Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 12 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 09. May 2011, kl 12.28

Tõesti kurb kuuldasad smiley
Mis meie nüüd siis teeme kas jätkame või hakkame suve nautima?
Minu kaal tegi korraliku hüppe, eile sõin jube soolast grillliha ja õtu otsa muudkui jõin vett, mida keha vist kinni hoiab. Igaljuhul oli minu kaalul täna jube kole nr 79,4confused smiley

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 09. May 2011, kl 18.50

Jumbukas, kas oleksid nõus meie tabelitegijaks hakkama? Ma sain aru, et kõik tahaksid duellitamist jätkata... Kui Sa ei taha, siis pean küll mõne teise duelliga liituma, sest ma päris omapead vist hakkama ei saaconfused smiley Tänagi olen suure murega ainult söönud ja söönud..... Anna siis teada palun...

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 12. May 2011, kl 09.11

Hei, hei!

Mis meie duellist saab? Kas jätkame koos kaalu langetamist ja hoidmist või olete juba otsustanud mõne teise duelliga liituda? Kui tabeli tegemine on takistuseks siis ma võin ka proovida.

Andke tagasisidet!

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 12. May 2011, kl 10.13

Mina lööks kampa, seltsis on mõnusam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 12. May 2011, kl 16.25

Tere!

Oi kui hea meel oli siit kiri leida! Jõudsin teid juba igatsema hakata...

Mammukas, see oleks lihtsalt super kui tabeli tegemise enda peale võtaksid! Lööme käed!smileys with beer
Me ei pea ennast enam esmaspäeviti kaaluma, anna teada, kuidas sulle sobiks ja nii teemegi! No nii tore!Nii lahe! Nii vahva!hot smiley Meid on siis kolm praegu. Tere tulemast, Jo! Tipp, Jumbukas, Kasssilm, tulge kuuldele, kohe kõlab stardipauk!smiling bouncing smiley

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 12. May 2011, kl 20.17

Tervistspinning smiley sticking its tongue out
Ma pean ka ikka jätkama ...mulle meeldiks reedene kaalumine ....või siis laupäev ? Kuidas teile?



Ma ei saa veel loobuda smiling bouncing smiley

kasssilm

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 12. May 2011, kl 22.24

Terekest,
mina võin küll kaasas sörkida,sest mul vaja ju säilitada. Siiani on see päris hästi välja tulnud. Mina ei kao kuhugi. Kaaluda võime nii nagu teie soovite.

T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.51

Tere!
Nii tore, kui ikka kaasa lööjaid on. Minupärast võib reede olla kaalumise päev. Kuidas üldsus arvab? Kas peaksime järgmisest reedest alustama uue duelliga, või jätkame vana tabeli täitmist, kuhu lisan Jo juurde? juhul kui uus duell, siis oleks vaja vist ka uut duelli pealkirja.

Jo, tore et meiega ühined smiling smiley!

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 13. May 2011, kl 10.06

Kuna duellis peavad osalejate nimed olema tuleb vist uus teema teha.

T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 13. May 2011, kl 10.58

Tere!
Teeme siis kaalumise päevaks reede. Saabki näha, mismoodi siis kaal käitub... Uue teema peame, jah, tegema. Kas ikka jaanipäevani? Pealkirjaks siis Jaaniduell?

Kuidas teil muidu läheb? Mina nägin täna esimest korda peale lõunasöögi sisestamist kirja: toitumine tasakaalus!! 6 kuud olen seda hetke oodanud!grinning smiley Nüüd ei raatsi õhtusööki süüagiwinking smiley

Olge tublid...


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 13. May 2011, kl 14.13

Jääb siis: Jaaniduell - Jo, DonnaBella, tipp, kassilm, mammu530. Jumbukas, kuidas sinuga on?
Andmeid võiks sisestada ja jutustada vist ikka sama teema alt. Hea on juba tuttavat pealkirja otsida.
Alustame siis järgmisest reedest, tabelisse võiks jätta vanad andmed ka nö. jätkame sealt kust pooleli jäi. Kui palju meil on plaanis alla võtta grinning smiley? Kas paneme eesmärgisk -5 kg, või on seda liiga palju?
Jo, palun saada siis järgmine reede oma pikkus ka.

Ühe liikme loobumine duellist on pannud mõtlema, ega ma äkki ise järgmine ei ole. On minugi kaal juba tükk aega kõikunud sama koha peal. Selleks, et jaanipäevani vastu pidada ja veidikenegi veel alla saada liitusin "käi jala" programmiga. Sammulugeja on hea kontroll igapäevase liikumise kohta. Võistlus hakkab juba sellel pühapäeval ja kestab kuni 15 juuni. Püüan sellel ajal eriti tubli olla ja ehk langeb kaalgi.

Jumbukas, anna endast märku!

Päikest kõigile

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 14. May 2011, kl 09.55

Lugesin mammu viimast kirja ja jäin mõtlema kogu selle kaaluvärginduse teemadel. Meil oli oma seltskonnas just juttu ühel päeval, et kes kuidas vastu on pidanud.Ma julgen öelda,et kaaluabis oldud aja jooksul pole mul küll kordagi mõtet olnud, et issand kui raske ja midagi ei edene. Siin on selline tuntav tugi kogu aeg olnud.Mulle ei meenu ühtegi hetke kui oleksin mõelnud loobumisele või pausi pidamisele. Samuti ei ole mulle kordagi närvidele käinud toidu kaalumine või päeviku pidamine. Ma ei taha küll ennast upitada kuidagi aga teate see on tundunud kuidagi nii lihtne. Lihtsalt ärkad hommikul ülesse ja teed oma kindlad toimingud, täidad päeviku, kaalud toidu ära ja hakkad siis rahulikult nautima. Trenniga sama lugu, ma ei mõelnud kunagi, et ilm nii halb täna küll kuhugi ei lähe. Mõnikord sai küll loodetud, et läheks see ilm ikka õhtuks paremaks sest rajale minek ootas. Ma muutusin kohe närviliseks kui miski mind takistas.Tahe oli suur ja ka vihma, lume ja lörtsiga oli kuidagi väga mõnus seal rassida ja tunda tund aegagi vabadust ja anda voli endale mitte midagi mõelda.
Mõnikord kui ma blogisid loen siis mulle tundub, et paljudel on see kaalu langetamine ikka kohutav kinnisidee ja sellepärast neil ka eriti ei edene. Teinekord ma loen kuidas nad ennast ikka toiduga piiravad ja siis mingil hetkel murduvad ja õgima kukuvad. Mina olen kogu aeg omale midagi lubanud ja sellepärast vist pole mul ka neid isusid.
Ma arvan, et kõige tähtsam selle kaalulangetamise juures on ikkagi endale teadvustamine, et kui suur see probleem sul ikkagi on ( kas 5 kg või 25 kg üle) ja mida ma saan ise selleks teha, et end aidata. Tuleb lihtsalt toiduained omale selgeks teha ja siis valmis mõelda kas ja kui palju midagi eluks vajalikku on vaja hammaste taha saata.Liikuda tuleb ka mitte teleka ees vedeleda ja ega siin mingit nõiakunsti polegi. Mina olen viimasel ajal, sünnipäevade süü ka muidugi, ikka päris palju omale lubanud. Samas olen aga igal õhtul oma 7 km ringi ära kõndinud.Kaal püsib hetkel kenasti paigal, nii, et ma olen endaga rahul.
Ma väga loodan, et meie duellist keegi rohkem ei loobu ja saab iseendaga sõbraks. Kui vaja siis mina toetan alati hea nõuga, sõnaga, võite mulle helistada kui tarvis, 5156057.
Tegelikult ma liitusingi omal ajal duellitamisega ainult sellepärast,et Eliisel oli üleskutse ning ta tundus nii nukker. Ma tahtsin teda väga aidata. Kahjuks on ta aga täna nii otsustanud. Ma südamest loodan, et mõne aja möödudes ta pöördub siia tagasi ning saab alustada uue hooga ja saavutab oma eesmärgi.Mina ju tean kui jube raske on ikkagi sellise suure kaaluga elada ja milline imeline tunne on olla normkaalus.
Soovin teile kõigile imelist langemist, mis oleks rõõmurohke ja stabiilne. Ärge piitsutage ennast, tehke seda mõnuga ja ma usun, et tulemused on ka kiiremad ja paremad.

Alati teie Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 16. May 2011, kl 09.14

Hommik!
Minul kaal sama. Ja päris jubedalt on saanud patustatud aga samas ka kõnnitud.

T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 16. May 2011, kl 09.45

Tere Tipp!

DonnaBella ja kassisilm tegid ettepaneku kaaluda reedeti. Tore, et sul kaal kontrolli all. Mul endal ka ok! Olen saanud 0,5 kg maha.

Väga armas kiri oli see eelmine mis sa kirjutasid. Aitäh toe eest!
Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 16. May 2011, kl 09.50

Nojah, see jäi kahe silma vahele,et reedel aga pole hullu, reedel siis jälle.

T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 16. May 2011, kl 21.29

Õhtust!

Ma annan endast ka vahepeal märku,muidu arvate, et olen kogu üritusest loobunud. Ei ole! Lihtsalt nii kiired on viimased päevad olnud. Täna oli mul esimene tööpäev! Oeh, võttis ikka läbi küll... Kaalunumbriga on sellised lood, et kohe kui olen natuke maha saanud, tuleb mingi üritus või küllaminek ja kõik on jälle tagasi. No ma alles õpin endale EI ütlemagrinning smiley

Tipp, sinu innustavatest kirjadest saan alati uut energiat, et see püha üritus lõpule viia...
Mammu, paneme jah eesmärgiks -5 kg! Unistama peab ikka suurelt!grinning smiley
Jo, oleks tore tuttavaks saada;

Ma nüüd igaks juhuks hüüan veel: JUMBUKAS,AEEEEE.............!!!

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 18. May 2011, kl 10.46

Mina ikka elus ja terve smiling smiley
Eliise lahkumine tekitas kuidagi masendust ja tahtmist käega lüüasad smiley
Hetkel minul ka säilitamispositsioon. No ma kohe ei saa oma trennidest loobuda ja lihas koos söögiisuga kasvab mühinalsmiling smiley Positiivne on see, et kaal ei tõuse, kuigi toitun vist samamoodi nagu vanasti, kui 7kg raskem olin.
Ikka jutustan ja duellitan Teiega siin edasi, kuigi tammun kaaluga ühekohapeal.
Reedene kaalumine sobib hästi,sest siis kaal tavaliselt palju ilusam kui esmaspäeviti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 18. May 2011, kl 11.16

Ma just valmistasin homseks tabelit ette, ja mõtlesin sulle Jumbukas - kuhu kadunud, ja etskae kiri maandus posti. Tore, et sa ei loobu, kurb oleks olnud veel ühe inimese andmeid maha kustutada.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 18. May 2011, kl 13.10

No tahtsin natuke eputada ka aga unustasin eelmises postituses.
Eile õhtul tuli mul üks klient korra läbi,keda ma pole mitu kuud näinud ja teatas: "Wooooww sa oled niipalju alla võtnud" Ma siis teatasin, et viimased 4 kuud vist nagu pole. Aga tema jäi endale kindlaks, et ma pidin kohe teistsugune olema. No see rõõmustas, et ju siis see kaaluga kohapeal tammumine polegi olnud täitsa tühja, kehakuju treenimisega ikka ilusamaks läinud.
Vaatasin siis ennast taas peeglist ja mõtlesin, et kurja küll see kaal ei ole ju langenud aga avatasin, et mul on jalad treenimisest täiesti kivikõvad ja lohutan ennast sellega, et vähemalt ei lotenda enamsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 18. May 2011, kl 14.33

Ma võitlen sellega, kuidas öösel õppimise ajal mitte näksida. Väga karm. Eriti sellepärast, et vanasti sai õpitud ludinal koos šokolaadiga, aga sellega kaasnes +6 kg kahe kuuga. Masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 19. May 2011, kl 21.13

Tere õhtust!

Ma ütlen oma kaalu praegu ära, sest homme hommikul on mul ülivarajane äratus ja ilmselt ei ole aega arvutisse tulla. Niisiis kullakesed....kohe ei tahagi seda numbrit siia kirjutada, aga....80kg! Ma kohe ei tea, kuidas see juhtusmoody smiley Tööl käimine on kogu senise elu ja rutiini pea peale pööranud... See nädalavahetus on veel suguvõsa kokkutulek, nii et paisun kui pärmitainas... Tore , et see kaalumine nüüd reedel on, esmaspäeval oleks see kaalunumbrike veel "ilusam". Aga noh, elame üle! Duellitamisel on ikka imevägi sees mu meelest!

Jumbukas, küll mul on hea meel, et meiega oled!hot smiley


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.23

Hommik!

Hei Donnabella ära oma kaalu pärast muretse. Kui mina eelmine september lapsepuhkuselt tagasi tööle tulin võtsin 4 kuuga 6 kilo juurde. Lapsega kodus olles liikusin palju rohkem, tööl istudes kilod muudkui kogunesid. Tööleminek on suur elu muutus. Mõne aja pärast tekkib jällegi rutiin, kuigi jah, trenni jaoks jääb aega vähemaks, eriti siis kui peres lapsed.

Hetkel olen ma jõudnud samasse kaalu kui tööle tulles, tänane kaal siis 78,9.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 20. May 2011, kl 08.49

93,7 täna hommikul. 163 cm on pikkus siis

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 20. May 2011, kl 16.03

Terekest.
Pole harjunud ju reedeti kirjutama. Alles nüüd tuli meelde,et vaja kaalunr. öelda. Pole midagi uut siin päikese all. Seisab ühesõnaga ja see on tore.
Olge tublid.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 20. May 2011, kl 20.24

Minu kaal oli eile hommikul 79.0, kuna eile õhtust olen juba maal ja siinne kaal on alati minu suur sõber olnud ja vähem näidanud (täna hommikul 77,5smiling smiley) Aga arvestan siiski ikka oma kaalu järgi.
Plaanisin täna teha trennivaba päeva aga hommikul kiskus mind ikka rullirajale ja õhtul vedas mees mind endaga kaasa rattaga sõitma. Ma pole 7a rattaga sõitnud, kui mitte arvestada lapsega 200m-sed poeskäigud.
No see 17km ümber järve oli ikka liig mis liig, eriti need tõusud. Veremaitse oli suus ja mitu korda ütlesin mehele, et kõik mina tulen nüüd ratta pealt maha aga tema ikka innustas mind, et ma olen ju tubli ja ei anna alla. Sõidetud see maa sai ja ega ma oma jalgu väga ei tunne, näis kas homme voodist ikka välja saan grinning smiley
Aga homme suur grillipidu ees ootamas, hea et nüüd kaalumised reedeti onsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 21. May 2011, kl 16.21

Postitasin tabeli, loodetavasti on kõik andmed õiged. Kuid kassisilm vist unustas kaaluda.

Ilusat nädalavahetuse jätku!

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.46

Minu kaal ikka samasad smiley

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.29

Minu kaal 78,6!

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 27. May 2011, kl 17.38

Tere õhtust!

Vedasin oma tagumiku ka lõpuks arvuti tahaspinning smiley sticking its tongue out Natuke piinlik kohe, et siia enam kirjutama ei jõua... Kõigepealt siis kõige tähtsam...kaal 78,4 kgsmiling bouncing smiley Ta langeb siiski! Eks see liikumise arvelt tuli, sest ma olen tööpäevadel kaheksa tundi pidevalt jalgadel. Õhtuks jalatallad tulitavad. Suured kiitused neile, kes pärast tööd veel trenni jaksavad minna! No mina olen küll õhtuks kui välja väänatud kalts!

Söömisega on nüüd sellised lood, et hommikusöök on mul eeskujulik, lõuna on eeskujulik, õhtusöök on eeskujulik, aga kell üheksa tekib mul hirmus söögiisuconfused smiley Võibolla sellepärast, et töö juures ei saa vahepalasid ampsata ja kalorinorm jääb väikeseks? igaljuhul tuleb toitumine lähipäevil luubi alla võtta...

Ilusat nädalavahetust teile ja olge tublid! Kohe väga tublid!spinning smiley sticking its tongue out


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 27. May 2011, kl 17.44

Tere!

93,6 näitab kaal. Vb järgmine nädal edukam grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 12 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.