Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 21.39

Pipu, sinu -900g on täitsa tubli tulemus. Mis puutub mr. Bossi numbrisse , siis... hmmm sad smiley. Aga las ta siis proovib "oma rida "ajades kaalu alla saada, numbrit võime ikka siin kõik koos jälgida. Ta peab ju sellele naistekarjale "koha kätte näitama" smiling smiley Onjuu nii, eks smiling smiley

Mina annaksin Sulle reisule kaasa nõuande, et mitte liiga palju aega veete toidukohtades vaid panustada rohkem muudele vaatamisväärsustele smiling smiley Teiseks püüa pidada alati meeles, et teine-kolmas-neljas amps on ikka sama maitsega smiling smiley Naudi seda esimest ampsu, vajadusel võta teine veel smiling smiley Kolmandaks ampsuks võta juba midagi järgmist smiling smiley
Ega see niisama ei ole, et kallite restoranide 6 -käigulise lõuna neljas roog on lusikatäis keset kaunist taldrikut smiling smiley Kaunid daamid muidu ei tule sellesse restorani tagasi, kui nad seal paksuks söödetakse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 21.40


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2014, kl 23.28

Kuna Hatugirlil on veel oma toidud kolimata, siis ma ei kustuta vana 6-t nädalat veel ära, praegu jääb siis vana ja uus ...homme õhtuni ilmselt. Mina nüüd magama ära, olen selle kiire asjaga jälle hiljaks jäänud. Homme lubatakse Põhja-Eestisse suurt lumesadu ja tuult,... aga minul on vaja hommikul vara teele asuda. Loodan, et ei öösel asi väga hulluks ei lähe ja hommikul on maanteed ikka sõidetavad smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 31.01.2014 23.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 09.52

Meil on ka ilm kole ja täna vist jälle ei taha ninagi välja pista. See kodus istumine muidugi kaalule head ei tee smiling smiley

Täna tegin lastele pannkooke...täitsa ime, aga pole veel ise ühtegi söönud, proovin nii, et ei sööks ka...ma ju tean mis maitsega need on smiling smiley

Avastasin, et ma liialdan wasa leivaga, sinna on lihtsalt nii hea kõike peale panna, kodujuustu, sinki, kana või mida iganes...proovin seda vähendada, selle asemel saan rohkem muud toitu süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 01. February 2014, kl 10.16

Tere hommikust! Vanasõna on ikka õige küll, et hommik on õhtust targem. Hommikuse kaalumisega olen tervelt kilo kergem kui eile õhtul. Sama ka Mr. Bossil- kaal sama, mis alustades ( ei olnudki plussis smiling smiley). Järgmine kord siis olen targem ja ei kaalu õhtul. Asja pluss on see, et mul nüüd järgmisel kaalumisel edumaa 1 kilo smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 01. February 2014, kl 11.33

Ole veel pool päeva arvutist eemal ja millised muudatusedspinning smiley sticking its tongue out.Täitsin kõik ära.
Kui nüüd ilm selleks ajaks kui mees koju jõuab päris ära ei keera,siis lähen õhtul ujuma.

Nende "ringide" kohta - olen 6a tagasi samal moel (punkte lugedes) langetanud kaalu 78 kilolt 72kg peale.See siis püsis kuni uue raseduseni, ca 1,6a.Nüüd aga ei saa kuidagi asjale pihta sad smiley Veidi üle aasta tagasi kaalusin 74kg ja siis hakkasin beebipille võtma ning mõned kuud hiljem olin juba üle 10kg raskem.Eelmise aasta septembriks olin veel raskem kui sünnitama minnes - 91,2kg.Edasi juba leidsin selle vahva duelliwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 11.54

Hatugirl, tean, et beebipillid kõigil ei tõsta kaalu, aga mina kardan neid nagu tuld...just kaalutõusu pärast, endal kogemusi pole, aga on tuttavaid kellel kaal tõusnud.
Eks sa pead siis topelt pingutama või äkki arst leiab teised pillid.

Pipu, tore uudis...mina olen ka õhtuti raskem...kaalun alati hommikul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 01. February 2014, kl 12.14

Mul on ka kuri kahtlus, et minu äkilises kaalutõusus on süüdi Mirena. Rasedusega olen alati ise pigem kaalu kaotanud. Hakkasin Mirena kasutajaks märtsis ja sellest ajast novembrini võtsin juurde 5 kilo, kuigi ennem püsis nö rasedusväline kaal ilma pingutuseta 7 aastat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 01. February 2014, kl 12.23

Annn, ma lõpetasingi ligi aasta tagasi nende pillide võtmise ja siis lasin Mirena spiraali panna.Peale seda tõusis kaal veel 5kg võrra aga seda ei julge öelda,et see just spiraali "süü" oleks.Seda aga küll,et kui spiraali ei olnud,langes kaal ka nii,et nädalavahetustel võisin omale rohkem lubada aga nüüd hakkab kaal kohe tõusma kui veidi rohkem ampsan.
Üks tuttav lasi ka omale Mirena panna ja võttis siis mõne nädalaga 10kg juurde.Lasi selle siis mõne aja pärast eemaldada ja kaal langes kohe ise mõne kilo võtta.Ülejäänuga maadleb siiani.
Eks ma vahest ikka mõtlen,et kui oleks kohe lasknud spiraali panna ja poleks neid tablette hakanud sööma,kas siis oleks 15-st plusskilo asemel ainult + 5kg olnud.Kui kunagi selle spiraali välja peab võtma,siis ei teagi kohe mis saab.Tahaks väga olla nö puhas ja teada,et mu kaal ei ole kuidagi seotud sissesöödavate või sissepandavate hormoonidega.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 01.02.2014 12.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 13.49

Miks te Mirena valisite? küsin sest ise olen küll tavalisega täitsa rahul. Minu puhul muidugi muud varianti eriti polnudki, kuna kardan hormoone...lihtsalt minu kiiks. arvan, et võtan siis kindlasti juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 01. February 2014, kl 14.00

Eks arst soovitas. Ja kuigi see oli aastaid tagasi ja meditsiin on arenenud jne, siis mu sugulane jäi kunagi spiraaliga lapseootele ja pärast seda on tal palju probleeme olnud kasvajani välja, siis olin nähtavasti eelarvamusega tavalise suhtes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 01. February 2014, kl 15.58

Nii palju, kui mina olen lugenud, siis igasugune hormoonravi mõjutab isu, ühel juhul isu kasvab, teisel juhul väheneb, sealt ka kaalutõus või -langus. Kuna orgamismid on erinevad, siis tuleb siingi samamoodi katsetada erinevaid variante, mis ühele mõjub hästi, ei pruugi sobida teisele. Me keha reageerib ju erinevalt igasugustele lisapreparaatidele, mis toidule lisaks tarvitame, võibki tunduda, et ei ole ju oma toitumist muutnud, et kohe 5 kg juurde tuleb, aga ilmselt teatud toitude söömine ei sobi kokku juurdevõetud hormooniga ja kehakaal tõuseb sellel ajal seetõttu hüppeliselt. See on muidugi puhas minu arvamus, mis minule tundub loogilisena. Ja lugesin ka just artiklit, mis väidab, et ei ole leitud seost, et beebipillid kaalu tõstaks. Muidugi spiraali ja muude rasestumisvastaste vahendite kohta ei ole lugenud.
Teiseks beebipillide puhul on öeldud mitmes artiklis, et tekitavad vedelikupeetust, mis võib küll paar kilo raskemaks teha, aga see vaid paar kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 01. February 2014, kl 16.13

Pakun ka, et hormoonid "möllavad" nagu raseduse ajal ja ajavad isutama - kaudselt ikka nende süü, aga eks toidu topime suhu ikka isesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 18.00

Kas keegi nägi hommikul kokkasaadet kus O.Kiivikas oli. Tema soovitus hommikusöögiks oli...3varianti: muna(omlett)/tomat/kurk/rohelist....siis kanasingi leivad, ka rohelise ja tomati/kurgiga...ning tortilla kodujuustu ja kanaga...

See tortilla tundus päris huvitav, sest seda on ju võimalik teha millega hing ihkab...proovin kindlasti ära.
olen kunagi kanaga isegi söönud, aga see ammu smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 01.02.2014 18.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 18.09

Vabandust...A.Ader oli saates hoopis smiling smiley minujaoks on nad kõik ühe näoga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. February 2014, kl 18.14

Kanawrap (tortilla) on lihtsalt meeletult hea. kahjuks sisaldab palju üsivesikuid. Ma olen ikka rumal, eile oli ülemuse sünnipäev ja no ei piisanud ikka 1 tükist kringlist, oli vaja ära proovida, kas teine tükk maitseb samamoodi ja siis alko veel otsa, aga no kuidas sa ei löö kokku 50. juubeli puhul ja eriti ülemuse omal. Nüüd olen maal ja püüan siin kuidagi toime tulla. Jube raske on, pole ammu käinud ja siis ikka õhtuse "olengu" ajal siider ja näksid, nii tubli olin vähemasti, et tõin poest kurki ja lillkapsast dipikastme juurde. Ei taha uut nädalat päris vussi ka keerata ju confused smiley Tuleb siis ülejäänud osa nädalast taas väga rangelt võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 18.35

Olen ka vist enne söönud seda tavalist nisujahust tortillat, aga nemad rääkisid saates täistera tortillast, eks see pole nii maitsev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 01. February 2014, kl 19.09

Vurr vist küll ei aktsepteeri, aga äkki peaks tegema ettepaneku, et ülemuse 50. sünnipäev läheb ka tähtsate päevade nimekirjawinking smiley
Aga mina libastusin täna täitsa meelega - võtsin sügavkülmast tüki kooki ja tähistasin oma nimepäevaeye rolling smiley Kuna tükk väike ja kodujuustuga, siis mahub kaloritesse.
Üldse püüan nüüd põliskodusena süüa 5-6 u 200 kalorilist toidukorda. Sest näksima kisub niikuinii, püüan siis portsjoneid kärpida. Kui tegemisega aega läheb ja söömist ka rahulikult võtta, siis saab isu rahuldatud ja polegi suurt portsu vaja. Vähemalt esialgu tundub nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 01. February 2014, kl 19.48

Mina tähistasin juba eile ära tänase nimepäeva tüki sefiiri tordiga. Jäi ka ilusasti päeva kaloraazi sisse. Nüüd peab nädal aega näpud magusast eemal hoidma kuigi see saab vist raske olema. Reisil on 3 korda päevas rootsi laud ja see tõotab lookas olla. Pean enne salatiosakonnas kõhu täis toppima, siis äkki ei mahu magusat tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 01. February 2014, kl 20.03

Nii... minul ujumas käidud ja enesetunne supperhot smiley Kui basseinist välja tulin ei jaksanud kõndidagi.Eks homme ole näha kas voodist ikka jaksan välja tulla smiling smiley

Mina lasin Mirena panna,sest kippusin pillide õigeaegse võtmise unustama ja vaskspiraaliga kartsin,et päevad lähevad jälle valulikuks ja pikaks nagu vanasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 21.56

Pipu, kui saladus pole, siis kuhu reisid? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 01. February 2014, kl 22.37

Annn, ei ole saladus. Läheme sooja suve Tenerifele otsima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 01. February 2014, kl 22.38

Saigi see päev õhtusse veeretatud. Olime perega väljas ja see kujunes nii, et sai söödud just seda mida poleks olnud vaja, aga no jah,drinking smiley Püüan järgnevatel päevadel tublim olla, vähemalt saiakesed pikemaks ajaks unustada. Ilusad Puu hobuse aastat kõigile. Väga lahe üritus oli täna Lauluväljakul. Hiina uue aasta vastuvõtt. Pidi tulema seikluste rohke aasta, romantikat jne

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 02. February 2014, kl 11.43

Kena hommikut kõigile figuurisõpradele! Kuidagi imelikult vaikne on siin nädalavahetustel. Kas püsite ikka õigel rajal? Mul motivatsioon laes ja ei taha vaadatagi ahvatluste poole. Ehk juba kuu aja pärast jõuan kahekohalise numbrini... Igatahes on see number pingutamist väärt.
Tänaseks olen siis täpselt kuu tegelenud endaga ja olen 8 kg väiksemaks saanud smiling smiley. Teiste riietega ei saa nagu aru aga töö püksid ei taha enam üleval püsida. See on nii mõnus tunne. Ja ehk varsti on lootust ka garderoobist oma vanad armsad riided välja otsida kotiga. Sinna veel ca 15-20 kg minna. Ja Mr.Bossiga on kokkulepe, et ta ostab mulle uued teksad kui -10 kg kätte saan. Ehk siis paari nädala pärast võime shopingusse minna. Jippiiiii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. February 2014, kl 14.09

Sain täna lõpuks ometi lund lükata smiling smiley

Hatugirl, kas said ikka voodist välja?

Pipu, väga äge...tahaks ka päikest smiling smiley

Pärlike, head uut aastat sulle ka!

Räägin, teile oma tänasest avastusest, tegelikult olen neid enne(kunagi ammu) ka söönud...siis ei teadnud palju neis kcal-d vms. Need on mungoa idud...neis on 100g/30kcal ainult, kunagi sõin neid riivitud porgandiga...selline salat oli tehtud, täna sõin neid niisama...mulle meeldivad, sellise värske maitsega smiling smiley ja head vitamiinid ka sees...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 02.02.2014 14.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. February 2014, kl 16.17

Sain ikka voodist välja smiling smiley Öösel korra tundsin,et jalad ja käed haiged aga hommikuks oli kõik ok.Ehk saab järgmine nädalavahetus ka minna.
Ma sain ka täna üle hulga aja lund rookida.Tegin lastele väikse kelgumäe maja ette.

Pipu, mõnusat reisi teile!

Õige jah. Head uut aastat kõigile!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 02. February 2014, kl 16.54

Tänud kõigile heade reisisoovide eest ! Pean veel teisipäevani kannatama ja siis on minek smiling smiley.
Proovisin täna ära need täistera tortillad. ja täitsa head on. Tegin kohe kaks portsu endale. Tortilla sisse keerasin kanafilee, lehtsalati, paprika, tomati ja kodujuustu. Kokku andis siis see topelt ports 571 kcal aga kõht on ikka megatäis. Sellejärgi arvestades oleks päris sobilik hommikusöögiks teha omale ühest tortillast eine. Ja kaloreid siis ca 285. Ei olegi väga hullu. Vahelduse mõttes täitsa arvestatav hommikusöök smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 02. February 2014, kl 16.56

Ma ei ole kahjuks saanud proovida neid idusid aga täitsa põnevalt kõlab. Kust neid leida võib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. February 2014, kl 18.14

Hmmmm... täitsa huvitav. Kirjutasin teile siia juba paar tundi tagasi ( enda arust) nüüd aga vaatan, et ma pole midagi kirjutanud smiling smiley Keegi pistis mu kirja nahka.

Minu nädalavahetus läksi nii kiiresti, et kohutav. Kõige hullem on asja juures see, et kui oled terved päevad kodust ära, käid ainult jooksuga vahepeal kodust läbi, siis on kõik kodused asjad tegemata. Koristamata, uueks nädalaks kooli/ töö/ lasteaia jm riides kõik pesemata, külmkapp tühi jne. Lisaks on veel paras segadus tekkinud, sest oled vahepeal mingid spordikotid kiiruga lahti pakkinud ja siis teised uuesti kokku pakkinud ...oehh. Just selle segaduse likvideerimisega ma nüüd siis tegelengi. Eile õhtul jõudsin veel koduteel kiirelt ka tuttavate juurest läbi põigata.

Tortilla ja iduteema on päris põnev, head ideed thumbs up

Pipu, eks hommikune kaalumine on kindlasti õigem number. Kui soovid , võin tabelis numbrid ära muuta smiling smiley Tegelikult muidugi võib ju ennast õhtuti ka kaaluda ( enamus kaalujälgijate rühma kaalumisi just õhtupoolsetel aegadel ju toimuvadki) aga see tähendab seda, et siis tuleks iga nädal ennast õhtuti kaaluda, muidu ei saa asjast mingit õiget sotti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. February 2014, kl 18.31

Pipu, ajasid tortilla isu peale...otsisin ka neid täistera omasid täna poest, aga ei leidnud, homme otsin edasi.

Mungoa idud leidsin ühest kohaliku taluniku poest, aga usun neid peaks mujal ka olema.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.