Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. March 2014, kl 09.05

Kadri , no mis saaks veel tervislikum lõuna olla kui idud, tomat, kurk, pähklid ja seemned. Usun, et sinu keha on sulle iga sellise tervisliku toidukorra eest tänulik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. March 2014, kl 09.08

Et toidutabel oleks käepärane leida ...


"Me suudame!"

smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. March 2014, kl 22.21

Annn, mis Sul plaanis on ? Kas oled eesmärke muutnud ? Eelmine nädal pooled päead lõhki, see nädal juba neljast neli ... Ära jama. Niimoodi lased kogu mitme kuu vaeval "metsa minna". Kui need tagasi tulevad, ega nad siis seekord kergemini ära taha minna. Eesmärk läheb ju aina kaugemale smiling smiley
Joo rohkem vett ja teed. Osta omale poest paar sorti uut teed mida "degusteerida". See aitab ka täiskõhutundele kaasa. Ja kui on ikka nälg mis tahab silmanägemise viia, siis tekita mõni parem hädaabi omale kappi ( minitomatid?, beebiporgandid?). Pead nüüd sellest nõiaringist välja ennast uuesti rabelema. Vahepeal olid juba väga tubli...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. April 2014, kl 06.32

Tean ise ka, et asi käest läinud, ise arvan, see sellest, et elus muutus...eelmine nädal sai väga palju rasket füüsilist tööd tehtud ja nüüd keha segaduses. Eile olin nii väsinud, et magasin päeval ka.
Eks rumal on see, kes vabandust ei leia smiling smiley

Nüüd tuleb ennast käsile võtta, teed ma joon vähe, ei ole üldse isu, vee joomisele tuleb küll rohkem rõhku panna.

Täna siis luban 1000kcal-st päeva, loodan, et ei pea oma sõnu sööma smiling smiley

Kadri, kuidas toortoit tundub, kas nõrkustunnet pole?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. April 2014, kl 07.56

Hei! Nõrkust pole üldse, aga ma olen nii harjunud liha sööma, et lihaisu on justkui küll ja juustu ampsaks kah, aga tegelikult pole midagi hullu. Tean, et olen eesmärgiks võtnud nädal aega katsetada, seega varsti saan jälle muud ka süüa. Kõige raskem on see tööl söömise osa, kogu aeg peab mõtlema, mida kaasa teha ja et oleks piisav kogus kaasas, sest kui lõuna ajal jääb kõht tühjaks, siis on õhtuks selline nälg et oioioi. Aga mul blender kodus laua peal nii et kui häda käes, vuristan kohe ühe smuuti või teen salatit. Mäletan, et Sina, Annn, vist ütlesid et ei viitsi eriti süüa teha, see toortoitumine on selles osas küll lausa lust (kui vajalikud asjad kodus olemassmiling smiley Natuke harjumatu on ka see külmalt asjade söömine, aga just leidsin erinevaid retsepte, kus on kirjas, et võib teha sooja veega, nii et siis saab kas või leige püreesupigi vms, õhtul katsetan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. April 2014, kl 08.00

Kadri, kas ma saan sinu jutust õigesti aru, et sa ei plaani pikemalt selle toortoitumise juurde jääda ? Kas kasutad seda vaheetapiks LCHF-ist väljumiseks, või plaanid LCHF-i juurde tagasi minna ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. April 2014, kl 09.09

Vurr, toortoitujaks ma kindlasti ei plaani jääda, esialgu küll mitte. Pigem võtan seda kui kevadist puhastuskuuri ja ainevahetusele on see tõesti hästi mõjunud. Ma ei tea esialgu veel, kuidas ma jätkan, aga ilmselt kõige rohkem läheb see siiski LCHF-i alla, kuna mulle meeldib liha, kala ja juurvilju ning piimatooteid süüa. Veel on toortoitumise eesmärgiks teada saada, kui palju siis tegelikult süsivesikud kaalu ja enesetunnet mõjutavad, sest praegu ma tarbin 2-3 LCHF-i stiilis toitumise süsivesikuportsu päevas. Püüan kalorinormist kinni pidada, siis saab ehk mingeid järeldusi ka teha. Ühesõnaga ma ei mõtle praegu kaugemale, keskendun hetkeolukorrale ja kui nädal hakkab läbi saama, siis vaatan, kuidas enesetundega on ja mis edasi saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. April 2014, kl 10.23

Kadri, Sa oled ikka väga tubli. Eks see ongi nii, et üks asi on kilodest vabanemine, aga tegelikult on ju see organismi toitmine palju "peenem" värk ja ükski teadmine ei ole üleliiast.
Mina olen ajapikku aru saanud, kui "rumal" mina olen tervisliku toitumise kohapealt. Loen millegi kohta, et targemaks saada .... saan hoopis teada jälle, et tegelikult ei tea ma seda ja seda ... jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. April 2014, kl 12.10

Minuga on sama lugu, see toitumise teema on hakanud mind nii palju huvitama, et ma muudkui loen ja loen.. ja katsetan ja katsetan, ei tea, kas kunagi kõrini ka saab. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. April 2014, kl 14.15

ma olen nüüd väikeses kimbatuses... ostsin grillkanakoibasid. Lõikasin ühe pooleks nii, et lapsele see otsapoolne tükk , mulle see kintsutükk. Kaalusin ära, pärast kaalusin järgi jäänud kondid ka ära. Kanaliha sain sealt 120g. Sisestasin seda siis KA päevikusse ja ... selgus , et see amps on justkui 355 kcal ! Et kui ma oleks terve koiva ära söönud ... siis see oleks 700 kcal !? eye popping smiley Tegelikult ka väää ??? No ei ole see mõistuspärane (võibolla on ka)... kanaliha ju peaks ometi lahjem olema kui peekon smiling smiley Äkki on valesti sisestatud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. April 2014, kl 17.56

Ma kasutaks seda varianti: Kana, kondita, nahata (nahaga variant on eraldi), kuumtöödeldud 120g 222 kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. April 2014, kl 18.14

Kuna ma sõin ikka koos nahaga, siis saan selle 120g eest 280 kalorit. Kusjuures ma rullisin neid KA päeviku poolt pakutavaid variante ja huvitav , et mulle need kuumtöödeldud variandid kahesilmavahele jäid. Neid töötlemata variante nägin küll. No igatahes see 280 on 355 kõrval juba palju parem. Kui ma oleks raatsinud sellest kananaha ampsust ka veel loobuda, siis oleks eriti äge,... aga ma ei raatsinud smiling smiley teadsin küll , et see on see kaloripomm smiling smiley Tegelikult ei ole aga mul üldse põhjust "põdemiseks", päev juba õhtus, mina alles omadega poole peal, ilmselt suudan ka täna natuke nädalavahetusest "tagasi võtta" smiling smiley Tõin uue laari kasemahla. Avastasin , et mulle meeldib seda juua segatuna väikese törtsu pakimahlaga smiling smiley

Annn on kuidagi vaikne. Loodan, et sa parasjagu "sõnu ei söö" winking smiley

Ja KurrNurr. Kuidas sinul edeneb ? Nokitsed tasapisi , jalutad titaga , rabad tööd ?

Ning Väikepäike ... kas Sul oli eile paastupäev ? Meelega (planeeritult) ? 576 ei saa enam söömiseks nimetada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. April 2014, kl 18.17

Ahjaaa.... ja KAALUABI võiks nüüd ka tasapisi SUVEAJALE üle minna smiling smiley Mind näiteks häirib, et foorumis postituste kellaajad jm. valed on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. April 2014, kl 19.15

KurrNurr nokitseb tasakesi jah......üritab ikka miinust saada reedeks......veega meeletud raskused....no ei saa joodud.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. April 2014, kl 20.07

Annn tegi tööd jälle smiling smiley meil läks õhtul ilm ilusamaks ja tassisin käruga mulda...
paras trenn, enne üheksat jõudsin alles, isu eriti ei ole niiet kcal-d jäävadki mul alla 1000, no eks ma olen neid eelnevatel päevadel kõvasti üle ka söönud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. April 2014, kl 06.40

Vurr, kus sa seda kasemahla saad? meil on lumi maas ja kasemahla purgis jää smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. April 2014, kl 07.07

Hommik. Tänane öö oli ka siin Põhja-Eestis juba suht talvine... hommikul näitas akna taga -5. Eile igatahes veel polnud kasemahl jääs, tilkus ilusti smiling smiley Minu mahlakask on mul suvekodus (paarikümne km kaugusel linnakodust) , käin ülepäeva anumat tühjendamas. Võibolla isegi on natuke "minu õnn", et nii külm on, sest eks kask tilgub selle võrra vähem, peaksin muidu suuremat anumat hakkama leiutama või iga päev mahla järgi sõitma. Praeguse seisuga sain 48 tunniga 5 liitrit.

Aga minu kaal näitas mulle täna juba uut ilusat numbrit. Eks ma annan endale aru, et kaalunumbrid ju kõiguvadki ja see ei tähenda, et reedeks kindasti sama ilus number on garanteeritud , aga mul on hea meel, et number kõigub selles õiges suunas. Küll see number siis ükskord reedesele kaalule ka tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. April 2014, kl 08.29

Meil on täna tööl pildistamine, panin üle pika aja kleidi selga, ilmad on ju nii jahedad olnud, et pole vahepeal tahtmist olnud kleidiga käia ja nüüd sukkpüksid vajuvad alla spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. April 2014, kl 08.46

No jahhhh ... Kadri .... nüüd on sul kaks võimalust... kas pead investeerima uutesse, väiksematesse sukapükstesse või tuleb sul seda kalorireal olevat numbrit tunduvalt suurendada tongue sticking out smiley . Teoreetiliselt vajavad mõlemad variandid lisaväljaminekuid. See kaalujärgimine on ikka üks paga...ma kallis lõbu ma ütlen winking smiley

--------------------------------------------
Kui täna oleks 1.apr. , siis ma teataks teile, et mina ei ole nõus neid väljaminekuid tegema ja lõpetan selle kalli lõbustuse harrastamise winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 02.04.2014 08.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. April 2014, kl 10.31

Just-just the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. April 2014, kl 13.24

Naljahamabadtongue sticking out smiley
Aga huvitav, miks meie ei mahtunud üldisesse KA duellitabelisse ära? Või tuleb liiga palju nimesid we?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. April 2014, kl 14.12

Ma eile vaatasin, siis polnud veel kokkuvõtet tehtud... täna siis kokkuvõte olemas... aga ainult Väikepäike on saanud au sinna koondtabelisse saada , veab Sul Väikepäike winking smiley

Kaaluabi uudis


... no järelikult minu ja KurrNurri (kokku 1,5kg) olid kuidagi teistmoodi kaotatud või siis Kaaluabi meeskond ei usu , et me tegelikult ka ja jäädavalt pooleteise kilo võrra kergemaks saime ja arvavad, et nagunii tulevad need kilod meile tagasi ja siis .... nad lihtsalt ei hakanud nendega arvestama smiling smiley winking smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 02.04.2014 14.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. April 2014, kl 14.46

Vurr, see hommikune kaalunumber on su väga ülemeelikuks teinud.

Ja hommikustest külmakraadidest, minu kraadiklaas näitas kell 6.45 lausa -12 kraadi, naersime lastega, et varsti tulevad külmapühadtongue sticking out smiley Ja õhtul oli maa täiesti valge, paksu valget lund sadas......keegi taevas tegi aprillinalja......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. April 2014, kl 14.58

Ma vaatan ka, et Sa, Vurr, oled täna kohe eriti lõbusas tujus, kuid ei saa salata, et isegi olen, kui eileõhtune kaalunumber just mu silmi ei pimestanud (täna polnud mahti kaaluda) winking smiley Igatahes siiamaani julgen öelda, et kel ainevahetusega probleeme on, siis nii uskumatu kui see ka pole, mul tuli toortoitumisega muutus juba esimese päevaga. Vaatame, mis edasi saab, natuke pelgan, et kui hakkan jälle töödeldud toitu lisaks tarbima, siis läheb taas kehvemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. April 2014, kl 15.56

Ma natuke vähem püüan oma kaloritega toimetada küll, jah..

Kadri, see on selle toitumisstiili juures suur eelis, et keha teeb suurepäraselt koostööd. Lisaks kerge ja mõnus enesetunne.. Kui juba sukapüksid kipuvad alla vajuma, siis on see ju puhas rõõm!!!
Tegin isegi üks päev pükse kitsamaks.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. April 2014, kl 06.38

Kardri, ajad siin mulle ka toortoitumise isu peale smiling smiley kas tõesti pole nõrkustunnet ja pea ka ei valuta? need on kaks asja mida mina kardan kui liha söömise peaksin äkki ära jätma,
kunagi proovisin taimetoitlaseks hakata, siis tuli küll peavalu, võib-olla sõin liiga vähe ja valesid asju...taimetoit muidugi natuke teine ka, seal võib köögivilju keeta.

Mina ka rõõmustan on kaalu nr-i üle, kui ikka korralik olla siis kaal langeb smiling smiley
homme on võimalus isegi 5 näha kui täna suudan tubli olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. April 2014, kl 07.28

Annn , rõõmustan kaasa Sinu numbri üle smiling smiley Minu arust on kogu selle kaalulangetamise juures üks raskemaid asju see n.ö. "reepeale tagasi upitamine", vähemalt minu jaoks küll. Kui ikka kipub käest ära minema, siis on millegi pärast see piduri panemine palju raskem, kui koguaeg "korralik" olemine. Huvitav kuidas meie Pipul ilma toidutabeli valvsa silmata edeneb... eye rolling smiley

Annn. Kas ma sain õigesti aru, et sul on ka kask tilkuma pandud ? Kas sul kask üldse ei tilgu ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. April 2014, kl 07.54

Annn, nii uskumatu kui see ka pole, mul pole mingeid peavalusid ega nõrkushooge ja mis on eriti imelik, söögiisu oleks ka nagu vähenenud, pean sundima end kaloreid täis sööma. Võibolla peaks rohkem tegema erinevaid salateid ja muid roogi, aga see argipäev on ju nii kiire. Natuke isutab liha- ja piimatoodete järgi, kõige rohkem kardan, et kaotatud kilod tulevad tagasi, kui hakkan uuesti teisiti sööma. Täna hommikul ma igatahes vahtisin silmad punnis kaalu ja ei uskunud, mis sealt vastu vaatab, eriti arvestades, palju ma olen viimasel ajal süsivesikuid söönud. Mulle hakkab tunduma, et äkki mul oli ikkagi enne liiga palju valku menüüs, kuskilt lugesin, et üleliigne valk muundatakse organismis suhkruks..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 03. April 2014, kl 08.26

Tere sõbrad!!! Ei lähe mul sugugi hästi ilma tabelita. Just eile mõtlesin kui väga sellest puudust tunnen.
Samas aga ei aitaks ka see tabel , sest viimane nädal on olnud lausa hullumeelne. Nädalavahetuse koolitus Eestis, siis 1.aprillil lapse sünnipäev ja kõige tipuks leidsime eile varahommikul oma armsa pereliikme autoalla aetuna. Eile siis meil olid matused sad smiley.
See kõik on nii stresst tekitav olnud, et tahes tahtmata rändab palju mitteplaanitud asju suhu.
Lootus kaob aga viimasena. Küll tulevad ka minu rahulikud päevad tagasi ja olen jälle tubli.
Muidugi oleks tore märkida üles sööke kasvõi mõnel päeval nädalas. See oleks suureks abiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. April 2014, kl 08.35

Oi Pipu, kaastunne sad smiley Ole tugev! Kindlasti aitab ka mõnel päeval märkimine, pea vastu!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.