Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. February 2012, kl 12.24

Täna hommikune kaalumine andis tulemuseks 109,3kg ehk -0,4kg. See küll miinus ju, aga arvestades, kui palju ma viimane nädal liikunud olen (õues läks ju soojemaks ja kohe mõnus on väljas olla ja tööd teha), siis võiks miinus olla suurem. Ilmselt peaksin ikkagi korralikult toidud üles märkima, mitte umbes arvestama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: tiisu
Kuupäev: 17. February 2012, kl 19.37

79,3 on minu kaal täna,ma nii loodan et nii ka jääb ,et enam seda 8sat seal ees ei näeks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 18. February 2012, kl 11.03

ma vaatsin,, et 2 inimest pole juba 3-l korral oma kaalu andnud ja andmeid on neil ka puudu. kas nad võetakse tabelist maha?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. February 2012, kl 16.09

Minu pärastlõunane kaalukäik annab tulemuseks 85,8. Võimalik, et reede hommik enne hommikusööki oleks nr teine, aga mul pole seda kusagilt võtta.

Ma olen oma -0,2-ga ikka rahul => suuskama jõudsin vaid korra ja oli kaks kodust tiramisu koogi söömist, sushi koolitus koos kurguni täissöömisega ja eilne firmapidu Merineitsis.

Homme siis 63 km suuska Otepäält Elvasse - täna tuleb korralikult pastat veel süüa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Siku
Kuupäev: 18. February 2012, kl 19.05

Hei

Vabandused juba ette ja loodan et mind tabelist ei ole eemaldatud veel.

Minu eelmise nädala tulemust ei ole võimalik kirja panna ei omanud kaalu sel ajal

See reede aga oli kaaluks 89,1 ehk siis üleeelmisest näadalas ainult -200 gr confused smiley

Püüan sel nädalal tublim olla

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. February 2012, kl 21.32

Siku'le panin eelmise nädala kaaluks sama, mis üle-eelmine kord. Vast sobib??

MEIE TABEL

Me ei ole siin kindlaid reegleid paika pannud, et millal tabelist eemaldada liikmeid. Aga tundub nii küll, et kui juba 3 nädalat järjest ei ole kippu ega kõppu, siis peaks tabeli lühemaks tegema küll. Imelik on ju kirjutada, et meie 12 duellitajat on alla võtnud üle 50kg, kuigi kahe liikme panus selles on minimaalne. Võimalus on need kaks rida tõsta meie üldtabeli alla lootuses, et nad ilmutavad veel end??????

7-nda eduka kaalulangetamisnädala järel jagunevad kuld-, hõbe- ja pronksmedal:
I Anneke73 -8,9kg / -9,06% / ~1,3kg nädalas
II mustkohv -8kg / -7,27% / ~1,1Kg nädalas
III uusmina -6,9kg / -6,70% / ~1kg nädalas

Minna on veel pikk tee, eesmärkidest on veel puudu 77,6kg, aga üle 50kg on juba läinud. Seega me oleme ikka VÄGA TUBLIT TÖÖD TEINUD!!! Ja see, et kaal nüüd langeb nädalas alla 1kg, ei tohiks küll kedagi morjendada, sest see on igati tervislik. Mina tahaks ka, et kaal nädalas 2-3kg langeks, aga jaanuari algul alustades olin õnnelik juba selle üle, et kaal enam ei tõusnud ega seisnud paigal, vaid ikka langes!!!

Edukat uut nädalat hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 20. February 2012, kl 19.23

hei, tõstaks jah üldtabeli alla smiling smiley Mina vist annan seekordse kaalunäidu neljapäeva hommikul kuna sõidan ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. February 2012, kl 14.15

Mmmmmm vastlakuklid on ühed mu lemmikud ja seekord on meil siin niiiiiii head kuklid. Ma olen juba 4 kuklit söönud ja tahaks veel... Lisaks suure kausi täie hernesuppi....

Nüüd peaks neid kaloreid kuidagi kulutama, aga väljas on selline ilm, et nu ei kutsu kohe sinna.
Kui see nädal tuleb pluss, siis ei ole see ka mingi ime, aga ma vähemalt üritan mõelda end saledamaks tongue sticking out smiley

Pikka liugu neile, kes mäele jõuavad, laske minu eest kahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. February 2012, kl 14.28

PS! Korrigeerisin meie tabelit veidi tõstes memm52 ja Chrizzzu meie üldtabeli alla juhuks, kui nad endast taas märku annavad.

Ja meie, 10 duellitajat, rühime rõõmsalt edasi oma eesmärkide poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 21. February 2012, kl 15.29

Hei, pikka liugu teilegi, kes täna veel mäele lähevad.
Mina olen täna küll ühe vastlakukli söönud, aga juba mõtlen, et lapsed tahtsid kodus ise ka kukleid teha, et äkki tõesti peaks tegema ja ehmatama veidi keha, et vahel antakse ka rohkem toitu, ei peagi olema kogu aeg näljas.smiling bouncing smiley
Mulle tundub, et vahel lihtsalt peab tegema neid päevi ka, kus sööd seda, mida hing ihaldab ja ei põe pärast, vaid lihtsalt edaspidi oled jälle korralik. Ja mulle tundub, et täna peaksingi tegema sellise päeva-Naistelehes õpetas tegema tuuletaskuid vastlakuklite asemel, mõtlesin, et proovin nende tegemise ära (ja söömise ka)hot smiley
Oh, kuidas isutab juba selle mõtte peale...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 21. February 2012, kl 16.54

Tööl on täna raskem päev, kui maratonil.
... mõjub söögiisule äärmiselt pärssivalt. Midagi positiivset ka siin päevas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. February 2012, kl 23.23

Minu kõigi aegade vastlapäeva rekord - 7 kuklit pistsin pintslissemoody smiley
Kas keegi pakub üle???
Anneke - kas ainult tuul puhus taskutes???

Hmm, kui nüüd 2 päeva nälgida ehk siis saaks reedeks mingigi miinuseconfused smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 21.02.2012 23.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 21. February 2012, kl 23.50

Ma ikka tegin need tuuletaskud ära, super head said. Kalorid lõin kokku alles siis, kui juba 4 tükki oli söödud, 136 kalorit andis üks, aga no sõitsin siis täna veidi rohkem rattaga, vähemalt kalortiega lõhki ei läinud smiling smiley.
Aga ega siis tööjuures tuli samuti üks kukkel endale näost sisse ajada, nii et tänane päev oli hullem kui sõbrapäev ja laste sünnipäevad kokku. Kuigi, ausalt, ma ei kahetse ka, kui tuleb reedel miinus, siis on super, kui pluss, siis pole ka hullu, vahepeal peabki endale lubama neid asju, mille järgi isutab.
Ja reedel on ju veel vabariigi sünnipäev kah, oh Jumal, kes nii tihti pidutseda(söögiga) jõuab, ahspinning smiley sticking its tongue out
Olge ikka tublid ja pidage vastu, mitte nii nagu mina täna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 22. February 2012, kl 08.53

Õnneks vabariigi aastapäev jääb juba järgmisse kaalunädalasse ja jõuab sellega enne uut reedet midagi ettevõtta grinning smiley Ja siis nädal pidudeta ja juba naistepäev ....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 22. February 2012, kl 12.21

7 kukklit? kuhu sa need kõik panid? toitusidki vaid kukklitest?

ma sõin 3 kuklit. aga leian, et sedagi liigapalju. ühega oleks pidand piirduma. aga mõtlesin, et söön kuklid ikka õigel päeval ära ja edasi olen korralik, mitte ei söö igapäev kuklit.
täna hommikul oli igatahes kaalul sama number mis eile, nii et veel polnd juurde tulnud. tean küll et pole õige igapäev kaaluda aga huvitav on kaalu muutumist jälgida. kuidas näiteks mitu päeva järjest on üksja sama number ja siis ükspäev äkki viskab päris hea miinuse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 22. February 2012, kl 17.24

Nüüd kus sa selle küsimuse esitasid, tekkis endalgi imestus, et kuhu tõesti need kuklid mahtusid koos kahe suure kausi täie hernesupiga??
Minu eilne menüü:
HOMMIK
puder, 2 võileiba, kohv
VAHEPALA
2 kuklit
LÕUNA
hernesupp, leib
kukkel
VAHEPALA
1 kukkel
ÕHTU
hernesupp, viil leib
3 kuklit

Vot siis tekkis tunne, et enam ei mahu. Viimase kukli sõin u pool kaheksa õhtul. Kui laps õhtul enne kümmet magama jäi, siis ronisin ise crosstraineri peale ja sõitsin pool tundi, seejärel dušš, küürisin end kareda harjaga ja vot siis oli mõnus olla.

Selline siis oli eilne päev. Täna käisin väljas jälle puid lõhkumas, 2 tundi rassimist elisete kuklite eest the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 22. February 2012, kl 18.28

Dziiisas, hull naine smiling smiley ma sõin ühe kukli, mida kõik kiitsid ja aiva pugisid kontoris, mingit isu teist haarata ei tekkinud, ehkki olid värkselt otse Pagaripoiste poest toodud. Õhtuks jäi neid veel 4 tk järgi... ilmselt siis minu osa grinning smiley mis täna rõõmuga kolleegide poolt nahka pandi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 23. February 2012, kl 09.27

Tere,

ma annan oma kaalunäidu täna, sõidan ära. Tohutu langus on toimunud, tervelt 200 grammi ja kaal on 86,3.

Tegelikult sain nüüd kurjaks enda peale sest ei ole ka sellel nädalal midagi üles märkinud. Aitab, täna- homme veel pidude lainel ja siis laupäevast on kõik. Kaua võib, tahtmine on, motivatsioon on aga hakkama ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. February 2012, kl 09.45

Ma olen Muutused'ga nõus, aitab pidutsemisest, kui me juba siin oleme, siis peaks võimalust kasutama ja püüdlema kõhnema mina poole. Tegelt alustasin ma korralik olemist juba eile, aga tõenäoliselt see homme veel kuskil ei kajastu. Tavaliselt ongi reede selline, et hommikul kaal kirja ja siis terve päev maiustamist ja see tegevus jätkub ka laupäeval ja pühapäeval jne. Siis pole ju mingi ime, et kaal ei lange.
Viimane nädal oli langus -0,4, enne seda oli seis 0. See ju tõestab, et minu igapäevane menüü on pigem sarnane sellele vastlapäevale angry smiley
Lohutus, et juurde ju ei tule, ei lähe mulle enam korda. Tahaks ikka langust näha. Kuna mul on kaalu üle 100kg, siis juba saavutatud -5kg ei paista veel mitte kuskilt. Nii väga tahaks, et keegi mulle ka juba teeks komplimendi a'la sa oled alla võtnudmoody smiley
Olen oma ümbermõõte ka mõõtnud, aga 1-2cm vähenemist ei ole veel mingi tulemus.

Prooviks ikka edasi tegutseda kõhnema mina suunas.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 23. February 2012, kl 09.49

Kopsiine, ma eelmise aasta alguses võtsin päris palju alla ja tead, nende komplimentidega on nii, et kõik piidlevad vaadata aga ega suurt midagi ei öelda, mõni üksik siis kui ikka palju juba alla on.
Aga enda tunne on mega , tühja nendest teiste komplimentidest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 24. February 2012, kl 08.10

Hei kaasvõitlejad, ilusat Vabariigi sünnipäeva! smileys with beer
Minu tänahommikune kaal on 88,4 ehk -900 grammi. Tundub, et liigun õiges tempos ja pidustustega sisse söödud kalorid on ikka rattaga maha sõidetud . smiling smiley

Niisiis, kokku olen kaotanud kaalu 9,8 kilo ja mu keha hakkab minuga vaikselt jälle sõbraks saama- mulle tundub, et sangad on pea kadunud ja kadunud on nii mõnedki sentimeetrid- vöölt 10 cm smiling bouncing smiley, puusalt 5cmspinning smiley sticking its tongue out, kintsult(minu kõige suuremalt murelt)grinning smiley 3cm. Nii et-edasi eesmärgi poole !hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.35

Ma tegin midagi võimatut või siis näitab mu kaal aiateibaid (kaalusin kolm korda, vahepeal kaalu nihutades) ja tulemuseks täna hommikul 108,8 ehk -0,5kg. Kujutage ette mu nägu nüüd - keep smilingsmiling bouncing smileyspinning smiley sticking its tongue outsmiling smileycool smiley
Mul oli terve eilne päev nagu naeruteraapia, kõik ajas naerma ja täna hommikul see naeratus jätkus rõõmuhõisete saatel.

Ilusat Wabariigi sünnipäeva!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.43

Minul kaal seisab, jätkuvalt 89.8 ehk uuel nädalal saan rõõmsamaid uudiseid edastada.
Ilusat vabariigi aastapäeva kõigile meile!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.44

Tere! Minu kaal näitas täna 99,8, mis on uskumatu. Ja ma väga loodan, et kahekohane number jääb püsima ja ma lahkun 100+ klubist. Häid pühi!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mustkohv 24.02.2012 09.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. February 2012, kl 10.56

Merr raporteerib: 84,3 (-1,5).
Nädalaga suusakilometraaž 78 km andis siis sellise tulemuse. Aga sulaga seoses enam pikalt ei suusata, tuleb midagi muud välja mõelda.

Pidulik vabariigi aastapäeva toit lükkus tänasele, kuna part ei suvatsenud eilseks ülessulada smiling smiley

Kevade alguseni on jäänud alla kuu, kiirustage, seltsimehed unetud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 25. February 2012, kl 14.22

Armas kopsiine [hea nimi grinning smiley],

kuna meie tabel venib laiuti, kas sa saaksid külmutada paanid ülalt alla koos algkaaluga ehk al. veerust B?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. February 2012, kl 16.29

Tehtud grinning smiley ehk siis algkaal püsib paigal grinning smiley tabelis muidugi ainult. Tegelikult oleme algkaalust juba kaugele jõudnud, mõni pisut rohkem, teine pisut vähem. Aga siiski tublid on kõik, loodan vaid, et meie tabel taaskord lühenema ei pea ..... confused smiley

Muide mustkohv - sul on eesmärgist (1.apr) veel vaid 0,8kg puudu. Supertubli!!! Oled ka meie grupis esimene, kes on suutnud 10kg maha võtta, palju õnne 100+ klubist lahkumise puhul thumbs up. Vaatasin siin eelnevaid sissekandeid, kus kirjutad, et alustasid kaaluabis 116kg. Seega oled maha võtnud 16kg, mis on ju imelinesmiling bouncing smiley Igatahes eeskujuks kõigile teistele.

Edu meile kõigile

PS! Mis mu nimesse puutub, siis on kunagi tehtud üks lastesaade, kus oli tegelane Kopsiine ja kunagi koolis nimetas üks klassivend mind selle nimega (tahtis midagi saada, aga ma ei andnud), õnneks nimi mulle külge ei jäänud, aga siin kaaluabis kontot tehes tuli see nimi jälle meelde.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 25.02.2012 16.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 26. February 2012, kl 14.03

Ma seekord ei anna kaalunäitu. Mul vastlapäev läks sujuvalt üle vabariigi aastapäevaks, nii et ilus seis pole.
Küll aga koristasin oma riidekapp ja seal oli juba üsna hea seis. Leidsin ühed püksid mis juba jalga lähevad, kahjuks küll põlvpüksid aga vähemalt on edusammud näha. Veel paarid püksdi peaks varsti jalga mahtuma kui tubli olen, hetkel saab suure vaevaga nööbi kinni aga hingamisruumi pole.
Igatahes sain motivatsiooni juurde ja uus nädal ei tule selline nagu see nädal oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. February 2012, kl 14.46

Tänane päev on alanud väga sobivalt kaalulangetajale - vedasin kuuri alt 3 käru täit puid katlaruumi, käisin lapsega õues jalutamas ja rookisin pool tundi lund. Tunne on mõnus, söömisega püsin ka graafikus. Hommikul oli kange tahtmine end kaaluda, aga suutsin seda mitte teha. Hirm kaalul suuremat numbrit näha utsitab olema korralik grinning smiley ja seega ei tohi nii tihti kaaluda.

Olen siin ka enda laiust mõõtnud mitme koha pealt, aga 1-2cm ei ole veel mingi tulemus. Tuleb veel kannatlikult oodata, et mõõdud väheneks, aga küll see aeg saabub. Praegu kasutusel olevad teksad on juba pisut suuremaks jäänud, tagumiku osa eriticool smiley
Nii et Annekese -10cm keskkohast teeb ikka väga kadedaks. Väga hea tulemus igaljuhulthumbs up

Rääkides riietest, siis mu kevad-sügisjope oli sügisel väga ümber (selline sardelli tunne täitsa tekkis), aga loodan, et nüüd kevadel istub see mul ilusamini seljas. Veel ei ole julgenud proovida, aga edaspidi ....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 26. February 2012, kl 23.10

Mina kuulun nende hulka, kes igal hommikul kaalult läbi käib... va siis need päevad, mil ma töö tõttu regulaarselt kodust eemal ärkan.
Esiteks uudishimu, kuidas mul läheb ja teiseks see, et kas enne reedet tuleb ennast kätte/kokku võtta. Muidugi kaal kõigub, aga ma ei tee sellest ka erilist numbrit.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.