Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. July 2011, kl 13.56

tere taas,tulin hinge tõmbama!Aivi küll on paha kui maailm keerleb,mul endal suht madal ka kui kohvi ei saa olen ka upakil,tõusma peab aegluubis,aga no mul kus see aeg,ikka ühest aia nurgast,teise!Loodan et sul täna tsipa parem et saad juba jalutama,ära liiga tee endale!Küll se puhkus lendab ikka ruttu,naudi täiega neid viimaseid päevi,pühendu endale ja tee parem mis ise tahadmküll pärast aega koristada ja muud teha!Ega ma päris puhas poiss olegi selle õhtuse söögiga,ikka juhtub et 8 võtan ampsu salateid või õuna,kuidagi selle suure rabelemisega on söögi isu märgatavalt tõusnud,kuid seal on mängus ka rohud mis raskendavad isusid taltsutada,ei teagi kas tõsta oma kcal sest jube pikad päevad aias ja kas seda saab üldse trenniks lugeda?Kuram kui palju küsimusi ja ise vastuseid ei oskagi anda endale.Memm tean millest jutt,mul oli küll baar,aga no neid pabereid mis tuli teha oli kilomeetri jagu,kõik venis ja vastused venisid.Peab raudne närv olema et sealt läbi närida,soovin sulle palju kannatust ja edu asja ajamisel.Kurb on jah et see kaal nii jamab aga jube hea et juurde ei tule,tahaks väga uskuda et kui läheb pisut rahulikumaks saad kaalu ka alla,raske on tõesti kui pead paigal tammuma!Eks ta ole nende aedadega ühele meeldib ema teisele tütar,mul praegu seda muret pole nii et kõik teen enda maitse ja ka eksimuste varal.Vahest läheb ka raha vett vedama sest vahest ilmastik,vahest kogenematus uute taimede osas aga isu kasvab ja uusi asju tuleb peale no ja riskid et äkki õnnestub!Loodama et su lapsed ikka ka sinu elutööd hindavad ja midagi ka säilitavad!Nüüd tagasi õue!Kodumaa ootab karukeselt tegusid!Oootan väga ka teisi et saaks õhtul lugeda!Kaunist päeva jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 06. July 2011, kl 16.18

Memm palju õnne kohviku avamise puhul,nii äge,edu kohvikulewinking smileyKaruke hea meelega aind puhkaks ja ei teeks midagi,aga kui lapsed lasteaias hea koristada ja kapid vajasid seda ,nüüd nii hea tunne kohewinking smiley Ootan ka teisi nii väga,kujutan ette et siit tuleb põnevat lugemist siis,aga nii tore on hommikul kohe ärgates siia lugema tulla ka praegu,hea et me ikka suhtleme,järgmine nädal siis õhtu poole siin,hommikuti läheb kiirekswinking smiley Ahjaa täna tuli siis vihm ka ära ,õnneks sain pesu õigel ajal tuppa,homme tuleb sõbranna Tallinnast keda pole kaua näinud, tuleb tore päevakewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 07. July 2011, kl 08.51

Tere hommikust,
Tulin andsin endast märku, et olen ikka olemas ja ei ole kuhugi kadunud… Suvi on nii kiire ja mõnus… Tegevust on palju- kohe väga palju… Olen seda kaalu värki nüüd vabamalt võtnud aga igal päeval märgin kõik korralikult päevikusse… Kui läheb kaloreid üle siis läheb, aga kaal on seisnud… Tundub, et see säilitmaine ei olegi mulle nii raske grinning smiley Olen ikka 58.4kg aga mitte rahul sellega… Säilitan veel seda hetkel ja siis võtan end korralikult uuesti käsile… Mul ju trenn nii nigelaks jäänud tänu sellele rulluisutamise kukkumisele… Aga olen käinud nüüd jalutamas, et täitsa end ära ei unustaks smiling smiley
Olge tublid ja ilusat langust kaalul, palju värskeid marju ja mõnusalt päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 07. July 2011, kl 21.34

Tsau kullakesed, mina ka tagasi!
Karuke, mul nii hea meel, et su tütrel ravi peal ja loodetavasti saab kõik ilusti korda. Nii tore, et sul on selline hobi aia näol! Ma tõesti loodan, et jõuan ise ka kord selleni, preagu minul jääb asi sageli raha taha, kõiuk tundunb nii kallis ja kogemusi ka pole, nii et mul pole oma aias peaaegu midagi, hea kui muru niidetud saan..aga ma nii alati imetlen ilusaid aedu ja kadestan!
Memm, kujutan ette, mida tunned..ma ise ei talu üldse bürokraatiat!
Liisa, ma ideaalis üritan täpslet samamoodi süüa nagu sina, aga palavaga sageli ei õnnestu confused smiley
Londiste, mul nii ha meel et su kaal ilusti püsib. Oleks mul ainult sama! Aga ma ei suuda ju mõõdukas olla confused smiley
Ise olin jälle 3 päeva Pärnus puhkusel..ohh kui mõnus oli. Seekord ööbisime Jahtklubis, imeline vaade ja tõesti vapustavalt armas koht, käisime filmifestivalil, kontserdil ja muudkui ..sõime. Ma tõesti ei tea, kas mu kaal läheb homme katki või ei grinning smiley Aga seal on niiii imearmsaid kohvikuid. Eile jõin kokku 5 kohvi, sest igalpooll oli nii erilisi kohvijooke, jääkohvid jne. Supelsaksade kohvik on mu uus lemmik. ja Piccadilly! See koogivalik võtab silme eest kirjuks! ja muidugi ei saanud üle ega ümber Stefanist, kus me käisime kesköölgrinning smiley Ja ma sain endats võitu, ei tellinud pizzat, jõin ainult oma rummkoolat..aga mehe pizza oli nii suur, et mulle toodi poolvägisi taldrik..ja mis seal salata, sõin peaaegu veerandiku ja see oli väärt iga suutäit! Muidugi sai ujutud hullu moodi - kui soe vesi!, ja jalutatud, veinitatud...siis tänavatel need jäätisekärud ja kõik need rõõmsad ja õnnelikud inimesed, pargid, päike ja jasmiinilõhn..ja šoppasin ka mõnuga, soetasin paar seksikat kleitismiling smiley Pärnus on imeliselt hea olla seal linnaruumis. ma ei tahaks sealt kunagi lahkudasmiling smiley ma olen nii mõnusalt päikesest põlenud ja puhanud, ja jõin ka ühe oma lemmiku bacardi Breezeri rannas ära, kuigi üldiselt üritasin piirduda rummi ja coca zeroga. Teisipäev läks mul totaalselt hulluks päevaks, sisaldades muuhulgas hotdogi, hiigeljäätist ja öist pizzat, lisaks hulgaliselt alkoholigrinning smiley eile olin ikka enamvähem korralik, aga siiski ületasin kaloreid ja täna sõin kogemata alla BAVi.arvestades et nädalavahetusel oli ka jube pidu, siis ma pakun välja et üllatan teid homme meie duelli suurima plussiga läbi aegade. aga no niii metsikult tore oli, et ma ei suuda isegi kahetseda!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. July 2011, kl 05.02

Tere hommikust armsad!Teate nüüd tulen juba tõesti nutt peale 77,kaalun juba tõsiselt ravi lõpetamist,see teeb isegi minusuguse optimisti haavatavaks.Arvestasin oma aiatöö kcal nädala keskmise ja see on 1500-2000 ja nii igapäev,ei ole sinna arvestanud kõndimisi mida on ka tegelikult palju aga arvaestasin ainult konkreetseid tegevusi,kaevamine,muru niitmine jne.selle koormuse juures söön ette nähtud kcal ilusti täis,vett hoolega,toit väga mitmekesine ja tervislik aga olgu nii ta on ja enamaks ma polegi võimeline sest inim võimetel on ka kuskil piir ja mina rohkem küll ei suuda teha niigi varisen õhtul kokku nagu tossupommmoody smileyLondiste tore et end näitasid,tõesti on suvi imaline aeg ja tulebki elada täie rinnaga!Kas su haavad hakkavad paranema?Kas leidsid selle salvi millest rääkisin see on imeline vahend muidugi on ka aloevera gel GNLD see on kallis aga ka super hea sain sugulaselt ta tegeleb selle müügiagendina,mulle väga meeldis sest olen pidevalt lõhki.Issand kui tubli et saad ilma vaevata väga kaalu hoida,see super hea,minul hakkab ülejõu minema,tee mis sa teed ikka tõuseb.Minul sõid linnud suure kirsi puu ööga tühjaks no tuli ahastus,oma süü ei pannud katet peale ta nii suur puu ei ulata isegi hüpates mitte,panin küll plekk purke ja lindikesi nad ilmselt naersid,et loll mutt ei meie neid karda,täna katan mustsõstra ja punase kinni ehk saab sealt midagi aga nad ju mul veel nii noored!Aretha sul õigus et see mega kallis ja oskused on veel nigelad ikka eksin vahest valikuga just nimelt okkaliste suhtes,küll põlevad küll külmuvad või lumi murrab nii et tuleb jälle uuendada sest loodus tühja kohta ei salli ja nii ma korjan raha veits haaval talve jooksul siis saan ühtteist lubada aga iga aasta veits targemaks.Küll oli vahva lugeda et puhkasid hästi ja nautisid nii elu ja toitu jne.Mina küll ei usu et su kaal on suurem,ujusid ju selle kõik tasa ja ilmselt rohkemgi veel.Ma ole 2a vee äärde saanud,mitte et ei tahaks vaid olen kaalu kompleksis ja ei suuda end lahti riietada,see mu kõige nõrgem lüli.Sul pole vähimatki põhjust kahetseda oled olnud mega super tubli ja oled igati ära teeninud puhkuse sellest kõigest.Aivi aga mina polegi vihma ära oodanud kuskil müristab suht lähedal aga ta vist teab et pean kaalu alandama ja ise vett tassimasmiling bouncing smileyKuidas oli päev sõbrannaga?Kindlasti oli väga tore,mulle jätkus isegi paar tundi koos olemist et tunda end hästi,saame ju kokku maru harva.Nii kullakesed võtan veel kohvi ja õuehot smileyLoodan et kõigil teistel täna ilusad nr ja ilusat päeva!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. July 2011, kl 07.44

hommikust

minu kaal 84.9
ilusat päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.32

Hommikust
Minul kaalunumber täna 68,9kg. Liigub ikka alla poolesmiling smiley
Karuke tervis ikka eelkõige...vaja kuur ikka läbi teha, pooleli jätad, siis võibolla hiljem vaja uuesti kuur ette võtta, see ju veel viletsam variant - nii et pea vastu, meie oleme sinuga.
Aretha, sa ei peagi mingeid süümekaid tundma, elu on elamiseks, ongi vaja oma hinge ka hellitada. Mina ausalt öelda tunnistan, et minule meeldib süüa ja eriti kui veel hea seltskond.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.05

Hommikust! ma võtsin ka siis end kokku ja vedisin kaalule. Algul näitas 58, aga siis jäi ikkagi 57,5 peale pidama, nii et 0,5 kg plussi siis kukkus seekord. Huhh, ma tõesti kartsin palju hullemat. Aga no pole midagi, homme-ülehomme jälle sünnipäevade kadalipp ees ootamas grinning smiley

Täna hommikul sõin hunniku meloneid ja värskeid ploome, no küll on suvi ikka tore aeg! Ainult et ma ei tea, mida nüüd hiljem süüa, et tasakaalu saada smiling smiley

Karuke, ära kurvasta kullake, ainult kannatust-kannatust-kannatust sulle! ravikuur saab läbi ja siis näed ainult teistpidi liikuvaid numbreid! ja mõtle samas ka sellele, et tegelikult on ilus ja kaunis aed 10 korda väärtuslikum kuskil rannas peesitamisest. keegi meist ei tohiks ära unustada, et eelkige on meie väärtus selles, missugused oleme inimestena ja alles seejärel on välimus ja kaalunumber..aga jah mis salata, eks isegi kipun unustama seda...aga ikkagi Karuke, nii hea südamega, hoolivaid, töökaid ja positiivseid inimesi kui Sina on tõesti maailmas vähe!

Karmee, õnnitlused mõnusa languse puhul! Minul on ka kõik söömise ja kokkamise ja veinidega seotu peaaegu hobi ja eks ma üritan mitte liiga palju stressata...aga ju siis on vaja õppida mõõdukust, et mitte loobuda kõigest, aga samas suuta hõrgutisi maitsta just parajas koguses.

Memm, sul ka vist stress paneb kaalu langema smiling smiley edukat sebimist ja anna meile ikka teada, kuidas su kohvikuga läheb!

Lõpetan ka oma jääkohvi ära ja siis täna suurem koristuspäev kodus, kavatsen maja täiega puhtaks teha, kui vähegi jõuan.
Ilusat reedet ja nauditavat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 08. July 2011, kl 10.20

Tere tüdrukud! smiling smiley

Karuke, olen teistega nõus, et tervis ikka ennekõike. Sa ju nii tublilt langetasid kaalu, küll see kaal sul peale ravikuuri ka jälle ilusasti langema hakkab. Lihtsalt see ideaalse numbrini jõudmine lükkub edasi, aga ma olen 100% kindel, et sa sinna jõuad!

Ma hakkasin täna juba kahtlustama, et kaal katki. Jälle täpselt 69,0. Kui kaal nädala sees juba näitabki madalamaid numbreid, siis reedeti raudpolt ikka 69,0. Ooo happy day ma ütlen smiling smiley A no eks tuleb edasi rühkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 08. July 2011, kl 17.12

tere minu kaal 75 ei liigu kuhugi ja ei tõuse ka õnneks,suht kiire päev ja esmapäev pean erandkorras Tartu minema ,seega tööle ehk teisipäev õnnestub saada,ma väga loodan,kena suve teilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. July 2011, kl 18.26

TERE TAAS!Olete ikka maru tublid!!!!!!!!!!!!Tänud mõistmise ja toetuse eest,võtan teid kuulda ja lähen raviga lõpule,eks näis mis välja tuleb!
Kui läksin hommikul välja siis selgus et mehe ratas läinud mis läinud,minu oma seisis alles,vist ei jõudnud või mahtunud peale!!angry smileyeks nad tulid vasest kaabli järgi mis elektri mehed suurte rullidega hoovi vedasid ja arvasid et siin neil maru turvaline,kaabli valvasin küll ära aga ratta hinnaga,no teeb ikka viha küll.Politsei tegi küll avalduse aga mina ei usu et leitakse,kui siis mingi tobeda juhuse tõttu.Nüüd pean hakkama uksi sulgema ja aiast asju ära panema,mine tea ehk tulevad veel kaema,rattad olid otse magamis toa akna all,no on proffid ja mu suur paks koer ei kuulnudki neid,vist olid vildid jalas ja hirmu nad ei tunne üldseAga sea temp,aasta tagasi ostsin mehe sünnaks ja saime koos ratastega sõita,nüüd on jokk!Tuju olu rikutud ja rikkusin ise ka veel takka otsa sest suure vihaga õgisin kõike ja ohtralt,nüüd kahetsen ja pean homme tasa tegema,vot ei allu alati mõtted ja teod kokku.Harva kui mind saab nii endast välja viia ei mäletagi,vast siis kui esimese ravi kuuri aeg taipasin et kaal kasvab ja ma ei saa midagi muuta,kui tahan elada pean neid ka õgima.Kuidagi nüüd neid halbu sõnumeid tuleb mul aknast ja uksest,algas elektrist siis tütre haigus siis enda haigus uuesti tuli külla ja nüüd ratas ei tea kas nüüd on kõik ja loodan et hakkab paremaks minema muidu muutun vanaks torisevaks eideksthe finger smiley
Aga teie üle mu kallis on mul hea meel sest enamikel langus ja teistel kaalu säilitamine see kõik on super hes .aretha väikest tõusu ei pea miskiks see ju sul homseks läinud küllap tead seda isegi sest oled nii tubli,armas energiline naisuke,küll tahaks teie moodi olla ja nii tugevaks saada aga see õppimine on nõnna raske!Lähen nüüd niitma ja siis pean masina ära peitma luku taha enam ei julge nagu vanasti kõik välja jätta!Kaunist nädala vahetust kõigile ja ikka suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 08. July 2011, kl 21.19

OI Karuke paha lugu, on ikka inimesedsad smiley,usun täitsa et viib endast välja,ole tubli ja pea vastuwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 09. July 2011, kl 08.29

Mul kaal 67. Vabandused et eile arvutisse ei saanud. Täna vihula mõisa pulmaminek, hoidke palun pöialt, et itaaliatoidud oleksid kalorivabad :-) Kallistan teid kõiki!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. July 2011, kl 06.08

Tere musid!Palusin ju vihma nüüd sain koos rahega,lilled puruksyawning smileyvot palu veel!Aga see on loodus ja selle vastu ei saa,hea ju et katus paigal ja lilled kasvavad uued kus nad pääsevad!smiling smileyOlen magamata sest minu hiir vaikses kodus on nüüd pidev öösel kondamine sest need vase rullid ja eskud ikka minu hoovis,pean vist palka küsima et valvan öö otsasmiling bouncing smileyKuram need vargad on nii julged et käivad isegi mitte väga pimedas,tunne et on kohalikud ,ehk teavad et enamus aja olen üksi,kes neid teab aga julged on nad küll,mina ka ju julge tükk ,kohe õue ja lärmama!Loodan et ehk homme viiakse mujale,muidugi keegi ei taha seda jama enda hoovi aga no mina helde perse kuidas sa ära ütled ja nüüd ise hädas!Doucier minu pöidlad on sinu päralt,pea vastu!Aitäh Aivike,mis mul üle jääb pean vastu pidama,elu on elu ja mitte alati roosiline!moody smileyKuulge tibukesed kus te ülejäänud olete et ei anna endast märku?Karukesel hakkab niimoodi kurb,tahaks jubedalt teada mis toimetate ja kuidas läheb?Minul läheb tõusva tähe all,enam ei vihasta ka sest mõtet ju pole,lähen eluga edasi ja teen kõik õigesti,see on põhiline!tongue sticking out smileyLeidsin selle suure kaevamiste käigus jälle hobuse raua,mul neid nüüd juba 6 küll nüüd hakkab õnne tulema sest see viimane leid oli ikka mega suur,vist torihobuse oma!Ühe päris piraka kuuli ka lisaks,meilkui puid maha võtsime oli puudes palju mürsu kilde küllap olid siin kõvad lahingud omal ajal!No vot niisugused lood on meil ja minuga!Oootan väääga et tulete piiluma ja lisate elule värvi!Mega kallid ja kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. July 2011, kl 09.13

Hommikust kullakesed! Oi Karuke, kas ei tee viha! Tead, oma käega keeraks sellistel kaela kahekorra! Meil ka öösiti muudkui rattad väljas, pole selle peale tulnudki, et ära võidaks viiasad smiley

Aga nii äge, et sul juba nii mitu hobuserauda! Ega see õnngi tulemata jää! Mul siiani alles üks ukse kohal smiling smiley

Doucier, naudi pulma! Itaalia toidust saab küll valida ka tervislikke alternatiive ja hea on see, et palju oliiviõli ja juurvilju. Ma armastan meeletult itaalia kööki. Salateid võib täiesti rahulikult süüa õnneks!

Liisa, mul täpselt sama. Kaalumispäeval oli pluss, aga täna olin oma 57 tagasi. Kuigi eile õhtul sõin šokolaadismiling smiley Ma olen vaadanud et isegi õhtuti võib magusat süüa, kui väga kaloritega üle ei lähe.

Mul siis täna ees otaamas 2 suurt sünnipäeva. Peasi, et ma jooma ei kuku, siis ei söö ka liiga paljusmiling smiley

Ilusat pühapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 10. July 2011, kl 09.28

Hommikust kõigile,

Südamest loodan, et saan reedeks ka miinuse tabelisse... Täna on 200g rohkem, kui reedene kaal... Aga ei pabista... Reedeks on alati 0-ring käes aga see nädal loodan juba miinust jälle kohata Kui ei ole lootust siis ei ole ju midagi enam …
Kui kasvõi 100g langeb, olen juba omadega mäel.
Alustasin siis eile jälle natuke trenniga, tegin DVD-I järgi harjutusi… On ikka rasked asjad välja mõeldud, aga tore ka… Täna on tagumik ja jalad ikka suht kanged grinning smiley

Karuke- Peaasi, et ma sai vett ja energiat juurde, lilled kasvavad uued ja veel ilusamad…
Oh sinul on ikka koorem selga antud nende vase rullide näol... Ja nii kahju sellest rattast, ma kohe nii vihkan vargaid... Mul on läinud ka koridorist kunagi mõner maastikurattad… Mina paneksin sinu asemel aiale sildid:

"Võõrasse aeda astumine keelatud, muidu saate haavlid omale tagumikku " grinning smiley

Olen kuskil ka taolise mõttega silti näinud, tundub, et aitab grinning smiley
Aga muidu sulle palju kallistusi ja ka sinu tütrekesele palju kallistusi… Olete ikka tublid ja armsad…

Aretha- Ma isegi ei tea, et kuidas ma selle kaalu nii ilusti olen saanud hetkel püsima, aga vb sellega, et mõnel päeval kalorid kõvasti üle ja siis jälle natsuke puudu... No üks õnnelik naine olen hetkel sellega lihtsalt... Aga sinul ikka nii ilus kaal, tahaks ka vasrti selleni jõuda… Kui mitte suvel siis sügisel kindlasti… Siis, kui ei ole suve kiirustamist (peolt-peole) grinning smiley
Sinule aga mõnusat sünnipäevade lainet ja lõbutse ikka korralikult grinning smiley

Doucier- Nii armas kirjutis ja lotus, et Itaaliatoidud oleksid kalorivabad grinning smiley Kas siis olid? Aga nii armas, et inimesed ikka abielluvad ja on leidnud teineteist… Teeb kohe südame soojaks…



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 10.07.2011 09.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 12. July 2011, kl 00.09

Terekest
Suured vabandused hilise tabeli pärast, läks täitsa meelest, arvutisse ei satu kuidagi. Aga siin ta on.



Järgmine kaalumine 15.07.

Suvel ikka kaalu alandamine suur tükk tööd - külalisi käib palju läbi ning pole seda rutiini, mis aitab kaalu alla poole saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. July 2011, kl 06.43

Tsau kallikesed!Täna vist us torm tulemas,jube,jube hall on ja mu suur kutsa väriseb,ilmselt kuuleb kuskil müristamist,väike aga ei tee numbrit!Neil on kõik vahetuses väike tunneb end suure ja vaprana ,suur aga on rohkem sülekoerhot smileyAitäh Karmee ,meil nagu alati üks ilusamaid tabeleid,ainult minu keha on kindlalt otsustanud SUVEKS PAKSUKS!smiling bouncing smileyLondiste ma pean ütlema et lapsed 6a tagasi panid puust sildi nalja viluks et (SIIN VALVAVAD KARUD!)no ja nüüd läks see nali maksma ratta!moody smileyMuidugi olen kindel et reedeks sul ilus miinus jälle kirjas,oled mega tubli!Lisaks teed hoolega harjutusi ja see viib alati edasi!Nii mina kui tütar täname südamest heade sõnade eest!Ta hoiab täiega pöialt kõigile!
Aretha pane kindlalt rattad ära ,ma ka olin kindel et minuga need asjad ei juhtu aga võta näpust,neid ei takista midagi,olid ju minu rattad lausa akna all!Soovin sulle palju pidustusi,sind nad ei löö kuidagi rivist välja ja saad ja oskad kaalu hoida super hästi,küll tahaks ka neid oskusi!Tüdruk ütleb et oled mega kõhna ja raudselt super kena!
Täna pean kurke sisse tegema,kuna tundub et õues vist täna midagi välja ei tule.Teen ka kohe söögiks värske soolakurke,neid hea ampsata vahelduseks!Pean vist turul ka käima mädarõigast ostma,seda mul veel endal ei kasva,see hoiab kurgid hästi krõmpsud.
Teile mu kallid aga ilusat päeva ja palju tegemisi,pidustusi,sest millal siis veel kui mitte suvel!Lõbutsege,elage ja nautige ige suve hetke juba ju peaaegu suve keskpaik,polegi palju jäänud!Suured kallid ja edu kõiges!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 12. July 2011, kl 09.30

Tere tormihommikutsmiling smiley Karuke aitäh heade sõnade eest! Suvi pole veel läbi siiski, kui kuuri saad tehtud, küll siis jälle kaal ka teistpidi liigub! Ja tead sa ajasid mulle preagu hullu soolakurgi isu peale!

Karmee aitäh et kiirel suveajal leiad aega veel tabelit nikerdada, ma ei suuda toite kirjagi panna, nii kiire on!

Londiste, saad raudselt miinuse kirja, sa oled nii otsusekindel ja sihikindel, teed tublilt trenni ka veel. Minul näe liigub muudkui pool kilo edasi pool kilo tagasi..nagu kunagi mingis minu titeaja lastesaates tigu liikus..kaks sammu edasi, kaks sammu tagasi grinning smiley

Panin jälle hommikusöögiks maitsva meloni pintslisse ja nüüd maale sõitma! Kott on puuvilju täis, võtsin just värske leiva ahjust ja omatehtud kalja võtan ka kaasa. See õnneks hea lahja jooksmiling smiley

Loodan, et jõuan reedeseks kaalumiseks tagasi. Seniks kõigile ilusat rajalpüsimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. July 2011, kl 05.17

Tere tibukesed!Saan aru küll et suvi nii kiire aeg aja te ei jõua siia,kuid mina nagu Ipea kohal ja annan aru!Kuigi blogidesse ei jõua ja ei taha kurba juttu ajada seal,see mõjuks ka teistele masendavalt,nii et ootan paremaid aegu et saaksin kirja panna midagi ilusat ja saaks ka teistele toeks olla!smiling bouncing smileyEile tegin siis kurke ja 3kg kiir kurke et kohe süüa,täna juba ammustasin ja olid päris head,kalorid olematud ja mulle väga maitsevad.
Esmaspäevast panin omale eesmärgiks -2000 kcal päevas,aiatöö seda ka võimaldab kuigi väga väsitav.Tulemus on praegu -200 aga sellest tegelikult suurt numbrit ei tee,kuna minu keha võib ümber mõelda ja reedeks jälle +is olla.
Eile toodi 3tonni puukoort selle pean laiali tassima ja puude põõsaste alused korda tegema ja muidugi tegelen oma uue kiviktaimlaga kus põhiliselt tulevad kuuselised neile jubedalt meeldib seal koore all.Nii et tööd kuhjaga.Ilus silmale ja loodan et hästi ka kaalule!
Arethake võta aga heaks ,see tuleb tõesti südamest!Küll on tore et sõidad maale,seal juba igav ei hakka!Rahmeldamist jagub ka tavaliselt hot smileyIlusat olemist ja ära unusta ka puhata ja mängida!
Teised mu armsad olge ka tublid ja elage end välja suvel nii palju kui saate!!!!!smileys with beer
Ma küll igatsen väga teie seltsi,kuid mõistan et pole lihtsalt aega ja küllap ka aega praegu sellega tegeleda,küll me sügisel oleme rohkem koos!
Kaunist suve!Kallistage ja armastage lähedasi ja üldse elu,sest meil ta ju ainuke ja kordumatu!
Armastan teid südamest ja kallistan väga kõvasti!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 14. July 2011, kl 08.36

Hommikut,sain alles tööle ja laps haigesad smiley jälle sinineleht,kohutav lausa.Ometi suvi võiks ju haigusi mitte olla.Aga me lähmegi kohe arsti juurde,teistele ilusat suve nautimistwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 15. July 2011, kl 06.07

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Minu tänane kaal 84,6

Ilusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. July 2011, kl 06.38

Tsau tibud!Nüüd aruanne,kulutasin igapäev -2000,sõin korralikult ja tulemus 76,8.Hea et miinus kuid nii tapva tulemusega,arvan et pole suuteline niimoodi kaua vastu pidama.Jätkan küll veel see nädal ja katsun -1500 teha,et vaadata mis toimuma hakkab!Aga sain vähemalt ülepika aja väikse,suure miinuse enda jaoks!
Aivi küll on paha kui lapsed haiged!Soovin väga et saate rurru abi ja saate ka ruttu terveks.Kahju muidugi et ka suvel lapsed haigestuvad aga midagi pole teha tuleb ka see aeg üle elada!Pehmed paid sulle ja su tibudele!
Memm väga tore et sul ilus miinus!smiling bouncing smileyKuigi olid napi sõnaline usun siiski et oled rahul ja õnnelik!Kuidas sul kohviku saaga edeneb?Palju jõudu ja edu sulle,suured kallid ka peale kauba!
Praegu küll sajab aga mulle oli hädasti vihma vaja sest käed on hetkel maani ,ei tahaks vett ka veel tassida!Eile tassisin ära see 3tonni koort koos mullaga ja koorisin ka uue platsi aluse kus sai ka koore kiht peale ,nüüd ootan kui veidi raha koguneb ja ehk saab sügisel uusi asju istutada,sügisel need lõpu müügid suht odavamad.Siis saaks ühe poole aiast juba nii korda et oleksin rahul!Aeg tormab jube ruttu,tõesti ei jõua isegi kõiki blogisid lugeda,rääkimata kaasa rääkimisest!
Täna mul jälle ka suur rõõm,sest mu mehe raasuke jõuab koju,oi seda õnne!hot smileyMa arvan et ta jääb ka minu tööga rahule ja saan palju paisid!spinning smiley sticking its tongue out
Palju,palju õnne ka teie peredesse!smiling smileyja muidugi väga ilusaid nr.kaalu rindel!Ootan väga teie poste ja tulemusi et saaks rõõmu tunda teiega ja uhkust tunda ka teie tulemuste üle!
Olge tublid ja palju kallisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 15. July 2011, kl 09.25

Hommikust,
Paramararaa, minu kaal on 58.3 seega olen -100grammi alla saanud, ise olen täitsa rahul omadega smiling smiley Kuna alustasin nende Jiliani treeningutega siis on käsil nagu rohkem keha vormi ajamine, kui kaalu langetamine… Sest peenike inimene võib ka lodav ja vormist väljas olla ju grinning smiley Postitan teile oma tänase blogi postituse ka:

Jagan siis teiega oma “Jillian Michaels - 30 Day Shred” edenemist. Täna oli käsil 1-leveli 5-s päev ning ei ütleks, et on kergemaks läinud winking smiley
Mind paneb imstama see, et minust märksa suuremad ja halvemas vormis on selle trenniga alustanud… Aga lõpuni on neist jõudnud ainult mõni üksik! ! !
Aga killer on see tõesti grinning smiley Ma enda arvates olin suht keskmises vormis, aga pidin esimesel ja teisel päeval lihtsalt otsad andma… See oli ikka väga kohutav, süda oli paha ning lihased tulitasid…
No muidugi ma ei hellita ka nende harjutustega, on võimalik teha raskemat või kergemat versiooni harjutustest… Ja mina muidugi teen seda raskemalt (et tulemused paremad oleksid) ning hantlite kogu raskus on mul 4,5kg spinning smiley sticking its tongue out
Julgen juba kõigile seda soovitada, uksuge mind- Te ei kaota sellega midagi- teil on võimalus ainult võita… Koos soojenduse ja venitusega võtab kõik aega ainult 28minutit smiling smiley Mõnusat liikumist kõigile smiling smiley


Loodan, et oleme veel kõik ilusti rajal ja ei pea loobumise plaane smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. July 2011, kl 09.26

Tere minu poolt ka! Ma täna astusin õudusega kaalule, sest eile sõin ka säilituskaloritest üle, jõin öösel siidrit kinos, oli ikka äge päev eile...aga kummalisel kombel näitas kaal täna 56,6! kontrollisin kohe mitu korda üle, aga ikka oli sama number! võimalik, et see meeletu värskete asjade sisse ajamine on nii mõjunud, arbuusid-melonid-kurgid lähevad kilode kaupa ja seedimine on nagu pardil grinning smiley aga võibolla lihtsalt kehas veepuudus, sest eile ununes veejoomine küll sootuks.

karuke, nii kift, et sul miinus! ja nii äge, et su aed nii ilusaks saab! mees kindlasti niiii õnnelik,et tal nii tubli naine! mina küll viimasel ajal loru, aina puhkan, täna katsun vähemalt koristada ja pesud ära pesta, aga õhtul mu väga hea sõbranna sünnipäev, kes muidu elab portugalis, me pole pool aastat näinud, nii ootan kohtumist ja küpsetan isegi ühtteist kaasa, nii et täna õhtul küll üht mõnusalt patust pidu oodatasmiling smiley

Memme üle mul ka hea meelsmiling smiley sul ka ikka ilusti kaal liikuma hakanud!

Aivi, head paranemist lastele! Tean seda tunnetsad smiley mul juba nad veidi suuremad ja enam nii kergelt haigeks ei jää, tuleb sul ka see aeg! mäletan eelmisi suvesid, kus ise õieti õuegi ei saanud. preagu aga saan ainult jubedusega vaadata, kuidas nad iga päev pool päeva meres istuvad, hambad suus lõgisemas. ega nad ju ilmast ei hooli. aga eks ma ikka kardan külmetamist ja jooksen muudkui rätikutega järel, aga nad sõidavad ju ratastega eest minema! eriti see neljane mul, ronib aga merre, lained löövad üle pea, siis kui lõpuks poole tunni pärast välja tuleb, väriseb nii, et ei saa sõna suust, aga ikka on vaja kohe uuesti minna! ja ega ma väga keela ka, las karastavad. vahel mõtlen küll, et kas on ikka õhtul kl 9 vaja ilma riieteta ja märgade ujumispükstega rannast tagasi sõita rattaga, aga ei mina nendega jaksa võidelda.

ma siis nüüd haaran oma kodusel lohel sarvist ja püüan siin võidelda tolmurullide ja mustapesuhunnikutega ja loodan, et ma sünnipäeval päris lolliks ei lähe. nädalavahetusel sõidan haapsallu, käin ämmal külas ja väga tahaks merepäevadele ka jõuda, aga ei tea kas õnnestub.
teie aga olge edasi tublid! kalli ja pai kõigile suvetüdrukutele!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 15. July 2011, kl 09.29

Minu tänane kaal 69,3kg. Nädalavahetusel tulid külalised ja minul polnud mitte mingit vastupanuvõimet heale toidule. Tuli küll pluss, aga ma siiski rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 15. July 2011, kl 13.21

Tere kaal 75,300,mul selline tunne,et loodudki mulle see75sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06smiling bouncing smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. July 2011, kl 04.35

Tsau mu kullakesed!No ma kohe pean hommikul kirema,tõesti olen pigem kukk kui karusmiling bouncing smiley ei saa kohe hommikuti vait olla aga see hommik kiren vist hääle ära!!!!Nimelt minu kaal on täna 76,5 pühapeeretus kui õnnelik ma olen!hot smileyMõtlen praegu et mis mu keha küll vahest mõtleb sest eile ei saanudki õue ja sõin veits üle ka et mis valem see nüüd oli et ta nii näitas?
Londiste õudsalt vahva et sul jälle nagu alati miinus ja veel toredam et leidsid endale veel ühe trenni mida vihtuda!Ma arvan et sügisest hakkan ka seda harrastama sest siis ju pole aias enam essugi teha ja pean liikuma ikka edasi!
Aretha sa oled ikka super,mis lohest sa räägid?Sinu tulemusi vaadates jookseb ju suu vett kui tegija sa oled!Toredat Haapsalus olemist,loodan ka et äkki jõuad merepäevadele ja räägid meile elamustest!Ämm vist saab šoki kui sind näeb oled ju nii pilpaks jäänud,usu hakatakse kohe kõike head ja paremat pakkuma ja sul pole põhjust ka loobuda sest oled igat ampsu ära teeninud kuhjaga!smiling smiley
Karmee see väike pluss pole tõesti põdemist väärt sest see kaob sul mõne päevaga lihtsalt see peo toit pole veel sinust välja tulnud,usun tõesti et see just nii ongi!
Aivi pole siin midagi kurvastada ja küll see 75 ka sinust lahti laseb!Pole sa ju loobuja ja teed tööd ja näed vaeva ja iga su pingutus lõpuks kroonib sind edu!!!!Hoia oma ilus peake ikka püsti ja ikka edasi!!!!spinning smiley sticking its tongue out
Ma nüüd mõtlen et mis edasi kas katsetaks hoopis võtta see nädal kergemalt ja vaadata kuidas kehale meeldib saan ju iga hetk ümber reastuda kui mõni päev näen halbu tagajärgi sest paraku olen igapäevane kaaluja.Tahan ikka näha mis ja kuidas üks või teine asi mõjutab mu kaalu.
Oi veel üks super uudis,lapsed kinkisid meile musiga 3puhkepäeva Ottepää spaasse!!!!!See oli nii armas tütrekese poolt et võttis minul nagu alati vee jooksma.Vaatame nüüd ja peame plaani millal saame minna,ma pole Otepääl käinud ka nii et topelt elamus!!!
Praeguseks panen oma mulgu kinni ja lähen hoopis tomateid kastma,ma nii õnnelik et olen valmis tervet maailma kallistama ja usun taas endasse!
Teile mu linnupojad ilusat nädala vahetust ja kõike kaunist teie ellu!
Suured kallid mu armsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 16. July 2011, kl 12.38

Ja ta langeb siiski - kaal 68,8.
Kirjutan varsti-varsti pikemalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. July 2011, kl 06.30

Tere taas nukud!Arbuus on praegu mu lemmik,küll ta on heathumbs up.Mu väga hea kaaslane (muruniiduk)andis otsad,lagunes kohe väagagi koost,ka raud ei pea sellele valule vastu!thumbs downMina aga hetkega töötu kuna kõik muu on ära lakutud ja silutud!Õnneks meheke kodus ja loodan et ta mu lemmiku korda teeb ruttu!spinning smiley sticking its tongue outPool peret jääle koos ja nad tervitavad teid!
Liisa sa oled tubli ja muidugi langeb kus ta pääseb,kirjuta jah varsti!!!!
Ilusat nädala vahetust!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.