Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 18. June 2011, kl 09.03

Hommikust,
Ka mina oma suure lähkriga kohvi joomas smiling smiley
Nuta või naera aga ma olen jälle tunduvalt kergem, kui eile hommikul… Mul langeb kaal nii ilusti, et hakka või rohkem sööma, et saada tempo rahulikumaks… Trenni teen ka vähem aga söön samas hulgas kaloreid, kui enne… Eks vaatab, et mis kaal homme ja ülehomme näitab mulle…
Öeldakse, et mis kiirelt läinud see kiirelt tuleb ka tagasi… Ma ei usu, et kui ma olen kõik õigesti siiani teinud siis see ka kiiresti peaks tagasi tulema… Kuna ma olen ju ikka tubli edasi… Ma ei oleks kunagi uskunud, et kui olen juba nii palju langetanud siis hakkab lõpp veel kiiremini langema… Tavaliselt ju lõpus läheb 100-200g kaupa…
Aga samas olen õnnelik, sest olen paljudele eeskujuks ja abistajaks… See tõstab meeletult tuju ju grinning smiley
Aga kas ma siis võin oma näidu teile kolmapäeval öelda? Sest muidu jääb mul üks nädal vahele, sest uuesti netti saan siis alles esmaspäeval vist… Pikad jaanid nõuavad oma osa, aga enam ma neid ei karda ka… Jälgin kõike, kirjutan oma märkmikusse ja loodan parimat, et kaal säilitaks end…

Doucier- Miks sa ei peaks koos meiega jätkama… Meie sind välja ei puksi ja uksd on sulle lahti, et olla ikka koos meiega jagamas oma rõõme ja muresid smiling smiley Mina ei kavatse veel siit lahkuda ja kasutaja õigused on mul kuni märtsini ostetud, sest ma ei oleks elus uskunud, et Kaaluabi süsteem minu kehalt nii kiiresti kaalu minema viib grinning smiley
Kiiret paranemist sulle ja hoia selga et rohkem haiget ei teeks sa omale…
Ja, kui sa mingi ampsu võtad siis kohe kirjuta kas siia või oma märkmikusse… Minul on süsteem, et teen õhtul/päeval oma järgnevate päevade menüü ja siis toitun selle järgi… Ja erinevad midagi rohkemat suhu ka ei pista… Kui on vaja plaani muuta (tuleb mingi loll isu) siis muudan oma päeva aga kõik lubatud kalorite piires… Järjepidevus on ju asja võti ja minul see süsteem töötab…

Karuke- Tütrekesele palju kallistusi ja tervisi ka… Nii kurb, et tal nii valus ja rasek oli… Ja sinu juures saab ta kindlasti palju tervemaks, kui ta seda omas kodus saaks… Emmed ju ikka poputavad ja hoolitsevad rohkem… Aga nii tubli ja armsa emmega on ju lausa room terveneda koos… Saate seal end koos motiveerida terveks saama grinning smiley
Ja neid traumapunkti ootamisi vihkan ma täiega… On minulgi igasugusied juhtumisi olnud ja siis seal oodanud ja oodanud ja siis oodanud veel natukene smiling smiley
Loodan südamest, et sa ka ennast selles kõiges ära ei unusta… Hoolitse ikka enda heaolu ja trevise pärast ka… Siis on sul veel rohkem positiivsust ja energita, mida tütrele jagada…
Palju kallistusi ka sulle mõmmik.

Aretha- Suured tassid kohviga on mõnusad… Ma itsitasin ka selle hiigel kalorite hulga üle, sest ma alguses ei tahtnud uskuda, et selline numbrite kombinatsioon üldse olemas on grinning smiley No ikka mega suur hulk kaloreid ju smiling smiley Aga nüüd kohe palju kergem olla, sest see sai südamelt ära räägitud…
Aga huvitav tõesti, et kui oled üle läinud ja siis järgmisel/ülejärgmisel päeval teed lahjead toidud siis poleks nagu kahju sündinud… Aga kõigil see süsteem ei toimi ka… Olen blogisid lugedes seda märganud, aga vb nad ei tee ka kohe palju lahjemaid päevi sinna otsa ja jätkavad kõik vanade tavadega…
Ja vanaema teeb mul leiba veel puuahjus, see on kuidagi veel eriti maitsev ja hõrk… Kahju, et ta mul ainult Pärnumaal elab, muidu käikisn seal tihedamini hommikul näiteks leiba söömas grinning smiley

Mõnusat laupäeva kõigile meile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. June 2011, kl 10.33

Aitäh mu armsad toetuse eest,nutsin kohe peatäie aga rõõmust sest jagasin muret ja nüüd palju kergem kanda!Arethake äkki jagad ka oma läbielamisi nende tsüstidega ja kuidas oled abi saanud,iga nõu oleks praegu kullahinnaga!Ma nii imetlen teie kaalu langust ja nii tahaks ka olla veel tublim ja näidata nii endale kui ka teile et polegi lohe ja hoian meie lippu kõrgel!Oi Doucier tunnen sulle südamest kaasa,tean mis see on ja kui palju valu ja ebamugavust see valmistab,kuidas sina seda ravid,mulle tehti lõpuks depoo süst,lähemalt ei teagi kuidas ta õige oleks ja see võttis natuke valu tagasi ja praegi ei lääpa oma kodarat järgi.Palju jõudu ja kiiret paranemist,suured kallid!Londiste sa mu väike imeline olevus ma nii rõõmus su üle et no on kohe heameel ja olen nii uhke olles sinuga ühestiimis.Ma oskan ainult ette kujutada kui maitsev võibolla see leib mis su armas vanaema küpsetab,minu vanaema kui elas oli üli armas inimene,tänan jumalat et olen temalt nii palju õppinud ja olen praegu just see kes olen sest tema mind kasvatas,ikka ja jälle tulevad tema maitsavad toidud meelde aga kuidas ma ei püüa ikka ma ei saa seda tulemust mis oli tema toitudel,vähemalt minu meelest kuigi teised ütlevad et täpselt mamma tehtud!Ma ikka ka oma üli suure lähkriga!Muidugi sobib meile ka kolmapäev tähtis ju et sulle sobiks,samas kui tahad võid ju ka esmaspäeval anda.Vaata ja toimi nagu sulle sobib sest mulle sobib kõik.Me tütrega ka itsitasime sinu väikse peo kcal ja pean tunnistama et küll tükk aega tagasi aga olin samas seisus ja mitte ei julgenud välja öelda aga toimisin nagu sinagi teised päevad lahjemad ja kustutas mu maiused ära,sest alkoholiga mul nagu suhet pole aga tegin kohupiima kooki ja lasin suul käia,oi,oi kui hea ta oli!Oled ikka super tubli!Ma loodan et me kõik püüame sulle ja Arethale tasa pisi lähemale tulla aga te peate meid ootama sest see võtab aega,aga aega mul järgmise aasta juunini,kuid ikka loodan et ehk saan selle aastaga hakkama!Palju,palju kallisid olege ikka terved ja kui keegi saab mulle nõu anda tütre kohapealt oleksin väga tänulik!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 18. June 2011, kl 11.52

Hommikut,Karuke kiiret paranemist sinu tütrelesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 18. June 2011, kl 18.27

Karuke, mul vist ei ole ses mõttes tarka nõu anda, mul oli nimelt mikrotsüstilised munasarjad, st palju väikseid tsüste ja neid otseselt välja ei lõigata, ainult laparoskoopiat tehakse vist..see oli mul juba 10 a tagasi, isegi rohkem...aga valu tegid hirmsat moodi, ja kannatasin seda valu ikka terve teismeea, kohe ei taibanud arstid ultraheliga vaadata. sain hormoonravi, põhiprobleem oli, et arst arvas, et mul on väga raske lapsi saada. päevad käisid ka nii nagu juhtus, vahel polnud pool aastat midagi.. aga õnneks ma siiski peale 4aastast katsetamist sain lapse ja siis kohe teise ka otsa. aga ma väga loodan, et su kullakesel läheb paremaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. June 2011, kl 06.50

Tere hommikust mu armsad!Aretha aitäh vastuse eest ikka jälle targem sest ta ka alates teismelisest on vaevelnud valudes ja põhjust ei leitud,alles nüüd kui lõhkes,nii et palju targem ikkagi ja ehk oskame ka paremini abi otsida ja vahest võib-olla ka arstidele suunda näidata ja ehk saame kiiremini abi,ole sa tänatud et jagasid kogemusi!Mina jooksin eile muru niidukiga 3tundi ja jätsin ka tänaseks sest minu keha ju ei salli üle jooksmist,rõõm on aga väga suur sest ka praegu kaal veel langeb ja see teeb küll tuju paremaks!Homme tuleb ka üks poegadest koju ja jääb terveks kuuks nii et pere varsti kõik koos see teeb südame soojaks ja koos oleme väga tugevad ja saame üle igast mäest!Oi tüdrukud mul roosid õitsevad mis hirmus ja oh seda lõhna,3tk küll ei anna endast märki aga roos on vahest väga visa ja ärkab ka mõnikord hoopis hiljem,igal juhul ei praagi veel välja ja ootan!Mu suur põrguline kauka kaevas paar hostat ka välja aga ta nii nunnu ja ma ei oska ju vihastada sest tegelikult oma lohakus et ei pannud kaitset ette,praegugi vaatab mind oma suurte silmadega ja pall hambus,et kuidas sa küll aru ei saa et lähme juba mängima!!!hot smileyOi ja veel lapsed käisid koertevarjupaigas ja muidugi tõid kaasa ühe ime väikse olevuse,väikse koerakese kuskil aasta-1,5 vanuse aga jube väikse koerakese kõrgust 13cm,nii äbarik teine ,neil süda ei pidanud vastu no ja mis mulgi öelda muidugi võtsin,mul ju ruumi jube palju ja las siis olla veel ühel loomakesel hea kodu.Lapsed käivad ikka sinna vahest toitu viimas varjupaika.Aga rohkem küll ei taha,peab ikka mõistusega võtma muidu toon omale loomaaia koju.Väiksele panime nimeks Nelli ta nii habras et tundus see nimi talle sobivat!No vot,sai jälle pikk jutt!Olge mu kallid terved,õnnelikud ja kaunist põhapäeva!kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 20. June 2011, kl 09.41

Tere kullakesed,

mina ka mõnusalt nädalavahetuselt tagasi. Ilmaennustus küll lubas nädalavahetuseks vihma, aga minu maal oli küll terve laupäev nii ilus ja päikesekäes ka soe ilm. Tegelesin igasuguste vahvate asjadega - panin vanale mööblile uue porolooni ja katted, tegin pika pildistamistuuri metsas ja koristasin. Õhtul istusin kiiges ja lihtsalt kuulasin vaikust.

Mu kalorinorm siin on 1400kcal ja aktiivsus on minimaalne (mis on ka tõsi). Struktuur.net ütleb, et baasainevahetus on 1500kcal. Kas peaksin siis tõesti normi tõstma? 1500 tundub päris palju.
Ma muidu kaalun praegu 69kg ja pikkus on 171cm. Kas on keegi veel sama pikk? Kuidas teil on?

Karuke, kahju su tütrest kuulda. Vähemalt hea, et nüüd jaole saadi, mis viga on. Mul on endal olnud emakatsüstid. Need tegid ka meeletut valu, aga õnneks taipasin günekoloogi juurde minna ja sain kohe ravi. Kuigi oli ka võimalus, et kui rohtudele ei allu, siis operatsioonile. Aga menstruatsioon on siiamaani ebaregulaarne ja kardan ka, et kui kunagi lapsi hakkan saama, siis ilmselt saab see keeruline olema.

Ma ka kolmapäeval juba internetist eemale, aga laupäeval vist saan kaaluda ennast ja siis ka numbri siia öelda. Ma arvan, et päris mitmele on siin selle nädala kaalumist raske teostada smiling smiley
Panen vaikselt oma taimetoidu menüüd paika, nii huvitavaid retsepte olen leidnud. Lisaks ütlesin, et olen vabatahtlikult nõus autojuht olema kui mööda külapidusid sõidame. See tähendab, et alkoholi hakkan alles päris öösel tarbima ja siis loodetavasti ka kogused väiksemad smiling smiley

Ja veel karuke "ei lääpa oma kodarat järgi" on lihtsalt parim väljend üldse! Sain kõvasti naerda grinning smiley Aitäh sulle! smiling smiley

Ja meile, kes me oma eesmärki siin täidetud ei saanud. Kui me saledad suvetüdrukud ei ole, siis talvetüdrukud raudselt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 20. June 2011, kl 11.11

Lõunat,

Minul kaal ikka muutuseta ja juba teeb tsipake rahutuks, aga loodan parimat... Täna juuksurisse end ilusaks tegema ja siis linna kohvile ka veel sõbrannadega... Mõnus smiling smiley
Tekkis siin küsimus, et milliseid puuvilju/marju te kõige rohkem olete viimasel ajal söönud... Minul ikka ja jälle on õunad smiling smiley Mõni banaan ja natuke maasikaid on ka vahele eksinud aga õuntest ei saa üle ega ümber...
Ja köögiviljadest/juurikatest on mul külmutatud oad, tomatid, kurk ja natuke redist...

Karuke-
Ma loodan, et sa mu blogist valesti aru ei saanud... Ja ikka sad aru, et mida ma selle postitusega seal öelda tahtsin... SINA oled meil ju supper tubli ja kallis ja langetad ka siis, kui teoreetiliselt sul kaal langeda nagu ei tohiks... Sa ole positiivne, teed alati nedast kõik võimaliku ja lisaks oled veel palju entusiasmi süstiv grinning smiley
Loodan, et tütreke sul ikka kiiresti paraneks... Kas on tal juba vb parem, kui mõni päev tagasi oli...
Sinu kauka on ikka ka hea, kaevab lilli ülesse ja puha… Ka minu käsi ei tõuse kunagi looma karistamast… Vb ajas mingit närilist taga ja seega kaevas põhjusega välja jne. Sedae ei tea me ju kunagi, et mis neil peas on grinning smiley
Mina koeri kardan ja arvan, et minu kodus on alati ruumi kiisudele... Aga see teeb küll südame soojaks, et sa oled pakkunud kodu varjupaigast toodud koerale... Ka meie käime oma sõpradega neile süüa viimas ja mina käin kiisusi paitamas... Ja alati teeb südame nii hellaks seal olemine...
Mind ajas ka naerma, et "ei lääpa oma kodarat järgi" - Ma ei tea, et kust sa nii toredaid väljeneid ikka välja kaevad grinning smiley

Liisa- päris tubli nv sul, et nii palju maal korraldasid… Kui sa sööd alla BAV’i siis mina tõstaksin küll normi… Mina alla BAVi ei söö, sest organism võib minna stressi ja kaalu kinni hoida siis ja langetamine on siis suht raske…
Ma pakuksin end ka kaineks rooliks aga meil ei ole seal ühtegi sõitu plaanis sest seltskond on suur ja maakoht on supper ilus ja ka väga suur… Seega jääb söömine ja joomine grinning smiley


Tundub, et jaanipäeva menüü on meil suht sama… Liha, salatid ja puuviljad ja vb natuke ka alkoholi smiling smiley
Eile lugesin naistelehte, et seal ühed Rakvere lihaveise-grillvorstikesed lambasooles annavad 100g kohta ainult 114kcal ja 84% on seal liha… Maitse olevat neil ka väga hea… Seega, kui kana annab 105 kuskil ja see vorstike 114 siis on valikut rohkem smiling smiley Vb sain abistada väikese ideega…



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 20.06.2011 11.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 20. June 2011, kl 12.08

Tere kullakesed
Lähen uuele katsele...oli juba kõik kirja pandud, siis viidi läpakas ära, ei saanudki tabelit üles. Tõmbasin nüüd siis lauaarvuti käima, see aga nii aeglane.
Meie esimene tähtaeg on möödas. Kokku oleme kaotanud 33,1kg - päris hea hunnik pekkigrinning smiley
Aretha täitis ja isegi ületas oma eesmärgi ning londistel jäi vaid 600g puudu. Võitjad oleme me kõik, sest igaüks on oma keha ilusamaks saanud.
Täpsem ülevaade tabelist:



Saledad suvetüdrukud jätkavad kuni oma eesmärkide saavutamiseni. Muideks homme kell 20.16 algab suvismiling smiley

Toredat ja kerget jaani kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. June 2011, kl 19.04

Appi kui kift, kokku ikkagi üle 33 kaotatud kilo! peaks kohe poodi minema ja vaatama, missugune hunnik võipakke see kokku oleks, nagu sa Londiste kunagi tegid! smiling smiley No täiesti uskumatu.

Londiste, las kaal sul seisab natuke, mõtle ise kui palju sa kokku oled maha võtnud!smiling smiley Ma olen kindel, et peale jaani oled sa meist kõige suurema miinusega, nii otsusekindel ja tubli nagu sa meil oled! Nii äge, et saad veel end enne jaani ilusaks teha! Ma ka käisin täna pediküüris ja nüüd on nii mõnus ja kerge ollasmiling smiley Aga mul jaaniks polegi suuri plaane. See-eest kolmapäeval on mul suur pidu ootamas, ja siis ma kavatsen võtta täiesti vabalt ja üle pika aja rahus veinitada. Või siis äkki võtan Londistest eeskuju ja lähen rummmkoola peale üle, saab vähema kcal normiga läbismiling smiley

Karuke, kuidas tütrel läheb? Minul sama lugu, nagu sul, Liisa, et tsükkel siiani ebaregulaarne. Avastasin, et mul pole juba üle 3 kuu päevi olnud, panin täna arstile aja - sest nii ebaregulaarne see küll kunagi pole olnud!
Kas keegi teist on käinud PAP testi tegemas (emakakaelavähi papilloomviiruse uuring)? See praegu tasuta. ja kuigi ma otseselt kuulu nö riskirühma, väljaarvatud et olen üle 30 - aga mõtlesin, et äkki ikka teeks ära, praegu suveajal rohkem aega ja pärast tükk aega süda rahul.
Homme lähen veel poisiga seljaarsti juurde, tal avastati väike rühiviga, hoiab pead natuke õlgade vahel ja lihased on krambis - siis peab hakkama temaga iga päev võimlema. Oeh, ma ei suuda ennastki sundida harjutusi tegema, ma vanasti ikk ategin kodus jooga ja pilatese harjutusi, ja 5 tiibeltlast, nüüd kohe üldse ei viitsi, ja kuna käin iga nädal jooksmas, rattaga sõitmas ja kiirkõndi tegemas pluss liigun kesklinnas jala, siis tundub, nagu polekski rohkem vaja..aga tegelikult ikka oleks vaja lihaseid ka kiusata, eriti kõhulihaseid...

Ma olen nüüd jälle 4 päeva söönud säilitusrezhiimil, st 1700 ja 1800 vahel, aga kaal on natuke tõusnud. Mina aru ei saa, kui söön 1650, siis langeb, ja 1700ga juba tõuseb. Minu armas kaalunumber vist ei saa aru, et ma tahaks nüüd pidama jäädasmiling smiley Aga ma olen ju eluaeg niiviisi jojotanud - aga samas olen ka söönud äärmusest äärmusesse, kord ülivähe, siis metsikutes kogustes. Vot kui nüüd saaks selle kaalu kuidagi pidama, oleks õnnelik.
Aga enda jaoks pean tohutuks saavutuseks, et ma pole 4 päeva peale 18 isegi mitte näksinud. Seda ma suudan vahel ainult paar päeva järjest. Kui see ainult harjumuseks saaks, oleksin üliõnnelik!
Täna ma otsustasin olla ökoloogiline ja käisin rattaga linnas. Et mis ma maksan kütuse eest ja pärast maksan spordiklubis - pigem saan tasuta linna ja tagasi ja trenn ka tehtud. 30 km sai sõidetud kokku, ja õnnelikult - sõit langes just vihmahoogude vahele. Nii mõnus oli, ei pidanud kuumas autos kannatamasmiling smiley Aga see-eest oli õhtul jube nälg ja ma sõin veidi rohkem kui plaanis oli - aga samas ma arvan, et ka õigustatult - rattasõiduga mul läheb palju kaloreid. Täna ma pulsikella ei viitsinud peale panna, aga tavaliselt olen rattasõiduga kulutanud tunnis 500-700, ja seekord sõitsin, küll rahulikus tempos, aga kõvasti üle tunni.
Liisa, su küsimus BAVi kohta - mina olen ju nüüdseks jaanuarist saati kaotanud ligi 12 kg ja suurema osa ajast olen söönud 1500-1600 vahel. alla selle ainult siis, kui eeelmisel päeval läks patustamiseks, aga siiski alla BAVI vist ainult paaril päeval poole aasta jooksul. Aga ma siiski mingil määral ka treeninud..kuigi talvel tõesti üliharva. Sa tee katseks üks nädal , vaata mis keha arvab, kui 1500 sööd.
Mina veel ei tea, millal ma peale jaani arvutisse jõuan, aga ma teeksin ettepaneku, et kui nii paljud ei jõua siia jaanide ajal, äkki teeks kõigil ühiselt kaalu teatamise päevaks erandkorras esmaspäeva? või jätaks hoopis nädalakese vahele? samas see võib näiteks mulle muidugi halvasti mõjuda, et lasen end liiga lõdvaks...mis teised arvavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. June 2011, kl 06.26

Tere hommikust kullakesed!Liisa küll on tore et olid maal see nii närve puhkav ja sress kaob kus seda ja teist.Oli tore lugeda et parandasis mööblit,ka mina teen aegajalt vanale tuule alla ja vanast saab ilus uus-vana!Ja vahva et ilm sind ka hoidis ja lasi sul täiel rinnal puhata.Minul näitab siin kcal 1231 aga BAV 1420 kuna suvel liigun rohkem siis söön praegu Bav järgi ja mõni nädal kui on eriti palju liikumist olen veidi tõstnud sest muidu jäi kohe seisma ja nii ma siis kuulan oma keha ja toimetan vastavalt sellele.Tahan väga loota et kui saabub aeg lapsi saada siis ei tekiks sul sellega muresid,küll on kahju et meil nii paljudel igat sorti haigused küljes mis teevad valu ja tekitavad muresid!Loodan ka et minust vast saab talvetüdruk nii nagu sa tabavalt ütlesid!Londiste super et täna oled juba veel kaunim.Kas lõikasid või värvisid?Minul on põhilised õunad,kuid vahest ostan ka granaatõunu ja pomelot,marjadest polegi veel midagi söönud aga tomat,kurk on igapäevane menüüs.Muidugi kullake sain ma aru mis öelda tahtsid!!!Ma lihtsalt lisasin vürtsi et ka laisikud võtaksid end kätte.Mul kaal veidi tõusis aga see pole probleem,küll ma ta jälle liikuma saan,kus ta pääseb.Oh juudas kui vahva see väike nääps on,niisugune energia pomm,nüüd kaukal ka nii palju tegemist et rõõm neid jälgida.Olen söönud neid rakvere vorste,mulle väga maitsesid.Jube mõnna et saad maale ja sõpradega jaani pidada,Ilmselt üllatad meid taas suure langusega sest oled super tegija!Karmee aitäh ilusa tabeli eest ja sul jumala õigus pekki on ikka kaotatud 3,5 ÄMBRI TÄIT,tohutu kogus!Ka sulle ilusat jaani!Aretha küll on kurb et lapsega arstile ja jälle lisa mured aga usun et sate korda,sest oled vapustav ema ja teed need võimlemised mis talle vajalik,hoian pöialt!Vhva et lased end kolmapäeval vabaks sellest kaalu jälgimisest ja puhkad korralikult ja vabalt!Peab vist ka PAP ära tegema sest need asjad lükkan alati edasi,kuigi see ei võtaks palju aega.Aga sa kullake käi kindlasti arstil sest kui ütled et nii pikka vahet pole kunagi olnud siis on õige aeg ära käia ja veenduda et kõik oleks tip-top.Jummi kui tubli sa ikka oled ma oma sabakondi pärast ei saa üle kümne sõita siis hakkab lausa saba liputama mu tagumine osa.Ma vist pidin kutsikana sündima et ta mul nii pikk on et saabki liputada.Mina olen täitsa nõus et anda tulemused ernd korras esmaspäeval aga olen nõus ka ükskõik mis päeval,nagu otsustate nii ka teen.Tütart jooksutatakse ühe arsti juurest teise juurde ja raviks pole muud kui valu vaigistid mis tegelikult ju ei ravi ja pole ka valusid suurt leevendanud,täna peaks uued analüüsid tulema ja ehk siis alustavad ka raviga,küll meil on ikka need asjad aeglaselt liikuvad eriti kui on valus ka siis ootaja aeg tundub maru pikk.Eile ajasin muru niidukit taga 2 tundi ja võttis võhmale sest suurem osa on mäest üles.Kui ilm lubab ehk saan täna värvida ja veidi veel niidukiga võidu joosta.Minu kallis tuleb ka juba neljapäeval koju ,oh seda rõõmu!smiling bouncing smileyTäna hakkab suvi nii et kaunist suve algust,ilusat päeva ja kallistage koduseid.Mina aga kallistan teid kõvasti,kõvasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 21. June 2011, kl 09.17

Hommikut,Aretha mul võetud PAP hiljuti ja kõik muud proovid,mul päevad lõppesid ,2-3 päeva ok ja hakkas jälle rõõmsalt nii2 päeva jube häiriv,proovid olid korras ja arst ütles,et selles vanuses 36 eksole,et mis siin imestada,samas ma leian pole see miski selline vanus nüüd,et nii päevad käivad ja panin Tartu ka aja aga sinna saan alles augustis,kuulan teise arsti arvamuse ka ära,hea muidugi ,et proovid korras olid,pabistasin küll seda PAP testi just.
Aga mis nüüd kaalu puudutab see ka seisab mul,ei liigu üks gramm ka praegusad smiley Kuna me kaalume nüüd kas reedel ikka või ?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 21. June 2011, kl 09.51

Ilusat hommikut lillekesed,

Joon kohvi ja loen foorumit ning blogisid smiling smiley On ikka üks mõnus ja emotsionaalne tegevus…
Proovisin hommikul jalga püks, mida kandsin siis, kui 70-kaalusin… Hämmastav, kui suureks need mulle jäänud olid… Peeglist ma nagu oma saledust ei märka aga riided annavad ausa hinnangu grinning smiley Soovitan, kui tunnete, et ei ole kuhugi liikunud ja kaal seisab…
33, 1 kilo duellis kaotada on ju ikka kohutavalt palju ja kui palju margariini see veel teeb grinning smiley
Jube…
Aga tore, et saime hakkama sellise hulga kilode kaotamisega… Ja, kuna juba nii tublid olime siis jätkame samas vaimus ikka edasi…
Mina annan oma kaalu igaks petteks homme (kolmapäeval) ja siis võin anda, kui tagasi Tallinnas olen… Seega selle mis kokku lepime siis võin ka anda aga ei tea, kas tagasi jõuan õigeks ajaks. Aga ma arvan, et las me see nädal anname siis kaalu, kui saame… Aga viimane päev oleks esmaspäeva hommik, sest oleneb, et palju ringi sõidame jne. Mist e sellest arvate?

Aretha- Sain kauniks jah, ma loodan südamest grinning smiley Ja ma joon rumm-colat, sest teised ei lähe mul lihtsalt alla ja see mulle maitseb … Muidugi võta kolmapäevast kõik, mis võtta annab… Sina ju saad alati rajale tagasi, ole või simmanil smiling smiley
Loodan, et poiss saab ikka terveks ja selja saate ka sirgu… Nüüd ongi sul hea harjutusi teha, kui ise ei viitsi siis poja jaoks oled kõigeks valmis … Kasulik teile mõlemale…
Mina pole PAP testi teinud ja ei ole vist isegi mõelnud sellele…
Ja küll sa selle kaalu seisma saad… Kummaline, et 50kcal sul nii palju rolli mängib… Ma ei usukski, kui sa ei oleks öelnud…

Karuke- kui kaaluabi näitab sulle 1231 (ehk alla BAV’i) siis oled vist eesmärgi liiga lähedaseks pannud (ajaliselt). Muuda eesmärki ja ega ja siis saab kaloreid ka ilusti näitama… Ja tubli, et BAVi ikka täis sööd ja liikumis päevadel veel natuke otsa, sest see ongi õige smiling smiley Minu praktiseerimise käigus on see selgunud..
Juukseid lõikasin korralikult (suht lühikesed, tagant nagu poisipea) ja värvisin ka… Muutus ikka korralik grinning smiley Ja granaatõuna peaksin ka ostma, tuli kohe isu… Südamest hea meel, et sa mõistsid minu postitust blogis… Mul hakkas kohe süda valutama…
Kindalsti on sul lõbus, et koerad on üksteisega rahul ja rõõmsad ja emotsioone on elu vaja…
Tütrekesele tervisi ja veel rohkem kallistusi, loodan, et kõik saab tal kiiresti korda… Miks käivad haigused alati mööda häid inimesi? See on mulle alati mõistatuseks olnud…

Aivi- Hoian pöidlaid, et sul ikka ka kõik korras oleks… Ja muidugi on südamel parem ja kergem tunne, kui oled ka teise arvamuse saanud…
Kuidas sa sööd ja liigud ning vett jood? Kas teed kõik korralikult ja ega sa alla BAVi ei söö, muidu jääb kaal seisma…

Mõnusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 21. June 2011, kl 11.58

Londiste ma ei liigu eritisad smiley..kuna kaksikud väga tihti haiged,seda ka praegu,palavik ja köha visad kaduma,täna saime esimest korda jalutamas käija,lastele oli see väga kosutav.Toas ju piin olla,vedu niigi ,et suht vihmane ja pole väga palavust,liigun kodu koristades hommikust õhtunigrinning smiley Söön mis siin öelda vähem kui peakssad smiley..lihtsalt pole hetkel isu või stress on ligi hiilinud,vett joon 1-1,5 ja rohkem küll ei suudakski juua ja mu neerud ei taluks kasmiling smileyLiikumist rohkem kui lapsed lasteaias,aga ausõna seal nad käivad täpselt 2 nädalat ja siis 2 haiged,arst lohutas,et kui kooli lähevad on terved kui purikad,kuid egas see hetkel ju lohuta,töölgi ei vaadata hästi pidevalt sinisellehel istumisele,hetkel mul puhkus.Kavas juulis Tartus olla ja lastega ringi käija,saavad ka lasteaiast puhata ja lootus,et siis on terved kawinking smiley
Aga kõigile teistele ilusat jaanimöllu,ise seekord vaikselt istumine sõbranna perega ja väike grill ja mõni shampuswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 21. June 2011, kl 13.40

Aivi, loodan et sul lapsed ikka ilusti terveks saavad. Kui mul poja esimest aastat lasteaeda läks siis oli täpselt nii, et 1 nädal lasteaias ja 2 nädalat kodus ja nii suveni välja. õnneks järgmisel aastal parem oli asi. Tegelikult aitab hästi karastamine, Gruusias kallatati lapsele iga päev pang külma vett kaela ja lapsed terved kui purikad. Oma peal olen selle ära katsetanud ja mõjub, aga lapsele pole julenudsmiling smiley Oi seda kisa ma kujutan ette.
Palju aitab ikka värske õhk ja vitamiinid, niiet niipalju kui ikka võimalik käige õues, hea oleks veel kui palja jalu saaksid lapsed käia. Hakkasin lapsele sügisel venemaa puhast askorbiinhapet andma (C-vit) ja ma ei tea kas see aitas, aga igatahes laps oli sel talvel palju tervem. Seda soovitatakse süüa koos pisikese portsu puuviljaga, siis organism omastab c-vitamini paremini.

Kena jaanipäeva teile ja uskuge, et kui jaanipäev on möödas tulevad ilusad ilmad ka tagasi....nagu alatismiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 21. June 2011, kl 15.16

Aga teeme siis nii, et igaüks ütleb oma kaalunäidu, siis kui ta saab, aga hiljemalt esmaspäeva hommikul. Tuleb küll selline ligadi-logadi tabel, aga järgmiseks nädalaks saab jälle ühtlaseks grinning smiley

Soovin kõigile ilusat (vihmatut) ja kerget jaani!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 22. June 2011, kl 07.20

Tere hommikust tibukesed,

Minu kaal siis hetkel 58.4 miinus seega ainult 200grammi aga asi seegi grinning smiley Nüüd siis varsti minek Jaanipäevaks Jaanile külla ja tagasi netti millalgi tulevikus … Eile õhtul, no pigem öösel sõin ma mõnuga toorjuustukooki ja täitsa enda tehtud ka veel…
Kuna tegime sõbrale üllatuse siis üleeile küpsetasin ja eile öösel sai söödud… Kurja, kui maitsev see kook ikka on… Sõin päris paraja tüki, kõik määrutse pärane ja puha smiling smiley
Ma tean, et ma olen tugev naine, südametunnistusega ning ilus- Aga jaanid hirmutavad mind ikka… See on ju tegelikult alati kujunenud söömise pühadeks…
Aga, kui meil tulevad tabelisse ka punased numbrid siis ärme tee sellest eriti muret- Naudime ilma, elu, perekonda ning sõpru ja sööki/jooki grinning smiley

Aivi- Lastele kiiret paranemist smiling smiley Mina soovitaksin osta sul mõni harjutuste DVD, mina leidsin omale Rahvaraamatust ja seal valik päris suur smiling smiley Lihsatele supper trenn aga millegipärast pole ma ise neid viimasel ajale eriti teinud smiling smiley Aga pean ka kavasse uuesti võtma, sest lihaseid oleks küll vaja ja 20min sain ma sellise vati, nagu oleksin 2h maad kaevanud grinning smiley Seega soovitan…

Kaisa- Ma olen ka kindel, et peale jaani läheb ilm ilusaks, see ju tavaliselt eestimaal kombeks grinning smiley

Liisa- Las seekord olla tabelis erinevatel aegadel antud tulmused aga, kui anname siis see disiplineerib meid lisaks ja saame jaanid natsuke valutumalt mööda saata… Aga tore, et me siin ükteist ikka toetame ja olemas oleme…

Karuke, Aretha, Liisa, Memm, doucier, Katre, Karmee, Aivi ja Kaisa - Maitsvat liha, mahedat jooki ning kena lõket teile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. June 2011, kl 07.34

Tere hommikust tibukesed!Küll on kahju et meil paljudel lapsed ikka ja jälle haiged,see alati kõige hullem,enda haigusi talume ju palju paremini kui aga laps haige siis on kurb ja tihti abitu tunne.Loodan et nad meil kõik paranevad ilusti ja kiiresti.Ilm on meil ka ikka eestimaine,tahaks uskuda et jaani õhtul ehk jääb kuivaks ja laseb õues lustida.Mul on tööd nii palju et lausa karjuvad võidu,tee mind ära!Aga mis seal ikka,töö kaunistab inimest,eriti kaunis on töötav naine nii et tuld!Muru niidetud,lust vaadata nagu oleks just põrandad ära pestnud,ilus!Toas hakkas jaaniks ka orhidee õitsema,lumivalge küll on kaunis lill!Olen täitsa nõus et anname siis oma kaalu vähemalt esmaspäevani ära,nii nagu keegi pääseb arvutile ligi.Nüüd mu armsad aga lähen tööle!Kaunist suve ja pilvitud taevast!Kalli!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 22. June 2011, kl 08.23

Minu kaal 74,300,mõnusat pidutsemist kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 22. June 2011, kl 09.16

Kuulge, paneme mingi aja ja uued eesmärgid ka paika?
Nt esialgu 2. septembrini? Ja siis sealt vaatame edasi? smiling smiley

Mina sõidan 3 tunni pärast maale ära. Kõikidele teile ilusat ja meeleolukat jaani!
Olete mulle kõik väga olulised!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 23. June 2011, kl 12.58

Kaunist jaani, mu armsad! Loodame, et ilm läheb ilusaks ja saame ka lõkke ääres olemist nautidasmiling smiley
Londiste, ma mõtlen ka nii, et ärme võta südamesse punaseid numbreid, elu on elamiseks ja nautimiseks ja oleme nii jkaua tublid olnud, et võime väikest puhkust endale lubada.

Ma vist ei jaksagi täna enam pidutseda, mul sai eile juba selline avalöök tehtud, et pole nii ägedat pidu juba üle aasta olnud! Tantsisin öö läbi, sõna otseses mõttes jõudsin koju kl 8 hommikul. Kui mõnus on ikka pidutseda ja olla uhke oma keha üle ja mitte põdedasmiling smiley
Öö jooksul jõin 2 suurt siidrit ja ligi pudeli šampust - no küll oli hea! Veejoomine jäi unarusse ainult, täna üritan tagai teha, et peavalu ei tuleks. Aga kaloritest ma parem ei räägigi grinning smiley ainuke hea asi oli, et läksin peole ka rattaga ja ma nüüd panin lohutuseks trenni siia kirja, et siis näitab, nagu oleks kalorid 98% täis ainult, kuigi tegelikult sai tarbitud üle 2000, appi. öösel käisime söömas ka muidugi, ma õnneks suutsin piirduda toorsalati ja paari väikse kanatükiga, ja hommikul ma ei jaksanud muidu koju tulla, kui krabasin statoilist hullult suure croissandi kohvi juurde..aga selle ma arvestasin õnneks juba oma tänase päeva kaloriteks, et siis ikka päris lõhki ei lähe grinning smiley aga jaanisöök tuleb mul küll tagasihoidlik teha, muidu ma ei julge esmaspäeval enam siia tullagi grinning smiley

Paneme jah uueks tähtajaks 2 september! Mul muide 31 aug sünnipäev ka, siis mul topelt motivatsioon sünnipäevapeoks ilusaks saadasmiling smiley Mul august alati kõige raskem kuu, sest sinna langevad mu lapse, õe, isa ja enda sünnipäevad ja mina ju alati see kokkaja-küpsetajasmiling smiley
Tegelikult lõpeb mul siis, 7 sept, kasutusperiood ära ka, aga loodan selleks ajaks oma kaalu stabiilseks saada. Et ennast mitte lõdvaks lasta, seksin enda uueks eesmärgiks 57, sest väikest kaalulangust püüda on püshholoogiliselt nagu lihtsam kui säilitada.

Aga ma ka siis nüüd sättima ja kohtumiseni, kullakesed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 24. June 2011, kl 05.50

Hommikustsmiling smiley

Pole vist terve nädala ,teil külas käinud-oli palju tegemist,sai vanas töökohas asjad lõpule viia ja tänasest algab minu uus elueye rolling smiley
Uue kuu algusest avame kohviku,muidugi ei tea ,kuidas see minu kaalu mõjutama hakkab,kuid ei tahaks ,küll,et veel lisaks tuleks-niigi visalt langeb.
Kuid,eks ravimid teevad oma osa ja minu arst tundis küll rõõmu,et püüan kaalu vähemaks saada,sest rohtusid pean ma tarbima,ja enam ma küll seda aega ei taha,kui veeretasin,end voodist välja
Näen ,et teil läheb ikka kenasti ja selle üle on ,mul tõesti hea meelspinning smiley sticking its tongue out
Soovin teile rõõmsat jaani järgset nädalavahetust ja olge ikka tublid

Minu hommikune kaal oli 84.2

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06smiling smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. June 2011, kl 08.03

Tere hommikust kullakesed!Minu kaal 75 aga mitte üks raas ei kurvasta sest pingutan kõvasti ja teen enda jaoks maksimumismiling smileyIssand kui vahva et sa Arethake said end lõdvaks lasta ja pidutsesid täiel rindel,sest elu tuleb elada täiega.Mul lausa silme ees su kaunis keha,see teeb õnnelikuks nii sinu kuid ka meid kes me sinna trügime.Olen rohkem kui kindel et saavutad selle kaalu mida soovid ja ka oskad seda hoida sest oled super tubli,kummardan su ees ja õpin hoolega.Eriti vahva oli see et üks väike trükiviga tegi mulle palju nalja aga ka see tegevus on väga vajalik,nimelt SEKSID OMA UUE EESMÄRGI 57hot smileysee oli maru ja kõkutan siiani!SEKSIN KA oma uueks eesmärgiks 70 ja katsun tasemel olla!Memm mul nii suur rõõm et tulid rääkima ja enda elust pajatama!Super et avad kohviku,tuult tiibadesse ja edu selles raskes ettevõtmises!Tean kullake mis tähendavad ravimid ja mõistan väga hästi mis tunned!Tubli oled et edasi rühid sest rohtudega on see väga raske aga neid peab võtma kui tahame terved olla!Väga tubli oled ja olen sulle väga toeks ja hoian pöidlaid sinu raske võitluse nimel!Kaunist nädala vahetust kõigile ja ärge heituge kui tuleb pluss,tühja temast oleme ju koos ja nii on kergem!Oi nüüd taipasin et paneme 2sept eesmärgiks nii et pean jääma 72kg juurde ka see on tõenäoliselt minule isegi suur väljakutse aga koos teiega olen tõeliselt tugev tükk!Soovin lõpuks kõigile päikest nii südameisse kui ka lõpuks taevasse et tujud paraneks ja energiat tuleks juurde!KALLI MU ARMSAD,ootan teid väga tagasi!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. June 2011, kl 20.19

Icc..karuke, ma alles praegu märkasin, mida olin sinna kirjutanud..sain peaaegu naerukrambid grinning smiley vot mis tuleb hoopis teha, et eesmärk saavutada! grinning smileygrinning smileygrinning smiley katsume siis ikka tasemel olla jah tongue sticking out smiley
aga sa oled maksimaalselt tubli, Karuke, et suudad oma tuju üleval hoida ja rajal püsida! Mul nii hea meel su üle, et oled nii tubli!

Memm, mis põnevad uudised! Tead, kohviku avamine on mu eluunistus muide, aga kunagi pole aega ega finantse olnud. Ma täna ka tegin maasika pavlovat ja siis veel üht teist kooki, vaatasin oma kappi ja kurvastasin, et kes kõik need head asjad ära sööb? sest söögi tegemine on ainus asi, mis mulle söömisest veel rohkem meeldib paraku.

Mul oli täna lausa kohutavalt palju suurem kaal, kuigi eile ma väga ei liialdanud, aga ju siis üleeilsed joogikalorid, khm, on mu tagumikule kaunilt ladestunudgrinning smiley aga nüüd püüan paar lahjemat päeva teha. aga ma tõesti imestan, siin nii paljudel on päevanorm 1200..minu jaoks võimatu! ma mõtlesin küll täna, et prooviks süüa 1200, aga ikka nagu nälg oleks, ampsad maasika siit ja porgandi sealt ja ikka mul koku tuli 1350 täna, kui kokkuhoidlik ma omaarvates ka polnud! aga nüüd lähen veel pikale jalutuskäigule ja loodan et esmaspäevaks on number natuke vähem piinliksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. June 2011, kl 07.09

Tsau mu armsad!Enamus meist ikka veel jaanidel,see on maru!Puhake ja nautige!Arethake pole see number sul ühtki kuskile su ilusale tagumikule ladestunud,päev paar kui tava elurütm tagasi siis on on su ilus number tagasi!Mul on ta ka praegu totaalselt segi aga suurem osa sellest on tavapärasest teine päeva ja õhtute rütm.Aga jube tore ikka see väike kirja aps sest siiani kõkutan,mu mehele ja lastele läks väga hästi peale ja mees sellega väga nõus!smiling bouncing smileyMina täna lähen mehega sünnipäevale Väänasse,tagasi ka esmaspäeval.Loodan et nr. päris 3kohaliseks ei lähe ja mitte söögi pärast vaid tõesti väikeste elumuutuste pärast.Tahaks juba väga teiste pajatusi kuulda et kus ja mis ja kuidas läks?Kallikesed ilusat nädala vahetust ja palju päikest!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. June 2011, kl 08.36

Hommikust tüdrukud! Kõigil pikad pühad, aga loodan, et kõik on väga rahul oma pidudegasmiling smiley

Karuke, kuidas sünnipäeval läks? Kui jutt oli Harjumaa Väänast, siis see on minu kodust alla 10 km smiling smiley Ma just üleeile käisin seal rattagasmiling smiley

Aga minu kaal on siis täna jälle täpselt 57,5. Arvestades, et jaanipäeva hommikul kaalusin ma 59, siis pole üldse hullusmiling smiley Vahepeal näitas nagu paarsada grammi vähem ka, aga no mis seal ikka, hea, kui ta paigalgi püsibsmiling smiley Eriti arvestades, et nii hullult pidutsenud pole ma ammu, jõin vist rohkem alkoholi kokku kui eelneva aasta jooksul grinning smiley Aga vähemalt olen rahul, et seal nädalal olen teinud 4 korralikku trenni ja jalutanud.

Vaatasin oma treeningupäevikut ja tegin natuke arvutusi - ja jõudsin järeldusele, et siinne süsteem arvutab ikka seda trennikalorite asja natuke valesti. No näiteks : kui ma treenin 4 korda nädalas, siis tähendab see Kaaluabi hinnangul keskmist treeningut ja ta pakub mulle kaalu hoidmise normiks 2160, treeningut arvutamata aga pakub 1680. See tähendab, et nagu peaksin nädalas trenniga kaotama kokku 7 x (2160-1680) ehk 3360 kcal, aga minu pulsikella järgi tegelikult kaotan nädalas keskmiselt 1000-1500. Aga eks ma jätkan seda enda jaoks optimaalse kcal normi otsimistsmiling smiley Ilusat nädala algust kõigile ja ootan juba kannatamatult teie muljeid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 27. June 2011, kl 08.44

Tsauu, mina ka tagasi! Kuidagi nii pikad tundusid need pühad praegu tööl olles ja kuidagi ei raatsi ennast töörežiimile sundida.
Kaal 69,0 - no mitte kuidagi ei raatsi keha sellest 69st lahti lasta. Õnneks suveperioodil tööpäev ainult 15ni, mis tähendab, et mul on aega oma kehakest raputada smiling smiley

2. septembri eesmärgiks sean jällegi 65kg. Kui peaks juhtuma ja ma selle 65 varem saavutan, siis pean natuke pausi smiling smiley Kuna aga puhkus alles ees juulis-augustis, mis kalorite lugemise koha pealt natuke keerulin aeg, siis ilmselt varem ma seda 65 ikkagi täis ei saa.

Nii tore on teie uudiseid ja positiivseid sündmuseid lugeda. Te oma positiivsuse ja naljadega teete mul alati tuju heaks smiling smiley

Loodetavasti teised jõuavad ka varsti netti ja meiega muljetama!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 27. June 2011, kl 09.00

Hommikut,kaal 74,800-nats jaanidest tõusnud,õnneks sellise söömise ja siidrite shampuste kohta ,mai nurisegi.Kuidas teistel jaan möödus?Ise ma homme Tartu,katsun ikka arvutisse ka pääseda,olge mõnusad,ootame nüüd ilusaid ilmasiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 27. June 2011, kl 11.41

Tervitus,

Ma nüüd ka jaanidelt tagasi ja loodan, et kaal on reedel sama, mis eelmisel korral… Hetkel on jah nii, et midagi head ta ei näita smiling smiley
Aga pidu sai peetud 5-päeva järjest ja joogiga ei koonedratud… Söömisega oli kõik tipp-topp, aga joogi kalorid on ikka nii salakavalad… Nüüd siis olen rajal tagasi ja säilitan kaalu, et varsti uesti natukene kaalu langetada…
Eile käisin sõpradega rulluisutamas ja oh mind küll… Kukkusin nii korralikult, et kõik kohad valusad, põlved lõhki, küünarnukid lõhki, käed katki ja marraskil grinning smiley Aga vähemalt sai eile vastu tuult korralik trenn tehtud… Ja ka jalutamas käisin eile grinning smiley Meie armas pealinn on ikka nii ilus ja mõnus, et lausa lust on jalutada…

Hiljem kirjutan veel aga andsin ednast lihtsalt märku, et ma veel olemas olen ja ei ole kadunud grinning smiley Suvi on ikka nii kiire ja tore aeg, et ei jõua siia arvutisse hetkel… Ärge siis pahandage… Aga ära ei kao ma kuskile, sest üksi on raske ja teie olete kallid…

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. June 2011, kl 04.43

Tere hommikust mu linnupojad!Tulin eile tagasi aga tööd olid kuhjunud nii ei jõudnud just nimelt väsimusest.Aias olin 12tundi jutti ja tterve nädal peab samas tempos uhama.Külalised tulevad laupäeval ja tahan et kõik oleks viimase pealsmiling bouncing smileyIlmselt küll Aretha viibisin seal kandis see Vääna-jõesuus ja siis läksime edasi Määra seal ka mehe sugulased,neil maru ilus talukoht,lust ja lillepidu.Nii harva kui väljas käin oli see nii mõnna!Söögiga ei liialdanud ja joogisoolikas ju mul kahjuks või õnneks puudub aga 5 lonksu õlut ikka jõin,muidu nagu valgevares teiste hulgas!Arethake minu arust oled sa super ja kaal sul lausa jumalik tongue sticking out smileyLiisake sa ju ka super tüdruk,sa vaata kus olid pikad söögipühad ja sa nii ilusti rajal,küll ma kadestan teid ,heas mõttes väga!Ka minu esialgne eesmärk jääb samaks 72 sest vist saab raske olema selle saavutamisega varem nii et ikka vanaviisi ja sihikindlalt edasi!Aivi ilmad võtsid sind kuulda ja on praegu nii ilusad ja tõesti su kaal on kenake arvestades kui pikad pühad olid ja ikka oled tasemel!Ilusat reisi Tartusse!Äkki ikka saad meid vaatama tulla!Londiste tore et oled tagasi ja veel toredam et olid sul ilusad ja vahvad Jaanid!Olen enam kui kindel et reedel sul jälle miinus ,oled ju super langetaja ja mega sihikindel!Sa mu kullake mul nii väga kahju et kukkusid ja said väga haiget,see on jube valus need kriimustused ja lõhkised põlved ja küünarnukid.Tead igas väga korralikus Apteegis on müügil Apteek soovitab Kriimusalv,ta on taruvaigu ja mesilasvaha baasil tehtud kodumaine salv,valmistatakse Põlvamaal,no on üka super haavade ja just marrastuste jaoks.Proovi leida mulle aitab väga hästi!Sul õigus suvi on nii tore et tõesti ei jõua nii tihti kui tahaks arvutisse aga küll me vastu sügist oleme jälle tihti siin sest suvi ikkagi lühike ja võtta tuleb mis võtta annab.Nii et mingit pahandamist küll ei tule,oled alati meile suureks toeks ja rõõmuks!Nüüd aga mu nukukesed kallan veel üks toober kohvi ja lähen õue seda nautima,linnud laulavad nii kuramuse hästi ja õues hea ülevaade tehtud tööst.Saan päeva plaani ka paika panna et kust alustada!Kaal mul paigal 75 ja see on super,ma isegi ei kurvasta kui reedel sama sest see tuhat korda ja enam parem kui tõus minu puhul!Otan ka teisi muljetajaid väga!KALLID NII SUURED KUI ISE TAHATE!Hoolin ja väga armastan teid kõiki mu armsad!
Teie karuke.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 28. June 2011, kl 15.26

Karuke, kuidas sa niii vara suudad üleval olla? smiling smiley
Ma magaks vist 12 ööpäevas kui saaks grinning smiley

Huvitav, kus Karmee on, niiväga tahaks juba uut tabelit.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.