Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. June 2011, kl 11.55

tere kulla tüdrukudsmiling smiley

Karuke mul nii kahju,et sinuga selline lugu juhtus,kuid eks said soovitusi ja tead nüüd,kuidas edasi toimetada
arethta,oled tubli,kui soovkaal täis ja oled puhkuse välja teeninud sellega,ei pea kcal lugema
Londiste ravi ennast,nohuga on see rumal teema,et see kipub krooniliseks minema,kuid äkki oled millegi õitseva asja suhtes allergiline
minul on ikka nii ,et ei peast ega jalust edasi,üks päev on kaal langend teine päev on tõus
tänasest võtsin kohustuseks igapäev vähemalt 10000 sammu teha,eks näeb,kuidas õnnestub
eks tööpäevadel on lihtsam,need täis teha,kui vabal päeval
Jäätist ma söön ja viimasel ajal olen söönud õhtu,kui kcal täis ei saa,leidsin väikesed jäätised poest,1 kaalub 39 gr-kcal annab ligi 120,nii,et pole hullueye rolling smiley
nii olengi koju ostnud karbiga 10 tk seessmiling smiley,kuid jah sealt tavaliselt suurem kogus rändab mehe kõhtu ja roksi on ka jäätise maias
Ilmad on ilusad,kindlasti olete mõnusalt pruunid,Kõike ilusat ja toredat,olge ikka tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 06. June 2011, kl 17.00

Karuke ilusat paranemist,kallid suuredwinking smiley Aretha käi ikka meiega lobamas siin,aga super tubli,et oled oma soovkaalu ja enamgi veel saavutanud,naudi ilusaid ilmu ja lühikesi riideidsmiling smiley Ise ka tänasest tubli ja nii jääbki,masendav ma pole eriti kuskile liikunudki,selle ajaga oleksin pidanud juba päris palju kaotama kilosi....aga nüüd ma hakkanwinking smiley Tabel muidu igati kobe meil,tubli tegija meil ikka -karmee tänudwinking smiley Aga nüüd jälle välja lastega,olge mõnusadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. June 2011, kl 05.41

Tere mu kallid!Memm kullake ma kohe ei tea mis selle kaaluga sul teha annad ju endast200% aga tore on see et oled positiivne ja ründad edasi!Aivi sa oled ju ikkagi tubli ja tõesti liigud ikka languse poole ,tasa ja targu ongi ju õigem nii ta salvastub kõige paremini.Ilusaid päevi lastega õues!Karmee aitäh veel kord ilusa tabeli eest ja jube maru et võtad sihikule juba järgmised eesmärgid!Kuhugi on kadunud teised tüdrukud,loodame et nendega on ikka kõik korras.Aitäh mu armsad heade sõnade eest sest seda on mul praegu hädasti vaja,annan ka endast 200% aga kaal ikka tõuseb kuid ma pean need rohud võtma muidu kukun kokku,väsimus hakkab vaikselt taanduma ,küll oleks hea et ka kaal,kuid seda juba tean ei juhtu nii pea.Meelestatud olen ikka positiivselt ja hoian mis hoida annab ja mis on minu võimuses,ilma teieta loobuksin sest eelmine ravikuur tappis kogu positiivsuse ja lõpuks lõin käega sest võimatu oli vastu seista,nüüd teiga olen palju tugevam ja seega pingutan et kui ta tõuseb siis vähemalt ei löö käega,kurvaks teeb ikkagi sest saavutatud ju päris palju ja nüüd tuleb mühinal tagasi,mulle tuleb eraldi tabel teha ja nimetuseks SUVEKS PAKSUKS!smiling bouncing smileyNii mu nukukesed,joon oma ühe lähkri ära,siis söön ja kohe niitma,pean vist oma kalori hulga päris madalale panema et vältida liig suurt tõusu.Teile aga kõike,kõike ilusat,olge terved ja sama kaunid kui on praegu päike ja ilmad!Olete mulle kohutavalt kallid ja kallistan teid kõvasti,kõvasti!Kaunist nädalat ja hoiame ikka peakesed püsti!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 07. June 2011, kl 07.34

Tere kõigile saledatele suvetüdrukutele!
Olin vahepeal nädala rootis, ei saanud ligi ei arvutile ega kaalule, nyyd esmaspäeval näitas kodus kaal 66,7 aga see on nii palju päevi pärast reedet, et seda ei saa vist arvestada. No eks siis sel reedel olen kohe hommikul näiduga platsis :-)
Olin Norrköpingis sugulastel kylas oma aastase titaga, nii lahe oli. Kõndisin iga päev oma kolm tundi kiiret kõndi ja syya ei olnud lihtsalt aega ega polnud ka isu, sest nii palav ju. Eile sain siis koju ja kohe tuli meeletu isu peale. :-( Hakkan nyyd siin ka titaga nii palju väljas olema kui võimalik, ainult et siin on veidi vähem huvitavam ehk, kuna olen tallinnas elanud kogu oma elu ja uusi kohti on raske leida. Kallistused!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 07. June 2011, kl 07.58

Kusjuures, kus saab kaalu taadelda, kas keegi teab? Ma kahtlustan oma kaalu juba ammu... ;-)

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 07. June 2011, kl 08.03

Hommikust,

Karuke- Muidugi saad sa hakkama ja nii tore, et end positiivselt meelestanud oled... Minu südamesse tood ikka rõõmu... Ja see niitmine on sul ikka üks lahe tegevus smiling smiley Kalorid saad põlema ja hoovi ka veel ilusaks smiling smiley
Jan ii tore kuulda, et saad meist jõudu ning energiat, et edasi minna ja, et lõpuks saavutaksid ikka oma eesmärgid…
Ma arvan, et kui ma kaaluabi ei oleks avatanud siis ei oleks minagi vist nii kaugele jõudnud, kui hetkel olen… Sest see disiplineerib, aitab, rõõmustab, saab palju emotsioone ja ka abi grinning smiley
Kaliistan sind ka kõvasti-kõvasti ja saadan tervist ka smiling smiley

Karmee- Oh kui tore, et ikka pidutsed ja elu naudid, seda on vaja… Ja täitsa usun, et saad reedeks jälle ilusa miinuse tabelisse… Nii mõnus, et sindagi oma eesmärki nihutad… Minagi arvasin, et kui kunagi juhuslikult selle 61 kätte saan siis olen ikka elu õnnelik… Nüüd juba ammu plaan ikka sinna 50-ste keskele saada… Unistused peavad olema, sest siis on kuhu pürgida ju… Ja millegipärast usun, et kui see 64 sul käes siis see piir nihkub veelgi madalamaks sul grinning smiley
See on ka mõnus, et me ikka kõik edasi jätkame koos grinning smiley

Doucier- Oh, room kuulda, et ikka meiega oled… Ma juba kartisn, et oleme sust ilma jäänud grinning smiley
Tore, et said reisilt nii palju mõnusaid emotsioone ja veel toredam, et said nii palju liikuda… Ja väga tore, et peale reisi on ka kaal sul langenud… Seega on sul reedeks veel ilusamaid numbreid oodata…
Ole ikka sama tubli edasi ja mõnusat käimist.
Kaalu taatlemist pead vist netist ostma, aga tänapäeval on kaalud nii odavad, et sul tuleb vist odavam hoopis uus kaal osta... Ja siis on veel garantii ka olemas ja puha...

Memm- Muidugi ma end ravin ja alergiat mul ei ole- minu nohu on pärit auto kliimaseadmest ja kuumast ilmast smiling smiley Need kaks ei sobi minu puhul kokku… Need jäätised tunduvad sul nii mõnusad, 39grammi- saad suu magusaks ja kalorid ka normis… Päris hea avastus sul grinning smiley
Ja ikka hoian pöialt, et sul kõik hästi läheks ja kaal langema hakkaks…

Aivi- Väga hea ning õige otsus sul ikka, et “tänasest tubli ja nii jääbki” – Toetan ikka nõu ja jõuga selliseid plaane ning otsuseid smiling smiley
Lastele palju kallistusi ja paisid ja, et nad ikka ilusat suve naudiksid.

Katre- Loodan, et sinuga ikka kõik korras ja oled ikka veel meiega tabelis (nii hea, kui ka halvas)… Ravi ennast ja anna endast ikka märku.

Minul on kaalu rindel ikka kõik sama… Ei idane ega ei mädane- vaid lihtsalt seisab… reedel on raudselt sama mis hetkel. Aga las siis seisab, küll ta langema hakkab… Aga vb on asi ka minu nohus ja köhas ja isegi palavik oli eile grinning smiley Nii tore, suur suvi väljas ja mina käin pikkade pükste ja pusaga, sest muidu on liiga külm grinning smiley
Hetkel joon oma suurest tassist kohvi ja vaatan telekat teki alt smiling smiley
Ja nüüdsest üritan oma toitumisele rohkem rõhku pöörata- just rasvade tarbimisele, sest neid jääb mul ikka kõvasti igal päeval puudu… Aga tänane ja homne menüü on juba paremad ja rasv on 100% (GDA tabeli järgi). Loodan ikka parimat ja kui ei langegi siis katki ma asja ei jäta vaid rühin ikka edasi ja edasi…

Kõigile ilusat ning päikeselist päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 07. June 2011, kl 09.31

Tere kullakesed.
Kurb kuulda, et meil palju haigeid....head paranemist...
Minul on ka kaaludega jama. Mul 2 kaalu, näitusid olen andnud vanema kaalu järgi, sellega olen juba aastaid kaalunud. Nüüd kevadel sai ostetud uus kaal, mis ka rasva% mõõdab, sellel näit tunduvalt kõrgem, kohati vahe pea kilo. Ei teagi, kumba uskuda. No kaaluiibe näitab ikka ära, et kas maha läinud või juurde tulnud.
Nädalavahetus mõjus ikka laastavalt...möödunud nädalane vaev kõik asjata. Ma esialgu proovin siiski 66 kätte saada, kui see saavutatud, siis sean eesmärgi edasi. Ma arvan, et 50 klubisse ei ole mul mõtet pürgida, sest ma näen siis küll vist väga kondine välja. Mingi aeg kui kaalusin 64, siis olin ikka päris kõhna. Aga kõige suurem unistus siiski on kõhust lahti saada, kaalunumber ise ei olegi nii suur eesmärk kui lame kõht.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 07. June 2011, kl 16.35

Tere ,teate tellisin ka selle imemasina omale antilastgrinning smiley Mis Londistelgi.Töökaaslased arvasid,et jääb seisma ja võtab ruumi JNE .Aga kui lapsed haiged saan mingigi koormuse omale ,parem kui võimlemine.Aga nüüd välja jalutama ja ootan juba 17 juunit ,siis puhkama jeeeeeetongue sticking out smiley Plaan Tartu ema juurde minna ja natuke suvetuure ehk õnnestub külastada,olge lahedadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 07. June 2011, kl 19.44

Ahoi plikad, ei saa ma ilma teieta! Ikka automaatselt tulen siia vaatama, kuidas teil läheb!

Karuke, sa nii armas, isegi raskes olukorras sul ikka vapustav huumorimeel, sain ikka kõvasti itsitada. Ära muretse, isegi kui kaal nüüd tõuseb, siis sinu ellusuhtumise juures läheb see jälle alla!

Londiste, söö jah rasvu, see tõesti aitab! Minul on alati olnud rohkem kui see GDA ja mulle tundub, et minu puhul töötab.

Memm, mul ka nii jäätiseisu aga olen haige lapsega kodus. Täna lasen mehel ka tuua!
Kuigi ma nüüd kodus olles kokkan muudkui nagunii, iga päev olen kooki teinud, ahjupraade jne. Mõnus on teha neid vanakooli toite vahelsmiling smiley

Doucier, mina just arvasin, et mu kaal näitab vähem. Tõesti, kes seda garanteerib, et ta õigesti näitab? sest kui lähed oma garantiitsekiga, millega tõestada et see õige pole?
Aga eks ta näitab vähemalt seda, kas on üles või allapoole liikunud. Mul on õnneks kodukaalu järgi ikka sama number. See nii uskumatu, sest palavaga ma alati paisun jubedalt, söö või ära söösmiling smiley Olen ka nüüd vabalt võtnud, söön koguaeg säilitamise kaloraazhi järgi. Kuigi praegu mul pole üldse isu, aga õnneks vett läheb iga päev liitrite kaupa ja ma tagasi ka ei hoia.

Karmee, tõepoolest ma olen nõus, et proportsioonid on iga kell kaalunumbrist olulisemad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. June 2011, kl 05.44

Tere kallikesed!Mina paisun nagu pärmi peal kakuke aga tühja kah tean ju et pole ise süüdi ja rabelen mis hirmus,no lihtsalt praegu on nii ja midagi teha pole.Läbi pisarate ikka edasi!!!!!Jummi Aretha mul nii hea meel et sa ilma meieta ikka ei saa see nii armas ja tore,väga kahju et lapseke haige ja peate toas püsima ,paranege ruttu ja suured kallid!Karmeega olen ka nõus sest tean et enam 55 endale lubada ei saa siis oleksin vana lud kortsus et mul paneb paika ka juba vanus aga no mis ma siin 55est räägin ise olen 75 ja tundub et läheb juba üle.Aivi tore et saad rutiinist välja ja kuskile minna et suve igast kandist nautida!Doucier jube vahva et said titaga nii pika reisi ette võtta ja nüüd tagasi meiega.Ilusaid avastusi koos oma väiksega!Londiste nii kurb kuulda et oled kohe palavikus,selle kuumaga on seda väga raske taluda aga sa oled uskumatult tugev tüdruk ja mõtled ikka keha heaolule,müts maha,sinu vaprus innustab väga ka mind.Saa ruttu terveks,paid!Ilusat kesknädalat mu armsad ja mõnulege päikese käes ikka mõõdukalt,eks!Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 08. June 2011, kl 09.54

Hei-hei!
Ma olen ikka olemas. Käin siin igapäev lugemas, aga kirjutada ei ole osanud midagi.

Aretha, kahju, et sa lahkud. Samas, ideaalkaal ju käes ja rõõmustame koos sinuga.

Ma olen ka ikka täiesti väsinud sellest värgist. Üks sõber juba ütles, et talle tundub, et see kaal ja söömine mul juba natuke kinnismõte. Igat asja süües ma mõtlen selle kaloritele ning kui kalorid natuke üle lähevad, siis on süümekad. Suvi on täpselt selline aeg, kus nii paljusid asju ei saa ette planeerida. Eile nt juhtusime sõbrannaga Hella Hunti ja no muidugi ma jõin ühe jääveini seal. Ja suvel tahakski ju vabamalt võtta, mitte obsessida iga asja pärast.
Võtan nüüd edasi marurahulikult ja vaatan mis saab. Võib-olla tuleb mingi hetk lihtsalt kaalu hoidmisele üle minna ja natuke puhata. Stressis kaalu pärast ma kindlasti olla ei taha!

Kuidas teil selle palavusega on? Mul pigem vist söögiisu lausa suurenenud smiling smiley Lisaks, kas kuumus hoiab vett kinni või pigem just laseb välja kõik? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. June 2011, kl 10.57

Hei tüdrukud, mina jälle siinsmiling smiley

Liisa, minul sama asi, et mu sõbranna teatas, et tema arvates mul lausa toitumishäire juba, et muudkui arvutan...saan isegi aru, et pole enam vaja alla võtta, aga samas siin kodus mul lihtsalt pole muud teha!smiling smiley Kui on vaba aega, siis lähevad jälle mõtted kaalule..täna jälle käisin kontrollimas, ega ma juurde pole võtnud, kodukaalu järgi olen ikka 58, kuigi eile öösel pakkus jälle naabrinaine omatehtud plombiiri ja ise muudkui küpsetan, eile tegin imehead seemneleiba. Aga ma keeldun süümekaid tundmast. peab ikka suve nautima ja endale saavutatu eest tänulik olema! Tundub, et mõõdutundetu veejoomine ka aitab kaalu säilitada. Ja see ka, et mul pole päeval üldse isu, aga söön ikka, sest tean, et kui päeval lõdvalt võtan, siis ajan kogu päeva energiavajaduse õhtul sisse. samuti ma ei tee preagu üldse trenni, arvan, et niisuguses kuumuses sellest organismile absoluutselt kasu ei ole.

Ausaltöeldes ma teeks mida iganes, et kaalumõtetest loobuda, aga see on nüüd kuidagi nii sisse harjunud, et ei oska enam. See on jube väsitav! nagu elus muud olulist polekskiconfused smiley Olge teie ka mu kullakesed ettevaatlikud, et see ei muutuks elu mõtteks! Sest kui nüüd päris aus olla, siis nüüd kus ma oma saledama minaga olen ära harjunud..ei ole enam suurt vahet varasemaga. Ma miskipärast kujutasin ette, et olen stabiilselt õnnelikum oma ideaalkaalus, aga kahjuks ei ole see siiski nii, ilmselt on vaja midagi oma mõtlemises või ellusuhtumises hoopis muuta. Aga see on ausaltöeldes hulga raskem kui alla võtmine...

Nonii siin ma nüüd loban kuigi lubasin täna endale et pesen majas kõik põrandad ära. Jõudu-jaksu kõigile ja olge ikka sama armsad edasi!

Londiste, loodan, et sul on parem juba! Et saaksid ka suve nautidasmiling smiley Mina lubasin oma poisi ka täna õue, no pole südant toas hoida.

Karukesele ka kalli-kalli-kalli ja ära kurvasta, sa oled nii-nii tubli! Mõtlen sulle ja hoian pöidlaid.

Aivi, naudi suveüritusi ja lastega koos veedetud aegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 08. June 2011, kl 18.32

Õhtust,

Tervis on mul nii ja naa… Kord on palavik peal ja mina all siis jälle mina peal ja palavik all… Täpselt nagu : Kord Piibelet peal ja Vestman all ja vastupidi grinning smiley
Trenni ma ei tee, joon teed ning vett ja soon kalorid ilusti täis, et mitte oma organismile karuteenet teha smiling smiley Aga hetkel kaal ikka seisab...
Aga mina enne ei jäta, kui soovitud kaal käes… Hetkel jaanipäevaks soovitud 59 tundub mulle väga utoopilise plaanina… 0.9kg ja ei saa sellest lahti, et uute eesmärkide poole pürgida… Paari päeva pärast loodan juba trenni ka teha, sest tunnen sellest juba väga puudust… Poleks uskunud, et minu suust seda lauset kuuleb smiling smiley

Aivi- väga hea ostu tegid, minu pekid on küll päris suures osas sinna aparaadile jäänud smiling smiley Loodan, et sullegi meeldib crosstrainer nii palju, kui mulle… Mõnusat trenni grinning smiley

Karmee- Aga, kui sa ei tea, et kumba uskuda siis kaalu oma sõprade omadega ja vaata, et kumma numbrile need näidud sarnasemad on… Või siis vali omale üks välja, et kumb sulle rohkem meeldib grinning smiley
Minu unistus on ka saada omale väga ilus kõhuke, ega tal hetkel ka nii väga viga ei ole aga ise pole rahul… Meestele meeldib (olen kuulnud komlimente)…

Aretha- Tervitus grinning smiley
Nii tore, et meist juba puudust tunned…
Ma täna panin ka rasvu rohkem, kui GDA 100%, vb saan kaalu liikuma… Kaua võib smiling smiley
Ma arvan, et me sellest kalorite arvutamisest enam lahti ei saa… Mis samas on ju hea ka aga liiga hulluks ei tohi minna… Minu süda ka ei luba süüa 1tk asemel näiteks 2tk kooki… Sest sellega teeksin omale karuteene ja oleksin ise pärast õnnetu… Mina olen rahul, et olen kaaluabist selle kombe omale külge saanud… Hakkan reedel näiteks sõbrale muffineid küpsetama (ta oma peo jaoks palus). Siis valisin 6-retsepti välja, arvutasin kalorid välja ja, et palju 1-muffin mulle kaloreid annab… Ja teen siis neid lahjemaid, et mitte kedagi nuumama hakata… Ma ise olen enda üle suht uhke grinning smiley
Minagi olen oma saledama minaga juba liiga harjunud ja juba tekib küsimus, et kas ikka olen sale ning alla võtnud, või ikka ei ole smiling smiley
Ja just siis täna mu vend ütles mulle, et küll sa oled tubli olnud ja nii peeneks saanud… Rõõm kohe vaadata, et jälle nii ilus oled…
Ma nagu usuksin ainult mõõdulinti või sõprade sõnu… Ja mitte peeglist nähtavat pilti… Aga selline suhtumine pidi suht tavaline olema, et kui oled palju juba alla võtnud siis ise nagu enam ei märkagi seda suurt tegu…
Loodan, et laps saab sul terveks, sest preagu ei ole üldse hea haige olla….
Sullegi jõudu ja jaksu ja kindlat meelt oma suhtumist toitu ja kaalumisse muutmisel… See on raske, ma tean smiling smiley

Karuke- Nii armsalt öeldud, et saa nagu pärmi peal kakuke- Ikka ja jäll nii positiivne ja humoorikas… Tänud, aga minu haigus läheb kiiresti mööda aga sinule saadan ikka palju tervisi… Sinul ju palju raskem olla oma haigusega, kui minul… Meie väikene rõõmurullikene grinning smiley

Liisa- muidugi ära kaalu pärast stressa ja võta vabamalt, kasvõi säilitamise kursil… aga ära asju katki jäta, sest muidu on sul liiga raske tagasi reele astuda…
Ja ma loodan, et jääd ka terveks suveks meiega… Kui ei ole hetkel aega ja viitsimist seda numbrit pusida siis ütle seda ja hoia meil ikka silma peal… Siis saad igal ajal meiega uuesti kaalu langetada ja edasi pusida… Suvi ongi suurte valikute aeg…
Minul söögiisu on vähenenud ja janu tõusnud… Ning mulle tundub, et minu keha hoiab selle suure soojaga vett kinni… No lihtsalt hoiab ja kõik… Kuidas sinule tundub selle veega?


Oleme sama tublid edasi ja alla ei anna spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. June 2011, kl 06.18

Tere hommikust sõbrakesed!Minu kaal on täitsa katki läinud,kui tagurpidi nr. vaatan siis on täitsa ilus aga vot õigetpidi valetab mis hirmus,vähemalt mina pole küll tema näiduga rahul.Tõus on mega suur kuigi pole veel nädalatki möödas,no ei tea mis teha vett joon nagu hobune kaevul(miks nagu?)wc vahet jooksen veel tihedamini,mõtlesin juba et enam pükse jalga ei pane,koguaeg üles-alla,kaua võib?Äh tühja sest halast ega see asja paranda,pean lihtsalt uskuma et varsti tervis paraneb ja saan edasi ukerdada alla poole!Londiste mulle väga meeldiks et jääksidki Piibeleheks et lõpuks peale jääda,ära sa sinna trenni praegu väga kipu,keha ju kurnatud!Kuula vanainimest ja ole pai,muidu hakkan riidlema!!!!!No küll on tore et meie kullake ikka vahest meid vaatab,nii et Aretha ei saa sa üle ega ümber ikka tuled ja rõõmustad meid oma jutuga!Aga selles tüdrukud teil jumala tõsi et see rahul olu efekt kaob ja siis mõtled et saaks veel kilokese,olen selles seisundis olnud ja pean tunnistama et asi läks inetuks sest ise enam ei tajunud piiri,olin ikka tõesti luud valmis,lõpetasin Tartus söömishäiretes ja nägin hirmsaid asju siis panin piduri peale.Oi,oi kui koledais asju seal nägin mis tegid endaga noored tüdrukud,suurem osa oligi noori palju ja nad tõesti enam ei saanud aru et oli jube inetu olla 40 ja alla,enamus olid surma suus,jube kogemus!Õnneks oleme arukad ja küllap meie lähedased ka raputavad õigel ajal tagasi maa peale.Oh issand jutt läks tahtmatult kurvaks,sorry!!Tegelikult päev tuleb jälle väga ilus ja kuum,kuum,kel võimalik minge mere äärde.Mina aga ronin vist koos oma kaukaga õuevanni,tema paks ja mina paks nii et vett ei tule raisata,piisab tilgast vanni põhja ja ikkagi läheb üle kallaste kui sisse ronime!Uskumatu kuidas nii suur ja karvane tahab selle kuumaga joosta ja mängida,mina ei jaksa isegi palli õieti visata,kuigi võiks vastupidi olla,tema viskab ja mina tooks ära!Olgu mu kallikesed kaunist päeva ja väga suured,suured kallid kõigile!
teie karuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 09. June 2011, kl 16.02

Õhtust,

Muidugi su tervis paraneb, kus tal pääsu grinning smiley Ja, kui jätkad orralikult toitumisega siis peale terveks saamist ei jäta sa end millestki ilma vaid sinu elu ongi nii palju toitumisega muutnud, et kaal hakkab iseenesest liikuma... Mulle meeldib vesi ainult joomiseks ja pesemiseks, ei ole minule see suvine ujumine ja vees istumine... Aga tore, et see nii paljudele meeldib grinning smiley

Ise tegin täna supper avastuse…
Tuli hirmus jäätise isu, sest nii palav oli olla… Ja just Regatti jäätise ise, külastasin tootja kodulehte ja mida ma avastasin:

Tavaline Regatt 50g/90ml

Toote keskmine toitainete ja energiasisaldus:
energiat 422 kJ/ 101 kcal
valke 2 g
süsivesikuid 12 g
rasvu 5 g

Śokolaadi Regatt 50g/90ml

Toote keskmine toitainete ja energiasisaldus:
energiat 794 kJ/ 190 kcal
valke 4 g
süsivesikuid 21 g
rasvu 10 g

No mis viga nii jäätist süüa, kui kaloreid nii minimaalselt saab… Ostsin endale mõlemast sordist 10tk, kui palav ja isu siis söön… Lahe grinning smiley Minu poolest võib suvi nüüd ilus, kuum ja päikeseline tulla grinning smiley
Soovitan teilegi neid süüa või siis Premia.ee või Ingman.ee lehelt jäätiste kaloreid uurida… Siis teate, et mida valida ning süüa…

Tervis mul nii nagu on, aga peale jäätist sain kurguvalust vähemalt lahti…

Loodan, et hommne kaalumine toob meile rõõmsaid uudiseid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 09. June 2011, kl 17.56

Minu viga ikka...
Kuna usaldasin Kaaluabi süsteemi, et siia on õigesti sisestatud siis sain ka kodulehelt valesti aru... Aga kuna kahtlein ikka, et need jäätised nii vähe annav siis hakkasin vaatama, et palju 1- liitrine regatt annab kaloreid... Ja seega on minu kalorite kogus arvestatud ikka ühe koguse kohta (50g) jäätis... Väga vabandan, et vale infot jagasin... Ja tänu sellele läksid kalorid üle mul täna...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 09. June 2011, kl 19.02

Õhtust ohjah ma ka vees ei istugrinning smiley..Aga jäätist pugiks ainult sada miljon tükki,aga ei saagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06eye popping smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. June 2011, kl 05.47

eye popping smiley-76-angry smiley.Kassi ahastus ja sõnu pole!!!!!!!!Loodan mu armsad et teil kõik korras!Kallistan teid ja ise lakun haavu!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.18

Jessas oma tõesti halaga unustasin et tere tuleb ikka ka öelda!Nii et tere hommikust mu kallid!Olen esimesest ehmatusest üle saanud,kaalunud siit ja sealt oma olukorda ja jõudnud järeldusele et on küll kurb aga siiski veel talutav ja nii panin aga uuesti omale eesmärgiks 75 ja pikema aja peale nii et muudkui edasi!thumbs upPole siin midagi norutada ja nuttaspinning smiley sticking its tongue outTäna tulevad ka tütreke ja väimees külla ja on kohe pühapäevanithumbs upsiis lähevad küll kõik minema ja mees taas Soome aga olen saanud neilt jõudu ja jaksu nii et üksindus ei tapa enam.Samuti olen teie võrra rikkam nii et üksindust enam polegi!Palju ilusaid nr.tänaseks ja edaspidiseks,oleme ju koos tugevad ja sihikindlad!Kaunist nädala vahetust ja palju kallisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.21

66, kuigi eesmärgini 62-ni on veel nii palju ja 17 juuni ohh juba järgmisel nädalal...
kallistused!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.43

Hommikust,
Kuna eile õhtul sai tänu sellele, et keegi oli jäätiste kalorid valesti sisestanud oma kaloritega üle minna... siis pidin ka haigena eile trenni ära tegema. Sest ma ei saanud seda endale lubada, et minust mitte olenevatel põhjustel (et uskusin kaaluabi läbi lastud numbreid) lasin ma oma kalorid üle… Oi ma oli ikka püha viha täis, et kuidas selline prohmakas läbi lasti…
Nüüd olen targem, et pean ikka kõik ise üle kontrollima…
Ja tänu sellele on vist mu kaal ka liikunud… Ei saanudki aru ja ei uskunud oma silmi, kui hommikul kaalul nägin numbrit 59.6kg grinning smiley Seega olen kaotanud kuidagi -300g… Eile ei olnud sellest veel mingit aimu, et täna võiksin omale miinuse välja võluda… Aga ma ei nukrutse selle üle..

Karuke- Küll see on hea uudis, et tütreke ja väimees ka külla tulevad… Saad neilt alati nii palju energait ja saate jälle lobiseda ja end hästi tunda… Ole tugev ja las see number olla selline nagu ta sul on… See kõik ei olene ju hetkel sinust vaid sinu rohud on selle tõusu taga…
Ja muidugi oleme koos tugevad ja enesekindlad… Muud moodi ei oleks võimalik grinning smiley

Doucier- Päris kena minus sul juba… Õnnitlen sind smiling smiley Midas a oled hakanud teisiti tegema, et kaal nii ilusti langeb sul? Kas jagad nippe või kordad ikka vanu häid nippe grinning smiley Ja peale 17.juunit jätkame me samas teemas kõik edasi, kes aga soovib… Sest ka mina ei saa oma 58 kuidagi kätte, kuigi esialgse 61-ma olen juba alistanud… Siis ikka kaugemale ja kõrgemale on soov oma latti tõsta…


Täna oli siis plaan minna päikest võtma… Teen hommikul silmad lahti ja mida ma näen… Taevas on pilved ja päikese võtmisest ei tule küll midagi välja…
Palju-palju kallistusi teile ja ilusaid numbreid kaalul.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 10. June 2011, kl 08.04

Hommikusteye rolling smiley


Minu tänane kaal 84.6-pisut ,küll alla läinud,eye rolling smileykuid eile reisul olles,sai nii palju vett kaanitud,et olen täna ka veel paistes,jalgadel liikeste kohti pole nähagi ja sõrmused on nii tuukalt näppus,et kole
ei tea mitu päeva läheb ,et mõõdud normi lähevad
see palavus ka kuskile ei kõlbayawning smiley
ilusat päeva teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.44

Hommikust!

Minu kaalunumber 68,2. Kusjuures ma täna tundsin, et isegi praegune kaal on minu jaoks normaalne, pole ma midagi oma 175cm pikkuse juures pakssmiling smiley) Muidugi alla tahaks veel võtta paar kilo, saaks pehmest kõhukesest äkki lahti, aga seda, et pingutada praegu, nii kaunil suvepäeval, niiet ninast veri väljas, seda pole küll vaja.
Elu tuleb lihtsalt võtta ja nautida, mitte asjadesse kinni jääda (kaalunumbrisse siis).
Ilusat nädalavahetust teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 10. June 2011, kl 17.05

Tere 74.500-masendav lausa

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 11. June 2011, kl 08.23

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Pingutustele vaatamata,minu kaal ei lange,kahju muidugieye rolling smiley
Palavusega saab tarbida palju vett,ja vesi välja ei tule,kõik liigesed paistes,süüa ei taha,kuid vägisi söön kcal täis
Võtan aja maha ja söön siis,kui vajadus tekibeye rolling smiley-Kuid katsun ikka kõik kirjas hoida,mis suhu pistan,siis tean ,kui palju söön
Kui te ikka edasi jätkate,siis ma ikka tulen ja panen oma kaalu ka reedeti kirja,olgu seal siis ,mis taheseye rolling smiley
Ja tahaks jälgida,kuidas teil läheb ja rõõmu tunda teie saavutuste ülegrinning smiley
Kaunist nädalavahetust ja olge ikka rõõmsad ja tervedspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. June 2011, kl 10.27

Tere kallid!
Karuke, sa oled mu suur eeskuju! Niiii tubli, et suudad korralik olla.
Kaisa, muidugi oled väga heas vormis! Sinu pikkuse juures ongi see tegelikult ju ideaalkaal!
Aivikene, ära masendu, oled ju ikkagi alla võtnud!
Londiste, sa ka ikka nii super! said nii ilusa miinuse hoolimata jäätisesöömisest! Ära endale liiga tee, oled ju veel veidi tõbine. Suvel on ikkagi raskem alal võtta minu arvates.
Memm, ma olen ka jube paistes, uus pulmaastapäevaks kingitud sõrmus ei tule mul käest äragi - algul aga loksus. Muidu ma ei tahakski võtta, aga kahju mullaseks teha aiassmiling smiley
Rõõmustan koos teiega alanevate numbrite üle, aga mul endal küll millegi üle rõõmustada ei olesmiling smiley Nimelt, nüüd olen 3 päeva muudkui oma säilituskalorid täis söönud ja natuke peale, lootes, et kuna mul on ju märgitud kcal norm ilma trennita, et siis ikka kaal püsib. Ei püsi ta tuhkagi! Siiani püsis, aga eile sõin õhtusöögi hiljem kui tavaliselt, sõin kõike sama mida teised (sh palju leiba ja kartulit) ja ilmselt sellest piisas, juba kiloke juures! Kuigi samas 1900 kcal oli kokku, st tegelikult normaalse inimese suhteliselt normaalne päevakaloraazhsmiling smiley Täna küll ei taha ei jäätist ega kooke nähagi. Tundub, et minu organism püsib ilusas kaalus ainult üsna range kontrolli all. Teen siis täna jälle ühe sellise päeva, et püüan korralikult vett juua, pidada söögikordadest kinni ja süüa nii 1500 ringis. Praegu lähen aga rattaga poodi - edasi tagasi tuleb ca 20 km ärasmiling smiley kaunist nädalavahetust kõigile ja kui nüüd mul see "trend " jätkub, siis palun teil ennast tagasi võtta. Pean vist eluaeg jääma kaloreid lugema ja tegema Kaaluabiga lepingu "kuni surm meid lahutab" grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 11.06.2011 10.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 11. June 2011, kl 10.59

Teate, mina ikka usun, et praegu see kuumus hoiab vett ka kõvasti organismis kinni. Mul ka sõrmed paistes ja kõht punnis smiling smiley Kohe kui kuumus taandub, langevad ka meie kilod.

Karuke, sa oled minu väga suur eeskuju ka. See kogus, mis sa langetanud oled on ju meeletu! Ja meie ei kao ju kusagile, alati oleme valmis aitama sul langetada.

Mina olen 171cm ja praegu mõtlen ka, et ilmselt ma 65kg juures juba täitsa normaalne ju. Oluline on ennast hästi tunda ning terve olla. Need XS suurused on ju tegelikult ühiskonna poolt meile peale surutud, millest palju olulisem on ennast armastada ja oma kehas hästi tunda. Lugesin just blogidest, kuidas arvati, et ideaalkaalus olles tuleb ka õnn, aga oodatud õnne pole kusagil. Ilmselt me ikka suudame kuidagi üle seda kaalunumbrit tähtsustada.

Mina olin kaks päeva töölähetusel ja seetõttu kaalusin alles täna hommikul - 69,4kg.
Täna Grillfestile, loodetavasti on seal häid taimetoite ka, sest tunnen, et liha praeguse kuumuse juures on ikka liiast smiling smiley

Jõudu meile kõigile! Kallid olete mulle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06grinning smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. June 2011, kl 06.27

Tere hommikust mu linnupojad!Eile oli lastega nii palju tegemist et ei jõudnudki teie juurde,vedasin lapsi mööda pidusid,tegelikult oli vahelduseks päris vahva vaatamata magamata ööle.Tore oli!Täna värvida 100 ruutu ,see mulle väga meeldib ja õnneks seda tuleb 3 korda katta nii et tööd ja liigutamist jagub,muru praegu nii ära kõrbenud et ei kasvagi,ootab vihma.Aga vot peenras umbrohi see eest kuram ikka kasvabmoody smileyTüdrukud mina ka paistes nagu pall,õnneks kiskusin suure surmaga sõrmused enne ära,mis kindlalt otsustas et tema sõrmest ära ei tule on abielusõrmusgrinning smileyAitäh mu kallid teie innustavate ja soojade sõnade eest,üksi oleksin murdunudthumbs downAITÄH ET TE MUL OLEMAS OLETE!!!!!Liisake sul jumala õigus et ühiskond lausa nõuab et oleksid xs siis oled ok,kuigi mul tekkis jube suur nõrkus omalajal selles kaalus olles.Nii et oleks küll õigem öelda stopp kui tunned ennast oma kehas hästi ja ka enesetunne oleks super!Loodan et sulle meeldis grillfestivalil ja said hästi aega veeta!Arethake mu armas tegelikult on ilmselt tänaseks see kiloke juba unustatud ja oled taas oma lemmik nr.Mul tegelikult heameel et unustasid kas või hetkeks kaalu ja muu värgi ja said nautida koos perega pinge vaba olemist.Ja mis rumalust sa me kullake räägid et me su tagasi võtaks,oled meie alustala ja endiselt koguaeg meiega!Loen alati vaimustusega sinu kirjutisi ja elan kaasa!Oled alati tere tulnud ja armastatud meie poolt!Memmeke ma tõesti tuleks ja raputaks seda kaalu,sest nii tublilt ja sihikindel annab ikka olla ,no mis kuram seda kaalu kinni küll hoiab et ta mitte ei taha alluda su pingutustele,aga mind vaimustab su kindel olek ja ikkagi ka kindel siht.Ma kohe küsiks abi mingilt kaalunõustajalt et mis nipp see on mis seda nii kinni hoiab aga kui vaataks koos su menüü läbi ehk välgatab ka meil mingi idee,nii tahaks aidata!Oled maru tubli!Kaisa paikene sa oled ju tõesti väga heas kaalus ja nii tore on teada et saad vabamalt võtta ja suve nautida ilma et näpuga väga järge ajada,kaunist suve sulle ja naudi täiel rindel oma ilusat keha!Aivike kallis ruttu pühi see masendus endalt ära ja peakene püsti sest oled ju alla võtnud ja küül võtad veel see on ju kindel,oled nii pai ja tubli!Edu sulle kullake ja rõõmsam tuju aitab ka kaalu langusele kaasa nii et naerata ja ela aga täiel rinnal!Doucier sul juba praegu nii ilusad numbrid ja tähja sest et üks osa on meie duellist lõpeb aga ta ju ei katke ja lähme aga edasi meie eesmärkide poole uute kuupäevadega,vahe on ju ainult selles et meil on nüüd varuks rohkem aega.Ole tubli ja naudi samuti ilusat suve!Karmee sul on ka niivõrd ilus kaal et ei peaks oma peakest väga valutama ja küll tuleb see aeg kus hõiskad ja mõtled käes ongi see ihaldatud number!Vali üks kaal välja ja mine koos temaga edasi,las teine norutab üksi!Londiste kus sa küll oled,ega sa ometi nüüd päris haigeks ei jäänud,see oleks küll maru kurb,sest kurb on ka see kui pole sinu tavapäraseid armsaid ja innustavaid poste,see annab ka päevale nii ilusa alguse ja toetab meid tulgu või pussnuge!Sinu enda unistus on nii käega katsutav et kohe ,kohe on see käes,kuigi tean väga hästi et need viimased kilod ja grammid on nii visad maha minema kuna nagu ei olegi enam midagi maha minna.Keha hoiab ju siis igat grammi kümmne küünega kinni,kuid sinu visahing on nii tugev et saad varem pigem talle tuule alla teha.Ah jaa pidu teie auks sai vahva,kirjutasin kohupiimakoogile veel teie Arethaga nimed ja pidu oligi valmis,olen suutnud oma juttudega oma pere nii kaasa kiskuda et nad juba teavad peast nimesid ja isegi kui helistavad ainult siis küsivad kuidas on teistel läinud ja tõesti rõõmustavad ja vahest kurvastavad koos meiega.Isegi mu väsimus tundub et hakkab järgi andma ja enese tunne paranebthumbs upNii et need minu tõusud enam ei muserdagi nii väga,küll saab ka sellel rindel kõik korda,varun ainult veidi kannatust ja teie tuge!Nüüd aga joon veel ühe mega suure kohvi ja siis teen süüa oma perele ja kibelen oma pintslite juurde!!KALLI,KALLI KÕIGILE JA ARMASTAN TEID VÄGA!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 12. June 2011, kl 08.14

Hommikut,oi karuke kui tore pikk juttwinking smileyNu masekas jah nats, ilusad ilmad ja mina paksgrinning smiley..nu st et kõht paks, see mu põhimure ongi,aga tegelen sellega ikka edasiwinking smiley Aga nüüd lastega õue jalutama,olge mõnusadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 12. June 2011, kl 09.29

Hommikust,

Ega ma vist haigena seda trenni ei oleks muidu üldse teinud, aga kuna keegi valesti need kalorid oli sisestanud siis ma südamest solvusin, et mul kalorid üle läksid… Siis võtsin end kokku ja sõitsin need jäätise lisatud kalorid ära grinning smiley
Täna kurk ikka veel haige, aga kuna eile sai üks korralik sõbra sünnipäev maha peetud siis pole see midagi… Kaloritega läksin totaalselt lõhki (mitte söömise pärast), vaid hoopis joomise pärast… Lasin end lõdvaks ja jõin mõnuga, ning nautisin olengut, rahvast, pidu, uusi tutvusi…
Tuju on ikka supper, täna/homme ja ülehomme teen palju lahjemad päevad ja ongi mure lahendatud… Ma loodan grinning smiley Sest see number, mis mul eillsete jookide sisestamisega tuli… Seda ei julge vaadatagi… Aga olin arvestanud sellega juba eelmisest nädalast…

Aretha- Nii huvitav on lugeda, et kuidas sul läheb… Eriti see säilitamise osa, sest see tundub olevat kohe palju-palju keerulisem, kui kaalu langetamine… Nii kummaline tegelikult, sest nii palju ei saa hakkama kaalu langetamisga… Ja me siin kaaluabis kardame seda säilitamise perioodi grinning smiley
Ma kardan ka seda, et kas ma siis ka viitsiksin nii palju trenni teha või mitte… Aga hetkel on tunne selline, et ilma trennita oma elu enam ette ei kujutaga… Loodan, et see nii jääb ka…
Loodan südamest, et leiad selle õige tasakaalu ülesse, et siis meilegi häid õpetusi jagada smiling smiley

Memm- Tubli, et ikka jääd meiega kirja… Vb siis saad kaalu liikuma, kui nii paaniliselt sellele langetamisele ei mõtle enam… Ja jätka ikka ilusti kõndimist, vee joomist ja ka toitumist… Ning ikka kirjuta meile, et kuidas läheb, kas on uudiseid jne. Ole tubli ikka grinning smiley

Aivi- Eks see kõhu paksus on meie kõigi mure vist … Mulle tundub nii… Minul veel lisaks kintsud ka suht tummised ja tagumik on ka ikka mõnus, mitte selline, nagu mulle meeldiks…

Kaisa- Ma tahaks näha naist, et kes ei tahaks paar kilo alla võtta… Minu arvates see kaalu langetamine peaks olema mõnusate valikute ja meeldiva liigutamise tulemus… Ei tohikski olla veri ninast välja pingutamist ja hullu piiramist toidus… Sest siis on ka langus mõnusam, püsivam ja kergem…

Liisa- Sa lugesid vist blogidest siis minu mõtteid ka, et arvasin saavat hea enesetunde, kui olen aavutanud juba nii palju oma kehaga… Aga nüüd just vaatan, et mul ikka nii palju vigu küljes (ennem nagu ei märganud), et kuidas ma saan nii veel kena olla… Kuigi igal päeval saan mõnusaid komplimente siis ei ole rahul… Kuigi, kui mõitusega võtta siis ma olen kena… Aga südames ma seda ei tunne… Ega ma ei tahagi XS-I aga seda, et kõht oleks lame, jalad saleded jne. Seda saavutan vist veel mõned kilod langetades… Ma väga loodan seda…
Oi, see grillfest või sul tore olla… Kas siis oli taimetoite ka, või ikka kõik rõhk oli lihal?

Karuke- Oi, kui armas oli sinu pikka kirjutist lugeda… Nii positiivne, et terve su perekond meid teab ja huvitub ka meie tegemistest… See näitab, et oled oma peres armastatud inimene… Sinu pärast tuntakse muret, oled kõigile oma südamlikkusega hinge läinud ja teie vahel on usaldavad suhted… Tänapäeval on see haruldane, et perekonnad nii kokkuhoidvad on… Pigem suheldakse emade-isadega väga pinnapealselt ja neid ei kaasata ega usaldata… Neist mõeldakse, kui segavatest faktorites…Minu on ka selline mõnus ja hooliv pere…
Ning nii rõõmus uudis, et su haigus on otsustanud oma väsiatmised minevikku jätta ja sulle nüüd hõlpsamat elu on otsustanud pakkuda… Ju siis sai aru, et nii positiivset inimest tal murda ei õnnestu grinning smiley Ja nüüd jätkad sama energiaga ikka edasi ja varsti on kaalu tõusmine ka langemise vastu vahetatud…


Mõnusat ja energilist pühapäeva teile

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.