Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 05. January 2013, kl 09.09

Mina sõin ka 3x päevas, aga vahepalad läksid meelest ära smiling smiley ja siis tuli natuke nälg.
Nüüd proovin 4xpäevas: tõusen 9.00 siis söön ning edasi iga 3tunni tagant, hea meelde jätta kell 9, 12, 15, 18.00
kuna olen pisikese lapsega kodus siis saan seda endale lubada, tööl, ei saaks küll nii tihti süüa smiling smiley

vahe-eesmärkidest... tahaks 19.jaan kaaluda 64, siis üks pidu tulemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 05. January 2013, kl 10.22

Ilusat uut aastat kõigile!
Müle siiski väike miinus olemas - 200g.
Äärkan nädala sees 8 ja puhkepäev 10-11 ajal. Söön 3 päevas ja lisaks vahepala kui nälg tuleb. Süsivesikuid ainult hommikul ja õhtul kerged toidud.
Eesmärgid mulle meeldivad ja võtan end sellest osa ning tahaksin sõbrapäevaks kaaluda 83 kgspinning smiley sticking its tongue out! Nüüd lähen sisestab oma andmed tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 05. January 2013, kl 14.18

Oeh mul pühad ja haigused mõjusid nii halvasti..kogu trenni ja söögirutiin läks paigast. Nüüd ei saa käima jälle seda trennitamist ja söökide märkimist. Söön nagu juhtub, mõni päev 1000 kalorit ja mõni päev selline tunne, et 2000kalorit confused smiley
Aga vaheeesmärk on hea mõte..eriti hea oleks jah sõbrapäevaks mehe jaoks kena välja näha grinning smiley Ma tahan veebruariks näha 5-te oma kaalu peal smiling smiley Mis tuletab meelde, et ma nüüd lähen endale kaalu ostma! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 06. January 2013, kl 10.49

Tähelepanu! Pole enam põhjust kaalu langetada!
Linksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 06. January 2013, kl 19.28

Õhtuleht ikka oskab smiling smiley aga ma võtan praegu kaalus alla ja kui surema hakkan nii 80-90a siis võtan jälle juurde, siis ajan kortsud ka sirgeks(paksematel vähem kortse) ja tundun noorem winking smiley

Mina tellisin endale 2 väga ilusat ja väga liibuvat kleiti suveks, niiet ei jää muud üle kui alla võtta, muidu pean oma ilusad kleidid ära müüma smiling smiley

Tahaks ka juba 5-ga algavat nr-t näha, ma vist jookseks 2 tundi rõõmust metsas ja kisaks viis viis smiling smiley
viimati kaalusin alla 60kg 4-5a tagasi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 07. January 2013, kl 11.29

Jah...aga mis elu see selline on grinning smiley

Ma loodan, et meie kaks liiget, kes pole kaalu kirja pannud on ikka olemas ja pole motivatsiooni kaotanud!

Ise kaalusin ka 59,5 viimati 10ndas klassis..mis oli kena 6a tagasi. Aga samas kõige suurem kaalu number 71, mis oli 2a tagasi grinning smiley See oli päris õudne...Aga hommikul juba nägin 61-te smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 07. January 2013, kl 13.18

Tere. Sattusin haigla. Hetkel ei saa kaaluda. Kuid ärge mind päris maha kantke
Kirjutan telef. Ja jube tüütu on. Ah jaa ei midagi hullu pole. Edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 07. January 2013, kl 15.37

Tsolo saa siis ruttu terveks!
Haigla toiduga võtad kindlasti kaalus alla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 08. January 2013, kl 10.32

Annn kahjuks ainult laman ja tuuakse koike head ja paremat lausa kilodega... seega kahtlustan,et nii hasti ei lahe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. January 2013, kl 15.07

Mina küll ei mäleta millal viimati nägin viite oma kaalunumbri ees, hakkasin dieeditama 15 aastaselt, mis oli väga suur viga, sest enda arvates keerasin tol ajal oma metabolismi tuksi. Tipp kaaluks oli (vist juba 3 aastat tagasi) 78kg.
Ma olen tükk aega mõelnud, et ma ei ole ometi ülekaaluline, minu tervis on korras. Peaksin kõigepealt leppima endaga, õppima end armastama sellisena nagu olen ja siis kaalu langetama. Kuid ikka jõuan sinnamaani, et ma ei suudaks leppida, tahan kaaluda kasvõi 59kg- äkki siis olen enesekindlam, rõõmsam jne. Eks ma näe. smiling smiley


Tsolo kiiret paranemist! Ole tugev, ütle magusale EI grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 08. January 2013, kl 17.04

Jah, ega selle kaaluga pole kunagi rahul. Kui ma veel 25a olin siis kaalusin 53kg ja tundusin endale ikka paks ja tahtsin 50kg olla. Siis hakkasid kilod tasakesi tulema ja nüüd peale teist last no ei lähe kilod alla sad smiley
Nüüd usun juttu, et peale 30a on raskem kaalu langetada, ainevahetus aeglasem jne.
Tippkaaluks oli mul eelmise aasta lõpus novembris 71kg siis tuli hirm peale, kõht oli nagu rasedal ja kartsingi, et hakatakse arvama, et ma jälle rase smiling smiley
Siis hakkasingi foorumeid lugema ja kalorite kohta uurima.
Usun, et nüüd saan oma kilodest lahti, muidugi teie abiga ja oma suure vaevaga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 08. January 2013, kl 18.34

See jutt on jumala õige, et mida vanemaks saad, seda raskem on kaalu langetada...Kui ma peale tütre sündi (15 aastat tagasi) otsustasin kaalust alla võtta, siis polnud mingi probleem 4 kuuga 25 kg maha saada, aga nüüd on aastatega need lisakilod jalle tagasi hiilinud ja kuidagi enam need miinused tulla ei taha, kus juures esimesed kümme kilo làksid nagu kergemalt, aga nüüd siis olen selles punktis, kus ei saa kuidagi edasi...Ma arvan, et siiski jonnin selle kaaluga ja kôige kiuste tulen sellest surnud punktist välja ja saan oma soovitud numbri kätte.
Sellega toimetulekuks me siin ju koos rassime ja küll on vahva, smiling smileyet saad teistega oma mõtteid ja soove jagada, üksi vist lööks küll käega.
Ja see jutt Annn, et kui oled varem tegelikult peenike olnud ja tundud endale ikka paks, on ka täpselt minu moodi, sest isegi tookord kui ma oma pikkuse 175cm juures kaalusin 58 kg, arvasin, et olen ikka paksspinning smiley sticking its tongue out Jama ju..

Nüüd siis selle aasta esimesse trenni.

Loodan, et reedel on kõigil ilusad miinusedsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 09. January 2013, kl 09.25

MA ei kujuta ette, et ma 53kg juures ütleks, et ma paks grinning smiley Aga noo kes teab tõesti, me naised pole kunagi ju endaga rahul grinning smiley
Mul siin väga kahtlane asi toimumas, mitu hommikut juba pool kilo kergem, kui eelmine hommik...ei tea, kas kaal läheb katki vaikselt või mõjub see õhtune mittesöömine tõesti nii hästi yawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 09. January 2013, kl 10.08

Katsu 23, muidugi mõjub õhtune mittesöömine hästi, mäletan, et kui ma ka nii noor olin siis oligi nii, et õhtusööki ei söönud ja olingi juba 1kg kergem. nii lihtne oli.... kui üks päev läks käest ära siis järgmise päeva õhtul ei söönud ja asi korras.

Ja tõesti tundusin 53kg juures endale paks, sest polnud siis kaal kunagi üle 55kg läinudki.
kõige kurvem, et ma tunnen ennast ikka samasugusena ja vaatan riideidki s-suurusele ja siis ei olegi tuju osta kui proovides avastan, et väike smiling smiley no mõned püksid ja pluusid on mul ikka suuremad ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 10. January 2013, kl 08.58

Nojah eile õhtul sõin ja kohe pool kilo hommikuks tagasi confused smiley Egas midagi tuleb täna õhtul end vaos hoida, homseks lubab siis ilusat miinust smiling smiley
Pisaratega võideldes elimineerisin kohukesed ka oma menüüst..magusat tavaliselt kodus pole ka, nüüd vist tuleb proovida ilma suhkruta olla smiling smiley Raske kui täna õhtuks peab olema 15lk teaduslikku inglise keelset teksti valmis grinning smiley
Aga olge täna vaprad ja homseks kõigile ilusat miinust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 10. January 2013, kl 09.03

Ah mu eelmine vaheesmärk oli küll mööda. Mul kohe nr5 ukse taga, niiet pean saama 21seks nr5 ette, mitte alles sõbrapäevaks smiling smiley 21sel nimelt tuleb Tallinna 40 välistudengit, kes on minu vastutada ning seal hulgas ka palju kenasid noormehi smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 10. January 2013, kl 12.24

Mis kell siis katsu23 sul viimane söögikord oli, kui õhtusöögi jätsid ära?
Kohukestega tuli mul meelde üks tuttav, kelle hommikusööki kuulubki vahel vaid üks kohuke. sad smiley Tahab ka vist peenike olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 10. January 2013, kl 12.58

Heh, minu hommikusöök oli ka eelnevalt vaid kohv ja kohuke...aga seda selle tõttu, et käin hommikuti trennis ja ei ole soovi täis kõhuga minna smiling smiley
Magama lähen kuskil 12 aeg, viimane söök umbes kell 7(keefir või kanasalat vms). Et sellisel juhul olen alati hommikuti korralikku miinust näinud. Aga lõuna on metsik alati grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2013, kl 15.44

Katsu23, kas sa enne magama minekut nälga ei tunne. Ma söön õhtul kell kuus viimast korda ja magama lähen 11 harva 12. Ma tean, et liiga pikk vahe tuleb sisse, aga olen juba oma kalorid täis söönud. Mõnikord joon keefiri, nii 8 ajal õhtul, teed joon ka muidugismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 10. January 2013, kl 16.16

Kui kõht tühi, siis söön õhtuti ka grinning smiley Ei näljuta, lihtsalt viimsel ajal lõunal nii palju söönud, et õhuni välja kõht täis. Nt täna sõin mitu tundi tagasi tatraputru kanahakklihaga ja usun, et 7ni kõht täis. siis ilmselt söön porgandit ka jama vms smiling smiley Ja siis ootame ilusat hommikut..

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Katspats
Kuupäev: 10. January 2013, kl 22.11

No nii, mina olen küll väga elevil ja tahan juba homme hommikul kaalu peale astuda. Olen väga tänulik,et see nädal oli mul palju aega mida sain ise planeerida. Ja olen iga päev mitu tundi trenni teinud, enesetunne on suurepärane ja tõesti ühe nädalaga tunnen, et olen silmnähtavalt kahanenud, tundub utoopia aga enesetunne on küll super. Oleks iga nädal selline, et saab teha trenni nii palju kui süda ihkab, see on väga sõltuvust tekitav. Ja ei ole miskit paremat, kui peale karmi trenni külma dušši alla minna, lihtsalt super. Ja toitumise pärast ei pea üldse muretsema, kuna koos trenniga see lihtsalt tuleb nii loomulikult, polegi isu ebatervisliku vastu ning kõht ei ole samuti tühi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 11. January 2013, kl 15.17

Ja olengi jälle tagasi, küll eriti pisikese miinusega aga siiski.Kuna tehti opp siis ka järgmine nädal ma sisuliselt laman aga vähemalt ma üritan selliseid asju mitte tarbida mis läheb otse tagumikku. Saaks jälle tagasi inimeseks siis oleks kohe kergem. liigutaks ennast ja saaks ka magusat endale lubada. Võtab kohe ohkama.. Aga teie oletete küll tublid, sellised vägevad miinused kohe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 11. January 2013, kl 15.42

Tore, et tagasi oled Tsolo! smiling smiley loodan, et saad ruttu voodist välja. Mul ka enne jõule lõigati paar sünnimärki ära ja trenni ei lubatud veel teha, sest olid selja peal ja haav võib lahti minna. See ootamine tüütu.
Lynuza vaatan meil 2 reedet kaal sama, mulle teeb juba nalja smiling smiley ootan huviga uut kaalumist smiling smiley
Tore sinuga duellitada ja võrreldasmiling smiley
Ootasin küll 1kg langust, aga no ei lähe see nii lihtsalt.
Teised on ka väga tublid!
Ootan juba suve smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 11. January 2013, kl 16.24

Mul jäi suu ammuli, kui sinu samasugust kaalu nägin, annn. Ma olen nüüd natuke aega mehetu ka ja saan tagasihoidlikumalt toituda, nüüd kindlasti peab järgmiseks reedeks 65.. kaaluma.
Aga mina pole peale jõule trenni teinudki, seega Jillian Michaels jäi pooleli. Ma olin veel niiiii kindel, et teen asja lõpuni sad smiley Tuleb end uuesti kokku võtta!! Katspats on hea motivaator, väga tubli oled!

Liinukas on ka tabelit täitnud aga kuidas läheb sul muidu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 11. January 2013, kl 16.55

Minul ka kaal ikka pisut langenud, ega need viimased kilod nii ruttu ei lähe. Aasta tagasi kaalusin 76 kg.
Meil siin selline programmi sisene trenn, mis on muide tasuta. Et ei saanud seda kasutamata jätta. Enne jõule tuli küll pikk vahe aga nüüd siis jälle uue hooga kevadeni välja.Tore on see, et 1 trenn on rohkem süvalihastele , teine rohkem aeroobne.Ei teki üksluisuse tunnet.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 12. January 2013, kl 00.19

Minul ainult -100gsad smiley, ma olen terve nädal hästi korralik olnud, ei saa aru kuhu tulemused jäävad...

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 12. January 2013, kl 10.27

Marmel küll tulemused ka tulevad, aga nad tulemata jää. Vahest on jah , et püüad ja püüad , aga tulemusi ei näe. Teine kord jälle imestad, et kust see langus nüüd nii äkki tuli.Ära heida meelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Liinukas
Kuupäev: 13. January 2013, kl 12.30

Päris kiired ajad on ja pole mahti arvutis istuda olnud. Aga mul läheb enam vähem, kaalu kõikumist on, aga ei hullu siiapoole ega sinnapoole. Hakkasin tegema Jillian Michaels 30 Day Shred´i ..Pean tunnistama, et mulle päris meeldib..Loodan, et suudan ikka kuuaega vastu pidada smiling smiley

Aga teie olete kõik väga tublid olnud, jätkake samas vaimus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 14. January 2013, kl 13.45

Sain ise alles arvuti taha üle mitme päeva, olin Riias terve nädalavahetuse. See oli kõike muud kui tervislik. Aga langus on sellele vaatamata smiling smiley Nüüd tuleb jälle tervislikuks hakata ja trenni kobida. Kambapeale -4,4kg, rekord smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 14. January 2013, kl 19.37

Küll te olete ikka tublid, nii ilusad miinusedhot smiley

Ma tahtsin teada, et kuidas te seal alguses oma andmeid sisestasite, kas märkisite sinna trennid või panete trennid kirja nendele päevadele, kui reaalselt trennis käite. Mina sinna trennis käimisi ei kirjutanud ja tegelikkuses ka trennikaloreid ei söö, äkki ma peaks oma andmeid muutma ja lisama sinna 2-3 korda nädalas trenni. Ma tavaliselt söön umbes 85 protsenti päeva normist ja trenni päevadel enamvähem 100. Mingi põhjus ju peab olema, et kaal ei taha kuidagi langeda.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.