Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 22. January 2013, kl 12.23

Anett, kussa veel käisid smiling smiley)) pitsad ja asjad ....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. January 2013, kl 22.15

Ai ai kas piilusid mu fb lehte ? grinning smiley Pizzat ei söönud( olen maru tubli) sõin hoopis pastat grinning smiley Aga väiksest pastast sõin ka ainult pool heal juhul grinning smiley No ei tahtnud rohkem grinning smiley Minu murekoht on minu kõht ehk mu suured suured sangad, tissid ja paks selg. Täna tegin veel 15 mintsa hularõngast grinning smiley Proovin nüüd hulatama iga õhtu hakata, ehk on mingeid tulemui ka. Kellelgi kogemusi hulatamisega `?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 23. January 2013, kl 08.19

Mina eelmisel aastal 2-3 x nädalas hul(l)asin 15-30 mintsa, eks ikka on tulemust, efektiivsem on kindlasti graatsiaketas, mis küljelihaseid heasti trimmib. Kasutasin seda uksepiitade vahel, hoiad kätega piidast kinni ja pöörde raadius maksimaalne - soovitav soojalt, kui taljes on küsimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 23. January 2013, kl 11.25

Olen ka vahelduva eduga massaaži hularõngast kasutanud (~1,3 kg rõngas) ja minul aitab päris hästi. Kui nädalas 5 päeval umbes 30 minutit järjepidevalt tegin, siis vööümbermõõt vähenes ilusti. Praegu on paus sees, aga sinu meeldetuletuse peale peaks ka kapi tagant rõnga kuhugi silmaalla sättima, siis ehk tuleb õhtuti meelde teleka taga aega kasulikult kulutada. Minul vöökoht ei olegi kõige suurem probleem, minu kõige suurem mure on tagumik ja reiedthumbs down Äkki kellelgi on mõni hea nipp nendele piirkondadele ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 23. January 2013, kl 12.40

kontorirotile: kiirkõnd, suusatamine, kepikas, kükid...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 23. January 2013, kl 13.50

No mis mul üle jääb...pean sinult õppima ja õhtuti pimedas suuskadega välja hiilima spinning smiley sticking its tongue out Kõndimas käin praegu ka, nii keppidega kui ilma, olenevalt olukorrast...niiet loodan, et olen õigel teelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 23. January 2013, kl 14.29

M olen aastaga oma pakud ikka märkimisväärselt normaalsemaks saanud smiling smiley Kükke ma küll ei tee, see on puhas teooria mu jaoks, ehkki nüüd joogas on ka sellele praktiline harjutus olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 23. January 2013, kl 19.44

Mis see graatsiaketas veel on ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 23. January 2013, kl 22.54

[www.google.ee]

Pärnust leiad vast Kaubamajaka Spantalist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. January 2013, kl 08.38

aaaa... mul isegi oli see, aga nüüd ei teagi kus see on. PEab proovima kui aitab. Minu suurim murekoht ongi mu kõht ehk siis laiusesse ulatuvad sangad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.08

Minu kaal täna 63 kg ! Wooohooo grinning smiley Olin jumala kindel,et kaal tõuseb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.20

Ma lausun Aneti sõnad , olin jumala kindel.... aga - wooohooo on ka siikohal õige sõna - 76,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.22

Hommikut!!
Minul täna tulemuseks -0,4kg ehk kaal täna hommikul 104,6kg.
Ikka väga tasa ja targu langeb. Kui võtta viimased kolm nädalat, siis täpselt 0,5kg miinust tuleb nädala kohta - see on see tervislik miinimum. Ilmselt on siinkohal oluline faktor see, et viimased kolm päeva on möödunud pead valutades, siis otsin ma alati lohutust magusast, kuigi seekord tarbisin šoksi vähem kui tavaliselt peavalu-päevadel. Ja muidugi kui pea juba valutab, siis on ka põhjust trenni mitte teha. Ühel õhtul küll üritasin kodus võimelda, aga ei suutnud endast 100% anda ja see oli suht mõttetu vehkimine....

Nüüd plaanin šokolaadi nädalaks ajaks maha jätta ja mõtlen mille tervislikuga võiks selle asendada?? Asendama peab, et kui tuleb tahtmine šoksi süüa, siis selle asemel kohe kiirelt midagi muud haarata. Ootan ideid???!! Või teeks hoopiski 10 kükki sel momendil???cool smiley

Muide seda polegi vist maininud, et tööl peale lõunat käin ma nüüd väljas värskes õhus jalutamas pool tundi. Super tunne tekib!!!

Loodan/ootan kamraadidelt täna ilusaid miinuseid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.29


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. January 2013, kl 10.00

Hommikust

Minu jaoks kehv nädal
kuid hommikune kaal 90.9
-
ikkagi väike miinus,selle murtsemise pärast,hea,et plussi ei tulnud
ilusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. January 2013, kl 10.32

Näiteks kui magusa isu tuleb siis pese hambaid ! Kohe kaob isu või siis näiteks kuivatatud ploome vms. smiling smiley))! Kasvõi paar ampsu jäätist smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. January 2013, kl 11.17

Anett keegi kunagi sõnas ,et isude eemale peletamiseks ,panna keele alla tera meresoola
ise pole proovinud,kuid äkki peaksin-äkki tõesti aitab

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 25. January 2013, kl 12.35

Minu kaal oli täna hommikul 84.3 kg, seega -0.7 kg. Pole just palju, aga ise olen rahul!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. January 2013, kl 15.17

Kokkuvõttes lähe meil ikka supereeskujulikult.
Magusasendajad: suur kruus meega teed või lahja piimaga kakaod. Mina luban endale siis küll 3 kuubikut mõru sokolaadi - 16,5 grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. January 2013, kl 16.56

Minul pole üldse šokolaadi isu, vahest on ainult jäätise isu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. January 2013, kl 16.56

Oi oi , meresoola keele alla... tundub karm grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. January 2013, kl 23.03

Niii tupsud - täna mahtus suuskamine vahemikku 21:10 - 22:20. Nii tore on ebanormaalne olla. Nädalalõpus pole aega lihtsalt, seetõttu ma ....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 26. January 2013, kl 08.39

vabandan ma see nädal ei sa kaalu öelda patakad tühjad .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. January 2013, kl 10.21

Niiiiii hiljaaaaaaa grinning smiley Samas ise käisin kevadel ja suvel vahest lausa kell 12 öösel jooksmas. Aga no talvelt kell 22.00 suusatada on hoopis teine tera ... niiii külm juu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 26. January 2013, kl 10.46

-6c ei tapa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. January 2013, kl 12.36

Mul see tavaline plastik hularõngas. Räägitakse,et vett sisse panna siis nagu raskem ja efektriivsem. Aga kkuidas ma selle augu sinna teen ? Mingi naaskli või asjaga ? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 27. January 2013, kl 12.58

92

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 27. January 2013, kl 14.35

Tere ja ilusat pühapäevaeye rolling smiley

Olete te vahel enda peale vihane,vot mina täna olen.
Ma olen ,küll paks ja ilus,kuid täna vihastasin enda peale ikka täiega...
ja see vihastab ,mind ka,et minu keha ei taha ,kuidagi kaalulangusega tegeleda,kuigi ise loen igat kcalorit.
Täna kukkitates, mu lemmik velvetpüksid läksid õmblusest lahti,oli selline tunne,et kohe plahvatan,kuid suutsin keelt hammaste taga hoida,muidu elukaaslane oleks ehmatanud.,kui tasane mutt ,äkki karjuma hakkab.
Sellega seoses ,võtsin otsuse,homme ajan end välja,libedale kiuste,kui kaua võib selline olukord kesta ja keppid ka ei püsi enam kapis,pidevalt ukse vahelt jõllitavad mind-nagu tahaks sõnada,et oled meid unustanud.
läks kergemaks ,sain südamelt viha ära....spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 27. January 2013, kl 18.33

Memm, käimine isegi keppideta, mõjub ülihästi - tempokalt ja min. tund aega järjest. Nii tihti, kui võimalik, säru saavad reied ja peff, pärast tunned, kuda kõik suriseb...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 28. January 2013, kl 07.09

Hommikusteye rolling smiley
Tänks Merr,nii ma teengi...alustasin hommikuvõimlemisega,mis olin juba pikemat aega unarusse jätnud,siis vedasin sahvrist oma toormahla masina välja
hommikune porgandimahl on tõesti maitsev
mul küll täna hommiku lund koristada hoovist,ehk leian jõudu veel päeva peale kõndima minna,sammulugeja sättisin ka rivi peale.
kõik tõotab palju lubavalt,kui ma ainult sel teel ka püsiks
kaunist nädala algustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.