Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 14. January 2013, kl 20.50

Ega kaal sul otseselt ei seisa, ikka langeb. Võib-olla sööd liiga vähe ja keha on säästureziimil, Või sa sööd ja kulutad täpselt nii palju kaloreid, et kaal püsib paigal.
Vahel võib fitness.ee lehelt ka, midagi kasulikku leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 15. January 2013, kl 21.50

Aitäh Lynuza, ma kohe lähen uurin seda lehte... Ega ma ise ka aru ei saa, kas ma söön vähe või palju, aga otsustasin katsetada nüüd nii, et panin algandmetesse 2-3 korda nädalas kerget trenni, sest seda ma ju tegelikult teen ja paari nädalaga ikka selgub, kuidas see mõjub. Tegelikult olen ma selle number 80 peal juba mitu kuud, vaja oleks sellest surnud punktist läbi murda ja ikka 7 ette saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 18. January 2013, kl 10.10

Heipa!
Minul õnneks hakas kaal jälle liikuma. Olen peaaegu jälle õige rütmi kätte saanud ja pühadetoit on selja taga ja kohe mõnusam ollaspinning smiley sticking its tongue out!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 18. January 2013, kl 10.53

Tere,
oi kui tige ma enda peale olen, terve nädal olin tubli ja mitu päeva näitas kaal ilusti 65kg ja üks päev isegi 64.8
Eile tegime suure pannitäie pizzat ja sõin seda siis lõunaks ja õhtuks...mitte just palju, aga kohe rikkus kaalu ära.
Mis siin ikka uuesti pusima, selle kaaluga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.44

Katsu23 kas oskad meil nädala kaalukadu korda teha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.52

Mina olen ka tige, alles üleeile oli kaal 65,6 ja nüüd kuskilt x-kohast tuli kaal juurde. Urrr! Annn- olen kade! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 18. January 2013, kl 16.52

Sel nädalal tore kaalu langus 800g.Olen endaga igati rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 18. January 2013, kl 17.09

Wow, tubli ingeri! Issand, kui piinlik. Ma olen ainuke, kes on juurde võtnud. Homme peaks olema premeerimise päev... aga pole mille eest end premeerida sad smiley

Mis kuulub teie vahepaladesse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 18. January 2013, kl 17.47

Väga tublid on kõik olnud, lausa superhot smiley
Isegi mina sain 7 ette,smiling smiley kui ta nüüd ikka pidama ka jääks, sest kohe lähen sünnipäevale...

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 18. January 2013, kl 19.34

Praegu on kerge juurde tulema kuu kasvab, Kahaneva kuu ajal langeb kaal paremini. Minul sel nädalal erand, sest olen ka palju 3 miili kõndi teinud, et oma päevased sammud täis saada.
Vahepalaks mul kell 10.00 2 õnne sepiku viilu juustuga ja roheline tee. Meil siis kohvipaus. Rohkem vahepalu ei ole. Vahest mõni puuvili kella 3 ajal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 19. January 2013, kl 18.41

Lynuza pole midagi kade olla, olen täiesti käest lasknud ennast. Eile oli sõbrannal sünnipäev ja see loomulikult kaalu ei vähendanud. Täna hommikul olin juba 66.1 Nüüd tuleb siis ennast uuesti käsile võtta ja toite üles kirjutama hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 20. January 2013, kl 13.18

Minul on vahepalaks tavaliselt kella 11 ajal tass 10% koorega kohvi ja kuskil 16 paiku võtan puuvilja või väikese jogurti. Nädalavahetustel on aga nii, et vahest söön ma alles kell 11 hommikusööki ja siis jääb see vahepala äraspinning smiley sticking its tongue out ning siis õhtupoole teen näksimiseks porgandi kangikesed lauale valmis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 25. January 2013, kl 11.26

Tere.
Kuhu kõik on kadunud? Tundub, et kõigil on väga kiire, või olete mujale kolinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 25. January 2013, kl 13.17

Tere, mina täitsa olemas, aga siin vaikne tõesti smiling smiley loen teiste teemasid smiling smiley
Minul läks nädal väga halvasti, tuli palju kaalu juurde.
Märgin oma kaloreid toidutares ja seal uuendamine ja kaloriarvuti tuleb tagasi alles 1.märtsil. Nüüd olen nii laisk olnud, et pole viitsinud endale uut kohta otsida kus kaloreid arvutada. Mõned üritused jäid ka sellesse nädalasse ja nii see läks....
Need muidugi vabandused mida otsin smiling smiley tuleb edasi pusida...no nii raske on see tee...

Küsiks, et kes enne on kaalu langetanud kaloreid lugedes, kas siis ongi nii, et kui ei kirjuta enam oma söödud toitu üles, siis kaal hakkabki tagasi tulema?
Mulle vähemalt tundub nii, et nüüd peangi eluaeg oma toidud kirja panema, muidu söön lihtsalt üle sad smiley

ja leidke ikka see paar minutit kirjutamiseks, et kuidas teil läheb smiling smiley

aa ja kuhu teie oma kaloreid märgite kas kaaluabisse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 25. January 2013, kl 14.52

Tere
Kuna minu kaalulangus ei põhine kalorite lugemisel vaid selles, mis millega sobib ja mida ei tohi omavahel koos süüa, siis kui mul märkimata jääb, kaalu juurde ei tule. Samas ikka meeldib üles kirjutada ja pean tunnistama, et on väga harva kui kaal üle 1500 läheb. Need on siis tavaliselt ikka peopäevad, aga no siis võibki ja peabki, peaasi, et neid päevi liiga palju ei olesmiling smiley.
Mul siis tänase seisuga 11 nädalat täis oma, kui hakkasin teistmoodi toituma ja selle ajaga siis läinud 9 kg. Ma ise sellega väga rahul, sest raseduseelsest kaalust on veel puudu 3 kg. Ideaalse eesmärgini siis veel 10 kg minnaspinning smiley sticking its tongue out!
Kaal vaikselt langeb ja täna hommikul siis 85,9kg. Ma nüüd ei saagi aru, kas tabelit pole veel uuendatud ja lisatulpa lisatud, või ma näen kuidagi valesti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 25. January 2013, kl 15.11

Rapuntsel sa tõesti tubli 9kg smiling smiley mul on ainult 3-4kg läinud sad smiley täitsa häbi.
tabelil pole veel jah uut tulpa ja ma ei oska ega julge pusida ka, äkki keeran midagi nässu, ootame siis katsu23 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 25. January 2013, kl 18.20

Tere! Ma püüdsin tabelis midagi ära teha, et saate siis sisestada oma kaalunumbrikesismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 25. January 2013, kl 19.23

Tööl väga kiire nädal. Aga ainult 300g selle rabelemise peale, no hea seegismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 25. January 2013, kl 22.43

Tere!
Minul see nädal nulli ring, mis teha...
Mina olen varem ka mingeid punkte või kaloreid lugenud ja kuulungi kahjuks nende hulka, kes ilma kirjutamata oma kaalu hoida ei suuda, mingi aastake või paar pean vastu ja siis hakkab jälle tasapisi juurde tulema, ja ega ma siis kohe ei reageeri , ikka alles siis kui juba liiga palju juures eye popping smiley. Olen aru saanud, et mina olen selline, kes peab ilmselt elu lõpuni kaaluga maadlema ja nagu näha on käsil järjekordne võitlus kaaluga, õnneks koos teiegaspinning smiley sticking its tongue out vähemalt ma ei pusi üksi.
Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 25. January 2013, kl 22.45

Oi, läks meelest, tahtsin öelda, et mina märgin oma kaloreid ikka siin kaaluabis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 27. January 2013, kl 11.17

Appi miljon vabandust! Tegelesin ühe projektiga see nädal, hullumeelne nädal. Hea, et paar tundi magadagi sain. Kaalule mõjus ka, muutusi pole. Aga nüüd olen tagasi ja trenni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 29. January 2013, kl 18.04

Hei, millega tegelete? Kuidagi nii vaikne on meil siin...
Missugune on teil tavaline õhtusöök? Mitte kuidagi ei tule enam midagi head ja lihtsat pähe. Eriti hea oleks, kui keegi pakuks ka mõne mõnusa magustoidu välja, mis kaua aega ei võta. Ma nädalavahetustel võtan ikka midagi suuremat ette, aga nädala sees kuidagi ei jaksa enam sad smiley
Nii ootan juba kevadet ja suve ja üldse seda talve enam ei taha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 29. January 2013, kl 21.02

Mul on viimased nädal aega üks suur magusasöömine olnud. Külalised tulevad välismaalt ja toovad igasuguseid šokolaade ja kooke ning siis peab midagi paremat süüa ka tegema- ei saa ometi näkileiba närida anda. Püüan ikka piirata söömist ja plaanis on nädala lõpus jälle kodus trenni teha.
Kaloreid ei loe ja hehe eile oli õhtusöögiks jäätis pluss koogitükk pluss kama keefiriga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.58

Minu hea õhtune magustoit:
Kreeka maitsestamat jogurt, 0% rasva
Lemmikud pähklid
Ja selle kõik valan üle agaavi siirupiga.
Tulemuseks on magusaisu kontrolli all smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 30. January 2013, kl 19.51

Rapuntsel aitäh, aga ma nii rumal, et ei tea, mis see agaavi siirup on ja kustkohast ma seda saan, tahaks katsetada küllsmiling smiley
Mulle täna üks tuttav ütles, et sa näed nii hea välja, kas sul on midagi viga? Ma mitte ei saa aru, kas võtta seda kui komplimenti või kui solvangut, kuigi tegelikut ju vahet pole, ta suht võõras mu jaoks...spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 31. January 2013, kl 16.12

Äkki su tuttav tahtis välja selgitada, et äkki oled armunud, lapseootel, abiellud? Tigtipeale on selliste kommentaaride taga tegelt huvi, et äkki on midagi, mida nad ei tea, eriti kui inimene särab smiling smiley.
Infot agaavi siirupi kohta saab internetist, aga viskan siia ka lingi: [www.umami.ee]
Ühesõnaga annab seda osta tervisepoodidest. Kindlasti peaks jälgima, et ta oleks ikka 100% looduslik, sest vastasel juhul ei ole ta enam tervislik, nii igatahes väidetakse smiling smiley.
Üks teine looduslik alternatiiv on Stevia (mina olen ostnud tilkadena). Pean ütlema, et kuna ta on nii, nii magus ja see magusus on spetsiifilise maitsega, siis olen ma teda vähem kasutanud, kuid aegajalt ikka. Ka seda saab osta looduspoodidest. Väike pudel küll maksis 10 eurot, aga seda annab aasta kasutada kindlasti. Soovitan igal juhul proovida, sest tänu nendele sain ma suhkrust vabaks ja üldse magusavajadus on mitu korda vähenenud ja siis kui see tõesti tekib, siis kasutan just neid magustajaid.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 31. January 2013, kl 18.31

Aitäh! See oli väga huvitav leht, ma kindlasti ostan sealt midagi ja lisaks on ta mulle suht lähedal, saan ise järgi minna, mitmed teed tundusid huvitavad, kindlasti ostan ka seda agaavi siirupit ja steviat ja kookosõli ja...mõtted hakkasid kohe tööle, mida kõike tahaks proovidasmiling smiley
Nüüd trenni ja väga loodan homsel kaalumisel miinust näha...

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 31. January 2013, kl 20.21

Viskasin täna järelejäänud magusa ära- kommid, šokolaad, kook. Mul oli kaugelt tulnud ema külas nädal aega ja iga päev oli üks suur söömine. Tirin endale nüüd "Insanity workout`i "ja pean uuesti ohjad enda kätte võtma. Just sel hetkel, kui kõik hakkas hästi minema ja kaalusin 65, läks kõik aia taha sad smiley Piinlik... kõigepealt enda ees, kuid pole põhjust pead norgu lasta, sest elu läheb edasi ja eesmärk tuleb saavutada smiling smiley
Mulle meeldib agaavia siirupi idee, ostan kohe kui kusagil oma linna poes selle leian.
Rapuntsel oled tõesti vapustavalt tubli olnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 31. January 2013, kl 21.38

Minul ka täitsa piinlik, no ei lange see kaal sad smiley aga mis ma virisen söön ka ju valesid asju kooke ja saia.
Panin oma kaloreid kirja fitness.ee -se aga ei meeldi see süsteem, ei jõua oma toidutare kaloriarvutit ära oodata, seal olid mul oma toiduained lisatud ja nii lihtne oli kõik, hoidis mälus 24h ka mu toite smiling smiley
Loodan, et homme pisike miinuski tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 31. January 2013, kl 22.09

annn võib-olla proovid seda programmi http://tap.nutridata.ee/
Seal näeb terve kuu jagu kindlasti neid toitusid, saab lisada ka.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.