Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 07. April 2015, kl 07.07

Tervitus Murjamikene. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. April 2015, kl 18.36

Teretulemast Murjamike!
Oled nüüd ilusti tabelis olemas.


Tahtsin siin eelmise nädala tublisid kiita, aga polnudki kedagi kiita, kes oleks kilo või rohkem maha raputanud smiling smiley Hea, et grupi peale ikka midagi maha läks spinning smiley sticking its tongue out
Eks siis ülehomme uus kaalumine ja tõehetk!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 09. April 2015, kl 12.04

Tere,tere!
Olen siit kaua eemal olnud.Mott oli maas ja kaal koos päästerõngaga kasvasid.Arvatavasti lähen järgmise nädala keskpaigast tagasi tööle ja sellest nädalast alates harjutan ka taas end iga päev rohkema liikumisega.Loomulikult,kaal ehmatas ära ja hakkas hoopistükkis ülespoole ronima,teatud lihased olid ju pikka aega koormuseta,täpsemalt pole ma saanud korrapäraseid ja harjumuseks saanud nö. trenne teha alates veebruarist.Päris pikk aeg ja ise ka liiga kerge alla andma kohati.No vot ja nüüd mõtlen,kaugele ma selle aasta jaanipäevaks jõuan,eelmise aasta tulemust kindlasti mitte,tahaks samas ikka Jaanideks vähemalt 90-peale tagasi saada,on ta siis komakohaga või mitte.Tegime täna ühe sõbrannaga,kes elab nüüdseks Rootsis, väljaspool Kaaluabi ka diili,et hakkame läbi Faceb.-i reedeti omavahel ka kaalumist tegema ja kirja panema.Tal 1 lisaeelis,pole enne seda otseselt käsile võtnud ning tal olemas ka personaalne toitumiskava,eks vaatab,kuidas see mind lisaks meie grupile innustab.Ainult kõndi ja jooksu pean hakkama tegema tasa ja targu,et jalale liiga ei teeks.Eks siis paista,kas saan homseks kasvõi selle viimase 94.70 kaalule ette.
Laupäev pidi väga soe ja ilus tulema,katsugem siis seda nautida!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. April 2015, kl 15.33

Ma ikka võitlen oma hambavaluga. Täna sain siis rohud peale ja õnneks sain ikka kuu aega ettepoole tuua ka mikroskoobi uuringu aja. Tõsiselt kopp on ees, täna tuikas ikka tööajal korralikult, suisa süda läks pahaks. Sellega kaasneb ka see miinus, et siis söön mis ette juhtub, et mitte valu tunda. Ma olen täheldanud, et olen ka varem selline valusööja olnud. Ei tea kas selline väljend üldse on olemas. grinning smiley
Ma ei julge homseks küll midagi loota, sest pole väga jälginud. confused smiley Eile käisin metsas kõndimas ja nii mõnus oli, 5 km, ringi tegin. Täna muidugi pool lõuga valus ja ei hakka metsa minema. Üritan lihtsalt päeva õhtusse saata.
See oleks küll mõnus, kui nädalalõpp tuleks selline hästi soe nagu lubatakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. April 2015, kl 19.21

Mulle tundub uskumatu, et sa ANXU79 vaevled juba nii kaua aega hambavalu käes. Kas tõesti ei saa kuskilt abi? Tänapäeval ei tohiks ju ükski inimene hambavalu käes vaevelda, kui asi raha taha ei jää. Mul päris kahju sust kohe ja kui sa veel pead selleks sööma, et valu hetkekski unustada...

Mul on hea nädal olnud, mingi miinus on kindlasti, trenni olen teinud piisavalt, toitunud normaalselt. Tunnen ennast kuidagi eriti hästi oma kehas smiling smiley

Registreerisin ennast 10 mail Elvas toimuvale 10 km jooksuvõistlusele ära, see annab ka motti juurde, et tubli olla.

Kevad on käes tõesti, krookused õitsevad ja kuldnokad otsivad endale paarilisi. Nii lahe aeg smiling smiley

Homme hommikul siis kõik kaalule smiling smiley

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. April 2015, kl 21.40

Paneb ka ennast imestama, et isegi raha eest pole aegu võtta. Olen isegi tutvusi proovinud, aga ei aita. Nüüd siis 20.aprill loodan selgust saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. April 2015, kl 05.54

ANXU79, kus sa elad? eye popping smiley Tallinnas on Tõnismäl olemas erakorraline hambaravi ka, et võetakse kohe ette kui kohale lähed. Ma ise pole seal käinud, sest mu oma hambaarst võtab alati mind ette kui ma ütlen, et hammas valutab.
Kurista soolveega suud, seal kus sul see valutab. Puhastab põletikukoldeid ja vähendab valu.
Hambavalu on hirmsaim valu, mida kannatada. Pea vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. April 2015, kl 05.58

Mul jälle nii, et nädal pole trenni teinud ja kohe kaal langeb. Nõmekas ma ütlen.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. April 2015, kl 06.02

Anxu79,kas sa linnast väljaspoole oled proovinud?Linnades ei saagi jah tavaliselt isegi kõva raha eest arstile,külla aga olen ise abi saanud ka muudes hambamuredes linnast väljaspool hambaarstide käest.Sinusut huvitutakse,leitakse kiiresti vaba aeg ja kõigele lisaks on veel tunvduvalt soodsam kah.Käisin ise niimoodi ligi 43 km kaugusel h.arsti juures ja jäin väga rahule.Minu oma linna h.art ja nii ka paljud teised töötavad linnale lisaks erakliinikutes maakohtades.Olen väga rahul,sest kütuseraha ja kogumaksumus tuleb ikkag soodsam kui linnas visiit sama asja pärast.
Jah ,ja kaalu sain isegi -100 grsmiling bouncing smiley.
Nüüd siis ndl-vahetuse ilmasid nautima!hot smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 10. April 2015, kl 07.52

Juhhuuu, varsti võib jaanipäev tulla!!! 65,8 ees täna hot smiley
Kuna tööd on palju siis ma pole suutnud ennast kokku võtta, et järjepidevalt trenni teha. Seega tuleb nädala peale ehk 1 õhtu kõndimist 10-12 km ja korra nädalas lastega ujuma.
Võin vist siis öelda, et mul pool sellest kaalust mis maha on tulnud on vist "tänu" stressile ja pool söömisest. Kui trenni hakkan tegema siis arvan, et minul kaal pigem lihaste arvelt hakkab tõusma.
Aga ilmad lähevad järjest ilusamaks ja minu seelik ka lühemaks- vaja veel natike pingutada winking smiley
Ilusaid numbreid kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. April 2015, kl 08.14

Tereeeee. Olen oma langusega rahul KUIGI lootsin täna nr 6 kaalul näha. Noh pole hullu, siis järgmine nädal!
Ilmad on fantastilised! Täielik kevad, nii mõnus on beebsuga jalutada ja jooksmist naudin ma sajaga! Otsisin oma MP3 ka välja ja eelmine aasta tuli kohe meelde. Ükspäev siin mõtlesin,et ah täna ei läühe jooksma , läksin hjoopis ema ja isa juurde. Aga siis hakkas kripeldama ja tulin koju söötsin lapse ja läksin jooksma grinning smiley
Mul hakkab jälle see pihta ,et jääb õudsalt kripeldama,et ei lähe ja eelmisel aastal tõusin nii mõnelgi korral voodist püsti õhtul, et jooksutiir ära teha grinning smiley
Anxu, loodan,et su hambavalu saab varsti pühitud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. April 2015, kl 08.36

Minul sel nädalal miinust 1,2 kg, väga kergelt tuli see - kui alati nii lihtne oleks, ma hakkan järjest rohkem uskuma, et kuuseisud ka mõjutavad kaalu alanemist ja praegu peaks selleks soodne aeg olema.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. April 2015, kl 14.22

Tere kõigile, mul siis seekord nulli ring, olen isegi rahul. smiling smiley Selle hamba asjaga on nii, et sinna mikroskoobi alla pole nii lihtne saada, neid pole paljudes kohtades. Juba uuritud. Nüüd pean veel vapralt nädala vastu, sain ka arstilt mingid rohud, mis peaks leevendama.

Super ilusat nädalalõppu kõigile, täna nii ilus ilm.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. April 2015, kl 14.39

Veidi nalja ka, mul siis paar päeva tagasi oli meeletu burksi isu, ostsin siis koju endale ja lastele eined. Kui ma lõpuks koju jõudsin, siis mida ma ei saanud oli burks. Lastel oli, aga ma jäin ilma. sad smiley Nii palju siis minu isust. Hellasin, siis sinna ja kurtsin oma muret ja selle tulemusena sain kogu raha tagasi. the finger smiley Aga isegi Hesburger ei taha, et ma burksi sööks. grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 12. April 2015, kl 13.43

Tere kõigile üle pika aja. Ma veetsin vahepeal puhkust ja polnud aega siia tulla.

Lugesin siis paar lehekülge postitusi kaa läbi.

Anxu, väga hea ju. Väike õpetlik lugu sulle, et ära burksi osta.

Ma patune siis kirjutan ainult nendele koogijuttudele vastuse, sest muuga ma siin hiilata ei saa, ainult häbenema peaks.. grinning smiley Mädži, ma muide olen kirjut koera ise kaa teinud, aga mitte viimasel ajal õnneks.
Mul on tegelikult erinevate kookide ja muude toitude retsepte hästi palju kogunenud, aga kui ma tubli olen, siis ei taha neist ühtegi teha, sest kui mingi tõsiselt mõnus ahvatlus kapis ootab, siis ma premeerin end rohkem, kui sobilik oleks. Nüüd puhkuse ajal küpsetasin ja mässasin küll päris palju. Eks ma reedeks püüan lahti saada kogu sellest jamast, enamus kaob ilmselt paari päevaga. Ilmad olid meil nii head, et sain päikest kaa võtta paar päeva. Ilusa ilma juurde käis ka paar külma õlut või siidrit õhtu poole ja kogu see elu nautimine tõi kilosid ka kolinal. Sisestan oma kaalu ja rikun meie tabeli korralikult ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. April 2015, kl 10.08

Eelmise nädala kõige tublim oli meil Birika -1,2kg!!!
Väga tubli.

Samas kui vaadata, et pole ju kasvav kuu vaid kahanev, suutsime me kamba peale hoopis plussi saavutada. Ai kurja! eye popping smiley

Võtame nüüd see nädal end ilusti kokku, sest juba laupäeval on noorkuu ja pärast seda läheb kaalu langetamine raskemalt.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 15. April 2015, kl 12.21

Hei, kuidas meie tublidel kaalulangetajatel läheb?
Mina olen kenasti rajal, motti andis eelmise nädala ilus miinus ja teine asi mis motti annab oli see, et käisin paar nädalat tagasi rühmatrennis, kuhu pidin oma kodused hantlid kaasa vedama 2x2kg siis ja siis järgmisel trennil unustasin need kaasa võtta ja trennikott oli mõnus, hea, kerge. Eelmisse trenni siis toppisin need 4 kg jälle kotti ja teate 4kg, no seda oli raske kanda ja siis käis peas klõps, et 4 kg ainult ja nii suur vahe tassida minu meelest. Tuleb ennast kätte võtta ja kehalt ka need 4 kg maha saada, no palju kergem peaks ju olema. Mina, kes ma olen ennast mõnele kevadisele jooksuvõistlusele registreerinud ei tahaks selle lisa 4 kg küll joosta...

Ehk annab see pikk jutt kellelegi meie seast motivatsiooni kergemalt toituda ja trenni teha.

Mina, kes ma saia söön ainult nõrkusehetkedel olen viimasel ajal isegi leiva söömist tunduvalt vähendanud ja tundub, et kaal tasapisi langeb.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 15. April 2015, kl 12.50

Hei-hei! Vaatasin ka, et väga vaikne siin ja järelikult kõik pingutavad juba reedese kaalu nimel winking smiley Minul algus oli kergem aga nüüd kuidagi kaal langeb väga aeglaselt või lausa seisab... Üritusi ka muidugi palju ja juba väljas esimesed grillidki tehtud... Alla kilo oleks veel langetada- no jaanipäevaks peaks ikka saama, kuigi lootsin seda juba märtsis näha smiling smiley
Õnneks vähemalt pole hullu stressi enam kaalu pärast sest langetatud on ka omajagu ja riided lähevad kapist juba selga hot smiley
Loodan, et teistelgi siht silme ees ja ärge andke alla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. April 2015, kl 07.11

Tere,
mina väga ei pinguta siin midagi, sellesmõttes et teist nädalat trenni ei tee. Mingid tervislikud hädad ja stress, aitavad sellele niisamagi kaasa. Mingi väike miinus peaks ikka homseks tulema.
Teist nädalat juba ei jookse, isegi kõndida ei viitsi, kuna tuju nullis oma hädade pärast, võimalik, et pean opile minema. Loodan selle kuuga need kõik seljatada, et maist tasapisi jälle jooksma hakata. Karta on, et Riia maraton jääb mul ära sad smiley sest lihtsalt ei jõua selleks ajaks end jooksuvormi ajada. Aga tervis ennekõike ja küll ma jõuan veel maratonil ka.
Grillihooaeg mulle vägagi sobib. Eelmine nädalavahtus tegime kodus oma esimese grilli. Liha ja toorsalat on ju nii nämma. Mingeid kartuleid ja kooreseid asju ma kõrvale ei tee, siis kaalulangemine peaks garanteeritud olema. Järgmisest nädalast peaks jälle ilmad suvisemaks kiskuma, siis saab varsti päevitustoolid ka välja tuua ja veidi päikse käes pikutada. winking smiley

Ilusaid numbreid siis meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. April 2015, kl 12.19

Ursull sa ajasid nii suure suve igatsuse peale! Oeh kuidas tahaks päevitada juba !!!! grinning smiley
Mina üritan beebi kõrvalt 3-4 korda nädalas jooksmas käia. Lisaks siis jalutamine ka iga päev. Preili magab mul õues rahuikult 4h. Nii hea on, sisi saab kodus oma asju ka teha.
Toitumisega olen ma rahul.Kaal on siiani langenud ka iga nädal kenasti. Seega ei saa ma kurta grinning smiley grinning smiley
Lisaks siis saab veel hoovis muruplatsiga ka korraliku trenni. Täna just riisusin järjest 1h seda mulda tasaseks. Õudne töö ikka grinning smiley Leemendasin nagu siga!
Urusll- loodan, et su tervis paraneb peatselt! Ja tõesti, TERVIS on siiski KÕIGE TÄHTSAM! Maratonile saad minna küll ja veel hiljem tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 17. April 2015, kl 05.44

Muide,Hessis on võimalik burks enda soovi järgi kokku panna,mina sõin eelmisel aastal talvest kevadeni iga vahetus muide,töötasin Hessis the finger smiley,vabadel päevadel käisin tellimas nö.tervislikku burksi,mis andis keskeltläbi umbes 320 millegagi kalorit ja toitis väga hästi,tellisin rukkileiva,siis lisana tomatit ja kebabi pihv sinna leiva vahele,hind ei tulnudki kõige krõbedam.Algul ehk harjumatu,kuid kaalule ja keskkohale mõjus väga hästi.Nüüd töötan Mc-s ja igatsen rukkileiba taga...
Olin eile esimest päeva tööl ja oi kuidas varvas andis tunda nagu punane valgusfoorgrinning smiley
Kaal on enam-vähem,eks organism püüab ka taas leida kohanemist nö.uute liigutustega.
Ilusaid numbreid kõigile.
Haigetele head paranemist!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. April 2015, kl 06.20

Hommik!
Einoh nüüd ei pea mina ka süümekaid tundma, et pole jaanuarist saati miinuspoolele jõudnud spinning smiley sticking its tongue out
Lõpuks siis miinus käes ja ei mitte midagi tehes ka veel....jestas, äkki mulle selline "dieet" hakkab isegi meeldima - haige ja ei spordi smiling smiley
Loodetavasti kõik kolinal tagasi ei tule, kui tervisejamad möödas. Aga eks tuleb positiivselt mõelda ja siis läheb kõik hästi. Esmaspäevast lähen haigla ja siis otsustatakse, millal ja kuidas ja kui pikalt mind lõigatakse/ravitakse. Kõikide eelduste kohaselt peaksin järgmise nädalaga sellest jamast lahti saama ja siis väike taastumine. Juhul, kui mind reedel kaalumisel ei ole, siis teate, et pole veel võimeline ja ehk mind grupist kohe välja ei heida, kui järgmise nädala kaalu ei tulegi minu poolt winking smiley

Tahaks soovida kõigile väiksemaid numbreid täna kaalul ja päikest (mis, sest et praegu õue vaadates mingit valget löga alla tuleb) smiling smiley

Ps. homsest hakkab noorkuu ja siis saab jälle soove soovida thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. April 2015, kl 07.37

Minul nädalaga maha läinud -0,6 kg - täitsa OK tulemus.
Tean, et olen korralikult toitunud, süsivesikuid väga piiranud, 3-4 trennipäeva tuleb nädalasse.
Ma ise tunnen, et pekikiht on vähenenud küll natuke ja seal all oleks nagu mingi lihaski olemas. Kaaslastelt komplimente pole veel saanud smiling smiley.

PS. Ursull, homsel noorkuul on mu üheks sooviks, et sul järgmine nädal hästi läheks smiling smiley

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Vivian
Kuupäev: 17. April 2015, kl 08.11

Tere!

Mina olen ka ikka olemas. Eelmisel reedel oma tulemust ei jõudnudki teatama ja nädalavahetus oli jälle megakiire. Sellel nädalal siis natuke ikka miinust: 72,7kg ja -0,4kg.
Olen rahul smiling smiley
Kaunist nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. April 2015, kl 10.40

Birika, see hantlite teema on suht hea mott. Eelmine aasta ma kellegi eeskujul ostsin iga kaotatud kilo kohta ühe kilo suhkrut ja jätsin need kapile seisma. Vahepeal käisin ja tõstsin neid ja mõtlesin kaa et kuradi raske enda küljes seda kaasa vedada..

Sel nädalal õnneks miinus. Peale 5 päeva tublidust läksin sõprade juurde, keda polnud aastaid näinud ja siis mõned õlled ja jäin veel terveks järgmiseks päevaks sinna ja oi kui hästi mu eest hoolitsetigrinning smiley Kooki, pannkooki, hiina toitu. Ilmselt tulemus oleks veel ilusam olnud, aga ma ei kurda.

Ma vahepeal käisin metsas ja korjasin karulauku ja tegin sellest pestot kaa. Tõsiselt maitsev, soovitan smiling smiley Tegelikult ostsin mingi mingi köögikombaini kaa ja tänu sellele olen igasugu muid asju ka valmistanud. Täna nt teen hummust, soovitan seda kaa.

Ostsime mehega veits suurema külmkapi siin vahepeal. Nüüd saan rohkem juurvilju kappi valmis osta, varem väga ei mahtunud. Poes oli pakkumine- värske lillkapsapea 39 senti, ostsin siis 3 tükki valmis. Varem poleks nad kusagile mahtunud. Lisaks ostsin mingi viilutaja ja kuna kapis ruumi, siis nüüd saan rohkem juurvilju valmis viilutada, siis ei pea iga päev mässama salatite lõikumisega. Tegelikult salat ongi mul viimasel ajal põhiline toit. Mõnus smiling smiley Lisaks on sügavkülm suurem ja sinna mahub rohkem nänni.

Hetkel mul aiatööd trenni eest, aga päev olen tunniseid ringe metsas kaa teinud. Päikesega tuleb motti ka järjest juurde, niiet vast hakkavad asjad kiiremini liikuma. Hetkel vaatasin, et meil kamba peale juba korralik miinus. Tublid oleme!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. April 2015, kl 11.44

Siucra, lillkapsaga seoses avastasin hiljuti uue salativalmistamise viisi, mida korra nädalas ikka teen. Lillkapsas, kurk, tomat,salatilehti ja natuke 10 % hapukoort segada soolaga ja saab kaloraazi kartmata julgelt süüa, samas see koor nagu toidab ja on vahelduseks hea keelatud vili smiling smiley.

Meil on kodus üks väike tuba, mida me ei küta ja kasutame seda siis panipaigana, ja kui mu teismeline laps nädalavahetusel kodus käis ja nägi seal toas neid aed-puu-ja köögivilju mis ma sinna varunud olin, siis ütles, et meil on nagu väike ladu siin smiling smiley.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 17. April 2015, kl 12.26

Mina olen ka oma miinusega rahul (-0.9kg) Kui sedasi iga nädal langeb siis olen suveks küll RÄME PÜSS grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Rinnad võiksid muidugi alles jääda grinning smiley grinning smiley
Uued jooksuriided on ka ülim motivatsioon. Käin ja jooksen ja helgin grinning smiley grinning smiley Mees naeris ka,et mul nii mõnusad värvilised riided, et kaugelt mind näha juba . Eriti kui mul veel hämaras mu skechersi night owli gorun tossud jalas D: need helendavad pimedas grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. April 2015, kl 13.32

Varsti jooksen mina ka nagu Anett ja kilod hakkavad endasi kukkuma. Ma ei loobu võitlusest ülekaaluga. Ükspäev niidan nagu loogu, rsk!

Käisin eile homöopaadi vastuvõtul ja rääkisin ka oma ülekaalu murest. Ta julges soovitada dr.Simeonsi dieeti. Mõtlesin, et kui saan oma tervise korda, siis võtan selle suve algul ette. Kaotada pole ju midagi peale kilode. Eriti hästi pidi aitama, see kõhupekki kaotada, aga seal minu põhiline pekk sitsibki ju spinning smiley sticking its tongue out

BIRIKA, mina tänan sind sellise ilusa soovi eest! smiling smiley Sulle ka kõik see paremat ja täitugu kõik su soovid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 17. April 2015, kl 14.07

Ma siis olen täna see suur patune, mul plussis. Lähen ja häbenen nüüd. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. April 2015, kl 17.20

65!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minul siis täna jaanipäeva kaal saavutatud! hot smiley hot smiley hot smiley
Ma ei oleks uskunud aga Teiega koos olen langetanud siis üle 9 kilo!!!
Ideaalis tahaks kuskil 2-3 kilo veel maha saada aga võtan rahulikult.
Mul on nii hea meel selle üle!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.