Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 13 / 17
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 16. November 2014, kl 08.45

Mul 104,1, hakkas liikuma...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 16. November 2014, kl 09.39

Ma 75,0 kg eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 16. November 2014, kl 11.04

Täna hommikul 69,9. Hakkan ennast tasakaalu saama, vist....

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 16. November 2014, kl 17.00

Tervitused!

Minu kaal 55.3. Visalt on hakanud langema need viimased paar kilokest, kuid tean, et olen ise süüdi, söögiisu on talveootuses kuidagi suurem confused smiley.

Kõike kaunist ja ilusaid miinuseid kõigile teistele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 17. November 2014, kl 17.38

Ohh kui vaadata, kui palju me kokku oleme alla võtnud, siis see ju ikka päris kõva tulemus. smileys with beer
Mul tekkis küsimus, mis vanuses langetajad meil siin on? Ma ise olen 35 aastane ja peale teise lapse sündi, millest on juba üle kaheksa aasta möödas, siis maadlen kaaluga. Esimese lapse sünniga langes kaal kiiremini, kui laps oli kaks, siis olin tagasi endises kaalus. Aga no teisega ei läinud nii lihtsalt ja eks vanust ka juba rohkem, kui esimesega. tongue sticking out smiley Lahe ju endale vabandusi leida. spinning smiley sticking its tongue out

Anxu 79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. November 2014, kl 19.24

Minul vanust 31. Kaks last, 4-aastane ja 9-kuune. Kaal on viimased 10-12 aastat olnud stabiilselt kolmekohaline, kõige rohkem 118kg. Vaid eelmise aasta kevadel sain veidi üle 10kg alla ja siis nägin kaalul ära numbri 95!!! Esimest korda üle 10 aasta. Siis jäin teist korda rasedaks. Raseduskilod on jäänud haiglasse, juurde kipub tulema imetamise ajal. Nüüd aga vapralt võitlen oma kilodega ning loodan kaalunumbriks saada 80 järgmiseks suvekssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 17. November 2014, kl 21.14

Minul vanust 52 smiling smiley. Peale esimesi lapsi ( poeg 30a ja tütar 28a ) polnud mingit probleemi 20 raseduskilo alla võtta ja jälle 54-55 kg kaaluv kena näitsik välja näha. Aastatega on kaal kasvanud, ehk siis liiga hea elu olnud. Vahepeal jälle korralik organismi puhastus tehtud ja kaalust tublisti alla saadud, mille tulemusena on mul nüüd 6- aastane pisitütreke kasvatada, kevadest alates õnnetute asjaolude tõttu oleme kahekesi. Seekord jõudis koduse eluga kaal tõusta 92 kiloni, kole, kole sad smiley. Alates 6. jaanuar sel aastal kokku kaalus alla võetud 37 kg, 1 kilokene veel jäänud oma eesmärgini the finger smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. November 2014, kl 21.41

Mina olen 31 ja oma tervisest tulenevalt ülekaaluga kogu oma elu võidelnud. Kõige raskem olin umbes kaks aastat tagasi kui kaalult vaatas vastu 118 kg. Viimatised alla saja kilo numbrid jäävad rohkem ca 10 aasta tagusesse aega, aga olles täna leidnud endale proffesionaalse abi, toe ja sõbra olen saanud kaalust juba 20 kg alla ja jätkan oma teekonda.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 18. November 2014, kl 07.09

Mina olen veel 28 ja mul on kodus 1 a ja 3 k poeg. Põhikooli keskpaigast ikka olnud ümaram piiga u 69 kg. Keskkooli alguses 75 ja ülikoolis juba 85 grinning smiley Noh eks ta nii kipub minema. Hetkel tunnen end hästi ja kui nii suurt magamatust ei oleks, siis arvatavasti püüaks olla oluliselt tegusam. Poja aga arvab, et magamine on nõrkadele ja tema on tugev nagu Jack Norris! Geenidega antud, et rasedusega juurde võetud 10 kg kadusid 1,5 nädalaga peale sünnitust. Seega mul õnneks ei ole beebikilosid, mida maha rassida, lihtsalt beebipehmus smiling smiley Samas oleks oma ülekilodes nii mugav süüdistada rasedust. Inimesed nagu mõistavad seda rohkem. Lihaste kallal olen ka nüüd alustanud tööd, et keha oleks toouses smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ann123
Kuupäev: 18. November 2014, kl 11.53

Pange mind ka kirja
Pikkus 172
Soovkaal 67
Algkaal 77
ja muidugi ma tean, et jõuluks ma seda soovkaalu ei saavuta, aga kui läheks midagi maha oleksin juba väga õnnelik

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. November 2014, kl 12.30

Mina olen 28a ja kodus kasvamas neli last vanuses 10a,7a,4a ja 2a.Olin kogu aeg olnud 48-52kg.Esimese lapsega võtsin aga 25kg juurde ja suur osa sellest jäigi.Enne teist last olin 72kg.Peale imetamise lõppu kaalusin 78kg aga täni KJ punktisüsteemi jälgimisele sain uuesti 72kg peale ja siis tuli kolmas rasedus.Sealt sain veel mõned ülekilod (78kg) ja otsustasime neljanda lapse saada.Peale pillidega lõpetamist võtsin 2ndl 5kg juurde ja rasedusega veel 9kg.Sünnitusmajast koju saades kaalusin 80kg,kui laps sai 1kuuseks,olin 76kg.Edasi sain cerazette pillide võtmisega 3kuuga juurde 12kg ja peale seda lohutussöömisega veel ca 5kg.
Ehk siis olen nagu tainas,mis on vaikselt kerkinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. November 2014, kl 13.19

Mina juba 39 ja 2 last. Ülekilod hakkasid tulema just peale esimese lapse sündi... Olin siis 30. Kuni sinnani oli kaal kusagil 58-62 ehk... Ülekilodest ei teadnud midagi kuigi sõin meeletutes kogustes.. Minu vanemad on hästi suured igatpidi winking smiley Tahaks öelda, et geenid... Tegelikult ikka jube istuv töö ja vähene liikumine. Lisaks pole ka isud kusagile kadunud ja ma pean endale tunnistama, et ei saa nii palju korraga süüa kui noorena winking smiley Siin olen vahelduva eduga juba mitu aastat figureerinud. Kakuke 36- järelikult siis pea 4 aastat varsti siin. Ja kaal kõigub nagu ameerika mäed winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 18. November 2014, kl 20.26

Tere!

Mina saan detsembri lõpus 28, lapsi pole.
Lapsena ma väga pontsakas laps polnud, küll on mul alati aga kõhukene ees olnud, ema alati öelnud, et mul tita kõht ette jäänud. Umbes põhikooli lõpus hakkasin kosuma ning kutsekas käies juba kosusin märgatavalt rohkem. Õppisin pagar-kondiitri eriaala ning oma tehtud asju ju pidi maitsma, et teaks mida kokku keerad ja nii ma kosusin. Mängisin küll kooli ajal 7a võrkpalli, kuid eks ilmselt vale toitumine pani ikka põntsu.
Minu tippkaal on senimaani olnud ligilähedane 105 kg-le. Kui mõned aastad tagasi liitusin kaaluabiga, siis võtsin edukalt 8 kg alla, siis oli ka kaal tunduvalt väiksem. Peale kooselu hakkas kaal ka tõusma ning pea 2 aastaga olen 10 kilo kanti kosunud.
Suht üles alla kogu aeg, paras jojo. Eks ma ise pole ka väga järjepidev, ma tahan hästi kähku tulemusi näha, aga seda ju ei saa. Mõnda aega ilusti jälgin ja siis kaob järjepidevus ja motivatsioon.
Ilmselgelt aastaid edasi, siis pole enam nii kerge ka. Keha ja organism muutub. Siiamaani ikka mõelnud, et hiljemalt 30ndaks eluaastaks tahaks oma ideaalkaalu jõuda ning seda siis edaspidi hoida. Muidugi on veel lapsesaamine ees ning kardan, et siis paisun kahekordseks.
Nokk kinni, saba lahti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 20. November 2014, kl 09.21

Tere. Mina olen 30.a. mul on 2 last 5.a. ja teine on 11-kuud( täna sai).Olen kogukam olnud 2 klassist saadik aga päris hulluks läks siis kui ei eland enam üksi. minu max kaal oli peale 1 lapse sündi kunna olen ka emotsionaalne sööja siis ainus vabandus ongi see kuna esimene laps on südame rikkega oleme pidandd palju haiglas opitel käima. Siis kaalusin 132,5 kg. minimaalne kaal on olnud 75 ja siis olin 16.a. seega olen olnud kogu aeg ülekaalus.. Saaks tagasi 75 oleks õnnelik.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 20. November 2014, kl 21.31

Tere, tere.
Mina olen 34 ja kodus 9-kuune laps. Ma olen ikka kogu aeg selline toekam olnud. Põhikoolis olin vast 64kg, kuid keskkoolis mingi hetk juba 72kg. See tundus ikka väga palju. Õnneks ülikoolis mul kaal langes ning olin siis 61-62kg. Ja kas te arvate, et ma siis olin rahul või? No loomulikult mitte, ikka tundus, et jube paks olen. Nüüd tagant järgi muidugi mõtlen, et olin puhta sooda. Kaaluksin hetkel 62 kg, oleksin ikka väga häppi smiling smiley Aga vot siis ei osanud seda abs hinnata. Seejärel elasin head ja mugavat elu (trenni olen siiski pidevalt vehkinud teha). Lisaks istuv töö. Ja nii ma ühel hetkel avastasingi, et kaalun 84kg. Ulme. Enne olin arvanud, et juba see 72kg oli lagi ning nii palju ma kunagi kaaluma ei hakka, aga..... Seejärel liitusingi kaaluabiga ja sain kaalu juba 68kg peale, kuid siis jäin lapseootele. Pärast sünnitust olin 73kg, kuid imetamisega kaasnes metsik isu ning nii ma jälle paisusin (enne ikka vaikselt lootsin, et imetades läheb kaal pigem alla) ja kaalul oli juba 79kg. Nüüd siis higistan jälle maha saamisega. Lihtsalt ei lähe midagi, pean ikka vaeva nägema. Hirmuga juba mõtlen, et isegi kui soovkaalu saavutan, siis kuidas küll selle säilitamisega hakkama saada ......Hetkel kasvatan iseloomu ja närin porgandit smiling smiley Olge tublid, homme on kaalumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. November 2014, kl 08.13

Hommik, terve see nädal olen hommikuti näinud oma kaalul uut algusenumbrit hot smiley tänane kaal siis 89.6 kg. Nii on isegi lootust, et näen jõuluks oma vahekaalu ära. grinning smiley See nädal on selles osas ka tore olnud, et üks klient, kes polnud mind näinud umbes pool aastat, tuli üks päev meil ja ütles, et vabandage te olete nii palju alla võtnud. the finger smiley Oli ikka hea tunne küll, kui juba ka tähele pannakse. Eriti tore on see, et just see numbrivahetus toimus, sest paar aastat tagasi, kui figuurisõprades käisin, siis just tookord sai see mul komistuskiviks ja siis lõin käega ja hakkas ikka jälle vaikselt tagasi kosuma, mitte küll kõik.

Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 21. November 2014, kl 09.21

Annan siis oma tänase kaalu. 71,8 ehk siis -300g. Asi seegi ütleks, kuigi ma ikka piinlen et nii aeglaselt läheb. Eile oli suur pidutsemine ja jätkub kuni pühapäevani... Aga peaasi, et miinus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 21. November 2014, kl 09.28

Lõpuks ikka mingi asjalikum miinus ka. 72.5 spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. November 2014, kl 10.07

Tere!!
Kaal täna hommikul 101, kaduma jäi nädalaga 0,9kg!!!
Loodan järgmine reede näha kahekohalist numbritsmiling bouncing smiley

Nautige lundcool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 21. November 2014, kl 12.07

Heihopsti!

Minu tänane kaal 103.2 ehk siis -0.8 kg.
Asi seegi, sest voodireziimil olleks kartsin kosuda. Aga õnneks on üles tõusmine vaevaline ja valus ning jääb minemata.
Eile hakkasin uuesti sööke üles kirjutama ning kui nägin, palju ma söön ning eilne läks veel üle ka, siis tekkis alalhoiu instinkt. Loodan, et see on jätkuv tunne.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 21. November 2014, kl 12.15

Tere!

Kaalunumber 61,5. Langust ainult 100 gr. Suht stabiilne seis. Selgituseks veel niipalju, et mul on praegu väga pingeline ja keeruline aeg. Aga küll kõik ajapikku paika loksub.
Järgmise reedeni, sõbrad.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 21. November 2014, kl 13.06

Tere,


kaalulangust 100 g. Seega 84,2 kg head kraami alles jäänud.

Rõõmu esimesest lumest ja ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. November 2014, kl 14.50

Minul endiselt 89,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 21. November 2014, kl 19.04

Mul on totaalne hämming sad smiley Ikka 68,6 kg....miks see kaal nüüd siis seisab. Nukker natuke, kuid eks lõpp lähebki raskeks. Ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 21. November 2014, kl 20.58

Minu kaal täna 70,8 kg. Miinus päris korralik. Eks ikka kohe mõjub positiivselt, kui nädalavahetus ürituste vabalt möödub smiling smiley Paraku see nädalavahetus ootab üks külaskäik ikkagi ees ja küllap saab ka patustatud. Rühin siiski edasi ja väga tahaks järgmisel nädalal näha kaalul uut algusnumbrit.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 22. November 2014, kl 07.57

Minul 104. Kui arvutisse saan , siis kirjutan endast pikemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 22. November 2014, kl 09.12

Tere tere ilusat talve ilma. Nii minu kaal siis täna 97,5kg ( -1,6kg) eks näi kas saab veel alla. Hakkab ju jõuluhooaeg, maitsvad piparkoogid ja nii edasi . eks näi mis saab.


Jõudu teistele.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 22. November 2014, kl 10.12

Heihopsti! Mina täna 73.3 kg ja päris õnnelik, et jälle õiges suunas liigun spinning smiley sticking its tongue out Loodan, et nüüd nädalavahetuse sünnipäevaralli jälle kõike ära ei riku.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 22. November 2014, kl 16.44

Tere!

Minu kaal langeb vaevaliselt, aga olen rahul, hea, et üldse langeb. Kaal seekord siis 55.2.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. November 2014, kl 21.44

Tere!

Minu eilne kaal oli 98,6 ehk siis vaevalised 100g alla läinud. Nooh, vähemalt ei tulnud juurde.
Täna hommikul nägin küll juba oluliselt ilusamat numbrit, kuid selle siia kirja panek ei oleks päris aus. Igatahes loodan, et järgmiseks reedeks on see number veel ilusam, kui täna.

Nädal ise oli kah pisut teistsugusem ehk pingutasin lausa 4 trenni teha. Samas neljapäeva õhtul oli saunaõhtu ja siis sai ikkagi ka krõpsu ja pirukat söödud, eks sellest ka see nii väike langus võrreldes eelmise reedega.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 13 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.