Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 05. November 2010, kl 12.28

Nimed.......Rosca...Suveks_Saledaks...Ellash.......Brynetike........Katy
Pikkus......(162cm)......(173cm)...........(178cm).......(175cm).....(165cm)
02.11........85kg............86,9.................97,6..............83kg...........82,5...........
05.11......83,5(-1,5).......86,9..............97,4(-200g).....83kg...........82kg(-500g)
12.11
19.11
26.11
Kokku:.......-1.5.................0....................-200g..............0.............-500g...


Me olime tublid!!!!Esimene nädal ongi selline tutvumis ja sisseelamisnädal.Kiiret pole kuskile.Katsume siis vastu pidada, nii lihtne see ongismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 05. November 2010, kl 13.19

PS, uue kaalunumbri järgi arvutab leht, et soovitava kaaluni 71.8 kg peaksin jõudma 16 nädalaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 05. November 2010, kl 21.46

Ärge siis nädalalõpuga ,,patustage,,grinning smiley TÄISKÄIGUL EDASI!!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 08. November 2010, kl 09.12

Hommik!
Väljas on nii hea ilm,mõnus karge ,lööb meeled selgeks!Kõik on kuidagi vaikseks jäänudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 08. November 2010, kl 12.00

Tere tere

Vaikseks jäänud jah...ema juures olles kaob aeg ära kuskilewinking smileyKolampäevast jälle koju Tallinna siis rohkem aega!!Kuidas Teil siis nädalavahetus läks?Minul langes üleöö 1 kgthumbs up ei tea kuhu panin....

Ilusat ja tervisliku nädalat Meilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 09. November 2010, kl 12.37

Tere,

kas ma võiks ka liituda teie duelliga? Vaatasin, et minu andmed ka umbes samad, olen 165 pikk ja kaalun 81,9. Olen proovinud üksi alla saada aga ei saa mina nii. Oleks vaja kedagi, kes toetaks ja ise saaks ka vastu toetada ja ka nõu anda, kui vaja smiling smiley Minu soovkaal oleks ideaalis vähemalt 68kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 09. November 2010, kl 13.24

Tere kõigile!
Mina pole nädalavahetusega kahjuks edusamme teinud, kuigi tegin palju füüsilist tööd ja olin pühapäeval seetõttu pool päeva lausa söömata, aga ei miskit kasu. Muidugi on asi ka selles, et nädalavahetusel ei tee ma ise süüa ja ei kontrolli seega ka eriti tarbimist:/ Aga nädala sees õnneks teen ja loodan sellega reedeks ka ikka kusagile omadega juba jõudasmiling smiley Aga eks iga algus on raske ja - ükskord me võidame niikuinii!
Breeze - ma ei tea, kas siin mingid reeglid kehtivad hiljem liitumise kohta, ma usun et kui me praegu paneme eelmise reede tabelisse Su praeguse kaalu ja sellel reedel oled rivis uuel kaalumisel, siis pole veel hilja liitudasmiling smiley Minul pole selle vastu midagi, teistel vast ka mitte, aga ma ei tea kas foorumis meie teema pealkirja enam muuta saab, et nime lisada?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 09. November 2010, kl 16.13

Heia,hei!!
Suveks-saledaks-tead olen nüüd pidevalt kuulnud ja lugenud ,et see söömata olemine pidi kõige hullem olema,et keha hakkab kõike varudesse korjamaeye popping smileyhmmm vahi kes räägibgrinning smiley.ise tegin ka endale sellega SUUUUUUUUUUUUUURe karuteene,Peab sööma-näki pähkleid või rosinaid ,banaaan on hea,aga ära näljas ole!Kuula sõnasmiling bouncing smiley
Minul pole uue duellitaja vastu midagi kui nii saab.Jõudu igal juhul kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 09. November 2010, kl 22.56

Lahe, siis ootan kas ka teised on nõus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katy***Breezethumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 11. November 2010, kl 12.08

Mina olen nõus muidugigrinning smileyMida rohkem seda uhkem....kahju et kilode kohta seda öelda ei saathe finger smiley

tegin paranduse ka pealkirjas ära!
Homme siis Kaaaallluuumeeeegrinning smileyJa paneme oma miinused kirjawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katy***Breezethumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 11. November 2010, kl 13.06

Ma nii tahaks homseks ikka mingi miinuse välja pigistada eye rolling smiley Kuigi tunnen ennast nagu õhupall praegu. Vesi on organismis kinni ja kõiges on süüdi need päevad confused smiley Ma panin tähele, et kui ma peale kella 4 ei söö enam mitte üht apmsu, siis kaal läheb alla aga kui söön siis seisab sad smiley Aga kell 6 tahaks veel miskit süüa smiling smiley Kuidas teil on, mis kell te viimati sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 11. November 2010, kl 19.27

Sau!
Mul üks hea nipp,kuidas vett välja saab -petersellitee!!! mulle aitab,klaas kuuma vett lusikas kuivatatud peterselli ja 15 mint, tõmbab kaane all,mina käin .....nii,et vähe pole.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 11. November 2010, kl 22.22

mmm peaks proovima peterselliteed thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 12. November 2010, kl 08.39

Anna siis teada, et minu kaal täna hommikuse seisuga on 81,4kg. Ehk siis 900g haihtus üleöögrinning smiley hommikul lausa jooksin vannituppa, et kaaluda ennas, kuigi kartsin, et ei tule sealt miskit aga no näed nüüd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Katy
Kuupäev: 12. November 2010, kl 08.46

Tere!

Jõudsin ka foorumisse smiling smiley
Minu kaal näitas täna hommikul 81,6...alla sain 400g....olen rahul. Püüan viimane kord süüa 3 tundi enne magama minekut ....see on kõige hiljemalt õhtul kell 7.
Olen vahepeal magusaga patustanud kasmiling smiley
Uue duellitaja vastu pole mul ka midagi smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Katy 12.11.2010 08.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 12. November 2010, kl 08.54

Hommik! mul juba teist päeva kaal 82,7,aga alla ikka on läinud küllhot smiley.Nii,et -800g.
Jõudu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 12. November 2010, kl 09.20

Nonii. Minu peamine võit selle esimese nädala jooksul on olnud söömisharjumuste oluline muutmine, aga nagu ma siin olen - algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama - kaal näitab ebameeldivaid numbreid 86,8. Aga ma ei mossita, mul need algused võtavad alati aegasmiling smiley Ise vähemalt tean, et olen teinud (peaaegu) kõike õigesti, v.a muidugi vähene liikumine ja nädalavahetusel patustamine magusa/rasvase toiduga. Igatahes pole entusiasm kusagile kadunud ja soovin meile kõigile "lahjat" nädalavahetustsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 12. November 2010, kl 09.39

Minu kaal 82 kg ehk siis -1 kg. Vaikselt edneb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 12. November 2010, kl 10.30

Nimed.......Rosca...Suveks_Saledaks...Ellash.......Brynetike........Katy.............Breeze
Pikkus......(162cm)......(173cm)...........(178cm).......(175cm).....(165cm)..........(165cm)
02.11........85kg............86,9.................97,6..............83kg...........82,5.................81,9
05.11......83,5(-1,5).......86,9..............97,4(-200g).....83kg...........82kg(-500g)....81,9
12.11.....82,7(-800g)....86,8(-100g).....95,7(-1,7)....82kg(-1kg)...81,6(-400g)....81,4(-500g)
19.11
26.11
Kokku:.......-2,3............-100g..................-1,9..............-1kg.............-900g..............-500g


Me olime ikka supppper tublid, kõigil on miinus nädalwinking smileyJätkame samas vaimus!!!

Kui tabelis on midagi valesti andke teada...väike segadus tekkis Breeze kaaluga, sest sa olid oma algkaaluks pannud 81,9 aga nüüd kirjutasid et võtsid alla 900g ja kaaluks on 81,4grinning smileyLoodan et said aru, mida ma mõtlesin ja kui vaja teeme paranduse.
Üritasin muuta teema üldpealkirjas nime ,et lisada Breeze aga ei saasad smileyLoodan et sellespinning smiley sticking its tongue outst ei ole midagi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 12. November 2010, kl 12.08

Kui ma liitusin, siis kaal oli jah 81,9 ja vahepeal ta hüppas alla ja siis jälle tagasi, ühesõnaga mina sain aru küllsmiling smiley Ennest oli küll nimi pealkirjas aga nüüd jah ei ole eye rolling smiley ega sellest ei ole midagi spinning smiley sticking its tongue out Mul tuli täna kohutaaaav magusaisu the finger smiley otsustasin, et söön natuke magusat, muidu hiljem panen kõik nahka, mis vähegi magusat kodus on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 13. November 2010, kl 09.12

Hommik!
Hoidke pöialt,mul täna ema sünnipäevale minek??????????????
Üritan enne pool suud kinni kleepidasmiling smileyJõudu kõigile smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 14. November 2010, kl 22.19

Tervitus,

kuidas mulle ikka meeldib, kui kaal langeb, mmm lausa jumaldan. See võikski nii edasi minna smiling smiley
rosca, kuidas sul ema sünnipäev möödus? Sõid mõõdukalt? spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 15. November 2010, kl 19.49

Sau!
Sünnipäev möödus tõesti mõõduka söömisega ja tegelikult ,kui ikka tead mille nimel loobud teisest koogi tükist siis pole üldse hull.Probleem pigem selles ,et tööl on kehv endale toitu tõsta -ei lähe ju kaaluma portsu!!!.püüan silma mõõtu harjutadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 16. November 2010, kl 11.03

Tevitus smiling smiley

Vot minul on ka see probleem, et igal pool ei saa ju kaaluda toitu. Kodus ka nüüd kaal katki, ega ta oligi vana juba ja nüüd siis ka silma järgi otsustan aga ega see õige ei ole. Pean ruttu kuskil köögikaalu saama. Mul hetkel on kaal langemas. Iga päev rõõmustab mind kaal paarisaja grammiga allapoole liikudes smiling smiley Ülimalt lahe. Kuigi tean, et varsti on jälle nii, et hakkab tõusma, paraku mul koguaeg nii sad smiley Aga mõtleme positiivselt ja ükskord tuleb see päev, meie päev grinning smiley, kus oleme meie saanud kätte oma ideaalkaalu. Ohh, kui lahe the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: rosca
Kuupäev: 19. November 2010, kl 09.28

Hommik! Tahaks kohe ropusti öelda ,aga .....mul nulli nädal-ikka sama seis ,ei grammigi maas ikka 82,7,aga mind juba lohutati ,et kõik on normaalne ,sest vöökoht kahaneb jälle kiiruga .eks keha ehmatas ära ja nüüd näitab iseloomu.Nii ,et EDASi!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 19. November 2010, kl 09.43

Tere hommikut smiling smiley Minu tagasihoidlik tulemus -500g (81,5)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: Ellash
Kuupäev: 19. November 2010, kl 09.55

Tere hommikust!!!

Huvitav jah minul ka nulli nädal, kuigi tegin kõik nii nagu peabgrinning smileyAga pole hullu küll see jäämägi liikuma hakkab...
Ootan siis kõik duellitajad ära ja siis teen tabelithe finger smiley

Tublid oleme ikkagi, et üldse ennast käsile võtsime.

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 19. November 2010, kl 09.56

Minu kaal tänase hommikuse seisuga 81,1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Saatis: breeze
Kuupäev: 19. November 2010, kl 09.58

Parem olgu kaal paigal, kui üles hakkab jälle liikuma smiling smiley See tähendab, et kõik on ikka õigesti tehtud, kui juurde pole tulnud. thumbs up Küll ta alla hakkab ka minema smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Rosca***Suveks_Saledaks***Ellash***Brynetike***Katythumbs up
Kuupäev: 19. November 2010, kl 15.42

Tere ka minu poolt,
kuidagi ei saanud varem arvutisse täna. Aga pisikesed edusammud õnneks on, kraamisin
trenažööri riiete kuhja alt välja ja suure rassimise tulemuseks on -500g, vähemalt midagismiling smiley Ma ikka ootan seda "suurt pauku" mis alguses kilod kiiresti alla viiks, aga no ju siis tuleb veel oodatasmiling smiley Leidsin et mõni päev enne õhtut ei saagi arvutisse ja mõni toit jääb kirja panemata, aga üritan ennast parandada, et oleks ikka parem jälgida. Igatahes 86,3 võib kirja panna ja nagu ikka, lahjat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.