Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 29. May 2011, kl 08.23

Tere hommikust,

Minul on kaalu rindel ikka 60.8kg aga reedeks on see muutunud... Mul ju alati nv seisab ja reedeks on miinus... Loen oma keha nagu avatud raamatut...

Maal sõpradega suutsin end ilusti hoida ja Sõbra ema tegi mõnusa lõuna meile ka...
Rammusa küll aga palju füüsilist tööd sai ka tehtud... Seega kõik oli tasakaalus ning meel rõõmus...
Mul on viimased 1,5nädalat trenniga väga nadi olnud... Aga täna siis alustan jälle ning laen end positiivset energiat täis...

Kõige kenamat pühapäeva teile mu kullakesed smiling bouncing smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 29.05.2011 08.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. May 2011, kl 08.50

Hommikustsmiling smiley

Hommiku söök söödud ,kohvi joodud ja roksiga jalutuskäigult tagasi-3516 sammu tehtudsmiling bouncing smiley
Hommiku oli vihmane,mõtlesin ,et hakkab sadama,vedasin oma lilled kõik õue,nüüd päike särab taevas-ikka pean ise kastma hakkamagrinning smiley
Päev veel ees,ei teagi mida ette võtta selle päevaga-momendil vaatan küügiaknast golfi mängijaidgrinning smiley
Teile ilusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. May 2011, kl 08.51

köögieye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 29. May 2011, kl 09.00

Hommikust kullakesed. Mina ka pikalt reisult tagasi. Käisin Rootsis nädal aega ja see pidev autosõit ja istumine ei mõju mulle kunagi hästi. Kõhukesel ka paha olla...ja kaalunumber...no sellest kohe häbi teile öelda, aga 1 kilo ka tuli juurde. Nr siis 68,5 kg.

Loodan ikka järgmine nädal tavareziimi sisse seada tagasi. Eile õhtul koju jõudes, oi mis pilt kodus avanes. Muru nagu heinamaa, saaks silo teha jubasmiling smiley ja taimed, nädalaga nii nii palju kasvanud edasi ja seda umbeohtu ka muidugi kõik kohad täissmiling smiley

Paha see, et meie kiisuke kadunud kuhugi, pole veel koju jõudnud, juu nädal aega pikk talle oli kodus üksi passida. Aga loodan veel, et ta tagasi tuleb ja et temaga midagi halba juhtunud ei ole.

Kaunist päeva teile ja ma nüüd aiamaale tagasi rassima!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 29. May 2011, kl 09.51

Mul nüüd siis trenn tehtud... Ja enesetunne kohe palju mõnusam ja värskem... Ootan juba lausa homset trenni grinning smiley
Aga nüüd hommiksut sööma ja siis vajab ka kodu koristamist (eks ole seegi üks mõnus "trenn"winking smiley...


Memm- Vaata, kui mõnus, et Rokiga saad jalutama käia... Trenn ja lõbu koos smiling smiley Päris hea koht elamiseks, kui sellised väljad kõrval, et näed golfi mängijaid...
Võta päev endale ning loe näiteks ühte mõnusat raamatut...

Kaisa- Oi, Rootsis on mõnus... Ja ma arvan, et see +1kg on sul sellest reisi väsimusest... Siis tavaliselt kõigil on koju jõudes kaal kõrgem... Oota paar päeva ja siis peaks juba sinu õige number kaalul kajastuma... Minul vähemalt on küll nii... Ja puhata tuleb ju ka osata grinning smiley
Murul on see komme jah, et kasvab ainult smiling smiley
Uu, kiisu... Tule nüüd koju... Loodan, et kiisuke on varsti kodus tagasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 29. May 2011, kl 11.38

Hommikut,lõpuks sain ka lastega välja,milline rõõmwinking smileyNüüd kavas suurem koristuspäev,mis õhtuks küll samasugune nagu hommikulgrinning smiley Teisipäeval saan lõpuks tööle,ootan jubawinking smileyKõige rohkem muidugi ootan puhkust, siis saan lõpuks ka natukene rohkem liikumist kui praegu,olge mõnusadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. May 2011, kl 05.29

Tere hommikust mu armasad!Olin eile ilma teieta,käisime mehega,mehevenna juures,oli vahva vaheldus aga kodus on parem!!!Londiste ma ei imestaks kui näeme reedeks ilusat 5 su ilusas graafikus,igaljuhul hoian ma pöialt sest mul ju siis pidu loosis,mäletad?Aivi tore et lõpuks tõesti pääsesid õuerõõme nautima!Loodame et sinu puhkuseks lähevad ilmad päris heaks et saaks täiel rinnal end välja puhata ja energiast täis laadida!Kaisa see kilokeke on tavapärane reisipagas mis kaob kui rutiin tagasi,ka minul on alati nii isegi kui olen päeva ainult ära ja toitun normaalselt,nii et pole mingit põhjust muretsemiseks!Ah et meie Memmel siis miljonivaatega elamine,kihft,mina näen aiinult põldusis ja kaugemal taustaks metsad aga see on ka tegelikult ilus!Täna siis uuesti tööle aeda,natuke siit,natuke sealt ja vaatad juba õhtu käes!Naudin väga koos olemist meheraasuga ja päevad tunduvad nii vastikult lühikesed kui ta kodus on eye rolling smileyTäna kindlasti kuuleb ka meie teiste tidrikite kohta uudiseid.Praegu aga kaunist nädala algust ja ma armastan teid väga mu kallikesed!KALLI,KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. May 2011, kl 06.15

Unustasin enne küsida.Kas meist kellelgi on neid ümara tallaga botaseid mida praegu reklaamitakse,küsin seepärast et räägitakse et mõjub väga hästi seljale aga see on mul vägagi hell teema,võib isegi öelda et rohkem kui haige kui teaks et sel tõepõhi all ostaks ja panustaks sest selg teeb põrgupiina,äkki keegi meist on kursis?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.19

Tere hommikust,

Joon oma kohvi ja jälle sajab vihma... Ei tea, et miks suvi nii kaua viibib...

Aga muidu on mu tuju supper... Kaal näitas midagi erakordset... Nimelt algas minu täna hommikune number kaalul 5-ga spinning smiley sticking its tongue out
Ei julge sellest veel midagi loota... kui ta homme ja ülehomme on ka 5-ga algav siis on asi ametlik... Aga seni mitteametlikult olen juba 5-te klubisse astunud...
Istun ja säran hetkel, isegi lampi ei pea toas põlema panema grinning smiley Minu sära toob nii palju valgust...

Joon kohvi ära ja teen kohe trenni ka siis... Sain sellise motivatsiooni laksu, et ma ise ka hetkel ei usu, et selline asi on võimalik...

Aivi- See on alati tore, kui välja saab ja värsket õhku saab hingata... Koristamine on hea sinu hingele... Kuigi sa enam õhtul ei näe, et sa koristasid päeval... Tead sa, et vähemalt ei ole segaduses tolmu ja palju baktereid... See loeb juba ka midagi grinning smiley

Karuke- Muidugi mäletan sinu peo plaani aga veel 2-ks päeva ma ametlikult ei kinnita, et ma 5-te klubis olen... Aga, kui ülehomme ka veel olen siis võid peo püsti panna smiling smiley No ma olen kuulnud neist jalanõudest aga ise neid ei oma... Need nii siga kallid ka... Aga ma arvan, et mine poodi ja katseta neid jalas ning kui sobivad siis osta ära... Isegi prillitoosi saates kiideti neid ...
Ma olen küll noor inimene aga see prillitoosi saade mulle meeldib... Mulle on lapasest peale meeldinud vanemate inimestega suhelda... Neil on alati nii palju hvitavat rääkida ning nad on alati elus nii palju juba kogenud...
Minu emal oli ka haige selg umbes 20-aastat... Tema tegi 5-te tiibeti harjutust ja sai umbes aastaga valudest lahti... Ma tean inimesi, kes on neid juba üle 20-aasta igal hommikul teinud... Ja just meesterahvad, kes käinud sõjaväes ning sõjaväe palgal olnud...


Aga Karmee, pane meie tabel ka ülesse... Kuigi Katre ei ole meile oma numbrit edastanud siis ühte oma duelli ta selle kirjutas (Ma ikka vaatan teiste duelle ka) ja tema kaal on hetkel 61kg.
Ma loodan, et Katre meie peale ei pahanda, et tema tulemuse ise leidsime ja ta ikka soovib veel meiega jätkata…

Ning kus meie teised neiukesed kõik on? Kuidas teile läheb ja kuuidas nädalavahetus möödus?

Ilusat päeva meile smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 30.05.2011 08.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.29

Hommikut,ohsaa Londiste nii tubli oledwinking smileyKui mitu kuud sul selleks siis kulus?ILM täna imelik,tuuline-homme lubas sooja loodan väga ,sest homme saan 36 grinning smiley,vanusel pole vigagi,saaks kaalu ka korda,mis siis viga oleksgrinning smiley Aga nüüd lippan poodi ja homme lõpuks tööle ,jeewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.33

hot smileyHõissa Londiste südame sopis olin ma kindel et see tulebki varem,nii et teen plaanid valmis et reedeks teen sulle peo ja tahaks nüd iga tüdruku auks kes saab oma eesmärgi kätte teha oma väikse peo.Isegi mu mees läks minu plaaniga kaasa,me ju üldse väga ühte hoidvad(ta õnnitleb sind!!!!!!!!!!!!)Lähen vist poodi ja proovin ära,kallid teised jah aga selg on surmani ära tüüdanud ja ka mina vaatan aegajalt prillitoosi,kuid seda saadet ilmselt ei näinud!Oootan ka teisi siia!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.36

Oi kuram ma ei saagi täna siit kuskile.KALLIS AIVI PALJU ÕNNE siis homseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.32

Õnne läheb ikka vaja aga ette ei tohi soovidagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.33

Tere kallikesed!
Said nüüd kõik näidud kokku. Nüüdseks oleme kokku kaotanud 27,1 kg. Meil selle duelli lõpuni vaid 3 nädalat jäänud, nii, et pekkidele särusmiling smiley




Järgmine kaalumine 03.06.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.34

Aivile soojad õnnesoovid ja unistuste täitumist ka minu pooltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.38

Täitsa lõpp ainult 3 nädalat,eitaha üldse ,et ära lõppeks - võiks kohe edasi minna augustini välja tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 30. May 2011, kl 10.02

Tervitus,

Mul trenn tehtud ja meel jätkuvalt rõõmus...
Tänan õnnitluste eest... 11. veebruar olin ma 77kg... Seega olen ma kuskil natukene alla 4-kuu kaalu langetanud... Motivatsiooni on palju ja nagu sellist hetke pole mul veel olnud, et see oleks kuhugi kadunud... Nii on ju täitsa meeldiv langetada...
Ja ma arvan ka, et me võiks peale seda 17.06 rõõmsalt edasi minna... Sest mul ei ole hetkel küll paalni kuhugi kaduda... Mul veel langetada küll ja pärast pean ju õppima veel säilitamist ka... Nii, et mina olen sinuga kohe kindlasti edasi...

Aivi- Õnne võib alati soovida smiling smiley Aga mis puhul, see tuleb alati õigel päeval mainida... Aga õnne on meil kõigil vaja ja seda ei ole vist kunagi liiga palju smiling smiley

Karuke- Suured tänud sinu mehele... Nii armas temast grinning smiley

Päikest teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. May 2011, kl 11.07

Tere mu kallikesed! Wowww Londiste, PALJU ÕNNE! viiekümnendad on lahedad, ajee! Karuke sa nii armas ja su mees ka, olete ikka parimad!
Nii tore on teie rõõmsaid ja positiivseid postitusi lugeda, kahjuks mul pole endal millegigi teid rõõmustada. Mul on totaalne motivatsioonipuudus praegu. (ärge saage valesti aru, ma suudan enamvähem ilusti päevikust kinni pidada, magusaisusid pole olnud, eile sõitsin hullu rattaringi, nii et pulsikell näitas -898 kcal smiling smiley jne aga ma olen sellest kõigest kuidagi nii väsinud. ei taha enam toidust ja kaloritest mõelda. See on imelik, sest nädalavahetus oli väga vaheldusrikas, sai kõvasti pidutsetud, kuigi jõin kokku ainult ühe klaaasi veini, ja kontserdil käidud ja saan muudkui igalt poolt komplimente, et ma olevat nii sale, üks sõbranna isegi ütles, et mind olevat juba paha vaadata, et ma olen liiga peenike grinning smiley grinning smileygrinning smiley
aga miskipärast ma ei oskagi selle üle õnnelik olla. Kunagi arvasin, et kaal takistab mul endaga rahul olla, aga nüüd paistab, et isegi ideaalkaalus ma pole õnnelik. Tunnen pidevalt ärevust ja hirmu tuleviku ees. mees ka muretseb mu pärast, ütleb, et ma olevat kuidagi kahvatu ja näost ära, ma olen juba isegi hakanud end iga päev meikima, et parem välja näha, tavalislet ma krohvin end ainult pidudel käies smiling smiley
Mul on vist miskipärast depressioon. Vist see, et momendil pole mul tööd (Käisin aastakese soome vahet, aga sealne projekt sai otsa ja ma ei taha ka enam sinna laste pärast). ja tunnen end kuidagi kasutuna. Ja minu erialal paraku eestis on väga vähe rakendust. saadan nüüd igale poole siin cv-sid, aga lootust on vähe. Peaksin kasutama vaba aega ja kirjutama oma kooli lõputööd, seal teisgi asju teha; aga selle esitamine on alles talvel, nii et ma ei suuda end kokku võtta. Et vot selline hala minu poolt seekord. aga teie olge ikka tublid edasi ja loodan, et saavutame kõik ilusti oma eesmärgi! ja jätkame ikka ka palun!!! Aivile ilusat sünnipäeva ootust. Minul ka homme tähtis-tähtis päev, meil mehega pulmaastapäev! smiling smiley Ja mul pole veel kinkiga..kavatseme võtta kahekesi pika nädalalalõpu ja spaasse sõita.
Ilusat vihmast päevawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. May 2011, kl 11.30

Aretha kulla-kallis tirtsuke tule ma kallin sind kõvasti,kõvasti!Su kõige suurem projekt on su pereke ja sa ise,oled ju mega tubli ja austust väärt.Peaksidki auru välja laskma ja natuke puhkama sellest kõigest ja see pole mingi hala sest me olemegi ju selleks siin et aegajalt hingelt ära saada!Usu ka minul vahest lähevad käed rippu ja näost ära sest tekib tunne et olen kasutu kuid see pole nii,meid vajatakse ja meie vajame!Tahaksin väga sulle abiks ja toeks olla ja su kurnatuse ära viia.Palju õnne homseks TEILE ja ilusat koos olemist!Katsu kõik muu peast välja visata ja katsu puhata rohkem,küll elu ise kõik paika loksutab,iga asi omal ajal,ära kiirusta takka!Suured ja pehmed kallid sulle karude poolt!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 30. May 2011, kl 15.04

Aretha ma mäletan ja ,et homme teil tähtis päevwinking smileyMillisest spa-st jutt?Londiste tegelt õigus õnne võib alati soovida ja õnne ongi igas päevas vaja,mul seda vähe ka siiani olnud,loodame et 36-lt siis aina hästi lähekswinking smileyOlge õnnelikudwinking smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 30. May 2011, kl 15.36

Aretha-
Ma loodan, et leiad oma motivatsooni varsti üles... Aga sa oled juba nii kaua väga tubli olnud, et võtagi hetkel natuke vabamalt neid asju... Vb on sul see kriis sellest, et liiga palju rutiini on hetkel...
Kui tahad siis puhka meist natukene ja kui oled valmis siis me võtame su alati vastu... Või tahad sa lihtsalt kaalumisest 1-nädalakese puhata, siis tee seda... Meie tahame, et sa oleks õnnelik ja rahul oma tegemistega...

Kuna me oleme naised siis ei olegi me kunagi oma kehaga rahul... Mäletad, kui minu "helesinine unistus" oli 61kg...Nüüd olen seda piiri ikka alla toonud ja mõtlen siin 55-57 peale pinksalt...
Aga kas sa vitamiine sööd? Mina söön raua tablette (hemoglobiini pärast) ja täna ostsin B-vitamiine... Sest mul ka nahk kahvatu jne. Ma kardan, et ei saa ka piisavalt vitamiine, kuigi söön ilusti ja erinevaid toite grinning smiley
Ning see leiva idee on sul ikka maru vahva smiling smiley Mulle ka meeldiks, kui mees mulle südamekujulise leiva küpsetaks... Sul on kihvtid ideed...

Ja see ei ole hala... Me olemegi siin, et üksteist toetada ja mõista...

Saadan palju kallistusi ja jõudu ning jaksu ka

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. May 2011, kl 17.52

Aitäh mu armsad, minu teine perekondsmiling smiley! Mul läks kohe olemine niiiii palju paremaks teie kallide ja lohutamise peale! Ma siin ise ka mõtlen, et äkki peaks vahe sisse tegema, et elaks natuke aega kalorivabalt grinning smiley aga mul suur hirm, et sel juhul kirjutan kogu vaeva korstnassegrinning smiley nõme oleks küll, kui oled juba 5 kuud enamvähem koguaeg vaeva näinud ja siis mõne nädalaga jälle paar kilo tagasi tulekssmiling smiley Täna ma ka mõtlesin, et vahet pole ja sõin mis tahtsin, aga siis ikkagi sisestasin päeva toidud ja nüüdseks on siis 1650 kcal nahka pandud, kuigi mu norm 100 kcal vähem..aga see pole tegelikult hull, õhtusöök oli õigeaegne ja ma veel jõuan ühel mõnusal jooksuringil ära käiasmiling smiley'olen tähele pannud, et siin käimine on mind õpetanud küll tasakaalustatult sööma, aga kui tähelepanu ei pööra, siis normist kipun ikka üle minema veidi.

Londiste, ma võtan juba mitu kuud väga erinevaid vitamiine, samuti b-vitamiini, d-vitamiini ja ka a-vitamiini ja beetakarotiini, et päikese eest nahka kaitsta ja jumet pidavat see ka parandama, aga ikka olen nagu näost hallikas grinning smiley ma olen nüüd eelmisest nädalast saadik iga päev pool avokaadot ära söönud, see pidi nahale hästi hea olema. väike vaheldus pähklitelesmiling smiley õlisid püüan ka tarbida. aga kõik sellised asjad mõjuvad pikema aja jooksul.
Hihi, ega ma ei tea, mis imelik käkk sellest leivast välja tuleb, aga vähemalt on tumepruun rohke šokolaadi mõjul..panin veel konjakis leotatud musta ploomi tükke ka sinna, ja halvaad...saab siiss näha, kas see asjandus süüa ka sünnib või on niisama ilus vaadata grinning smiley Ma kuskilt lugesin, et 10 a pidi olema portselanpulmad, nii et tegelikult peaks hoopis midagi väga õrna kinkima mehele..aga me eelistame ikka kinkida omatehtud asju ja portselani tegemiseni mu võimed kahjuks ei küüni vist tongue sticking out smiley

Aivi, me veel ei olegi ära broneerinud, kahtleme hetkel Narva-Jõesuu ja Saaremaa roosispa vahel, ja ma pole tegelikult Pärnus Termides ka käinud, nii et valik on raskesmiling smiley Pärnusse tundub hea lähedal sõita, Narva-Jõesuus aga pole ma vist juba 5 aastat käinud..saab siis näha, kuhu kohti on veel! Ega ma ei teagi, kas saaksin reedel oma kaalu teatada, sest võimalik, et sõidame juba neljapäeva õhtul ära ja siis ma vist enne pühapäeva ei jõua. Aga seniks ikka sära kõigile silmadesse! Ilusad ilmad on tulekul, minu olemist parandab see küll märkimisväärselt, saab palju rattaga sõita ja joosta ja üldse värskes õhus olla!
Kallid kõigile kallikestelesmiling smiley Aitäh, et olemas olete.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. May 2011, kl 04.45

Tere hommikust mu nukukesed!Ei teagi kuidas täna alustada,eile siis arstil käidud ja analüüsi vastused käes,vaatamata vitamiini kogusele mis mul peal on organisnm üle kurnatud aga mitte kaalu jälgimisest vaid vana haigus sõi mind jälle seest sellest ka minu jube väsimus.Hea on see et nüüd rohud peal ja on lootust et ehk hakkab parem,halb on aga see et see tõstab jälle kaalu nii et saab raske olema kahel rindel võidelda aga jään rivisse,vähemalt seni kuni ei panda haiglasse,taheti nüüd aga ma keldusin.Loodan et annate mulle kergema karistuse kui mu kaal rikub meie ilusa tabeli,kuid luban et pingutan kõigest väestsmiling bouncing smileyAretha kullake PALJU ÕNNE KALLIKESED!!!ja kallis tüdruk puhka natuke meist ja kaalust,naudi kaalu vaba elu,tühja neist paarist kilost me ju ei kao kuskile vaata kui pikk maa on mul minna 65-62 ja ostetud ju mul näiteks järgmise aasta juunini,ja ka teised tüdrukud paljud jäävad siia kes säilitama kes niisama,meil ju super diil!Aivi musirull KAUNIST SÜNNIPÄEVA,ÕNNE,TERVIST ja kõike mida hing soovib!Olgu see päev maru ilus ja kordumatu ka sina võta täna vabalt ja naudi elu,kaal pole ju me elus ainus ja põhiline!ÕNNE ka ka teistele mu kallikesed!Palju kallisid!Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 31. May 2011, kl 05.16

Hommikutwinking smiley Karuke aitäh sullewinking smileyAretha ilusat,kaunist ja meeldejäävat pulmaaastapäevawinking smiley))Loodan,et tuleb üks hästi kaunis päev kõigil täna,kallidwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 31. May 2011, kl 07.43

Tere hommikust,

Aivi- Palju-palju Õnne Sünnipäevaks ning palju-palju kallistusi smiling smiley

Aretha- Palju Õnne 10-nde Pulmaaastapäeva puhul ja ilusat olemite teile mehega... Teilegi palju kallistusi...

Karuke- Mis sa siis räägid, et kas saad kergema karistuse... Sa ei saagi karistust... Tervis on tähtsam, kui numbrid kaalul ja veel tähtsam, kui meie tabel grinning smiley...
Aga tore, et meiega jääd ja punnitad edasi, sest siis on kindlam, et ei tule nii palju juurde, kui ilma jälgimistea tuleks... Sullegi palju kallistusi ja tervisi, et saaksid kiiresti terveks...
Kui see saladus ei ole siis mis haigus sul siis välja lõi? Ja sinu rõõmsat meelt ei suuda vist isegi mingi haigus murda... See on tugeva inimese tunnus ja rõõm, et meiega oled...


Minul siis eilest 50-ste klubist pole enam midagi järgi grinning smiley Aga kuna ta mulle seda eile korra näitas siis ega ta kaugel enam ei ole... Aga olen ise rahul, sest tean, et teen kõik õigesti ja kui 50-ste klubi see nädal minuni ei jõua siis meelt ma ei heida... Sest ülejärgmine nädal on ta kindlasti käes smiling smiley
Positiivne nagu ma olen... Peaasi, et ma end ise hästi tunnen ning jätkan pusimist siis ei ole ka tulemused kaugel...
Muidu ma joon kohvi viimased kuud 1 lusika suhkruga... Alates tänasest otsustasin, et nüüd siis jätan ka selle 1 lugika ära ja joon ainult piimaga... Sest olgem ausad... jaanuaris jõin ma veel 4-lusika täiega ja ntänasest ilma grinning smiley Ise olen rahul, sest ega see lusikake maistet eriti minu lähkrile ei anna ja saan lihtsalt igal hommikul +28kcal ...
Nii tore on olla enda üle uhke...

Saadan teile kõigile palju tervisi ja kallistusi...
Armsad olete mulle spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 31. May 2011, kl 09.05

Hommikust kallikesed.

Aivile kord veel õigel päeval ka sünnipäevaks palju õnne.

arethale ka palju õnne. Spadest tahtsin sulle soovitada Toila spad, seal ka saunade kompleks. Lisaks on seal veel wellness keskus orhidee - hästi mõnus olemine seal ning vähe rahvast lastakse sinna. Wellness keskuses jaapani, mee, auru, infrapuna saun ja saab sooja jooki puuviljadega. Wellness keskuse pääsmega saab ka termide poolele minna.

Karukesele kindlat meelt ja head paranemist.

Mina hetkel istun toas, välja ei pääsesad smiley Lapsel palavik.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 31. May 2011, kl 09.14

Aivi, palju-palju õnne sünnipäevaks!

Aretha, soovin teile ägedat pulma-aastapäeva ja palju-palju armastust!!!

Karuke, tervis on ikka kõige olulisem. Keskendu ühe asjaga võitlemisele korraga. Meil pole punaste numbrite vastu midagi, peaasi, et sa siin meiega koos jätkad smiling smiley

Mina tahaksin kindlasti teiega edasi duellitada. Eesmärgini veel väga pikk tee minna ning siit kaaluabist mul veel vähemalt aasta kusagile kaduda ei ole plaanis.

Ilmselt see motivatsioonipuudus ikka vahel käib kimbutamas, mul oli ka vahepeal. Lihtsalt see päevast päeva kaalule ja kaloritele mõtlemine väsitab ära. Siis on vaja lihtsalt mõned päevad puhata ja küll see hasart jälle tagasi tuleb smiling smiley

Londiste, reedeks tuleb 50 ära! Raudselt!

Muide, minul on reedel sünnipäev. Siis kavatsen ennast üle pika aja ka mõõta jälle. Ma juba tean, et tulemused on väga heaks sünnipäevakingiks smiling smiley

P.S Ainuke jama selle langeva kaalu juures on see, et ka rinnaümbermõõt väheneb. Pidin eile juba oma "langevarjud" väiksemate vastu vahetama. Õnneks on nii, et kuna see ülekaale mõne aastaga ja stabiilselt tuli, siis mul igale kaalule riided olemas smiling smiley Nädalavahetusel sõidangi maale ja otsin oma motivatsiooniteksased välja - suve teises pooles kavatsen ma neid juba kandma hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 31. May 2011, kl 10.55

Aivikene, palju-palju õnne, elurõõmu ja tervist sulle ning soovide täitumist! Kallistused!

Suur aitäh kõigile heade soovide eest, mu armsad! Pulma-aastapäev algas lihtsalt vapustavalt, mees kinkis mulle punased roosid ja imeilusa safiiriga sõrmuse. Ja šokolaadileib oli ka väga heasmiling smiley Täna on 100% teine tunne kui eilesmiling smiley

Karuke kallis, ma soovin kõigest hingest, et sul läheks paremaks! Ja ma tean ka, et sul läheb, sest oled hinges nii päikeseline ja positiivne, et see kõik lihtsalt peab sulle endale tagasi tulema! Püüa ikka jääda selliseks armsaks rõõmupalliks, sinu energiale ei saa haigus vastu! Kõik südamest soovime sulle paranemist! ja tõesti, tühja sest kaalunumbrist, peaasi, et su ENESETUNNE on hea! Kallikallikalli!

Londiste, nii tubli, et aina suhkrut kohvis vähendad! Usu mind, varsti ei taha sa üldse suhkrut! Mina olen märganud, et kuidagi iseenesest olen hakanud eelistama vähemagusaid asju - mina,endine magusasõltlane, mul on selle üle kohutavalt hea meel. Ma tõepoolest enam üldse ei taha liiga magusaid asju. poes ei isuta küpsetised ega piimasokolaadid absoluutselt, kui midagi tahaks, siis mõrušokolaadi näiteks või omatehtud kohupiimakooki vms. Ka poejäätis ei maitse mulle enam eriti, suurem osa neist jube lääged, ka jogurteid teen ise maitsestamata jogurtist. Isegi mett panen tee sisse vähem. Ja ma luban sulle, et saad reedeks oma 50ndad tagasi! See käib ikka nii, natuke ülesalla, aga kui ta kord juba end näidanud on, ei ta kao kuhugi! Ma sõin eile õhtul väga soolast toitu ja ei hakanud täna kaalumagi, sest nägin juba peeglisse vaadates et silamd paistes, seega vähemalt pool kilo juures. ma tõesti puhkan natuke aega kaalumisest ja võtan vabalt. eriti õnnelik oleksin kui suudaks mõnd aega toidupäevikutki mitte täita, eluaeg ju ka ei saa sellest sõltudasmiling smiley

Karmee lapsele paid ja ilusat paranemist! Tead Karmee, just Toilas käisime oma eelmisle pulma-aastapäeval ja oli SUPER! ma tahaks väga tagasi, aga teisalt tahaks mujale ka vaadata, me lastega ei viitsi spades käia väga ja seda aega kahekesi on nii üliharva.

Liisa, kujutan uba ette, kuidas reedel rõõmustad oma uusi mõõte nähessmiling smiley Aga kahjuks mul sama mure mis sul, langevarjudest pole enam ammu juttu, viimati ostsin poest kõige väiksema, mida üldse toodetakse - 65A grinning smiley aga samas ma pole ka kunagi sealt väga lopsakas olnud, v. a imetamise ajal.

Palju jõudu kõigile ja kui ma varem siia ei satu, siis kohtume juba uuel nädalal! Nautige ilma!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 31. May 2011, kl 16.09

Kõigile suured,suured tänudwinking smiley))))Olen ära söönud suured koogimäed ja kringlimeredgrinning smiley Varsti külalised tulemas,eks õhtul katsun nüüd tublim olla ja homme veelgi tublim,täna luban natukene kõike mida juba ammu pole omale lubanudwinking smileyAga kõgile mõnusat õhtutwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 31. May 2011, kl 18.01

Terekest kõigilesmiling smiley Hämmastavalt palju aega on sellest jälle taas mööda läinud kui siia sattusin...Hea on tõdeda vaid seda, et menüüd ei ole sisestanud aga kaal pole ka juurde tulnudsmiling smiley Samas ei ole ka langenudsad smiley Aga koguaeg on nii kiire, et jube....Kevad ja suvi on ajad mil ma siin olen haruharva...tööd vajavad tegemist, tööl ka vaja käia...Juulist ei tööta ma enam 24 h valvetega, avastasin et lihtsalt enam ei jõua...Olen väsinud...pingeid on töö juures rohkem kui küllaga...lausa masendav...Aga ehk läheb varsti kergemaks....Kui mu haigus seisab muutusteta - ja raviga isegi korraks kaal hakkas tõusma...Aga tundub, et see õnneks ajutine...Nii et vaeva näen ma veel kõasti ennem kui oma kaalu saan, mida nii väga ihaldan...

Aga Teie olete tublid ja aitäh ilusate sõnade eest...Püüan ikka siia sattuda, aga ei olegi enam nii lihtne....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.