Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. February 2014, kl 19.09

Üks päike meil just siit puudu oligi, tere tulemast! winking smiley

Millega teised tegelevad? Ma ostsin suitsutatud rääbiseid täna, olid alla hinnatud ja pettusin nii et vähe polnud. Ilmselt tähtaja lähenedes oldi alla hinnatud ja siis oli karbis selline sodi, et anna olla, häbematu lihtsalt. Kaalusin huvi pärast ära, üle poole läks lihtsalt prügikasti ja kui oleks kalamarja ka ära visanud, siis praktiliselt 3/4. Täielik ajaraiskamine oli, et midagi sealt kätte saada, tahaks kohe kaevata kuskile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. February 2014, kl 19.11


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. February 2014, kl 19.50

Mina mõtlen mida veel süüa, et kalorid täis saaks...supist on kõht nii täis, et vanad õgimisajad tulevad meelde, siis kui sõin nii, et raske oli olla smiling smiley

Vaatasin just vene ilmaennustust, uskumatu, aga talve vist ei tulegi enam, vaid juba +7 smiling smiley see +7 küll alles 24.veeb. Aga ega muudel päevadelgi + kraadid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. February 2014, kl 22.04

Ohoh, see on küll uskumatu, tavaliselt märtski veel külm. No seda kiirem hakkab meil oma kilodega, tuld pekile (läksin kükke tegema) grinning smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. February 2014, kl 23.23

Suur tänu heade sõnade ja selgituste eest!

Lühidalt siis endast.. Olen 46a. ja peres on 3 last, kellest 2 on juba tudengid Tartus, pesamuna käib 1. klassis, elame Tallinnas. Olen tööl kontoris, seega kaal on olnud tähelepanu all ikka terve teadliku elu. Praegune kaal 66,5 kg ja soovkaal nagu annn ütles, et tahaks 5 ära näha.. ehk 59,9 kg pikkus 172 cm. Trenniga on päris hästi.. alati saab muidugi paremini.. Aga paaril õhtul püüan lindil joosta umb. 5 km ja pluss muud harjutused. Hommikuti püüan aega leida, et võimlen ja teen oma harjutusi (kõhulihased, kükid) või väntan. Mis siis veel.. kaal on ikka kõikunud, nüüd aastajagu on +- 66-67 olnud. Tahan nüüd ikka languse ja stabiilsuse kätte saada. Päevane kaloraaz on 1350. Olen siin kaaluabis olnud mõnda aega, nüüd viimasel ajal ei ole päevikut täitnud. Aga toidutabelit täites on söökidest ülevaade. Komistuskiviks ongi võibolla korraga liiga palju söömine ehk õige piiri tunnetamine, millal öelda stopp ja lahkuda lauast ja ka magusaisu. Toidutabeliga alustan homme ja kui küsimusi tekib, küsin ja kui on mulle küsimusi, siis küsige.
Niisiis, edu meile kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. February 2014, kl 07.47

Väikepäike, mul on küsimus sinu kalorite kohta, kuidas sa said 1350kcal-t. Küsin, sest vaatan sa teed päris palju trenni, minul on kalorid sellepärast nii madalad, et ma trenni eriti ei teegi...see mõni kõhulihas, seda ma ei arvesta...mul ei tule sellest higigi välja smiling smiley
Mina soovitaks sul alustada nt. 1500-1600kcal-ga ja nädala, kaks vaadata, kui kaal ei lange siis minna kcal-te kallale. Või kui oled juba katsetanud nii paljude kcal-tega, siis teine asi smiling smiley
Ma arvan, et alustasin ka 1500-1600kcal-st, siis kui mul köögikaalu polnud, sest nüüd kui mul see on, näen kui palju rohkem kõik asjad kaaluvad. Minu silmamõõt pettis smiling smiley
Kas sinul on köögikaal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 09. February 2014, kl 10.30

Tere hommikut!
Annn, aitäh kaasamõtlemast.. mul tuli kalkulaatori järgi 1386 ilma trennideta küll, aga mõtlesin, et ümardan. võib-olla tõesti, kui võtan selle sama ehk 1386, siis on kompromiss kui läheb natuke üle või trenniga ei ole nii ok. Selline kesktee variant.
Köögikaal on olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. February 2014, kl 17.28

Kas kõik puhkavad täna?
Vurr, on maal, aga kõik teised? eye rolling smiley
Toidutabelis ka vaikus....

Mul oli täna väga tegus päev...tõeline kevade tunne juba, lõikasin õunapuu oksi. Kõndisin ka kiirkõnnis 6,5km....nii mõnus.
Linnud ka laulsid hommikul nii kõvasti smiling smiley oi ma ootan seda kevadet...suve...pole kunagi varem nii väga oodanud smiling smiley


Ja tüdrukud, kus kükid on? Vut...vut tegema smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 09.02.2014 17.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 09. February 2014, kl 18.00

Teretulemast Väikepäike! smiling smiley
Kuna juba teist ööd järjest sain vastu hommikut magama,siis mina ärkasin alles peale lõunat.Siis ruttu üks laps sünnale ja ise istusin ja teetasin niikaua sõbrannaga.Nüüd jõudsin alles koju.Ja Annn, kohe hakkan tänaseid kükke ka tegema smiling smiley.Ma tean,et mul hoitakse silma pealwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. February 2014, kl 19.28

Tere õhtust tüdrukud, eile olin õhtul, pikalt veel pimedaski , maal. Sealt edasi põikasime läbi n.ö. soolaleivapeolt. Õnneks oldi mul kotis "omad näksid" , setöttu sai rõhk natuke rohkem kallutatud porganditele, hapukurgiviiludele jne. Aga veini sai ka joodud ja tükk torti ka maitstud. Koju puhta vastu hommikut ja tänane päev on läinud "kodu koristamise" tähe all. Kel lapsed, see suudab ette kujutada seda märgade määrdunud riiete kuhja, mida 3 eurõõmsat rüblikut väljas - vihmamärjas lumes, toota suudavad smiling smiley Siinjuures tahaks meie Väikepäikeselt ka öelda, et meil siin julgelt enamus paljulapselised ( minul, KurrNurril, Pipu perel ka kolm last, Hatugirlil 4 ja Annnil 2 tegelast kodus)... et siis selle väikese kamba peale 18 last smiling smiley
Selles osas, et nädalavahetus mul natuke lõhki läks, ma enda peale väga kuri ei ole, sest päris palju sai söödud ikkagi ka toorest kraami. Aga vee / taimetee joomisega olen küll täitsa pahuksis jälle... hmmm... huvitav , et kui siia kirjutada, siis tekib kohe teistmoodi tunne, et ei-ei - vaja ikka minna kohe kööki teed tegema smiling smiley
Nii, et kui tunnete , et teil on mingi "error", siis tuleb vist siia teemasse kirja panna... tundub, et sellest on abi, kui ennast avalikult tagant torgid smiling smiley

Ma nüüd teed tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 09. February 2014, kl 20.56

Tervist ka minu poolt!
Nädalavahetus on möödas nagu naksti.. nii ruttu läks.
eile olin ühel üritusel ja hilja jõudsime tagasi. Täna siis hommikust peale kodused tegemised.. Jagan täiesti Annni arvamust, et kevade tunne, linnulaul ja valgem päev annavad jõudu juurde.. ma alustasin akende pesuga, õigemini vahetasin kardinaid ja pesemata akna ette oli kahju panna, siis pesin ühe soojaga mõned teisedki kardinad ja aknad. Ja nii edasi see päev ruttu läkski.
Tore, et meil on tõesti kokku palju lapsi, seega igav ei hakka..smiling smiley
Kas te olete teinud ühe innustava kükkide ja kõhulihaste tegemise kokkuleppe?
Eks minu nädalavahetuse söömised ikka erinevad ka tööpäeva söömistest ja vee joomisega on keeruline. Teesid joon hea meelega.

Kas te planeerite oma järgmise päeva toidud juba ette ära?
Tunnistan, et see tabelisse märkimine on paras väljakutse ehk tõehetk.. mis on ju tore tegelikult!! Loodan, et see hakkab tööle minu jaoks.
Kõigile jõudu uueks nädalaks ja mõnusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. February 2014, kl 21.29

Mina üldjuhul ei planeeri eriti ette, kuid kui poes käin siis ikka ostan omale igaks juhuks selliseid abivahendeid, mida kiireks ampsuks kasutada.

Täna tahtsin teha täieliku arvutivaba päeva, kuid nüüd ikka mõtlesin ära täita toidutabeli, muidu hakatakse ju pahandamaspinning smiley sticking its tongue outwinking smiley

Ilusat algavat töönädalat meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. February 2014, kl 22.02

Väikepäike, jah Kadri, Hatugirl ja mina teeme kükke, mina lisaks veel kõhulihaseid, proovime iga päev teha, eks vaatame kaua vastu peame smiling smiley kui tahad võid ka ühineda.

Mina ka toitu väga valmis ei plaani, v.a siis kui köögivilja püreesuppi teen...siis tean, et mitu päeva on 2 toidukorda päevast ette teada. Teen endale teisi toite kui perele, nad juba harjunud sellega. Minu salateid ja püreesuppi ei söö kahjuks mul peres keegi.

Toidutabeli täitmine on mind aidanud väga palju, nii mõnigi pannkook, kook ja komm on jäänud sellepärast söömata smiling smiley kuidas ma pugin ja reedene kaal langust ei näita, siis ju kohe aru saada, et olen patustanud, kõik ju must-valgelt kirjas smiling smiley
Loodan, et sindki Väikepäike tabel aitab smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 09.02.2014 22.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. February 2014, kl 22.05

Mina ka ei planeeri järgimise päeva toitusid ette. Küll aga hoolitsen selle eest, et mul oleks kodus koguaeg olemas mingid "hädaabi" vahendid, et kui õhtuks peaks kitsas kätte tulema, siis ei peaks nälga jääma. Vahel söön perega ühte toitu, vahel võtan mingi "oma" pala kapist. Kui perele teen rammusama toidu, siis söön kas ise vähem ( asendan pool portsu nt. värske salatiga) või söön lihtsalt midagi muud. Näiteks suppidega on hea lihtne, neid saab ise üsna rahulikult süüa. Perele pakun ka magustoidu kõrvale , ise aga suundun nt. vaikselt juba nõusid pesema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. February 2014, kl 22.17

Ahjaa, kusjuures ma ükspäev proovisin ka kükke teha, aga otsustasin, et ma ei liitu teiega. Ma pole kindel kas kükkide tegemine minu põlvedele sobib. Rattasõit , rull-/ uisutamine, kõndimine - need on täiesti ok, aga kükke tehes oli imelik.... Võibolla on asi kaalus ka.

Mis toidutabelisse puutub, siis ka mina võin väga julgelt öelda, et nii mõnigi asi on päris kindlasti jäänud tänu sellele söömata, et kuidas ma selle panen toidutabelisse kirja ... teised vaatavad , et ise tahab kaalust alla võtta, aga sööb mitme eest winking smiley No ja lisaks oleks mul ikka väga imelik teile näpuga viibutada ja ise päevast-päeva kaloreid lõhki süüa smiling smiley Ja just nii see toidutabel töötabki... üksteisel silma peal hoides winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. February 2014, kl 23.37

Väikepäike, vaatasin, et Sul vedeliku tarbimine 600ml... Kui palju Sa omale vee joomise hulgaks oled mõelnud ( päevas) ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. February 2014, kl 07.39

Minul ka vee joomine unarusse jäänud...

Nagu tavaliselt on mul peale pikemat kõndimist kaal tõusnud, nii ka täna. Keha peaks hakkama vett koguma niiet kaalu nr.-t ma see nädal jälgin aga ei muretse smiling smiley

Väikepäike, vaatasin sinu õhtusööki, kas sul veel kirjutamata, või tõesti ainult õun ja kohvi?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 10.02.2014 07.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 07.43

Hommik, minul kaalu number näitab küll täna mingit ulmet. Võibolla annab oma osa ka see, et enesetunne on ekstra sant- nina tilgub, pea kumiseb ja eile õhtul valutas kõht ka veel pealekauba. Ei tea mis see on eye rolling smiley Laps kooli saadetud, lähen viskan natukeseks pikali ( niikauaks kui väikesed lubavad) , äkki läheb peavalu vähemalt ära confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. February 2014, kl 07.48

Vurr, arvan sinu patupäev mõjub veel, mul on ka nii olnud, et teisel päeval annab veel tunda, aga ma üldse ei kahtlegi, et mis kiirelt tuleb see ka läheb smiling smiley sinule on see käkitegu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 09.40

Hommik! Mul ongi mingi "error", nagu Vurr sõnastas: kõht on kinni juba 3-4 päeva confused smiley Püüan küll tarbida kasulikke rasvu, aga ei midagi, ootan tänase päeva ka ära, siis peab midagi ette võtma. Hommikul tööle sõites tuli meelde, et kodus on piimhappebakteri tablette, oleks pidanud neid võtma, õhtul teen seda. Süsikad on alates reedest vinks-vonks olnud ja kükitanud olen ka. Ilusat uut nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 11.05

Tere!
Vurr- ma ei ole just kõige suurem vee jooja , kuid ütleme, et olen veelgi kehvem olnud sellel alal smiling smiley . Nüüd arvestan päevas 1-1,5 l kas siis veena või taimeteena. Kui on tööpäevad, siis olen graafikus. Lugesin, et hommiku alustamine poolest sidrunist pigistatud mahla ja klaasi veega teeb imet!! Minul on kehva enesetunde puhul abiks tavaliselt C vit., mis toob eluvaimu jälle tagasi.. hoian Sulle pöialt!

Annn- mul oli eilne lõuna küllalt korralik ja õhtuks ei tahtnudki eriti midagi. Seega, nii oli jah. Ma püüan üldse söögiga panustada päeva esimesse poolde ehk siis õhtul mitte nii väga.
Kadri- minul on enamasti iga päev menüüs koht linaseemnetel just vältimaks kõhumuresid. Abiks sellel puhul pidi olema veel tavalisest suurema koguse magneesiumi võtmine tulemusega järgmisel hommikul. Olen proovinud. Loodan, et laheneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 11.28

Ma sain peale mõningast pikutamist ikka õnneks oma peavalust lahti. Püüan oma joomisega järjele uuesti saada, olen hommikul kaks 0,6 l kannutäit teed ära joonud ja üks väiksem 0,4l tass pärnaõieteed on ootel. Täna saan kindlasti oma vedeliku joomise täis winking smiley Ostsin ükspäev vahelduseks Miree toorjuustu lõhega , täitsa ok , võib osta küll smiling smiley
Väikepäike rääkis siin meile vitamiinidest... mul tuli selle peale meelde, et mul on kapis nii C-vitamiini tabletid, kui ka Mg. Pole neid nüüd võtnud vahepeal eye rolling smiley aga vist peaks. Mulle tundus, et kui ma Mg võtsin, siis ma magasin paremini ( puhkasin justkui rohkem välja). Lähengi ja võtan ühe C ja Mg ... nüüd olen söönud ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 12.47

Ma võtan õhtuti seda suhupuistatavat magneesiumit, mis imendub kõige kiiremini, kahjuks pole aidanud veel. Eks tuleb katsetada, kuidagi peab sellest üle saama, vanasti pani kalamaksaõli mul ainevahetuse kiirelt tööle, aga ma ei tahtnud pideva võtmise peale jääda, organism peab ilma ka toimima, muidu pärast täitsa jama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. February 2014, kl 14.16

Selle vitamiini jutu peale läksin oma kappi ka piilumasmiling smiley.Leidsin sealt Spektrumi multivitaminid ja võtsin kohe ühe ära ka.Tean,et need multi omad ei ole kõige paremad aga midagi siiski.C-vitamini oli ka üks purk.
Kadri, mina sain oma kõhu jälle korda nende mitmevilja kuklitega.Olen aru saanud,et selliseid seemnetega sepikumoodi asju süües on mu korras.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 10. February 2014, kl 15.10

Hatugirl, aitäh idee eest, ma proovin äkki õhtul ise mingeid seemnetega kukleid küpsetada (kuna ma toitun LCHF-i järgi, siis need poe omad ei sobi menüüsse ).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 15.19

Kadri, tee siis kuklitest pilti ka ( blogi jaoks) ja jaga meile jälle oma blogi, et uued tulijad ka teaks, millest me räägime smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 18.33

Ma tegin päeval lahti 3 liitrise purgi hapukurke, lõikusin neist viilud... nüüd mul köögis laua peal kausid kurgiviiludega, kausike kirsstomatitega ja mõned beebiporgandid ka seal kõrval smiling smiley Käin ja nokin, eks õhtul vaatan palju midagi järgi jäi.

Toidutabel kuidagi tühjavõitu meil täna eye rolling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 10.02.2014 18.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. February 2014, kl 18.44

Annn... moody smiley rohkem ei söö,nüüd hakkad vett jooma või muidu .... thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. February 2014, kl 19.01

Jaa Vurr smiling smiley ....ma mõtlesin , et mul kcal-d veel pole täis, aga siis tuli meelde, et sõin päeval kiiruga ühe banaani ära smiling smiley nii ta üle läkski smiling smiley peab ikka kohe kiiresti kirja panema...

Eilsest kõndimisest jalad valusad ja täna kükke teha ei tahtnudki, põlved valusad...tegelikult mõtlengi, kas teen neid kükke edasi, minu põhirõhk on ikkagi kõht. Võib-olla veel teen ka, vaatan homme, kas jalalihased valusad.

Beebiporganditest olen mina ka sõltuvuses...ongi jälle otsas...homme ostan mitu pakki smiling smiley

Ja vett lähen ka kohe jooma smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati annn 10.02.2014 19.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. February 2014, kl 19.24

Lapsed ei suutnud pizza jupikest ära süüa, nii ta vedeles siin laual ja lõhnas...ära ka ei raatsinud visata...pakkusin...keegi ei jõudnud enam süüa...ja nii ta läks sad smiley

Homme söön selle võrra vähem kcal-d smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.