Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...1213141516171819202122
Asukoht: 22 / 22
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. December 2012, kl 13.21

Minu kaal täna hommikul 77,1 (+300gr) - nii läheb kui nädala jooksul kõike kirja ei pane.Vaatamata sellele, et on jõuluaeg miski kahe kõrva vahel viibutab sõrme, et ära söögiga ikka üle pinguta.
Soovin kõigile ilusat jõuluaega ja kohtumiseni uuel aastal.
Tundub, et maailmalõppu ikka ei tulnudki, sest kell 13.11 pidi lõpp olema.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 21. December 2012, kl 14.05

98 kg, nulliring. Uuel aastal uue hoogawinking smiley Hääd maailmalõpujärgset jõuluaegasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 21. December 2012, kl 18.18

63,2 kg, ehk siis +1,1 kg

Kohe on näha,et pole juba nädal ühtegi toitu sisestanus ja on olnud ka 2 jõulupidu. Aga mul hea meel selle lisandunud kaalu pärast, sest selle tekitanud toit maitses väga hästi.

Ilusat jõuluaega kõigile ja kohtume uuel aastal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 23. December 2012, kl 10.28

Tervitused!
Mina lõpetan selle tabeli viimase kaalumise +200g... 86.7. See küll ei rõõmusta, kuid samas on tõeliselt hea meel olnud Teiega koos kergema elu suunas liikuda. Kindlasti tahan Teiega koos jätkata ka uuel aastal, alaku see tabel siis kasvõi vanal aastalsmiling smiley. Mina olen ka seda meelt, et tabelis võiks olla rohkemgi võrdlusnumbreid, kui vaid kaal...vahel kaalu püsimajäämisel on vähenev ümbermõõt abiks ja motivaatoriks... Rahulikku saabuvat jõuluaega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 23. December 2012, kl 15.15

Mina lõpetan selle lahingu 107,9 kiloga ... võtan aja maha ning tunnen elust mõnu..natuke on kulm juba ette kortsus teades et ega need jõuluseda sealihad ja ahjukartulid lkaristuseta ei jää .. ja siis ju tuleb kevadel natuke usinamalt jälgida :...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. December 2012, kl 11.07

Nonii kallid sõbrakesed,

ongi aeg käes teha selle aasta viimane kokkuvõte!

Lõpliku tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

VÕITJAKS OSUTUS MEIE KAUAAEGNE EESKUJU JA LIIDER VINNIPEG, kes kaotas Jõuluduelli käigus 16,73 % oma kehakaalust (12,7kg), AUVÄÄRSELÖ TEISEL KOHAL ON MURUMUMM, kes kaotas 15,23% (13,3kg )oma kehakaalust, JA PIEDESTAALI KOLMANDAL KOHAL ON BERTINI, kes kotas 13,4% oma kehakaalust (9,9kg).

Tõesti tubli ja imetlusväärne tulemus- seisev käteplagin neile smiling smileythe finger smiley thumbs up hot smiley

Ja käteplagin ka kõigile teistele, kes lõpuni vastu pidasid ja võitlust iseendaga jätkavad!


Enamuse soovile vastu tulles alustame siis uue duelliga jaanuari alguses. Uue tabeli põhja leiate meie tabeli teiselt leheküljelt. Kui kellelgi on ettepanekuid täiendusteks siis ärge häbenege ja andke teada. Hüüan blogis välja ka uue duelli nime ja kõik liitujad on teretulnud nagu ikka.

Olge siis tublid ja sööge mõistlikuse piires kõike head ja paremat. Pidage meeles, et jõulusid tuleb veel ja see ei ole viimane võimalus elus praekapsast ja sealiha näha ja süüa smiling smiley

Rahulikke ja ilusaid jõule soovides,
Kairi



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 24.12.2012 11.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 24. December 2012, kl 18.21

Natuke piinlik on olla võitja, sest viimane nädal selline kole punane pluss! spinning smiley sticking its tongue out A mis tost, peaasi on ju siiski see, et olen nii palju kaalu juba kaotanud. Palju õnne ka teisele ja kolmandale ja neljandale ja nii kuni lõpuni välja! Kõik on tublid, ükskõik kas siis on palju või natuke või üldsegi mitte kaalu kaotatud. Oluline on ka see, et lihtsalt oma toitumisele tähelepanu pööratakse ja ehk ka tervislikumalt toitutakse. Uuel aastal uue hooga!

Erilist tänu avaldan muidugi Kairkale, oled nii väga tubli, meie suur eestvedaja, organisaator ja ülevaataja! smiling smiley Hindeks sulle 5+! Kui uuel aastal uue tabeliga alustad ja samamoodi viitsid meid kindlal järjel hoida, no mis meil siis viga võistlust pidada.

Head isu kõigile ja head pühademeeleolu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 26. December 2012, kl 10.44

Tere!
Mõtlesin küll nüüd säilitama hakata aga tahaks ikka veel pisut alla saada nii,et pange mind ka ikka tabelisse kirja.Jõulusöömad on juba kurja teinud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 26. December 2012, kl 12.06

tere-tere!
mõnus ja veidikene kadestav tunnegi on lugeda teie toredaid postitusi. Minu kaal on hakanud mingil põhjusel vastupidi suunas liikuma..ma pole otseselt midagi muutnud ega ümber korraldanud.. Tulemuseks on siis korralik pluss- reedel (21.12) oli see 68,7 ... angry smileythumbs down confused smiley kindlasti soovin ka kohe uuel aastal uue hooga koos teiega alustada. mulle sobiks ka esimene näit uue aasta seisuga anda, kuna mul veel 01.01 ema juubel tulemas ja sealtmaalt siis võitlus ülekilodega- alga!!!
Väga motiveerivad olid vinnipegi pildid winking smiley Kaunist jõulu teist püha ja mõnusat aastavahetust teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 26. December 2012, kl 12.14

Vabandust, reedene kaal oli siiski veel 68,4 mitte 68,7 (kaalun ka esmaspäeviti, seepärast sattus siia esm. kaal..) tongue sticking out smiley
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 28. December 2012, kl 17.38

Teretere!
selle aasta viimane kaalunr 68,5 Ilusat vana-aasta lõppu kõigile ja head uut (kaalulangetus)aastat!
mina lähen uude aastasse siis selle numbriga, saledama tuleviku poole! tongue sticking out smiley winking smiley Tegelikult plaanin kaaluda veel 1.01 hommikul, samas ka muud mõõdud võtta..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 29. December 2012, kl 09.35

Terekest, olin kaugel ära ja tahaks ka teada, mis duell on meil järgmine, olen kampa tulemas. Praegu soovin kaasduellitajatele head vana aasta lõppu ja veel paremat uut aastat. Uuel aastal uue hoogahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 02. January 2013, kl 09.00

Head uut aastat kõigile!
Kas meil on uue võistluse nimi juba olemas? Kas ehk saaksime nime panna ilma sõnata "duell", sest see viitab ainult kahe inimese vahelisele võistlusele. Mind on see alati häirinud, sest meid on ju palju rohkem.
Kas meie uuel võitslusel on ka lõpuaeg? Kas oli jaanipäev?

Mina panin suurte põhadega oma dieedi kolinaga aia taha, tuli juurde 3 kg. Aga kergenduseks võin öelda, et ju see ka kiirelt maha tuleb. Uue aasta plaani panin paika ka täiesti ilmselgelt üle oma võimete, panin soovkaaluks 57! grinning smiley Nimelt panin nii väikse kaalu, sest siis ei ole 62 kg juures juba käegalöömis tunnet peal. Vaatame kuidas läheb.

Sõidan nüüd paariks päevaks minema ja ei tea kas internetti juhtun. Loodan, et reedeks olete te ka juba siia kokku kogunenud ja saame uuel aastal uue hooga oma toitumist jälgima hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 02. January 2013, kl 12.49

Head kaalulangetamis- ja trenniaastat kõigile!!! grinning smiley

Minul sama mure nagu Vinnipegil. 3kg juures!!! Aga usun ka, et ehk saab selle kiiremini maha, kui muidu kaalukaotus on olnud. Vaikselt mõnesaja grammi kaupa juba langetan, et reedeks oleks asjalikum nr anda, aga eks see näha ole.

Olen ka huvitatud, et mis uue võistluse nimeks saab ning tuhinaga juba ootangi reedet, et saaks nr kirja ja lõpeks see näksimine ja maiustamine ära, mis nüüd alates jõuludest igapäevane on olnud. Ime pole, et tulemus nüüd selline grinning smiley

Oleme tublid ja vaprat langetamist meile ning eelkõige PÜSIVUST!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. January 2013, kl 13.04

Minulgi suur pluss sad smiley aga aasta algus jälle lootusrikas smiling smiley See duell läks jälle aia taha, aga ootan uut ja ikka ühinen grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 02. January 2013, kl 13.38

Minulgi plussiga aasta algus, nimelt 2 kg. sad smiley
Soovin kõigile head algavat aastat koos kaalu kaotamisegaspinning smiley sticking its tongue out
Kuidas kaalumisega on, kas aasta esimese päevaga või reedesega, ootan juba.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. January 2013, kl 13.42

Ma teen ettepaneku reedese kaaluga startida suve poole smiling smiley Kairkale muidugi sügavad kummardused tabeli vedamise eest.. ehk oled nõus seda edasi ka tegema? Kohusetundlik ja asjalik nagu oled smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 02. January 2013, kl 14.37

Hei!
Uueks duelli nimeks saab Jaanilahing2013? Esitama peaks seekord pikkuse, soovkaalu ja algkaalu. Tabeli põhja saate piiluda lingilt TABEL Ettepanekud nagu ikka teretulnud! Ma arvan, et võib panna ikkagi ka mõõdud kirja kommentaarina iga kuu esimesel kaalumisel selle reede kaalu juurde. Siis saab igaüks enda jaoks ülevaate ka mõõtude osas ja saab ka teiste mõõtusid piiluda. Teeks nii, et need kellel soovi on neid juurde märkida edastavad mõõdud ja kellel ei ole soovi ei edasta.

Head uut aastat soovides!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. January 2013, kl 17.44

Head uut aastat ka minu poolt!! Pluss on üüratu, aga no jõulud + nädal Eestis... ainult söömine ja söömine ja söömine ja loomuöikult ka väike siider siin, pisike õlleke seal, klaasike veini jne jne, saite pihta küll, millega mina olen viimasd 2 nädalat tegelenud grinning smiley grinning smiley Aaga eks minagi looda, et mis kiiresti tulnud, kaob ka kiiresti!! Edu meile kõigile ja kaunist jaani-keha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. January 2013, kl 15.48

Mina sooviks liituda, aga kuidas ma enda kaalud ja mõõdud edastan ?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...1213141516171819202122
Asukoht: 22 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.