Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 3 / 10
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 20. December 2012, kl 22.46

Rapuntsel, ma ei käinudki oma lapsi vaatamas, sest minu lapsed on juba nii suured, et üks on üliõpilane ja teine lõpetab sellel õppeaastal põhikoolispinning smiley sticking its tongue out.Kuigi selle kohapealt on sul õigus, et hakkasin ma nendel üritustel käima ja neid nautima siis, kui mu oma lapsed olid väikesedsmiling bouncing smiley.
Täna sai selle aasta viimane trenn tehtud, nüüd siis ainult veel jõulupidu laupäeval trennikaaslastega ja see viimane kohe kindlasti kaalulangetamisele kaasa ei aita...
Kuidas teie plaanite edukalt jõulud üle elada? Või teete jõulude aegu kalorilugemisse pausi?
Lugesin mingist naistekast, et soovitati mingeid söögiisu pärssivaid tablette süüa enne jõuluõhtut, aga ma ise pole kunagi mingeid taolisi tablette söönud ja väga ei usu ka nendesse, ega teist kellelgi pole mingit kogemust nendega?
Ilusaid kaalunumbreid siis homseks meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 21. December 2012, kl 09.36

Nagu karta oligi on kaalu juurde tulnud sad smiley aga ei anna alla, pusin edasi. Loodan, et teil ikka miinused smiling smiley
Marmel, jõulude ajal loen edasi kaloreid, aga söön kõike mida tahan, proovin mõõdukalt muidugi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 21. December 2012, kl 10.07

Nii minul see nädal märkimisväärset kaalu langust ei toimunud, aga süüdistan selles oma päevi. Äkki tuleval nädalal on olukord paremtongue sticking out smiley.
Pühade ajal ikka jälgin, mis suhu pistan. Kaloreid ma küll ei loe, aga pean siin juures ütlema, et ega ma neid väga ei ületagi. Kaaluabi andis mulle 1400 ckal päevas. ülatan siis, kui lähen pähklitega liiale, aga kuna minu toitumine ei põhine kalorite lugemisel, siis ma selle pärast väga ei muretse ja no kaal langeb ka vaikselt.spinning smiley sticking its tongue out
Kui ta oleks mul seisnud, siis ilmselt oleksin muretsenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. December 2012, kl 12.43

Loodetavasti on järgmisel reedel parem seis. See nädal läks liiga kergelt, kuna nüüd pean süüa tegema koju saabunud mehele ja endale eraldi siis vahel ikka pistsin suhu rohkem lihapalle kui tohiks grinning smiley Ükskord jäi trenn ka vahele.
Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 21. December 2012, kl 19.20

kas meil on üks liige juba loobunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 22. December 2012, kl 12.24

Loen teiste teemasid ka ja seal ühes teemas on ingeri küll aktiivne.
Kui see on see sama ingeri, siis võiks ta meile teada anda ja me kustutaksime ta oma tabelist ära, saan aru, et ta ei jõua ju kahte teemasse kirjutada.
Muidu meil poolik tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 22. December 2012, kl 12.55

Ei ole ma kuhugi kadunud.Eile lihtsalt ei olnud aega, on ju igalpool jõulupeod.Aga ma ei saa aru miks igal pool on inimesed on enne jõule nii õelaks läinud.
Ilusat jõuluaega

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 22. December 2012, kl 15.51

Vabandust, vaatasin, et read olid tühjaks tehtud enne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 22. December 2012, kl 18.05

ingeri vabandust kui õel tundusin, aga kirjuta siia ka ikka paar sõna, muidu me lihtsalt ei tea kuhu sa kadunud oled smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 23. December 2012, kl 16.22

Armsad sõbrad,
Väga, väga kauneid jõule teile kõigile! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Katspats
Kuupäev: 23. December 2012, kl 20.25

Imeilusaid, rõõmu ja naeru täis jõule kõigile ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 25. December 2012, kl 18.40

Ilusaid jõule ka minu poolt! pidage vastusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 25. December 2012, kl 20.49

Häid pühi! Eile oli jõulupidu ja ma sain süüa alles kell 20.00 (enne seda oli viimane söögikord hommikul) võtsin natuke kõike, kuid rohkem sõin ära igasuguseid kooke sad smiley täna jätkus magusa söömine ning praeguseks olen ka pool suurt shokolaadi ära söönudeye popping smiley Homme teen vist rohkem trenni. Ei taha kaalule astuda seega ootan reedet ära, et siis pettuda, seni tuleb kõvasti treenida ja tublisti toituda.

Ma loodan, et olite tublimad aga samas, millal ikka saab veel piparkooke süüa kui mitte jõuludel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 28. December 2012, kl 11.48

Kuidas pühad möödusid? smiling smiley minul imepisike miinus, arvasin tõesti, et peale jõule alustan algusest. Nüüd pühad läbi ja uue hooga kaalu langetama.
Pühade ajal sõin palju magusat ja kalorite lugemine läks käest ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 28. December 2012, kl 12.17

Mina jõuludest saadik gripis, niiet ei ole kaloritelugemisest ja trennist mõelnudki. Eks ilmselt miinus on, kuna pole eriti sööki alla läinud, aga kodus kaalu pole, seega jälle nulliring. Teile aga edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 28. December 2012, kl 12.35

Tere.
Kuna olen nädal olnud sellise eluviisiga nagu paks laisk kass siis tulemus oligi ette aimatav. Seega esimene plussiga nädal. Aga noh ega ma kurb ei ole. Õnnetu oleks olnud siis kui ma neid paremaid palasi poleks endale lubanud. Märkinud pole midagi ja tõesti ei põe kah. Nüüd katsun paar päeva siis tubli olla...

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 28. December 2012, kl 19.01

Sain ka üle hulga aja arvuti juurde. Noored läksid külla.Maja rahvast täis ja trennile pole saanud üldse mõelda. Meie aasta ja 10 kuune tütretütar pole jõudnud mind ka niipalju jooksutada kui vaja ja tulemus kohe käes, tugev pluss. Eks siis uuel aastal tuleb rohkem pingutada.
Ilusat aastavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 28. December 2012, kl 19.15

Ma olen ka olnud täielikult laisk kass, ma tegelt kartsin, et see pluss on suurem, aga õnneks kõige hullem ei olnudki... Ma hakkan korralikuks alles 02.jaanuarist ja seni lasen asjadel nii minna nagu läheb, sest mul tuleb veel hulga külalisi vastu võtta ja jama on kaaluda, kui on head sõbrad külassmiling bouncing smiley Loodan, et uuel aastal saan ikka oma kaalunumbri ilusti langema.
Meeleolukat aastavahetust ja palju-palju kordaminekuid uueks aastaks!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 29. December 2012, kl 15.37

Mul oli eile kahjuks nii kiire päev, et ei jõudnudki siia oma näitu edastada. Jõulud olid imelised igas mõttes...vits kõige kaunimad üldse smiling smiley! Toidu jälgimine läks üldiselt väga edukalt ja kaal on see nädal ka paremini langenud, kui eelmine nädal. Tulemuseks siis -900 grammi.
Soovin kõigile ilusat ja rõõmsat vana aasta lõppu ning teguderohket ja edukat uut aastat! Ja palju, palju tugevat tervist uuel aastal!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 29. December 2012, kl 16.17

Väga tubli Rapuntsel! smiling smiley kui raske jõulude aja pidasid vastu, siis suveks oled piiga peenike smiling smiley võtsid meist kõige rohkem alla.

4 no ok 5 kuud on veel suveni jäänud, arvutage ära mitu kg kuus tuleb veel alla võtta.
minul 2.4kg kuus (600g nädalas), siis peaks unistuste kaal käes olema smiling smiley
ei tohiks ju raske olla, kuigi tegelikult on ma tean.

Soovin ka kõigile ilusat ja saledat uut aastat! et meie kilod kolinal kaoks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 29. December 2012, kl 19.03

Issand...tõesti suveni on kuidagi vähe aega jäänud, alles jõudis mul kohale see. Nüüd peab küll asja tõsisemalt võtma! 600grammi nädalas!! confused smiley Issaaaand ja mina söön siin rummikooki winking smiley Ma hakkan kohe trenni tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 29. December 2012, kl 19.38

Aiiii rummikooki... minu lemmik, ära aja isu peale. Lynuza sa must kaaluga ette jõudnud, mul annab pingutadasmiling smiley niiet söö söö smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 30. December 2012, kl 15.10

räägin teile ka oma tänasest halvast üllatusest, äkki on kellelegi veel kasuks smiling smiley

mulle meeldib väga hurmaa ja lugesin kunagi ruttu netist, et see kaalub keskmiselt 80g. muidugi kohe uskusin.
täna vaatasin ostutšekki ja arvutasin hurmaa kaalu ära, no ei uskunud silmi ja ikka mitu korda arvutasin, ning ikka sain 286g - tk ja mina olin siiamaani arvanud et tk- 80g smiling smiley
siis arvutasin õunad ja tomatid ka üle ja sain tunduvalt rohkem ühe kaaluks kui seni olin arvanud, lugenud netist smiling smiley

ime ka, et ma kaalust alla ei võta, kui kogustest midagi ei taipa.
nüüd siis hoian kõik tšekid alles ja arvutan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 01. January 2013, kl 14.36

Head teguderohket uut ja peenikestspinning smiley sticking its tongue outaastat ning kõikide soovide täitumist, eriti kaalu osas...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Katspats
Kuupäev: 02. January 2013, kl 14.05

Head uut aastat kõigile! Nonii, nüüd pühad läbi ja ei mingeid vabandusi enam. Peab korralikult jälle järje peale saama. Täna kohe mitu trenni järjest, kuigi eilsest juba lihased valusad. Ja luban, et täidan nüüd ikka iga päev korralikult toidupäevikut ka. Minu uusaastalubadused on antud, loodan, et teil ka. Soovin ainult edu ja jaksu ! Olen kindel, et praegune pingutus on eesmärki väärt ja saame kõik koos suvele saledana vastu minna !

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. January 2013, kl 12.05

Kuidas teil läinud on?
Tuleb tunnistada, et mina olen laisaks läinud aga tuleb jälle tööle hakata. Uuel aastal sai kenasti kõhtu mitu korda täissöödud grinning smiley

Kas te olete varajased ärkajad? Mul on süümekad, et ärkan iga päev u. kell 11 üles ja siis olen eriti laisk smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 04. January 2013, kl 16.42

Ilusat uut kaalulangetamis aastat!
Eks need pikad pühad jah laisaks teevad. Nüüd aga esimene töönädal läbi ja kõik on oma kohale loksumas. Kui äratusest juttu siis minul on see 5,40 Nädalavahetustel 8 paiku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 04. January 2013, kl 19.21

mina ärkan 9 või 10 smiling smiley
Mind huvitab, et mitu korda te päevas sööte ja kas on kindlad kellaajad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Katspats
Kuupäev: 04. January 2013, kl 21.23

Mina üritan süüa nii, et kolm suuremat einet päevas ning kaks vahepala. Reegel on lihtsalt see, et iga kolm-nelja tunni tagant peab midagi sööma, muidu ainevahetus aeglustub. Peale lõunasööki ei tohiks tegelikult üldse süsivesikuid tarbida, aga vahepeal ikka ei suuda, kui on isud. Olen mõelnud viimasel ajal üldse süsivesikud tasapisi eemaldada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 05. January 2013, kl 00.44

Mul seekord 0- i ring, aga mis teha, trenne praegu ei toimu ja eks seda patustamist ikka ole ka olnudsad smiley
Mina tõusen tööpäevadel umbes 8 paiku ja nädalavahetustel 9.30, kuigi tahaks väga 11- ni magada, aga sina Lynuza ära üldse põe ja põõna seni kuni saad, vanusega tulevad nagunii igasugu kohustused, mis magada ei lase...naudi elu kuni saadspinning smiley sticking its tongue out

Mina üritan tööpäevadel enamvähem samadel kellaegadel süüa ja tavaliselt ka 3 põhi söögikorda ja 2 vahepala. Nädalavahetustel sõltub söömine sellest, mis parasjagu teoksil on, aga püüan jälgida, et toidukordade vahe liiga pikaks ei lähe.

Ilusat nädalavahetust!

NB! Tegin endale vahe-eesmärgi ja püüan saada sõbrapäevaks numbri 77 confused smiley, äkki tahab keegi veel endale mingi vaheeesmärgi panna?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 3 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.