea on vahelduseks depressiivsest pilvisusest välja astuda ja akusid laadida.
Tortillade jutule lisaksin, et mina soojendasin neid mikros 30 seki ja siis lisasin täidise. Eks ta suht kiirelt ära jahtub aga pole ka jahedalt viga midagi. Maitse poolest meeldibad mulle rohkem täisteraga. Sain laste kõrvalt ka nisu omasid proovida aga maitse ei olnud ikka see õige .

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 12.18

Vurr, sul õigus, enne peaks paar nädalat uut asja proovima, kui vana juurde tagasi tulla...ma lihtsalt tahaks nii väga teda kuidagi aidata...

Ma olen kindel, et mind aitas siia duelli tulek väga... usun, et inimene on nii laisk kui tal lastakse olla... siin ma tunnen, et Vurr jälgib mind smiling smiley see ei lase mul ennast käest lasta.

Sõin just omletti lillkapsaga, kartsin, et lillkapsas jääb kõva...kuigi tegin väikesteks viiludeks...aga ei jäänud, super hea oli ja niiii suur ports tuli. Tegin 2 munaga.
Lillkapsa kaloreid ainult täpselt ei tea, netis oli 100g kohta nii 21kcal-t kui ka 30kcal-t. võta siis kinni palju õige on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 12.22

Pipu, nii tore, et leidsid aega kirjutada smiling smiley

Magusat kana olen söönud küll, Tais...sellel polnud väga viga...oleneb vast kuidas valmistatud on smiling smiley

Söö siis palju puuvilju ja kas seal muna pole...seda ei anna ju ära rikkuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 06. February 2014, kl 12.28

Minul on plaan suvel 5-ks nädalaks Itaaliasse minna ja juba praegu põen, kuidas seal saia-pasta-maal toime tulla. Reisime autoga ja ainuke söögitegemise võimalus on grill, väljas eriti palju söömas ei käi, kulutame selle raha pigem vaatamisväärsuste peale. Eks natuke peab muidugi toidukultuurist osa saama, aga suures plaanis loodan tervislikuks jääda. Kõige hullem on see, et tavaliselt oleme toitunud kuklitest jms kiiresti kättesaadavast, nüüd enam seda viga ei tahaks teha.

Pipu, ilusat puhkuse jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 12.46

Oi kui armas, et Pipu ei suuda meist isegi seal kaugel maal "puhata winking smiley". Väga lahe, et kirjutasid thumbs up Ma kujutan ette, kuidas iga kord kui toidu tellid, ootad põnevusega (kartusega ? ), et mis sealt siis nüüd seekord lauale tuuakse.
Naudi seda päikest ja sooja ja saa osa kohalikust toidukultuurist ning hiljem räägi meile oma huvitavatest elamustest smiling smiley
Päikest, päikest, päikest ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 14.43

KurrNurr , räägi sina ikka ka meile kuidas Sul hästi läheb smiling smiley (ma üldse ei kahtlegi, et sul hästi läheb). Tean, et oled ilusti koguaeg "asjas sees" , aga tahaks sinu "häält" ka kuulda smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Varsti hakkab su eesmärk vägisi ligi tikkuma, mis mõtted peas käivad ? Kas praegu lähevad juba selga ka need riided mis veel enne-raseduse aega selga ei läinud ? Maadlesime ju pikalt seal 80-ne mail koos sinuga, nüüd on see piir seljatatud, ... loodan ise ka sellega hakkama saada smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 06.02.2014 14.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 06. February 2014, kl 15.32

Ma olen väga liigutatud, et minust siin ka hoolitakse ja hoolitsetaksesmiling smiley Oskan hetkel vaid nii palju öelda, et pean (just nimelt pean) näitama nii endale kui ka teistele (peamiselt annn), et kalorite tõstmine oli hea valik ja kindlasti tasub end ära. See on täielikult minu viga, et ma ei suuda end piirata ja korralik olla isegi need 2 nädalat, mil ma peaksin mingisuguseid tulemusi nägema. Õnneks olen piisavalt tugev, nii et ma ei kavatse alla anda ja katsetan edasi.

Annn, sina oled muidugi tubli! Eriti mulle meeldib, et oled laiskusest võitu saanud ja oled hakkanud samuti kükitama ja kõhulihaseid tegema.thumbs up

Selleks, et rohkem ei oleks arutlust minu "kolimisest" siis ütlen selgelt välja, et seni kuni minu duell aktiivne on, ei kavatse ma sealt lahkuda. Aitäh, et olite siiski valmis mind vastu võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 16.12

Mulle teeb Lynuza praegune meelekindlus vaid head meelt thumbs up. Just seda ongi vaja, et oma liistude juures kindlalt olla. Ja see, et kasvõi meie ( peamiselt annn-i) nimel on vaja teooria õigsust tõestada, on vaid suurepäraseks motivatsiooniks. Loodame, et see annab moti juurde ( teadmine, et on vaja midagi kellelegi tõestada) ja varst tulevad ka eesmärgipärased tulemused. Sest ega söömine iseenesest ju midagi halba pole. Ja nagu ma varemgi öelnud olen, siis parim lahendus on kaalu langetada võimalikult palju süües, lihtsalt tuleb see enda jaoks õige kogus leida smiling smiley
Küll aga on kogu see kaaluteema üks suur mõistatuslik teadus, kus kõik reeglid ei kehti ja iga tabel ei pruugi igaühele sobida. Teame ju kõik , et eelnev elulugu, vanus jm. võib olla meie organismis oma töö teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 16.48

Lynuza, tubli oled, et usud sellesse mida teed...tegelikult ongi usk kõige tähtsam...mõttejõul võib imesid teha...alles oli KA ka jutt, et mõelge, et oletegi juba oma soovkaalus...siis varsti oletegi winking smiley mina usun väga mõttejõusse. Kui midagi väga tahta on kõik võimalik.

Kaalulangetamine on üks peen värk jah, eile olin kindel, et kaalun täna natuke rohkem, sest sõin saia ja tavaliselt siis kohe kaalutõus...aga täna hoopis langus smiling smiley
Täna aga pole kuidagi söögiisu, ei tea, kas väike ärevus...kas tuleb homme 60...ära või mitte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. February 2014, kl 17.12

....nojah, nii hästi see läheb, kui ise seda asja hästi hoida.....ja riided....kui ma 7 ette sain, siis lubasin endale ühe sellise liibuva kleidi ja läksin sellega kohe tööle....oi, kus tulid alles kommentaarid kolleegidelt, see oli nii hea tunne. Ma eo julge veel hetkel midagi uut mõlgutada, see 75 oleks esialgu minu jaoks suur asi, sest viimati kaalusin nii vähe 10 a tagasi. Ma kaldun arvama, et kui ma selle 75 ikka kätte saan,, siis üritan seda kindlasti mõni aeg lihtsalt säilitada ja nagu me teame, siis pidavat see kõige raskem asi olema selle juures.

Viimastel päevadel on olnud hullumeelne ja järgmine nädal tõotab veel hullem tulla, õnneks selle kiire aja hea külg on see, et ei jõua näksida igasuguseid rumalusi, kuid oht on, et ei jõua ka normaalselt oma toidukordi süüa...aga igast asjast tuleb endale ikka positiivset leida......

ma lähen täna õhtul suurde poodi ja kavatsen omale need head asjad ära osta, mida te nii kiitnud olete ja siin õginud.......tahan kaaaa

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. February 2014, kl 17.23

Vurr, mind jäid kummitama su suvised pildid...ega sa abielluma ei hakka? Mina lähen suvel ühe tuttava pulma ja seal tahaks küll kena olla smiling smiley pulmad on lihtaslt nii ägedad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.