Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 22
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 10. September 2012, kl 23.46

Minu hommikusöök on juba päääris kaua olnud ühesugune. Ära ei ole ikka suutnud tüdineda. 2 muna piimaga, törts oliiviõli ja pannile. (Kuskil oli hea nipp, et õli peaks panema pannile umbes nii palju nagu on pokkeris need..."nupud" (pikk päev, ei suuda enam korralikult mõleda.. confused smiley). Katsetasin, see on umbes 2g.
Igatahes, nii, 2 muna, piim, õli pannile lahtiklopitult. (Alguses soolaga, nüüd ilma). Sinna juurde viil seemneleiba. 1 suurem tomat ja kurki.. palju parasjagu oli. Must kohv ja nektariin/õun/virsik/vms... mille järgi parasjagu isu oli. Kõht püsib täis, kaloreid lõhki ei löö.

Aga jah. Porthital on õigus. Natuke kurb oli see vaatepilt küll. MIna võtsin endale nüüd kõrvale ka nutridata, et saaks söömisest parema ülevaate (seal soovitab ka). Tean ise ka oma vigu. 1) Ma ei söö sageli piisavalt (näiteks ka täna ei ole kalorid täis söödud) 2) söömist tuleb ikka korrigeerida veel. Otsustasin, et võtan uuesti käsile selle toitumiskava, mis mulle kunagi koostati. Sest kui oma loll pea ei võta, siis kellegi teise targem pea ikka võtab.

Aga nii. Tooge nüüd välja teie oma vead ja head. Saame natuke kõik koos analüüsida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. September 2012, kl 09.10

Hommikuks praegu söön küll erinevaid asju ja sugugi mitte ainult putru, aga ka võikusid ja muid erinevaid asju. Kunagi pidasin süsivesikute vaest toitumist, mis minule väga hästi sobis, ja seal oli hommikusöögiks nt: 2 keedetud muna, paar viilu sinki ja tomat või kurk. Kui seda nüüd kohandada tavalisemale toitumisele, siis võib lisada ka paar viilu täistera leiba või saia või sepikut.
Teine variant sealsest hommikusöögist oli nt 2 muna 2 spl veega lahti klopitud ja pannile küpsema (omlett) ja täidiseks natuke sinki ja veidike juustu ja kõrvale jälle kurki tomatit.
Seal oli veel erinevaid variante, aga ma tõesti rohkem praegu ei mäleta confused smiley

Minu vead, üks ja ainus hetkel - täiesti kaootiline toitumine, millest mitte ühtegi rida kirja ei lähe, kuna lihtsalt ei oska kirja panna. See on väga väga kergesti kõrvaldatav viga, aga hetkel puudub selleks ausaltöleda suurem asi motivatsioon. Trennid võtavad nagunii vee organismi kinni ja kaalunumber on ikka väga kõrge. Kui organism juba hakkab trenniga harjuma, siis järgmise sammuna võtan juba ka toidupäeviku ette ja üritan selle toitumise jälle korda saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 11. September 2012, kl 09.58

Ma püüan siis mingi hommikusöögi kokku panna smiling smiley
Peakski kohe kirja panema, mida mingil hommikul söön, tegelikult terve päeva enam-vähem paika sättida.
Äkki ma siis suudan need toidud üles märkida, siitminu kõige suurem viga tulebki, et ma ei suuda neid kuidagi kirja panna ja muidugi söön vahel liiga vähe ja siis liiga palju.

Ja noh tõesti mingi motivatsiooni langus on ka...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 13. September 2012, kl 15.12

Nii, sünnipäev üle elatud ja kringliralli ka- täna koosnes minu hommikusöök vaid kringlist - piinlik aga tõsi. ENdal ka nii häbi, aga pole julgenud oma söömisi kirjagi panna. Eks siit ka need pluss kilod.
Enda jaoks oleks pannud eesmärgiks et kui 23nda sept-iga elukorraldus taas paigas (kolimine) siis võtan taas sammud klubisse pekki võdistama. Keha tegelt karjub ise juba selle järgi et kle, lähme nüüd, tahaks liigutada.
Homse kaalunäidu suhtes, noh, loodan et päris 3 kg plussis pole. Aga kui ka on, siis on veel suurem eesmärk see jama likvideerida ja end käsile võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.19

Hommik hommik smiling smiley

Minu tänahommikune näit oli 115,9 confused smiley No, kui nüüd otsida põhjuseid, siis neid 2. Esiteks vesi organismis kinni nii trennist kui hormoonidest tingituna ja teiseks, kuigi ei ole kaloreid just üle tarbinud, siis söömise põhikoormus on langenud õhtutele. Olen ennegi täheldanud, et minu puhul see ei toimi. Ma pean oma kalorite enamuse päeva esimeses pooles sisse sööma ja õhtul üsna tagasihoidliku menüüga piirduma.
Trennide suhtes olen jällegi tubli olnud, T sai jälle PowerJoogas käidud, kuigi olemine oli palavikust nõrk, aga niimõndagi sai liigutatud, eks järgmisel nädalal proovin juba paremini, ja eile sai Pilateses ja Strechingus käidud, väga mõnus enesetunne oli pärast smiling smiley Vaikselt juba mõtlen, et järgmisest nädalast võiks ühe trennipäeva juurde lisada ja piilun, et mis seal esmaspäevas klubil pakkuda on smiling smiley Eks aga järgmisel nädalal olen juba targem, et kas jõudsin ka kolmandal korral trenni või mitte smiling smiley

Päikest,
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.24

Minu kaal on sel nädalal 108,2kg eye popping smiley
Ja tõesti ei tea miks, olen sel nädalal palju liikuvam olnud, kui eelmistel, söömist olen ka rohkem jälginud ja nüüd selline pluss siis sad smiley
Täiesti masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. September 2012, kl 13.55

Lizette - ma usun, et selline olukord on masendav, ega mu endagi kaal just kiita ei ole, aga peaasi on mitte allaanda, ükskord see kaal langeb nagunii, kui järjepidevalt pingutada ja vahepeal mitte alla anda. Tean omast käest väga hästi, kui raske on vahest mitte alla anda. Olen ka järgi proovinud allaandmise ja enamasti jõudnud veel hullemasse seisu, kui enne oligi. Nii et pea vastu!
Me kõik siin oleme toeks ja abiks ikka smiling smiley

Poerthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 14. September 2012, kl 18.17

Porthita, suur tänu hea sõna eest.
Nüüd plaanin kokku panna edaspidi terve päeva menüü nii paariks päevaks valmis teha. Ehk siis lihtsam järgida ja kirja panna.
Õnneks on tõesti need ortopeedilised tallad juba peale kahte päeva kandmist jalavalu vähemaks võtnud, ehk saan isegi jalutama minna enne lume tulekut grinning smiley
Ja ujuma plaanis minna. Plaanid, plaanid, nendest vaja nüüd kinni ka pidada.
Eks ma püüan omale mingeid motivatsiooniallikaid ka leida....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 15. September 2012, kl 18.46

98. Nagu juba.. väga kaua. Kirja ei ole pannud, trenni ei ole teinud... ei jõua lihtsalt. Igatsen oma energiat. Järgmisel nädalal lähen arsti juurde vereteste tegema - kahtlustan ka ise rauapuudust. Tööde nimekiri aina pikeneb ning see tekitab stressi, mis ei mõju mitte üldsegi hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 16. September 2012, kl 23.41

Nonii!
Uuest nädalast ei saa mingeid vabandusi enam lubada. Kuigi väsimus on jätkuvalt kallal tegin homse päeva toitumisplaani ära. Et ei tuleks öösel mõtlemist, et no kurja, mida süüa nüüd veel. Rasvad sain paika pärast kolmandat ümbertegemist - valku natuke üle ja süsivesikut natuke liiga vähe. TUleb suurem ports riisi tõsta.

Lisaks väsimusele otsustas minu allergia, et pole siin mingit paar korda päevas aevastamist ja allergiline nohu keeras hulluks - nina on kinni ja igatepidi saast on olla. Veregrupp on ka nüüdseks teepuuõli arvatavasti selle põletamisest (aga pole hullu, mulle meeldib) ning voodisse ronides teen soolakotti kah.

Aitab küll naised, võtkem end nüüd kokku, eksole! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. September 2012, kl 08.52

No ei saa ma ka sel nädalal oma toitumist järje peale. Lihtsalt ei jaksa mõelda, et mida ja millal süüa. See eest aga vähemalt trenniplaan on paigas.

Siit ka TABEL jällegi smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 17. September 2012, kl 15.35

Päris masendav tabel minu jaoks, terve nö duelli ajaga olen ma hoopis 1,1kg juurde võtnud. Täna hommikul näitas kaal veel suuremat numbrit. Ma ei tea, mis toimub.
Aga tuleb ennast kokku võtta jah. Ja just nimelt, saaks vaid kuidagi sellest väsimusest lahti...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. September 2012, kl 15.49

Lizette, ära pead norgu lase, mul ka ju duelli algusest + 800g hoopis smiling smiley

Väsimuse osas uuri tõesti, et ega asi ei ole näiteks raua puuduses ja kui vereproov korras, siis tuleb lihtsalt sundida end liikuma otsast ja küll ajapikku energia järgi tuleb. Mul ikka esimene kord trenni minna tähendas pidevat vaidlust iseendaga - püüdes leida vastuväiteid kõigile neile põhjendustele, miks mitte trenni minna smiling smiley Lõpuks lihtsalt läksin ja nüüdseks juba täiesti ootan neid trenne. Eks iga asjaga on nii, et kui lõpuks kätte võtad, siis ei tundugi enam nii raske.
Aga jah, enne kontrolli ära, ega põhjus tervises ei ole. Nagu varem juba mainisin, et ma magasin ka terve suve maha, enne kui sain aru, et asi raua puuduses. Nüüd kus kuu jagu raua tablette söödud hakkab vaikselt vaikselt looma juba.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 17. September 2012, kl 21.06

No vähemalt olen suutnud homme hommikuks mingisuguse menüü omale kokku panna. Asi seegi! grinning smiley
Loodetavasti Teil kulgeb paremini. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. September 2012, kl 07.04

Hommik!

Minu tänane kaal siis 115,8 ehk siis nädala peale -0,1 kg. Nooh, asi seegi.

Kui saaks nüüd ükskord selle toitumise kah korda. Trennidega juba vaikselt sujub, aga no see igapäevane toitumine on ikka puhta metsas. Ainus korralik söögikord on hommikusöök. Lõunaks vaatan midagi poest ja õhtuks lähevad võikud. Ma ei nimeta seda normaalseks toitumiseks. Igatahes ma püüan see nv end kokku võtta ja midagi järgmiseks nädalaks süüa valmistada, et oleks lõunal korralik soe söök võtta.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 21. September 2012, kl 09.24

Jah, mu number on ikka sama. AGA ma olen selle üle nii õnnelik! Pärast eelmise nädala kaalumist (mis oli mul neljapäeval, sest reedel ei saanud) läks asi käest ära - sokolaadid mis kopitasid kuskil nurgas karjusid mu nime, poes oli võimatu käia sest KÕIK kommid sosistasid üksteise võidu: "osta mind, vali mind, söö mind!. See juhtub alati kuus korra, mõned päevad enne päevi. Esmaspäeva hommikul kaalule astudes viskas see ette numbreid mis tahtsid minestama panna. Sama päeva õhtul otsustasin, et saagu mis saab, nüüd võtame asja käsile. Olen teinud endale iga õhtu ühes teises keskkonnas järgmiseks päevaks menüü (miks teises? seal soovitab ka, mida toitumises muuta), olen selle järgi nüüd söönud. Endal on tunne nagu ma söökski koguaeg (tegelikult on väiksed portsud ja sagedamini). Kõht on pidevalt täis, energia on laes. Ja see kaal oli ka 98 alumine piir nii et mina olen igatahes rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Elfie
Kuupäev: 21. September 2012, kl 09.27

MInu kaal endiselt sama mis eelmisel nädalal. Petan siin vaid ennast. Sest tegelt pole kaalunud. Ehk järgmine nädal. Tegelen hetkel kolimisega ja noh, ma ei tea kus mu kaal on .. confused smiley Saaks elamise paika, siis jõuaks ehk trenni ka, kibelen ise juba smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 21. September 2012, kl 10.06

kaal 84,5!Oh, eks see kättevõtmine on ikka raske küll...sad smileyja sügis trügib peale....ehk ikka leiab inimene põhjuse, miks ennast lohutada...ja kõige lihtsam on ju söögiga seda tehasmiling smileyaga jõuludeni on aega pingutada ja seda me ju ikkagi teemegi.Jõudu ikka kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. September 2012, kl 08.05

Hei hei!

Seekordne TABEL sai siis selline. Ikkagi langus ju smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 24. September 2012, kl 08.54

Jäin oma kaalunumbri ütlemisega veits hiljaks sad smiley AGa ega seal midagi rõõmustavat ei olnud ka...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. September 2012, kl 10.57

Lizette - Uuel nädalal uue hooga! smiling smiley

Saan täidsa aru, kui ikka väsimus kõigest üle käib, siis enda jälgimine eriti raske. Ehk ikka leiad väsimusele lahenduse ja siis tuleb lihtsalt endast üle olla ja püüda vaikselt tegutsema hakata!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 25. September 2012, kl 20.11

No eraelu on ka segi paisatud ja halbu uudiseid tuuakse igapäev mitme kaupa. Nii ei saagi midagi joonde sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 25. September 2012, kl 23.02

Lizette, kui ootad, et kõik oleks korras et siis kaalulangusega tegeleda... siis ei jõuagi sa selleni. Alati tuleb ootamatult midagi, mis tahab meie elu segi paisata. Negatiivseid asju ei saa me eemale hoida ega muuta. Kuid me saame muuta seda, kuidas me neisse suhtume. Sinu organism - see kõige kallim, mis sul on - tema ei ole milleski süüdi, et halbu uudiseid tuleb. Tema on väärt sellest hooolimata parimat, sest.... meile on antud vaid üks keha ning pole leiutatud midagi, mis võimaldaks meil ühel hetkel täiesti uue organismi saada. Oleme koguaeg selle samaga, mis meil on - natuke kriimustatud ja natuke armiline organism. Kuid see on sinu oma! Ei kelleegi teise. Hoia teda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.48

Tere Reede hommikut!

Minu kaal täna siis 115,4 ehk siis nädala peale kaotatud 400g. Tegelt ma olen väga rahul. the finger smiley
Sel nädalal sai siis end ka toitumise osas käsile võetud ja päevikut korralikult täidetud smiling bouncing smiley
Suutsin täiesti piirduda ettenähtud kaloritega. Ühe korra libastusin, aga järgmisel päeval selgus, et mu organismil oli seda vaja, sest selle peale kaal langes. Söögiisu on kah tagasi grinning smiley Energiaga on kaa kõik üsna hästi hot smiley Trennigraafikust (3xnädalas klubis erinevad treeningud) olen kaaa kinni pidanud. Nii et ma olen ära teeninud ühe pika pai smileys with beer

Päikest cool smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.24

Nonii, mina oleks hommikul kaalu pealt maha kukkunud. Nädala alguses sai uudishimu võitu ja kui siis 97 näitas oli täitsa tore. Aga tänane 96 oli täitsa woah. Samas, arvestades viimase aja muutusi siis ma väga üllatunud ei olnud ka. smiling smiley

Mis ma muutsin? Teen eelmisel õhtul endale järgmise päeva toitumisplaani ära - jälgin, et kaloreid ei läheks lõhki (Püüan hoida alla 2000, tavaliselt siuke 1900 aga vahel ka üle) ning et asjad oleksid tasakaalus. Toitumisplaani tehes panen kõigepealt paika päeva suuremad toidud (hommik, lõuna, õhtu) ja seejärel vastavalt sellele, mis puudu on ja palju üle jääb vahepalad. Valkudega probleeme pole, süsivesiku jaoks söön banaane ja rasva jaoks metsapähkleid. Ringi kõnnin veepudeliga, et saaks igal hetkel kui vähegi soov on, juua.

Päevaplaani panen kirja üldiselt ja siis enne söömist korrigeerin numbrid õigemaks. Seega panen asjad kohe kirja. Kui juhtub, et tuli midagi ootamatut vahele (näiteks sel nädalal sai terve vahvlipakk ära söödud) siis saab vastavalt sellele järgmist söömist muuta - näiteks võtta miskit vähemaks vms. Ning kui üks päev läheb ka palju üle, siis järgmine päev tuleb natukene selle arvelt vähem süüa. Ükspäev sai jälle väga vähe söödud - järgmine päev sõin lihtsalt rohkem veidi.

Energia on tagasi juba mõnda aega ja selle koha pealt tundub kõik korras olevat.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.26

(Näiteks see rohkem söömine... oli sünnipäev. Seal sai ikka palju söödud. Piisavalt, et kirja ei hakanud midagi panema. Järgmine päev oli lihtsalt tagasihoidlikum söök. Seega ei ole need sünnipäevad ka hullud.)

Järgmise sammuna võiks saavutada selle, et pidudel ei sööks end ogaraks. Eile oli juba katsetus selles osas ja täitsa hästi tuli välja. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 29. September 2012, kl 15.41

Tere,
Minu kaalunumber on 109.1 sad smiley
Kuigi reedeks oli mul kolm päeva kõht lahti olnud, oli ikkagi number plussis...


Violet, ma tean, et sul on õigus.
Ja tead, ma siin vaatan, et sina oma kaalu juures sööd 1900 kalorit, aga mina oma kaalu juures olen söönud koguaeg peaaegu 1800.
Äkki peaksin seda muutma hoopis...
Aga sa oled tubli olnud, hea lugeda kohe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. October 2012, kl 07.36


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 01. October 2012, kl 14.32

Porthita, äkki on võimalik, et kui inimene ei ütle sulle kaalu siis sa paned eelmise nädala kaalu talle. Siis see ei mõjuta nii drastiliselt seda "kokku" rida. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 05. October 2012, kl 20.39

Kaalumisega läks nüüd sel korral natukene nihu. Eile hommikul oli uudishimu nii suur, et astusin kaalule, siuke 95,3 kandis oli. Täna hommikul läks meelest kaaluda ja pärast hommikusööki ei näinud enam erilist mõtet kaaluda. grinning smiley Stressi suudan teistest kohtadest ka leida.

Täna tulin siis ära maale üle pika aja ning mainiti küll, et ma olla õhemaks jäänud. Millisele naisele ei meeldiks seda kuulda?! Endale on ka tundunud siuke õhem olek. Ei ole tunnet, et kõht lohiseks järgi ning mantlivöö saab ka üks auk väiksemana kanda. Et enda ego veel suuremaks ajada siis täna võin kuskile suure risti teha. Nimelt, oli suur keeks laual ja see nägi nii isuäratav välja! Tahtsin tohutult proovida, mis maitse sel asjal ka on - lõikasin endale tüki. Hammustasin - sulas mõnusalt suus, kerge vanillimaitse... Paradiis, eks? Ja siis endalegi ootamatult kuulsin peas mõtet: "Tahtsid proovida, mis maitse on. Said proovida, uudishimu rahuldatud. KÕIK, AITAB." Lõikasin endale lõigatud tüki pooleks ning panin pool tagasi. Olen enda üle nii uhke, et peaks lausa end kallistama!

Mis siis veel nädala jooksul põnevat... Ahjaa - suvel unustasin toidule korduvalt soola panna ning mingi moment avastasin, et tegelikult ei tahagi soola enam. Nüüd, üle väga pika aja, sai pisikene torts soola lisatud toidule ja.... oh seda viga. Õhtu otsa tundsin end kui kaamel kuival. Minu jaoks on nüüd toidul tunduvalt parem maitse, kui sel pole soola lisatud. Kas teie mäletate, mis on mõne asja õige maitse? Soovitan katsetada! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.