Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. March 2012, kl 13.26

Oma põlvest nii palju, et vütsin lõpuks valuvaigisti sisse ja valu kadus. Veel korra tahtis hakata valutama aga võtsin taas rohu sisse ja jäi järgi.
Ilmselt oli ikka tegu mingi närvi valesse kohta sattumisega või siis vahele jäämisega. Nüüd siis tean kuidas seda valu vaigistad.
Nüüd aga lähen taas käima. Ilm on külm aga imeilus. Üks kits on veel poegimata. Teised on ilusti maha saanud. Praegu suur poiste ülekaal (4:1).

Kõike kaunist teile selleks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 05. March 2012, kl 15.44

Hea kuulda, Lootus, et valu taandus. Mina veetsin nädalavahetusel kolm päeva Toila spa-s. Ohhhhhhh kui hea, lihtsalt pole sõnu, sõnatu. Tahaks veelsmiling smiley))))
Foxu plaanib vist midagi väga huvitavat, tahaks teada, mida ometigi????

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. March 2012, kl 09.54

Hei!

Lootus, tõesti rõõmustav kuulda, et valu möödas. Sinu kitsedest kah tore kuulda, kindlasti on nad imearmsad.
Ostsin eile lilleseemneid, hakkan varsti külvama. Näpud juba nii igatsevad.


Rõõmsat päeva!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. March 2012, kl 14.30

Tere,tere

Näpud tõega sügelevad.Hoian end tagasi, et mitte teha esimest külvi. Seemned on enamus ostetud ja vaja on veel maitsetaimede seemneid. Nüüd, kui avaneb võimalus siis ostan ära. Varsti, õige varsti panen esimesed seemned külvikasti. Lilleseemned on ka veel ostmata. Läbi akna vaadates on nii mõnus kevadine ilmcool smiley

Täna siis poegis viimane ja seis ikka poiste kasuks(4:3). Üks esmapoegija ei taha sööta ja selle tallega siis on mängimist. Käime praegu 3 korda päevas laudas ja hoiame mammat kinni, et tall saaks süüa. Ei taha pudelist ka lutitama hakata, sest siis jääbki see nii aga kahjuks ei ole meid ju igal päeval kodus. Loodan ikka, et äkki hakkab söötma kuigi nüüdjuba 4päev ja ta ikka ei tunne üldse huvi talle vastu. Eks näis, ehk tuleb lihtsalt jooma õpetada ja nii saabki ta piima kätte. Kõik talled on sel aastal isa moodi valged.Armsad on nad tõesti.

Liikumist on sel nädalalvähe olnud. Tee on lauskiilakas ja igasugune kõndimine jääb ära. Söömine on nagu ikka. Põhiliselt taimetoidu lainel ja veidi siis piimatooteid. Täna teen taas smuutit. Vaarikaid veel on ja õunu ka. Suurepärane vahepala.

Imekena päeva kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. March 2012, kl 08.46

Hei!

Kirja 67,5. Natuke ikka.

Kuuleks hea meelega kuidas teil läheb?


M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. March 2012, kl 08.52

Tere kõigile


Minul siis nädalaga kadus 500g. Uus kaal 83,5. Loodan väga, et kaal ei hakka jo-jootama. Ma ju olen juba olnud selles kaalus. Peab edasi pingutama.


Jään ka huviga ootama teiste kirjutisi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.54

Hohoho.....seisab, jätkuvalt 75.00. Aga ma ei stressa üle ka. Kõik kenasti seljas, tuttavad kiidavad, ennast meeldib vaadata. Ei jäta jonni, ei suitseta jätkuvalt, jätkansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. March 2012, kl 17.09

Heia üle pika aja!
Mina käin täna müstika numbri ja languse väljaeye rolling smiley Ma olen kaalujälgimisele täiega käega löönud, söön valimatult ja palju. Naistepäeva tordirallist ei hakka rääkimagi. Ja ei mingisugust trenni!! Aga kaal näitas täna 98,7eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley (ja nädala sees oli kaal 102)
Ma väga loodan, et tegu pole kaalu plaaniga otsad anda, samas loodan kah, et tervisega pole midagi nihu, et nii kolinal kukub.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati foxlife 09.03.2012 17.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. March 2012, kl 18.38

Vau, Foxlifethumbs up. Loodan tõesti, et tervisega kõik korras ja kaal lihtsal hakkab minema alla. See oleks ju super. Äkki ikkagi stress hoidis kinni? Öeldakse ju, et lase end vabaks ja ära kammitse end sundmõtetega.

Homme olen siis taas tööl ja teen endale koormusvaba päeva. Vähemalt püüan teha. Loodan, et õnnestub. Igaks juhuks on mul ka näksd kotis, et kui ikka väga hullult kiusama hakkab siis võtan. Kannan kotis väikest karbikest seguga. Seal on shiaseemneid, kanepiseemneid,mandleid, 99% šokolaadi ja kakaoube. Kõik suurepärased näksid.

Soovin teile siis kena nädalavahetust.Pidi soe ilm tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. March 2012, kl 20.40

Stress kaalujälgimise pärast on võibolla tõesti kadunud aga see hoopis muude asjaolude pärast. Et aga sellise sööma juures kaal langeda võib nagu mul sel nädalal oli - see ei mahu mu pähe üldse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. March 2012, kl 19.59

Siin siis meie tabel. Ma jätkuvalt imestan enda kaalulanguse üle, ei suuda mõistaeye rolling smiley Aga vähemalt on kindel, et kaal on terve, sest täna oli mõningane plussthe finger smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 11. March 2012, kl 23.20

Mul täna õhtune külaskäik oli katsumus. Esiteks tuli see ootamatult ja ma ei varunud kaloreid selleks ning teiseks oli perenaine jube hea kokk ja muidugi õhutas sööma. Suutsin piirdud lõhesupi, väikese kanafilee ja kartulite ning tomatisalatiga. Kohvi juurde muidugi suus sulav koogitükk. Loodan homme siis taas kergemalt võtta. Võimalus on kuna olen taas tööl.

Loodan uuelt nädalalt meile kõigile parimat.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 11.03.2012 23.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 11. March 2012, kl 23.48

Ka mina maiustasin täna imehea, suussulava kringliga...mis sisaldas mingit meeletult head kreemi lisaks heale karamellimaitselisele suussulavale kringli tekstuurilesmiling smileysmiling smileysmiling smiley No küll oli hea. Aga ma kõndisin täna päeval palju ja ka õhtune ring koeraga tunnike sai tehtud. Keeegi käpuli ei käinud. Ja täna ma kogesin taas, et ma olen rahul. Kuna kaal vahepeal ei langenud, siis tekkis selline imelik tülpimuse tunne aga MA EI SUITSETA ja see on ikka suur asi. Kaal ei tõusnud selle peale ja see on suur asi. Vanad riided, mis vahepeal aastaid selga ei läinud mahuvad selga ja see on suur asi. Ma saan kompimente, et ma olen väga ilusate vormidega ja see on suur asi. Liigesed ei valuta nii meeletult kui eelmisel talvel ja see on suur asismiling smiley)))))))))))) Motivatsioon taas kerkimas. teile hääd!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 12. March 2012, kl 08.00

Hei!

Aitäh, F. tabeli eest. Ja imetore, et sellise languse said. Hoia nüüd "hammastega" kinni smiling smiley
Ninnunännu, siis on ju hea kui enesetunne hea ja see suitsetamisest eemalehoid on veel kõige parem, aga eks sa ise tead. Mina pole kunagi suitsetanud, aga imetlen neid, kes ühel hetkel, kui suitsetaja ollakse, sellele piiri panevad, nagu ka Sina.Edu Sulle edaspidi.

Lootus, näed siis, kirjutad, et kohe on võimalus midagi kergemalt teha. Olen mõelnud, et kõige olulisem ongi rajal püsida, elada normaalset elu. Meil on vist see kusagil(vähemalt minul), et tahaks kiiremini oma koormast lahti saada. Tegelikult siis ta ju koguneski kui polnud harjumist ikkagi jälgida mis toimub. Hetkel ja ka tänu kaaluabis olekule on see olemas. Ja nagu kirjutad, kui üks päev läks tasakaalust välja, siis võimalik kohe midagi ette võtta, et tasakaal täiesti ära ei vajuks. Kõike head Sulle, Lootus!

Kaunist, kevadist ja rõõmsat motivatsiooni täis nädalat meile, sõbrad!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. March 2012, kl 09.15

Tere imekena hommikut

Täna hommikul väljudes majauksest ei suutnud ma ennast talitseda ning hüütsin kõva häälega kõigele "TERE". Tervituse sai taevas ja päike ja pilved ning kogu ilm. Muidugi ka koerad ja kitsed. Selline rõõmus tunne on sees.

Te olete kõik nii tublid.
Ninnunännu, ma tean seda tunnet, mida tunned seoses suitsust loobumisega. Ise loobusin küll juba 26 aastat tagasi ja päevapealt aga see vaimustus oma tahtekindlusest on meeles. Oled väga tubli ja usu, et see loobumine väärib austust. Sinu keha tänab sind iga suitsuvaba päeva eest. Muidugi oled tubli ka selles, et suudad kaalu samal ajal langetada. thumbs up

Mar11, sinu postitused on nii positiivsed, et tõstavad igati ka langema hakkava motivatsiooni taas üles. Sul on oskus näha pisimaidki positiivseid asju teiste kirjutistes ning siis sellega teha päev meeldivaks. Suur tänu sullesmiling smiley

Foxlife, sinu saavutused on igati silmapaistvad ja usun, et sa võidad. Sul on seda sitket sisu ning elu läheb edasi. Suur tänu ka tabelipidamise eest. Kuna oleme nii kaua juba siin tuttavad siis ootan väga soojemat aega, et kohtuda. Peaasi, et me lähme edasi, vaatamata tagasilöökidele. Sa oled fantastilinesmileys with beer

Kokkuvõtteks siis jääb üle öelda, et oleme üks super kamp, kuhu kuuluvad imetoredad inimesed.
Kevadised tervitused siit veel lumiste põldude vahelt

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. March 2012, kl 15.57

Meil siin jälle vaikseks muutunud.
Minul ei ole hammastega kinni hoida millestki muust, kui vaid rasvastthe finger smiley Ma räägin, et see eelmise nädala langus oli anomaalia!eye rolling smiley Nüüd jälle 100 käes. Olen mingil määral nagu natuke loobunud kah. Ja ma tean, miks. Aga eks ma vähemalt pusin ja üritan omal jõul kuni lõpuni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. March 2012, kl 18.28

Vaikne jahsmiling smiley Ilmselt kõik väga ametis oma tegemistega. Mul see nädal suhteliselt vaba.Lähen tööle alles pühapäeval. Nädal on siiani kulgenud vaikselt. Käima ei ole saanud. Siiani oli jube kiilakas. Täna on kõvasti sulanud, ehk homme saab liikuma minna. Täna viisin pesu õue kuivama. Nii mõnus.

Foxlife, ära päris loobu. Võta vaid rahulikult. See muidugi on hea soovitus aga kas alati nii saab....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 15. March 2012, kl 00.59

Sauh!
On öö ja normaalsed inimesed vist juba magavadsmiling smiley Täna õhtul hakkasin kapist asju selga proovima, sa mu meie, mis toredaid asju ma seal kapi tagumistest nurkadest leidsin. No selliseid, mis ammu enam selga mahtunud ei olnud ja nüüd isegi kohati suured on. Lõbustasin ennast selle tegevusega oma 1,5 tundi ja käisin pojalt kinnitust nurumas, et ma ikka olen tubli.
See tuletas meelde, et saavutatud on palju, et käidud on palju ja hoida on palju.
Kõikidele häid hetki ja kauneid unenägusid!
Ah jaa, homme saan ühe vanemat sorti trenzööri, oi ma siis hakkan mäsaama sellegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. March 2012, kl 09.47

Tore Ninnunännu, et sul need riided alles ja saad oma motivatsiooni hoida ka nende abil. Trenažöör on tore asi ja mul ka olemas neid päris mitmeid. Varasemalt ikka sai kasutatud aga sel aastal kuidagi unarusse jäänud. Nemad ei tülita mind ja mina neidwinking smiley ning nii elame kenasti kõrvuti. Tegelikult on kättevõtmise asi, et ikkagi ennast liigutada. vahepeal oli isegimõte teha enda kõigist abivahenditest selline raga, et siis igal jubinal natuke teha. Seda siis igal päeval aga mõtteks on ta jäänud.

Täna jälle imekena päev ja tahaks minna käima. Loodan, et ikka vean ennast välja. Teile aga tegusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.04

Hei!

Minul nulliring, 67,5. Pingeline nädal oli, täna saab ehk kõndima ka.Ehk läheb õues soojemaks.

Foxl. mis ükskord nii, see teine kord naa. Ikka edasi!!!

Ninnunännu, motivatsiooni kuhjaga, vähem on rohkem, st. mis kaalu puudutab, ehk siis vähem kaalu, rohkem rõõmu jne. Edu sulle edasigi.

Lootus, tänan heade sõnade eest. Mina olen teile tänulik, et te mu oma seltsi võtsite.

Rõõmsat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.12

Tere kevadist veidi sombust hommikutsmiling smiley


Minul ka nulliring. Kahju. Aeg läheb ja suvi aina läheneb aga keha ei taha mitte sellest aru saada, et ma tahan suveks kenasti normi saada. Ma ise tunnen, et see süsivesikuterikas söök ei sobi mulle. Ilmselt ikka söömine tasakaalust väljas. Rasvade osas mitte aga just valgu osa jääb veidi napiks.
Hakkasin võtma ka võilillemahla(ergutab maksa ja sapinõristust), ehk aitab kuidagi seedimisele kaasa.
Kõndima ikka veel ei saa. Tee on metsavahel täitsa kiilakas. Minu arvuti läheb täna remonti. Juhul, kui kätte ei saa enne, siis palun ka järgmiseks nädalaks panna sama kaal. Loodan ikka saada aga mine seda asja tea.

Loodame, et teistel kenad numbrid. Hoian põialt.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 16.03.2012 08.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 16. March 2012, kl 22.22

Kaal 73 900smiling smiley)))))

Langema hakkas,ma olen rõõmus, lõpuks ometi!

Nii hea meel on, et lähen premeerin end homme uue pesugatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. March 2012, kl 13.17

Ohohhhh, kus nüüd Ninnul põrutas langusethumbs upthe finger smiley
Minul offkoors, pluss! Kaal 99,4.
Võtan hoogu, et teile ühest väga isiklikust asjast rääkida aga siin ei taha ma seda kindlasti teha. Mõtlen veeleye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. March 2012, kl 15.14

Hei!

Ninnunännu, super!!!

Ise loodan, et saab täna kõndima, ilm on ju kevadine. Näpud sügelevad aiatöid tegema, ehk teengi.

Lootus, küll ta langeb, peaasi on püsida. Ja veel,tore ju et pluss pole.

Foxlife, aga ju alla 100, alles sa kirjutasid, et selle ringis. Siis ikkagi jälle miinus.
Ps. kirjutada, kui tahad, võid ju erakirjades.


Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 17. March 2012, kl 20.03

Foxu! Sa võid võtta meie kõikide meiliadred ja kribada. Või teema fb-s grupi???? Kui te muidugi facebooki kasutate. Mitu pead on mitu pead ja jagada sa tundub et tahad meiega seda.

Mar ja Lootus, ma kadestan teid teie näpud mulda teema pärast. Ma linnakas aga süda ihakab seda teha, oi ihkab, aga mul ainult orhidees. peaks mõne ürdigi potti istutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. March 2012, kl 21.39

Vau, Ninnunännu. Sul ka orhideed. Ma olen lausa haige nende järgi. Olen tellinud neid Saksamaalt ja ka kaugemalt. Toonud Hollandist ja Soomest. Ma ei mõtle mite kuukingi aga hoopis erilisi. Nüüd on just õitsemiseaeg alanud ja mõned juba näitavad oma imekauneid õisi.

Foxlife, sa saad meiega ju eraviisiliselt suhelda.

Täna ei pidanud vastu ja panin siis esimesed seemned külvikasti. Panin porru, salvei ja basiiliku. Nädala-paari pärast siis lähev suurem laar mulda.

Kaalu osas olen võtnud rahulikult. Pole hullu. Lihtsalt ei taha ju kogu aeg mõelda oma kaalule. Eile olin hambaarsti juures ja seal oli suur peegel eesruumis. Vaatasin siis ennast eest ja küljepealt ja keerutasin ringi ning konstanteerisin, et ma olen täitsa kena ning pole vaja põdeda. Muidugi tahaks, et kaal oleks väiksem aga kui ta ei taha alla minna siis olgu. Teen ikka edasi kõik endast oleneva. Hommikuti ütlen ikka , et armastan ennast ja algamas on kena päev.

Homme taas vara tööle aga teile soovin toredat pühapäeva ja juba õige varsti algab KEVAD.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 17. March 2012, kl 22.14

Kulla Lootus.

No sina oled sel juhul ikka Tegija. Minul on viis kuukinga, üks oncidium ja üks tsümbiidium. Ema juures on ka neli kuukinga, temal alles see uus harrastus, hakkasime talle kinkima ja nüüd ta vaimustuses. Muidugi ma olen vaadanud neid igasuguseid erilisi, mida tellitakse aga ei tea kuidas see käib ja üldse alles olen oma kirega alguses. Vot siis on mul sinu juurde tulles palju uurida ja vaadata ja küsidasmiling smileysmiling smiley Aga küsimus.....minu ema üksorhidee kasvatas enda külge neli uut väikest, neil ei ole veel juuri. Kas sa oskad öelda, kuidas nendega nüüd edasi ja millal ja kuhu ja kuidas nendega toimetada? Nii põnev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. March 2012, kl 10.13

Tere hommikust

Las need väikesed olla seal varreküljes kuni juured tulevad. Juured peaks kasvatama ca 5 cm pikkuseks ja siis alles uus taimeke ära lõigata varrelt(nii, et taime külge jääb ilmselt väike varrejupike. Seejärel tuleb ta eraldi potti panna ja teha talle siis vastav substraat(või osta). Ostetud substraadil vaata, et oleks mustad söetükid sees. Kui ei ole siis pane grillsöe purustatud tükikesi sisse. Substraat peab olema tükiline ja enne istutamist kasta see märjaks. Seejärel istuta ja ära taime kasta vähemalt 2 nädalat. Eks kui kokku saame siis saab näidata ja jutustada. Mul ka praegu ühel titt varreküljes.

Tellinud olen koos teiste orhideehuvilistega ja meil on selleks isegi foorum olemas, kus saab igasugust infi ja eputada ka oma orhideedega. Pane sisse "orhideefoorum" ja ma usun, et saad kätte. Seal on ka sellest tellimisest juttu ja kui jälle tellimiseks läheb siis antakse teada. See on tohutu põnev tegevus ja kuigi suur osa ajast on nad ilma õiteta siis selle eest kui oma ilu näitavad siis hing ainult juubeldab igal hommikul, kui neile "tere" ütlen. Viimasel ajal olen oma kirge veidi alla surunud, kuna pole enam eriti sobivat kohta neile.
Nüüd hakkan tööle. Kliendid võivad igal hetkel sisse astuda.

Nautige täiega seda pühapäevacool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. March 2012, kl 18.32

Ma olen täna terve päeva maganudeye popping smiley Lihtsalt esimesel korral kui silmad avasin, mõtlesin, et lebotaks niisama, vaatasin telekat ja jäin uuesti magama. Ja nii kuni praeguse hetkeni, vahepeal ärkvel ja vahepeal unes. Ju see oli organismilt mingi vihjeeye rolling smiley Tegelikult ajasin täiesti vastu tahtmist ennast ka nüüd voodist välja ja avasin arvuti. Tabelid vaja ju teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. March 2012, kl 10.05

Tere hommikust

Ilmselt sul Foxlife tõesti organism tahab väljamagamist. Vahest on seda väga vaja. Ma tundsin ka eile õhtul, peale töölt koju jõudmist täielikku jõuetust. Isegi kitsekeste juurde ei suutnud sundida end minema. Mees siis käis üksi ja toimetas ära. Eile oli mingi kummaline päev. Kas madalrõhkkond või miski muu tekitas sellise väsimuse. Tööl iseenesest ei olnud eriti kiire päev. Läksin küll jala bussijaamast -taksopargi juurde ja sealt siis trolliga edasi aga see on tavaline maa mida ikka käin. Ju ikka oli miski muu põhjus selleks väsimuseks. Õnneks on täna vaba ja ka homme ning ülehomme. Kolmapäeval lähen Helsingisse kondama. Saab terve päev lihtsalt olla ja nautida päeva.
Proovisin hommikul ära ka toorpudru. Täitsa maitsev oli ja kõhu tegi täis ja kui sisestasin KA oli kõik ilusti tasakaalus. Nüüd on käsil "päikeseleiva" tegemine. Olen seda ka proovida saanud ja mulle väga maitses. See on taimne kuivatatud "leib". Ma nimelt ikkagi püüan avastada enda jaoks toortaimetoidu maailma.

Loodan, et teilegi on algav nädal tegus ja meeldiv.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.