Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 31. January 2011, kl 15.16

Tere Eliise!
Mind tegi ka sinu kiri kohe kurvaks.Sul on praegu lihtsalt raske aeg,aga küll läheb kergemaks,usu mind!Minu tütred on küll juba suured(18 ja 19),aga mäletan veel seda aega kui nad pisikesed olid.Kui palju toimetamist ja muret,vahel ka üle enda varju hüppamist...aga rõõmu oli(on) muidugi samapalju!
Tegelikult ütles Tipp oma postituses ära kõik,mis ma sulle,kulla Eliise, tahtsin öelda.Nii et tuleb sul ta kiri teist korda veel läbi lugedawinking smiley
Igaljuhul ma väga,väga,väga,väga loodan,et sa meie seltsis ikka edasi oled ja toimetad!Ja need kilod hakkavad lõpuks vähenema,olen selles 100% kindel...

Kõike head soovides,

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 31. January 2011, kl 15.38

Ohh..te olete nii armsad pöidlahoidjad!

Mul ongi hetkel lihtsalt väga raske aeg...ei ole olnud kerge leppida sellega, et oma elu enam üldse ei ole - elad ainult teistele ja rabad ainult nii, et teistel parem oleks. Pidevalt on meeletu protest sees ja siis veel sellist suurt võitlust kaaluga pidada, mis viimase aastaga suurenenud +10kg just selle seisundi ja olukorra pärast, kus ma ikka veel viibin, siis ei olegi see lihtne tee minna...sain juba tükk aega tagasi aru, et söömine on ainus hetk (wc-s käimise kõrval - mida muidugi kaa tihti saadab väike ja kärsitu "komandant"winking smiley iseenda jaoks mu päevas ja alateadlikult - kui ma söön midagi magusat (milleta ma ei suuda vist ÜLDSE) siis ma usun, et ma teen nagu enda hingele pai või see ongi tegelt "lohutus" siis, kui mul närv on must ja enam ei suuda...
...et ma pean tegema kõva tööd enne enda päris ellu äratamisega, kui võin loota suuri saavutusi muudes "projektides"...muidu tundub, et see on lihtsalt üks järjekordne "käsi", mis mind veel ühes suunas tõmbab...
...aga muidugi smiling smiley...et te teaks ja vastupidist ei arvaks (mu juttude põhjal võib seda arvata küll)- ma armastan oma lapsi (kaks väikest armsat tüdrukut) meeletult ja tean, et ühel päeval ma enam ei mäletagi seda, et algus nii väsitav ja koormav emmele oli...ja usun, et kui päikest juba rohkem päevades on, siis olen ka mina krapsakam ja entusiastlikum ka oma tegevuses, mitte ainult sõnades ja tahtes smiling smiley

...aga tundub, et ON ÕIGE, kui ma ei loobu ja siiski ikka jätkan kaaluabis osalemist ja siin duellis muidugi kaa - lihtsalt esmaspäeviti ERITI on selline suur-suur nukrus hinges, et kõik teised on nii palju saavutanud ja ma nagu enam ei sobiks siia...
katsun sellest tundest üle olla ja alustan järjekordset nädalat uute katsetustega proovida jälle "reele" saada smiling smiley

Tänan heade sõnade eest tipp ja DonnaBella!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 31. January 2011, kl 20.22

Eliise,oh mis tore otsushot smiley Mul on niiiii hea meel...
See magusavajadus on üks hirmus asi jah.Maadlesin sellega ise ka alguses ikka päris kõvasti.Praegu on nagu kõik ok,aga ega ma koju uisapäisa ikka midagi ei osta.Ja küpsetanud pole ma oi kui kaua juba!Lihtsalt pole sellist kindlust veel...Aga muide, kuidas sulle jäätis maitseb?See on minu arvates küll selline maius,mida võib kasvõi vahepalana süüa.Täna just uurisin poes nende kalorsust:piimajäätisel 170kcal 100-s grammis.
Peangi jälle lippama.Õhtuti on arvuti meil kuum kaup,lausa elav järjekord on tekkinudgrinning smiley

Aga sina ole tubli,

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 31. January 2011, kl 22.51

Peaaegu juba öö aga enne polnud mahti tulla.
Tahtsin öelda, et Eliise, õige otsus, meiega koos võiduja lõpuni, ükskõik millal see kaal siis võidetud saab.
See on õige küll, et oma elu sul mõniaeg ei ole aga ma siin mõtlesin vahepeal sinu peale. Sul on mõlemad tütred ja te olete palju toas, sest tõbisena õue ei saa ja sina ka liikuda ei saa eriti, sest õhtul kui mees ka saab lapsi vaadata ei ole enam mõtet pimedas välja minna, üksinda. Tead mis tehke toas, et liikumist oleks, muidugi kui tervis vähegi lubab, tehke tantsu. Pane plikadele mingid vahvad riided selga, muki neid veits kui nad on huvitatud, siis hoogne lugu käima ning karake ja mürgeldage kohe täiest hingest. Pärast lapsed ka rohkem väsinud ning magavad paremini ja sina ise oled ka kindlasti nii mõnegi kalori kulutanud. Samas kulub ettevalmistusele mõnusalt aega ja päevad ei tundugi enam nii pikad ja igavad.
Proovi ja anna siis teada kuidas oli.
Ja ikka räägi meiega kui aega saad, toetame meeleldi.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 01. February 2011, kl 01.35

Tere teile üle pika ajasmiling smiley
Mõtlesin, et annan endast veidi märku, kuigi kaalu pole mul õnnestunud kuskilt leida.
Reisi alguses suutsin endale jubeda gripiviiruse hankida, mis lennu ajal ühe süvenes. See pikk lend oli minu jaoks suisa piin, kuna nina oli niiiiiii kinni. Kohale jõudes avastasin endalt veel lisaks gripile posu muid asju - meeletu iiveldus ja väsimus. Ma ainult magasin esimesed 3 päeva.
Lõpuks pöördusin kohaliku arsti poole, kes tuvastas mul sisekõrva ummistuse ja kirjutas AB kuuri välja. Hetkel AB viimane päev ja tervis veidi parem aga sellega on kaasnenud meeletu söögiisuspinning smiley sticking its tongue out
Kui enne olin kindel, et oh kuidas kilod kaovad siis nüüd tunnen, et oh kuidas kilod tagasi tulevadsmiling smiley
Eliise kullake, olin ka mingi aeg samas olukorras. Mul ka kodus 2 pisikest piigat 2a ja 4a ja mees, kes on tööga pidevalt komandeeringus. Kui lapsed haiged olid,siis ma ei saanud vahel nädal aega poodidgi minna ja nii need kilod tulid. Sellel aastal läks pisem lasteaeda ja sain lõpuks üle pika aja veidi aega ISEENDALE. Varem oli kaalulangetamine minu jaoks võimatu, see jojo efekt ajas hulluks.
Eliise sa minu riisimaiust oled proovinud? Minusuguse magusasõltlase puhul aitab jube hästi, kuna on nii magus, et ajab südame pahaks kui palju süüa smiling smiley
Olge sama tublid edasi, ikka pea püsti ja koos ühise eesmärgi poolesmileys with beer

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 02. February 2011, kl 09.44

Tere hommikut!
Tipp, oh mis kena üllatus vaatas mulle täna hommikul kaaluabi lehte avades vastu...üks ilus inimene ja tema edulugu! Niiii lahe! Lugesin su lugu ikka päris mitu korda....üha uuesti ja uuesti. Ja ilmselt loen veelgi, sest sain sealt nii palju energiat ja motivatsiooni juurde! Aitäh!!
Muide, me oleme sinuga pea ühevanused,ma ainult aasta vanem...
Lähengi nüüd trenni tegema, sest siht on silme ees....ja elu on ilus!!!

Sulle aga üks pikk pai,

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 02. February 2011, kl 10.01

Oiiii milline üllatus mullegi...nii armas inimene ja nii innustav jutt! Tipp Sa oled tõeline eeskuju! Ja nii ilusad pildid!!!

Jumbukas - hoian pöialt, et paraned ja siiski naudid oma reisi! Loodetavasti ei ole Sa Egiptuses praegusmiling smiley

Edukat nädala jätku kõigile!

Eliise

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 02. February 2011, kl 13.15

Vahva ja innustav jutt tõestismiling smiley
Lisaks sain mina meeldiva üllatuse, et tunnen Kerstit juba ammu, ta olimu ämma töökaaslane!
Edu Sulle Kersti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 02. February 2011, kl 13.45

Tänan Teid kõiki ilusate sõnade eest.
Loodan, et meie duellis olijad saavad kõik oma unistused samuti teoks tehtud.
Jumbukas, arvan, et tean kelle minia oled, edu sulle igatahes ja kui maal trehvame siis muljetame.

Kersti

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 03. February 2011, kl 11.47

smiling smileyTere kõik see perespinning smiley sticking its tongue out
Lugesin täna hommikul Kersti lugu ja lausa pisar tuli silma....Küll sa oled ikka tubli !!!smiling smiley Tahan ka olla sama tublismiling smiley
Eliise mul on ka väga hea meel ,et sa ikkagi meiega jätkadsmiling smiley.Tean omast käest kui raske on väikeste laste kõrvalt kaalu alandada.Aga usun ,et sa saad kindlasti hakkama !!!
Te olete kõik väga tublid ja nii tore on teie lugusid lugedasmiling bouncing smiley (ise olen väga kehva kirjutaja).

Otsustasin täna jala tööle minna smiling bouncing smiley



Kõike kaunist Teile smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 07. February 2011, kl 08.22

Tere hommikut!

Mina saan täna kirja panna kaalunumbri 87,1.

Tipp/Kersti

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 07. February 2011, kl 08.38

Ilusat hommikut!

Minu kaalult vaatas täna vastu 82,2smiling bouncing smiley

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 07. February 2011, kl 09.19

Hommik!

Minu tänane kaal 81,9.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 07. February 2011, kl 09.50

Tere!
Minu kaal täna hommikul 88,6smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 07. February 2011, kl 10.34

Tere kõigile...nii mul algab siis tänasest uus elu smiling smiley Maksin ära uue perioodi kaaluabi ja ma ei kavatsegi alla anda...lapsed on ENDISELT haiged (jaanuari algusest saadik), aga ma otsustasin, et selleasemel, et halada ja masenduda sellest, pean sellega leppima ja oskama elada ka siis, kui majas on haigus vms jama...
Lisaks sellele avastasin, et mul peaks olema ühest teatud tervislikust põhjusest tingituna "keelatud toidud", mida ma üldse ei tohiks süüa või ei tohiks palju süüa ja juba sellepärast, pean oma toitumist jälgima...

ja muidugi...mis põhiline smiling smiley

"Mina tahan kaa olla oma mehe kõrval õbluke naine!"

...see on siis Eliise teine tulemine smiling smiley
(tänane kaal ei ole veel märkimist väärt)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 07. February 2011, kl 10.36

...ahjaa...mulle tundub vist, et tiuksi pole enam meie kambas...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 07. February 2011, kl 20.16

Tere õhtust kõigile!

Eliise, kohe mõnus oli su postitust lugeda! Lõpuks ometi oled end õigele lainele häälestanudsmiling bouncing smiley
Ja las nii jäädagi!Kui sind nüüd magusaisud kollitama tulevad, anna kohe teada, ma teen neile tuule alla!the finger smiley Tiuks on meil jah kuskil kadunud asjade hulgas,loodame, et tal läheb hästi.
Duell hakkab meil läbi saama küll, aga mina jääksin siiski siia samasse, muidugi kui ikka on veel kambajõmme? Mõtlesin, et duell võiks kesta näiteks 21. märtsini, sest just siis algab kevad!! Uus pealkiri oleks siis kevadekuulutajad?No need on minu mõtted, tahaks teiste arvamust ka teada...

Ja ikka kirjutage, kirjutage....mul on nii lobisemistujugrinning smiley

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 07. February 2011, kl 22.19

Kaunist õhtut kõigile.
DonnaBellal on õigus,et Eliise mõtted on head ja küll see tasumise tund tuleb ka sulle,lihtsalt oota vaikselt ja tegutse.

AGA kallid sõbrad, meie peaksime tegelikult nüüd koorid laulma sättima,sest kas me mitte ei leppinud kokku,et sõbrapäevani oli 6 nädalat ja maha pidime võtma 5 kg, nii et DB Hurrrraaaaa hot smiley the finger smiley yawning smiley sina oled seekordne võitja


VÄGA TUBLI!!!!
Teised aga võiduka lõpuni edasi.

Kevadekuulutajad on väga tore duell ja ma ka mõtlen selle peale,et mis alustel ma osa hakkan võtma.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 07. February 2011, kl 23.01

Ehheee, nüüd on meil küll väikene segadus siin.Selles foorumis me vist jah mõtlesime, et -5kg oleks paras ports alla võtta, aga tabelisse pani meie kavalpeast Eliise -6kgwinking smiley Et meid veidi tagant utsitada, ilmseltgrinning smiley Nii et harjutage seda kooris laulmist veel nädalake, ma samal ajal siis tegeleksin selle 100 grammigagrinning smiley

Aga sinul, Tipp, oleks vaja siis kui mitmest kilost vabaneda veel? Sul on nii võimas lõpuspurt, et selleks ajaks kui uus duell käima läheb, oled sa juba finišijoone ületanudgrinning smiley Aga, aga...ma arvan, et siis hakkad meie tabelis kaalusäilitamisega tegelema. Ja kui sul miinusnädal tuleb, viibutame usinasti sõrme.... Ja kui sul plussnädal tuleb, viibutame ikka sõrme...smiling bouncing smiley

Ja nüüd läheb DonnaBella iluunele...saledaid unenägusid teilecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 08. February 2011, kl 08.55

Tere hommikust!!

Issver ma olen jälle tuisupea olnud...ma koguaeg olen mõelnud, et 6 nädalat - 6 kilo...ju lõin endale peas sellise seose nagu näha juba alguses ja ununes kohe, et see oli tegelt -5 mis kokku leppisime...palun andeks! see polnud meelega grinning smiley....AGA kui tänu sellele DonnaBella või keegi teine veel rohkem pingutas, siis on igaljuhul mul hea meel küll smiling smiley
Tegelt on võitjad kõik, kes midagi maha said...parem enesetunne on suurepärane võit!!

Aga uues duellis olen mina küll osaleja...kevadekuulutajad..IGALJUHUL!! Ma ei jõua ära oodatagi millal enda reale kaa uhkusega ilusaid miinusmärgiga numbreid saaks kirjutada!!!

Eilne päev muutus täitsa hästi ja hommikuse enesetunde järgi on seda kohe tunda...niii hea on olla!!! Ja kaal näitas juba -300g. Eile ma muidugi ei märkinud veel üles, aga tänasest olen igati korralik.

Aga mul on üks küss kaa Tippile....Sa oled rääkinud korduvalt oma lahjast köögiviljasupist...võib-olla oled sellest kuskil ka täpsemalt rääkinud, aga ma pole seda märganud...kui see nüüd salaretsept ei ole, siis äkki saad ka meile avaldada oma mõnusa supi retsepti...mul ongi see viga, et ma ei ole eriti originaalne lahjade toitude valmistaja ja mu toidulaud kaalualandamisel kipub jääma liiga ühekülgseks...tahaks seda täiendada mingite asjalike retseptidega...

Rõõmsat päeva teile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 08. February 2011, kl 10.23

Hommikut!

Alustan DonnaBellale vastamisega,et mitu kilo veel maha võtan. Täna hommikul näitas kaal 86,5 kg nii,et siis nagu 1,5 veel maha ja ongi see 85 käes mida ma mõtlesin. Vahepeal ma aga mõlgutan mõtteid ka selles suunas,et prooviks suvel selle 77,8 kg ikka ära mis kaaluabi mulle ideaalkaaluks määras. Ise arvan,et tegutsen edasi samadel alustel nagu siiani, et pean toidupäevikut ja söön harjumuspäraselt ning teen trenni 4* nädalas. Mõned kommid ehk mis juhtuvad põske minema unustan lihtsalt ära ja ei tee väljagi ja vaatan siis kuidas see kaal langeb. Trenni kohta nii palju,et 6* nädalas on juba palju, siis keha enam ei vabasta nii lihtsalt kaalu. Kahe nädalaga sai see selgeks kui olid need -100 ja -200 gr kaalukaotust. Nii,et üle ei maksa millegagi pingutada.
Kevadekuulutajas hakkan ikka kaasa lööma ja sellises tempos millises keha seda teeb.

Eliisele vastuseks, et sellest nüüd vaevalt midagi hullu on, et sinna duelli see 6 kg sai, kõik ju pingutasid tublisti.
See lahja supp on ühe laisa inimese( minu enda) leiutis, hakin tavalise kapsa ja porgandi enam - vähem võrdsetes kogustes ( tegelikult on kapsast alati rohkem) nii väikesteks juppideks kui tahan ja lisan siis ühe puljongikuubiku (aedvilja või kana) ning keeda lihtsalt selle kraami pehmeks, maitse korrastamiseks kasutan veel vegetat või siis mingit sellist segu ja ongi kõik, tegelikult mul väga palju vett ka seal ei ole nii,et rohkem nagu hautise moodi. Söön seda õhtuti 300 gr ja kirja panen hautatud kapsas 150 gr ja keedetud porgand 150 gr. Juurde võtan tavaliselt viilu leiba juustuga või mis parajagu isutab. Rohkem õhtul tavaliselt ei söögi. Ega selle möksi söömine on ka maitse asi aga mulle maitseb ja minu puhul töötab hästi.Proovi lihtsalt järgi.
Kui tohin küsida, siis milline sinu päevane söömine üldse välja näeb. Äkki on sul kuskil selline iva sees mida nihutades hakkaks asi paremini liikuma. Kui ma õigesti mäletan siis päris alguses hakkas sul ju väga ilusti kaal langema ka ilma trennita. Kui aega ja tahtmist on seda kirja panna siis ma oleks hea meelega nõus veidi abiks olema selle analüüsimises, ehk saab nii asja liikuma.

Igatahes oleme tublid edasi,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 08. February 2011, kl 11.42

Kena päeva!

Eliise, nii tore et sul on juba esimesed miinused ette näidata! Nüüd on vaja ainult kannatlikku meelt. Ja kui mõni hommik näitab plussi, siis tea, et see on ainult korraks. Minul on kaalukõikumisi nädala jooksul 1,5 kilo ulatuses, aga võtan seda juba külma kõhuga, sest see on järelikult minu omapära.

Tippi supp-hautisele lisan mina alati veel keedetud peeti(riivitud) ja timmin äädika ja suhkrugasmiling smiley
Nimetagem seda siis borš-hautiseksgrinning smiley Aga üldiselt olen ma ikka kõva lihasööja, ei saa minust kunagi nn.murunäksijat. Ja sel samal põhjusel ei ole mul õnnestunud toitumist tasakaalu viia! Ja ega ma ei üritagi enam, sest liha on mõnus, mõnus, mõnushot smiley

Kuulge, aga nüüd on meil juba 3 kevadekuulutajat!! Kasssilm, Mammu ja Jumbukas, kuidas teiega lood on????

Kahaneme siis ilusasti,eksole...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 08. February 2011, kl 13.39

Oh kui armas sinust tipp, et sa jagasid meiega seda retsepti ja oled nii abivalmis!! ....ma kindlasti proovin su hautise järele...
Aga üldiselt ma juba tean oma toitumisest niipalju, et ma tahan liiga palju näksida...kas igavusest või lohutuseks ja kui kodus on magusat, siis ma patustangi sellega ja kuna ma ei ole mingit erimenüüd veel endale varem välja mõelnud, siis ma muud polegi osanud eriti süüa kui leibu singiga või juustuga +tomat+kurk jne...ja siis õhtuks on kõht juba nii tühi, et kui perele süüa teen, siis ise murdun ja söön muidugi kaa seda, mis teised või mis lastest üle jääb. Selle lahendakski see, kui ma endale ikkagi midagi eraldi valmistan ning tuleb otsida ikka mingeid retsepte, et ka minu toidust ei kaoks nauding...ma olen täiesti kindel, et paljud head retseptid lahjadest toitudest on väga maitsvad..ma pean need ainult üles otsima. Ja näksimise vastu aitavad puuviljad ja juurviljad...ja avastasin, et magusaisu vastu teen endale meega teed või siis niisama tl mett. Ja muidugi liiga palju valge söön...piima, kohupiima, kohukesi, hapukoort, kodujuustu, juustu, määrdejuustu leiva peale, sinki, vosrti, liha, hakkliha jne...tegelt võiks vabalt lihtsalt juurvilju mingi salati või ühe valgurikka lisandiga süüa.
Täna õhtuks teen lillkapsa-kanalihasingi vormi smiling smiley

DonnaBella ....irw @ "ei saa minust kunagi nn.murunäksijat" smiling smileysmiling smileysmiling smiley
väga tabav väljend...minust vist kaa ei saa, kuigi mõni aeg ma vist suudaks natuke ka ilma olla...samas ma leian, et liha on kasulik..raud jne...

kahaneme!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 08. February 2011, kl 13.42

* liiga palju valke söön, mitte valge grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 08. February 2011, kl 22.11

smiling smileysmiling smileyÕhtustsmiling bouncing smiley
Mina ka uue duelliga kambasgrinning smiley hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 09. February 2011, kl 03.39

Mina ka ikka kambassmiling smiley
Ma ei taha mõeldagi kodule ja kaalule, vaatasin täna tehtud pilte ja reisi alguse pilte ja no mis te arvate kas ma näen välja nagu maakera - ooojaaaaangry smiley
No siin on lihtsalt nii maitsvad asjad nagu jäätis ja kuklid, mida ma ia päev muudkui söön ja söön. Ma pole siin kordagi trenni teinud, kuigi nagu lubasin pakkisin jooksutossud kaasa. Ainuke trenn on merelainetega võitlemine aga söömine ja igaõhtune vein on teinud oma töö.
Ma tõsiselt loodan, et ei ole kogu miinuseid ära nullinud aga kui koju tulen hakkan taas tubliks ja kevadekuulutajaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 14. February 2011, kl 07.18

Tere hommikut,Sõbrakesed!

Kõigepealt ilusat sõbrapäeva teile!!

Täna olen mina siis esimene, kes oma andmed annab. Kaalunumber on 82,2. Jajah, seesama mis eelmine nädal....ja see teeb mulle hirmsasti nalja, sest olen üks luuser ikka küll. Ainult sada grammi oli ju vaja pingutada! Eks ma tulen hiljem ja pajatan teile, kuidas saada luuseriksgrinning smiley

Aga praegu sätin ennast kaltsukatuurile, sest teate mis kullakesed, minust on saamas miniatuurne DonnaBella ja kõik riided on suured mis suured(rinnahoidjast talvemantlini)the finger smiley

Üks südamlik kalli kõigile,

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 14. February 2011, kl 07.53

Tere hommikustsmiling smiley
Minu kaal täna siis 88,3. -Pole just kiita aga mis siis ikka smiling bouncing smiley Õnneks uus duell tulemas smiling smiley

HEAD SÕBRAPÄEVA KÕIGILE !!!spinning smiley sticking its tongue out

Tervitades kasssilm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 14. February 2011, kl 09.15

Kaunist karget Sõbrapäeva hommikut!

Mina saan täna kirja panna kaalu nr 86,5. Millest selgub, et sa võid teha mida tahad aga sinu keha käib oma rada. Ma ei ole pettunud ega kurb sest suur võit on juba nagunii käes ja siit edasi lihtsalt lihvimine. Teile aga soovin kõike mõnusat tänasel päeval.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 14. February 2011, kl 10.05

Head sõbrapäeva!

No see nädal ei tulnud suurt midagi alla. Hommikune kaal 81,8.
Seega tuleb edasi duellitada. Minu soov on juuni lõpuks saada 69,9. Sama kaal oli mul 4 aastat tagasi, enne teist last.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.