Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. April 2015, kl 06.00

siucra, mina küll usun sinusse et suudad. Tõmba päeva kaloraaž väga koomale ja kõik mis sisaldab suhkrut ära näpi. Söö liha ja toorsalateid vaid, hommikuti muna ja toorsalatit ja võib kukkuda rohkem kui 2,5 kg winking smiley Loobu kohvist, teest, igasugustest muudest jookidest ja magusast.
Mul kunagi kukkus sellise toitumisega 1 nädalaga 4kg :p Nii, et see vaid kätte võtmise asi ja iseloomu peab olema, siis on võimalik.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 28. April 2015, kl 06.27

Ma ka usun, et suudad, eks tuleb lihtsalt karm olla ja toituda täpselt ja näksimisest eemale hoida. Tean lihtsam öelda, kui teha, ise endiselt olen nagu kuradi pendli-Endel ja pendeldan edasi-tagasi. angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 28. April 2015, kl 07.41

Loen pidevalt teie kirjutusi ja eks meil kõigil ole ju sama eesmärk- näha võimalikult hea jaanipäevaks välja winking smiley Mitte nüüd päris nii, et hetkel koledad- kindlasti mitte aga endal annab tõesti palju ära teha, et muutuda ilusamaks ja enesekindlamaks.
Mind aitab vesi. Kuna istuv töö siis saan endale lubada, et joon vähemalt 2-3 liitrit vett päevas. Ja nagu näha siis kaal on tõesti langenud, kuigi viimasel ajal ikkagi seisab... Nädalavahetustel on seisakut ja pigem kaalutõusu just tänu sellele, et kui ma pean kusagile minema siis joon võimalikult vähe...
Kahjuks on tõesti nii, et nädalavahetusel kaal alati tõuseb ja siis reedeni toimub pingutus, et saada väikenegi miinus ette smiling smiley
Aga ilmad on nii ilusad ja kuigi minu enesekriitika on päris hull siiski kannan juba seelikut mõnuga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. April 2015, kl 11.58

Siucra, sa pole nii ülekaaluline, et oma keha traumeerida järsu 2,5 kg kaalulangusega. Toitu parem normaalselt, vähenda halbade süsivesikute osakaalu toidus, söö juurvilju, joo vett ja pulmaminekuks on kõhuke kindlasti vähenenud smiling smiley. Paned veel midagi trimmivat ka selga(pesu,sukapüksid) ja oled väga kena beib smiling smiley.

Mis kiirelt läinud, see tuleb ka kiirelt tagasi - vana tõde.

Mulle meenuvad ühe ilusa figuuriga 60 aastase naise sõnad, kui ma küsisin talt kuidas ta on suutnud kogu aeg nii head figuuri hoida: " Ma olen eluaeg jälginud mida suhu pistan" nii, et see prinkideks hirvedeks saamine pole mingi ühekordne projekt, kui tahame kenad, pringid välja näha tuleb pidevalt jälgida mida sööd.

Mina väljusin nädalavahetusest 0-ga ja nüüd üritan reedeks mingit miinust saada.
Käisin eile rühmatrennis, kus tegime 7 minuti jooksul kükke, sellega seoses tekkis küsimus, et kas nii pikalt kükkide tegemine halvasti ei mõju? Treener väitis, et nii harjutame vastupidavust. Täna õnneks jalad/pepu valusad veel ei ole smiling smiley

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. April 2015, kl 12.35

Ma olen enda puhul täheldanud, et olen hea müügimees ehk oskan rohkem inimesi kuulata ja nõu anda. Ennast samas on nii raske distsiplineerida.
Just tulin ühelt ürituselt kus pidin esinema ja seal tehtid kohapeal pilte ka....nüüd vaatan neid pilte õudusega, et krt küll, miks ma ikka end käsile ei suuda võtta. Nagu äratuskell!
Peab ikka selle söömisega karmimaks minema, muidu alla ei lähe. Trenn annab vaid pool tulemusest ja see pool on ilmselgelt minujaoks juba käes. Ülejäänud peaks toitumisega ära reguleerima.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. April 2015, kl 19.47

Heiii!
Käisin täna jooksmas , läksin jooksin mööda mere äärt, rannaliival. Üli üli mõnus oli !!!!!!
Tegin endale challensi ka, kõhulihaste oma siis. Tegin täna " enne " pildid ka. Siis saan ma võrrelda. Loodan,et ikka mingi muutus tuleb.
Aga tänasest- sõbranna tuli Tallinnast külla beebit vaatama. Nii , siis tegime shusit. Ja ma ostsin ka kooki. Ja mis te arvate ??? MA SÕIN 6 KOOGITÜKKI ÄRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Pärast kui jooksma läksin olin enda peale nii vihane ,et mis mõttes ma nii tegin. Mul pole üldse enam magusa isu ja täna lihtsalt igavusest ma jõhverdasin 6 tk sisse...
Ma tahaks ka niiii väga pulma minna tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. April 2015, kl 20.11

Anett, nii palju nagu sa jooksed ja võimled ei ole midagi hullu kui vahest 6 koogitükki ära sööd. Mõne tunni pärast pole see kook isegi mitte süsivesikukski läinud veel vähem rasvaks :p

Aga mina olen nii rõõmus. Sain just oma jooksutreenerilt rohelise tule, et võin siiski Riia maratonile minna, hoolimata sellest, et 3 nädalat pole trenni teinud.
Eile käisin jooksmas ja tundsin end nii hästi ja joosta oli nii mõnna. Nüüd lubas selle lühikese aja osas mulle koostada kava, mis pigem on ülesehitatud kestvusele ja vastupidavusele, mitte lühikestele jooksudele. Nii, et nüüd nädalaega viin end poolmaratoni vormi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. April 2015, kl 07.01

Ursull ajad mu nii kadedaks. Tahan ka juba võistlustele! Ma tegelt sügaval sisimas lootsin ,et ma saan siiski Viljandi Järve jooksule, ja mul oli plaan ka kuidas minna ( võtan sõbranna kaasa, kellel meiega sama vana beebi, laenan teiselt sõbrannalt kaksikute käru, siis saan ju enne jooksu lapse ära sööta ja ka kohe peale jooksu. ) Aga mees arvas,et ma siiski see aasta ei läheks. Et laps ikka nii pisike jne. KArdab ,et piim kaob ka ära vms. Eks siis ootan siin kohalike võisltusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. April 2015, kl 11.54

Nii armas, et mees muretseb selliste asjade pärast nagu piim kaob ära jms smiling smiley
Anett, tee talle kohe musi selle eest!

Laps jäta mehele ja ise mine jookse. Kuhugi see piim ei kao sellise asja peale. Just hakkab korralikult jooksuaeg sind jahutama winking smiley

Aga noh, suvel võistlusi kuhjaga veel tulemas, saad kindlasti mõnest osa võtta. Sügisel tule minuga SEB-le 21te jooksma!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 29. April 2015, kl 14.48

Ma arvan, et ma toitun ikka nii nagu toitun, magusat lihtsalt söön vähem. Tahaks, et need kilod, mis maha lähevad, ka maha jääks. No nagu Birika ütles, kiirelt tulnud& kiirelt tagasi.
Mul ülekaaluga jah enam probleemi pole, aga nüüd on probleemiks sangad ja kõht. Eelmisest aastast võitlengi nendega, aga kuna olukord tegelt nii hull pole, siis on vahel lihtne käega lüüa. Õnneks kui lööngi käega, siis sama hooga alustan oma kaalu jälgimist uuesti. No iseenesest suht hästi on senimaani selle eluaegse projektiga läinud, sest isegi laiskuse perioodidel (a la jõulud) pole kaal enam üle 64-65 läinud.

Kas te kannate vahel trimmivat pesu ja sukki? Mina nt ei suuda. Mul on nendega nii palav ja ebamugav, et õudne. Isegi tavalisi sukki ei kannata eriti kanda. Ja kuna mul sellest pesus nii ebamugav on, siis ei jäägi muud üle kui kaalust alla võttagrinning smiley
Üldse on jube raske kena välja näha, isegi pulmas. Kõrgeid kontsi ma kanda ei suuda ja riided peavad mul kõik puuvillased olema. Igasugu ilusad kleidid jäävad minust tavaliselt poodi, sest kõik riided, mis pole puuvillased, ajavad jubedalt higistama. Ainult käed ja jalad külmetavad koguaeggrinning smiley

Anett ma nii naersin su 6 koogitüki juttu, sest mul endal poleks ka mingi probleem sama ära süüa. Mees alati imestab kuidas see võimalik on, et mul süda pahaks ei lähe ja mina alati imestan kuidas tema ainult 1 tükiga suudab piirduda.

Ursull, hea kuulda, et jälle jooksma saad. Ilm läks ilusaks, ma vist võtan end kokku teie jooksujuttude peale ja lähen teen ka väikese ringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 30. April 2015, kl 06.12

Heihei! No need 6 tükki annavad kaalul tunda. Isegi 100grammi plussi on sad smiley Päris õnnetu olen praegu. Aga kaal langeski liiga kergelt! Kunagi pidi see asi lõppema ju! Mina tegin endale kõhulihaste ja kannilihaste challnge! grinning smiley Nüüd vohan neid iga õhtu teha grinning smiley JA kui jooksmas käin siis teen peale jooksmist. Mul rasedusega jalanr poole võrra suuremaks läinud ja nüüd siiski hetkel olevad tossud hakkavad varbale. Täna lähen soetan uued... Ei saa muud moodi joosta. Täna tulevad veel sugulasedkülla, loodan,et nad ei too kommikarpe jne asju. Kooki ma ka täna ei söö, siis äkki saab mingigi miinuse homseks.Mehele ütlesin,et kui näen ,et spiraaliga hakkab kaal tõusma või jääb seisma sisi lasen ära võtta. Kuigi kahju 60 eurist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. April 2015, kl 06.19

ehehee....mul läks ka peale sünnitus jalg suuremaks. 2 paari vanu tosse võisin kohe minema visata. Noh päris ära ei visanud, jalutada kannatab, aga mitte joosta. Jooksmiseks peab ju toss olema 1-2 numbrit suurem. Kui ennem jooksin 39 suurusega (jalg oli 37-38), siis nüüd jooksen 41,5 suurusega. Jalg on nüüd 39.
Üle-eelmine suvi kukkus mul 4 varbaküünt tänu sellele ära, et toss oli liiga paras. Päris võigas oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. May 2015, kl 08.06

Juhuuu, jälle juures! grinning smiley
Jestas, et ma ka masendusse ei viitsi enam sellest langeda. Täitsa lootusetu vist olen grinning smiley
Tegelt see nädal on tekkinud mingid megad näksimise isud. Olen tööl lõunapauside vahele pistnud päris mitmel korral paki pähklisegu vms sisse. Lihtsalt suu peab pidevalt käima.
Jooksma olen nüüd ikka jõudnud oma 3x, aga ilmselgelt on söömine suurem kalorite poolest olnud kui jooks.
Aga ei heitu. Ma kavatsen läbi teha Simeonsi dieedi, mida kiidetakse. No see dieet ju täiesti läbi proovimata spinning smiley sticking its tongue out Täna ongi esimene päev ja ülla-ülla, te ei taha teada mida ma järgmised 2 päeva teen....ma õgin!!!! Dieet näeb ette 1,5kg juurde hankimist kahe päevaga, et panna tööle kõige sügavamad rasvkoed, mis tegelikult pidavat hakkama rasvasid loovutama vaid sügaval näljaajal. Tegemist siis homöopaatiliste terade manustamisega hommikuti ja siis 2 päeva õgimist ja seejärel ülejäänud 38 päeva ranget dieeti. Loodan, et suudan ikka ilusti läbi teha. Googeldage netist, kel huvi, väga ilusti selgitavad ära, mismoodi see töötab. Ma ei vinna pikalt selgitada. Olen ise praegugi veidi skeptiline, aga kuna mu hea homöopaat julges seda soovitada oma patsientide kogemustel, siis proovin ka ära. Muidu poleks ma sellist ilusat juttu iial uskuma jäänud.
Teile kõigile ilusaid numbreid ja esmaspäeval on täiskuu, pärast seda peaks kaal kukkuma jälle hakkama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. May 2015, kl 10.05

Tereeee!
Minul siis 200grammi plussi sad smiley Olen ikka päris kurb sad smiley Eile oli meil veel ühed titevarvaste kastmised ja siis kui snäkilauda tegin pistsin suhu asju ja siis oli vaja veel näksida. PLuss veel kooki ka süüa sad smiley No loll pea on ju nuhltus!!!!!
Nüüd hakkan aga ennast tagant utsitama ja korralikult toituma! Mina enen rasedust kandsin küll teatud kleide all kas trimmivat body või sukki tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Vivian
Kuupäev: 01. May 2015, kl 10.29

Hei! Lugemas käin teid ikka aga olen kodust eemal ja kuskil ei saa ennast kaaluda. Ehk siis kirja jääb sama number. Järgmisel reedel sama jama ja siis ülejärgmisel on tõehetk

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. May 2015, kl 12.29

Mul pole väga paljudel sõbrannadel lapsi ja teistega väga ei räägi neil teemadel. A tõsiselt võib rasedusega jala nr suuremaks minna? Veel üks põhjus miks mitte rasedaks jäädagrinning smiley

Kui ma nüüd endale uued korralikud jooksutossud ostan, siis selle varbakyyne jutu peale ostan ikka number-paar suuremad.
Tegingi ühe pea tunnise jooksuringi just, väga mõnus oli. Ei viitsinud teel joosta ja keerasin metsa. Me oleme mehega metsas mõnusad rajad sisse kõndinud ja nüüd oli nii mõnus ja vetruv turba peal joosta.
Ma ise tunnen, et jooksen nagu tigu, koguaeg tahab samm kiiremaks minna, aga hoian pulssi 130 ringis ja enesetunne on jube mõnus. Pärast trenni pole väsimusest jälgegi, hoopis energiat on juures.

Lootsin küll suuremat miinust, aga vähemalt tuli seegi. Nüüd olen selles kaalus tagasi, millega jaanuari alguses alustasin. Kui ma ausalt ütlen, siis peale viimast suur laiskust on neid kilosid ikka eriliselt raske alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 01. May 2015, kl 21.41

Hei, hei Teile kõigile!

Olen lõpuks reisilt tagasi ja paraku rikkusin kohe meie kaalutabeli ära. No ei ole sellist raudset iseloomu, et oleks suutnud headele söökidele kindla "ei" öelda. Mis teha, vot süüa teha ja küpsetada need türklased oskavad. Kusjuures nuhtluseks ei olnud koogid ja magustoidud, vaid just soolane ja eriti värskelt küpsetatud saiad (pitaleib fetaga või hakklihaga, lehttaignaküpsetis juustuga jms). Juust maitseb mulle üldse väga. Neil on neid igasuguseid erinevaid, küll soolaseid, küll mahedaid. Isegi mu aastasele põnnile maitses üks fetalaadne pehme juust (see oli hästi maheda maitsega, mitte soolane nagu meil müüdav feta, seepärast üldse julgesin lapsele seda anda). Ka suvikõrvitsat ja baklažaani oskavad nad hästi teha ning mulle igasugused köögiviljad ja juurikad väga maitsevad, aga kahtlustan, et kalorite mõttes need saialistele alla ei jäänud. Eks ikka oli liha või juustu vms lisatud. Reisil olles on ikka väga raske kaalu jälgida. Seisad nende liudade ees ja no tahaks ju kõike uut proovida. Üritasin end loomulikult tagasi hoida, aga ilmselgelt sõin ikkagi liiga palju. No vähemalt alkohol ei isutanud. Ma enam lapsele rinda ei anna (lõpetasin enne reisi selle asja ära), seega oleks saanud kokse limpsida küll, aga mingil põhjusel ei huvitanud. Vähemalt sealt jäid kalorid tulemata smiling smiley Natuke sai trenni ka tehtud (mängisime tennist), aga mitte nii palju, kui oleks soovinud. Paar aastat tagasi käisime samas kohas puhkamas ja siis sai ikka lausa paar korda päevas tennist mängitud ja korralikult sellega kaloreid kaotatud. Nüüd siis higistan siin Eestis edasi. Alla nagu ka ei taha anda. Aga jube raske on. Kui siin 67 juba ees oli, siis tundsin end päris hästi, aga nüüd, kui paar kilo on juures, on selline tümika tunne, et anna olla. Ostsin just hiljuti uued teksad ja jalga läks nr 29. See valmistas küll rõõmu. Vanasti kandsin ikka pigem 33-34 suurust.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 02. May 2015, kl 07.44

Ursull ma sinuga samas paadis. grinning smiley Mul ka taas pluss, ma isegi ei õigusta, sest olen see nädal vabalt võtnud ja tulemus kohe ka näha. Ise söön ja ise ka kannatan. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. May 2015, kl 08.07

siucra, jooksutossude osas on oluline just see, et varbad peavad saama vabalt liikuda saama. Samas peab kand ja külg olema ilusti toestatud, et kand ei hakka jooksu ajal välja hüppama. Aja poes mõlemad tossud jalga ja jookse sealt kohapeal, saad kohe aru, mis sinu jala jaoks õige on. Loomulikult valitakse tossu ka selle järgi, kui palju jooksed (ehk sinu kehakaalule vastav toss) ning kus jooksed, kas metsas või asfaldil.
Minusuguse kaaluga mimm jookseb vaid geel tallaga tossudes, sest olen liiga raske ja lisaks ma enamuse ajast jooksen ka asfaldil. Pärast jalatesti leidsin sobiva jooksutossu mudeli, milleks on Asics Gel GT-2000.

ANXU, tore et hängime sel nädalal ühtemoodi smiling smiley

Ma oma dieediga pean ju 2 päeva nuumal olema. Jeebus, ma arvasin, et see on lust ja lillepidu, et muutkui söö mis hing ihaldab. Krt see pole üldse nii kerge. Mul oli enne seda kõht kinni ka 2 päeva (sellest ka see reedene kaalutõus mul). Terve else päeva õgisin pähkleid, pirukaid, torti (pidasime mehe sünnipäeva). Hommikul jooksin pellerisse meeletu nr 2 hädale ja kui kaalule jõudsin siis napilt 200g olin suutnud eilse päevaga juurde võtta. Masekas. Dieedi eesmärk on 2-3 päevaga 1,5kg juurde võtta ja pärast seda alles hakkab mahavõtmine. Eile oli nii raske olla. Riisusime suvilaümbrust ja lausa oksendama ajas see söömine. Pidin leevenduseks käima mõned kilomeetrid jalutamas ning õhtul otsustasin esimest korda muru aias niita, et veidigi kergemaks enesetunne läheks.
Tahaks tänase päeva kuidagi selle õgimise üleelada. Mismoodi ma veel joosta jaksaks? yawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. May 2015, kl 10.46

Minul +200 gr nädalaga, kuigi olen omast arust normaalselt toitunud.
Siucra, ma ka muidu väga ei taha trimmivat pesu/sukapükse kanda, sel samal põhjusel, et ajab higistama/pigistab no pole mugav ühesõnaga, aga pidulikemal juhtudel ikka kasutan.

Mädzi, mul sama, et kui paar lisakilo ma tunnen ennast kohe "tümikana", raske on isegi igapäevatoimetusi teha smiling smiley ja mida teeb Ursull, ta tahabki endale neid lisakilosid õgida grinning smiley, ma ei kiida sellist dieeti heaks, aga eks igaüks ise teab.

Ma lähen nüüd teen ühe jooksutiiru, tahan 10 km joosta, vaatab kas ka õnnestub, see on siis korraga ka proovijooks järgmisel pühapäeval toimuvale SEB jooksule, ma lähen sinna oma 19 aastase tütrega, talle on see esimene rahvajooks, mulle teine smiling smiley

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. May 2015, kl 12.16

Jah, mul endal on ka tunne, et olen idioot, et seda teen spinning smiley sticking its tongue out
No kui ei proovi, siis ei saagi teada, kas asi toimib või ei toimi. Hetkel pole ühtegi negatiivset kogemust kuulnud selle dieedi kohta.

Korrigeerivast pesust kannan pidulikel puhkudel body ja see tõesti väga ilusti trimmib mu keha, midagi lödisevat välja ei jää, tõmbab kõik siledaks. Aga jah tohutult palav võib sellega olla, kui ruumis ka palav on. Seega väga harva üritan seda selga ajada. Teatud sukapüksid, mis on just selle kõhtu trimmiva kõrgema osaga, neid ka olen kandnud. Aga neid mudeleid on vaid üksikuid, mis mulle meeldinud on. Nii kui veidi madalam ülaosa, siis kerib kõik voldi alla kokku, vot siis on rõve. Aga jah, eks eesmärk oleks ilma nendeta hakkama saada.

Mees otsis mulle täna digitaalse köögikaalu....nüüd saan juuksekarva lõhki ajada ja veel täpsemaks minna. Vana kaal oli tavaline, mingi seieriga, siis võisid 20-30g siia sinna panna. Uus dieet eeldab ka grammi täpsusega kõike kirja panemist. Õnneks toidud, mis mul lubatud on nii vähe, et ei pea palju jamama selle kaalumisega. Homsest saab lõpp sellele õgimisele loodetavasti. Täna veel suren söömise all.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. May 2015, kl 12.29

Ma loodan,et see jalg läheb tagasi grinning smiley Mul nii palju ilusaid kosse mida kanda grinning smiley AGa ei taha varbaid litsuda ka.
Mina ei tea mis mu kaalul viga , aga täna kaalusin 68 kg grinning smiley 600g ühe päevaga kadunud grinning smiley Väga imelik ...
Ma tegin täna punast riisi ja oi appi kui hea see on ! No võrratuuuuuuu

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. May 2015, kl 12.39

Anett, mul ei ole siiani jalg tagasi läinud (laps saab juba 5 aastaseks) ja juba see nädal vaatasin tööl oma jalanõude kappi, kus mul üle 10 paari kontorikingi ja pooled neist tuleb ära anda kellegile, sest 38 enam jalga ei lähe nuta või naera.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 02. May 2015, kl 15.52

Anett, mis see punane riis endast kujutab, esimest korda kuulen sellisest asjast.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 02. May 2015, kl 18.01

Mina nägin, kui hiljuti Ringvaates tutvustati erinevaid riisisorte. Mingi kokk oli need valmis teinud ja Reikop degusteeris. Punast ja musta riisi ta väga kiitis. Kahjuks enam ei mäletagi kumma kohta ta ütles, et ei olegi aru saada, et tegemist on riisiga. Selle tuhinas otsustasin ka proovida ja hiljuti ostsin paki punast riisi. Kahjuks proovimiseni ei ole veel jõudnud. Musta riisi ma poes ei ole seni veel näinud. Minu arust mu kodu Selveris oli vanasti justkui müügil, aga nüüd ma enam näinud ei ole. Meil siin selline väiksem Selver ja ju sellist erilist kraami nii palju ei osteta, sest hind krõbedam.

Mul pärast sünnitust jalanumber õnneks ei muutunud ja vanad kingad lähevad jalga, kuigi mind ka eelnevalt hirmutati, et jalanumber võib muutuda. Ma ei olnud sellest enne midagi kuulnud. Oleks ikka jube kahju, kui vanu jalanõusid enam kanda ei saa. Mul neid kingi ikka jagub, mitu head aastat kogutud ju smiling smiley

Aga, mis on pärast sünnitust muutunud, on minu nahk. Olen seda siin varem vist ka kurtnud, et nahk on nüüd kuidagi pehmem või väljaveninum. Kõige hullem olukord muidugi ei ole, päris kängurutaskut kõhul ei ole ja venitusarmidest ka pääsesin, aga ikkagi. Arvasin, et nahk läheb täielikult tagasi (olen ikka usinalt kreemitanud ja õlitanud ja pärast sünnitust isegi juba üle aasta rinnahoidjaga maganud!), aga vist ikka ei lähe. Asi ei saa ka kaalulangetamises olla, sest võtsin ju enne rasedust ka alla ja siis oli nahk täiesti ok. Väga suurt kaalutõusu raseduse ajal ka ei olnud. Oma nö maksimumkaalu ma ei saavutanud. Igal juhul teeb see nahaasi ikka õnnetuks. Vahel lihtsalt tundub, et nüüd siis olengi vist vanaks jäänud. Tundub, et sellest tulenevalt pean ka oma kaalueesmärki korrigeerima. Ma ei kujuta ette, et saaksin kaalu alandada 60-62 kg-ni, sest siis oleksin Kosmosemutt valmis. No tegelt ka. Seega pigem jääb see minu ideaalkaal sinna 65-64 kg kanti.

Täna on ikka päris masendav ilm, vähemalt Tallinnas. Loobusin lapsega õue minemast. Ei jõua ilusaid ilmu ära oodata. Tahaks juba õues tennist mängida. Ja keegi tahaks väga liivakasti möllama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 03. May 2015, kl 13.52

Appi, +100 jälle!!! Mul hakkab kaal vastupidiselt liikuma....

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. May 2015, kl 05.55

Eelmine nädal oli meil 1 kõige tublim meie seast Mare, kes kaotas -1kg!!!

Esmaspäevast hakkas täiskuu, seega reedeks peaks olema oodata suuremal hulgal langusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. May 2015, kl 07.27

Tubli Mare! the finger smiley
Käisin eile jooksmas ja tee peal oli 2 alla aetud nastikut, metsas üks elus , aga ma polegi kindel kas ta oli nastik või oli rästik ja sisi veel üks surnud lind ka! Selline tore päev oli! Jooks oli ilgelt super kuni selle ajani ( üks tropp mees käib oma koeri jalutamas seal metsas, need on suured hundikoerad ja nad pole kinni. Lisaks jooksevad need koerad lahtiselt tema autol järgi kuni metsa jõuavad. Ühe korra ründasid need koerad minu koeri kui metsas jalutasin. Minu koerad olid rihma otsas. Ja saate aru ma hakkasin siis nutma ja see mees lihtsalt irvitas kõva häälega üle metsa. Siis eelmisel aastal kui jooksin siis ta koerad tulid haukudes ja urisedes minu poole ja see mees jölle irvitas ja ütles,et ma tema juurde läheksin ????? WTF!`!?!?!?) JA nüüd eilse juurde, need koerad tulid suure hooga auto kõrval joostes ja otsejoones minu poole, hambad olid juba laiali, mul käis elu silme eest läbi, aga see mees ÕNNEKS lasi ÕIGEL ajal signaali ja koerad ehmusid ja läksid edasi aga pikalt vaatasid järgi mulle. Mu jooks oil täiesti rikutud! sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. May 2015, kl 11.07

Anett, politsesse tee avaldus! Koerad ei tohi lahtiselt olla!!!
Ma käin koeraga jalutamas, siis julgen lahti vaid kusagil keset põldu lasta, mitmeid kilomeetreid inimestest eemal. Kuigi ma tean, et mul sõbralik koer (mida ju kõik koeraomanikud oma koerte kohta ütlevad winking smiley ), aga tõesti, ta ei ole oma 8 eluaasta jooksul mitte kellegile kallale läinud ja vabalt võiks teda ka jalutada lahtiselt.....aga krt iial ei tea, mis koeral pähe lööb. Parem karta kui kahetseda.
Mina oleks röökinud selle mehe peale, et pangu oma Baskervilled kinni või muidu võtan politsei poole suuna.
Minu jaoks on kevadine jooksuaeg jälle see õudusteaeg kui tee on konni täis. Ma jälestan konni. Mingi 1,5km lõik on paksul paaritavaid konni ja laipu täis. See ajab iiveldama ja mujalt ka minna ei saa, siis oleks kohe 3km lühem distants. No ja neid laipu jagub ju terveks suveks sinna pärast, kui ma teen seal takistusriba läbimist.
Muide minu 3 päeva nuumamine lõppes "kehvasti" ehk nulliringiga. Ma sõin ja sõin ja sõin....ma ei mäleta millal ma nii palju õgisin ja jama sisse ajasin: pannkoogid, piimakisell, kohukesed, grill, pähklid, jogurt, jäätis jnejne. Pidasime veel mehe sünnat ka, alkot ja torti näost sisse nämma....seedimine läks räigelt kiireks ja pärast kõike seda nulliring grinning smiley Sellest saab vaid 1 järeldada, järelikult sööngi liiga vähe normaalsel ajal, miks muidu keha kõike kinni hoiab.
Täna on teine dieedipäev ja hommikune kaal näitas juba -1,2kg, aga noh homsega võib see kõik muutuda. Ise olen ülirahul ja enesetunne on hea.
Eile sain uue treeningkava ka, mis siis suunatud kiirtreenimisele minu poolmaratoni osas, mis on juba järgmine nädalavahetus Riias! smiling smiley
Reedel kaalume! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 05. May 2015, kl 18.19

Ursull mida su dieet siis sisaldab? Mul huvi, et mille põhjal see sulle koostati. Mul jälle see nädal täitsa pekkis, muudkui söön ja söön. Hommikul ärkan, et täna olen korralik ja lõunaks olen jälle igasugu asju näost sisse ajanud. Ei tea, mis periood see mul on. Kaalule ei taha kohe üldse mõelda.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.