Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 13
Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 08. November 2010, kl 09.29

Tere kaasvõitlejad!

Peale pikka ja suurt ahastust olen nüüd valmis suureks võitluseks smiling smiley
Olen 163cm ja 89,2kg, ideaalkaaluks on 63kg.
Kel sama koorem kanda ja soovib minuga ühineda - andke märku ja teeme duellitabeli!
Koos me suudame!

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: elekas
Kuupäev: 10. November 2010, kl 18.58

Tere
Alustasin just eespool teema, et uueks aastaks 10 kilo maha! Äkki saaksime meie duellitada? Mis arvad?spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: sikisaki
Kuupäev: 15. November 2010, kl 09.21

Kas duell juba käib? Kas liituda ka saab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 15. November 2010, kl 09.50

Tere sikisaki smiling smiley

Duell veel ametlikult ei käi - ma pean vabandama, et olin eelmisel nädalal ise uima ja ei märganud seda teemat enam siin foorumis ja tundub, et elekas on osaleja juba teises duellis, aga täna võiks siis duelli ametlikuks teha ja tean, et ka üks teine kaaluabis osaleja "tipp" võib tahta osaleda.

Selleks tuleks siis teha uus teema ja panna inff üles smiling smiley
Sikisaki - edasta oma kaaluandmed ja teeme duelliga algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 15. November 2010, kl 09.58

Minu kaal 85,6kg eesmärk esialgu 75 agaideaalkis samuti63smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 15. November 2010, kl 10.16

Tegin duelliteema ja Jumbukas - panin Sinu kaa sisse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: sikisaki
Kuupäev: 15. November 2010, kl 11.12

Kas mina ka? Alustasin eelmisel nädalal 87 kg pealt. Praegu 84,9. ja pikkus 176cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 15. November 2010, kl 13.29

Sikisaki!
Panin ka Sinu kirja meie duelli, aga kahjuks ei oska ma seda pealkirja muuta...hmm...reeglites oli kirjas, et kõigi nimed peavad olema pealkirjas sees, uurin selle järgi, aga sisus oled kirjas kenasti - kokku on meid siis 4 praegu! Eraldi teema siis siinsamas rubriigis ja meie tipp-iga kaalume esmaspäevahommikuti ning kuna mõte duelli teha tuli eelmise nädalal, siis teeks nii, et sel nädalal paneme stardikaalud ja järgmisel nädalal siis ametlikud esimesed tulemused smiling smiley
Aga tublid oleme ikka, sest loodetavasti langes kõigil meil juba eelmisel nädalal tubli tükk lisakoormust!!!

Vastupidavust!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 15. November 2010, kl 20.49

Hei kuulge,

kas teil on veel ruumi... ma lööks ka kampa. Kui on, siis mu andmed on: 174 cm ja 96 kg. Kui aasta lõpuks saaks 80 peale kaalu oleks ideaalne smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 16. November 2010, kl 10.40

Panen Su kirja, mallu !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 17. November 2010, kl 16.29

Hei,

tore smiling smiley

Kuulge, veits tobe küsimus ehk aga ma ei suutnud kuskilt nende foorumi teemade alt välja peilida, et mis päev pidi kaaluma ja siis siia kirjutama. Iga R ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 17. November 2010, kl 16.30

Vabandused,
juba leidsin, et R ja hiljemalt E jooksul on vaja kaal kirja siia panna smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Eliina
Kuupäev: 18. November 2010, kl 17.29

Mina olen 163 pikk ja kaal 88.7 sooviks väga duellitada kas saaksite mind ka kampa võtta.Koos oleks kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 19. November 2010, kl 19.12

Mu kaaluks t2nase seisuga on 95,4 kg. Vabandused, kui valesse kohta kirjutasin.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 19. November 2010, kl 21.01

Mina teeks küll oma elu esimese duelli!Olen 164cm pikk ja kaalun 92,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 20. November 2010, kl 09.43

Tere jälle kõigile!

Ma ütleks infoks niipalju, et mina ja tipp otsustasime, et kaalume end esmaspäeva hommikuti ja esmaspäeval edastaks ka siis duelliandmed. Kas kõigile meie duellis osalejatele sobib selline variant? Eliina ja DonnaBella...võtame teid kaa loomulikult kampa - aga kuna meie duell algas ametlikult eelmisel esmaspäeval, siis teeks äkki nii, et edastage oma kaal järgmisel esmaspäeval st. 22.11 ja teie tulemus on siis nädalapärast. Missiis, et teised nädala eespool on. Kuna ma ise olen siin nii algaja, siis ma ausaltöeldes ei teagi kuhu neid kaaluandmeid edastama peaks - aga ma eeldan, et see on vist ükskõik - nii nagu kokku lepime - et minugipoolest võime siia foorumisse panna ja ma kannan need andmed duellitabelisse teise teema alla või vabalt võiks ka erakirjadesse need andmed saata. Aga ma veel uurin kuidas teised teevad...

Seniks OLGE TUBLID NÄDALAVAHETUSEL, esmaspäev on varsti käes ! grinning smiley
(seda oli tegelt mulle endale vaja meelde tuletada smiling smileysmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 20. November 2010, kl 22.19

Olen siis sinu duelli nimekirjas Eliise!Ja kaalun ennast esmaspäeval.Ja lisan oma kaalu siis siia foorumisse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 21. November 2010, kl 08.52

Kirjutame siia jah oma esmaspäevased tulemused. Meile sobis esmaspäev paremini, sest oleme alati täisnädalates arvestanud dieeti või kaalujälgimist vms ja tegelikult summaarselt ju minu arust vahet pole kas kaalud reedel või esmaspäeval - põhi asi, et arvestad nädala tulemuse. Homme siis palun edastage oma tulemus, mallu, kuna sa oma esimese kaalu edastasid eelmisel esmaspäeval, siis äkki ütled homme uuesti oma kaalu, siis on täpselt nädal möödas arvestusest. Maitea - võibolla on see totaalselt vale kellegi arvates kui me esmaspäeval kaalume?... smiling smiley ei usu tegelt - me teeme ju seda iseenda jaoks smiling smiley
Teine asi, mille peale ma hakkasin mõtlema on see, et tundub, et paljudel teistel duellitajatel on duelli eesmärgiks mingi kaalulanguse kogus märgitud - et oleks nagu midagi, mille nimel võistlus nagu käib...maitea kas mõtleme kaa mingi numbri välja või teeme niisama?

Seniks silm särama! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 22. November 2010, kl 08.32

Uus nädal ja jälle uue hooga!Duelli jaoks panen siis oma andmed veelkord kirja:pikkus endiselt 164cmsmiling smiley ja kaal92kg.Oleme siis tublid the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: aspirin
Kuupäev: 22. November 2010, kl 11.42

Hei, kas duell käib? Liituksin hea meelega, kaal on 99kg ja pikkus 168. Loodan jõuda 70kg ni , kuid esialgu hea kui 10kg allapoole saaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 22. November 2010, kl 13.14

Aspirin - me võtame Su kahel käel vastu!

SIKISAKI, MALLU JA ELIINA palun edastage oma tänased kaalud siis saaks tabeli üles panna...

Ja me mõtlesime tipp-iga, et mõistlik oleks siiski panna oma duellile selline nimi, kus ei ole osalejaid pealkirjas, sest me ei tahaks kedagi, kes soovivad meiega ühineda, tagasi lükata!!

Kas on ettepanekuid originaalse duellipealkirja osas??? smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: sikisaki
Kuupäev: 22. November 2010, kl 13.18

Ähh! 84,4 kg. Vahepeal tuli haigus ja kohe kuidagi ei edenenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 22. November 2010, kl 13.23

Sikisaki...POOL KILO on ju SUPER!!! Tuju ei tohi langeda lasta...põnevusega uuele nädalale vastu ja varsti on uus esmaspäev ja suuremad miinused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 22. November 2010, kl 15.28

Nii kallid kaasvõitlejad smiling smiley

Kuna minu üleskutsetele ei tule mingit vastust ja ei olegi sellest hullu, sest ma ei leia, et inimesed peaks 24h arvuti taga foorumites pläkutama, siis otsustasin, et teen sellise duelli meile: Duell: Igal juhul kergemaks! ja seaks esimeseks duelli-eesmärgiks aasta lõpuks -6kg, kuna aasta lõpuni on ca. 6 nädalat, siis oleks see väga tervislik kaalulangus!! Ja uuel aastal jätkame soovijatega samas duellis erinevate tähtaegade ja numbritega smiling smiley Ma loodan, et see sobib teile!?

Panen siis ka duellitabeli üles ...mallu ja eliina edastasid oma kaalud eelmisel nädalal ja ma arvan, et nad vist pole näinud mu seda postitust, kus kirjutan, et meie otsustasime end kaaluda esmaspäeviti - seepärast panen neile kirja need kaalud, mis nad on edastanud ja loodetavasti nad jätkavad meiega samas rütmis edaspidi smiling smiley

Teeme siis edaspidi nii, et kaaluandmed edastame esmaspäeviti siia teemasse ja tabeli panen ülalpoolnimetatud duelliteemasse, kui sinna kaaluandmed kaa paneks, läheks see liiga segaseks, eks!

Oleme tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 22. November 2010, kl 22.50

Väga ilusti tehtud tabel Eliise5005. Ja sul on igati õigus,et siia saadame uued kaaluandmed esmaspäeviti ning duelli all pead sina ainult tabelit,et oleks ilus ülevaade.
Hea mõte seegi,et uueks aastaks -6 kg. Tervislik langus ja eks ta siis distsiplineerib ka jõulude ajal meid.
Edu kõigile,
Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 29. November 2010, kl 08.23

Tere kaunist karget talvehommikut kõigile.
Aknast vaadates on ilm super. Kahjuks sellise külmaga vist titaga pole mõtet välja minna. No pole hullu, leiame siis üksinda selle aja päeva jooksul.
Minu tänaseks kaaluks läheb kirja 94,5 kg. Olen endaga rahul, sest nii mõnigi pisuke patt on seljataga sel nädalal.
Olge tublid edasi,
Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: aspirin
Kuupäev: 29. November 2010, kl 09.12

Tere hommikust,
olen endiselt teie hulgas, kuid kaal on hoopis tõusnud, seega kaaluks hetkel 100, 8 ja pikkus endine 168.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 29. November 2010, kl 09.21

Ilusat nädala algust kõigile.
Minul kiskus nädalalõpp täiega kiivasad smileyOlen vist selle nädala must lammassmiling smiley Kaalulangust polnudki,jääb siis ikka92kgmoody smileyLuban sellel nädalal ennast kokku võtta ja tublim olla!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 29. November 2010, kl 09.47

Minu kaaluks hetke seisuga on 94,7. Väike langus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: sikisaki
Kuupäev: 29. November 2010, kl 13.13

Ma arvan, et esmaspäev on väga pahasti valitud päevthe finger smiley. Nädalavahetuse peale satub ju igasugu toredaid üritusi, kus kaalu peale eriti mõelda nagu ei viitsiks.Eelmise nädala algul mu juba tuöli 83,3 ette, aga tänase seisuga jääb 84,1. Peab püüdma rohkem kiusatustele vastu panna.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.