Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 11 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 26. April 2011, kl 18.46

Tere kõigilesmiling smiley
Aitähh ,aitähh Teilesmiling smiley Hoian sulle ka pöialt DonnaBella ,et kõik hästi lähekssmiling smiley-sellest olen mina juba aru saanud ,et oled igati positiivne ja tore inimenesmiling bouncing smiley
Eile kui töölt tulin ,sõin ja läksin õhtul veel kepikõnnile ...mõnus olismiling smiley...
Täna veel käimata ...kuidagi väsinud...äkki ikka lähen ....ilm ju ilus...

Minu kaal seisab 89,1 peal. Uues duellis osalen kindlastispinning smiley sticking its tongue out

Olge siis sama tublid edasi...ja palju päikest kaaasmiling bouncing smiley


kasssilmwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 26. April 2011, kl 19.10

Tere tüdrikud!

Sain ka lõpuks arvuti ligi. Täna oli mõnus päev! Ajasin lõpuks oma ratta keldrist välja ja sõitsin ema juurde ja tagasi. Kokku 20 km. Sinna sõites mõtlesin uhkusega, et küll ma olen ennast ikka talve jooksul vormi ajanud, mega kiirus oli peal ja ei võtnud võhmalegi. Khm... tagasi tulles selgus, et tuul oli ennem selja tagant!grinning smiley Vot olin jõudnud talve jooksul selle väikese seiga unustadagrinning smiley Aga rulluiskudega sõitmist tahaks mina küll proovida! Rullitamine pidi reied ilusaks vormimawinking smiley
Täna tegin selle aasta esimese päevitamise ka ära! No küll mulle meeldib päikest võtta! Muidugi selgus, et päevitusriided on ikka megasuureks jäänud. Ja mis siis!! Ema aias kõlbasid küll! Aga jah, see kergemaks muutumine on ikka kulukas lõbu! Lisasin oma ostunimekirja nüüd uued päevitusriided!

Ma mõtlesin, et oleks aeg oma toitumist tasakaalustama hakata, aga ei saa aru, kuidas seda tehakse. Tipp, Sa oskad kindlasti õpetada! Näiteks, kas iga toidukord tuleb tasakaalu saada või peab lihtsalt päeva lõpuks tasakaalus olema? Ja kas ma pean siis lausa grammidega mängima hakkama? Näiteks mõni päev määrin hommikul leivale 6 , teisel 11 g võid? Ja kuidas ma tean, mis ainet mul just tasakaalu saamiseks vaja on, kas valke või süsivesikuid jne.? Selline mure on ka, et süsivesikuid ei saa ma kunagi täis. Söön küll šokolaadi ja jäätist ja.... Ilmselt ainult ema koogipäevadel saaksin need täis, aga siis ma ei ole jälle päevikut täitnudgrinning smiley

Nüüd ma sattusin küll lobisemise lainele! Vaat, mis värske õhk ikka teeb...grinning smiley


Jumbukas, aitäh et mulle oma sõrmi ja varbaid hoiad! Hoia neid nüüd palun homme õhtuni!!!smiling smiley



Oih, oleksin juba kirja teele saatnud. Tahtsin veel öelda, et jaaniduell kõlab hästi. Võtan osa ja "panen kinni"the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 26. April 2011, kl 22.51

Tere kõigile!
Nii mõnus on teie postitusi lugeda.
DonnaBellale hoian pöialt igal juhul. Kahjuks olen ise ka selles seisus, et vaja töö leida. Firma millest ma lapsega koju jäin läks pankrotti. Ma ikka muretsan päris kõvasti, sest ega see lihtne pole ja ei oska kohe kuskilt alustada ja siis veel igavene probleem lasteaiaga. Ah, mis ma kurdan ega see lihtsamaks tee, elu toob ikka seda mis ta toob.
DonnaBellale veel seda,et ega ma igapäev ka tasakaalus pole oma söökidega aga olen tähele pannud, et kui sööd ehtsat võid ja liha ning võtad ikka killukese mingit kooki/ kommi ka siis läheb teinekord lupsti tasakaalu ja süüa on küll. Süsivesikud saab paika meega kui sa seda tarbid ja siis veel mõne mahlaga. Mina joon iga päev 200 gr ploomimahla kuivatatud ploomidest. See on suureks abiks seedimisel.
Käisime täna õhtul "Helisevat muusikat" vaatamas ja mulle torkasid silma naised/neiud/prouad kes kangesti vormist väljas olid.Kanti ilusaid kleite ja kostüüme aga kõik olid kuidagi kitsad ja punnitasid!!! Sel hetkel olin enda üle kohe ikka hiiglama uhke ning meenutasin neid aegu kui ise sai riidekapi ees seistud ja õiget riiet otsitud. Nüüd tuleb see koht kus ma kiidan Kaaluabi loojaid, mina olen võitnud selle abil ikka palju.Nii tahaks vahest inimestele tutvustada sama teed mida ise käinud olen, kahju neid vaadata kohe, aidata tahaks.

Olge siis tublid ja koostage uute riiete nimekirju ja nautige päikest ning sööge mõistusega.
( Mina juba käin oma uute riietega!!!)

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 27. April 2011, kl 18.30

MA OLEN TUBLI OLNUD!!!

(tahtsin lihtsalt teada anda, et te ka teaks)

smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 27. April 2011, kl 18.51

Tere, tere, tere!

Nii, daamid! Lubage esitleda...( trummipõrin)... Teie ees seisab töövestluse edukalt läbinud ja tööle võetud DonnaBella!!hot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smiley Oi ma olen erinevaid emotsioone täis! Ootusärevus, pabin, rahulolu, hirm ja kõik teised head ja halvad tunded segamini! Paar nädalat saan veel puhata ja siis saab minust tööinimene! Muidugi on natuke nadi, et see just enne suve juhtub, aga võibolla ongi energiat rohkem, et kõige uuega harjuda ja end tööga kurssi viia. Et mis töö ?? Olen eluaeg kaubanduses töötanud. Eks jätkan sama rada. Tipp, ära Sa veel neid töömõtteid mõlguta. Lihtsalt naudi oma pisipoja seltsi ja iga asi omal ajal...
Aitäh, et pöidlaid hoidsite! Ma kohe tundsin, et kuidagi kindlam tunne on!!the finger smiley


Ja nüüd ma lähen sukeldun kaa enda kapisügavustesse, Tipp ajas isu pealespinning smiley sticking its tongue out


DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 27. April 2011, kl 19.09

Ihii, Eliise, mõtlesin just ükspäev Sinu peale! Nii tore, et Sa lõpuks end õigele lainele oled saanud! Nüüd pole muud kui edasi, Kentuki poisid!! Ükskord me võidame niikuinii!!smileys with beer

Tipp, unustasin küsida selle kuivatatud ploomidest mahla kohta. Tekitasid uudishimu ! Et kas keedad nendest nagu tärkliseta kisselli või leotad lihtsalt vees???
Ja täna ostsin mett ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 27. April 2011, kl 19.23

PALJU, PALJU, PALJU ÕNNE DonnaBella!!!!!hot smiley Rõõmustan koos Sinugasmiling smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 27. April 2011, kl 22.15

Palju, palju õnne DB, see on lihtsalt imetore uudis. Sa saad sellega hakkama!!!!

Eks ma naudin jah seda kodus olekut veel aga ärevus on ikka hinges,sest 1 palgaga ei ela lihtsalt ka vääääga kokkuhoidlikult ära. See selleks.

ploomimahlast niipalju,et laisk nagu ma olen, ma ostan seda poest, Taani firma Rynkeby ja pakk on lilla ning valgel triibul seisab kiri SVESKE, Selverist ostan.

Eliisele ka palju edu tubliduse lainel, jätka samas vaimus.


Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 01. May 2011, kl 06.40

Ma nüüd hõiskan 3* hipp hipp hurraaa tublidele DonneBellale ja Eliisele smiling smiley
Polegi siia ammu jõudnud, aga no ilmad on ju nii ilusad, et toas polegi mahti olla.
Mina söön niisama kuivatatud ploome, et seedimist korras hoida, igal hommikul enne sööki pistan paar tükki põske.
Kaalurindel muutusteta aga ikka edasi ja edasi....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 02. May 2011, kl 05.53

Teresmiling smiley
Minu kaal täna 88,7.smiling smiley


kasssilm

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 02. May 2011, kl 06.15

Minu kaal täna 78,1 winking smiley

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 02. May 2011, kl 07.55

Ilusat hommikut!

Küll te olete jutukad tänagrinning smiley

Minu kaal 77,6 kg!smiling bouncing smiley See on minu väikseim kaal, mis ma olen siin oldud aja jooksul suutnud saavutada! Viimati nägin seda aprilli alguses enne sünnipäeva.

Ma räägin teile ühe muheda loo ka! Käisime nädala sees mehega kaubanduskeskuses ostlemas. Loomulikult oli tal vaja kodumasinate poest ka läbi põigata. Mina jõlkusin siis ka sabas. Tegin aega parajaks sellega, et vaatasin televiisoreid. Terve sein oli neid täis, laest maani ja kõik töötasid. Mul oli kõht nii tühi ja siis tõmbasin kotist välja sefiiripaki. Mõtlesin et tühja kah,küll õhtusöögiga ajan kalorid joone peale. Samal hetkel kui hammustama hakkasin, ilmus telekatesse Tippi avatar! Kollaseid tulpe oli terve seinatäis!!grinning smiley Oli see vast maaagiline hetk! Nii ma seal seisin, sefiir suu juures ja suu lahti!grinning smiley Et mis sefiirist sai? Rändas tagasi kotti!!grinning smiley
Nii et tänaks nüüd Tippi selle eest, et Ta meil siin ikka olemas on!winking smiley Minu selle nädala miinus on natuke ka Sinu kingitus! Aitäh!!smiling smiley



DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.03

Hommik!
Nädalavahetusel toimus stressisöömine. Hommikul ei olnud mingit soovi kaalule astuda, aga minu üllatuseks kaal ei olnud nii hullult tõusnud, tänane näit siis 79,6.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.11

Kaunist hommikut kõigile.
DB - väga vahva seik. Mul on hea meel, et sain sind selliselt aidata (tulbid mu lemmiklilled). Ja enda üle on mul ka hea meel. Minu tänane kaal on siis 83,6 kg. Lihtsalt vapustav.
Olen enda juures tähele pannud seda fakti, et kui õhtul viimase ja hommikul esimese söögi vahele jääb piisavalt pikk vahe nii 10-12 tundi siis on kaalunr, ka kohe parem . Eks see vist minu aeglase seedimise viga. Viimasel ajal ma olen proovinud selliselt ka käituda ja tulemused kohe käes. Eile oli muidugi suht ekstreemne päev igas mõttes. Meie peres on sel nädalal lausa kaks sünnipäeva ( mina homme ja poja ülehomme) ning me tähistasime siis neid eile maal minu vanemate juures. Mõtlesin, et ei viitsi selle kaalumisega jamada ja tõstsin lihtsalt toidu taldrikule. Kartulit sai vähe aga liha palju ja muidugi torti ülipalju. Karamelli ja tervete metspähklitega, alguses ei saanud arugi kui magus see ikkagi oli aga lõpuks hakkas isegi minul vastu, mis on uskumatu lugu minusuguse maiasmoka juures.Siis otsustasingi, et ilmselt olen ma ennast ülepea lõhki söönud ja selleks päevaks aitab. Kell võis siis vast kahe ringis olla. Neljas viieni käisin kõndimas ning siis läks suureks kõrvitsapuhastamiseks. Sel ajal jõin aga vett ja pool õuna läks ka nahka aga mitte rohkem. Nälga polnud hommikuni tunda. Tänasest siis jälla korralik päevikupidamine käsil.
Teie olge aga tublid ja peame vastu võiduka lõpuni.


Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 03. May 2011, kl 11.46

Tere!

Jessus, mul tuli keset söömaaega üks tähtis asi meelde! Tormasin nüüd kribama, toit võib oodata.

Ühesõnaga.... Tipp, palju, palju, palju õnne sünnipäevaks!!! Et see aasta tuleks täpselt selline

nagu sa soovid!! Ja et need viimased kilod kaoksid ludinal ja jäädavalt!!smiling smiley

Jumbukas, lugesin, et Sul läheb ka hästi! No tule tule räägi lähemalt...spinning smiley sticking its tongue out Eliise, kuidas Sinul

läheb? ja Mammu ja Kasssilm??

No nüüd on süda rahul!Lähen pugin edasi...cool smiley

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 03. May 2011, kl 12.03

Oiiiiiiii...PALJU ÕNNNE KALLIS TIPP!!!hot smileyhot smileyhot smiley
Palju tulpe ja palju rõõmu ja naudingut oma uues kehas ja uuel eluaastal - kindlasti tuleb see aasta unustamatu Sulle!!

Aga eile oli mul nii kiire, külalised olid külas ja ma siis kiiruga susserdasin seda tabelit siin teha ja keerasingi esimese korraga untsu, sest tähelepanu oli häiritud...
Aga mul on tõusud ja mõõnad...erinev on see, et olen ikkagi palju kõndimas käinud, samas iga päev ei ole toidupäevikut täitnud ja sellest tuleb ka kohe ülesöömine. Olin ise haige kah reede-laupäev ja nii see nädal untsu läks - ei suutnud arvutis istuda ja iga ampsu kirja panna - AGA SEE SUHTUMINE ON VALEEE, ELIIISE!!! grinning smiley

Ahjaa...eile kiiruga tabelit tehes selgus, et me pole selgeks teinud et mitu kilo me duelli eesmärgiks siis paneme jaanipäevaks??? Kokku on siis seda 9 nädalat, kui arvestada seda, et eelmine nädal läks kaa juba arvestusse, aga samas - siis ma tegin juba vea...oleks pidanud duelli algkaaludeks panema eelmise nädala kaalud ja sel nädalal oleks pidanud juba esimene duelli vahefinish olema - sorry....ei suutnud sel hetkel niipalju mõelda...parandan selle uuel esmaspäeval ära.
Aga mis on siis eesmärk kilodes??? 9 vist on liig, aga....7-8 äkki??
Ohh...7-8 oleks minu puhul küll suurim õnn...kuidas küll ennast kätte võtta, et oleks PÜSIV, mitte selline, et üks päev olen tubli ja järgmine on täielik ebaõnnestumine....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 03. May 2011, kl 17.52

TIPP... PALJU PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS KA MINU POOLT smileys with beer
Ehh minul 2 päeva olnud hullumaja hommikul ei söö ,lõunat ei jõua süüa ,kuna tööl liiga kiire ... ja kui mina ükskord õhtul koju jõuan siis sööks kõik ära mis ette jääb ....grinning smiley Nii,et kõik oma kalorid olen õhtul täis söönud eye rolling smiley (Tean, tean ,et nii ei tohieye popping smiley) .
EHK homme tuleb parem päev smiling bouncing smiley




Rohkem PÄIKEST KÕIGILE smiling smileywinking smiley




Tervitades kasssilmwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 03. May 2011, kl 20.20

Tsauki!!

Ma sain kirja, et üks jaanipäevaks kergemaks tahtja kaaluabiline Jo tahaks kaa meie duelliga liituda - mida arvate kas võtame ta oma kampa?...see ei tähendaks vist siis ei midagi muud kui natuke laiem tabel ja tuleks teha uus duelli"leht" ehk teema, sest siis saaks ka tema nime duelli pealkirja panna nagu reeglid nõuavad.

Ei tahtnud ise omavolitseda ja mõtlesin, et küsin teilt kaa nõu...

Kuigi päeval ma kaloreid ei märkinud tulin just 75 minutiliselt RASKE tempoga kepikõnnilt...niiet HEA SEEGI JU :d

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 03. May 2011, kl 20.47

smiling smiley Võtame punti-mina olen nõus smiling bouncing smiley


Eliise 75 minutit on juba tase TUBLI,TUBLI,TUBLIhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 03. May 2011, kl 21.33

Mina olen ka igati nõus uue liikme lisamisega.
Eliise - tubli oled, minul ongi nädalas 4*60/70/80/90 min trennid pikad, oleneb kas üksi või seltsis ja millisel rajal. Jätkagi nii ja jää hakkab sulama.

T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 03. May 2011, kl 21.57

Muidugi võib Jo meie pundiga ühineda. Seltsis segasemsmiling smiley Duelli eesmärgiks paneks ikka jah pigem 7-8 kg. Ma ise mõtlesin, et kui 5 kg jaanipäevaks alla saaks, sipleksin õnnesgrinning smiley Need viimased kuud on näidanud, et ei taha see kaaluosuti enam kiiresti liikuda.

Kasssilm, püüa ikka vähemalt hommikul süüa, muidu Sa kukud kokku meileye rolling smiley Ja niimoodi saad ainevahetuse käima.

Eliise, väga tubli oled ikka, et kõndimas käid! Mina jälle vähendasin trennikoormust. Tegin viimasel ajal viis päeva järjest, nüüd teen teist nädalat ülepäeva ja kaal hakkas sulamasmiling bouncing smiley Ja neid tõususid ja mõõnasid on meil kõigil. Mõnel lihtsalt suuremad, teisel väiksemadwinking smiley Ma olen täheldanud, et nädala kolmel esimesel päeval läheb mul see kaaluabitamine ladusalt, aga neljapäev on üks rist ja viletsus. Selline söögiisu on, et anna ainult ette.cool smiley Eks sinna suhu rändab siis ka igasugu jama...
Edu võti ongi selles, et reede hommikul ajad aga selja sirgu ja jätkad sealt, kus kolmapäeval pooleli jäi...Ühesõnaga võiks nädalad ilma neljapäevadeta ollagrinning smiley

Ega muud kui...ilusaid unenägusid,


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 04. May 2011, kl 09.10

apppppiiiiii.....!!!!

Mul on 25. juunil klassi kokkutulek!!

MILLINE MOTIVATSIOON MIND VALDAS...

ahjaaa ja seda enam, et viskasin oma katkise (!!!!) kaalu metsa ja sain uue ja see oli samas hea ja halb, sest uus kaal näitab minu kaaluks oluliselt masendavama numbri - st 92kg, aga pole midagi, pea püsti...liigutama olen end saanud, siis tuleb vaid korralikuks päevikupidajaks saada ja tulemused peavad tulema!!!!! Ja mis mind lohutab, et DonnaBella alustas samalt numbrilt ja vaat kus ta nüüd on smiling smiley

TÄNA OLEN TUBLI!
(1 päev korraga - 1 päev korraga -1 päev korraga) (kordan endale entusiastlikult grinning smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 04. May 2011, kl 11.40

kriban ka siva paar rida.
DB, ka mina hakkasin mingil ajal trenni vähem tegema ja püüdsin ülepäeviti kõndida ja kohe hakkas kaal langema. Ületreenitusel pole ka mõtet.

Eliise - nüüd oleme kõik sinu suurimad toetajad, klassikokkutulekule pead sa tõesti oluliselt paremate näitajatega minna saama. Ära mõtle üle palun ja ära hirmuta ennast kohustusega kaalu langetada. See on kõik puhar rõõm ja lõbu ja sa saad sellega hakkama. Peamine on, kui sa ikka liikuda saad. Mina olen valmis 27/7 sind toetama, sest tean milline uhke tunne on sedasi üle mitme aasta välja ilmuda ning kõik pahviks lüüa, tead selle nimel tasub pingutada!!!

Meelekindlust

T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 04. May 2011, kl 19.19

Tere õhtust.

Eliise, oh mis lahe üritus Sul tulemas! Mina aitan ja toetan Sind ka kuis oskan! Ajame su selleks ajaks kenasti vormi!hot smiley Ma mäletan, et juba peale viie kilo kadumist oli selline saledam tunne ja tekkis keskkoht! Kokkutulekuni on vist umbes seitse nädalat...see ju päris pikk aeg! Ihhii, ma olen nii elevil nagu hakkaks ise sinna kokkutulekule minemagrinning smiley
Tippil on õigus, ära nüüd ainult üle mõtle! Ikka sammhaaval....


TUBLI OLED, TUBLI OLED, TUBLI OLED......winking smiley


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 05. May 2011, kl 13.42

Nonii mina ka lõpuks platsissmiling smiley
Tippile hilinenud õnnesoovid!!! Kunagi oli ütlus, et hilinenud õnnesoov kõige rohkem õnn toobwinking smiley
Minul läheb nagu ikka kord mina peal ja kaal all ja siis vastupidi, eile käisid külalised ja ma siis vaaritasin ja küpsetasin ja õgisin ja pugisin. No ma ei tea, see söögiisu ei taha minust kuidagi lahti lasta, või siis enese mugavus ja laiskus.
Minul on alati teisipäevad kõige ilusamad päevad, siis on kaal madal ja ise roosa/rõõmus ning hakkamist täis, kolmapäeval juba löön vaikselt käega ja nädalavahetusel olen omadega ikka täitsa mööda...
Eliise see tähtis üritus viib ju motivatsiooni mitte lakke vaid lausa taevasse. Väga tubli, et kõndimas käid. Mina treenin endiselt 3-5 korda nädalas ja seda mitte kaalu pärast vaid sõltuvusest, tulingi just step-aeroobikast ja sain taas 600kcal-ist lahti.
Võtsin laupäeval mehe käekõrvale ja läksime shoppama, ostsin endale suveks riided suurus 38hot smiley, no hetkel on need veidi ümber aga ma ikka jubedalt tahaks jaanipäevaks -5kg saada ning siis need istuvad juba kenasti.
Jaanieesmärk võiks olla küll 7kg, 8 juba palju grinning smiley
Uued tulijad igati teretulnud, siis ehk pingutan ka rohkem, et uutele muljet avaldadathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 05. May 2011, kl 18.50

Kena õhtut kõigilesmiling smiley

Jumbukas, väga kaval mõte suveriided natuke väiksemad osta! Ega Sul nüüd muud üle jäägi kui end saledaks süüagrinning smiley Palja pepuga ju ka ei taha ringi käiagrinning smiley Aga mina leidsin kapisügavustest tütarde suvekolleltsiooni 2010!Kujutage ette, nende riided olid mulle parajad!the finger smiley OI ma kekutasin peegli ees ja peegli taga,siis veel natuke mehe ees ja tütre eesgrinning smiley No lihtsalt super!!! Ma olen siiralt õnnelik, et minu lapsed pole diskopepud, vastasel juhul oleks nende riided ilmselt litritega ning kulda ja karda täisgrinning smiley Nüüd tuleb plikadega ilmselt läbirääkimistesse astuda, sest paarile hilbule panin küll silma pealewinking smiley

Homme saab minu noorem võsuke 19. aastaseks ja siis on sünnipäevadega selleks aastaks jokk! Ma olen tegelikult jube põnevil, sest meile lubati lõpuks uut kavaleri ka näidatasmileys with beer Nii et Jumbukas, nüüd vaaritan ja küpsetan mina köögis. Aga selle õgimise ja pugimise ma jätan küll vahelespinning smiley sticking its tongue out ( hea mees kes lubabki, eksolegrinning smiley )


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 08. May 2011, kl 21.01

Teade Eliiselt (sõbranna kaudu)

Juhtus selline lugu, et kui minu kaaluabi kasutusaeg hakkas lõppema, tegi kaaluabi mulle pakkumise, et ma saaks 10 euri soodsamalt seda pikendada. See meeldis mulle väga, kuid nädalalõpp tuli oma sündmustega nii äkki kaela, et see kõik ununes ja mõtlesin, et tegelen selle pikendamisega pühapäeval. Nüüd aga pole pakkumist enam kusagil ja ma peaks ikkagi 25 euri maksma nagu enne ja siis äkki hakkasin mõtlema selle järgneva kolme kuu peale ja selle peale mis seni mul siin keskkonnas on toimunud. Nagu te teate pole ma mittekuskile jõudnud - esialgne edu kaalulanguses kadus nii kiiresti ja peale seda on ainult olnud lootus, et millalgi mul käib see krõps veel peast läbi. Kaalu langetatakse enda jaoks ja kõik see värk käib enda jaoks, aga avastasin äkki, et ma selle 25 euri maksaks ainult teiega siin duelli teemas jutustamise pärast nagu ma seni seda teinud olen. Sest te olete fantastilised - nii toetavad ja nii entusiastlikud ja nii kahju oleks teist loobuda, aga asja eesmärk jääb minul saavutamata - seda on näidanud vaat et pool aastat mul juba. Ja see on minu enese suhtes vale - see on enesepetmine, sest ma tunnen, et hetkel ma ei ole nii tugev, et tõesti suudaks seda kaaluabi kasutada kogu raha eest. Lisaks veel see suur argument, et suvel on plaan minna pikaks ajaks maale, kus ei ole mul internetti iga päev - niiet hetkel see 3 kuud kasutusaja ostmine on täiesti mõttetu minu jaoks.
Tahtsin teile selle teate siiski sõbranna abiga edastada, et mitte niisama ebaviisakalt ära kaduda - endal on veel kohustus duellitabelit ju täita.
Loodan, et mõistate mind ja seda ma tõotan täiesti kindlalt, et jätkan siiski oma võitlust ja kindlasti saavutan kunagi ka edu. Praegu mõtlen, et suve lõpus juba äkki liitun uuesti kaaluabiga ja proovin uuesti. Loodan ka väga, et keegi võtab tabeli tegemise enda peale.
Suur tänu teile toetuse eest ja soovi eest mind aidata.
Kõigile edu ja kerget suve!!
Teie Eliise

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 09. May 2011, kl 07.48

Hommikut!

Eliise, mul on südamest kahju, et Sa meiega ei jätka. Soovin Sulle kõike head ja loodan, et see krõps Sul ikka kunagi ära käib. Ja jälgi ikka, mida suhu pistadwinking smiley

Ei teagi, mis meist nüüd saab siis? Kas Jumbukas on nõus tabelit tegema või saab meie duell nüüd otsa?? Minu kaal täna hommikul 78,3 kg. Emadepäeva koogitükid kergitasid seda kaalunumbrikest kenastitongue sticking out smiley

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 09. May 2011, kl 08.34

Hommikut.
Seda on nüüd küll kahju kuulda,et Eliise meiega enam ei jätka aga üldpilti vaadates saan ma temast aru.
Mina isiklikult muidugi mingis duellis enam jätkama ei peakski, sest suuresti alla võtta mul plaanis pole. Tahaks lihtsalt rohkem säilitamisega tegeleda. Hetkel tuleb see mul päris hästi välja. Kaaluabi on mul aasta lõpuni tasutud ja seega olen mina ikka tegev, vähemalt pean päevikut kui ma ka aktiivselt blogis ei ole. Duellitama hakkasingi ju tegelikult ainult Eliise toetamiseks.
Täna mul sama seis mis möödunud nädalalgi. Kui keegi hakkab tabelit pidama siis ma löön kaasa aga kui mitte siis mina tegutsen üksinda ikka edasi.
Asjaolude selginemiseni olge tublid edasi.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 09. May 2011, kl 10.39

Oi, oi. Vat mis kurvad uudised.
Kuigi minu kaal ei taha langeda, osaleksin ma hea meelega duellis ikkagi edasi, see hoiab vähemalt kontrolli all.
Emadepäeva maiustused tegid oma töö ja kaaluke näitas hommikul 80, 6.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 11 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.