Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 11. December 2012, kl 18.05

Mulle tundub, et siin on kõik lillkapsa armastajad , mina kaasarvatud. Ainult mul kõige laisem variant, toores lillkapsas väikesteks tükkideks ja kasta erinevatesse dipikastmetesse, väga maitsev, kõik oma sõbrad-tuttavad olen koolitanud seda sööma, kui tulevad külla, siis mitte koogiga vaid lillkapsagaspinning smiley sticking its tongue out
Kas suusatama olete juba saanud? Ma olen suvel suutnud oma suusad kuhugi nii ära panna, et kuidagi ei leia üles enam, nüüd siis otsustasin, et lähen nädalavahetusel šoppama ja ostan endale uued suusadsmiling smiley
Kena nädala jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 11. December 2012, kl 20.18

Tere!smiling smiley
Sooviksin väga liituda teie seltskonnaga. Kas see oleks veel kuidagi võimalik?
Olen 2 väikse lapse ema (pisem 1.5a), pikkus 181cm ja kaal 89,7 tänase seisuga. Kaalu langetamisega hakkasin tegelema 1 kuu tagasi ja siis kaalusin 94,8 kg. Soov oleks järgneva 2 kuu jooksul saada veel ligikaudu 10 kg alla ja aprilli lõpus tahaks kaaluda 75 kg smiling smiley. Loodan, et saate mind võtta oma seltskonda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 12. December 2012, kl 10.02

Eks ikka seltsis segasem smiling smiley Rapuntsel räägi kuidas sa ühe kuuga nii palju alla said?

Mul endal pole magusaga üldse probleemi..probleem on siis, kui mees õhtul kell 9 krõpsupakiga koju tuleb nagu eile sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 12. December 2012, kl 13.17

Rapuntsel sa tubli tõesti, kas jälgid kaloreid?
Ma ei taha küll targutada, aga üle kilo nädalas väga alla ei tohiks võtta (v.a esimesed nädalad). Niipalju kui targemate jutte olen lugenud, lihtsalt siis hakkavad lihased kaduma ja pole võimalik rasva rohkem kaotada kui kilo nädalas. Muidu tuleb kaal kiiresti tagasi smiling smiley
Olen seda ka omal nahal kogenud, kui dieeti pidanud. Kiirelt läheb, kiirelt tuleb smiling smiley
Kuidas teil läinud on? käite ilusti trennis?
Minul täna jõusaal, eile käisin ujumas. Kaal mitu päeva seisab, kuna söön kaloreid palju 1500sad smiley
eile ka peale kuut, mis minu puhul halb.
Proovin täna kaalu liikuma saada, sest reede juba kaalumine smiling smiley Hetkel kaal 67.2

Kuidas Lynuza sul läheb kas see nädal ka -900g oodata?

Rapuntsel kui ise ei oska ennast tabelisse lisada, siis äkki Katsu23 jälle aitab, ta meil tubli tabeli tegija smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 12. December 2012, kl 13.32

Käin trennis, täna käisin sellises huvitavas trennis, mis tutvustas 5 tiiberlast "kava". Raamat kah kapipeal olemas, hakkan proovima. Lisaks võtsin tänasest kasutusele kuivharjamise, mis peaks väga kasulik olema.
Aga kaaluga hästi pole. Väga võimalik, et kuna teen ka lihastrenni üle pika aja, siis lihtsalt lihas kasvab smiling smiley Ja ma ka tähele pannud, et hilisõhtune mittesöömine aitab hästi kaasa..aga tahtejõudu vaja selleks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 12. December 2012, kl 13.53

Tere
Väga tore, et saan teiega siin koos olla. Minu hea kaalulangus on seotud sellega, et jälgin toitude glükeemilist indeksit (GI dieet). Hetkel söön kõike, mis on rohelises tabelis ja kaloreid ei loe. Kaaluabi abi kasutan selleks, et jälgida proportsioone, et kõike oleks piisavalt, nii valke, süsivesikuid kui ka rasvu. Loobuma olen muidugi pidanud paljust, kuid tegelikult pole see üldse raske. Keelatud toidud on kartul, riis, pasta, kõik tavalisest jahust jahutooted, samuti keedetud porgand (sellisel kujul ta takistab kaalu langust), suhkur ükskõik, mis kuljul (selle asendasin agavi siirupiga ja Stevia tilgad. Shokolaadist on lubatud ainult tume, milel kakao sisaldus üle 75%. Hetkel on kaalu langemises väike seisak, kuna pendeldan 89 ja 90 vahel, kuid loodan, et nii pea kui keha saab aru, et ma ei taha enam 90 olla, siis hakab kaal jälle langema. Kui huvi on, siis kogu info saab selle toitumise kohta kätte diit: [www.montignac.com]
Seal saad toiduained otsida, võid ka tabelite järgi neid sirvida. Mõte siis selles, et kõik, mis asub rohelises tabelis on kaalu alandav, kõik mis oranzis tabelis on kaalu hoidev ja kõik mis punases on kaalu tõstev. Kaalu langetamise ajal on lubatud ka süüa oranzi tabeli toite, kuid sel juhul ilma rasvata. Samuti on soovitatav piimatooted oma menüüst vähendada ja tarbida 2-3 nädalas. Vot sedasi.
Kuna eile sain koju hilja ja kõht oli tühi(toidukordi vahele jätta ei tohi), siis sai ka enne magama minekut natukene süüa ja tänane kaal siis 90,2kg.
Ma uurin teie tabelit ja vaatan, äkki ikka saan ise ka hakkama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 13. December 2012, kl 14.22

Niih mina kirjutasin juba oma uue kaalu ära, kuna reede ja laupäev kaaluda ei saa. Vahepeal nägin juba 62kg, aga nüüd ikkagi 62,8. Nv tuleb üks sünnipäev ehk siis sööki ja jooki...aga võtan rahulikult smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 13. December 2012, kl 14.45

Kas sellega on mingi reegel teil, et millal tuleb kaalu edastada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 13. December 2012, kl 15.27

Reedeti on tavaliselt siin Kaaluabis kombeks vist smiling smiley Või noh siis üldiselt nv jooksul. Aga me muidu leppisime reede jah.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 13. December 2012, kl 15.45

Väga hea, siis tean kah. Tänud vastamast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 13. December 2012, kl 17.57

Kahjuks seekord mul enam sellist kaalukadu oodata pole. Homme alustan Jillian Michaelsi 30days Shred`i 2 leveliga, jeee. Ma olen nii tubli, et pole ühtegi päeva vahele jätnud. Kaloreid pole viimastel päevadel lugenud, söön samamoodi edasi. Ega see nutridata programm mulle enam midagi muud huvitavat ei ütle, ise ka tean, et kui šokolaadi söön siis on lood halvad grinning smiley
Vaatasin ükspäev The Biggest loser`it- motivatsioon missugune! grinning smiley

Tere tulemast Rapuntsel, kas sa trenni ka teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 14. December 2012, kl 10.27

Aitäh Lynza!
Trenni ei tee hetkel, aga vahelduva eduga olen teinud küll. Hetkel lihtsalt pole aega ja selle tõttu oleme teinud perega lihtsalt õhtuseid jalutuskäike. Muidu on küll plaan minna, kui elu jälle rahulikuma tempoga, sest mulle väga meeldib trennijärgne saun ja mullivann smiling smiley.
Paistab, et minu kaal on jälle liikuma hakanud ja täna näitas ta mulle väga ilusat numbrit 88,9kg. paistab, et see on nüüd kindel, et olen 8 omale ette saanud ja 9 läinud...brr.
Ma nüüd lähen vaatan seda tabeli asja ja need lahtrid kuhu ma tean, mis numbri ma pean lisama, siis seda ma ka teen, aga vot kuhu ei oska midagi lisada, siis selles vajan ilmselt teie abi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 14. December 2012, kl 12.01

Olen täitsa rahul. Aga eks on ka kust alla minna. Tegelikult ma juba nats mures, et liiga kiirelt kukub 19 päevaga juba 4 kg. Samas mõtlen, et see alguse värk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Katspats
Kuupäev: 14. December 2012, kl 12.07

See nädal on olnud üsna pöörane ja olin arvasin, et kaalunumber ei kahane. Aga lausa 200g siiski, seegi super. Koolis eksamid ja pöörane tempo, tuleksid juba jõulud ja saaks veidi puhata. Aga siiski olen väga rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 14. December 2012, kl 13.13

väga tublid olete smiling smiley minul ainult -600g pean vist hoolikamalt neid kaloreid jälgima ja mitte üle 1200 sööma. muidu sellises tempos küll suveks 55kg ei saa smiling smiley
Tsolo mis sa küll sööd, et nii hästi kaal langeb? või ei söögi eriti? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 14. December 2012, kl 13.46

Söön küll. 1474 kcl on lubatud ja proovin seda jälgida. Olen loobunud täiesti magusast ainult on jäänud suhkur kohvi sees. Trenni küll ei tee kuid olen hakanud rohkem jalutama, lund rookima ja üldse nats rohkem liikuma. Kuna liha mees ei söö siis sööme väga palju juurikaid. Kui mees teeb, siis rohke õli või võiga nüüd olen püüdnud rohkem ise teha. Kui enne oli tavaline, et pere sõi õhtust kell 22.00 (siis olid kõik kodus) nüüd mina olen teinud erandi ja suurema söögi söön ca:20.00. Need muutused on ja muidugi veelkord on minna kaalul ka ju. Mida paksem seda kiiremini algul kaal kukub ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 14. December 2012, kl 14.19

Tabel on nii ilus, kõigil ju miinus smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 14. December 2012, kl 17.56

Minul ka väike miinus, olen sellega rahulsmiling smiley
Annn, -600g on ju nii ilus kaalukaotus, selle numbri eest pead küll ennast kiitmathumbs up. Tean omast käest, kui ülemäära hullult pingutad, siis jääb kaal hoopiski seisma. Küll sa saad oma unistuste kaalu, aga usu vanasõna: tasa sõuad, kaugele jõuadgrinning smiley
Kõik on väga tublid olnud, jätkame samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 15. December 2012, kl 11.05

Marmel aitäh, eks mul ikka hea meel, et niigipalju miinust, aga kui teised nii tublid, siis tahaks ka olla. sellepärast ongi see foorum ja üheskoos allavõtmine hea, et ei loobu nii kiiresti, vaja ju reedel kaal kirja saada smiling smiley mind küll vähemalt motiveerib see smiling smiley
Kuidas teil magusaisuga on?
minul tuli eile õhtul peale...jubeeee...võtsin kommi kätte ja panin ära...nii mitu korda...kuni lõpuks ikka ära sõin smiling smiley aga õnneks ainult ühe.
Täna hommikul arvutasin kcal-d lisasin kohukese ja siis võtsin ikka ära, sest selle asemel saan süüa juba nt. 2 hurmaad smiling smiley
mis te teete oma magusaisuga, kas lubate endale natuke?
minul tuleb vist üks tume sokolaad raskeks ajaks kappi ostasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Liinukas
Kuupäev: 15. December 2012, kl 14.09

Tere!

Te kõik nii tublid, palju miinuseid smiling smiley Aga minul millegipärast + 300g..ei teagi mis see nädal juhtus...eile ausaltöeldes läks mul meelest siia kirjutada, aga kaal oli 73,6kg. Pean ikka oma toitumise tõsiselt üle vaatama ! Järgmisel nädalal üritan tublim olla ja loodan ka ikka miinust..smiling smiley

Aga seniks olge tublid ja nautiege talve !smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. December 2012, kl 18.49

Trenni level 2 on päris raske aga peale seda on väga hea enesetunne, soovitan teistelegi.
Ning oma magusaisu taltsutan juba päris hästi, luban korra nädalas teha patustamise päeva. Seega mul on aega mõelda, mida ma tahaksin. Varem ma sõin küpsised iga päev, sest neid oli lihtne nahka pista ja olid head, kuid nüüd ma planeerin, mida ma võiksin nädalavahetusel teha. Eile tegin tiramisut. Nii hea oli, mul pole isegi süümepiinu, et see nii kaloririkas oli.
Loodan, et kõigil läheb hästi ja teete jõuludeks ettevalmistusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 17. December 2012, kl 09.10

Minu nädalavahetus läks küll aia taha..oli ikka vaja peol käia. Aga noh kohe trenni ja reedeks olgu ilus miinus olla vahelduseks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 18. December 2012, kl 17.56

Mõtlesin, et uurin kuidas siis pühade eelne aeg teil kulgeb?
Minul on küll raske aeg praegu, sest pühapäeval oli esimene jõulupidu,kus sai palju head süüa ja hästi palju tantsidasmiling smiley, homme on järgmine ja reedel veel järgmine....
Ja lõpuks siis tulevad päris jõulud ka...mul on tunne, et ei saa vist eriti edukat kaalulangust oodata, loodan ainult et juurde ei tule.
Loodan, et teil tulevad ikka ilusad miinused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 18. December 2012, kl 19.24

Minul õnneks pidusid pole, väikese lapsega kodus. Kahju on, et nii külm, ei saa jalutamas käija ja kohe tunnen, et raskemini läheb kaal alla.
Pühapäev oli mul siis üks murdumise päev, sõin palju magusat ja otsustasingi, et teen ka ühe päeva nt. pühapäeva magusapäevaks, sest muidu ei jaksa, keha nõuab magusat. Kuna söön valgurikkalt, siis usun, sellest ka süsivesikute nälg smiling smiley
Loodan, et tuleb ikka miinus reedeks.
Olge tublid ja pidage see raske aeg vastu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 18. December 2012, kl 20.11

Mul on ikka palju üritusi ees tulemas ja ka loodan, et juurde ei tuleks. Kaalulangusega väga ei arvesta. Järjekordne kuu, kus olukord on selline, et nii kui algavad päevad, siis on meeletu joogijanu, aga vesi ei taha kehast välja tulla ja nii ma täna ärkasin kilo raskemana. Ma pühapäevase seisuga olin juba 88,3 ja sellest järgneval päeval olin juba 89,2 kg. Ühe päevaga selline vahe. Tuleb need päevad üle elada ja siis saab jälle kaalulangetamisega normaalselt tegeleda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 18. December 2012, kl 20.17

Oleks täna peaaegu trenni vahele jätnud aga võtsin end kokku ja tegin ära, alustada on raske, kuid kui on tehtud siis tuju hea smiling smiley
Pühadeks pean vaid kingitusi muretsema, läheme külla, kus kindlasti ka hästi süüa saab aga külas olen õnneks tagasihoidlik ja lisa juurde ei küsi grinning smiley
Veel üks muudatus, mis oma toitumises tegin on see, et söön iga 2 tunni tagant (n-ö vähe aga tihti). Marmel, sul on vedanud, et nii palju jõulupidusid on ja küllap ka inimesi kellega neid pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 19. December 2012, kl 20.23

Käisin just koolis laste jõulupeol, oi kui positiivse elamuse sellest saab,hot smiley nii hea oli vaadata, kuidas lapsed esinesid ja igasugu lahedaid etteasteid olid välja mõelnud.
Kui teil on ka võimalus minna kuhugi laste jõulupeole, siis minge ilmtingimata, see on nii lahe!
Ilusat jõuluaega ja olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 20. December 2012, kl 14.12

Lastega üritused on tõesti vahvad, aga seal juures tuleb mitte ära unustada asjaolu, et nautima hakab inimene neid siis, kui on ise lapsevanemaks saanud. Enne seda ikka nii suurt naudingut sellest ei saa smiling smiley.
Homme on tähtis kaalumine. Õnneks on mu keha sellest veekogumise tsüklist välja tulnud ja nüüd edukalt tegeleb vee väljutamisega. Ootan põnevusega homset kaalunumbritspinning smiley sticking its tongue out. See on aga kindel, et kilosest kaalulangusest võin ma ainult unistadaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 20. December 2012, kl 17.41

Niih panin oma kaalu siis täna juba tabelisse ära. Natuke rohkem võiks küll juba kaalukadu olla, kuna olen ikka väga korralik sad smiley Aga nohhh, mis siis ikka.
Täiendasin veel tabelit valemitega, niiet pange 21dets peale oma kaal ära, siis peaks ta ilus välja nägema lõpuks. Andke teada, kui ei toimi. Ja edu homseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 20. December 2012, kl 18.51

katsu23 väga tubli, pole midagi vähe smiling smiley minul jama nädal, pole üldse tubli olnud ja täna õhtul tuleb veel istumine, mis muidugi head ei tähenda sad smiley homme usun olen plussis omadega.
Õnneks sajab lund ja homme saab siis kaloreid kulutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.