Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 24. March 2013, kl 09.53

Teen ettepaneku ka kehamassi indekseid uuendada.Näiteks 29 märtsi seisuga uue tabeli algusesse.Mida teie arvate?
Ilusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. March 2013, kl 12.33

Ma pole selle vastu, teen täna lisa veergu siis.

Eile ja täna nägin uut kaalunumbrit endal- 64,9 kg. Täitsa tore smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 26. March 2013, kl 21.25

Hei, hei
No mulle ka sobib kehamassiindeksi uuendamine!
PS! Lynuza --- SUPER!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 27. March 2013, kl 17.54

Marmel saa ruttu terveks!

Ja Lynuza super tubli tõesti! pean sulle järgi vudima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 28. March 2013, kl 14.05

Heipahei!
Kuna tulemas on pikk nädalavahetus, siis tõenäoliselt ma siia homme ei jõua, seega panen oma andmed juba täna siia kirja. Olen õnnelik ja rõõmus, et saatsin oma eesmärki saavutada ja tänane kaal 79,8kg!! Juhhhuuuu.....smiling bouncing smiley
Nüüd peab aga olema ettevaatlik ja üritada kõigest väest, et nädalavahetus seda numbrit ära ei rikuks, vaid et ikka läheks paremaks ja ilusamaks.
Minu selle nädala menüü on olnud suhteliselt igav, aga laias laastus panen siiski siia kirja.
Viimasel kolmel hommikul olen söönud valdavalt maitsestamata jogurtit, külmutatud maasikatega ja banaaniga.
Lõunaks olen viimasel kolmel päeval samuti söönud ühte ja sama toitu, milleks on olnud 2 kana poolkoiba, ja siis kolme erinevat salatit kõrvale (umbes 100g igat salatit) ja need olid: kartuli-munasalat, korea porgandisalat ning värske kapsa-porru salat majoneesiga. Kõrvale kaks wasat.
Õhtud on aga olnud erinevad. ühel õhtul sõin pannil praetud suvikõrvits, ubade, seente ja tükk liha (200g). Teisel õhtul sõin värsket salatit, mille sisse panin tomatit, tuunikala, muna, oliive ja ube. Eile õhtuks sõin ühe ahjus küpsetatud beebiforelli värske salatiga ja magustoiduks läks eile veel alla üks balbiino shokolaadijäätis pulga peal.
Õnneks on tulemas head pühad ja ei pea põdema, et ei tohi muna süüa. Mina kavatsen teha täidetuid mune nädalavahetusel ja kõike muud head ja paremat.
Ma vist ei ole teile siin rääkinud, et mul on kindel soov osta omale mahlapress ning jäätisemasin. Ma jumaldan värsket mahla. Poemahlad on kahjuks kõik suhkrut täis ja neid ma ei osta. Nii hea oleks hommikut alustada tassi greibi mahlaga, mida saaks kohe ära juua. Olen pikalt siin mõelnud ja valinud ja nüüdseks on valik tehtud, vaja aint veel poodi jõuda.
Põhiliselt ma otsisin masinat, mis pressiks mahla välja ka maitserohelisest ja pehmetest puuviljadest ning soovi korral saaks veel smuutit teha ja õnneks ma leidsin sellise masina siit:[www.euronics.ee]
Varsti on suvi tulemas ja siis on nii palju head värsket kraami, mida annab smuutiks, mahlaks või värskelt tarbida ja mis mulle eriti meeldib on see, et ma saan katsetada erinevaid kooslusi ja seda kohe ära tarbida. Samas võib ka teha suuremaid koguseid, sest suhkurvaba mahl pidi säilima külmkappis kuni 3 päeva.
Annan teile kindlasti teada, kui masin kodus ja proovitestimised tehtud!
Ilusaid pühi teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 29. March 2013, kl 08.56

minul kaal seisab sad smiley juba pikka aega.
jätan nüüd kohvi joomise ära, loodan, et siis hakkab kaal langema.

proovin hommikuti ka smuutisid juua, teen neid saumiksriga, kuidagi saab hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 29. March 2013, kl 09.32

Täna ikka ei tulnud 64,9 tagasi, nimelt olime vahepeal mehega laisad ja sõime kooki ja saiakesi sooja toidu asemel.
Ann, ma ei usu on probleem oleks kohvis. Proovi pigem toituda peaaegu täpselt nii nagu Rapuntsel siin kirjeldab...temal ju kaal alaneb smiling smiley
Ma märkasin, et KMI-d olid meil päris head ja läksime kaalualandamisega vist juba liiale- mul näitas 19. Parandasin vead ära, nüüd toimib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 29. March 2013, kl 09.33

Kas ma ei öelnudki, kui tubli Rapuntsel on! Kadedaks teeb.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 29. March 2013, kl 22.52

Ei suutnud ma ikka ilma kohvita smiling smiley
lõunaks oli nii suur kohvinälg, et pidin ikka ühe ära jooma.

Miks ma arvan, et kohvi ära jätmine aitab, sest kunagi kui peenike olin siis ei joonud kohvi ja kui jõin siis tundus, et tahtsin terve päev süüa, sellised mälestused kohvist. See vist jah rohkem mõtlemises kinni smiling smiley sest on ju ühed kaalualandamise tabletidki kohveiiniga.

smuutid annavad ka palju kaloreid, nüüd vaatangi kuhu neid paigutada oma menüüs ja mida ära jätta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. April 2013, kl 21.47

Vaatamata sellele, et me vahepeal nii vaiksed oleme suudame ikkagi kaalu langetada smiling smiley Ma olen tubli olnud..lausa väga tubli aga kaal ei lange endam nii edukalt kui varem, varsti mind tabab äkki sama, mis sind, annn.
Ikkagi peaksime õnnelikud olema, et üldse võtsime selle asja käsile ja pingutame, tublid piigad oleme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 03. April 2013, kl 22.43

Hei
Kahjuks on see nädal olnud väga kiire ja pole varem siia jõudnud. No ärge nüüd alla andke. Kaaluga ongi nii, et ta seisab ühe koha peal ja vaatab, et mis nüüd siis tehakse. Kas jäetakse toidust ilma või mitte ja kui ikka saab süüa, siis harjub ära ja hakkab jälle langema. Lynuza, kui sa nüüd proovid montilikult toituda, siis täitsa võimalik, et kaal näitab ühte ja sama numbrit ja siis järsku kukub sul üks päev kilo alla. Siis oled ise ka hämmingus, astud mitu korda veel kaalule ka, et ikka kindel olla, et ei peta.
Minul endal ka hetkel kaal püsib ja midagi põnevat ei ole. Mul ilmselt on ka see asi, et ma nüüd sain oma raseduseelse kaalu tagasi, mis on mul olnud aastaid ning keha mälu on huvitav asi. Ilmselt tal võtab natukene rohkem aega ennem kui lepib olukorraga, et vaja ikka edasi langeda. Viis kilokest veel!
Nii aga nüüd toitumisest:
See nädal olen hommikuks teinud omale 2 wasa leiba soolalõhega ja kuna nädalavahetusest on palju värvitud mune alles, siis ka need lähevad käiku. Et siis üks muna ka lisaks.
Lõunaks olen omale hetkel teinud värske salati, tomati, kanafilee, läätsed, rohelised aedoad ning seened.
Õhtuks olen hetkel söönud suvikõrvitsa paadikesi, mis on täidetud praetud hakkliha, seente, porgandi ja sibulaga ning kõik see on veel omakorda juustu all ning kõrvale roheline salat.
Viimasel ajal on kotleti isu, nii et ilmselt homme või ülehomme teen ma omale kotlette!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 05. April 2013, kl 10.48

Lynuza tubli! kaal langeb ilusasti.

minul küll vähe, aga hea seegi. kuigi olen tõesti sellel nädalal tubli olnud, aga eks keha mäletab ja on talletanud eelmistest nädalatest.

eks püüame edasi, suveni nii vähe jäänud, eesmärki ma suveks küll ei täida, aga kui saaks 60kg siis ka hea, loodan suvekuudel läheb veel ka see 5kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 05. April 2013, kl 13.21

Jaaa Lynuza sai vist nippi kättespinning smiley sticking its tongue out!
Ja isegi 200g langust on langus. Kui olla järjepidev, siis mõnel hakab kaal kohe kaduma , teisel aga keha mõtleb kaueam ja alles hiljem langeb. Seega olem positiivne ann ja usu, see on kõige alus.
Ma siin veel mõtlesin, et mis häid asju võiks teiega jagada ja olen täitsa unustanud sellist huvitavad ja väga maitsvat toitu nagu hummus. seda annab ise valmistada, kuid ka poes valmis kujul osta. Stockmann, Kaubamaja, Solaris ja Rimis on seda kindlasti müügil. Külmkapi letist tuleb seda otsida. Põhimõtteliselt on see blenderdatud kikerhernemass, mis maitseb väga hästi ja on suurepäraseks määrdeks wasa leivakeste peale. Ka toitudesse annabs eda hästi lisada. Veresuhkur normis ja ei pea põdema, et paljus eda tohib või ei tohi süüa. proovige, kui huvi tekkis! Kui poest ei leia, siis saate ka kodus ise valmistada, retspte on internet täis.
Minul siis see nädala ka tagasihoidlik kaalu langus, aga siiski olen olukorraga väga rahul. 200g on väga hea tulemus ja täna juba 79,6kg. Rõõm teeb siis see, et nr 79 muutub aina kindlamaks ja pole ime kui varsti on juba 78 eessmiling bouncing smiley. Minu enda eesmärk on aprilli kuus kaotada 2,5kg, mis tähendab, et tahaks kaaluda 77,5kg mai alguses.
Täna oma plaanis teha kotlette (loomulikult jätan ma nendest saia ja piima välja). ikka hakkliha, küüslauk, sibul, piprad, sool, muna ja pannile ning kõrvale teen värske salati, punase sibula, tomatite, oliivide ja feta juustuga! Selline on minu tänane õhtusöök. Ilmselt läheb käiku ka vein smiling smiley
Alkoholist nii palju, et see vastab täitsa tõele, et alkoholi tarvitamine, pidurdab kaalu langetamist. Kuid kui maitseb vein ja just nimelt valge, siis veini tagajärjed ei ole üldse nii hullud kui mõnest muust alkoholist. Kui ma joon veini, siis mul ikkagi kaal langeb kenasti. Põhiline on lihtsalt jälgida, et mida süüa alkoholi kõrvale. Kui mitte tarvitada suhkurt ja süsikaid, siis polegi probleemi. Tehke näksid nagu juruviljad, juurde dipikaste, juustu ja lihavalik ning õhtu on ilus ning kaal ka ei tõuse. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. April 2013, kl 10.33

Enne viimast kaalumist oli mul jube toitumine, sest sõin peaaegu igapäev saia või saiakesi ja tegelikult üldse alla ei võtnud. Need 400grammi olid mul enne nädala algust juba kadunud grinning smiley Õnneks sain end liigutada rohkem kui muidu ja kaalus juurde ei võtnud. Käisime oma pisikese perekonnaga tädidel ja onudel külas seega graafik oli tihe.
Kas te olete märkanud kui ilusaks on ilm muutunud? Ma usun, et olete, sest meil on siin hirmus vaikseks jäänud.

Nüüd on mul saabunud hetk, kus ma ei tea mida endale süüa valmistada, tuleb jälle hakata Rapuntseli postitusi läbi vaatama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 15. April 2013, kl 17.08

Hei, hei
Ma olin vahepeal ära, tööreisil ja seega polnud aega siia kirjutama tulla. Paistab, et eelmine nädal oli kõigi jaoksmväga edukas olnud, nii lahe ikka! Mul muidugi reisil olles, pole kõige ideaalsem toitumine olnud, kuid siiski olen suuremalt jaolt üritanud raamides püsida. Eks ole näha, mis reedel kaal näitab smiling smiley
Jah, ka mul tekib selliseid hetki, kus on täielik ideede puudus ja kohe üldse ei tea, mida süüa teha. Ma poovin värskendada teie mälu,et millest võiks süüa teha. Põhiroa juurde sobivad imehästi sellised toidud nagu: tatar, basmati riis, metsik riis, quinoa, amarant, täistera pasta. Quinoast annab eriti häid ja toitvaid salateid teha.
Mereannid on samuti väga head. Ahjus küpsetatud kala koorekastmes, metsiku riisi või salatiga kõlab ju hästi! Samuti annab erinevate juurviljadega katsetada, näiteks nende täitmist. Täidetud suvikõrvitsad, paprikad, shampinjonid. Igasugused püreesupid koos toorjuustuga on nämmad: näiteks mõni lillkapsa püreesupp koos praetud peekonitükikestega, sibula ja toorjuustuga (oma maitse järgi), sibula ja natuke saiakuubikuid ka ei tee halba. Magustoiduks on näiteks hea agaavi siirupiga küpsetatud banaan koos maitsestamata jogurtiga. Üleüldse annab maitsetsamata jogurtiga teha igasuguseid magustoite, alates kokteilidest kuni tortideni. Üldse soovitan vaadata/otsda netist toorkookide retsepte. Need on tavaliselt pähkli põhjaga ning ülemise osa olen mina ära lahendanud kas maitsetsmata jogurt puuviljadega, lisan juurde zelatiini ja siis külmkappi tahenema või siis ikka teen ta toorjuustuga ahjus küpsetades. Banaani, datleid, kuivatatud virsikuid ning rosinaid annab väga hästi suhkruga asendada. Kui neid mikseriga ära purustada, siis üldine mass on magus ja tavaliselt inimesed ei saagi aru, et kooki pole suhkurt lisatud. Igasugused köögivilja/liha pajatoidud on ka väga head (ilma kartulita).
Kui on näiteks väga suur pasta isu, siis kõige parem lahendus on tomatipastad. Kõik valged kastmed, sisaldavad enamjalt jahu ja koort ja seega pole kaalule kõige paremad. Tomatikastmed on üldiselt suhkruvabad ja seega kordades tervislikumad ja kalorivaesemad.
Loodan, et teil ikak tekis mõni idee või vähemalt soov katsetada midagi uut smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 16. April 2013, kl 07.25

jaa ilmad on ilusad, tegin eile oma selle kevade esimese jooksu, nii mõnus ja soe oli õhtu smiling smiley

söömise osas võiksin korralikum olla, aga kui perega koos elad, siis on nii lihtne libastuda. mõtlen, ikka kui kerge oleks kaalu langetada inimesel, kes üksi elab, ei osta endale koju mittekasulikke toiduaineid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 19. April 2013, kl 19.54

Nii nii teine jooks tehtud ja nii hea tunne on, ei viitsinud üldse minna, tuul ja ....otsisin vabandusi, nüüd kui käidud olen õnnelik smiling smiley (40min jooksu)

Täna on üks tore päev, sest nägin kaalul ilusat nr-t. peale teist last pole ma nii vähe kaalunudki smiling smiley tore on ka see, et kaal on täna õhtul sama mis hommikul smiling smiley

Kuidas teil läinud?

Lynuza sa oled viisakas ootad ikka mind ka järgi jah? nali. tegelikult olen kade ja tahaksin juba ise ka sellist nr-t näha.

Rapuntsel ka ei väsi ja jätkuvalt tublismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 22. April 2013, kl 15.17

Oioi, ei tea mida kaal sel reedel näitab. Sõin vahepeal mannaputru piimaga smiling smiley Nii hea oli aga tundus, et kas piima või mannapudru koguste pärast mul lisandus igal hommikul 200g, selline huvitav tähelepanek. Ikka veel on natuke harjumatu, et ma olen piimatoodete kogust nii palju vähendanud aga kaalule mõjub see hästi, mis on positiivne ja enesetunne pole mitte kuidagi halvem kui varem.

Hiljuti avastasin, et ma pole tükk aega oma puusaümbermõõtu mõõtnud ja ma arvan, et viimati oli selline number mul 9. klassis äkki- 99,5cm grinning smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 24. April 2013, kl 20.55

Tervitused ka minu poolt üle pika aja!
Ohh jahh...piimatooted on minu puhul ikka täitsa kurjajuur. Nädalavahetusel käisin külas koos ööbimisega ja no seal pakuti suure hoole ja armastusega valmistatud kartulisalatit, mis oli imeline. Kuna pole seda terve igaviku söönud, siis andsin kiusatusele alla ja sain seda tervelt kaks päeva nautida. Tulemuseks muidugi korralik kaalu tõus ning kõht kohe kinni. Pigem siis nii, et kõhukinnisus tingib kaalutõusu. Nüüdseks olen jälle ennast käsile võtnud ning alates eilsest on seedimine korras jälle ning endine eelmise nädala reede kaalu number saavutatud. Lihtsalt erilist miinust minult oodata ilmselt ei ole, kui just nüüd keha jälle ei üllata. Peale patustamist on mul mõneks ajaks jälle igasugu isud läinud ja soov järgida oma menüüd, sest ikka palju mõnusam ja kergem on olla. Väga raske tunne ikka oli peale külaskäiku.
Minu tänane menüü on olnud selline:
H: eilsest õhtust alles jäänud ja soojendatud suvikõrvitsa, valge oa, tomati mix koos ühe grillvorstikesega ja 1 wasa
L: salatimix, oliivõli, tomat, kurk ja pipaga ning 1 suur lõheliblika tükk
VP: kohvi piimaga ja mandlid (üle pika aja tundsin väsimust ja otsustasin kohvi kasuks)
Õ: 1 praemuna, 1 sealiha tk (100g), tomat, kurk, rohelised herned.
Ja oi kuidas ma tahaks sinu puusaümbermõõtu Lynuza. Mul hetkel 108cm ja alustasin 120 pealt. Soov oleks ka sinna 98-99 cm kanti, sest see on kõige ideaalsem (minu puhul siis suurus 38 riided). Ma veel tahtsin lisada, et jube hea oleks, kui te ka ise vahetevahel paneks oma menüü siia kirja, sest kui teil ka kaal langeb, siis nii mõnelegi teisele oleks seda hea lugeda ja alati minu toidueelistused ei pruugi kõigile sobida ning võimalik, et teil mingid head ideed, mida saaks isegi kasutada.
Nüüd tuleb hea aeg, kus kõik värske saab kätte palju mõistlikuma hinnaga ning siis ma hakan smuutisid ja sorbeesid valmistama ning nendest toituma. See peaks nii kehakaalule kui ka tervisele väga hästi mõjuma. Muidugi ma siinkohal mõtlen suhkruvabu segusid, mida plaan siis magustada, kas kuivatatud puuviljadega, banaani, maitsvate maasikatega või agaave siirupiga. Ning plaan siis katsetada nii maitsestama jogurti, kreeka jogurti, keefiriga, mandli piimaga ning kookospiimaga ja vaatab, mis mu kehale kõige enam sobib ja seedimise korras hoiab. Siinkohal pean mainima, et mitte kõik piimatooted ei pane kõhu kinni ja üldse enamusele piimatooted mõjuvad nii nagu mulle , aga on inimesi, kellel on vastupidine mõju nendest. Seda muidugi üldjuhul hapendatud toodetega, mitte tavalise piima puhul.
Edu ja jõudu kõigile ning ilusaid numberid sel reedel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 25. April 2013, kl 10.12

Mul on samamoodi nagu sul Rapuntsel. Kui ma söön midagi sellist... ütleme, et rasket nagu kartul või kaste, mida ükspäev mehe ema pakkus, siis peale seda on raske olla ning kõht kinni. Ma täpselt ei tea veel, kas mu parem seedimine on tingitud piimatoodete või nisujahu vähendamisest, igatahes mul on heameel, et ma tean nüüd, mida ma pean vältima, et mu hea enesetunne püsiks.
Ning mul ongi sõbranna, kellele piimatooted mõjuvad lahtistavalt.
Hommikusöögiks oli mul eile tatrapuder kahjuks koos toormoosiga, mis oli suhkruga, Muidu maitsestan ikka agaavi siirupiga (õige on agaave?). Kõige parem on hommikuks ikka: wasa 2tk, 2 muna, sinki ja sulatatud juustu, mida ma hiljuti vahetasin toorjuustu peale välja smiling smiley Vahepala vahel on aga vahel unustan ära, söön samuti mõne puuvilja ning lõunaks võib täitsa vabalt mõni pihv koos juurviljadega olla. Tahaks küll liha osta koguaeg aga rahaliselt see pole alati parim valik. Juurvilju röstin või teen kõrvale oasalatit maitsestamata jogurtiga ja muu kupatusega, mis leidub külmikust.
Ikka sama jutt, mis sinul Rapuntsel aga patustamist tuleb rohkem ette. Eile olid külalised ja jalgapalli kõrvale sõime rämpstoitu, tahtsin küll kurgi/porgandi viile koos dipikastmega aga keegi teine peale minu seda ei sööks...
Homme on kaalumine, eile veel olin 63.9. Loodan, et homme tuleb sama number.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 26. April 2013, kl 07.34

Ei tulnud ikka 63 algav nr ära nagu lootsin smiling smiley eile olid mul ka külalised ja tegin neile oma lemmik toitu sushit smiling smiley see riis seal sees ei ole ikka kaalule kõige parem.

Kartulisalat.... jaaa mul mees armastab seda teha ja ikka kaheks päevaks jagub. Kuna salat on nii hea, ei suuda ma nii,et ei söö, kuigi mul on oma söök valmis ostetud smiling smiley ja siis on minul kindel 1kg-ne kaalutõus, järgmisel päeval smiling smiley raske on ka muidugi olla, nagu teilgi.
Ei saagi aru kuidas vanasti ainult kartulit söödigi, me vist uueaja ja rikutud seedimisega inimesed smiling smiley

Minu toitumisest siis natuke

Hommik:
2muna felixi kastmega, muidu ei lähe allasmiling smiley
Kohvi mee ja piimaga
Või siis teine variant: 2wasat pasteediga ja kohvi mee ja piimaga

Lõuna:
Forelli tükk 100-150g koos salatiga: lehtsalat ja hiinakapsas, oad,tomat, kurk, paprika, päevalille ja seesamiseemned
Felixi kaste
Kohvi mee ja piimaga

Õhtu:
Kanafilee praetud, salat sama mis lõunaks

Kell 20.00 kaks klaasi teed

Kui meeles siis söön ka vahepala milleks on apelsin või õun, peale trenni või jooksmist ka üks banaan.

See on peamine menüü, aga teen ka tihti muudatusi: praetud snitsel, minule siis lihtsalt praetud liha ilma lisantiteta(riivsai või siis muna ja jahu), ainult juustuga vahepeal seened ka.
Ükspäev tegin keelt tarretises kuhu lisasin siis paprika ja herned, hea oli wasa peale lõigata smiling smiley teised sõid keele kastet makaronidega.
Kapsarulle olen ostnud, neid ei viitsi ise teha.
Juurikaid peaksin rohkem tegema, aga neid ka nii tüütu teha, peale minu neid keegi ei söö ka. Kui väljas sööme siis võtan kindlasti liha hautatud juurviljadega.
Aa ja mis on üks minu lemmik, kuid mitte nii kasulik, hea wasaga süüa, väiksed kurgi tükid, riivitud juust, küüslauk pressitud läbi selle võrgu, mitte hakitud, majonees ja hapukoor, natuke kurgivett, soola ja kõik läbi segada...mmm kui hea, võiksin ennast sellest kurgi-juustu-küüslaugu salatist lolliks süüa smiling smiley kaalule see muidugi hästi ei mõju smiling smiley
Dipikastmega meeldib mulle ka süüa igasuguseid juurikaid:lillkapsas, porgand, paprika, kaalikas.

Oi kui pikk kiri sai nüüd smiling smiley

Olge tublid ja välja jooksma, kõndima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. April 2013, kl 07.48

Minu hommik algas šokkiga smiling smiley Kaalusin end ja number oli 63,3... kaalusin veel 3 korda ikka sama number. Vaatasin siis, et saunakaal oli natuke nihkunud oma kohast ja tuli siis õige number. Ei tea, kas põrandad on niivõrd kõverad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 26. April 2013, kl 07.59

Lynuza nii äge šokk ju smiling smiley järgmine nädal ongi see nr või veel parem smiling smiley

mõõtsin ka Lynuza jutu peale oma puusa üm, polnudki kaua mõõtnud ja sain 95cm kui alustasin oli 100, minu puhul siis kaotatud 5kg ja 5cm puusatelt smiling smiley

olen ma ikka uimane, selle pikka aja peale ainult 5kg, 15 peaks juba olema smiling smiley
(tabeli järgi veel vähem, ise alustasin 69kg-st) sad smiley parem see kui mitte midagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 02. May 2013, kl 18.15

Hei, hei

annn - minu arust su kurgiretsept puhtalt Gi toitumise tõdesid järgides ei ole üldse keelatud. Kui sa ikka kuni 5 wasat päevas seda sööd, siis opole see hull ja kaalulangust ei peaks takistama. Kui kaal enam ei lähe alla, siis vast peaks menüü üle vaatama ja siis vastavalt muutma. Mul endal enam see kaal nii rõõmsalt lange. Tunnen kohe, et pingutama peab aina rohkem ja rohkem. Samas eesmärgini veel minna ja alla anda kohe kuidagi ei taha. Eks ole näha, mis see kaal homme näitab.
Huvitav kohe, kas Lynuza üllatab meid kõiki hommetongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 04. May 2013, kl 08.56

No näed Lynuza šokk saigi teoks smiling smiley

Minul jälle saiakesed maksid kätte, kahel päeval sõin saiakesi, ükskord hommikul ja teine õhtul sad smiley ja komme ikka ka.
Ei aita siin jooksmine ka kui patustad, muidu ilma jooksmiseta usun oleks kaalutõus veel suurem.

Mul siis 2 sammu edasi üks tagasi smiling smiley oeh väsinud olen enda laiskusest, kadestan inimesi kes kirjutavad kuidas võtavad 2 kuuga 10kg alla.... tugevad inimesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. May 2013, kl 10.08

Tegelikult olen mina ka patune smiling smiley Viimased päevad enne kaalumist sõin krõpsu ja eriti rammusat jäätist ( 2 tk). Niimoodi aegajalt näksisin ja normaalselt peaaegu ei toitunudki, sellest ka kaalulangus ega ma ei tee seda meelega, vist. Tuleb need ebatervislikud näksid õunte/apelsinide/banaanide jms asendada, mida ma ka püüan teha.
Peale pikki otsinguid leidsin kikkerherned üles, tundub, et siin linnas ainult ühest poest neid saabki. Ja ma sööks neid nüüd hommikuks, lõunaks, õhtuks ja vahepalaks- nii head on grinning smiley Vaheldus minu ubade söömisele. Ahjaa, kikerhernestest on plaanis falafelid teha. Kartulit enam isegi ei taha, kuigi olen samuti suur kartulisalati fänn, õnneks seda saab heal juhul kord aastas süüa.

Ingeri, räägi nüüd meile, mis sinu päevamenüüsse kuulub?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 04. May 2013, kl 15.29

Ajasid kikerherne isu peale, lähen otsin ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 06. May 2013, kl 10.00

Täna on üks tore päev, nägin kaalul 63.6 sellist nr-t pole peale sünnitust näinud. Sünnitusest saab kohe paari päeva pärast 2a-t.
See 5-ga algav nr polegi enam nii kaugel smiling smiley

Ilm on ka super ja õhtul jooksma smiling smiley

Lilli ja liblikaid teile! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 06. May 2013, kl 10.40

Oi Lynuza sa oled tubli ja aina tublimaks lähed!
Ma väga vabandan, et ei jõudnud reedel oma andmeid sisestada siis, lihtsalt polnud võimalust kui alles täna. Samas mul ei ole ka midagi huvitavat teile siin rääkida, sest see nädal on olnud nullis. Loodan väga, et seekordne kaaluseisak tähendab ainult head ja vasrti hakkab kaal jälle liikuma!
Tänasest muutun jälle tublimaks ja proovin olla ilma patustamisteta. Nimelt on mul jälle käsil võtta ette väike vaheeesmärk ja soov on siis järgneva 3 nädala jooksul kaotada 1,5 kg. Vaatame, kuidas see mul õnnestub!
Jõudu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 10. May 2013, kl 10.31

Hommik!
Ja nii ongi, kaal hakkas jälle liikuma ja sel korral lausa korralik miinus.winking smiley Kuna mul eelmisel nädala olid punased külas, siis nendega mul selline asi, et sel ajal keha hoiab mul vett kinni. Kuna nüüd on nad möödas, siis paistab, et keha jälle toimib normaalselt ja seega ka langus veidi suurem kui tavaliselt. Tahaks väga loota, et see ka jääb püsima!
Toitumise koha pealt ei midagi uut. Ikka toitun samade reeglite järgi, et hommikuks süsivesikud, lõunaks korralik ports värsket salatit, köögivilju ning liha ning õhtuks on väiksem ports ja siis söön valku, et ikka täiskõhuga magama minna. Mulle ei meeldi tühja kõhuga magama jääda, sest und ka ei tule ja üldse olemine siis kehva.
Aaa uudiseks nii palju, et soetasin omale lõpuks mahlapressi ja oi kui rahul ma olen. Nüüd käin poes ja kohe vaatan, mis puuvili/köögivili sooduka peal on, siis ostan kohe seda rohkem. Mahla teen korraga rohkem valmis, nii et jagub 3 päevaks umbes ja seega kasutan seda masinat hetkel 2x nädalas. Pole üldse midagi hullu.
Vahe on ikka sees! Hommikul joon rohkem tsitruselist mahla: greip, apelsin, sidrun porgandiga näiteks (et keha hakkaks paremini tööle) ja õhtuks rohkem magusamat nagu õun ja porgand või õun ja apelsin ja siis mõned juurikad ja rohelist ka sisse. Reegel on ainult see, et mahla ikka tuleb juua ennem põhilist toidukorda. Juba mahl täidab nii võrd hästi kõhtu, et oma 20 min võiks söögiga oodata, sest muidu ei jaksa süüa. Muidugi lihtsalt hommikuse mahla peal lõunani vastu ei pea. Seega, tuleb ikka süüa hommikuti korralikult!
See on aga kindel, et ma mingi hetk proovin teha mahlapäevi. Seda ilmselt siis kui õues on palavad ilmad ja süüa enivei ei taha. Siis teengi omale mõnusaid mahlakokteile jääga ja naudin suve!
Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.