Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. February 2014, kl 11.07

Hatugirl, ma vaatasin uuesti sinu menüüd. No ma ei tea ka, tegelikult mäletan, et mingil ajal sa sõid hommikuks saia ja lõunaks sooja saia... midagi oled ikka selles osas muutnud. Kommenteeri ise palun , ma võin eksida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. February 2014, kl 11.09

siit ka otsetee toidutabelisse:


"Me suudame!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. February 2014, kl 11.36

Saia pole üldse söönud sel nädalal (va reedel 2 lihapirukat).Hommikuti söön saibi (see leib 100% rukkijahust).Täna ostsin mitmevilja kukkleid,sest värske leib-sai oli poodi veel tulemata.Toiduportsjonid on samaks jäänud.Mul on kogu aeg üks ja sama taldrik söömiseks.
Tsüklist - mul pole päevi juba septembrist saati (mirena).
Loodan siis,et asi on reedeses 0,33l õlles ja laupäevases tassikeses hõõgveinis (kuigi ei ole tähele pannud,et see varem oleks nii kaalu tõstnud).
Laupäevane ujumine ja pühapäevane 40min trenažööril? Siis paneb juba mõtlema kas tahangi sel laupäeval jälle ujuma minnaconfused smiley Tahtsin hakata veel iga päev kükke ka tegema aga kui ennast rohkem liigutan,kas siis hakkabki kaal tõusma?
Need kogused mis meelde tulid kirjutasin tabelisse ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. February 2014, kl 12.00

Hatugirl, ma millegi pärast olen saib-i ikka koguaeg saiaga seostanud ( minu viga), kuna see minu menüüsse ei kuulu, ... siis ilmselt ikka selle sama "nime" pärast smiling smiley
Liigutamisest küll loobuma ei peaks, ammugi mitte kui seda pole just üleliia palju. Kükkide tegemine on ka hea mõte thumbs up Tee ikka !
Lihtne on muidugi rääkida, aga proovi väga mitte keskenduda "numbrile". Äkki see tekitab sulle lisastressi ? No ja sul on ju veel teinegi (tegelikult on see ju esimene) stressialliaks ... Stress mõjutab ka keha. Ma tegelikult üldse ei kahtle sinu võimes kaalus alla võtta, sest oled näidanud , et saad sellega kenasti hakkama...
Ma igaks juhuks küsisin portsionite kohta ... vahel on vaja, et keegi küsiks. Mina igatahes usun sinusse. Küll see kaal läheb alla, kui sa oma tavapärast rutiini järgid.

Ikka mine ujuma ja tee kükke ka thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. February 2014, kl 12.03

Hatugirl, isegi, kui trenn alguses Sinu kaalu tõstab, siis võta asja mõistusega, see on ju kokkuvõttes kindlasti Sulle kasulik ja küll need grammid Sul uuesti maha lähevad, ilmselt pole keha alguses koormusega harjunud ja ei julge kohe ära anda. Lihaste kasvades tõuseb ka kaal, aga samas kaotad rasva ja keha muutub seeläbi kenamaks, ära lähtu ainult kaalunumbrist, märka ka enesetunnet ja peegelpilti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. February 2014, kl 12.07

Vurr, sorry, mina ei ei kirjuta iga söögikorra taha süsikaid eraldi, sest ma peaks neid iga kord siis sealt põhjaliku analüüsi alt kokku lugema ja see on tüütu, päeva lõpu numbri kirjutan roosale reale ise ja selle vaatangi sealt analüüsi alt. Ma loodan, et see on okei?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 04.02.2014 12.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. February 2014, kl 12.41

Tahtsin lõunaks purgi boršisuppi süüa aga avastasin õudusega,et kui 1/4 purgist ära söön,siis see on 7,5punkti.Kas tõesti purgisupid on nii rammusad?
Sealihaga hapukapsaborš - 100g 118kcal ja 7g rasva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. February 2014, kl 12.45

Jah, üks minu lemmikuid suppe samuti, kuid kahjuks nii süsikaid täis, et enam ei osta sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. February 2014, kl 12.48

Kadri, ma peeglisse parem üldse ei vaata,see tekitab lisastressi.Mõõdan ennast ka iga kuu alguses ja võrreldes eelmise kuuga on vü kasvanud +1cm ja reieümbermõõt +0,5cm sad smiley

Tänase päeva 30 kükki sain tehtudthumbs up Kui alguses mõtlesin,et mis see ära ei oleks,siis nüüd on jalad ikka korralikult valusad.No vaatame kas pean kuu aega vastu.Panen tabelisse ka kirja,siis saate mul silma peal hoidawinking smiley Tegelikult tahaks ennast ikka veel rohkem liigutada,sest 2,5ndl pärast ju sünnipäev tulemas ja tahaks ikka kenam välja näha.Kui see kaal ainult trikke ei teeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. February 2014, kl 13.59

Hmm.. siis ikka midagi ei klapi, aga proovi teraviljatooteid menüüs vähendada ja süüa rohkem liha ja juurikaid. Liiga palju piimatooteid ei ole ka hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. February 2014, kl 14.23

Ajate siin oma kükkidega trenni isu peale smiling smiley kunagi eelmises duellis tegime kõhulihaseid, kahjuks ma väga vastu ei pidanud...laiskus, aga natuke ikka.

hatugirl, hakkan koos sinuga kükke tegema ja kõhulihaseid ka smiling smiley minul küll sünnipäev veel kaugel, aga kavatsen sünnipäevani vastu pidada. kõige kurvem olen kõhu pärast see mul ees ja nii kui söön midagi kohe punnis...pole lihaseid...
mõõdan ennast ära ja panen kirja, siis hea jälgida, kas muutus midagi smiling smiley

Lähen kohe tegema smiling smiley

hatugirl, arvan, et su kaal tõusnud trennist, ära väga veel muretse, tee trenni edasi smiling smiley
ja vaatan iga päev, kas teed kükke, pane siis toidutabelisse kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. February 2014, kl 14.39

Kadri, mu ainukeseks teraviljaks on hommikune leib.Makarone sõin nüüd üle tüki aja.Tatart ei söö üldse ja riisi pole ka ammu söönud.Ka kartulit ei söö enam eriti.Vanasti sõin seda igal õhtul aga nüüd põhiliselt liha või kala ja juurde kas riivitud porgand või kurki-tomatit.Ja piimatooteid ei tarbi üldse.Tegelikult aga peaks vist hakkama veidi,kaltsiumi peab ju ka kuskilt saama.
Eks vaatan mis kaal homme näitab.Ja tänu teiega kirjutamisele ja mõtete vahetamisele olen suutnud sellest kaalunumbrist üle olla ja käed külmkapist eemale hoidasmiling bouncing smiley

Annn, teretulemast kampa! Äkki nakatame kedagi veel.
Mul kõhuga sama jama.Isegi vee joomisest tuleb suur kõht ette.Olin viimase rasedusega nagu vaalaskala ja see venitas kõhu korralikult välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. February 2014, kl 14.44

Oh, lahe, kükkidega ühinen mina ka! Hatugirl, siis ilmselt ikka see trennivärk, anna aega veidi atra seada, ehk harjub ja annab siis ära (kilod).

Annn, palju kükke/kõhulihaseid Sina teed?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 04.02.2014 14.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. February 2014, kl 14.52

Mis purgisuppidesse puutub, siis purgi sildil on kirjas info purgi sisu kohta ( ehk siis supipõhja kohta). Kui sa lahjendad seda veega pooleks, siis valmis keedetud supi kaloraaz jaga ka pooleks . Osasid purgisuppe lahjendatakse ka rohkem kui pooleks.

Olen Kadri pakutud mõttega päri, et võibolla võiksid katsetada teraviljatoodete vähendamist... Samas aga, tuleb muudatus enne korralikult läbi mõelda ja siis sellest püüda kindlasti mitu nädalat järjest kinni pidada, sest nagu öeldakse, ühe nädala põhjal ei tohi kindlasti mingeid järeldusi teha.

Mina kaldun arvama, et eks see kaal tõusis natukene selle ujumise ja lumerookimise tagajärjel. Nagu sa ise oled kirjutanud, et ega selle talve jooksul eriti liigutanud pole, tavarutiin- lapsed lasteaeda , koertele süüa, puud tuppa. kõik. ( sinu sõnad) smiling smiley Nüüd kirjutasid peale ujumist, et peale basseini olid ikka omadega täitsa tühi ja järgmine päev möllasid lastega lumes- tegid lastele lumest liumäge jne. Ja et öösel ikka andsid lihased veidi tunda ka ...
Hatugirl, mis su diagnostiline kaal näitab ? Ma saan aru, et need numbrid ei pruugi tõele vastata, kuid samas kui ta valetab, siis peaks see koguaeg ühtemoodi valetama. Ehk siis kui kehas mingi muutus toimub, siis kaal peaks seda kajastama ikka. Samas aga kui ma vaatan sinu kaalunumbreid, siis ega sul väga suuri kõikumisi pole, tegelikult oled lihtsalt püsinud enamvähem samas kaalus koguaeg (paarikilose kõikumisega). Psühholoogiliselt on kindlasti raske, aga ära lase ennast praegu rivist välja lüüa ja alla ei tohi kindlasti anda. Me kõik tahame sulle toeks olla smiling smiley


Nagu Maalia kunagi ütles: " ei saa söömata paksuks ega õgides saledaks".

Mina usun sellesse, et kui me ikka oma söömist jälgime, siis küll me ükskord kõik ka eesmärgini jõuame smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 04.02.2014 14.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. February 2014, kl 15.42

Usun ka, et kõige tähtsam ikka söömine, trenn ainult toetab veidi...

Kadri, täna tegin kõhulihaseid 80tk-i. ma teen neid nii, et selga maast lahti ei tõmba, ainult turja, 20 teen otse üles...siis 20 külgedele(üks küünarnukk jääb maha ja teine üle kõhu risti...loodan, et saad aru smiling smiley ) jälle 20 üles ja siis 20 külgedele.
Kükke tegin 40, olen harjunud kükke jõusaalis kangiga tegema ja nüüd ilma raskuseta nii võõras smiling smiley proovin vist homme veepudelitega teha...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 04. February 2014, kl 18.24

Kallid kaalusõbrannad. Ärge pange pahaks, aga kahjuks pean teada andma, et teen aktiivsesse kaalujälgimisse pausi. Harjumus normaalselt süüa on juba välja kujunenud, nii et ärge minu pärast muretsege. Läks kuus kilo, küll lähevad ülejäänud seitse, mis plaanisin, ka. Tulen tagasi märtsis, kui mees koduseks jääb.
Põhjuseks ütlen vaid niipalju, et lapsed on minu jaoks kõige tähtsamad, igatahes tähtsamad kui grammid, mida juurde võtan või kaotan.
Päikest Teilesmiling smiley
Piret

Erilised tänud Vurrile! Ilma Sinu pühendumuseta poleks see foorum pooltki nii tõhussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. February 2014, kl 18.40

Piretike, nii kahju...aga ega see märts kaugel pole...kirjuta vahepeal kuidas läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 04. February 2014, kl 20.00

eile maadlesin hirmsa kõhuvaluga, hetkelgi on tunne, et maagiline rõngas on ümber keha, tegin täna kanasuppi, et oleks lahedam, leidsin uue nõrkuse "jäätise".

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. February 2014, kl 20.53

Piretike, ... minul samuti kahju ... aga märts pole enam tõesti kaugel ja kui tahad uuesti duellitama asuda, siis tead kust meid leida. Ootame sind tagasi smiling smiley

Ja kui vahepeal meie teemat lugema satud, siis pane paari rida kirja ka. Ja isegi kui peaks peale duellitamist tagasilööke tulema ( loodan ja usun, et ei tule- sest oled väga tubli olnud), siis ei tasu häbeneda... oleme kõik kõigest inimesed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. February 2014, kl 21.00

Pärlike, sinule üks eripalve. Palun pane vähemalt söödud magusale kraamile grammid juurde . 500 kalori eest peaks ikka terve kuhja jäätist saama ...eye rolling smiley Või millist jäätist sa sööd ? Mis su kaalunumber sellest arvab, oled vahekaalumist ka teinud- äkki peaks?

Kooke tõi mees koju, kes jäätist toob/tõi ? Ise ? Mees ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 04.02.2014 21.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. February 2014, kl 22.34

Kadri, millal alustad kükkidega? kui tehtud siis pane toidutabelisse liikumise alla kirja, eks ma siis piilun igal õhtul, kas sa ikka teed smiling smiley

Pärlike, jäätis pole jah üldse hea variant, vahetasid ühe pahe teise vastu smiling smiley Kas sa kroomi tablette pole proovinud? Olen kuulnud, et mõnel on aidanud magusaisu vastu. Minul kunagi ei aidanud, äkki sul aitavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2014, kl 08.39

Kadri, vaatasin sinu toidupäevikust, et sa oled wrap-i keeranud ( ilmselt õhukesest lavaššist, eks smiling smiley. Mõtlesin ise ka eile just, et peaks õhukest lavašši ostma, aga kuna olin juba tortilla letis enne tuulanud, siis mõtlesin, et ma ei jaksa kõike ära süüa smiling smiley Ostan järgmine kord.
Tortilla letist ostsin siis katsetamiseks Rainbow täistera tortillad, kus on paki sees veidi suuremad "lehed". Pakis 6tk , 370g, mis teeb lehe kaaluks 62gr /178kcal. Ostsin, et katsetada kas peale hinnavahe on ka muud vahet winking smiley ( ok, suuruse-ja tükikaalu vahe on ka) aga ma mõtlen tegelikult rohkem seda "maitsevahet" smiling smiley
Hinnavahe oli umbes selline , et Santa Maria täisttera tortilla pakk 2.60 euri / RB 1.60 (umbes) smiling smiley
Ja salsa valikust ostsin ka ühe RB salsakastme, hinnavahe täpselt samas suurusjärgus smiling smiley
Vaatasin veel, et müügil oli ka avokaado-kaste? ( pole päris õige sõna), aga seda ei ostnud, sest selline tunne, et kui mõni teine kastmepurk seisab ilmselt ka paar päeva kauem avatuna, kui kirjas on, siis avokaado-kaste ilmselt avatuna eriti kaua ei seisa ... (värske avokaado ju läheb ka seistes "jubedaks"winking smiley.
Lisaks tänu sellele "tortillajahile" leidsin poest üles ka sushi valmistamiseks vajalikud "ribad" (ei tule praegu meelde, kuidas neid nimetatakse). Tahaks vist millalgi proovida ise neid kokku keerata. Muidugi enne on vaja veidi eeltööd teha, et mis- kus-mida-millal smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 05.02.2014 08.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 05. February 2014, kl 09.01

Hommik! Vurr, minu "wrap" koosneb hiina kapsa lehe vahele pandud singist, kurgist/paprikast ja juustust, mul midagi "taignast" ümber ei ole. Pean sel nädalal süsikatega eriliselt koonerdama, sest ma tegin pattu ja sõin selle nädala esimese 2 päevaga nädala koguse ära grinning smiley Õnneks tundub, et keha ei salvestanud seda kohe rasvaks, sest edasi olen korralikult söönud, loodan ikka nädala lõpus mingit miinust näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2014, kl 10.32

Kadri, kusjuures väga hea idee tegelikult ka kalorilugejatele, kui kellelgi nt . kaloritega kitsas käes on thumbs up . Hiinakapsa leht on piisavalt "tugev" , et sinna sisse saab midagi keerata küll smiling smiley Ja mulle see mõte täitsa meeldib, et nt. selle "taigna" asemel oleks hoopis rohkem sinki ... nämmmmm thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. February 2014, kl 11.35

Tänane kaal oli juba veidi positiivsemsmiling smiley
Jalad eilsetest kükkidest ka valusad.Täna tegin viis kükki rohkem.
Nüüd tuleb linnasõit ette võtta,sest ajasite mulle jubeda tortillaisu pealegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. February 2014, kl 12.07

Minul olid kõhulihased täna valusad, aga tegin oma 80tk ära, olen laisk venitaja, kuigi tean, et see vajalik smiling smiley
tegelikult laps ka ei lase eriti teha, talle teeb niipalju nalja, et mida ma seal ukerdan...mõtleb vist, et see mingi uus mäng smiling smiley ...nii ta siis jookseb ümber minu ja kui venitan, istub selja peal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 05. February 2014, kl 13.35

Annn, nii armas smiling smiley Ma teen õhtul kõhulihaseid, loodan täna ka kõndima minna või midagi, sest tööl jälle juubelipidustused, millal see ükskord läbi saab.. Õnneks käisin enne korralikku sooja toitu söömas ja ehk vohmisin selle tõttu halbu asju vähem. Aga paratamatult tükike siit ja klaasike sealt annab juba liiga palju, uhh. Hommikul oli juba päris ok number, ei taha ju reedeks kõike ära rikkuda. Kalendri järgi on aeg selles faasis, et keha hakkab vett kinni hoidma, no näis.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 05.02.2014 13.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2014, kl 13.49

Sattusin jälle poodi ja oma eelneva jutu jätkuks avastasin , et Leiburil on müügil ruudukesteks (ca. 12x12cm) valmis lõigatud õhuke lavašš, pakis 10tk. Miksisin nendest rulle makraga ja singiga ... thumbs up

Kadri , no küll sul ikka jätkub seal tööjuures neid sünnipäevi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 05. February 2014, kl 13.55

Meil jah eriti aasta alguses järjest neid juubeleid, õudne! Vaatasin just et söönud olen ca 1000 kalorit ainult, aga süsikaid on juba 90g, võtab ikka ohkama küll eye rolling smiley Tuleb õhtul ikka liigutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 05. February 2014, kl 18.50

Tere, ma jätan hetkel pooleli, Olge ilusad....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.