Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. April 2012, kl 21.36

Merr kas sa ei karda, et sinu pihta vaatamisega võib sedasi raskusi tekkida??? Selles mõttes, et kui pole enam midagi vaadatacool smiley

Mulle pakub kaaluabi ideaalkaaluks 76,9kg!!!! Minu pikkuse 1,79 juures ausalt ma ei kujuta end ette, sest sellist kaalunumbrit nägin ma viimati nii u 8-9 klassis käies. Ma oleks siis ju modellsmoking smiley

Hetkel aga punnitan ikka 99kg suunas, kui see saavutatud siis iga kiloke alla 99 on lihtsalt õnnistussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 05. April 2012, kl 16.17

Seda muret pole karta, et miskit vaadata pole. Sel nädalal 4 päeva juba pole peale vee ja ühe liikumise midagi KA-sse sisestanud, kaalu kapole näinud - nii kiired ajad tööl. Päris huvitav saab homme olema.

Ja õhtul juubelile, elu peab ikka olema täis takistusi eesmärgi saavutamiselgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. April 2012, kl 21.23

ohjahhh...
Ma ei teagi, mis nüüd siis valesti on, kaal näitab hommikuti suuremaid numbreid ja tõotab homseks plussi. Olen vägagi kenasti end liigutanud (paar päeva jäi vahele peavalu tõttu) ja söömine on ka enamvähem olnud normis. Tekib väike kahtlus, et ma vist söön pigem vähem kui rohkem. Ei ole kaaluabis oma sööke kirja pannud juba üle nädala ja täna siis võtsin kätte panin kõik kirja. Tulemus: söödud 1737kcal (99% päeva kalorite normist) ja kulutatud 1558kcal.

Kui nüüd homme hommikul on ikkagi pluss, siis tõenäoliselt peaksin ma sööma rohkem, aga ega ei olegi isu rohkem süüa. Vahel peale lõuna- või õhtusööki on jube sant olla, sest söödud sai liiga palju. Vägisi sellist tunnet endale tekitada ei taha. Vahepalasid söön ka.

Vaatame, mis hommik toob ja siis mõtlen veidi oma söömise/liigutamise üle...

Edu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. April 2012, kl 08.23

Suutsin ikka pisikese miinuse välja pigistada:

105,2 ehk -0,3kg

Mõnusat pühade aega!!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 06.04.2012 08.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 06. April 2012, kl 09.40

Hommik, minul tuli jube pluss nüüd ära , kaal on 85,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 06. April 2012, kl 10.05

Tere! Minu kaal hommikul 92,3, ehk miinus 1,1. Häid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 06. April 2012, kl 10.18

Mul on kaaluni 150 km minna, jätan oma numbri, kui kaaluga taas trehvan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 06. April 2012, kl 11.20

Tere hommikust, minu tänahommikune kaal teeb mulle jälle üle hulga aja suurt headmeelt hot smiley smiling bouncing smiley hot smiley
82,7 kilo- juhhuu , kadunud on 1,8 kilo-ei tea, kas öö otsa tantsimine mõjus nii hästi?
Ja uskuge või mitte, ma saavutasin oma vahe-eesmärgi spinning smiley sticking its tongue out hot smiley spinning smiley sticking its tongue out (kuigi mõni nädal tagasi tundus selle saavutamine ulmelise unenäona)
Kevad tuleb sellel aastal palju imelisem, ma tunnen seda cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 06. April 2012, kl 15.54

Tere pärastlõunast, enne suurele juubelile minemist fikseerin oma pärastlõunase kaalu: 78,3 ehk - 1kg. Kaalulangus kulgeb nagu muinasjutus - torti ja šokolaadi süües ikka allamäge.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. April 2012, kl 21.52

Kas tiisu on meil järgmine kadunuke?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. April 2012, kl 22.33

Loodame, et tiisu ei ole siiski kadunud, kuigi kui seekord endast märku ei anna, siis ilmselt ikka on kadunud küll. Aga loodame, et see ei tähenda nagu oleks ta alla andnud.

Anneke on meil ikka väga tubli olnud, eesmärk täidetud ja nüüd siis peaks mõtlema, kas sättida uus eesmärk paika või juba piisab kaalu langetamisest???? See viimane on niisama narritamiseks öeldud/kirjutatudspinning smiley sticking its tongue out

Ma juurdlen siin oma kaalu langetamistempo üle, kaotada on ju küll ja veel, aga mitte kuidagi ei taha asi edenenda. Sättisin siin pisut oma kalorite hulka lisades nädalas ka kuni 3 treeningut (minu puhul siis oleks need raske füüsiline töö või siis crosstrainer) ja jeerum kus siis kalorite norm hüppas lakke - 2059 kalorit tuleb päevas ära süüa. Ilmselt peaks hakkama hommikusöögiks torti pugimathe finger smiley

Eks ma püüan see nädal oma söögid kirja saada, siis on näha, kas see 2059 ikka on nii suur number või tuleb veel puudugi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 08. April 2012, kl 09.22

seekord ma siis plussis- 94,8. vahepeal oli kõvasti hullem seis aga langes õnneks natuke tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. April 2012, kl 22.21

Nii-nii-nii, nii vaikseks kõik on jäänud. Avastasin just, et meie duelli link oli kolinud juba teisele lehele ehk siis keegi ei anna endast siin juba mitu päeva märku. Kõik ponnistavad nüüd üksi iseendaga.

Siin on uusi duelle juurde tekkinud. Avastatakse ilmselt hommikul ärgates, et viimane aeg suveks vormi saada. Minul ilmselt suveks mingit kena vormi veel saada ei õnnestu, aga vähemlat ma näen selle nimel vaeva, et ehk järgmine suvi olla salecool smiley


Meie tabelis on 6.apr juures kaks tühja auku!!??? Loodan siiski neid inimesi siin duellis veel tegutsemas näha.

Osa meie duellitajatest peaks oma eesmärgid üle vaatama ja siis teada andma, mis meeles/mõttes mõlgub. Loodan siiralt, et minuga jääb kuni jaanipäevani ikka vähemalt mõni siinne duellitaja kaalu langetama.
Jaanilahing on ka veel täies hoos, kuigi iga nädal jääb osalejaid vähemaks, aga need kes veel alles, on igati tublid olnud.

Jõudu ja jaksu vastupidamisel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 09. April 2012, kl 22.33

Tere õhtust! Pikad pühad said nüüd läbi ja ka mu esialgne eesmärk sai täidetud, hot smiley jeee!
Seadsin endale uue eesmärgi-jaanipäevaks-ehk siis 22.06-ks-75kilo. Niisiis- veel vaja kaotada 7,7 kilo- siis peaksin olema sellises kaalus, mis KA peab minu ideaalkaaluks. Ok, eks hakkame jälle siis uue eesmärgi poole rühkima smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 09. April 2012, kl 22.49

Senikaua, kui ma kirjutasin, olid sa Kopsiine jõudnud juba ka oma kirja teele panna, et vaikne meil siin. Ka mulle jäi see silma ja seepärast siis kirjutama hakkasin, aga nagu alati olid vahepealsed tegemised ja koeraga jalutamine ja siis kui kirja olin ära saatnud, siis vaatasin, et oh, mitte mina üksi pole täna meil kirjutaja.smiling smiley
Minu plaan on ikka vähemalt jaanipäevani kaalu langetada ja kui õnnestub saavutada ka uus eesmärk, siis hakata õppima kaalu hoidma. Nii et, senikaua olen mina ikka duellitamas, pakett ka uue aastani ostetud, seega ei kao mina veel kuhugi...
Loodan, et ka teised tublid meil siin on ikka meiega ja jagavad oma rõõme ja muresid kogu selle kaalulangetamisega.
Nii nagu Merr ütles, et tema kaal hakkas langema jõudsalt pärast seda, kui hakkas sööma šokolaadi, siis mina avastasin, et mulle mõjusid sama hästi mandlid...vähemalt mulle endale tundub nii, sest muud ma eriti teisiti pole teinud, aga paar viimast nädalat on olnud hea langusega...Eks näis, mis edasi saab, õnneks saab juba väljas kepikõndida...Registreerisin end ka Rakvere ÕÕjooksule, kõndima küll, aga edusammud siiski...

Päikest kõigilecool smiley...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 10. April 2012, kl 07.41

Hommik,


minagi ei kavatse haihtuda, siinne keskkond on "bronnitud" aastaks (dets lõpuni siis). Ja vaikselt olen välja mõelnud, et 2. eesmärk on KA ideaalkaal ja ehk siis võiks mõelda kunagi ka 69 kg peale, et saaks hooga seitsmest ka lahti.

Aga minul plaan osaleda Tartu jooksumaratonil 21 v 23 km (pole end veel kurssi viinud) kepikõnnis mai alguses - neljandat korda.

Jõudu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. April 2012, kl 15.51

Täna on see päev, kui mul on tahtmine senised vajakka jäänud kalorid kõik korraga ära süüa. Koti täis küpsiseid hakkab juba lõpusirgele jõudma, mõttes lasen ka külmkapi sisu hoolega silme eest läbi, et mis siis järgmiseks pintslisse pistamoody smiley
Ei tea kuhu nii välja jõuan, aga ilmselt siis tõesti keha tahab seda, vajab rohkem toitu. Kaalu langetamise seisukohalt pole ilmselt eriti mõttekas sellistele isudele järgi anda, aga vastu punnida ka ei suuda. Siiani olen ju füüsilist koormust igapäev suurendanud, aga kaalunumber seisab või isegi tõuseb pisut.
Reede on juba ka nii lähedal, läheb taas ilmselt väga napilt - kas pisike miinus või isegi pluss.

Loodan siiski parimat!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 11. April 2012, kl 17.41

Noniii, kolleeg on sujuvalt dekreeti saadetud ja tema 2 isetehtud-hästitehtud imemaitsvat kooki on kenasti kõhtu maandunud. Haistan ohtu, et täna tuleb jala ööbimispaika minna: Kadriorust Hipodroomile ja siis muidugi hommikul tagasi ka.

Kui duelli poleks, ei viitsiks ma seda küll teha grinning smiley

*õnneks polnud eriti magusad-rammusad koogid (kesse ennast ikka lohutab, kui mitte ise smiling smiley)

Sa, kopsiine, äkki kasvatad oma raske füüsilisega lihtsalt lihast! Kuidas ümbermõõdud-riided käituvad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. April 2012, kl 13.45

Täna hommikul esimene asi mis tegin - ajasin oma käsivarre lihased punni ja siis eputasin mehe ees. Mees ütles, et mind hakka või kartma, muskel punnitab silmnähtavaltcool smiley Seega ma tõesti kasvatan lihaseid, aga minu eesmärk oleks ikkagi kaalu kaotada, seega pean nüüd läbi mõtlema, kuidas seda saavutada.

Mõõtsin täna ka oma ümbermõõdud ja võrreldes näiteks 2 nädala taguse ajaga (kaalukaotust u 0,4kg) on tulemuseks:
rinnaümbermõõt -2cm
vööümbermõõt -1cm
puusaümbermõõt -1cm
Seega võib järeldada, et midagi ikkagi minu kehaga toimubsmiling bouncing smiley

Riiete põhjal võib ka täitsa öelda, et muutusi on, sest kampsunid/pluusid on hakanud ümber keha kergelt lehvima (üks uuemaid pluuse, mille sügisel ostsin, võin nüüd kapi põhja jätta, sest see päris lotendab seljas). Ka sügisel ostetud teksad on pepu juurest täitsa "kottis" (vahepeal olid ikka nii ümber, et täis kõhuga oli raskusi hingamisega).
Muide, kui nüüd keegi tahab soovitada, et ära jäta seda suureks jäänud pluusi kapi põhja (muidu superilus pluus, üks lemmikuid), siis jätan selle ikkagi alles, kuna plaanis on veel järelkasvu, siis sel suure kõhu kandmise ajal kuluvad just suuremad riided ära. Eelmine rasedus möödus mul ka õnneks nii, et võtsin kapist järjest suuremaid riideid, nii võisin alles jäänud raha eest osta lapse jaoks vajalikku kraamispinning smiley sticking its tongue out

Natuke ajalugucool smiley
2009.a. liitusin ma Figuurisõpradega ja 14 nädalaga võtsin alla 9,5kg, peale seda läks asi käest ära, sest järgneva 2 nädalaga võtsin juurde 1,4kg (täpseid asjaolusid ei mäleta, ilmselt lihtsalt tülpimus või siis keha ei tahtnud enam seda rida ajada). Ja nüüd siin kaaluabis on meil ka kirjas 14-ne nädala tulemused, minul kokku -9,1kg. Hetke olukord on hämmastavalt sarnane tollasele olukorrale, tülpimuse tunne hakkab tõesti tekkima, selline käega löömise tunne. Siiski pingutan selle nimel, et mingigi miinus homseks saavutada. 9,5kg on suurim number, mille olen suutnud ühe hooga oma seljast maha raputada, seega tahaks seekord selle numbri veel suuremaks paisutada ja hetkel minu keha valitsevast seisakust üle saada. Nii et edu mulle....

....ja edu ikka teile ka!! Homme juba järmine kaalumine, loodan, et kadunud hinged ka tee siia foorumisse leiavad ja meid ilusate miinustega rõõmustavad!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.12

Hommik, tänane kaalunumber 85,3.

Nädal on olnud pööraselt kiire ja tavaliselt on minu esimene söögikord olnud kell 16 paiku.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.12

Tere!
Minu kaal hommikul 91,7, ehk nädalaga läinud 0,6 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anneke73
Kuupäev: 13. April 2012, kl 09.09

Hommik, minul täna 83,2 ehk +500 grammieye rolling smiley. Ilmselt eilse õhtu trenn + kõndimine mõjus spinning smiley sticking its tongue out(olen sel nädalal iga päev nii kõndinud kui ka rattaga sõitnud)
Eks järgmine kord on jälle miinus, läkski kaks eelmist nädalat palju korraga...
Aga täna on mul jalas püksid, mis on mind kapis oodanud pea 2 aastat, nii et ma pole ka väikese plussi üle kurb...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. April 2012, kl 11.30

Minu kaalulangustempo on teokäigule üle läinud, teist nädalat järjest -0,3kg ehk siis 104,9kg.
Nii väga kui ma ka ootasin vahelduseks suuremat miinust, siiski pean leppima pisikesega. Aga vähemalt tegi ämm komplimendi, et olen pärsi kenasti alla võtnud, silmaga on ikka näha küllgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 13. April 2012, kl 15.39

Tere! palun kergemat karistust, et olen vahepeal silmapiirilt kadunud, aga see ei tähenda, et ma päris kadunud olen. Eelmine "pikk nädalalõpp" kujunes lihtsalt selliseks, et polnud õigel ajal käepärast ei kaalu ega arvutit. Täna hommikune kaal oli 88.2 kg. Sel nädalal on päris mõnusaid pikki kõndimisi ette võetud, aga selliste ilmadega oleks muidugi olnud ka patt toas istuda. Loodame, et ka nädalavahtuseks jagub päikest veel.
Niiet ikka rõõmsalt ja kergemalt suvele vastusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. April 2012, kl 12.21

Minu reedene kaal oli Annekesega samast mastist 78,8 ehk +0,5 kg. Juubeldamine siiski jättis oma jälje, millest reedeks lahti ei saanud. Pole ka 2 nädalat toite kirja pannud, peab seda ilmselt jälle tegema hakkama.

Noh... ja eile siis oli jälle pidu, kus ekstrakalorid tulid džinnist. Alkohol on saatanast grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. April 2012, kl 08.57

MEIE TABEL

Meie kõige kehvem nädal, -1,1kg kokku kamba peale. Aga nu pole hullu, vahepeal peabki lõdvemalt võtma. Merr ja Anneke on mõlemad seni lausa visanud üleliigse kaalu oma kehalt maha, nüüd siis võeti väike puhkussmoking smiley

Ma olen endiselt hädas oma kaalulangetamisega. Viimase nelja nädalaga olen suutnud kaalu langetada -1,2kg, seega -0,3kg nädalas. See ei ole just see, mida ma lootsin. Kuna ma viimased nädalad olen igal hommikul end kaalunud, siis nüüd võtsin end kokku ja peale laupäeva hommikut pole ma kaalu poole vaadanudki. Ei tea kaua niimoodi vastu pean, aga mulle hakkas tunduma, et ma mõtlengi koguaeg ainult enda kaalumisest: igal hommikul kaalu peale, siis enne lõunasööki, peale koristamist, peale puude lõhkumist, enne õhtusööki, enne magama minekut......Ainult KAAL, KAAL, KAAL....thumbs downyawning smileysad smileyeye popping smiley

Ega praegugi on mõtteis vaid kaalumine, asi on ikka üle piiri läinud. Ideaalne oleks, kui ma end ei kaaluks enne reedet, ehk saan niimoodi mõtted kaalust/kaalumisest/kaalu langetamisest natukenegi eemale.

Ilusat uut nädalat!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 16. April 2012, kl 20.25

Vanasõna ütleb, mis sitasti, see uuesti. Peab uskuma smiling smiley

*tiisu on 3 nädalat audis, on aeg nihutamiseks. Kahju! Eks ma pean nüüd "kõige kergema" vastutusrikka koorma enda kaela võtma ...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 16.04.2012 20.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 16. April 2012, kl 22.20

tasapisi tasapisi ju ikka edeneme kokkuvõttes ja suvi ka veel mägede taga grinning smiley mul auto praegu jälle lund täis- täitsa masendav

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 17. April 2012, kl 17.46

Kuidas meil läheb? Hakkab ükskord kevad ka tulema? Või suvi .. võimidagigi!?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. April 2012, kl 21.35

Seekord jääb kevad vahele, ajaliselt tuleb lihtsalt suvi peale juba!!??

Võtsin end täna õhtul kokku ja läksin välja jalgrattaga sõitma. Niiiiii mõnus, ainult et külm on väljas, täitsa nagu hakkaks öökülma tulema. Kurb!!!!
Päeval lõhkusin taas puid, seekord küll vaid tunnikese. Rattaga mööda teed sõites ise mõtlesin nii "professionaalselt", et täna on siis nii ülakeha kui ka alakeha päris mõnusa koormuse saanudcool smiley, seega võiks kaalunumber ka hakata alla poole liikuma. Siiani ei ole end kaalunud, püüan sellega reede hommikuni vastu pidada. Hetkel annab selline ootamine motivatsiooni juurde, ei taha ju oma kaalunumbris taaskord pettuda.

Jah, aga söömisega on omad lood. Kirja ei viitsi midagi panna, püüan talitada tunde järgi. Kui on isu, siis söön ja söön piisavalt. Ainult õhtul peale kella 18 enam ei söö, joon vaid vett või teed.

Eks siis reedel selgub taas tõde!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.