Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. June 2011, kl 06.15

Tere hommikust kullakesed!Küll mulle meeldib et täna lõpuks vihma sajab,seda oli hädasti vaja,kuigi võiks öösiti sadada!Olen nüüd jälle omapead,natuke kurb aga õnneks saan teiega koos olla ja ei tunnegi nii väga oma eraklust!Londiste mul heameel et ikka kõik korras ja see ülejäänud haiguse vimm varsti ka läinud.Tore et lasid end lõdvaks ja nautisid pidu!Aivi mul ka kõht nagu kõrvits ees aga küll me jagu saame,mul ta enam päris lamedaks enam küll ei lähe aga no üritan vananeda väärikalt ja mitte päris hulluks minna,las siis lõpuks jääda väike kõhuke.Eile jõudsin ka ühe ringi ära värvida,nüüd kui vihmad möödas siis saab veel paar korda üle käia.Praegu aga ilusat nädala algust ja nautige vihma!Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 13. June 2011, kl 08.30

Hommik,eile siis jäi mul pisem poiss haigeks 39 palavik,öö otsa sai aurutatud.Ehk ongi hea kui vähe jahedam ja vihma.Praegu 39 palavikuga me kuidagi õue eisa minna.Õnneks ema täna siia,siis saan 3 päeva tööl ära käija, ja siis puhkus,loodan,et saame ruttu terveks.Aga ilusat päeva kõigilewinking smiley...Superstaaridele eile ka keegi siit pöialt hoidis? Ise hääletasin Liis Lemsalu pooltwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 13. June 2011, kl 09.42

Tere üle pika aja.
Mina kas laisaks läinud või ei tea mis....ilusad ilmad, siis ei taha toas istuda. Sai palju nädalavahetusel ringi sõidetud ja kodus rabatud. Kalorite lugemine on väga unarusse jäänud ning kindlatel aegadel söömisest on mälestus saanud. Mis seal ikka, mis s*****i see uuesti. Mina täheldasin, et kui mind välja vihastatakse, siis kipun toidu järgi haarama...minu kahjuks lähen ma endast kergesti välja ka. Samas mulle ikka meeldib näksimine - uh, paha harjumus. Seega see nädal pean harjuma meeletu kaalutõusuga. Aga ma otsustasin, et suvel võtan leebemalt, ikka tahaks ka seltskonnas istuda ja kasvõi siidrit juua. Laupäeval näitas mul kaal 69,9kg. Eelmise nädala vaev kõik tühja ja veidi veel lisaksconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 13. June 2011, kl 09.56

Ei hakka pikalt heietama, tabel meil selline seekord:



Järgmine kaalumine 17.06.

Edukat uut nädalat ning soovide täitumist.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 14. June 2011, kl 08.45

Tänud Karmeele, et meile jälle ilusa tabeli meisterdas smiling smiley

Karuke- Pole hulle, et jälle üksi oled, sest siia duelli saad oma jutud ikka ära jutustada ja meie oleme suht hea kuulajad siin... Ei sega vahele, ega midagi grinning smiley
Sul ikka mõnus: kas niidad muru, värvid, rohid või oled lihtsalt aktiivne...

Aivi- Lapsele kiiret paranemist ja kamaluga tervisi ka... Nii tore, et sul on hea ema, kes aitab ja hoolitseb, kui vajadus tekib... Tore on kuulda, et teil nii hoolitev perekond ja samas nii ühte hoidev ka...

Karmee- ega sul käega löömise tunnet ei ole tekkinud? Siis, kui sind välja vihastatakse siis selleks puhuks kleebi mingi varasem pilt endast külmikule... Siis vb ei teki isu nii palju patustada, sest tead, et kui sa midagi plaani väliselt suhu pistad siis seda figuuri ei saavuta... Või pane mõned motiveerivad laused külmikule rippuma... Muidugi võid suvel võtta rahulikumalt, aga ära katkesta, sest sügisel muidu kahetsed seda...


Oi, kuidas ma tahaks päikes ja sooja... Need vihmased ilmad ei ole kohe mulle mõeldud... Nagu mingi rusuv tunne oleks peal ja ei viitsi kohe midagi teha... Ei oskagi kohe kirjeldada, et milles asi... Ma olen hingelt vist lõunast pärit, kus on päike ja emotsionaalsed inimesed grinning smiley
Nagu ma tavaliselt teisipäeviti ikka räägin siis kaal mul jälle seisab... aga mul käib juba kõik nagu kellavärk vist...

Olege tubli ja palju positiivsust

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 14. June 2011, kl 09.15

Tere-tere!

Nii hea, et me ikka kõik koos siin langetame/kaalu hoiame. Kui ühel motivatsioon kaob, siis teised kohe turgutavad.

Mina lähen täna ühe tuttava lõpuaktusele. Õhtul mõtlesin välja, mis riided selga panen. Hommikul selgus, et planeeritud seelik kukub puusadelt lihtsalt alla. Selline asi teeb kohe lihtsalt meele rõõmsaks, kuigi seelik suht uus ja kantud vaid paar korda. Peangi mingi hetk oma kappi revideerima hakkama ja riideid proovima. Maal vanemate juures on mul hunnik riideid, mis ootavad, et nad mulle jälle selga läheks, sealhulgas ühed Dieseli teksad, minu motivatsioonipüksid smiling smiley

Tegin eile omale juurviljakotlette. Kuna varem teinud ei olnud, siis panin kogused suht tunde järgi - tulemuseks 29 kotletti smiling smiley Söön neid nüüd umb pool aastat vist grinning smiley

Oh Karuke, kuidas ma tahaks, et mul ka juba puhkus oleks ja ma saaks niita-värvida ja maalaps olla. Mul on päranduseks saadud maamaja peaaegu metsa sees Lahemaal, millega mul on niii suured plaanid, aga aega ja raha jääb kahjuks väheseks.

Mis teil Jaanipäeva plaanid on? Ma natuke kardan, kuna väga pikad pühad ju ja tahaks ikka nautida. Ma liha ja magusta ei armasta, nii et kaloreid ilmselt üle ei söö, aga kindlasti on plaanis ka igasugust erinevat alkoholi tarbida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. June 2011, kl 09.32

Tere hommikust või juba enne lõunat!Londiste mina jällegi naudin natuke jahedamat kui 31,siis olen lötsis ja krimpus,aga kuni 23-25 koos tuulega on päris ok.Praegu küll peale vihma on nii puhas ja hea lõhn,kuigi mul pole ju teedki lähedal mis reostaks aga ikkagi on puhtam tunne.Ma juba harjunud sinu graafikuga ta jah nädala nagu mõtleks ja siis nädala lõpus jälle rõõmustab!!!!Igaljuhul mul pöidlad peos!!!Äkki see rusuv tunne on veel su haigestumise järelkaja et pole veel nii tugev?Loodan et kõik ikka korras ja haigus seljatatud!Sa oled meil ikka mega tubli,mitte ühtegi punast lahtrit,super tüdruk!Minul on väga hea nädala algus KAAL SEISAB!Poleks uskunud et see mind rõõmustab aga ja ongi nii et rõõmustab,nii tahaks loota et ehk on ka reedeks sama seis sest langust pole praegu ju loota!Oh ma olen õnnega pooleks et saan teiga olla ja südamelt ära!Päikest südameisse ja kaunist nädalat mu kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 14. June 2011, kl 09.49

Tere jälle,

Liisa- Minul on plaan olla jaanidel kohe 22-26 juuni, seega 4-päeva ilma mõlema kaaluta, sõbra juures maal ja veel palju sõpru sinna tulemas... Ka mina juba pelgan seda... Sellepärast ma eelmine-üleeelmine nädal mainisingi, et jaanidest umbes 2-nädalat ma üritan säilitada kaalu ja langust loota ei julge lootagi…Sest sõitmist eestis on palju, veel rohkem grillimisi, hängimisi ning muidugi maitsvaid jooke, mis jahutavad ja lõõgastavad… Mina grillin kanaliha, sest vähe kaloried ja palju maitsvam (eelmised aastad sõin alti sea- ja loomaliha). Aga nüüd maitseb kana plaju-palju paremini…
Hirmuga kohe mõtlen sellele ajale, aga pole hullu, kui väheke libastun… Peaasi, et ma ikkagi kõik ülesse kirjutan ja jälgin nii palju, kui võimalik on…

Nii tore uudis, et seelik sulle suureks sai… Minu motivatsiooni teksad on hetkel ikka suht suured ja jätsin need seisma hetkel grinning smiley Vb kunagi läheb jälle vaja neid…
Vb räägid meile nendest juurviljakotletidest lähemalt… Mul hakkas juba suu vett jooksma, tunduvad mulle maitsvad smiling smiley

Karuke- Nii kipub olema jah, et mis mõnele ei meeldi siis teine on jälle supper rahul smiling smiley Meil siis ilmaga nii…
Mul nii hea meel, et sinu kaal hetkel seisab… Vb jääb ka ta nüüd lõpuks seisma, sest seismine on sinu puhul sama hetkel, mis meil langus grinning smiley Loodame ikka kõige paremat reedeks smiling smiley
Ja see rusuv tunne võib olla tõesti haigusest, ma sellele nagu ei mõelnudki nii palju… Mõtlesin, et madalrõhkkond ja vihm …
Ja tänan kiituse eest, mulle meeldib vist roheline värv rohkem, kui punane… Siiani pole mul alates kaalu langetamisest veel ühtegi pluss nädalat ega 0-nädalat olnud grinning smiley Ise olen uhke küll oma saavutuse üle…

Mõnusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. June 2011, kl 11.00

Tere kallikesed! ma ka maalt tagasi, käisin pühapäeval esimest korda ujumas, mõnus oli, kuigi jalad kiskusid natuke krampismiling smiley Arvutita elasin paar päeva ja proovisin mitte väga toidule mõelda, aga ikkagi kirjutasin märkmikku üles. Nüüd hiljem ikkagi ei pidanud vastu ja lõin toidud sisse ka, ületanud ei olnudki nagu, ühel päeval oli isegi 1300 kcal kokku ja tasakaalus, uskumatu küll. Aga kaaluda kavatsen homme, täna hommikul oli nii vara vaja välja kobida, et ei jõudnud sellenismiling smiley

Londiste, sa oled tõesti täiesti eeskujulik kaalulangetaja, isegi 0 nädalaid pole olnud! Olen nii uhke su üle!

Aivi, head paranemist su lapsele! Mul ka poja siiani köhib, aga viisin siiski täna lasteaeda, ses ta muidu rõõmus.

Karmee, ma tean nii hästi seda tunnet. Mina samuti viha pärast tahaks süüa, aga am teadvustanendale sel hetkel - kui keegi mind vihastas, miks ma kellegi teise pärast pean enda vaevaga saavutatud kaalu rikkuma? Mõtlen läbi ja hoopis luban endale, et ostan nt homme oma lemmikšokolaadi. Ja homseks on vahel see soov juba kadunud. Või siis premeerin end mõne muu ilusa asjaga, nt riideeseme või kehakreemi vms mõnusa asjaga. Vahuvann on endiselt mu lemmik söögiisupeletajasmiling smiley

Liisa, see on nii mõnus tunne, ma teansmiling smiley Mul ka alati hea meel kui näen kedagi sõpra keda pole ammu näinud ja siis nad mind äragi ei tunnesmiling smiley

Karuke, ma ka hirmsasti rõõmustan, et su kaal seisab!ja mul endal ju sama, et olen õnnelik kui ta ei tõuse. Kuigi samas sina oled ju tubli ja püsid kenasti rajal, mul mõned päevad lähevad ikka aia taha, Just need, kui olen terve päeva lastega. Iga hetk astub keegi sisse ja küsib süüa. Söögikordi on raske pidada, sest kõigil erinevad graafikud, tööd, koolid, trennid jne jne ja ma olen lapsi harjutanud sööma päevas 4 korda, vahel võtavad veel hilisõhtul ka 1 oote...sellest 3 korda sooja toitu...ja siis muudkui vaaritan neile, ja soojendan jne. Eks sealt maitsmise ampsudest see liigne kipubki tulema. Luban küll endale, et ei maitse, aga ikka automaatselt proovin soolasust, temperatuuri - et laps end ära ei kõrvetaks jne.
Aga mille üle ma väga õnnelik olen - sain jälile põhjusele, miks ma igal suvel olen hirmsat moodi juurde võtnud. Palavaga ma ei taha üldse soolast ega rasvast, seega ma ei söö küll palju kcal-e, aga täiesti tasakaalust väljas, puha puuviljad-võileivad, ükspäev oli mul vist nii, et rasva 7% ja valku 10% ja süsikaid ülejäänugrinning smiley Kui annaks oma soovidele järele, sööks iga päev jäätist..appike kui häid jäätisi nad Kehrwiederi kohvikus ikka teevad, ja Bonaparte'is...ja oma ihaldatud jäätisemasina ostu ma vist lükkan ikkagi tulevikkusmiling smiley

Kõigile jõudu ja sel reedel ma siiski teatan teile ka oma kaalu, see motiveerib mind tubli olema, see ikkagi meie duelli esimene ametlik lõpp..peale jaani vaatame edasi! Kallid kõigile ja kaunist nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. June 2011, kl 06.08

Tere kullapaid!Liisake see nii vahva et su seelik kukub mahasmiling bouncing smileyma ka tahaks et lõpuks ka minu seelik mida olen kandnud 2amaha kukuks,olen maru kokkuhoidlik ja pole kaalu tõusuaeg soetanud väga riideid,see eest on kapp täis väikseid nr. on kuhu trügida!!!Nii tore et sul maamaja seal on kindlasti tööd nii et tapab aga see on mõnus töö,kui ainult tõesti rahakest oleks rohkem.Minul tulevad jaaniks pere koju ja teeme oma lõket ja eks vaatan mis süüa teen,arvan et klassikalise šašlõki ja kana ja palju salateid.Londiste mu kullake arvan et sul pole põhjust karta neid ilusaid päevi,saadki olla kaalu prii ja sind tundes juba tean ette et oled väga tubli ja tuled tagasi jällegi ilusa nr-ga mis on roheline.Nii tahaks ka omada raudset tahtejõudu ja oskust püsida nii moodi rajal.Lootsin ju minagi saada selleks reedeks 72 aga nüüd olen õnnelik ka oma 76 sest kardan pööraselt et tõuseb veel.Aivi loodame et laps paraneb ruttu ja teeb ka sinu tuju paremaks!!!!!!Karmee ka minul olid kunagi söömis hood viha pärast aga ma vihastan nii harva et ,võib öelda et aastas korra siis see pole mõjutanud.Olen ammu õppinud et pole mõtet üldse vihastada,tihti peale see mõjutab ainult meid endid ja vaatan elu tihti läbi roosade prillideja otsin igas asjas head,et midagi halba on alati olnud millegile hea.Arethake mul jube hea meel et püsid meiega,tean ka seda kui kõik olid veel kodus pidi tihti toitu maitsma,täitsa automaatselt,Sa oled nagu orav rattas tuletad mulle väga meelde enda askeldamisi,koguaeg oli midagi teha ja pidevalt tuli süüa teha.Ka mina tahaks jäätist ja mulle maitseb väike tom pähklitega see suvi olen endale 2tk. ikka lubanud.Nii kallikesed ilusat vihmast päeva teile ja päikest südamesse!!!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 15. June 2011, kl 09.20

Tere kullakesed!

Jagan teiega siis natuke oma retsepte:

1. Juurviljakotlette tegin toidutare retsepti järgi: [www.toidutare.ee]. Sisse panin kartulit, porgandit ja kaalikat. Lisaks oli mul aegumas umb 100g riivitud juustu, nii et see läks ka sisse.

Punast liha ei söö ma alates gümnaasiumi lõpetamisest. Lihtsalt mingi hetk enam üldse ei maitsenud. Alguses hakkas hakkliha vastu ja siis järjest ajaga ei maitsenud mulle enam üldse mingi sea- ega loomaliha smiling smiley Praegu mu seedesüsteem ilmselt mingit lihakäntsakat enam üle ei elakski.
Blogidest lugesin, et päris mitmed on mingiks teatud perioodiks lihast täielikult loobunud. Mõtlesin siis, et suveperioodiks võiks ka oma kanaliha tarbimist võimalikult minimaalseks viia. Kala söön nagunii harva, nii et selles osas piiranguid endale ei pane.
Aga, mis mulle taimetoitudest väga grillide meeldib:

2. lillkapsas. Lõikan väikesed õisikud, siis segan hapukoore, riivsaia ja soolaga. Pakin päris suured kogused fooliumisse ja siis grilli peale. See on mu absoluutne lemmik, valmib kiiresti ja lihtsalt niii maitsev. Tavaliselt söövad seda isukalt liha kõrvale ka mehed smiling smiley

3. šampinjonid juustuga. Lõikan šampinjonidelt jalad välja ja siis täidan kübarad sulatatud juustu või sinihallitusjuustuga. Grillida tuleb neid grilltaldrikul või siis lihtsalt tavalises ahjus niikaua kui liha on grillil.

4. kartulit ja porgandit grillin ka. Lõikan suhteliselt õhukesed viilud. Kartuli segan lihtsalt oliiviõli ja maitseainetega, porgandile panen soola, köömneid ja pigistan apelsinimahla peale. Ja siis ka fooliumisse ja grillile.

Lisaks, neid asju võib ikka väga palju süüa, sest kaloreid nendes suhteliselt vähe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 15. June 2011, kl 10.34

Ilusat hommikut kullakesed,

Minul nii hea tuju kohe… Tundub, et kui nii edasi läheb siis reedeks on mu numbri algus vb juba 58, millegiga… Oi see oleks küll meeldiv uudis mulle… Aga ma veel kõvasti ei rõkka, sest kardan ära sõnuda… Aga minus eelmise reedega tuleb ikka, see on juba kindel grinning smiley
Viimased nohu raasmed ei taha ka lahkuda, täitsa terve veel vist ikka ei ole… Tunne on selline, et ei ole liha ega kala grinning smiley
Jäätisega mul nüüd lood sellised, et olen peaagu igal päeval söönud Regatt jäätist söönud ja kõik ilusti päevikusse ülesse märkinud, ning kaloritega üle ei ole läinud… Täna ja homme on jäätise vabad smiling smiley
Rasvad on ka tänaseks ja homseks planeeritud üle 100%, sest eile ja üleeile jäi neid jälle puudu… Ma poleks mitte kunagi osanud arvata, et mul nende rasvade söömine osutub kõige keerulisemaks… Nagu ma ikka räägin, et elu on üllatusi täis grinning smiley



Aretha- Sa oled nagu mina, et kui üritan mitte mõelda ja proovin et kas saan ka ilma, siis koju jõudes ikka arvutisse ja kohe ülesse märkima… Ja, kui kõik on normi piires siis kilkan nagu laps kommipoes smiling smiley Ma arvan, et see jääb meiega veel kauaks, aga samas tore, sest displineerib mitte patustama…
Nii mõnus uudis, et sa meiega ka reedel oma kaalu annad… Nii tahaks teada, et mis tulemus sul tuleb ja kuidas sa meiega jätkad…
Mul ka suvel sellega jama, et tahaks ainult puu- ja juurvilju nosida, aga sunnin end süsikaid madalamal hoidma… Aga, kui tuleb ka mõni puuvilja päev vahele siis ei tee sellest ka tulevikus muret, sest, kui keha ikka tahab siis tahab… Hea, et shokolaadi ja krõpse ei taha grinning smiley
Ja kas ikka naudid suve ja elu?

Karuke- Õige suhtumine, et vaadata elu läbi roosade prillide grinning smiley Mina teen täpselt samuti ja siis ei vihasta nii palju ning ei söö ka vb siis vihast… Kuigi seda kommet mul eriti ei olegi nagu …
Jaanipäev kipub sul ikka väga supper tulema, kui pere kodus ja omad lihad marinaadis jne. See on ju eriti supper, kui saad koos perega aega veeta ja elu nautida…
Küll sul reedel kaal seisab ja kiirusta enam ülesse, ma olen selles suht veendunud… Ja, kui tõuseb veel siis sa tead ka põhjust… Ja see ei ole enam sinu kätes…
Aga, kui ikka jäätist tahad siis planeeri see oma päevikusse ning söö grinning smiley Mina teen ikka nii…

Liisa- Mmm, need kotletid näevad ja tunduvad nii maitsvad ju smiling smiley Ma söön ka vähe liha, aga kana ja kala on väga maitsvad… Kui ikka tuleb lihsa söömise isu siis söön, aga eriti nagu ei tule…
Mina ei hakka vist kunagi lihast täielikult loobuma, sest see on minu jaoks kohutav piiramine ja see mulle ei meeldi…
Neid šampinjonid juustuga teeb ka minu mees hoolega, need tema suured lemmikud grinning smiley Teeb neid igal võimalusel ja, kui grillil teeb siis paneb fooliumisse .
Ja neid kartulied ma vist peaks ka proovima, et panen fooliumisse ja grillile… Eks jaanipäeval vaatan, et mis ja kuidas… Aga tänan heade nippide eest, tulevad kindlasti kasuks.
Ma ise armastan sibulat igas olekus, kas grillitud, praetud, toores jne. Natuke sole peale ja elu on lill grinning smiley


Aga nüüd kilu ja munaga võileibu tegema, need ühed minu lemmikud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 15. June 2011, kl 14.38

Liisa, aitähh sulle retsetpide eest, see fooliumis küpsetatud lillkapsas tundub olevat ülihea. Nüüd tuleb ainult grilli-ilma ootama jääda, selle vihmaga pole nagu isu väljas kükitadasmiling smiley
Ma olen seda viimast tabelit sel nädalal juba 3-4 korda vaadanud ja meil kõik ikka nii tublid olnud. Kõik on ilusti maha võtnud, muidugi Londiste tulemus on ikka super.

Tegin üleeile ise jäätist. Maitse oli küll väga ehe ja supper, aga tulemus oli nii kõva, et kirvega peab jäätist vist topsist kätte raiumasmiling smiley Tegin kohvikoore, piima ja munaga.
Kunagi proovisin vahukoore ja kondentspiimaga, aga see hullult magus ja rasvane, see külmunud koor jäi kõik suulakke kinni ja ei olnud eriti meeldiv.
Ma hull jäätisesõber, eriti palavate ilmadega, kuigi tean, et ega ta kõhunäärmele kõige parem ei ole. Aga mõningale kiusatusele nii nii raske vastu astuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. June 2011, kl 05.56

hot smileyTere linnupojakesed!Sosistan teile vaikselt kuna see on müstika siis minu kaal oli täna sutsu väiksem,ma ei teagi mis valemiga see tuli aga nii ta on ja eks homme paistab kas püsib või oli see väike narrus.Loodan ikka kõige parematsmiling bouncing smiley Kaisa see nii vahva et teed ise jäätist,ma ei julge teha sest tean et pistan kõik nahka!Londiste mulle ka õudsalt maitsevad kiluleivad.Oootan väga homset sest tean et suudad jälle midagi vapustavad korda saata!Liisa suured tänud,nüüd saab proovida jälle uusi maitse elamusi!Täna teen kapsarulle,rohkem kapsast ja vähem sisu,mulle jubedalt maitsevad rullid,hakkliha panen sõrme otsaga sest hakkliha mulle väga ei maitse,aga liha vastu on mul tunded suht soojad,eriti kui ta on hästi vürtsikas.Homme lähen arstile,annan uued analüüsid,loodan et on paremaks läinud.Nüüd juba tahaks et vihma enam ei sajaks,vähemalt päeval sest teha on nii palju aga kallab natuke liiga kõvasti,pole kuigi õdus rohida ja niita.Nüüd aga mu armsad ilusat päeva ja rohkelt päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 16. June 2011, kl 16.42

Õhtust,

Mina säran ja rõõmustan, sest olen oma ühe eesmärgi juba täitnud, et jaanideks saada 59kg ja nüüd siis võta noh, ma üritan rahulikumalt alla võtta... Sean sammud 57 poole aga enam ajalist perioodi ei luba... Läheb, nagu läheb smiling smiley
Ma ei tea küll, et kudias see mul õnnestub rahulikumalt võtta aga püüdma peab grinning smiley

Kaisa- Tänan kiituse eest...
Tegid ise jäätist... Päris lahe... Kui palju sinu tehtud jäätis kaloreid annab (100g). Sest kas saad tervislikuma ja vähemate kaloritega või just vastupidi? Ning kas sul on mingi spets masin ka kodus? Mul selle kohta nii palju küsimusi, ära pahanda... Ning kust sa retseptid hangid? Kas peast või netist?
Ma ei olnud veel kuu aega tagasi üldse jäätise sõber, aga nüüd on lood muutunud grinning smiley Söön ja kohe isuga, aga üle oma lubatud kalorite ma ei lähe... Hoian piiri ikka ka...
Loodan, et sul homme ka kenad tulemused tulemas grinning smiley

Karuke- Tõesti müstika, et sa jälle alla võtad... Aga ma olen südamest sinu üle rõõmus, kui see nii ka homseks jääb... Kas sa oled midagi muutnud oma toitumises-liikumises? Et millest võib see langus pärineda.... Või lihtsalt keha otsustas, et aitab küll sellest tõusust smiling smiley
Mulle meeldivad ka kapsarullid, kui seal on minimaalselt liha ja maximaalselt kapsast grinning smiley
Hoian pöidlaid, et arst sulle häid uudiseid rääkiks ja, et kõik hakkab sul korda saama... Ja, kui mitte siis kannatust ja küll ta varsti ikka normaliseerub... Ma usun seda ...


Kuidas meie teistel naistel ja neiudel ka läheb? Kuidagi vaikne on siin... Kas kõik on peesitamas ja usinalt kaalu langetamas... Kui jah, siis nii võib thumbs up.
Ootan juba huviga meie homseid tulemusi...
Päikest ja kuud teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. June 2011, kl 17.13

Nii tore, Karuke, et su kaal madalam! Minu kaal näitas ka täna elu kõige madalamat numbrit, aga eile sai ka vaevu BAV täis söödud. Täna püüan ka mitte liiale minna, aga siiski rohkem süüa, sest eile sai ka 10 000 sammu tehtud muu seassmiling smiley

Ma ka vaikselt mõtlen siin jaanipäeva peale. Homsest alates ma lülitan end kindlalt säilitama. Söön ikka vähemalt 1700, aga püüan jälgida, et öösöömine liiga suurekls ei läheks, ja õlle asemel joon kindlasti kuiva veinismiling smiley Liha minu suur armastus ei ole, ma alati rohkem kana ja kala armastanud. Kindlasti proovin ka juurvilju grillida.

Kaisa, kas sul on maisn või tegid külmikus? Vbla sellepärast tuli kõva, et sa ei vahustanud piisavalt? Ma tean, et külmikust tuleb iga poole tunni järel välja võtta ja vahustada.

Igaksjuhuks lepin endaga kokku, et kui ka kaal natuke tõuseb kuu lõpuks, pole hullu. Juuli algusest võtan end jälle korralikult käsilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.03

Tere hommikust mu sõbrakesed!Üllatan teid ja ennast 74,6 hot smiley Liikumist olen saanud lisada sest väsimus on pisut järgi andnud,söögi kohapealt seda olen ikka säilitanud bav järgi,OLEN ÕNNELIK!Ilma teie oleksin ilmselt murdunud ja käega löönud .Nüüd aga püüeldes ja liikudes olen saanud super tulemuse nende neetud ravimite risti vastupidise tulemuse.Täna sab veel arstil ka käidud ja konsulteeritud,elul on jälle ilusam ilme!smiling bouncing smileyKülastan siis täna meie-teie pealinna ja saan käia ka lillede ja muudes poodides,ehk näkkab midagi ilusat,riietele ma küll ei kuluta,vähemalt praegu veel,lootus ju taas et hakkab langema!Loodan et kõigil sama õnnelik päev kui minul ja kui ka ei ole see kaal langenud siis ärge heituge sest imesid juhtub ,olen ehe näide ja tuleb lihtsalt edasi minna ja uskuda endasse et kõik saab korda mu armsad!Praegu mu kallid kaunist päeva,peakesed püsti ja ikka edasi!Kallistan teid väga kõvasti,olete mulle jube kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.20

Tere hommikust!

Jäätise kalorid ma arvutasin täna umbes, 100g tuli 150 kal. Retsepti sain toidutare.ee-st, täitsa tavaline vanillijäätis, kus vahukoore asendasin kohvikoore ja piimaga, muidu saab väga rammus ja kurgulakke jääb ka veel lisaks see kinni.
Mul jäätisemasinat ei ole, külmutan ja segan niisama karbis, aga hea on see et see asi külmub nii ära, parima tahtmise juures ei saa ka sealt seda palju kättesmiling smiley Poejäätist ma panin muidu palju rohkem kaussi kui kodujäätist, sest lihtsalt ei saa kätte sealt karbistsmiling smiley
Aga maitse nagu päris jäätisel ja väga hea koos marjadega.

Ootan juba maasikaid, siis tahtsin proovida maasikarorbetti. See tundub küll kalorivaene olevat. Panen retsepti ka:

MAASIKASORBETT

300 g Aedmaasikad
1 tk Apelsin
1 dl Vesi
7 sl Suhkur
2 tk Munavalge

Pese apelsin, lõika ära koor ja pressi mahl välja. Püreeri saumikseriga maasikad koos apelsinimahlaga. Kalla vesi keedunõusse, lisa suhkur ja apelsinikoored. Lase mõni minut keeda, jahuta. Kalla kokku maasikapüreega ja sega läbi. Pane pisut suurema anumaga sügavkülmikusse, et edaspidisel vahustamisel võiks segu kogus kahekordistuda. Kui segu on poolenisti külmunud, mikserda hulka vahustatud munavalged. Sorbett tuleb õhulisem, kui veel paar korda aeg-ajalt segu vahustada.

Tõsta pool tundi enne serveerimist külmkappi, jaga pokaalidesse.

Ahjaa, kaal mul 67,4kg. Ise ülirahulsmiling smiley))

Kõike kaunist teile ja ootan juba huviga teie tulemusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.22

Vau karuke, sul väga tubli tulemus, peab kohe õnne soovimasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 17. June 2011, kl 09.22

Hommik 74,400-ei siia ei sinna.Aga Karuke sa väga tubli

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 17. June 2011, kl 09.45

Hommikust.
Karuke meil ikka nii entusiastlik energiapommsmiling smiley Tubli oled...jätka samas vaimus.
Mina löön silmad maha ja tunnistan, et minul kaal sama - 69,9kg. Mina küll oma seatud eesmärki ei saavutanud, aga kõige enam on hea meel, et mul siiski õnnestus 6 saada. Eks minu miinuse peletas eemale eilne õhtu - sai grillitud jälle, sõin ikka korralikult, ise kartsin suuremat tõusu, aga ei olnudki kõige hullem. Pean endas leidma sisemist jõudu jätkata, unistan ikka 64kg, ei mata seda maha. Arvan, et võtan jaanideni rahulikult, peale jaani vaja veel pulmas ka käia. Praegu proovin siis kaalu säilitada, et mitte juurd lasta, eks vast peale jaani tuleb indu juurde ja saan oma unistuse ka kätte.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.44

Juhuhuuu, mul kaal täna 57,5! Hoolimata eilsest, kui küpsetasin 2 kooki grinning smiley
Nii hea meel, et pidin siia kilkama tulemasmiling smiley
Eks õhtul lobisen pikemalt, mul jube kiire päev täna. kallikalli kõigile ja kauneid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 17. June 2011, kl 15.19

Hei-hei,
mina lõpetan sama numbriga, mis eelmisel nädalal - 69,4.
Mind natukene paneb muretsema see kaalu hoidmine. Ma nädala jooksul umb kahel päeval sõin natuke üle normi, aga kindlasti mitte oma säilitamisenormi. Kui ma praegu arvutaksin välja oma säilitamisnormi, siis ma kardan küll, et pigem ikka kaal tõuseb ju. Kuigi mu langus on olnud väga aeglane ja mingist säilitamisest ei saa juttugi olla.

Kas me jätkame kohe ja siitsamast või teeme uue teema? Mina eelistaksin siitsamast, sest siis saab vahepeale eelmisi tabeleid piiluda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 17. June 2011, kl 15.19

Ja Karuke, sa oled lihtsalt nii äge ja tubli! Sa oled ikka nii täielikult minu iidol. Super lihstalt! Haiguse kiuste ja kaal langeb. Ma olen terve nagu purikas, a no ei viitsi langetada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 17. June 2011, kl 16.04

Tere

Minu kaal 84.2

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 17. June 2011, kl 16.48

Õhtust kullakesed…

Ma alles jõudsin koju, sest eile õhtul tekkis idee minna maale vanaemale külla… Mõeldud-tehtud… Oi see oli lahe, et ma sellisele mõttele eile tulin… Ise olen väga õnnelik… Ja vanaema oli jälle leiba küpsetanud… Minu lemmik asju maailmas…
Kaalul säras siis hommikul vastu 58.6kg grinning smiley Seega, olen nädalaga kaotanud jälle terve kilokese grinning smiley
Kui te huvitute, et kuidas ma jälle selle koguse maha raputasin siis ma isegi ei tea seda… Aga tean, et eelmisel laupäeval patustasin jookidega nii palju, et ei julgenud teile isegi tulemust avaldada…
Nüüd ma siis ütlen, et 11.juuni oli minu kalorite hulk 197% Hahahaaa… Aga tundub, et need järgmised kaks päeva, mis ma lahjemad tegin… Mõjusid positiivselt…
Kui järgmine nädal läheb ka veel alla siis oleks mõnus… Kuigi annan oma uue kaalu teile kolmapäeval juba, sest uuesti Tallinnasse ja netti pääsen siis alles esmaspäeval vist smiling smiley Nii need jaanid võivad meil kõigil suure segaduse tuua…
Loodan, et aksepteerite seda, et õigel päeval kaal ei saa avaldada…

Karuke- SUPPER tulemus, et said -1,4kg smiling smiley Väga sügav kummardus… Nii hea meel sinu üle, sa olid seda kõike väärt… Loodan, et meie kõigi pealinnas sulle ikka meeldib ja leiad siit midagi huvitavat ja vb ka midagi ilusat…
Kallistused smiling smiley

Kaisa- -800g on ka väga supper ilus tulemus… Õnnitlen sind, et hakkama said… See 150g jäätis kohta on päris mõnus arv, vähem, kui paljudel poe jäätistel… Panen mõtte kirja omale, vb leian ka end seda kunagi tegemas grinning smiley

Aivi- Vähemalt said alla 100g ja ei jäänud nulli või ei võtnud juurde… Tubli oled ikka… Minul ka mõni nädal on kuidagi kahtlane, et ei taha see kaal eriti liikuda… Aga samas järgmisel nädalal on jälle kõik vinks-vonks… Kannatust on palju vaja lihtsalt ja järjepidevust smiling smiley

Aretha- 57,5, no nii ilus tulemus, et ma olen sõnatu grinning smiley Ja sa oled hetkel kaalu säilitamas üldse… Uskumatu naine ma ütlen kohe… Vb keha nüüd vaatab, et saab veel rammusamat toitu ja laseb kõik kinni hoidmised valla… Muud seletust ma nagu sellele ei leia… Tahaks ka kunagi nii…

Liisa- Aga vaata oma toitumine ja liikumine ilusti üle, et vb sööd liiga vähe kaloreid oma liikumise kohta… Ja palju oled märkinud kaaluabisse liikumise tiheduseks ja mis on sinu BAV, et sa alla BAV’I ei sööks… Muidu jääb kaal seisma… Kirjuta siia ja vb saame me sind kuidagi aidata… Et sul ka kaal langema hakkaks…
Mina pooldan ka seda, et me jätkaksime sama teema alt… Siis on kõik samas kohas olemas….

Memm- Nüüd oled jälle 200g kergem… Väga tubli oled… Sa oled ikka vastupidav ja tubli, et jätkuvalt alla ei anna ja ikka edasi rühid… Väärt omadus on see… Ole tubli ja ilusat langust kaalul…


Ühesõnaga tundub,m et me oleme kõik üpris tublid olnud… Aplaus meile kõigile smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 17. June 2011, kl 18.17

Mina loodan,et uue graafikuga olen tublimgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 17. June 2011, kl 22.30

Tere! Minu kaal ka seisab - 66. Tahtis kangesti 100 grammi veel lisaks näidata, aga ma tulin ruttu kaalu pealt ära ;-) Kui mind kampa võtate, siis jätkaksin siin koos teiega, sest eesmärk jäi poolenisti saavutamata ja yksi olen lootusetult kadunud ega suuda midagi teha. Nyyd tuli ka seljanärvipõletik, mis annab tunda ühte jalga ja ma lonkan tobedalt ega tunne end üldse ilusana ega saledana ka mitte - nii et tahaksin väga uues duellis teiega jätkata, nii armas on käia siin head tuju saamas, oleksin juba nagu teiega tuttavaks saanud. Kui suudaks ometi ka oma ampsud yles kirjutada, siin osas pean end parandama, aeg lendab nii käest, et ei jõua midagi siia sisestada. Tahan end parandada ja loodan nagu Aivigi, et uue graafikuga olen tublim. :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. June 2011, kl 07.03

Tere mu armsakesed!Me oleme kõik super tublid ja pole hullu ki meist kellelgil on seisak,see ju palju parem kui tõus ja meie kehad vist tahavad aeg ajalt puhata ja mängida.Laseme siis vahest tal olla ja mõelda ja ka meie ise saame siis targemaks ja paradame neid vigu mis sisse tulevad!Kõige suuremad tänud teile mu kullapaid nii ilusate sõnade eest mind hoiab see ka jubedalt rajal sest üksi olen maru nõrk!Muidugi on meie seas ka vapustavaid tulemusi mis võtab kohe hinge kinni ja samas paneb rõkkama ja on kuhu püüelda ja eeskuju võtta,olete vapustavad!Vahva oleks jah kui tabel säiliks see oleks hea ülevaade tehtud tööst,samas on mulle kõige olulisem et oleme koos ja jätkame koos,olen teisse nii kõvasti kiindunud et ei kujuta ette kui peaks meie super tiim lahku jooksma.Olete mulle tõesti teine pere ja armastan teid väga!Minu linnas käik aga läks luhta,õigemini käisin küll aga lõpuks istusin koos tütrega 7 tundi traumapunktis,sest tütrel pikemat aega valutas selg ja kõht ja eile tõin ta töölt otse ära sest nägin kui valus tal oli.Nii siis meid analüüsiti 5 korda ja koguaeg jälle pidi ootama vastuseid,saan aru küll et tööd on palju aga inimene nii suurtes valudes ja ikka pidime ootama ja kannatama.Lõpuks selgus et lapsel oli munasarjas tsüst mis lõhkes.Õnneks lõppes siiski sellega et haiglasse küll ei pandud ja saime rohud,kui valu järgi ei anna siis kohe tagasi ja lõikusele.Nii otsustasime et tulevad minuga maale,ta ju mul väike memmekas ja usaldab ainult minu juures olla ja mul ka rahulikum kui on ülevaade mis temaga toimub!Vt nii läks mu pealinna külastus ja ise ei jõudnud arstile aga sel pole praegu mingit tähtsust küll jõuan kui saan oma raasukese terveks!Kaunist ja rõõmsat nädala vahetust kõigile,kallistan teid väga kõvasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 18. June 2011, kl 07.47

Hommikust, ma nüüd ka siin oma pooleliitrise kohvitassiga nagu meil ikka kombekssmiling smiley

Liisa, ma tean, mida tunned. Mul oli ju vahepela ka säilitusnorm nädal aega ja kaal paraku tõusis confused smiley nii et säilitamisele peab ka vist minema üle tasa ja targu, et mitte kohe see norm, vaid pisitas kaloraazhi tõsta. Nüüd sõin jälle nädal aega nii, et mõni päev 1700 ja teine päev jälle vähem, vaheldumisi, ja siis langes. Nüüd püüan nädal aega olla 1650 peal ja vaatan, kuidas mõjub..sest mu säilitusnorm muidu 1700, ilma trennita.

Memme pärast mul ka nii hea meel..ta langeb ju siiski! Ja kui me jätkame, siis see aeglane langus töötab kokkuvõttes sinu kasuks ju! Samuti - Aivi ja Doucier, m arvan, et tgelikult on selline tasapisi langetamine igatpidi parem. Näiteks - mul oli juba selle kuu alguses ju enamvähem sama kaal, siis aga proovisin säilitada ja vahepeal kaal jälle hüppas ülespoole. Ega need kiired "saavutused" kipuvad kiiremini kaduma ka. Jätkame ikka ja küllap saame kõik oma unistuste numbreid näha, järjepidevus on põhiline märksõna! ja mida kauem siin duellitame, seda kauem saame harjuda õige toitumisega ja kahjuks see kindlasti ei tulewinking smiley

Londiste, sul ka niii vägev tulemuswinking smiley Jagan su tundeid vastküpsetatud leiva suhtes, ma just naudin siin omaküpsetatud seemneleiba. Võiksin seda süüa lõputult! Püüan hommikul isu täis süüa, et siis õhtul liiale ei lähekssmiling smiley
Ma nii itsitasin, et sa ei julgenud oma hiigelpäeva kaloraazhi meile avalddagrinning smiley mul on ka vahel selline tunne, et ma ei julge tunnistada, kui palju ma söön..aga ma arvan, see on parim tõsetaja, et kohatine ülesöömine ei tee midagi, kui järgnevatel päevadel tubli olla! Ja seda olen ka enda peal kogenud - kui ka süüa õhtul rohkem süsikaid, siis kasvõi jalutuskäik vms liikumine ja see ei kajastu kaalunumbris. Sel nädalal käisin 3 õhhtul jooksmas-kõndimas ja sellest juba piisas, et jälle langusrajale saadasmiling smiley

Oi Karuke, ma südamest niii soovin, et sinu juuresolek aitab tütrekesel paraneda! palju kallisid talle! mul läksid lausa silmad märjaks kui seda lugesin, mul endal ka olnud tsüstilised munasarjad ja tean, milliseid valusid see võib põhjustada..aga sinu armastuse abil saab ta kindlasti terveks! Hoia meid kindlasti kursis! Ma mõtlen teie mõlema peale ja soovin südamst teie mõlema paranemist. Ja samas rõõmustan su imeilusa languse pärast - aga tervis on siiski kõige tähtsam.

Pai-pai kõigile tublidele saledatele suvetüdrukutele ja palju energiat jätkamiseks!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.