Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 26. October 2012, kl 13.58

Ohhooo, milline vaikus! On reede pärastlõuna ja ei essugi tulemustest.

Ok, alustan - pärast kolme nädalat mittemillegi jälgimist, veini ja põnevate toitude nautimist puhkusel, näitas eile hommikul kaal numbrit 74,5 (täna pole kaalumisvõimalust). Kartsin väga palju hullemat.

Igaljuhul tagasi ja ikka loodan, et aasta lõpuks eesmärgini jõuan - täna siis üle pika aja trenni lihast trimmima.

Hoian kõigile pöialt, et tulemused oleksid miinuselised.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 27. October 2012, kl 07.49

Tere! Ja minu tulemus see nädal 68,1, ehk 300 grammi kergem. Mõtlen, et peaks vist langetamisega lõpetama ja tulemuse hoidmisega alustama. Kaaluabi soovitab veel 5 kilo alla võta, arvan, et minu jaoks on see juba palju, maksimum milleks valmis olen - veel miinus 2. aga mõtlen järgmise reedeni.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 27. October 2012, kl 09.48

98,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 27. October 2012, kl 20.32

tere minul mega tõus ei tea kas saan veel alla ka lootus hakkab kaduma 97,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. October 2012, kl 23.17

Reedene kaal 102,6 ehk +2,3kg
See on minu rekord ühe nädalaga nii palju juurde võtta. Aga ilmselt ikka ehmatas ka see number, sest tänase hommikuse seisuga kaalun juba kiloke vähem.
Ma ei saagi aru, kuidas on võimalik ühe ööga juurde võtta 2kg!!?? Nii just minuga juhtus ja lootes, et kaal lihtsalt eksis, kaalusin ka järgneval hommikul ning number oli veelgi suurem. Nuuks!!
Aga egas see pole veel lõpp, ikka edasi tuleb rühkida.
Muide mind küll alla sadanud lumi ei morjenda. Ma olin 3 pikka päeva tööl ja saan alles homme tõeliselt talvist sügisilma nautima asudagrinning smiley
Kauneid varajasi "jõule"!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. October 2012, kl 23.28

MEIE TABEL

Tegelt tabelit ärge väga vaadake, see on nii kole lihtsalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 29. October 2012, kl 16.09

Kui ma muidu eesmärgiga hakkama ei saa, ja vist ei saa - eile panin nahka peotäie küpsiseid enne magamaminemist! siis täidan viimased 2 kuud jälle toidupäevikut.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. October 2012, kl 20.55

Peotäis küpsiseid on käkitegu:-) Kuigi jah, ma nii palju end suudan veel talitseda, et söön midaiganes head ja paremat päeva jooksul ja õhtul nii, et enne magama minekut paar tundi ei söö. Kui hästi järgi mõtlen, siis hommik, mil kaalutõus oli 2kg, sellele eelnes väga hiline söömine just enne tuttu minekut. Seega üks nipp kaalu langetada, on loobuda hilisõhtustest söömisorgiatestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 03. November 2012, kl 10.26

Tere! Vaikus meil siin. Minu kaal on sama, mis eelmisel nädalal - 68,1. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 03. November 2012, kl 10.32

kui ma muidu kaalusin igapäev siis nüüd pole mahti saanud ja oma patustamisi arvestades midagi ilusat kaalul ei oodanud. seda suurem oli mu üllatus kui sealt vaatas vastu 96,8.


kas kaalukaotusega läheb partii ka väiksemaks? sai üks kleit soetatud mis veel rinnust kitsas, kas on lootust et kui ma kunagi 20 kilo kergem olen, et see mulle selga läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. November 2012, kl 10.51

Nu mida pekki peaks end nüüd väljendama. Nädal algas kenasti, kaal langes ilusasti, aga siis teisipäeva õhtul mässasin crosstraineri peal ja järgneval hommikul oli kaalu kohe juures ja mitte vaid natsa, ikka kilo kohe korraga (pigem nagu oleks oodanud langust??). Eile hommikul ärkasin varem ja unustasin end kaaluda, seega tegin seda täna hommikul. Enne kaalule astumist pidasin väikese palve oma ette - palun, palun ilusat numbrit - ja siis astusin kaalule. Oleks vist võinud pigem mitte kaalu tallata, vaeseke, ägiseb ju lausa, perenaine võtab iga päevaga juba juurde. Ei teagi, mida ma nüüd siis nii valesti teen??

Igatahes number selline 102,9 ehk +0,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 04. November 2012, kl 20.38

Mai saa ka soone peale ikka tagasi, 74,3 ja 3 päeva sel nädal etteantud menüüga üritus ees ootamas. Peab midagi ettevõtma! Või kätte võimidagi ....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 09. November 2012, kl 13.58

Tere! Minu kaal on 67,5. Eesmärk saavutatud pisut hilinemisega. Kaaluabi pakub mulle edasi võidelda numbrini 62, tundub utoopiline, aga 66 enne Jõule võiks varuks olla. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.31

mul 95,9 seekord. loodan et edasi läheb ka nii ilusti, jube mõelda et jõulud muudkui hiilivad ligi, see ju kaalule tavaliselt kõige hullem põnts.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. November 2012, kl 23.16

103,6 ehk +0,7kg
Iga nädalaga ikka kõrgemale, kõrgemale, kõrgemale.
Polegi midagi öelda, kahju on tagasi korjata kõik need vaevaga kaotatud kilod. Aga keha lihtsalt ei taha kuuldagi mingitest juurviljadest või siis kanafileest, ainult magusat.
Eks ma üritan edasi seda tasakaalu leida, saaks vähemalt tõusu seisma, jääks kaal selle numbri peale, kus on!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.56

Terekest!!

Ei teagi, palju meid punnitajaid siin veel on??
Mustkohv sai oma soovkaalu kätte, palju õnne, igati tubli ja korralik ja meile kõigile eeskujuks oled!!!!!
Minul kaal jätkuvalt tõuseb, täna siis 103,7 ehk +0,1kg. Tõus küll minimaalne, aga oleks ju võinud miinus ka olla.
Eks näeb, mis järgmine nädal saab, loodan igatahes, et kaal hakkab teises suunas liikuma. Üsna suur elumuutus ka tulemas, nimelt esmaspäevast alates asun tööle uues kohas. Hakkan valgeinimese moodi 8-tunniseid tööpäevi tegemagrinning smiley Ehk mõjub see ka kaalule hästi!!

Peame vastu, jõulud pole enam kaugel, enne tahaks kaalu tagasi kahekohaliseks saada!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 16. November 2012, kl 12.21

Vabandan ,et eelmine nädal kaalu ei saatnud see nädal on 97,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 17. November 2012, kl 11.18

Mina otsustasin, et ikka pingutan veel natuke, lootuses kaaluda jõuludeks 66 kilo. See nädal kaal näitas 67,2. Edu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 17. November 2012, kl 11.43

nii, seekord 94,7 smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. November 2012, kl 12.27

tubli tulemus uusmina, väga eeskujulik number see nädal!!!

Veel on puudu Merri kaalunumber, aga nagu ma juba kuulsin, siis ei ole ta raja peale saanud, seega kardan, et see nädal jääb vahele???? Või mis??? Uuuuuuuuuu????

Tabelis see nädal ainult minul pluss, aga viimased nädalad ongi mul koguaeg plussis olnud. Nuuks!! Arvutasin nüüd välja, et kui ma tahaks tabelis oma nime järel taas näha -10%, siis pean järgmiseks reedeks saama kirja -0,9kg. Võtangi sellise pisikese eesmärgi nüüd kohe praegusel momendil ette. Teen nüüd poenimekirja, et peale lõunat poodi minnes ei satuks korvi väga valesid kaupu.

Muide ma ju siiani töötasin poes ja kui tuli magusaisu, siis sai see kohe ka rahuldatud. Järgmisel nädalal mul magusat nii lähedal enam pole, lähim pood jääb 0,5km kaugusele ja sinna ei kavatse ma küll minna, isegi mitte lõunapausi ajal. Pean leppima sellega, mis kaasas. Kui vaid oleks nii palju mõistust, et suures mahukas käekotis ei leiduks magusat enam.... pean iseloomu kasvatama. Esimene nädal on tõenäoliselt raske, väga raske. Aga eks ma siis kirjutan mingile puujupile (paber ju kaoks kohe) suurelt ja punaselt -0,9kg ja pistan selle kommi asemel käekottigrinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 17.11.2012 12.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. November 2012, kl 10.27

Kui saaks selle eelmise minu kirjutise maha kustutada, sest ma ei suutnud taas mitte grammigi loovutada oma kehast. Võtsin jälle juurde.
Kaal eile 104 ehk +0,3kg.

Ma tõesti olin tubli. 2 korda pool tundi crosstraineril nädal jooksul. Magusaga ei liialdanud, sõin piisavalt juurvilju, korralikud hommikusöögid. Kust see kaal siis niimoodi jälle??? Kusjuures kui õhtul möllasin crosstraineril ja 3 tundi enne magama minekut ei söönud, siis hommikul näitas kaal kohe ikka suuremat nubrit??? Kevadel kui samamoodi õhtul tegutsesin, siis oli hommikul kaalunuber vähemalt 300-400g väiksem??? Puudub loogika ju. Ilmselt on hetkel käimas valmistumine karmiks talveks, mitte grammigi ei loovuta, aina kogun juurde??!! Seega tuleb väga külm talvangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 25. November 2012, kl 11.33

94,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 25. November 2012, kl 14.42

Tere minu kaal on seekort ka päris õudne 99,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 30. November 2012, kl 14.42

kuhu kadunud olete naiskad? aasta pole veel läbi. mul muidugi plaanis järgmiseks aastaks sama lubada.
mu kaal seekord 93,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 01. December 2012, kl 10.59

Minu kaal 66,5. Edu ja jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 01. December 2012, kl 11.20

Tere minu kaal siis veidi langenud seekord on 98,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. December 2012, kl 09.28

Ma heameelega jätaks oma sellekordse kaalunumbri ütlemata/kirjutamata, sest see on lihtsalt õudne. Aga ma sain nüüd ka selgust, miks siiski kaal niimoodi tõuseb. Nimelt võtsin kätte ja kirjutasin üles kõik oma ampsud, peale lõunasöögi sisestamist jäi veel järgi ~300kcal ja selle numbriga küll mu õhtusöök ei piirdunudsad smiley Ühesõnaga ma söön ikka meeletult palju ja kuhjaga oma päevase normi üle.

Nüüd siis reedel kaalul nähes numbrit 105,7kg, mul lihtsalt viskas üle ja nüüd ma kirjutan oma söögid üles ning üritan jääda ettenähtud kcal-rite piiridesse. Ma vähemalt üritan!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 03. December 2012, kl 19.18

kopsiine ma nägin sind juhuslikult rimis pühapäeval ja ma peaks ütlema 105 või mitte aga ega seda näha kuskilt sul pole oled hulga kõhnem kui mina nii et sul ei tasu muretseda.

kui ma algul hakkasin kaalu landetama olin 135 siis võtsin 99-ni ja siis olin varsti jälle 117 ni et see kaal on nagu on vahest sööd rohkem ja siis saad jälle järjele küll sa ka jälle järjele saad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. December 2012, kl 08.19

Nartsiss, mina sinu asemel oleks tulnud mul natist kinni võtnud ja selgitust nõudnud, miks kaal ei lange???!!!spinning smiley sticking its tongue out

Aga tegelikult on asi nii, et terve eilse päeva sõin silotongue sticking out smiley ehk siis avastasin enda jaoks jääsalati ja kui vähe kaloreid see annab. Igatahes jätken sel lainel (šokolaadi sõin eile 2 väikest ruudukest 100g-st tahvlist), maiustasin kanaliha ja tomatipastaga. Täna lõunaks on kartul, tomat, 2 muna, mitmevilja-saiaviil, kaste hapukurgist/10%-lisest hapukoorest/sinepist (jääsalat jäi koju, deem).

Muide eile lubasin endale enne lõunat ka kerge vahepalana peotäie pähkleid ja sinna kõrvale hulga vett (vähemalt kolmandik päevast möödus vetsu vahet lipates). Ning tulemus oli see, et peale lõunat ja õhtul kodus ei tekkinud meeletut magusanälga!! Yehuuuuthumbs up

Kokkuvõttes loodan seekord reedeks miinuse kirja saada!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. December 2012, kl 08.28

MEIE TABEL

Bääääää ma olen viimane tabelis.....

Ai kurja, nüüd läheb asi tõsiseks!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.