Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 24. May 2011, kl 14.02

Tere
Loen siin ja silm läheb märjaks rõõmust,kui hästi teil ikka läheb,nii torehot smiley
Aivi lapsukesele kiiret paranemist,minu 4 last on kõik kõrvapõletiku läbi põdenud-eks see on paras pinge,kui laps haige,kuid selle juures meie emad peame rahulikuks jääma,siis lapsel ka kergem taluda seda valu,see kõrvavalu on vänge värk-olen isegi selle üle elanud.
Kindlasti tunnete huvi,kuidas mul läinud,üldiselt hästi, oleme palju reisind ringi,kõik vabad momendid ja liikumist on ka piisavalt olnud,ikka Roki,meitega kampasspinning smiley sticking its tongue outgrinning smiley
mis aga kaalulangusesse puutub,siis seda ei ole,kaal seisab ja kogu lugusad smiley
söö ,või ole hoopis söömatasad smileythumbs down
kuid eks ma olen ikka lõpuni siin,eks aeg näitab ,mis tulebeye rolling smiley
Olge siis tublidsmiling bouncing smileyspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 24. May 2011, kl 15.45

Aitäh memmwinking smileyMul on ka 4 last,kolmel kõrvapõletik olnud,ühel lapsel õnneks pole .Kaksikud üldse haigemad,kui suuremad lapsed,pidev lehe peal istuminesad smiley..aga jah lapsed kasvavad ja rõõmu neist tohutultwinking smileyTäna ema käis mul külas ja oh seda rõõmu ma ei patustanudki,kuigi ema naljatas ,et kas jälle uus titt,sest kõik mu ülekaal just nimelt kõhu peale kogunenudsad smiley..aga sellest saan ma lahti kasvõi sügiseks,peaasi et saangrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 24. May 2011, kl 17.14

Tahtsin küsida kas sisestate igapäev oma toidud? Mul nüüd ,siis valgud ülegrinning smiley..olid süsivesikud,nüüd siis valgud sajaga grinning smiley..Teistele ka suur aitäh,et soovite lastele kiiret paranemist,kui ise oled haige pole veel nii hull,aga lapsed väiksed siis nii kahjusad smiley..õnneks praegu kõrvavalu pole kaeband ,rohud saime ka peale,näis kuis öö möödubsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 24. May 2011, kl 18.13

Aivi,mina sisestan küll iga päev,tööl olles kirjutan oma ampsud märkmiku,et õhtu sisse kanda8-
äkki läheb meelest midagi ja võitlen ju pidevalt oma kehaga
ja ka minul on pidevalt midagi üleeye rolling smileyisegi rasvad läksid täna üle,mis tavaliselt jääb puudu,sest meil olid menüüs pannkoogideye rolling smiley ja kcal sain sellega peaaegu täisgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. May 2011, kl 22.03

Tere kallid!
Londiste, nii äge, et sul juba nii ilus number ees! Minul täna küll oli jube päev, sõin küll enamvähem plaani järgi, aga üks ülearune värske leiva viil võiga ja plaksti, 1800 kcal käes. Samas jooksin kohe 500 kcal maha, nii et siiski ma ei kavatse põdeda. Pealegi täna sõin ülitervislikult, palju juurvilju, oliivõli, kikerherneid, tatart jne, ilusti tasakaalus ka kõik. Vett läks ka oma 2 l.

Hematogeeni ma ostan lastele vahel, neid on väga erinevaid maitseid. Minu jaoks on see liiga lääge magus, aga lapsed armastavad hirmsasti. Aga ma olengi pigem selline kes sööb paljast sidrunit, mõrušokolaadi jne, et selliseid väga magusaid maiustusi väga ei igatse. Koogidki teen pigem hapukad või mõrkjad.

Aivi ja Memm, nii armas kuulda, et teil 4 last! Minul 2 ja vahel tundub et ei saa nendegagi hakkama, nagu poleks enam üldse aega oma eluks, kõik käib nende järgi..ja samas nad niii üliarmsad ja toredad ...aga ikka kunagi tahaks ka veel tütrekest kasmiling smiley

Ma küll sisestan ka iga päev kõik toidud. Isegi kui lapse järel moosilusika puhtaks limpsin, või pannilt hakkliha maitsen, panen kohe kirja, ja mul ka märkmik alati kotis, et ei unustaks midagi. Ma küll olen mõelnud, et võis püüda ka vahel ilma hakkama saada, ag ma nagu ei usalda. Ilma kirjapanemata tundub alati nagu sööksin liiga palju, kirjapanek rahustab, et püsin õigel lainelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. May 2011, kl 05.29

Tere mu armsad!Mul sajab ja urrrr kui jahe,mina aga muigugi õnne-junnis sest kaaluke vaikselt langeb,tütreke tuleb päevaks külla ja meheraas ju varsti reedel kodus!hot smileyAretha saan sinust aru ka mina peale 2-te poissi ootasin piigat hirmsasti ja saingi,oi ta oli väänik väoke tegi poistele silmad ette,nüüd mul parim sõbranna ja toetaja!Ka mina sisestan igat ampsu et asi oleks klaar aga muidugi ringi ei jälgi sest tean ette et süsivesikuid tarbin alati vähem ja valgud üle,minu jaoks pole see problemm nii ka ei vaeva pead,kui läheb jamaks eks siis süvenen.Aivi kuidas sul öö möödus ja kuidas tibu tervis kas annab järgi,kõrva valu on üks hullemaid ,see paneb ju kogu keha valutama,Kalli teile!Memm ma kohe ei oskagi midagi öelda,oled ju maru tubli,keerled nagu orav rattas ja sööd normaalselt ,no mis ta ometigi tahab saada?Küsin igaks juhuks,kas õhtul hiljem sööd ka?Äkki on sinna koer maetud?Mõtlen tihti sinule ja elan kaasa,tahaks su kaalule kohe vopsaka anda et ta lõpuks lõpetaks kiusu!Loodan väga et kõik ikkagi läheb hästi,paid sulle ja oled küll väga vapper aga ikkagi jõudu ja meelekindlust!Londiste just nende reeglite järgi ma elangi,kui aga jänni jaan pead mulle ruttu appi tulema ja karu unest äratama,vett ma ainult nii palju ei saa juua,hakkab neerudele.Kuid vesi mulle väga meeldib ja joon meeleldi l-2 kuidas kunagi.KALLI,KALLI mu sõbrakesed ja ikka ja jälle kaunist päeva algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 25. May 2011, kl 07.38

Hommikut,öö möödus õnneks hästi,amoxicillini on peal ja eile sai parasetamooli ka antud,praegu pole laps valu kaebandsmiling smiley Mul kolm poissi ja 1 preiliwinking smiley..kaksikud poiss ja tüdruk väiksemad,suured juba toimetavad rohkem oma sõpradega ja ajavad omi asjugrinning smiley Ootavad kooli lõppugrinning smiley Aga katsun nüüd ak ise iga ampsu üles märkida,teinekord ikka ühtteist jääb mul kirjutamatasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. May 2011, kl 08.18

Hommikut ka minu poolt! Tore, Aivi, et magada said! Minu väike poiss, 4 a , vähkres öö läbi oma kinnise ninaga ja nüüd ma ka siin nagu tühi kott, unine ja tigegrinning smiley ta oli juba terve nagu, tahtsin täna lasteaede viia, oli küll sarlakite kahtlus, aga täppe ei tulnud, samas tal on selja peal üks puugihammustus punaseks läinud. Entsefaliidi vastu oleme kõik torgitud, aga äkki borrelioos..confused smiley Aga samas mul suur rõõm ka, ta hakkas täna lugema! Kuulen läbi une, kuidas veerib raamatu pealkirja - Lotte reis lõunamaale - ja kokku veerissmiling smiley Samas mu suur poiss, kes sel sügisel kooli läheb, on ikka veel lugemisega nii hädas, istume küll temaga iga päev raamatu taga, käis eelkoolis ja logopeedi juures, aga ikka raske on talle. Ta hakkas mul hilja rääkima ka. Täna lähemegi temaga ühte kooli vaatama, ma tahan hästi kindel olla, et talle satub algklassides hea õpetaja, et ei tekiks stressi ja vastumeelsust - see on ju hõlbus tulema, kui lugemine nii lihtne ei ole.

Memm, sa oled ikka nii tubli! Ma annaks sulle kohe auhinna, et sa ikka nii ilusti suudad muudkui aktiivne olla ja liikuda ja kõike üles märkida. Äkki sa oledki hoopis liiga tubli, ma tõesti ei oska muud mõelda. Kas oled proovinud ka nii, et mõnda aega kaalule üldse ei mõtle? Äkki muretsed üle? Ehk peaksid tegema nö puhkuse ja mõneks ajaks end täietsi vabaks laskma ja vaatma, mis juhtub?

Karuke, nii tore, et saad oma tütrekesega koosviibimist nautida! Ja et sul ka kaal nii super on! Oled ikka nii tore ja tubli ja jagad oma energiat lahkelt vasakule-paremale! mUlle nii meeldivad su postitused, sealt alati aru saada, et oled aina sõidus, jälle tormad aeda midagi tegema, sul muudkui selline hoog seessmiling smiley Su lastel on ikka emaga ka vedanud!

Ma täna ei kaalunudki, sest eile sai nii kõvasti joostud, ja alati peale kõva trenni on nagunii tõus ja mis ma sellest ikka vahin, ma ootan pigem reede ärasmiling smiley
Aga söögiga kavatsen täna küll korralik olla. Eile polnud üldse korralikke söögikordi ja selline lõputu näksimine on nii paha, küllastustunnet pole, ja nii sai ka peale 6t ühtteist suhu pistetud. Aga täna, ma luban teile kõigile - sest siis ma ei julge seda murda - et peale 6 ma ei söö! Kui ikka hirmus nälg kallal, siis ehk veel joon teed või närin natuke porgandit, aga ei mingeid võileibu! Ausõna!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 25. May 2011, kl 08.37

Hommikust,
Kuna mul "teatud aeg kuus" siis ootasin, et kaal on juba tänaseks vimkasid visanud... Aga hoopis langenud 100grammi eilsega võrreldes... Päris hämmastav, tavaliselt tõuseb meeletult smiling smiley
No eks ma siis ootan seda tõusu homses kaalus... Aga reedeks sooviksin ikkagi eelmise reedega ilusat miinust... Ei saa ju sellel ajal milleski kindle olla… Ise void olla tubli aga keha mõtleb omi mõtteid…
Täna jälle nii tatine ilm... Võiks ju see päike juba olla ja jääda ka... Ei olegi mul palju nõudmisi smiling smiley Ainult päikest tahan...

Hetkel on mul plaan jaanipäevaks saada 59kg… Ja siis seda proovida 1-2nädalat säilitada, et saaksin Jaanid ilma põdemata vastu pidada… Et päris jama oleks, kui olen 4-päeva kodus ära ja tulen tagasi ja langust poleks ollagi… Siis parem säilitan ja alustan jälle langetamist… Aga samas need säilitamise plaanid võivad vabalt ka muutuda… Lihtsalt mõtlesin, et hoiatan teid… Aga see 59 tundub nii reaalne ja samas ka nii utoopiline plaan, sest algab ju 5-ga grinning smiley
Aga kuna mul on nii toredad kaaslased siis ei tundu see mulle enam nii hirmutav…


Memm- Huvitav, et sul kaalurindelt sellised uudised… Et kas sööd või mitte aga kaal ikka ei lange… Vb su keha mõtleb elu ülele järele! Aga ära palun alla anna… Ikka jätka ja juuruta omale tervislikke elusviise sisse… Siis on edaspidi kergem ja ei lisandu kaalu ka…
Tore, et saite kõik ringi liikuda ning näitate Rokile, et elu on lill smiling smiley

Aivi- Mina sisestan igal päeval oma toidud ja ampsud… Ja kui ei ole kodus siis kasutan kas märkmikusse kirjutamist või oma telefoni… Ja, kui koju jõuan siis margin kõik ilusti ülesse... Ja ma arvan, et kui ei märgiks siis tekkiks mul süümekad grinning smiley Ja minul on ainult valgud üle, noh mõnikord ka süsivesikud (värvilist ringi vaadates)… Aga , kui päevast kogust (GDA vaadata) siis on ainult valke üle… Süsikad on seal mul kas 100% või vähem ja rasva saan ma oma toidust ikka liiga vähe… Üritan seda jõuga parandada aga raske on smiling smiley
Ja tundub, et sa ka püüdled selleni, et iga amps kirja saad… Sest praegu oleme me kõik ju tublimad, kui ennem… Kunagi sõime ju kõik palju ja arutult… Nüüd jälgime ja püüdleme ainult parima poole…

Aretha- Ma eile sinu blogist lugesin, kuidas sõbranna sulle värsket leiba tõi… Ma oleks ka selle mõnusa kääru omale keresse parkinud ilma süümekateta… sest just küpsetatud leib on ülimalt maitsev…
Ma ka siin mõnikord molten, et võiks ju ilma hakkama saada aga seda kindlust veel ei ole… Aga mul on kuni märtsini aega seda harjutada… Ja mind ka rahutsab, et olen õiged otsused teinud…
Ma väga loodan, et saad pojakesele hea õpetaja algklassis… Jan ii tore uudis, et hakkas raamatu pealkirja veerima… See uudis tegi mu nii rõõmsaks (isegi ei tea, et miks)…
Ja ma luban sulle ka, et ma ka täna peale kella 6-te õhtul ei söö… Siis on sul ka kergem ja tuleb ka mulle see kasuks… Oleme siis peale 6-te kamraadid ☺

Karuke- Sul tuleb siis küll tore päev ja nädalalõpp, kui mees ka veel koju tuleb… Eks keha hakkab suurest õnnest vb veel rohkem ennem säästetut lahti laskma… Ja minule see külm ja tuuline ilm ei meeldi… Terve aasta on meil jama ilm ja nüüd suvel ka ei saa seda päikest nii palju, kui meeldib… Ma peaks vist Miamis elama, et seal randades peesitada ja jäätist süüa smiling smiley
Ja kui jänni jääd siis muidugi ma püüan sind aidata, me kõik püüame… Me oleme siin kõik koos ja langetame ühislet…

Aga mõnusat ja huvitavat päeva meile kõigile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. May 2011, kl 12.54

Terespinning smiley sticking its tongue out

Lugesin siin teie postitusi ja nii hea ja soe tunne valdas mind,nagu oleksin pai saanudeye rolling smiley
Aastaid juba ei söö ma õhtuti peale kuut,viimane õhtune ja öine söömine oli mul vist siis,kui ma viimast tütart kandsin ja tema sai aprillis 18-nii,et selle viga see nüüd küll ei ole
Arhetal võib isegi õigus olla,äkki olengi liiga püüdlik,peaks pisut lõdvemalt võtmaeye rolling smiley
kuid eilsest tõstsin oma vee kogust,kui siiani püüdsin 1,6 liitrit juua siis eilsest 2,0 liitrit
selle vee joomisega on üks tore asi toimunud,mul pole juba hulga aega jalalihased krampi kiskunud
vanasti oli ikka pidevalt ja perearst pidevalt ütles,et tarbid vett vähe
ma olin enne soome tulekut hooldekodus tööl ja perearst oli kohe võtta,sest ma olen isegi vajanud süsti,et end liikuma saadaeye rolling smileyspinning smiley sticking its tongue outnüüd tarbin ohtralt vett ja enesetunne heaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. May 2011, kl 05.13

Tsau mu musirulli!Mul oli eile väga armas päev spinning smiley sticking its tongue outsaime piigaga lobiseda maast ja ilmast ja sain siis esimese toreda komplimendi et EMME-SUL ON PÜKSID NII LAIAD,ISSAND SA OLED JU NII PALJU ALLA VÕTNUD!Olin õnne junnis,sest lastele ei rääkinud et hakkasin kos teiega kaalu alandama ja just sellepärast et näha millal on märgata.Oh seda õnne tunnet ja motivat. mis juurde tuli olemas olevale!Tunnen kohe niisugust elu süsti et tundub et elus polegi asju millega hakkama ei saaks!Kallid homme meil ju kaalumise päev ja minul uus eesmärk homsestno küll on kerge olla!Täna vast tuleb ilm ka ilusam ja pääseb ehk niitma ja müttama!Edu ja jaksu mu kullakesed!Kaunist päeva algust ja suured,pehmed paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 26. May 2011, kl 08.11

Hommikut,karuke mul hea meel sinu pärast,komplimendid on alati head ja innustavad,eriti kui oma lastelt tulevadwinking smileyOotan siis ka homset kaalumist ja täna kaalule ei läinudkigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 26. May 2011, kl 08.17

Hommikust kõigile!
Londiste, mul nii hea meel, et sul taas kaal väiksem! sa oled tõesti nagu kaalulangetaja musternäidis, kuidas see sul küll õnnestub? Aitäh Londiste, et mind toetad! Mul õnnestus seda lubadust pidada..peaaegu, väikeste mööndustega ..allpool sellest pikemalt tongue sticking out smiley

Memm- sa oled tõsti imetlusväärne - sa oled suutnud harjutada sisse nii hea harjumuse, et mitte õhtuti süüa. Võtan su endale suureks eeskujuks!

Ohh Karuke, mul kohe tuli pisar silma su tütre komplimenti lugedes! Jaa, ma tean, et lähedaste soojad sõnad lähevad veel eriti hinge! Mul oli ka südamest hea meel, kui minu poiss mind kallistades ütles - emme on nii pisike (ja ilmselt ei saanud ta selle alla mõelda pikkust grinning smiley)

Mul oli eile nii super õhtu, jalutasime naabritüdrukuga ja rääkisime maast ja ilmast poole ööni, käisime mere ääres päikeseloojangut ja luiki vaatamas. Pärast tuli kokku üle 10 000 sammu, mul veel ilmselt rohkemgi, sest mul lühem samm (sõbranna sammulugeja) I´le paneb punkti veel see, et peale keskööd koju jõudes jooksis meile vastu teine naaber ja pakkus meile oma sünnipäeva puhul isetehtud astelpajusorbetti. Maitsesin siis seda ka , no küll oli hea! Ta oli just jäätisemasina ostnud. Muigasin just enda üle, et nii see läheb, eile õhtul leib, täna jäätis...aga samas mul oli veel kaloreid üle ja kõnnitud sai maha kindlasti vähemalt 300 kcal. Nii et ma siiski päris ei suutnud pidada teile antud lubadust - teiselt küljest, kuna kell oli juba üle kesköö, siis oli juba uus päev grinning smileygrinning smileygrinning smiley demagoogiliselt mõeldes saab seda ju hommikuooteks nimetada tongue sticking out smiley nii et ma loodan väga, et saan andeks...Eks võimalik, et saan homse kaalunumbri näol karistada, aga eks elus juhtub hullematki.


Soojad kallid kõigile, imeilusat päeva ja rõõmsat homse ootust!
,

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 26. May 2011, kl 08.30

Tere hommikust,

Minul kaal siis täna natuke suure, kui eile hommikul aga tean ise ka põhjust… “Teatud aeg kuus” ja eile õhtune jalgpall (Eesti- Baskimaa)… Kuna lubasin eile Arethale, et ei söö peale 18:00 , et talle toeks olla siis nüüd soon oma sõnu ja vabandan, et sind alt vedasin… Aga nagu ma ikka rääkinud olen siis tuleb elu nautida…
Nagu te juba kõik teate siis olen ma siin üks paras jalka fänn, kes käinud suuremalt jaolt kõigil koondiste mängudel… Aga selleks mänguks sain eile õhtul üllatusena 2- Business Club pääset…. See sisaldas tastuta jooke (veed, veinid, kasrastus joogid, õlled ja soojad joogid) + 3-käigulist sööki (Buffet õhtusööki- külmad eelroad, soojad põhiroad ja magustoiduvalik)… Ning teenindus, soojad ruumid jne.
See oli mu elu parim staadionil käimine… Ja ma ka sõin… Mõnusa riisis-paprika woki ning kõrvale hautatud liha (päris tervislik), siis join vett ja kohvi ning magustoiduks õunad ja pirnid… Üle läksin kaloritega 310kalorit ainult… See on saadud emotsiooni kõrval lausa köömes… Kuna koogid mind ei isutanud ja alcohol ka mitte siis olen kõigega väga rahul… Tahtsin teiega oma mõnusat emotsiooni jagada…
Aga täna on kohe eilsega võrreldes lahja päev… Teen tasa selle eilse (õgimise) ja siis on 2-he päeva peale minu söömine tasandatud ja korrastatud…


Memm-
Nii hea tunne, et sa meie sõndest nii palju väge ja rõõmu said… Tegid ka minu südame soojaks…
Ja, et sa juba nii kaua aastaid õhtuti hilja ei söö siis müts maha sinu ees… Kange naine oled küll grinning smiley Ja vb oled tõesti liiga püüdlik… Nagu sa minu lugudest void lugeda siis, kui ma ikka tahan siis ma olen ka mitte püüdlik ja söön ka hilja… Sest elu tuleb ka nautida ja mõnusaid emotsioone endasse laadida…
Ning vesi on tõesti hea… Sinu puhul siis oled saanud krampidest lahti ja kindalsti on paremini ka sooled tööle pannud, sest “loputad” neid ju hoolega smiling smiley Mina ilma veeta ei suuda üldse olla… Nagu oleks midagi puudu kohe päevast, kui vett ei saa… Pikad paid sulle…

Karuke-
See on küll supper uudis, et tütreke sinu pingutusi on märganud ja komplimendi tegi… Need komplimendid teevad tuju ikka nii heaks… Ja lisa motivatsioon ei saa kunagi halvaks osutuda…
Sa pead siis hakkama mägesid liigutama, kui seda emotsiooni nii palju on… Ja eesmägi muutus on ka väga hea uudis… Mis eesmärki sa siis nüüd püüdma hakkad? Mõnusat niitmist ning müttamist sulle ja palju kallistusi ka grinning smiley


Kuidas meie teistel duellitajatel on läinud? Kas kardate homset kaalumist ka? Mina ei karda, sest tean, et miinus on mul ikka suht korralik, kui selle tänase saan jälle eilsega tasa teha… Siis võin omadega rahul olla…

Palju rõõmu teie päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 26. May 2011, kl 08.35

Kuna mul enam postitust muuta ei lasknud siis kirjutan lisaks… Me kirjutasime kõik jälle nii ühel ajal ja ma teie postitusi ennem ei märganud, kui olin juba postitanud…


Aivi- Kuna sa täna kaalule ei astunud siis hoian pöidlaid, et homne kaal ikka väga ilus oleks ja sul meele rõõmsaks teeks smiling smiley

Aretha- Sul oli siis küll eile mõnus õhtu naikadega, lobisemine, jalutamine ja isegi koogi deguteerimine grinning smiley Muidugi saada andeks, sest ka mina vedasin sind ju alt ja sõin ka eile mõnuga… Aga sinul oli juba kell uut päeva käima hakanud, minul lõpetas vana päeva käimist grinning smiley Aga maru lahe naine oled küll sa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 26. May 2011, kl 20.58

Eile olin ma väga korralik, aga see eest tänane päev läks metsa. Mul ikka igasugune motivatsioon kadunud, pikalt olen juba kaaluabis ka - 14. veebruarist. Mul muidu keskmisena 2 kg kuus läinud. Tasa ja targu. Aga nüüd metsa läinud päevi rohkem kui korralikke, seega ei saa kaalu ka süüdistada, et ei liigu alla poole. Eks ikka ise olen see kurjajuur.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. May 2011, kl 05.29

Tere kõige kaunimat päeva selles nädalas!hot smileyViskan kohe kukerpalle 75,2(karuke pai)200g veel ja 13 kg on möödanik,siis võtaks järgmised 5 ette,ehk juuli lõpuks needki läinud,oh kui hea tunne!Karmee minu meelest oled sa just väga visa hingega ja sihikindel sest just tasa ja targu on ju kõige õigem ja sinu tegemised on ju lausa kadestamist väärt,ma oskan ainult unistada sellistest rännakutest ja pildistamis oskustest.Oled väga tubli ja meie kõige ilusama tabeli meister,edu sulle kullake!Londiste ka mina oleksin seal lasknud hea maitsta lasknud,olen ju minagi jalka fänn,aga ootan ka laupäeval tv6finaali,tahaks loota head mängu!Olen surm kindel et näitad meile jälle kaalu taset!Aretha päikseke sind jagub ka kuni hilisööni inimestele,oled ammendamatu tubli ja väga armas inimene!Aivi ei tea kuidas sul kodustel tervis ka on,kas oled ka ise saanud puhata ja meie lemmik tegevusega tegeleda ehk kaalulangetamisega,sest arvan et mul see kõige lihtsam sest olen ju kodus ja lapsed suured,mured praegu väiksed.Müts maha teie ees tüdrukud et suudate kõike teha ja tegeleda endaga ka lisaks ja veel nii edukalt!Memmeke no küll ma tahaks selle nipi kätte leida mis asi see on mis takistab,oled ju super,ma ei tee veeranditki mis teed sina ,miks ta küll sind nii viisi kiusab,küll ma olen oma lolli pead vaevanud ja ikka ja jälle tulnud järeldusele et enam paremini teha kui sina ju enam teha ei anna,ainus mis ma väga palun ära loobu ja sa ilmselt ei loobugi oled ju igavesti vapper tegelinski ja rühid edasi,oled tõesti üks tublikene!Pole kuulnud mis teised me tupsununnud teevad aga ehk täna,homme kuuleme ka neist ja kindlasti midagi head!Mul täna veel üks rõõmu sõnum mu kallis tuleb täna kojugrinning smileyoh ma täna vaaritan ja küpsetan ,õnneks tean et hoolin endast ja enda kehast nii palju et ise olen nagu kella värk tubli ja söön nii nagu peab!Ma kallistan teid niiiiiiiiiiii kõvasti ja ka teile kõige ilusamat selle nädala päeva!kallu,kallu,kallu!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.10

Mina tammun paigal juba 2 nädalat - kaal 69,6kg. Eile sai ikka korralikult maiustatud, seega siis õhtul sai tund aega trenazööri piinatud. Eks tänu sellele pole plussi vähemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.48

Tere hommikust,

Minu kaal siis näitas mulle täna 60.8kg ehk miinus 1kg grinning smiley Muidugi ma olen õnnelik ja kohe väga , sest selle jalka pärast oli mul eilne kaal ju 61,4kg ja sain teha siis väha lahjema päeva, et see öine söömine minu seest kiiremini lahkuks… Ja saingi ilusti hakkama… Lahe grinning smiley
Ja kas saab sinu minu eesmärg ka tabelis ära muuta, ma hetkel suundun 59-ni aga tabelisse võiks vist isegi märkida 58 grinning smiley On siis kohe “puust ja punaselt” see number mul ees ka… Siis on vähem võimalusi libastumiseks…


Karmee- aga mis on sinu põhjused, et miks “metsa läinud päevi rohkem on”… Ikka ürita ja punnita edasi, sest me teeme seda ju ikka enda heaolu nimel ja, et me terved oleksime… Mina toetan sind ja teised toetavad ka… Ikka ilusti võiduka lõpuni ja ideaal kaaluni smiling smiley
Ja proovi järgmisel korral kui magusa isu tahab maha murda kükke teha… Tee 20tk ja kui veel magusat tahad siis teed veel 20tk… Saad isust lahti ja saad ka kena tagumiku ja jalalihased… Või osta kroomi tablakaid… Need pidavat magusaisu vastu olema… Ma eile sõin banaani ja just mõtlesin, et miks inimesed veel śhokolaad söövad, kui puuviljad nii magusad on (eriti need üleküpsenud banaanid)…
Aga loodan südamest, et saad ilusti reele tagasi ja kaalu langema…
Aga samas nüüd me teame, et kaalu oskad sa säilitada ja see on ka ju tegelikult üks suur kunst… Paljud võtavad alla ja siis uuesti juurde (jo-jo-tavad), aga sina seisad paigal…
Nagu ma ikka räägin siis igas asjas tuleb leida midagi positiivset smiling smiley

Karuke- -1,3kg sul, Palju-palju Õnne smiling smiley
Päris kena miinus sul jälle maha raputatud… Ja nüüd sul jälle mõnusad emotsioonid see nädal, sest su kallis mees tuleb jälle koju… Kallista teda kõvasti ja tunne end nagu üks õnnelik naine tundma peab …
Küll see järgmine 5kg su kehal ka kiiresti lahkub… Sa ju näitad siin imelisi miinusi meile, et oskad ja tahad kohe üllatada…
Ja need kes ikka räägivad, et vanale karule ei ole võimalik midagi õpetada siis sina tõestad meil just vastupidist grinning smiley On võimalik küll, kui vaid oskad unistada ja oled sihikindel…


Ootame siis meilt kõigilt ilusaid tulemusi... Ja vb täna on selline kaalumine, kus kellegil plussi ei tule... Hoian kohe pöidlaid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.54

Minu hommik algas täna pisaratega. Ronisin kaalule ja siis veel korra ja siis hakkasid pisarad voolama... ÕNNEST!!!! smiling smiley Kaalunumber 69,9! Tegin selle eelmise nädala plussi kuhjaga tasa ja 6ga algavat numbrit ei ole ma kolm aastat näinud (siis ka mingi dieedi tagajärjel korra), aga täna hommikul see mulle vastu säras.

Nädalavahetusel tuleb suur sünnipäeva tähistamine, aga proovin selle kõik pühapäeval kõndimise ja kerge söömisega ikkagi nullida, nii et esmaspäeval tahaksin sama numbrit näha. Järgmisel nädalal õnneks rohkem aega ja siis jõuan ka ennast jälle liigutama hakata.

Praegu on küll motivatsioon täitsa laes!!! smiling smiley

Karuke, sa oled väga tubli olnud - nii ilus tulemus ju!

Karmee, ütlen sulle nüüd kurja häälega, et pane kommid peitu ja näri porgandit grinning smiley Küll see kaal siis ka langema hakkab smiling smiley

Ootan põnevusega juba teiste tulemusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.58

Liisa- Sa oled ju lausa kullatükk... -1,5kg on supper ilus tulemus... Mida sa siis nüüd teisiti tegid, kui tavaliselt? Ja Palju-palju Õnne, sest nüüd kuulud sa ka 60-ste klubisse ja loodan, et sa sinna 70-ndadesse enam tagasi ei kuku... Aga kui oled tubli siis sead sammud nüüd oma eesmärkideni...

Küll mul on armas duell ikka sattunud... Teete mul südame ikka väga soojaks oma ilusate ja suurte langustega...
Aitäh teile kullakesed grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.04

Londiste, sul ju ka supper tulemus! Hoian sulle nii pöialt, et see viis sul varsti ette tuleb. Rõõmustan sinuga koos!

Ma tegelikult ei teinud midagi teisiti. See eelmine number ilmselt peale haigust ja reisi oligi selline ajutine tõus. Samas nii suurt erinevust ma ei oodanud smiling smiley Jiippiii! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.31

Liisake ja Londiste ja muidugi ka Karmee me oleme tublid ja mina võtan mütsi maha Karmee ees sest minu oskus säilitamisel on väga kesine ja tean samuti et sul see ajutine nähe ja hakkad taas langusega hiilgama!Aga teile mu eel pool mainitud,ütlen ma et olen koos teiga seitsmendas taevas,te kohe oskate mu päeva veel õnnelikumaks tehahot smileyVapustavad tulemused!Suured kallid ja vana karu lööb tantsu!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 27. May 2011, kl 10.16

Tere,73,800-nu lootsin paremat aga hea et niigigrinning smiley Aga tesed nii tublid kõik siin,eks mul liikumist pole ka olnud see nädal,sest haiguslehel olen,aga koduse koristamise ja võimlemisega olen ikka nats liigutand.Teisipäevaks lubatud 70 jääb tulemata sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 27. May 2011, kl 10.26

Ilusat päevaspinning smiley sticking its tongue out


Hommiku polnud netti

minu kaal siis täna on 84.4eye rolling smiley

ja see tuli ka ainult sellest,et eile peale 3 ei söönud -jõin ainult vett ohhsad smiley
kuid teil ilusad numbrid lust kohe lugedasmiling bouncing smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. May 2011, kl 13.22

Jee, naised, kõik niiii tublid oleme! ma ju ütlesin et see tuleb parem nädal! Liisa, nii äge! Karmee, ära muretse, küll hakkab sul ka jälle langema! Vahepeal ikka seisab paigal - mul oli ju seisunädal ja plussnädal ja nüüd siis jälle 58,3, elu sees veel pole nii väikest nr näinud! Et siis ikka vahel võib öösel ka süüa..hästi natuke tongue sticking out smiley
Igatahes premeerisin end täna teksadega nr xs , juhuu, juhuu! Täitsa lõpp, ma pena varsti kõik uued riided ostma!
Ma ka täna kõvasti küpsetan, karuke, sest emal on sünnipäev, aga kõik juba ära kaalutud ja päevikusse sisestatud, mis kavatsen süüa!
Londiste, ma tahan ka koos sinuga eesmärgi ära muuta 58 peale smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 27. May 2011, kl 17.59

Aretha ja Londiste, ma püüan ka pärast kuute mitte süüa, et siis teie klubis teile toeks.
Tjah, kükkide mõte oli hea. Panen endale selle nipi kõrva taha. Olen oma söömist jälginud ja see on puhtalt emotsioonides kinni - nii kui mees miskit halba ütleb, lähen isegi aru saamata midagi sööma. Pähh. Ostsin endaale lavendlisokolaadi, irmus kallis aga imehea, et võtan sellest siis pisi-pisi killukese, et nii kurb ei oleks. Natukene justkui aitas, aga siia teie lugemisi lugema tulemine aitab rohkem :-)
Luban siin nyyd, et hakkan ka kõiki ampse sisestama, muidu asi kipub käest minema ja vett luban ka juua, seni olen selles vähem tubli olnud.
Ahjaa minu kaal täna hommikul 67,5 :-/

Pai teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. May 2011, kl 05.34

Tere hommikust nunnukesed!Oleme ikka tublid küll ja kui ongi tilluke pluss siis see on meid kõiki ainult tagant tõuganud seega hoopis targemaks ja tugevamaks teinud!Kõik oleme siis nagu üks mees ja muugkui edasi mu kallid!Minu tänane kaal oleks võinud eile olla 74,8 arvan et lähen kuni 72-ni välja ja siis võtan sihikule 6,no siis oleksin päris sillas.Eilne päev möödus siis õnne tähe all,küünlad,õhtusöök,palju rääkimata jutte,jneeye rolling smileyMul oli muidugi kõht täis nii et sõin ainult ühe greibi ja sellest piisas.Me ikka vanad vanurid aga ikka nii armunud nagu teismelisedtongue sticking out smileyVeel üks rõõmus sõnum tütrekese kallim sai ka afganistaanist eile koju,lõpuks ometi sealt põrgust ära,mina neid asju õigeks ei pea et noored poisid peavad seal surema.Nii et õnne kuhjaga!!!!!Täna siis uus päev ja uued välja kutsed,vanad tööd ja vanad harjumused kõik jälle kordub aga see ju nii armas!!!Kaunist päeva teilegi mu armsad,õnne ja päikest kodudesse!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 28. May 2011, kl 07.14

Tere varajast hommikut,

Täna mul siis minek jälle sõpradega linnast välja grillima ja elu nautima… Ning üritan jälle tugev ja piirides püsiv… Nagu ikka laupäeviti siis minu kaal seisab, aga las seisab… Ega ta igal päeval ei saagi langeda… Ja küll ma reedeks jälle miinuse välja võlun grinning smiley
Kahju, et täna nii pilvine ilm on… Lootsin päikest võtta ja kleidi lootsin ka selga panna… Aga jah, küll suvel veel jõuab grinning smiley

Aivi- Päris mõnus minus see 800grammi… Võtab silma särama küll smiling smiley Ja, kui veel järgmine nädal liikumise ka taha saad siis on langus jälle ilus… Edu sulle… Ja kiiret paranemist muidugi ka …

Memm- 200grammi oled nüüd jälle kergem… Kui sa kaalu ei jälgiks siis ei oleks sul kindlasti nii ilusti kaal langenud… Vb oleks isegi veel juurde võtnud… Seega, ära kurvasta ja pusi ikka rõõmsalt edasi smiling smiley
Rokile pikad paid grinning smiley

Aretha- Üks vahva naine oled küll… Sul kaal juba nii mõnusalt väike ja jälle oled saanud -700grammi maha raputada… Päris hämmastavad tulemused ja minu eeskuju oled ka… Annad alati lootust, et kui kaal juba peaagu käes siis ei pruugi ta jääda seisma või liikuda aeglaselt edasi… Sina oled sellele elav tõestus smiling smiley Ja numbrid sul sellised, mis juba muinulgi võiks kaalul särada smiling smiley Aitäh sulle grinning smiley
xs- teksad on küll hea saavutus… Ja ma siin ostan ka uusi riideid ikka omale… Kõige suurem mure on pükstega… Need hakkavad ju nii kiiresti lokkima ja lotendama…

Doucier- Tere tulemast klubisse smiling smiley Ja mul on hea meel, et sain oma kükkide nipiga sulle toeks olla… On ju see, et inimesed hakkavad igavusest ja kes teab millest veel näksima… Aga kükid toovad su “maale tagasi” ja lisaks kulutad mõned kalorid ja vormid lihaseid smiling smiley
Ja väga tubli, et hakkad kõik, see tähendab kõik ampsud üles märkima… Mina teen seda algusest peale (see disipilineerib)… Ja veel toredam,et hakkad rohkem vett jooma… Su keha tänab sind varsti, et sa teda nii hellitama hakkad…
Ja see +200g ei ole hull… Ma olen kindle, et järgmisel nädalal on sellest ilus minus saanud… Edu grinning smiley

Karuke- Küll on hea lugeda, et te mehega end ikka nii palju armastate… Annab ka elus mulle kindlust, et alati ei pea lahutama ja lhaku minema… Mul suguvõsas vist kõik lahutanud või lahku kolinud… Kahju kohe… Ja mina olen oma mehga/kutiga juba üle 5-aasta koos olnud ja loodan, et jään ka kuni surmani… Hetkel on meil küll selline tunne, et ilma üksteiseta ei taha ega oska elada grinning smiley
See ka muidugi tore, et väimees Afganistaanist tagasi sai… Ka minu isa käis aastaid tagasi (kui seal kandis hullem oli) Kosovaos, Agganistaanis jne. Päris jube mõelda, et mis kõik oleks võinud juhtuda… ptüi-ptüi-ptüi (sülitasin 3x üle õla)…
Ja suured kallid ka sulle ja tervitused mehele grinning smiley

Aga mõnusat päeva teile ja lahjasid sööke cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 28. May 2011, kl 10.24

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Mul on teie üle hea meel,et teil hästi lähebgrinning smiley
Karuke tean,,seda head tunnet,kui teine pool koju tuleb,olen seda isegi kogenud.Nüüd ,kui aasta soomes elan koos oma kalliga-ikka on rõõmus meel õhtu ,kui päev otsa pole näinudeye rolling smiley,sest läheme hommiku juba pool kuus välja ja vahel näeme õhtu kell 9 alleseye rolling smiley
Rõõmsat päeva teilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.