Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 28. June 2011, kl 23.21

Ahhoi kullakesed.
Mina ka ilusti olemas, aga nii raske leida aega arvutisse tulla. Ega pole eriti koduski olnud. Alustasin tabeli tegemist juba hommikul, aga vahepeal tulid külalised, nii et lükkus tabeli tegemine jälle edasi.
Tabelis väikesed muudatused. Katre võtsin tabelist välja, kuna tema pole endast juba väga ammu märku andnud. Möödunud andmeid saab vaadata eest poolt, proovin tabelit lihtsana hoida, kui rohkem numbreid, siis väga kirju.
Lugesin siin teie postitusi, te olete ikka jaanidel väga tublid olnud. Ei ole mingeid suuri kaalutõuse olnud. Mina ausalt öelda ei hoidnud ka end tagasi, sai ikka söödud ja joodud ning kaal püsis ka enam-vähem paigal.

Meie uust tabel siis järgmine:



Seega palun ka üle vaadata oma eesmärgid, kes seda veel teinud ei ole.

Uus kaalumine juba varsti: 01.07

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06smiling bouncing smileyMu enam vähem korras aed nüüd ümbritsetudspinning smiley sticking its tongue out
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. June 2011, kl 04.41

Tsau sõbrakesed!Liisake ma magaks ka heameelega aga mõningad valud ei lase kauem olla!Aga eks ma üldiselt ka olen suht varajane,praegu pole hullu sest lähed õue ja on ikka tegevust,vot talvel on jube sest no mida sa ikka kell 5 homikul talvel teed?sad smileyAitäh Karmee meil jälle ilus tabel,ma imetlen sinu oskust,ise olen suur põmmpea arvutismoody smileyMa täitsa mõistan et sa ei jõua siia arvutisse,suvi ju nii kiire aeg!Oh mu armsad jälle rikkusin meie ilusat tabelit ja tänasega lisandus veel kuigi mõttan aias 12-15 tundi ja söön ja joon korralikult,kui te vaid teaks kui tüdind ma olen neist ravimitest sest jumala eest kõik ilusa si..vad ära!thumbs downPuht füüsiliselt ei suuda ka koormust enam lisada,niigi kukun õhtuti kokku nagu vana vilt,miks nagu oleks paras küsida,jeerum kas varsti jälle ei näe oma varbaid ja muid allpool asetsevaid kehaosi!Mu enam vähem korras aia ümbrus nüüd ümbritsetud 1,5 meetri sügavuse ja laiusega kraav!Jämasin ju meie vooluga nüüd siis panevad maaliini ja õhuliinid kaovad sest oli ju täitsa võimatu!Saab siis jälle teha taastus tööd väga palju kui lõpuks kraavid kinni aga ikkagi jube hea et lõpuks meid kuuldi ja hakati tegema midagi mis lõpetab selle kohutava voolu kõikumise ja hoopis tihti ju kadus ära!Sain ka koos kaeve töödega suured kivid omale,olen jube suur kivirobka!Kuigi krunt nüüd vagusid jubedalt täis olen maru õnnelik,mitu head asja korraga ju sain!Nüüd kohviga õue ja siis materdama!Andke ikka endast märku,muidu ma üksi nagu tumm leilis !Teile kaunist päeva ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 29. June 2011, kl 16.51

Päevast,

Karuke-
Mul sinust mõmmik nii kahju, et sa teed endast kõik ja ikka jääb kehale sellest veel väheks... Aga mõtle hoopis nii, et kui sa midagi hetkel ei teeks siis oleks sul kaal juba raketina ülesse sööstnud... Näe asja postiivset poolt kullake...
Mul nii hea meel, et said omale kive juurde, kindlasti sobivad sinua eda ideaalselt… Ja täitsa uskumatu, et Eesti Energia mehed teid lõpuks kuulda võtsid… See on ju puhas room smiling smiley

Aretha- Mulle sobib ka 2.September ideaalselt- Saan vb veel kaalu alla või õpin säilitamist… Ja seksides saledaks- kõlab hästi smiling smiley sain ka kõvasti naerda, et kohe sellised plaanid käiku lastakse... Mulle meeldib ka küpsetada aga ei ole eriti, et kellele ja seega vaaritan suht harva... Ning sinu 57,5 kõlab lausa vaimustavalt... Loodan, et nii sul jääb ja ei pea eriti raskelt enam pingutama...

Memm- Palju Õnne Kohviku puhul- Mul sinu üle südamest hea meel, et nii hästi teil läheb grinning smiley Ning loodan, et saate oma kohviku kenasti tööle ja käima… Minagi olen mõlgutanud mõtteid oma kohviku üle… Aga see nõuab ikka väga-väga palju kapitali… Et hetkel on see mul kõrvale jäetud, aga mitte unustatud…
Kui sa ikka oma toitumisel silmad peal hoiad siis ei tohiks ka kaal enam tõusta… Aga lõvaks end lasta ei tohi… juurde on ju palju kergem võtta, kui alla smiling smiley


Me oleme tegelikult kõik väga tublid … Juba see, et me siin koos käime ja kirjutame, näitab, et me ikkagi soovime oma kaalu alandada ja need vahepealsed põrumised ei tohi meid eesmärgist kõrvale juhtida…
Minu tänane söök oli ahjus küpsetatud forell-sibulatega ja kõrvale oad ning sibula-kodujuustu-hapukoore salat … Ääratul maitsev ja mõnus lõuna grinning smiley
Õhtuks on meil arbuus… Suur, mahlane ja väga magus …

Palju kallistusi teile



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 29.06.2011 16.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. June 2011, kl 17.23

Tere kallid, nii tore ,et meie armas Karmee on jälle ilusa tabeli siia riputanud! Eks suveajal tõesti on raske leida aega, et siia arvutisse jõudasmiling smiley

Ja just, Londiste, mul ka nii hea meel, et meil kõigil jätkub seda püsivust, kui ka vahepeal oleme eemal, siis jälle tuleme siia!

Karuke, mul ka suur rõõm et sul vooluga lõpuks ok, siis me ei pea jälle sinu lahedaid postitusi ootama! See nii kihvt, kuidas sa suudad muudkui aias mütata ja nii ilusana koduümbruse hoida! ma ainult kadestan ja loodan, et ma suudan oma väheseidki õuelilli kasta, et päris ära ei kuiva!

Ma sain ka lõpuks naistearstil käidud ja sain teada, et mul on kõik korras, päevi pole ilmselt tänu kaalulangusele ja madalale rasvaprotsendile. Peaasi, et mingeid tsüste ega põletikke pole, nüüd mul süda rahul. Sain mingi rohu ka, et tsükkel korda saada, aga ausalttöeldes ütles arst ka, et mingit tungivat vajadust pole neid hormoone sisse ajada, see rohkem enesetunde jaoks, kui tahad, et oleks ikka iga kuu...mul ju lapsed käes ja tegelikult ongi parem, kui pääseb vahel sellestsmiling smiley Aga ta ütles, et parim rohi oleks paar kilo juurde võtta, aga nii palju ma ka nüüd neid päevi ei igatsesmiling smiley

Karuke, kuidas su tütrekesel läheb ? Loodan väga, et tal on parem ja et ta ei pea valusid tundma...

Londiste, su menüü tundub nii isuäratavsmiling smiley Ma ka täna pidin õnnest lolliks minema, kui naabritüdruk tõi hunniku oma Peipsiääre sugulaste püütud-suitsutatud kala...täitsa lõpp, kui hea!

Üldse, praegu on mul ses mõttes kuidagi nii mõnus periood, et pole üldse mingeid kohutavaid isusid, söön kuidas juhtub, aga ikka tuleb õhtul pigem kaloreid puudu kui üle. Ajan igasuguste süümekateta šokolaadi ja jäätist sisse, aga kuna kuumaga väga palju nagunii ei jaksa süüa, siis on kõik ilusti normis ja tasakaalus.

Homme plaanin korraliku turutreti teha ja maasikamoosi keetmise ette võtta. Kui liiga kuum polesmiling smiley

Mõnusat suure suve jätku kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. June 2011, kl 05.53

Tere taas mu armsad!Eile roomasin kell 23 tuppa,oh juudas kui väsind ma olingrinning smileyTänaseks siis liigesed nagu kasepakud kuid mind see ei hirmuta ikka edasi aeda,hakkab üks ring täis saama,rohi ka niidetud.ilus!Londiste sul jumala õigus,üksi oleks ammu ilma käega löönud sest see võtlus tuulelohega tapab,aga positiivsust mul kuhjaga kuigi aegajalt tuleb veits nutt peale siis räägin teile ära ja jälle kergem!Ja kivid on tõesti nagu rusikas silma auku,kohe tonnidega ilma liialdamata.Selle va energiaga aga sõdisin üle viie aasta küll sai jalaga neid uksi lõpuks lahti löödud kui mind nägid kohe tegid minekut ja küll oli siis neil tegemist!Kuigi olen väga rahulik inimene see võttis küll turja turri!Aitäh sulle kullake soojade sõnade eest kaal küll jälle tõusnud kuid küll see aeg tuleb kui sulama hakkavad!Täna lähen arbuusi jahile ajasid suu nii vett jooksma.Arethake jube tore et kõik oli korras ja pole haige sest mind ajab neid hormoone sööma ainult viimane võimalus ,siin ma nüüd olen oma kaaluga püsti hädas.Mul ka nende päevadega alati mingi jama ,mul on koguaeg olnud päev või kaks aga mulle meeldib just et nii vähe ja võiks olemata olla ka!Ei kavatse ju ginessiraamatusse sattuda kui kõige vanem sünnitaja!Lapsel ikka veel valud ja õiget ravi polegi leitud,uued analüüsid jälle anda aga õnneks on valud natukene väiksemad.Loodan ka väga et täna saab õige ravi peale.Hirm kahju on näha tema valusid ta ju ka kõhnake nagu teiegi 165 pikk ja 49-50 kg kerge,nüüd saab kõik mu riided endale,meil enam vähem üks maitse ainult ta minust pikem nii saab hulgi põlvpükse!smiling bouncing smileyOi kui mõnus on suitsukala,üldse olen kala sõber,söökski vist igapäev kui rahakott vastu peaks!Küll mul on heameel et saad vabalt kõik süüa,naudi täiega!Täna siis suurem maasika ost sul,pean ka ostma sest panin uued taimed alles kevadel nii et saagi saan järgmine aasta,panin kohe 50 taime nii et süüa ja jagub ka moosideks!Kirsse saab ka see aasta väga palju,on juba teised päris roosad!Nüüd lähen kastan tomatid ja kurgid ära ja amplid ka muidugi,ülejaanud jaavad vihma ootama sest homme lubas et sajab,kuigi ei taha praegu sadu veel.Nüüd siis kohvi uus laar ja aeda ka imetlema,varsti kopad ja muu tehnika jälle kohal siis on ei ole kuigi mõnus istuda ja uneledaPean ikka ka brigadiriks olema,olen töö mehed ära moosind ja nad kohe ise juba otsivad kive mis tuua.Mul mees ka tavaliselt ütleb ,no oled sina ikka meestemagnet,vahest on see päris vahva kuid leidub ka neid kes ei ole alati mõistlikud nendega on jutt lühike.Samas isegi vahest ei mõista olen ju paras rull praegu ja endale ikka väga kohe ei meeldi.Aga olgu nüüd jahusin küll pikalt ja tüütasin teidki,nüüd siis õue!KALLISTAN JA KAUNIST SUVEPÄEVA!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. June 2011, kl 20.31

No tere tibukesedsmiling smiley

Pole siin juba möödund reedest käinud eye rolling smiley,täna kohe palju lugemist
Eestimaal jälle käidud,toiduga patustatud,vana-tallinnat limpsitud ja muidu rõõmsalt aega veedetudsmiling bouncing smiley
kaalu numbrist tea midagi,kuid ette teada,ega selline lõdvaks laskmine minu puhul ,toob sangade suurust juurde,kahju muidugi,kuid vahel on hea end lihtsalt mõnusalt tunda-stressi piisavalt ja sellised hetked panevad mõned asjad paika ja saad oma mõtteid korrastada ja uut hindu edasi trügidaeye rolling smiley
mul on teite üle hea meel,täna tundsin südamest ,et nii tore,et olemas olete,sest kohe ,kui arvuti käima sain tulin kohe kaema,kuis minu tüdruku tirtsudel lähebspinning smiley sticking its tongue out
Homme hakkan korralikuks ja toitusid sisestamaeye rolling smiley,loodan,et taipan selle kiire aja sees ka vett larpida,ongi juba jälle vee puudus,liigesed kohe annavad tundamoody smiley
kas homme on kaalu nr.sisestamine või otsustasite nädala vahet hoida-seda ma ei leidnud selle suure infoeye rolling smiley tulva seest.no olge tublidthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. July 2011, kl 05.11

Tere varahommikust mu musid!Minu kaal 76 ohhh õudustangry smiley sa pühapeeretus kus jälle tõuseb suht suures tempos aga nii ta on ja midagi pole teha.Ngu üks õige karu ikka pean talveks rasva koguma smiling bouncing smileyAga ega ma jonni jäta ikka edasi ja edasi!Memm mul heameel su üle et said puhata ja eestis käia,tulebki end osata ka lõdvaks lasta ja elu nautida,küll sa oma korrastatud mõtetega ja tubli olekuga jälle ka edasi trügid!Mina tean üht et iga pingutus viib sihile,võtab aega mis võtab!Loodan et teil mu kallid on paremad uudised ja olete languse teel see innustab ka mind ja annab kõvasti jõudu see tobe aeg üle elada,polegi kaua jäänud vast kuskil 4kuud veel ja küll ma siis näitan kes on oma keha peremeeshot smileyTäna siis minu kord külalisi Määrast vastu võtta,nad on super head inimesed ja ootan neid väga!Olen ka aia ja kodu läikima löönud nii et kõik on külaliste saabumiseks valmis!Süüa tuleb küll kõvasti teha ja liha ohtralt sest täna-homme 4 suurt mehemürakat majas ja minuga koos 3 naisukest!!!Loodan ka et ilm meid soosib ja vihma ei tule palju sest mine tea meie taevaluuke,sest jube hea kui saaks õues olla ja õhtul grillida!Järgmised 2 nädalat olen üksi,kõik mu kallid sõidavad ära ja saan mingi aeg ainult iseendaga tegeleda,vahest on sedagi vaja et pisut puhata ja hinge tõmmata!Oootan väga teie poste ja ilusaid nr.!KALLI KÕIGILE JA PIKAD PAID LISAKS!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. July 2011, kl 05.29

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Nagu arvata võis on ,minu sangad juurde võtnud,eesti käiguga.
Kuid pean tunnistama,et täna jättis see mind täitsa külmaks,ei mingit ärritust või nördimust
mis kehvasti,see uuesti
Tänasest lubasin ju ka korralikuks jälle hakkatasmiling smiley
minu tänane kaal 85.1eye rolling smiley,oih pisut punastasin,kuid pole hullu
Teile ilusat kaalu langust

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 01. July 2011, kl 06.54

Tere, 66,7 minult. Jaaniaja tulemusel tagasisaadud kilode suhtes langus aga eelmise duelli lõpu suhtes ikka kehva tulemus. Eilsest vähemalt hakkasin jälle toite sisestama, sest sain teilt palju innustust ja lõpuks jõudsin ka tegudeni.
Ma ei jõudnud siia eriti, sest käisin veebilehe tegemise koolitusel, TTÜ-s. Väikese lapse kõrvalt oli ikka paras katsumus, aga läbi tegin. :-) Maksis 3400 ja oli individuaalõpe. Midagi sealt ju ka sai, aga sellist summat asi küll väärt ei olnud, pähh. Suuremat osa sellest kursusest oskasin isegi ja mida ei osanud, selle kohta öeldi enamasti, et ooo - see on hoopis teine, eraldi kursus. Aga ma ajasin jonni ja tahtsin teada ja nii õpetati veidi ka fototöötlust ja muud. Nii et kui Memm, sul vaja kodukat, siis ma võin hea meelega abiks olla :-)
Ilusat eksootilist suve jätku teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 01. July 2011, kl 08.47

Kuna suvi on ilus ja mõnus siis grillimised ja sünnipäevad on ikka igapäevased… Just eile käisin 2 sõbra ühisel sünnipäval ja sõin Lavaśirulle, 1 tüki kanaliha ja Maasika torti, ülimalt maitsev oli… Kogused olid väikesed aga ajaliselt kell 12 öösel grinning smiley Seega olen mina ikka 58.4kg peal ja see on alates veebruarist minu esimene 0-ring grinning smiley Aga ma ise ei ole pahane, sest peangi kaalu hoidma, et harjukisn, et ma ei ole enam paks… Aga ikkagi nii kummaline tunne, et ei ole miinust ette näitdata… Nagu oleksin kedagi alt vedanud ja nagu oleks midagi puudu…
Täna siis parima sõbranna sünnipäev tema suvilas ja joogiga ma täna ei koonerda grinning smiley Söögiga aga küll… Hommegi sünnipäevale minek ja ka korraks Haaapsallu autode Driftimist vaatama…
Loodan, et järgmisel nädalal ikka 100g saan all… Aga, kui ei siis pole midagi hullu… Peaasi, et ma oleksin järjepidev ja end käest ei laseks smiling smiley

Karuke- Ära muretse selle pärast, et kaal nüüd 76kg sulle näitas… Küll ta jälle sul ära kaob, peaasi, et ikka kõike jälgid ja loed grinning smiley
Küll sul tuleb tore päev, kui nii palju rahvast koos… Nii hea meel kuuulda, et san ii mõnusalt positiivne oled… Kindlasti küpsetad ääretult maitsva toidud valmis smiling smiley
Palju-palju kallistusi sulle ja sinu tütrele ka… Kaukale ning Leenile pikad paid…

Memm- Ära nende sangakste pärast üldse muretse, küll sa need maha saad… Seda puhkust eestis oli sul ju vaja ning mõnusad emotsioonid kaaluvad rohkem, kui paar grammi kaalu lisa…
Ja, kuna nüüd ilusti jälle kõike ülesse hakkad märkima siis küll kaal langema hakkab… Ja vett joo ikka korralikult, eriti selliste mõnusate ning kuumade ilmadega smiling smiley

Doucier- Nii nende koolitustega kipub olema jah, et osad neist on nii ümmarguse jutuga, et lausa kahju hakkab summast, mis sellele kulutasid… Aga vähemalt said teadmisi juurde ja oskad nüüd teisigi aidata smiling smiley


Soovin, et meil oleks kõigil ilus ja päikeseline nädalavahetus ning palju kallistusi kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 01. July 2011, kl 09.02

Hei, tüdrukud! Mul täna üle ootuste rõõmus hommik, kaalul - 57 smiling smiley nüüd ma kiiruga linna, hiljem kirjutan pikemalt! Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 01. July 2011, kl 09.40

Hommikust
Mina pikalt lasin suht lõdvalt, toite ka ei märkinud üles. Tänaa nüüd 3 päev korralik jälle olla. Kahjuks ei jõua kuidagi trenni teha, aga korrigeerisin oma kaloraazi juba vastavaks. Tänane kaal minul 69,7kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 01. July 2011, kl 18.14

Hei veel minu pooltsmiling smiley mul nüüd kiirem osa päevast möödas.

Londiste, see pluss oli ju ainult seepärats, et sõid nii hilja öösel - juba homseks on see kadunud! Ja ma mõtlen seda tõsiselt, et ära sea endale liiga kõrgeid ootusi. Sa tundud perfektsionistina, kes ootab nii endalt kui teistelt alati maksimumi. Kohati see on hea, aga kaalulangetamises pead siiski aru saama, et nüüd oled jõudnud nii madalasse kaalu, et vahel peab isegi plussideks valmis olema - ja sellest pole midagi! sa oled endiselt ikka see meie ilus sale tubli ja positiivne Londiste smiling smiley

Karuke, ära muretse. Varsti saab ravikuur läbi ja küll siis numbrid liiguvad ka teises suunas! Sinu tubliduse juures pole see mingi probleem need kilokesed maha raputada. ma tõesti imetlen sind hullumoodi! Naudi külalisi smiling smiley mulle nii meeldib, kui saab külalistele kokata ja möllatasmiling smiley aga teienekord ka üksi väga hea.

Ja sa Memm, ära punasta midagi, oled ju muidu koguaeg nii tubli olnud ja vahel peab ikka puhkama ka!

Karmee, sul ka nii hea tulemus, eriti kui sa vahepeal ei märkinud. Mina ei saa ilma päevikuta üldse elatud smiling smiley kuigi tahaks.

mul ka homme parima sõbranna sünna, ja kavatsen juua-süüa mida iganes tahan. täna kuidagi iseenesest kujunes lahja päev välja, nagu selle palavaga ikka juhtub. igasugu värsket läheb ainult parajalt sisse, aga rasvadega on lugu kehva. aga mis seal ikkasmiling smiley
kaunist nädalavahetust ja jahedaid jooke kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. July 2011, kl 05.25

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out
Aitäh lohutamast
Pean teile sõnama,et üle söömist ei olnudki eestis,et paha oleks olnud või raskuse tunnet,sai lihtsalt kõike proovitud ,mida pakuti.
Nagu minu tutvus ringkond on -endised kokkad,praegused ja tulevased kokkad....
Nii,et palju oli sellist ,mida minu ajal menüüs polnud-ja eks mulle meeldib ka degusteerida erinevaid toite...huvitavad maitsed ja elamusedsmiling bouncing smiley-oli sellist,mida mina isiklikult kunagi ei telliks restoranis...kuid jah maitsed on erinevad ja mõnele kindlasti meeldib see,mis mulle mitte
Kuid see 4 päeva olid tegusad,sai mõned soovitused antud,sest sai ka maitstud kategooria tõstja toitusid,mis on tema lõputööks.
Laua välimus oli ime armas,mulle meeldis,teema oli 1 pulma aastapäev
Nii,et see 4 päeva olid huvitavad ja lõbusad-selliseid päevi võiks rohkem ollaspinning smiley sticking its tongue out
Nüüd olen tagasi ja tõmban viimaseid otsi kokku,et kohvik avada,paberimajandus.on nii jube,et saada kõik korda,kuid olen juba selle tee ette võtnud,eks tuleb siis lõpule viiaeye rolling smiley
Oh nüüd kukkusin latrama,tavaliselt olen väga sõna kehv,vastavalt vajaduseleeye rolling smiley
Ilusat nädalavahetust teile ja olge ikka tublid
Tegin enda kcal. koguse ka ringi,sest enam pole seda füüsilist tööd,mis trennina kirja läks

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 02. July 2011, kl 10.56

Tere mina ka tagasi ja õhtul kriban pikemaltwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 02. July 2011, kl 19.27

Tere õhtust siis,Tartus käidud ja raha raisatudgrinning smiley..sammulugeja ostsin ,masendav kui vähe samme saab vahepeal ja kuipalju mõnipäevwinking smiley Klubides sai käidud ja tuttavaid mööda käidud,väga tore oliwinking smiley Kaal nüüd nii tore eiolesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 02. July 2011, kl 21.58

aaa minu kaal 75sad smiley..nu mis teha ,oli palju liikumist ja vähe süüa,aga rohkem alkoholisad smiley..kergemat karistust palunsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. July 2011, kl 05.51

Tere taas mu kallid!Minul nüüd siis rahvaralli selleks korraks läbi!Oli maru vahva,kuigi ei saanud tagumikku maha ,koguaeg oli tegemist.Magama sai kella 05 paiku,veidi räsitud keha aga see eest hing kosutatud ja emotsioone palju!Lisaks sattus minu kanti mu parim sõbranna,pole teineteist 2 aastat näinud ainult tel. ja arvuti teel suhelnud,no oli millest rääkida,me jube sarnased iseloomult ja omal ajal ka kehalt.Praegu küll tema pilpake ja mina kerake!smiling bouncing smiley.Oleme sõprust hoidnud juba 40 aastat ja läbi käinud tulest ja veest,ühesõnaga mul oli mega hea nädala vahetus!Ja nüüd olen 2 nädalat üksi,saan üle vaadata oma kaaluga seotud asju mis läks valesti mis hästi!Tundub et kõigil oli maru palju tegemist ja asja ajamist see nädal ja nädala lõpp kaasa arvatud.Eriti rõõmustav et kaalu rindel on meil enamikel enam vähem ok,polegi põhjust end väga piitsutada ja mitte rahul olla,need väiksed tõusud on nämm,küll me neile kilodele ära teeme!Oli ka ju mega häid tulemusi ja need annavad jõudu ja innustavad veelgi rohkem pingutama!hot smileySugulased tõid endaga kaasa 20 kg lõhet ,nüüd pean mõtlema mis moodi see ära teha.Oskan head suppi teha aga sinna kulub suht vähe kala ja palju sa ikka sööd üksi,palun ideid kuidas selle kala kogusega toime tulla ja mis oleks kõige mõistlikum teha.Kala on mu lemmik aga teha väga ei oskagi,kuna ta ju nii kallis ja tihti seda endale lubada ei saa,nüüd kala palju palju aga teha ei oskagi!Andke nõu!eye rolling smileyPraegu suured kallid ja suured tänud teile soojade sõnade ja toetuse eest!!!!!!!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. July 2011, kl 07.53

Hommikutsmiling smiley

Karuke mõistlikum oleks parajad portsud teha ja ära maitsestada ja kas karpidega või siis toidukilesse panna ja sügavkülma
Ja ,kui isu tuleb siis kohe võtta ja küpsetada
Muud soovtust oska anda,mina olen vähemalt nii teinud- fileed maitseainetega karpi ja pead, selgroog eraldi,nendest saab suppi keeta
ilusat päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 03. July 2011, kl 09.16

Hommikust, mul ka suur pidu peetud. Oijah, eile läks ikka veiniga käest ära. Ja mis seal salata, söögiga ka. Vein ikka tekitab nii hullu nälga. Ja kui on selline tore inimene, kes sulle muudkui kallab jäätisekokteili ja tõstab grill-liha ette, isegi kui enam ei jaksa..oeh. Ühesõnaga ma panin nüüd siis kirja oma eileõhtul tarbitud söögi-joogi ja see üks söögikord, õhtusöök oli kokku 1200 kcal! Nii et eilse kohta näitab mul siis nüüd 156% kalorinormist ja esimest korda elus süsivesikud üle. No eile õhtul oli mul kõht nii täis, et ma tundsin, et ei jaksa käiagi. Eks magu on ju harjunud nüüd väiksemate portsjonitega ja ei taha enam korraga nii suurt toidukogust. Kui veini poleks nii palju joonud, ehk oleks suutnud end pidurdada. Aga tegelikult ma üldse ei põe. Mul oli nii tore oma armsaid sõpru näha, et selle nimel olen ka nõus mõne lisakilogagrinning smiley Mõtlesin nüüd, et siis püüan kuni reedeni iga päev süüa 200 kcal vähem ja vaatan, kui hull tõus ikka onsmiling smiley
Õnneks eile just naabrimees ka mainis, et sind pole ju enam ollagismiling smiley nii et ma otsustasin mitte süümekaid tunda, vot. Kuigi eile oli küll selline tunne peale seda õgimist, et mis minuga nüüd juhtus. samas vanasti lõppesid ju absoluutselt kõik peod minu jaoks nii, sageli sõin isegi veel rohkem, siis ju mahtus sisse ka rohkemsmiling smiley Nii et minule selline õppetund, et tühja kõhu peale ikka pole mõtet veini jooma hakata ja vette tuleb ikka ka juuasmiling smiley
Aga kaunist pühapäeva kõigile ja olge targemad kui minawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.33

Hommikust kallikesed.
Paistab, et meil read hõrenevad, nüüd ei ole Kaisa01 endast märku andnud. Tabelis küll palju punast, aga pole hullu, ega langused ei saa tulla tõusudeta. Ikka jaksu ja jõudu ning mitte mingisugust alla andmistsmiling smiley

Meie tabel siis järgmine:


Järgmine kaalumine: 08.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.40

Hommikut,eile sai kõvasti maasikaid söödud ja täna kõht lahti mis koliseb,tavaliselt koguaeg kinni,isegi mingeid kuubikuid apteegist anti ,et õhtul vaja närida 2 tk-aitavat hästi,nüüd tundub,et maasikaid hoopis vaja süüagrinning smiley Ilm tundub ka ilusamaks minevat,lapsed lasteaias viimane puhkusenädal,nüüd koristama ,siis kõndima ja külla ka veel vaja jõuda,tegus päevake ees ootamaswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 04. July 2011, kl 09.41

Aaa ja tabel küll tsipa punane-aga eisa mainimata jäta ,et super tabel ikkagi,siit ikka hea vaadata mis ja kuidas,Karmeee hea tööwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 04. July 2011, kl 10.25

Tsaukiii! Mina ikka ka olemas, aga kaal seisab. Aga no hea et ta seisab, sest mingit rutiini ja korrapära minu toitumises hetkel küll ei ole. Neljapäevast pühapäeva õhtuni oli nii palju tegemisi ja olemisi, et ma praktiliselt vahepeal ei maganudki. Suvi on nii tore aeg, mil kunagi ei tea, mis mõne tunni pärast juhtuda võib smiling smiley

Käisin nii laulu- kui ka tantsupeol ja sealt saadud suurepärane emotsioon tõi tohutu energialaksu. Kaks nädalat veel tööl ja siis hakkab puhkus, mis tähendab, et kalorilugemine jääb 3 nädalaks ära. See muidugi ei tähenda, et ma krõpsu ja burksi hakkan sisse ajama smiling smiley

Tabel tõesti selline natuke punane, aga me ju kõik teame, et tegemist on vägagi ajutise nähtusega! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. July 2011, kl 15.16

Tere musid!Tabeli-meister meil ikka üleküla!!!!!! ja see et punane see on nämm,tõesti õigus et tõusu on vaja et taas langeda,nii vähemalt loodan mina kes len kõige edukam tõusja!Küll tuleb see aeg ka kui langeb!Aivi ka mina sõin maasikaid ohtralt ja nüüd tagumik nagu töö-jänesel koguaeg lippab,see uus lahtisti vorm,vist?
Aeg lendab mega kiirusel,ma nagu Figaro siin ja Figaro seal tõmblen mööda hoovi ja muudkui askeldan,kuid lõppu ei näe ega tahagi!
Oi kuidas ma naudin lõhetthumbs upon ikka maitsev asi küll.Homme teen kala suppi aga kuna olen üksi siis teen lahjema aga söön nii mis jäksan,muidugi normi piires.Homme lähen ka rakvere aia poodi,uusi istikuid tooma(kuuselisi ja okkalisi)tegin juba platsi valmis,tuli kohe väga suur aga mul ju ruumi küllaga.Oh seda rõõmu kui maha nad saan ja jälle üks ilus asi aias juures.Mulle kuluks üks öine vihm äraspinning smiley sticking its tongue outja päeval oleks taas ilus,varjus on meil olnud 35,2 ja selle ringis.Te ei taha teada kui palju näitab päikese käes,see on kõvasti üle 40,müstika!Peab vist suve kodu soetama Hispaaniasse seal pisut jähedam!Mul koer istub päevad läbi vannis,lasen aga vett juurde ja tema mõnulebhot smiley!
Nii kallikesed,ma uuseti aeda ja ilusat ilma teilegi!Kaunist nädala algust!Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 05. July 2011, kl 07.52

Hommikut,tundub kiskuvat vihmale .Tahtsin küsida,et mida õhtuks sööte,sest päevase söögi kulutad ikka ära ,aga see õhtune söömine?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 05. July 2011, kl 18.22

Aivi, mina ei söö oma õhtusöögi kaloreid täis. Söön hommiku- ja lõunasöögi kalorid üle ja õhtusöögi jätan kõige lahjemaks. Krõbistan igast juurvilju ja salateid - nt fetasalatit ilma lihata. Teine variant on, et söön suppi. Süsivesikuid üritan õhtusöögiks võimalusel mitte süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. July 2011, kl 03.04

Tere vara,vara hommikust kallikesed!Eile sai nii palju rabeletud et kukkusin kell 9 voodisse ja nüüd tulemus et 03.30 uni täitsa läinud!eye popping smileyEile raiskasin oma istikute peale mitu tuhat krooni(ma ikka veel kroonides)süda veidi valutas aga no nii tahtsin ja olin ju talvest saadik korjanud just selle jaoks,põrgu küll kui kallid nad on,võiks arvata et nüüd ostis metsa ära aga võta näpust!Sain kokku 8 istikut.Olen tavaliselt väga kokku hoidlik kuid aed on mu nõrkus ja sinna raatsin kulutada.Kaal praegu seisab,ei julge ennustada et jääb samaks?yawning smileyAga pingutan kõigest väest et oleks sama mis reedel vähemalt,juba on raskem olla ja pisut on tunda masendust.Aga see selleks,hea uudis on mul et tüdruk sai nüüd õige ravi peale ja tunneb end paremini kuigi peab nüüd jah ka uuringuid veel tegema sest oletati et laste saamisega võib probleeme tekkida.Loodan et nii ei lähe ,aega ju tal sellega on ja ehk kõik läheb hästi!Kas keegi teab soovitada Tallinnas head naistearsti siis ei peaks Rakvere vahet sõeluma?!Eile ostsin arbuusi küll oli hea,mahlane,võttis pärast kõik kraanid lahti aga hea oli ikkagi!Aivi mul ka õhtud rohkem salateid täis vahest luban ka kana,kala,kuigi eile sõin pähkleid sinihalitus juustuga,tuli kohe isu.Muidu katsun ikka süsikatest eemal olla.Tüdrukud mu armsad tuge ikka kuuldele,tahaks väga teada kuidas teil läheb?Vihma ei tulnud ja vist ei tulegi,kuigi öösel võiks ju natukene,mul lilled kõrbevad ja käed on vee tassimisest kuramuse pikaks veninud,kott on kohe vastu maad lohisemas!grinning smileyPraegu panin uue kalasupi keema,mulle väga maitseb!Loll naiste rahvas,teised magavad aga tema muudkui keedab!Olgu nüüd,keedan lõpuni ja siis vaatan mis edasi teen,ehk koristan kuni saab õue minna.Olge tublid ja kaunist päeva!KALLI,KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 06. July 2011, kl 08.18

Hommikut,karuke nii varajanewinking smileyVihma ei tulnudkigrinning smiley..Aga imelik ilm küll oli sombune ja mul läbi aegade kõige madalam vererõhk 90 ja alumine 40 ,selline karusell käissad smiley Täna küll on parem,koristangi laste toad ära ja siis kõndima,viimased puhkusepäevad esmasp juba töölesad smiley Karuke ma tean ainult Tartu arste,aga siin kindlasti teab keegi ka Tallinna omi soovitada.Tublid olete ,et õhtuti suudate söögist eemal olla,mul hommik eiole isu aga lõuna ja õhtul ikka tahaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. July 2011, kl 09.29

Hommikustwinking smiley

Ei minul taha see kaal liikuda,tee ,mida sa tahad,stressi ka palju,selle kohviku avamisega,eile tuli välja,et 2 paberit veel puudu ja see võtab jälle aega
siis ,et õlu ja sideer müüki panna ,tuleb veel koolitusele minna,et alko. pass saada ja see on ise 2 nädala pärast,nii,et veel 2 nädalat oodata ja mul närvid juba läbi,ei meeldi mulle selline paigal tammumine
Kuid karukese tütre üle hea meel,tore,et paraneb juba ja küll need lapsed ka ükskord tule,iga asi omal ajal ja teadus on palju edasi läinud
Karuke see,et palju kulutad raha oma aiale-mõistan sind
Ka mina panin kunagi oma vabad rahad kõik aiale,kuid,kui nüüd eestis käisin ,tuli masendus peale,kõik minu töö ja vaev oli rohtus,ei noortel ole aega seda sättida või toimetada,kuulsin ainult,et siia tuleb kopp peale ja sinna
Kuid ei ma kostnud midagi,ise andsin loa seda muuta,nii nagu nemad soovivad ja nende nägemus on nende tulevasest kodust
Peaksin rõõmus olema,et keegi ikka viitsib seda korrastasmiling bouncing smileyda
Kuid teile ilusat päeva ja olge ikka rõõmsadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.