Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 22. August 2014, kl 06.20

Tere!

Pole patustanud, pistan juurvilja (ausalt öeldes enam nagu hästi ei taha), kuid kaal seisab paigal - ikka 113. Samas sisimas tean, et kui nii jätkan, siis millalgi see ikkagi langeb.

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 22. August 2014, kl 08.01

Hei!

Minu kaal on täna 100,4. 400g veel ja siis on tulemas kahekohaline number. Jei! smiling smiley Nii et mul on mille nimel pingutada.

meeielas88ginimel mis su päevane kalorinorm on? Juhulkui kaal ei lange, siis võiksid selle üle vaadata. Ehk kui kaal seisma jääb, siis tarbid sa kas liiga palju et kaal langeda saaks või liiga vähe.

Päikest! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Marili123 22.08.2014 08.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 22. August 2014, kl 08.46

Tere!

Minu tänene kaal 102,6, -1,3kg. Olen eelmise nädala lisakilod maha saanud.Nädal on olnud raske. Kogu aeg tuleb jälgida mida suhu pistad. Olen söönud palju, kuid hästi kergeid toite ja samas joonud palju vett. Vahepeal tuli lausa nõrkus peale.Siis jälle kurki või porgandit ja jälle hea olla.Soovin edu Teilegi.

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 22. August 2014, kl 13.09

Tere armsad volüümikadsmiling smiley
Olin vahepeal Kreeta saarel puhkusel, loomulikult kaasnes sellega seoses tervislik ja ülimaitsev kreeka köök, seega 1 kg plussi. Pole hullu, nüüd võtan taas ennast käsile. Muide, Kreetalt tõin kaasa godži marju, mis pidavat kaalu langetamisele kaasa aitama, nii et järgmisel korral siis paistab, kas see ka reaalselt mõjubsmiling smiley.
minu tänane kaalunumber seega 106,7.

Seniks kõike meeldivat ja hoidkem endas päikest ning rõõmsat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 22. August 2014, kl 19.26

Hei,

Minul kaal sama mis eelmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 22. August 2014, kl 20.26

Tere tänane kaal on 111

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 24. August 2014, kl 20.23

Tere naised!

Kõik olete väga tublid ja usinad olnud! smiling smiley
Mina olen aga kukkunud sügavasse auku, millest ei saa kuidagi välja. Puhkus on mõjunud laastavalt! Õnneks (kahjuks, sest nii ruttu sai läbi) lähen teisipäeval tööle tagasi ning siis saab jälle paika toitumise. On lootust et saab jälle tagasi miinuste poole, mitte ei jätku plussi joru smiling smiley
Igatahes, mina võrreldes eelmise nädalaga tervelt kilo! raskem. Süda tilgub verd, aga enda tehtud viga. 30. augustiks seatud eesmärk jääb ilmselgelt täitmata, kuid loodan, et väga suurelt ka plussi ei jää.

meeielas88ginimel - Paraku selle juurika söömisega on jah see, et kuidagi ei saa vaheldust ja siis juba nagu vastumeelselt sööd neid. Lükkad kahvliga takka smiling smiley

enele17 - neid marju kiidetakse jah taevani. Ma olen neid aegajalt hommikusele pudrule lisanud. Minul on ainevahetus kiiremaks läinud, vähemalt mulle tundub nii smiling smiley Lisaks on veel chia seemned, mida samamoodi kaalu alandamisele kaasa aitamises kiidetakse. Eestis on muidugi pisikestel pakikestel päris krõbedad hinnad ning tihtilugu ei pruugi neid leidagi igast ketist. Seemneid veel raskem leida. Mina neid mõlemaid siiamaani hea hinnaga cherryst/chillist saanud.
Kuidas puhkus möödus? Said siit sombusest sügisesest suvest eemale ja lõunamaa päikese paitusi tunda. Sealt saab mõnusa jume - teeb kohe kadedaks! smiling smiley

Kas järgmine eesmärk saab olema taaskord kuu pikkune või mis te arvate? Lühikeste vahemaadega ilmselt ei tüdine nii ära.

Kena töönädala algust!

P.S: TABEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 24. August 2014, kl 20.39

Ma jäin selle riiete teema peale mõtlema ning kuna käisin just hiljaaegu pesu ostmas, siis olin ikka vägagi hämmingus. Ei pea ennast väga suureks, aga siiski on raskusi rinnahoidja leidmisel. Väga suur korv mul pole - tagasihoidlik b. B suurustes rinnakaid on ju tavaliselt lademes, kuid mis probleem tekib - Ei lähe ümbert kinni! Eks seda ümbermõõtu ka ikka on natukene, aga mitte nii palju ka, et ei tohiks selga minna. Ja nii ma seal siis olin - ei, ei, ei, ei, oooo kinni läks!, ei, ei grinning smiley Ja kusjuures proovisin ka suurema korviga, aga ümbermõõt jäi ikka samaks.
Kokkuvõttes proovisin selga ühes poes vist oma 20 rinnahoidjat ning koju tulin kõigest 2 paariga ühest poest ning 2 paariga teisest. KUIGI teises poes proovides, läks kohe ilusti selga.
Need firmade numbrid on ikka niii hämmastavalt erinevad. Kui ühes poes oled vahetevahel isegi L/XL, siis teises poes XXXXL ei mahu ka seebiga ajades smiling smiley Enamvähem nii palju kui on brände, nii palju on ka erinevaid numbreid sul..
Siis jäingi mõtlema, et no kus kohast leiavad need naised endale pesu, kel palju suurem korv, kuid millegipärast ei jõua see ümbermõõt kuidagimoodi järele. Ühesõnaga, kõik peavad olema üpris saledad suurte tissidega tädid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 25. August 2014, kl 11.22

No kui aus olla, siis mul on C korv ja mul on sama probleem, et rinnahoida kipuvad ümbert mitte kinni minema. Ma otsin selliseid rinnahoidjaid, mis istuks ikka tiku tulega taga. Ja kui leian, siis hoian neid nagu silmaterasid, et nad kauem vastu peaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 26. August 2014, kl 11.37

Hei!
Vastuseks Kidile, puhkus oli tõesti suurepärane ja ma pole kunagi varem nii pruun olnudsmiling smileyLisaks kõigele ammutasin endasse palju positiivset energiat ning loodan väga , et seda kõike jagub terveks eesootavaks sügiseks ning talveks. Ma ei tea, kas "süüdi" on godži marjad, kuid mulle tundub samuti, et ainevaehtus on kiirenenud.
Kuigi augustikuu lõpuks ma loodetud eesmärki veel ei saavuta, olen siiski enesega ülimalt rahul.Oluline ongi see, et olen hakanud oma toitumisharjumusi muutma,iga väike saam tundub endale ju päris suure saavutusenasmiling smiley
Seega kõigile jätkuvat ilusat augustikuu viimast nädalat ning päikest südamesse!

Tervitades!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 29. August 2014, kl 07.48

Tere!

Minu tänane kaal 101,4.

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 29. August 2014, kl 08.22

Tervitused!

Minu tänane kaal 105,7.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 29. August 2014, kl 12.01

Tere

See nädal pole mul just eriti lihtne olnud. Pole viitsinud ennast väga liigutada ning eelmisel nädalavahetusel sai üks mugimisralli tehtud. Tükk aega mõtlesin, kas tuleb kahekohaline nr ära või mitte ja täna hommikul oli suur üllatus kui kaal näitas 99,9kg smiling smiley.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 29. August 2014, kl 16.02

Hei,

Tänane kaal 106,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 29. August 2014, kl 16.44

Tere!

112,4.
Kõigile jaksu ja rõõmsat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 29. August 2014, kl 20.14

Tere minu tänane kaal siis 108,6 olen oma eesmärgi saavutanud
grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: merete
Kuupäev: 30. August 2014, kl 09.40

Tere!

Kas ma võiksin teie duelliga liituda? Hommikune kaalumine näitas 98 kg.

Merete

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 30. August 2014, kl 12.42

Tere!

Need vaheeesmärgid, mis juulis seadsime said nüüd õnnelikult täidetud (loodetavasti kõigil). Kas järgmine aeg võiks olla septembri viimane reede? Ma pakuks tagasihoidlikult 107. Sel korral pakkusin 114 ja tuli 112, loodame, et nii juhtub ka järgmisel kuul, aga kui ka ei tule, olen ma ikkagi enda üle rohkem kui rõõmus.

Kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 30. August 2014, kl 13.43

Ma arvan, et septembrikuu viimane reede ehk 26. sept oleks vaheeesmärgiks hea küll. Kuna mul jäi sel korral 900g oma eesmärgist puudu, siis järgmiseks eesmärgiks panen endale 96kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 31. August 2014, kl 21.00

Mina olen see kord ka väga tagasi hoidlik mulle piisaks kui ma saan 105

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 31. August 2014, kl 22.09

Tere!

Esimene vahe-eesmärk on siis kätte jõudnud. Kiidan kõiki, ka neid, kes oma eesmärki ei saavutanud. Uus eesmärk seada, siis võimalik tasa teha smiling smiley

Igatahes - eesmärgi täitsid Nartsiss19, tema turjalt kadus tervenisti 8 kg ning seekord oli tema ka suurim kaotaja. Tihedalt tema kannul on meeielas88ginimel, tema kaotas oma kehalt 6.9 kg rasva. Marili123 jõudis väga-väga lähedale oma eesmärgile, kõigest 900 g jäi puudu.
Teistel jäi natukene puudu, kuid pole hullu, uus eesmärk ning saab end tublimalt kätte võtta. Väga vähe jäi ju puudu! smiling smiley

Tabelist kustutan Arcumi, sest peale esimest kaalu teatamist ta rohkem ei ole endast märku andnud. Juurde tuleb meile merete. Tere tulemast!

Teiseks vahe-eesmärgiks saab siis olema 26. september. Täpselt 4 nädalat sel korral. Palun mulle teada anda, kes veel pole seda teinud, mis saab teie uueks eesmärgiks. smiling smiley

merete - sinult ootan ka pikkust, soovkaalu ning vahe-eesmärki, mida sooviksid saavutada seatud ajaks. Oleks tore, kui tutvustaksid ka end natukene. Kes oled, kust tuled jne smiling smiley

Panen siia ka meie uuendatud TABEL!


Kõike paremat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: merete
Kuupäev: 01. September 2014, kl 13.00

Tere!

Aitäh, et enda sekka võtsite. Olen 164 cm pikk ja hetkel siis 98 kg. Kaaluga olen kimpus olnud kogu oma elu ja jojootanud 20 kilo lõikes (seda siis 64 ja 84 vahel). Nii palju kui hetkel pole kunagi olnud. Viimased 15 kilo on tulnud aastaga peale imetamise lõpetamist. Aga kuna laps juba kahene, siis beebikilodest nagu narr rääkida. Tuleb lihtsalt end käsile võtta ja elustiili tasapisi muutma hakata. 26. sept sooviks 95 kaaluda. Ideaal on 64, sinna tahaks tagasi.

Kõigile jõudu sel tarkusekuul!
Merete

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 01. September 2014, kl 14.56

Tere!

Minu uueks eesmärgiks oleks 97kg.

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 03. September 2014, kl 18.21

Tere.

Minu uueks eesmärgiks ikkagi vana number, seega 99 kg.

Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 05. September 2014, kl 04.54

111,4.

Kõigile meile jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: merete
Kuupäev: 05. September 2014, kl 07.28

Tere hommikust!

Minu kaal 97,8 ehk -200g smiling smiley Pakk võid sulanud!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 05. September 2014, kl 07.29

Tere!

Tänane kaal 101kg.

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Pipu
Kuupäev: 05. September 2014, kl 07.44

Tere! Ehk leiate veel ruumi ühele üritajale. Olin varem ühes teises duellis siin aga kahjuks vajus seal asi ära ja otsin nüüd uusi kaaslasi. Teie juurde sobin veelgi paremini ( suur + üle 100 kg). Siis kõigil ühesugune pikk tee minna lõpuni.
Endast nii palju, et olen 37 a. kolme tütre ema. Kaaluga läksin tülli pärast laste sündi. Peale teist last sain abi ja oma kehakaalu normi tänu Kaalujälgijatele. Nüüd on viimane kolmas laps juba 5 -ne aga mina ikka jätkuvalt suur. Üksi kohe kuidagi hakkama ei saa sad smiley. Kuna ei ela Eestis enam, siis ei ole saanud ka ühineda Figuurisõpradega. Minu jaoks täna ongi ainus võimalus motivatsiooni ja ühtsusetunnet otsida läbi Kaaluabi. Hea meel, et selline koht olemas on smiling smiley.
Hakkasin sellel sügisel peale nädal tagasi ja kaal näitas 115,9 kg. Täna hommikune number oli juba veidi meeldivam 114,6. Tore oleks kui saaks ennast 75 kg peale ( helesinine unistus). Septembri lõpu vaheeesmärgiks paneks 110 kg.
Pipu

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 05. September 2014, kl 08.02

Hommik.

Minu tänane kaalunumber 105,1.

Päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 05. September 2014, kl 08.16

Tervist,

Tänane kaal 106,2 kg, nädalaga langenud 0,6 kg - tasa sõuad kaugele jõuadsmiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.