Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. February 2013, kl 21.34

oi oi nüüd aeti Merr võitlushimu täis... tuuseldad meid ? grinning smiley Nüüd naised kõik suuskama!! Väga palju kcal selle 3 tunnise suuskamisega .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. February 2013, kl 07.02

Muideks selle suusatamisega tuli meelde eilne. Olime mehega maja peal ja vaatasime aknast välja ja suusatajad läksid mööda mees ja naine. Siis Seal oli selline kallak kus kohast nad alla sõitsid mees sai ilusti minema , aga naine pani käntsa... Itsitasime seal elukaaslasega... ütlesin veelet me nii pahad tulevased naabrid grinning smiley JA see naine ei saanud püsti seal ukerdas ja ukerdas, aga mees ka tal appi ei läinud grinning smiley

Mina lähen nüüd trenni ja peale seda tööle! Tšauki naiskad!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. February 2013, kl 09.48

Ai kurja, nõiun siin teistele halba ja nüüd peale nädalavahetust on paarsada grammi endale juurde tulnud. See on see augu kaevamise vanasõna...

Kusjuures ma olin eile ju tubli, 2 tundi higistasin mööda maja koristades ja siis olin lapsega väljas üle tunni. Õhtusöögiks oli kausi täis toorsalatit natukese suitsukanaliha ja mõne makaroniga. Muide laps sõi emme kausist enamus makarone ära!! Aga minul oli täna hommikul ikkagi pluss kaalul. Saa sa nüüd aru, mis ma siis ikkagi valesti tegin. Loodan vaikselt selle peale, et teinekord lihtsalt kaal viskab vimkat... Lootus see lollide lohutus!!

Suusataks küll, aga pole suuski!! (jälle mingi nõme vabandus)
Aga minu kehakaalu arvestades kulutab ka näiteks koristamine kenasti kaloreid: 2 tundi 733kcal!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. February 2013, kl 11.02

Tsauki.


Täna hommikuse seisuga mu kaal seisab.
Eile tegin ühepaja toitu,kus ohtralt kaalikaid ja mitte gr.liha-lisasin ainult linaseemne õli.
Sellist toitu söön siis,kui mees töömatkal.Tänane päev läheb ,mul ka veel ühepaja toidu lainel....grinning smiley
Kuid kaal võiks ka liikuma hakkata,muidu siuhti ja reede ongi käes.
Kuid ilusat sportlikupäeva kõigile-siim on kõik nii liikuvad neiud....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. February 2013, kl 10.57

Ohhh minul lõpuks kaal hakanud liikuma... jumal tänatud! Täna hommikul oli juba 62,8 smiling smiley Vähemalt liigub alla! Jeiii

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. February 2013, kl 10.54

Ei julge kaalu peale minnagi, kes teab, mis jõledused seal vastu vaatavad.
Eile läks muidugi käest ära kohe kui esimese sokolaadi tüki ära sõin. Ise olen ju süüdi. Eks ma pean nüüd 2 päeva pingutama rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. February 2013, kl 12.49

Tere tüdrukudspinning smiley sticking its tongue out

Mina valmistun juba kevadeks,eile külisin tomati ja paprika totsikutesse,mõne nädala pärast saab ehk harvendama hakkata ja vähe haaval järjest seemneid külima ja harvendama järjest.Kasvataks vist igasuguseid taimi,kui nad siin külmal maal ka kasvaks,kuid nii palju mängimist,et selle jaoks ei ole mul tahtmist.
Paar päeva vaevab mind peavalu,ei tea,kas on mingi aine puudus,või siis on kaalulangetamine elumõteks saanud....eye rolling smiley
Eelmine aasta jätsin see pärast pooleli,et peavalu oli 2 nädalat järjest ja mingi rohi ka ei aidanud.Loodan,et pole kaalusõltlane,mis tekitab peavalu...
Kuid muidu on kõik normaalne,väsimust veel ei tunne kcal.lugemisest ja saab ka pisut ringi ka jalutada,kuigi külatee on vahel lumesommis ja siin samas libeda võitu ja kukkumist ma ju kardan..
See nädal liigub aeglaselt,ootan juba reedet,teadmatusest teadlikuks saanud ja saab uut nädalat uue hooga alustada.
Ilusat päeva teilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. February 2013, kl 08.14

Krt, seisab!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. February 2013, kl 09.56

Sama, jälle 63.1 kg... ei saa aru mis toimub sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. February 2013, kl 15.55

Teate mis, mul ilmselt homme pluss. Täna hommikul seisin kaalu peal ja mossitasin. Tulin tööle ja ikka mossitasin. Siis hakkasin koridori lage pesema, 1,5 tundi ja mu tuju oli sama kõrgel kui see lagi. Uskumatu millise energialaksu ma sellest füüsilisest pingutusest sain. Lausa lauldes ja kepsutades läksin oma lõunasele jalutuskäigule. SUPER!! Ei tulnud see kaalunumber meeldegi. Ja kui ongi homme pluss, siis.... siis on ju uus võimalus järgmiseks nädalaks miinus pingutada!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. February 2013, kl 23.47

Mai julge midagi lubada, no plussi ei tule kindlasti täna õhtuste andmete põhjal, aga sei ole normaalne. Ma muidugi ikka midagi päevikusse ei kirjuta, aga arvestades mu läbitavaid kilomeetreid, ma selgelt üle ei söö. Võib muidugi olla, et mu kaal on kinni lihasekasvus, sest nagu soovitati, ma pärast trenni söön valku meremarjaga (kodujuust põhiliselt), mis on lihaste ehituseks oluline. vb siis see on see mu jama alge... ja muidugi veel - aasta tagasi ma õhtul peale 7 ei söönd üldiselt, nüüd ma lähen siis alles trenni ja sööngi peale trenni kell 22. Magama muidugi kl 1, et 3 h on vahet. Ausalt, mõistus on otsas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.29

Hommikustsmiling smiley

Minu tänane kaal89.9
Ilusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.52

Memm, õnne 8 saabumise pärast!

Merr saab kirja 76,8. Kas sellest piisab, et autsaideri kohale väärikalt lahkuda? Ähhh!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 08. February 2013, kl 08.30

MEIE TABEL

No nii. Merr on teisel kohal!!!! Hetkel!!! Teistel kaasduellitajatel on veel võimalus ta allapoole suruda.

Minugi poolt õnnesoovid esimese numbri vahetumise puhul Memmele!!!

Ja nüüd siis minu enda kaal täna hommikul 103,6 ehk -0,2kg!!!
Ise ka ei uskunud seda numbrit, aga ma ka tõesti pingutasin eile selle nimel. Ilmselt mõjus eriti lae peseminegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 08. February 2013, kl 08.44

Hommikust!
Mina olen sel nädalal haigusega võidelnud. Terve keha oli mitu päeva nii valus nagu oleks peksa saanud ja kahjuks ei olnud see tubli trenni tulemus, vaid vastik viirus. Trenni sel nädalal polnud üldse jõudu minna ja ega sellise löriseva nina ja paukuva köhaga poleks mind seal ilmselt eriti rõõmsalt vastu ka võetud. Aga söömiseks oli ikka jõudusmiling smiley Sellest siis ka mitte väga rõõmustav tulemus ja minu kaal täna hommikul 84.1 kg ehk siis esimene plussnädal käessad smiley Katsun uueks nädalaks jälle korralikult ree peale sättida ennast. Jõudu ja hoidke haigustest eemale!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. February 2013, kl 08.59

Minu tänane kaal on 62,9... Olen rõõmus ,et plussi polnud smiling smiley Olen ka tiba tõbine, aga kindlasti täna trenni... tahtsin täna jalutama minna, aga lund tuleb nii jubedalt!! sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 08. February 2013, kl 11.36

Lumi tuleb ilusalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 08. February 2013, kl 11.38

Jeee. Merr is on the track again winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. February 2013, kl 12.03

Tubli Merr!! A minust sa ette ei tohi saada! grinning smiley Tegin täna mingit imelikku sööki, kas siia pilte saab lisada ? Paneks teile ka , välimus on kohutav sellel söögil, aga maitse oli küll hea grinning smiley Suur kokk nagu ma olen grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 08. February 2013, kl 14.01

*pane faatsepukki, Uusaastalubajatesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 08. February 2013, kl 15.47

minu seekordne kaal on suur ei taha endale vabandust leida aga on olnud väga kriitiline elu seega ma arvan kaalutõus.105,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 08. February 2013, kl 21.26

Päevalause kopsiinelt: -200g => Ilmselt mõjus eriti lae pesemine grinning smiley .... et nii palju või nii vähe muutus sellepärast? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. February 2013, kl 15.19

See lause on paremini mõistetav, kui ütlen, et neljapäeva hommikul näitas kaal 1kg suuremat numbrit kui reede hommikul. Seega tänu lae pesemisele (ja teistele pingutustele) kadus pigem ikka 1kg ööpäevaga.

Ei teagi, mis järgmiseks reedeks oodata on. Ma nimelt haige - palavin, kurk valus, nohu ja jube peavalu, mis küll hetkel on pisut tagasi andnud. Söömine on haiguse ajal väga kaootiline, enda turgutamiseks mõjub ju kõige paremini toit, mis kaalunumbrile hästi ei mõju. Ja trenni ei saa ka teha. Mees hakkab nüüd juba terveks saama, aga lapsel ka veel palavik üle 38, aga tema trallib ikka mööda maja ringi.

Loodan, et te ikka terved, Anett vist kurtis midagi, ehk seegi nüüd üle läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. February 2013, kl 15.26

Ma avastasin praegu tabelit vaadates, et ma olen selles duellis kõige rohkem kilosid kaotanudspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. February 2013, kl 17.54

Mina olen jah taas terve. Noh see kurk ja nina on sellised kahtlased, aga muidu täitsa okei olla . Langeks see kaal ometi kiiremini ja kevad tuleks ka kiiremini, aga ei ikka sajab mingit lund alla sad smiley Kospiinele soovin head paranemist ja meile kõigile kergemat nädalat ! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 09. February 2013, kl 18.16

Kuna täna oli ilmaolud suusavaenulikud, tuli rajalt maha pärast 5 km läbimist ja lükkasin maja ümbert ära kõik selle märja lume, ka naabrite territooriumilt (vanakesed), siis veel kodus väike võimlemine ja hula-baloo smiling smiley MIs siin salatit, hommikul oli kaalunäit mulgi -1kg vs eile hommikune tabelisse läind kaal. Korra juba ütlesin, et mul tuleks numbriga laupäeval laiata grinning smiley

Olge terved!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 09.02.2013 18.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. February 2013, kl 19.20

Mul ilmselt sama lugu, peaks hakkama laupäevaseid kaalunumbreid kirja panema, sest ööga oli pool kilo jälle jalga lasknud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. February 2013, kl 08.23

Täpselt sama ka minul!
Naljakas lausa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. February 2013, kl 09.56

Mis kõige naljaka, et eile patustasin sõin nimelt hessi juustueine!!!!! siis snickersi!!!! ja ühe kringlitüki... Ju siis see rämps turgutas mu ainevahetust !grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 10. February 2013, kl 10.23

Jabadabadooo - KMI on tagasi rohelises! Üks pisieesmärkidest sai põrmustatud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.