Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 17. July 2011, kl 10.00

Hommikust,
Mul arbuus homme plaanis söömiseks võtta ja vist siis ka ülehomme... Muidu sööks rõõmuga ka täna aga kuna kodus on õunad siis keegi peab ju neid ka sööma, kui need juba koju ostetud on smiling smiley
Täna lõpetasin 7-nda päeva JM'i trenniga ja on juba täitsa Ok tunne neid harjutusi teha aga higistama paneb ikka smiling smiley Olen ka ülepäeva crosstrainerit piinanud, et koormust kehal rohkem oleks... Kaal võib mul seista ka, aga peaasi, et kena ja mitte lodev ei oleks grinning smiley

Hahaaa, Karuke- Teed nii hoolega trenni selle niidukiga, et raud lagunes koost... See näitab juba eesti naise sitkust ja tugevust grinning smiley
Ma tervitan sinu peret ka ju tütrele ning sulle palju kallistusi lisaks, et te sama tublid ja kallid edasi oleks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. July 2011, kl 05.18

Tsau,tsau tüdrukud!Eilne päev kadus nagu uttu.Alles oli hommik ja juba vaatasime et õhtu!Mul läksid nagu mingid väravad lahti ja sugulasi,tuttavaid viskas nagu kapaga sisse.Ühed ei jõudnud ära minna kui juba teised kohal!!!!smiling bouncing smileyVahva päev sest nägin neid keda pole näinud aastaid,rääkida sai ka kõigest nii et täna hääl ära,kuna tavaliselt olen siiski üksi ja räägin koertegaspinning smiley sticking its tongue out
Londiste tervitused edastatud,pidin tütrele näitama ka tabelit sest ta naiselik uudishimu vajas rahuldamist et kes ja kui palju on edu saavutanud!Ta mul tegelikult tõesti maru vahva tüdruk!Lapsed tõid mulle ka uued kivid kollektsiooni Vormsilt,kõik juba harjunud et kui käivad kuskil siis võtavad kas näppu või bagaasnikusse mõne kivi,olen ju kivirobka!Sõbrad aga sõitsid ootamatult hoovi ja sain Itaalia ja Saksamaa kive.Olen maru odav tüdruk ja minu peale raha ei kulu kuid peetakse meeles ja tuuakse see mis mulle väga rõõmu teeb.Soe tunne et nii väikseid asju meeles peetakse ja minu kivi kogu on juba mega suur,pean ütlema et just Itaalia kivid on sootuks teisest materjalist,hääle järgi kui ei näeks ei ütleks et need on kivi hääled!
Praegu taipasin et kurnan teie meeli kivi juttudega,olen ikka tohman külltongue sticking out smiley
Mu raudratsu on veel nukralt mitmeks tükiks aga täna saab vist uue elu sisse,oleks ka aeg,sest eile ju sai kasutatud ainult inimese kõige tugevamat lihast ja need olid lõualuud!Söögiga nagu alati kõik ok,olen arbuusi täis ja alt muudkui jookseb.
Mees tõi soomest odavat suhkrut ja nüüd läheb ka hoidiste tegemiseks!
Eile õhtul kui olime kahekesi jäänud mõtlesime ratastega sõitma minna aga mida ju polnud,oli ratas see tuli alles siis meelde et mis läinud see läinudeye popping smiley
Teen veel paar kohvi siis pesu pesema ja tube lakkuma,läksid väga segi selle sagimisega!
Londiste sa maru tubli st annad kehale valu,mina olen trenni suhtes laisik,loodan et talvel olen tublim!
Edu teile kullakesed!Kaunist ja head nädala algust!Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 18. July 2011, kl 09.11

Tere kullakesed.
Tore näha, et hoolimata kiirest suveajast käime ikka siia. Ma käin ikka aeg-ajalt lugemas teie toimetusi, aga ise olen laisk kirjutaja.
Eks rühime ikka edasi oma unistuste poolesmiling smiley

See nädal meil tabel siis selline:



Järgmine kaalumine 22.07.

Kahju näha, et Kaisa01 pole ammu endast märku andnud. Ma arvan, et võtan ta tabelist välja, kui ta järgmiseks nädalaks ka endast märku ei anna. Mis teie arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 18. July 2011, kl 11.23

Ma nii rõõmus, tahtsin oma rõõmu ka teiega jagada. Ostsin täna üle pika pika aja oma esimesed M suuruses püksidhot smiley Uskumatu...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 18. July 2011, kl 12.16

Hommikust, tupsud! Ma ka sain meie ilusat tabelit kiikama tulla!

Kift, Karmee! Tean kui mõnus tunne see on, poes väiksemaid riideid vaadatasmiling smiley

Londiste, ma olen ka sinu blogis algatatud teemaga absoluutselt nõus! Kahjuks leidub ikka naiivseid inimesi,kes arvavad, et muidu võivad õgida vahetpidamata, ja siis jälle peavad mingit totakat dieeti. Aga kui mõistus koju ei tule, siis selliseid ei saa aidata ka, nad peavad ikka ise jõudma selle tõeni, mille meie kõik õnneks oleme enda jaoks selgeks saanudsmiling smiley Ja samas on ohtlik ka teine äärmus. Siin kuskil oli artikkel sellest, kuidas allavõtmine mõjutab iseloomu.

[naistekas.delfi.ee]

Ma panin terve nädalavahetuse ringi mööda pidusid, käisime Haapsalus ja Pärnus ja soolaleivapeol. Sain oma kalli kauge-maa-sõbrannaga koos olla, kes ütles, et ma näen välja vapustav nagu modell - aga samas, ta ütles, et ma olen kuidagi tavapärasest rohkem pinges ja murelik. ja siis ma sain aru, et ka minul on oht muutuda artiklis kirjeldatud tütarlapse sarnaseks! sest ma kardan ju väga saada endiseks, kellele riided ei sobi ja kes peab muudkui ranna s kõhtu sees hoidma. ja seega ma otsustasin mõneks ajaks end kaalujälgimislainelt lasta kõrvale juhtida. Muidugi ma võtsin kõike mõistusega, aga siiski, reedel sõin 3000, ja laup-pühap mõlemad 2000 kcal. Hihi, päris lahe, ekssmiling smiley Kogu eelnevad pool aastat pole midagi niisugust juhtunud ja mine tea, mis kaal seepeale teeb, aga samas ma sain ka aru, et mind ähvardab oht muutuda totaalseks kontrollfriigiks, ja muide olen ka avastanud, et kipun rohkem kritiseerima, mida ja kui palju mu pere ja sõbrad söövad. ja siis ma tõesti mõtlesin, et ma ei saa ikkagi lasta kehamassiindeksil oma elu juhtidasmiling smiley varsti olen äkki juba nii kaugel, et ei julge peolegi minna, et seal on ju alkohol ja grill-liha grinning smiley ja mulle ju tegelikult meeldib väga vein ja tšill ja kõik mis sinna juurde käib!

aga muidu käisime veel eile öösel ujumas ja kuumas saunas..oehh kui mõnus..aga nüüd on mul jube peavalu ja gripitunne, ja külmkapis pole ei sidrunit ega ingverit ega küüslauku, aga on torte, snäkke ja muid peojääke täis...

ja ma siiski olen aru saanud, et ükskõik kui hea on olla kõhnake, aga pidutseda ja kalliste inimestega koos olla on ikka KÕIGE toredam! ja kuna ma ei kavatse end näljutama hakata, et reedeks oma endine kaalunumber tagasi saada, siis ma loodan, et ma saan andeks, sest selle viimase nädala kaalu juures oli mu KMI juba 18,9 (miinimum on 18,5) ja ma arvan, et võin ikka natuke ümaram olla kasmiling smiley peaasi, et see 3000 kcal päevas reegliks ei saa!

Karuke, mul hea meel, et said oma kallitega koos olla! Sul oli ka nii suhtlemist täis nädalavahetus, on ju, see laeb meeletu energiaga! Kahju jah et sul enam ratast polesad smiley ma tegin eile 25 km ringi, aga võibolla ma seal külmetasingi, sest oli hirmus tuul ja ma sõtkusin ikka hirmsa hooga, et selg ja pea märg...

Aga nüüd ma siis lõpetan oma lõputu loba ja panen pesu kuivama ja teen siin natuke rahulikumaid tubaseid töid..kahjuks jooksma täna ei pääse, niiväga kui ka tahaks...jõudu kõigile ja eks reedel saate siis naerda mu kaaluhüppeid..aga ega ma solvu üldse, vaid itsitan koos teiega smiling smiley peaasi et ma olen ikka edasi see lõbus elurõõmus peomutt, mitte kontrollfriik, kes teiste suutäisi loeb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. July 2011, kl 06.07

Tsau!
Karmee sügav lugupidamine ja maru rõõmus olen ja kujutan ette kui heameel sul on!!!hot smileyMinul oma korda on ka sinu üle väga heameel ja väike kadedus,tahaks ka olla juba niisuguses kaalus,oled tubli ja naudi,varsti saad järgmise tähekallale asuda!Kaisa kohta ei oskagi seisu kohta võtta aga samas kui ei ole teda siis tuleks ilmselt maha võtta,sest arvan kui ta oleks tahtnud siis oleks ju märku andnud ja meile öelnud et võtab puhkust!Teeme nii nagu enamus arvab,mina olen sinuga nõus!
Aretha oled super,super,super!smiling bouncing smileyTead olen ju olnud selles kaalus ja kus olen muutunud miski pärast torisejaks seda on märganud ka omal ajal mees,sest muidu olen väga pehme ja elurõõmus tegelinski aga siis jörisesin koguaeg ja kuna see oli ju alles 2a tagasi siis mäletan seda suht hästi!Loodan et see haiguse vimm sind päris ei murra on juba järgi andnud!Mis puutub sinu kaalu oletatavat tõusu siis usu mu kogemusi see polegi enam nii lihtne sest selles KMI kaal ei taha tõusta vaid hoopis langeb,mina omal ajal sain juba endale kõike lubada aga kuna kergena oli ka liikumist palju ja ka tahtmist olla liikvel siis kaal kukkus edasi ja lõpuks olin alla 50.Siis olin tõesti talumatu ja pidin alustama uut dieeti et natuke juurde võtta spetside abiga pidin sisse ajama 3300 et üldse midagigi juurde võtta.Nii et minu kogemus et juurde enam ei tule nii lihtsalt!Ja kui poleks haigeks jäänud jumal teab mis siis oleks praeguseks,kas oleksin norm kaalus või üli kõhna ,sellele ei tea vastust!Sulle aga soovin selles ilusas modelli kehas end hästi tunda ja lõbutse nii palju kui tahad!Oled seda väärt ja ära üle muretse,pea asi et torisejaks ei muutu kuula end ja pane tähele!Ole edasi peomutt!smileys with beer
Mina ajan arbuusi näost sisse,on tõesti jumalate vili!Kaal pole liikunud ei sinna ega tänna,see on väga hea tulemus!Kahju et õue ei saa praegu minna meil möllab ja sajab ehk läheb varsti üle aga kõik mu aia hoolealused muidugi on rahul selle veega sest juua nad tahtsid vägagi!
Teile ikka päikest südameisse ja õue!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 19. July 2011, kl 09.37

Hommikust kallid, tegin endale tõsise cafe au lait, 250 ml kohvi ja sama palju kuuma piima, banaanileib küpseb ahjus ja nüüd mõnulen siin teie tegemisi lugedes!

Kaisa kohta mina pakuks välja, et ootaks veel ühe nädala, juuli lõpuni, suvi on kiire aeg ja äkki ta tahab ikka taas meiega liitudasmiling smiley

karuke, kift et su kaal ei tõuse! arbuus on jah imeline asi, imemaitsev ja lisaks ka ainevahetusele väga hea!
aitäh väga põhjaliku vastuse eest! minu eesmärk pole küll olla ülikõhna, ma arvan, et minu pikkuse juures on see 60 ringis ideaalne. tänavalgi vaatan imetlusega just kenasid kurvikaid tüdrukuidsmiling smiley mul mees vahel naerab, et tema võiks ju naisi vaadata mitte mina, aga ma sageli juhin ta tähelepanu, et vaata kui kift naine või kui stiilsed riidedsmiling smiley

mul täna õnneks parem olemine, eile sain küll õnneks suurem osa põrandaid pestud, tuli hoog sisse ja pesin isegi seinu, täna kavatsen natuke laste riideid kohendada, ikka siit-sealt nööbid lipendavadsmiling smiley kõigile ilusat jätku ja peatse kohtumiseni! kallid :*

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 19. July 2011, kl 10.16

Hommikust,

Mina võtaks ka vist Kaisa hetkel tabelist välja, sest tagasi saab ta ju alati tõsta, aga meil parem oma tulemusi vaadata…

Karmee- Oi see oli kindlasti mõnus tunne, kui said M-püksid omale jalga grinning smiley Ma mäletan ka seda tunnet, kui kaalu langetamise alguses sain uued püksid ja need mulle nii hästi istusid grinning smiley

Aretha- Kui ikka inimene tahab oma organismi PE**E keerata siis ma kohe ei saa seda käed rüppes pealt vaadata ja sellest ka minu võitlus tuuleveskitega blogis grinning smiley Aga kui nad kuulda ei võta siis las rikudad paastude ja dieetidega oma organismi…
Ma lugesin ka seda artilikt ja avastasin ka, et mul on oht selliseks muutuda… Aga midagi pole teha ka, sest paks ma enam olla ei taha… Ma võtan asju mõistusega ja nii, aga ikkagi kalkuleerin kõike grinning smiley Ma läksin 3-l viimasel päeval kaloritega üle, sest sõin jäätist ja seda rõõmuga kohe grinning smiley
Ja tore, et sa ka end vabaks lased ja pidutsed…
Ja sul ei ole midagi andeks saada… Sa oled juba nii ilus ja peenike, et sina võid juba vabamalt asju võtta ☺

Karuke- Sulle ikka kallistusi ja tervist palju-palju ja jõudu grinning smiley


Mina siis eile patustasin jäätisega (ja üleeile ja ka päev enne seda), aga mis kõige kummalisem siis minu kaal on hakanud langema… Vaikselt küll aga ta siiski langeb… Ja arbuusist ei saanud ma ei eile ega ka täna mööda minna... Nii jumalik vili on see arbuus tõesti… Ja kuna ma hetkel kaalu ei langeta siis trenn JM'ga teeb vist oma ja võtan ikka natukene alla...

Minu tänane blogi siis selline oli:


Täna oli 9’s päev “Jillian Michaels - 30 Day Shred” … Ja nüüd on juba väga mõnus ja üldse mitte raske ☺ Homme veel 1-leveli 10’s päev ja siis liigun edasi 2-levelile… Pole kohe meelega vaadanud, et mis mind seal nüüd ootamas on ☺ Sest ei taha end ära hirmutada, parem las üllatab mind! Ning jätkuvalt soovitan seda treeningut kõigile, sest saate mõnusalt ja kiirelt end vormi… PS! Ma vist juba hakkan oma kõhul mingeid lihaseid märkama… Poleks uskunud, et selline asi üldse võimalik on nii kiiresti saavutada… Aga näete, kui on viitsimist ning tahtmist siis on kõik võimalik… Lihtsalt ja kiiresti ei tule siin elus midagi… Palju päikest kõigile, sellel vihmasel ja sompus päeval ☺

Loodan, et lauset, kus kiiresti ja lihtsalt mainin loeb ka mõni neist, kes tahavd jälle paastuma hakata ja dieeti pidada... Vb annab see neile tõuke, et asjad ei käi kergelt ja lihtsalt vaid pead ka ise vaeva nägema...

Aga palju-palju kallistusi meile kõigile spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. July 2011, kl 07.27

Tere hommikust kallid!
Aretha ka mina vahin naisi ja mitte vähe ja samuti juhin mehe tähelepanu aga no uskumatult erinevad on meie maitsed!Vahest lähevad ühte aga no riietuse poolest oleme peaaegu alati eri arvamusel!Su poistel on nüüd kindlalt nööbid ees ja võivad uusi tegusid sooritada,minu omad kaotasid sootuks ära,ehk minu süü et ei kontrollinud õigel ajal.Ka mina koristasin veidi sest ilm oli kehva poolne kuigi jube lämbe.
Londiste ajasid mulle kohutava jäätise isu,ilmselt pean sööma muidu kasvab isu üle pea.Mulle nagu alati maitsevad veidi teised jäätised ja lemmik on tavaline väike tom pähklitega ta 45 g.Vist söön kaks,mul mees ka Tom nii et saan temaga maiustada!Arbuusist olen punnis kohe ,pean paar päeva vahet,wc paberit kulub liiast!Küll sa oled tubli ei tea kas suudangi kunagi nii hakkaja olla sest trennide suhtes olen mina täiega laisk loom.Ka sinu KMI on seal kandis kus kaal langebki ikka alla ja alla,see on muusika kindlasti sinu kõrvadele ja minagi tunnen siirast rõõmu väikse kadedusega,olid ju plaanid selleks ajaks olla juba 69,küll eluke võib mind vahest kiusata!
Eile olin vähe väljas aga oskasin selja päris ära tõsta ja nüüd liigun komana,tegin ka 15 kg kurke sisse,teist sama palju täna ja siis hakkan salateid sisse tegema.Oootan juba seene aega sest mulle ja minu lähedastele lähevad need väga peale.Marju mul endal veel vähe kuna põõsad veel väga noorukesed ja no kirsid sõid ju linnud ära.Täna tahaks juba niita ,mu raudratsu tehti kordahot smileyNii mu armsad,nüüd õue kohvitama!
Kõike kaunist!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. July 2011, kl 05.09

Tsau mu tibukesed!
Tahaks tarkade klubi abi ja nõu!!!!!smiling smileyKui söön päevas 1430kcal ja kui 3 korda nädalas kulutan 1800 siis tihti jääb mul päeva lõpus ainult -sed kas see on hea või halb.Tegelikult on seda kulutamist rohkem kui 3päeval.ikka kipub sinna 5-6 päeva ringes ja panen kirja kerge aiatöö,kuid suuremalt jaolt töötan labida ja käruga ringi liikudes,tassides kive paika.Äkki teen midagi valesti?Pean tunnistama et mitte väike masendus on peale tulnud!moody smileyUskuge see pole hala sest ega ma halaja tüüp pole kuid täiega viskab üle see kaalu tõus ja teeb minust nõrga inimese sest tahaks ju ometigi et ta lõpuks langeks ka!Palun kui viitsite mõned nõuanded ja ärge mind hellitage,tahaks päris objektiivsed vaadet.Vett lahmin hulga,söön 7aeg sest päevad on pikad.
Kuidas teil mu armsad läheb?Nädal jälle sama hästi kui läbi,küll see aeg suvel tormab!Ja kalender vägisi liigub juuli lõppu,mul on kohe kahju et suvi nii ruttu läbi saab!Mul vist mingi melanhoolia peal.
Aga nüüd kohviga õue ja tahan täna põõsaid ümber kaevata on teised nati rohtus,terve päev läheb ära et saaks nautida ilusat ja puhast aeda!Homme ilmselt sugulased külas!
Ilusat päeva teile mu kallid ja kallistan kõvasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 21. July 2011, kl 09.04

Hommikust kallid!
Londiste! Palju õnne, et sul kaal langeb! Ju siis nüüd keha sai aru, et tuleb viimasedki rasvavarud lahti lasta sinu kõva trenni peale! Ma ootan juba põnevusega su kommentaare, kui kogu tsükli oled läbinud! Jõudu sulle - kuigi seda on sul niigi hullupööra, oled üks energiapommsmiling smiley

Mina arvan karuke, et selle töö ja rabamise juures sa sööd vähevõitu. Ma olen enda puhul täheldanud, et need päevad, kui trenniga kulutan üle 1000, tasuks süüa vähemalt 1600-1700, aga ka kindlasti mitte rohkem. Mõtle ise, kallike, kehal jääb ju energiast puudu kui kulutad rohkem kui sööd! Ma soovitaks teha vahelduva kaloraazhiga - mõni päev 1700, siis teine 1300.
Ma ju ise siin kirjutasin oma vahepealsetest pattudest - 2 peopäeva 2000 ja üks 3000 kcal ning neljas päev 1800 ja selle tulemusena oli eilseks kaal tõusnud üle 3 kg! Nii et minu puhul kahjuks pole nii, et sellise KMI puhul kaal ainult langeb, vähemalt siis mitte, kui pidutseda! Aga smas - ma näen ikka samasugune välja õnnekssmiling smiley Eile sõin siis igaksjuhuks 1300 ja tänaseks oli juba 1 kg maha läinud. Eks homme hommikul kaalu peal saan nutta ja halada ja ennast kiruda, sest täna mul küll lahjat päeva mingi valemiga ei tule - läheme kirsse korjama sõprade juurde, ja õhtupoole on oodata hulka külalisi, mul šašlõkid, pirukad, koogid-söögid juba kõik külmas ootamas. Veinist rääkimatasmiling smiley Aga eks tuleb need tagasilöögid üle elada, see ongi elu. Kõigile ilusat kaalumiseelset päeva ja olge ikka rõõmsad! Kallikalli!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 21. July 2011, kl 11.36

Tervitused,
Hommikusöök söödud, meel rõõmus, JM 2leveli 1-päev ka tehtud ja oh, kui raske see oli grinning smiley Ei arvanud, et ma nii higistada võin, kui täna hommikul… Hingeldasin, võimlesin ja higistasin smiling smiley Aga tehtud ma sain…
Kaal on mul ilusti langenud, seda trennist ja arbuusist kindlasti grinning smiley Kuigi ma kaalu hetkel otseselt ei langeta aga, kui langeb siis supper grinning smiley

Karuke- Mina tõstaksin kalorite arvu,, sest ma kaalun sinust vähem aga söön rohkem kaloreid. Mina söön päevas kuskil 1500 ja mõnikord läheb ka sinn 1700kanti, aga alla 1450 ma ei söö grinning smiley Proovi tõsta ja vaata, et mis kaal arvab, sest mul on tunne, et sa sööd alla oma normi… Su keha võib säilitada…

Mul ka kahju, et subi saab juba varsti otsa ja, et see külm ja kõle aeg hakkab jälle peale… Sest suvi on minu lemmik juba lapsepõlvest olnud ja ootan seda terve aasta grinning smiley

Aretha- mul ka nii hea meel, et kaal langenud on aga veel tähtsam, et ma ise olen paremas vormis, kui ennem…
Ma arvan , et see sinu +3kg ei saa päris tõus olla… Vb hoiab keha vett kinni või mõtleb lihtsalt elu üle järgi grinning smiley Ja tore, et ta juba alaneb ilusti…
Ma vaatasin, et sa eelmisel nädalal olid nii ilusa miinuse kirja saanud ja oled oma eesmärgist jälle ees… Kas muudad selle ära või üritad sinna 57 kanti ikka jääda? Ja sinu kaalu juures võib omale ju plusse lubada ka… Ning küll su tänane õhtu kenasti läheb, peaasi, et naudid seltskonda ja olemist…

Kõigile ilusat neljapäeva ja homme kaalumisel kohtume grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. July 2011, kl 15.15

TSAU uuesti!Palavus tappis ja tulin tuppa peitu ja üsna loomulik et siia ikka esimesena asjadest!
Arethake see 3kg pole kaalu tõus seda võin sulle kinnitada silmad kinni,see kaob sama kiirelt kui tuli ja usu seda tean oma kogemustest,nii et ära muretse see on ajutine nähe,küll näed et see kaalu tõstmine kui sul tekiks ka selline rumal soov ei õnnestugi nii kergelt,USU VANAINIMEST!Ole tänatud et aega võtsid minu teemat lahata,olen ise ka seda kaalunud aga takistus pigem see et ega suvel ju eriti tahagi süüa aga võtan reedest kõik päeva korda ja muudan üht-teist.Toredat pidutsemist sulle kullake ja ära end tagasi hoia oled ju puhkuse ära teeninud sellest kaalumisest,võta vabalt ja pane pidu!
Londiste mu silmarõõm!Küll sa oled vapper ja tugev isiksus,müts maha su ees ja olengi kade,sest ise seda ei suudaks ,tean juba ette ära!Ka sinu puhul mu nuku kaal hakkab ka mitte tegemisel langema mis siis veel nii suure aktiivsusega.Võtan jah teie nõu kuulda ja tõstan ja ole ka sina tänatud et leidsid aega minu jaoks!Aitäh!Suve mõttes olen sinuga täitsa päri,räägin ju et päevad kaovad nagu mutiauku,jube rutt on sel suvel alati otsa saada.
Veel kord mu armsad suured tänud,puhake ja mängige olete seda 200 ja enam%-ssa väärt!
Õhtul marju korjama ja teen natuke mustsõstra moosi,marju veel vähe,põõsad väiksed aga midagi saan ikka!Minu papikene ju õudsalt armastab pannkooke moosiga ja seda rõõmu tahan talle küll pakkuda!
Kõigile ilusaid nr homseks ja kaunist nädala vahetuse algust!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06moody smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. July 2011, kl 06.01

Tere hommikust kullakesed!Eile siis alustasin suurema kcal 1550 tulemus77,3eye popping smiley
Polegi sõnu,olen meeleheitel!Ma võitlen nagu tuuleveskiga ja kaotajaks olen ikka ise.Jätkan ikkagi pisut suurema kogusega,vaatan mis järgmine reede ütleb selle peale.
Olen ka kuumusest paiste läinud nii et sõrmused ei tule ära ja on lausa valus,32graadi on mulle palju,mõjub jube halvasti ja tunnen end nagu õhupall,Kummaline on see et varem umbes 2,5 a tagasi olin üli õnnelik kui oli nii palav ja ka talusin hästi,nüüd olen soss!moody smiley
Masendus on nii suur aga rohkemaks pole võimeline.
Tänu teile pole veel lõplikult murdunud,kuigi olen sellele väga lähedal!Teile mu armsad soovin aga kõike head ja normaalset kaalu langust!Isegi kui ta langeb 100g uskuge see on super tulemus.Rõõmustage iga väiksema saavutuse üle ja nautige kui on ka seisak!Tean nende tulemuste võlu ja kui vähe ma hindasin väikseid languseid,nüüd tean et need on kulda väärt.
Palju päikest südameisse ja loomulikult ka õue!Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 22. July 2011, kl 08.21

Tere hommikust

Karuke- Ära anna alla... Igasugused mõtted võivad peast läbi käia aga alla ei tohi küll anda... Ma tean, et sul on raske ja võitlus tundub sinu arvates mõttetu... aga mõtle, et kui sa hetkel ei jälgiks kaalu ja ei liigutaks end... Siis oleksid juba kindlasti 88 või rohkemgi... Ole kannatlik, pusi edasi ja säilita rõõmsat meelt... Sa saad sellega hakkama, ma tean seda...
Ja ma arvan, et see vedelik istub sinu sees kinni (kui sa paistes oled), nii, et kui jahedamaks läheb siis laseb keha ka üleliigsest veest lahti...

Palju-palju-palju kallustusi sulle, kullake spinning smiley sticking its tongue out


Endal siis kaal näitas mul hommikul 57.7kg ehk miinus on nädalaga 0.6kg grinning smiley Olen rõõmus, et otseselt ma ju kaalu ei langetagi...
on mingi imelik rammestus peal... Ei viitsi kohe mitte midagi teha, kuigi pean kohe Jiliani trenni ära tegema... Oi, kuidas ei viitsi...
Mulle kuumus meedlib tavaliselt aga ei tea kas täna midagi väljas teha tahakisn... Aga joon rõõmsalt vett, siis teen trenni ning siis saan kohvi ka juua grinning smiley
Mingi kummalike koogi isu on grinning smiley Nägin öösel unes, et isyusime sõprdage lauas, jõime kohvi ja sõime kooki grinning smiley Ja nüüd ongi selline isu, et tahaks meekooki või Napoleoni smiling bouncing smiley
Aga panen sellele isule vastu, sest see on mul sellest, et seda öösel unes nägin grinning smiley

Soovin meiel kõigile ilusat nädalavahetust ja ilusaid languseid kaalul grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06smiling bouncing smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. July 2011, kl 08.39

Aitäh mu kallis Londiste,pean tunnistama et nutan praegu lahinal ja kogunisti häälega sest olen hetkel üksi ja saan end välja elada!Selles on sul õigus et oleksin praegu jumal teab kus ilma teieta ja ilma abita!smiling smileyLoodan isegi et kunagi rabelen sellest välja,lihtsalt on nii kahju endast ja üldse kõigest,mis pole mulle üldsegi omane et haletsen end!
Mul on mega suur hea meel su üle ja mu plika tirts tuli ka kaema ,hõiskab siin rõõmust ja hoiab sulle koguaeg pöidlaid!Issand kui hakkaja sa oled et suudad isegi praegu selle kuumusega selle tapva trenni ära teha!hot smileyKoogi söömine peaks tähendama heaolu ja rahalist õnne,katsu lotot osta,mine tea ehk meil siin tekib uus miljoni tüdruk,kuigi oled seda niigi juba!Ilusat nädala vahetust mis kohe,kohe tulemas!Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 23. July 2011, kl 07.13

tere ka minu poolt,75,400-ei siia ei sinna natuke tõusnud ,eitea ka mis valesti on

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 23. July 2011, kl 10.16

Terekest kallikesed
Mina olin 3 päeva sõidus, sai Saaremaal käidud. Aga nüüd isegi kahetsen minekut, sest kaal näitas täna 70,8kg. Jube mis jube. Aga ega pole midagi ka imestada, sest 3 päeva ei saanud korralikult jalutadagi, enamuse ajast sai autos istutud ning söömine ka nii nagu juhtub. Ei olnud midagi parata. Mis seal ikka, eks nüüd vaja oma rütm uuesti taastada. Muidugi kui kaalul käisin, siis näitas nii kõrget vee protsenti, mul nii kõrge pole olnudki. Seega suure tõenäosusega on kehas palju vett.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 23. July 2011, kl 15.00

Tere kallid! Appiii kui kiir aeg! Pole aega olnud siiagi kiigata! Minul ka korralik plussnädal - no mida võikski oodata, kui muudkui sõidad ringi, võõrustad külalisi, pudel veini õhtusöögi juurde, sööd iga päev kõike, mis ete juhtub ja toitu ei kaalu. 58,2 seega. Aga ikkagi nii tore on rahulikult perega hilisõhtul süüa tervislikku toitu, kui päeval sisse ei lähesmiling smiley mul on lihtsalt preagu kuidagi selline tunne, et ei taha muudkui end piirata, vaid hoopis pigem aina naudiks elu! Kui see tõusev trend jätkub, eks siis jälle püüan natuke lugeda ka kaloreid.

Karuke, kallis, ära kurvasta! Nii tahaks sind lohutada ja su pisaraid pühkida! Ega siis ühe päeva järgi saa otsustada! Ja pealegi preaguse kuumaga oleme nagunii kõik paistes! Proovi ikka veel kasvõi paar päeva ja küllap liigub asi paremuse poole ka! Ja tead, eks need on need kuhjunud pinged, mis sind nutma ajavad. Nutta ongi vahel vaja ja siis pärast jälle tuleb päike välja. Soovin südamest sulle kõike head! Kalli-kalli-kalli ja pikk pai!

Londiste, sa kallis vapper ja tubli! Nii äge kuidas aina sul kõik paremuse suunas läheb! Aga tead see unenägu on ka märk sellest, et võta ka vahepeal elu vabalt. Oled ju nii peenike juba, et mis see kook ikka teeb. Ma söön iga päev kooki ja jäätistsmiling smiley ja kaal muidugi ka vastav, aga teisalt, mingiks jubedalt paksuks ma ka pole läinud selle söömisega, ikka koguseid tasub jälgida ja enesetunnet. Tegin siin ühe päeva hullult kirsimoosi, korjasin mitu ämbrit kirsse ja sõin end ka kirsiks, nii et enam ei taha kirsse mõnda aega nähagi grinning smiley aga muud värsket küll tahan, täna söön muudkui värsket salatit, oi kui hea on jääsalat, ja mõnusaid nektariine..no küll on headsmiling smiley

Olge tublid ja ärge kuumusega ära sulage! Ma nüüd jälle mõneks ajaks maale ja seega arvutist eemale. Jõudu kõigile ja rõõmsat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. July 2011, kl 06.58

Tere kullakesed!
Aivi kallike arvan et midagi ei tee valesti vaid küllap selle kuumaga hoiab keha väga palju vett endas,küll tema juba teab mis meile hea!Suur kuumus taandub ja siis langeb ka kaal.
Karmee paikene sul ka ilmselt reisi palavik ja vee suur kogus mis näitab neid numreid,samuti kui kõik jälle vana viisi on ka kaal lupsti langenud,said ju ikkagi reisi elamuse ja rutiinist natuke eemale!Vaata esmaspäevaks oled jälle normis ja kõik ok!
Arethake see ju ka reisimisest ja rutiinist väljas olek on see kaalu mini tõus nagu sa taas oma tava ellu naased on jälle langus.Aga väga hea mõte et sa ei piira end muidu oleksid tulemused mitte väga rõõmustavad ja hakkaksid mega kiirusega kaalus alla võtma aga see teeks sulle juba liiga!Nii et pane aga täiega,suvi ju!Suurimad tänud ilusate sõnade eest,nutsin ära oma nutmised ja olengi taas endine,lähen ikka edasi,sest tulemused olid ju head ikkagi ju sain 14 kg maha ja tagasi hetkel 4 aga ikkagi ju kergem tunne ja ka teised on ju märganud mu saavutusi nii et pingutan edasi küll minu õuele ka see kaalu uus langus lõpuks tuleb!
Mul oleks nagu värav lahti ununenud tuttavaid ja sugulasi muudkui pudeneb sisse-välja,oi tõesti kiire,kiire aeg!Täna siis mustsõstra moos käsile ja kurke jälle sisse teha päris palju.
Õhk on puhtaks pestud ja maa sai vett ,praegu õue kohvile sest maru hea lõhn õues!
Kaunist suve jätku ja rõõmu koos õnnega südamesse!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. July 2011, kl 05.49

Tsau kullapaid!
Moosid tehtud ja kurgid ka selleks korraks.Kogu mu eilne tegevus,kõndisin eile mööda aia maad täitsa tühja ,essugi ei teinud.Ütlen kohe ausalt ei viitsinud ja lisaks oskasin ka pisut üle süüa,no see pole hull täna võtan karmimalt!!!!smiling smileyTahaks tegelikult väga kursis olla teie tegemistega!grinning smileyEile rääkisin pojaga kes Norras kokkneil seal kaugel on temp.10 graadi ja kui kole juhtum aset leidis,see on jube mida üks inimene võib korda saata.Mul on poeg seal 3aasta,hooajaliselt tööl ja tema sõnul tohutult rahumeelne rahvas ja nüüd niisugune õudus!
Nüüd võtan aga jälle kohvilähkri ja õue plaani pidama mida täna ette võtta!!!!
Teile mu armsad ilusat nädala algust,rõõmu ja rahu teie hinge!Suured,suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 25. July 2011, kl 16.29

Meie tabel on selline:



Järgmine kaalumine: 29.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. July 2011, kl 06.47

Tere kullakesed!
Suured tänud Karmee tabeli eest!Meie tabel sama kirju kui suvi nii et pole põhjust muretsemiseks,sest suvi on suvi!Kahju ainult südamest et mõned pole näitu saatnud,loodan väga et kõik on korras ja see on ajutine,sest enamus naudib suve!Kuram juba juuli lõpp!
Mul üle põllu naaber,mis tegelikult suht kaugel aga ikkagi keeras täiega ära,see joodiku elu pole ikka kerge ja pani oma niiduki käima täpselt 04.10.Olen küll üleval see aeg aga siiski häiriv.yawning smiley!!!
Teate olen dilemma ees,kaks päeva olen kõvasti üle söönud ja teinud ei ole essugi!Täna puht uudishimust läksin kaalule et silmitsi olla oma räige kaalu tõusuga,kuid mis te arvate mida nägin!Minu kaal oli langenud pea 400g,katsetasin kohe mitu korda sest see oli loogika vastane sõin ju 1000 kcal rohkem,pähkleid ja rosinaid.No ei saa aru,täna tuleb küll töine päev ja norm kcal-ga!Vaatame siis mis homme tuleb aga mulle on see aru saamatu!Ehk on kellelgi mõtteid?
Kui aega saate tulge ikka kuuldele!Ootan teid ja igatsen!
Kaunist päeva ja suured paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 26. July 2011, kl 17.46

tere kõigile,punane tabelsad smiley.ma üritan just vähem süüa aga eks näis mis saama hakkabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 27. July 2011, kl 08.28

Tere hommikust,

Minul tuleb seekord pluss.. Suur ja rasvane pluss... Ajab kohe nutma grinning smiley

Kaloritega läksin ühel päeval üle, aga need on juba ammu tagasi tehtud... Aga millegipärast on mul seedimine nullis vist... Sisse küll läheb aga välja ei taha üldse tulla... Minu ideed on otsas... Kui ma reedel veel kaalusin 57.7 siis nüüd on kaal tõusunud kilo päevas ja hommikul kaalusin täpselt 60kg angry smiley
Jah 60kg, kuigi söön ilusti, tervislikult ja liigutan end ka nagu ikka... Ei tea, et mis mu kehal hakkas...
Peale seda rulliktega kukkumist eelmisel kuul sain nii kõvasti vist põrutada, et päevad jäid ära... Nüüd on päevad, aga valel ajal... Aga nad vähemalt on tagasi grinning smiley Aga kaal lihtsalt tõuseb...

Pole ma ju kordagi plussi kirja saanud aga seekord on nii, et kirjutan plussiks kohe mitu kilo ja seda veel normaalse toitumisega...


Karuke- Kummaline, et su kaal langes... Minu mõtted on hetkel otsas...Aga sa katseta edasi ja uur ja puuri, et vb jäi sul ikkagi väheks veel nendest kaloritest ja see hulk on su kehale alles õige...
Ja naabrer on sul tõesti hull... Hommikul kell 4 hakat niitma... Ajab lausa itsitama, kui aus olla... Aga kindlat meelt sulle...

Olege tublid ja ärge siis pahandage, kui ma meie tabeli punaseks värvin reedel...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. July 2011, kl 08.41

TSAU kullakesed!
Aivikene ära söö vähem,söö ikka ilusti!Tead ju millega lõpeb alati vähem söömine,hoidku jumal kui pärast keha jääb nälga ja hiljem oma osa tagasi nõuab!Ole pai ja söö!
Mu kallis sõbrake Londiste!Tean mis tunned,kuid kuula mind see on mööduv nähe ja kohe,kohe see taandub kui wc selja taga.Ära mingil juhul kurvasta siis hakkab su ilus kehake tõesti jonnima,riiete järgi ju kindlalt näed et tõusu pole toiminud!
Teate ma ka päris ausalt ka naersin oma naabrit,no on raske inimesel mis teha.Ta ise väidab et nii parandab oma pohmelli aga eks jõudu talle,kuigi õhtuks sama jope jälle!smiling bouncing smiley
Ja veel Londiste sa oleks vist pidanud ikka arsti külastama sest said ju väga rängalt põrutada,samas tean et ei taha mite sinna arstide vahet käia kui asi juba väga s... siis lähen.No ja mina pahandan nüüd kõige vähem,sest olen ju mitu,mitu nädalat meie ilusat tabelit vikerkaare värviliseks teinud,samas usun et homme on sul juba kui mitte miinus siis ime väike pluss.
Küll meil nüüd rakvere kandis paugutab ja möllab,meil lõpeb see alati suurte puude kukkumisega ja kui sajab siis ujutab,peab vist igaks juhuks paadi ehitama või tünni siis saan ka tünni sõitu harrastada!grinning smiley
Loodan et homme meid siin rohkem ja kuuleb ka teiste tegemisi!
Praegu suured kallid ja ilusat kaduneljapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 28. July 2011, kl 09.52

Tere hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Pean kohe vabandama,eye rolling smileyet näit jäi andmata,kuid nii kiire on olnud ja muid äpardusi....
angry smiley seoses,et vargad kohvikut külastasid ,oleme nüüd paiga peal,smiling bouncing smileykui nüüd õnnestub lähemate päevade jooksul korterisse minna ,siis õnnestub ka nädala lõpuks ka kaal orgunnida
Kuid kardan ega siit midagi head tuleeye rolling smiley,kuid olgu ,kuidas on ,eks siis pea uuesti alustama oma pingutustega
KOhvik on siis,nüüd lõpuks lahti ,täna juba 5 päev....sõnada pole midagi ja ennustada ei julge,kuidas meil minema hakkab
Kuid teil tundub kõik hästi minema, vaatamata mõnedele tõusudele
Kaunist päeva teile ja nagu kuulsin on eestis põud,siis kandke pea katteid,et päiksepiste ei tabaks teid ja tarbige palju vedeliku
Tervitades memmsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 28. July 2011, kl 09.54

Nonii,
tere hommikust,

Minu kaal on täpseöt 61kg, ehk siis eilsega võrreldes jälle kilokene juures, sest kehast käib läbi ainult vedelik ja kõik tahke istub sees kinni...
Ma olen ikka õnnetu, sest olen täiesti punnis ja paksuke... Ma tunnen seda ja näen ka...

Hommikul käisin poes, oststin 3liitrit ploomi mahla, 2kg kiivisid ja apteekist sain veel tabletid... Kui ikka 4-päeva ei käi asjad läbi siis on ikka midagi valesti grinning smiley
Loodan, et saan asjad korralikult tööle...
Täna kaloreid ei leo aga söön igasugusied seedimist soodustavaid tooteid... Sest korda ma pean ju oma kõhu saama... Sellist tõusu ei ole isegi sina Karuke oma haigusega saanud, aga minul käib lihtsalt grinning smiley
Vähemalt teeb see mulle endale naljaspinning smiley sticking its tongue out

Eks tuleb mis tuleb homme grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.44

Kurb, aga kaalul on veel ees 61kg...
Tänane öö oli raske, hea, et kiirabi veel ei kutsunud aga peaagu...
Aga nüüd juba natuke parem .

Aga nüüd lõuna-eestisse puhkama...

Kallistused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.14

Hommikust

Mees tõi ise eile minu kaalu ära ja nii nagu arvata võis ,olen teel 90-ne pooleeye rolling smileyõudne lihtsalt
Kuid minu kaal siis täna 86.1
Lausa masekas kipub peale
Loodan ,et teistel ikka paremini läinud
Londiste kullake mine käi lääkäri juures ära ,oskab sulle vähemalt nõu anda,kuidas toimima peaksid
Kaunist päeva teile

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.