Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 7 / 11
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 25. February 2011, kl 08.53

Väga tubli PalmiAllasmiling smiley Minul polnud võimalust täna kaaluda ennast, sest pole kodus aga homme juba saan oma kaalu ka siia kirja pannasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 25. February 2011, kl 12.00

TERE.

jAHH, OLEN SIIN JUBA LOOBUMIST KAALUNUD.
Üks häda ajab teist taga ja kaal on jäänud tahaplaanile, panen kaks puuduvat kaalu, kirjutan ikka ise üles, aga rõõmustavat pole eriti midagi , vajan enda jaoks midagi erilist, motiveering on nõrk, ikka leian mingi vabanduse ja võitlen terve perega tervise eest... mingid viirused ja nõrkus, kuigi isu pole aga kaal ka eriti ei lange.
esimene puuduv kaal 89,6 ja teine puuduv kaal 89.4 ja tänase kirjutan homme...kindlasti kirjutan!
eile mu pisike lapselaps tõi kaalu kööki ja tahtis kaaluda ja mul hakkas ikka südametunnistus piinama... isegi laps saab aru smiling smiley et kaal on kaalumiseks.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 25. February 2011, kl 13.40

Tere kõigile,
minu tänane kaalunäit 92,2kg, seega +0,1kg. Ise väga ei põegi selle pärast. Kuna väljas on väga libe, siis ei ole sellel nädalal ka eriti kõndimas käinud, parem terved luud. PalmiAlla, oled jätkuvalt tubli. Tore, kix00 ja Pisar, et alles olete, loobuda on ju kõige lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 25. February 2011, kl 15.20

Tere,
92,00.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 27. February 2011, kl 12.01

Huvitav on see, et nädalavahetustel, ei saa mul just kilokalorid täis ja äripäeviti tahavad vägisi lõhki minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 27. February 2011, kl 13.10

Tere,
võib-olla on see sellest, et nädalavahetusel on aega valida ja toimetada, aga tööpäevadel on kiire ja mitte koduse söögi peal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 27. February 2011, kl 19.43

Vist jaaa.. Sest mul töö ja koolipäevadel ikka kipub nii olema, et ostan valmistoidu poest. Nii ju palju lihtsamgrinning smiley. Ajalises mõttes.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 28. February 2011, kl 07.58

Selline meie tabel siis nüüdsmiling smiley

Nimi..............Algkaal
.......................17.01..........21.01.....28.01.......4.02.....11.02........18.02.......25.02
Kix00..............93,9kg......93,4........94............93,9......93,3........94,4..........94,4(0)
jänespüks.......94,5kg......93,9........92,9.......91,8........92,7........92,1............92,2(+0,1)
PalmiAlla.........92kg.........89,8........88,4.......87,6........87..........85,1...........84,4(-0,7)
pisar...............91,4kg.......91,0.......90,4........89,9.......89,6..........89,4.........?
SuurMiisu........92kg.........91,5........91,4.......91,4.......91,4........91,2..........92,0(+0,8)
R_J.................94kg.........93,1.........92,6........91,2......91,9..........?..............?

Kokku:...........557,8kg.....552,2.......549,7.......545,8........456,3......?...........?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. February 2011, kl 22.02

oih..zumbas kaidud...siuke vasss on kallal...
Krt ma viimati ei ole omale ramps toitu lubanud..siin kell 4 s6in vaikest hesburgeri kanaeinet...siiamaanbi k6ht nii punnitab,nagu ma oleks elevandi ara s88nud///
see selleks..peamine on see et isegi hessi porstudega mul 81% s88dud..miinus zumba kah veel///aga ikka end nii syydistan et laksin hessi...grinning smiley ja mul TOITUMINE TASAKAALUS-ALLILUUUJAA!!!grinning smiley
Tuleb vist rampstoitu panema hakkama siis tasakaal saavutatudgrinning smiley
OLGE IKKA TUBLID!HOMME ON KEVAD
HURRRAAAA~~

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 02. March 2011, kl 09.27

Muide, mina olen ka täheldanud, et kui rämpstoitu manustad, siis on toitumine tasakaalus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 02. March 2011, kl 22.03

Tuleb vahest organismi vist shokeerida selle rämps toiduga...=)
aga peale seda oli mul nii sitt olla,,et arva nüüd pikkemat aega ei taha enam seda=)
Kuidas teil muidu kulgeb?Täna käisin massaazis...jumala hea on olla...siuke relax....1,5 tundi proff klassikalist massaazi õliga...mmmm tahan veel...meister ütles et minu nahk one veel nii võrd elastne..et saame cellukaga ja nahaga ilusti korda ajatud...kaalun juba kuuri ostmise...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 03. March 2011, kl 21.27

EHH zumbas kaidud..supper tunne..sm kaovad koos kaaluga..Ma olen vaga 6nnelik...
aga ma vaatan et siin aina vaiksemaks jaab...kui k6ik on juba vahepeal kaalunud ara kaduda..eks ma pean otsima omale teise kampa vaikselt,kahjuks...
tahaks ikka muljeid jagada ja vastuse kah saada..et ikka duellil oleks vahest mida komenteerida..kaasa elada soovitada ja toetada....ma olen vist liiga emotsionaalne inimene...ega see kaalu langetamine kerge pole...

HOMME SIIS KAALUMINE...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 04. March 2011, kl 05.26

kaal

83,6kg *-800g)
vaikselt hakkas alla minema,,aga ilusti stabiilselt...nii et ma olen selle gi yle r66mus ja uhkesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.45

Tere kõigile!
Tubli oled, PalmiAlla! Minu kaal täna hommikul 92,1kg nii et ainult -0,1kg. Peab vist rahul olema, et juurde ei ole tulnud. Meil on siin päris vaikne. Auuu, kus Te kõik olete tüdrukud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.25

Tere, tere,
jätkuvalt 92 kg. Seisab, mis seisab.
Kiidan teid kõiki!!! (ja kadestan ka natukespinning smiley sticking its tongue out)

Tegelikult, ma siin ennem juba olen küsinud, et mis on teie kilokalorite piir, ehk siis päevane norm? Endal oli 6000, mõtlesin et panen väiksemaks, et äkki siis langeb kaal, aga ma ei suuda nii vähe süüa, ei suuda. Seega lasen ikka 6000 ringis edasi ja üritan ka trenni saada, kuid ajaliselt ei mängi välja. Surnud ring ja see tekitab niivõrd vastiku tunde!!!!!!!!!!

Päikest meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 04. March 2011, kl 17.41

SUURMIISU,mis asja???eye popping smiley mis 6000 kkl?see ei ole v6imalik..palju sul kaaluabi soovitab syya?
endal kaaluabi norm 1850 kkl,tavaliselt s88n 1500 ringis,kui suurem magusa isu,siis kuskil; 98%
Reedeti luban vahest omale shampust kah...aga todu kaloraaz ei ole kunagi yle lainud
pluss fyysiline t88 ja trenn
tana ainult laks 108% grinning smiley koos sampusega,mida ma siis 6htul jooma hakkan...et siis tana menuu lukkus...
v6tsin treeningu maha ja 57% paevanormist s88dudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 04. March 2011, kl 19.17

PalmiAlla väga hea tähelepanekgrinning smiley. Tegelikult ikka 1600 kalorit. Siit moraal, tuleb välja puhata, muidu tulevad veel suuremad apsakad.
Nii PalmiAlla, mida sa õhtuti sööd, sest siis ju kõige surem oht libastuda, et mis oleks see hea toit, mis annaks vähe kaloreidgrinning smiley. Sinu kanasuppi ma juba teanthe finger smiley.
Nojah, trenni ma ei saa, füüsilist tööd saan ka suvel. Seega pean kodus ennast sundima trenni tegema. Aga hullult raske on seeangry smileyeye rolling smiley. Arvan et seda on paljud tundud.grinning smiley ( raske ennast sundida).

Aga ma ei ole kade optimismi edasi andmast Teile kõigile, et pea püsti ja pekkidele tuldhot smiley.!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 05. March 2011, kl 13.10

suurmiisu
ma söön absoluutselt kõike,mul ei ole erinevust kas see õhtu või lõuna söök,ainult see et ma peale 6 ei söö,ja organism juba vist harjus ära...ainult rohelist teed
Veits viletsam kui sööd kell ´5-6 paiku ja lõppuks oled öö läbi tantsu platsil...siis tuleb hirmus isu kah---aga ma pean vastu..komplimendid annavad rohkem jõudu...

SuurMiisu,me vist jäime sinuga siia kahekesti=) ahahaha

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 05. March 2011, kl 21.56

PalmiAlla, sa oled nii tubli, et suudad oma joont ajada. Pean ka ikka pingutama, olen nii palju ennast vabandanud, kuid kuidagi keeruline see asi. Pingeid palju seoses töö ja kooliga, siis seda enam kisub käsi toidu suunas, sest see ju hea lohutaja.
Peaks ka ikka sundima, ennast et õhtul peale kuut ei söö, või siis peale 7. grinning smiley
PalmiAlla, ma ei usu et teised ära kadunud, vähemalt loodan, sest mõned siin ikka ju ennast ilmutavad. Ega tänapäeva elu juures, on väga raske ennast arvuti taha saada, kui sul palju tegevusi ja pea pulki täis. Aga üritan ikka mõelda, et me kõik ikka jätkame ja üritame selle ilusa kaalunumbri poole.
Ja seda peoööd ma tean, siis tuleb kõige parem isu ju, tahaks kõike süüagrinning smiley.

Aga ikka veelkord soovin, et meil kõigil oleks seda jõudu!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 07. March 2011, kl 08.11

Tere tüdrukudsmiling smiley
Minul siis kaal ikka tõuseb. Käisin arsti juures ka ja tema saatis mind endokrinoloogi juurde. Kahjuks on seal järjekord kuskil 2 kuud. Loodan, et 2 kuuga enam niipalju kilosid juurde ei tule. Ei tahaks 100kg kaaludasad smiley Kurvaks ja masendavaks teeb tuju, lausa nutma ajab. Näen ju kuidas siin teistel kõigil kaalud langevad, väljas hakkab lumi sulama, varsti juba ongi suvi ja mina olen ikka ligi 100kgsad smiley
Olen mõelnud, et ikkagi loobun duellitamisest, mida ma siin duellitan kui kaal ei lange vaid tõuseb pidevalt. Minu siin oldud aja jooksul on kaal tõusnud 1,1 kg . Tean, et seda pole väga palju aga kui arvestada seda, et detsembris olin 90,3kg siis on kaal tõusnud pea 5 kgsad smiley

Panen siis tabeli ka kohe siia....
Nimi..............Algkaal
.......................17.01..........21.01.....28.01.......4.02.....11.02........18.02.......25.02......4.03
Kix00..............93,9kg......93,4........94............93,9......93,3........94,4..........94,4.........95,0(+0,6)
jänespüks.......94,5kg......93,9........92,9.......91,8........92,7......92,1............92,2..........92,1(-0,1)
PalmiAlla.........92kg.........89,8........88,4.......87,6........87..........85,1...........84,4........83,6(-0,8)
pisar...............91,4kg.......91,0.......90,4........89,9.......89,6..........89,4.........?..............?
SuurMiisu........92kg.........91,5........91,4.......91,4.......91,4........91,2..........92,0........92,0(0)

Kokku:...........463,8kg.....460,6.......457,1.......454,6........454......452,2...........?.........?



Järgmine kaalumine: 11.03 koos mõõtudegagrinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kix00 07.03.2011 08.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 07. March 2011, kl 18.40

Tere, tüdrukud!
Meil siin päris nutukoor lahti. kix00, loobuda jõuad alati. [naistemaailm.ee] - siin on kodulehekülg ajakirjast "Naised" looga "Sinu keha on su kindlus.", mis ilmus 4.märtsil. Mina ise olen oma eesmärki kolm korda seadnud. Samas olles siin, õpid ennast tundma, oma harjumusi, oma eelistusi, mida annab siis korrigeerida ja muuta ning ka harjuda. Lisaks, kix00, on Sul väike laps ja kui Sa teda veel rinnaga toidad, siis ega Sul ei ole nii kerge ennast piirata ja tegelikult vist ei olegi see õige. Aga kõige hullem on stress, see mõjutab Sind ja Sinu kaalu, ning ka Sinu last. SuurMiisu, stressiga oled ilmselt kimpus sinagi. Aga koolis käimine on ooper omaette. 5 aastat tagasi käisin minagi koolis, see oli siis kui haridus ära reformiti. Kolm aastat kaugõppes ja 12kg tuli juurde nagu iseenest. Aga õppimise aeg vajab aju magusat ja midagi teha ei ole. Minu päevane kaloraaž on 1736kcal-t. Aga PalmiAllal on õigus kaalust alla minema hakkab siis kui kaloreid täis ei söö ning liigutad ka ennast. Nii et ninad püsti ja ärme oleme alistujad. PalmiAlla, oled tubli! Üritame kõik PalmiAlla jälgedes käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 07. March 2011, kl 21.12

Jänespüks, sul on 100% õigus. Aga ega see kerge ei ole kui tead, et oled niigi ülekaalus ja siis sind takistab see kui imetad jne. Stress on mul tõesti suur. Hetkel käin praktikal ja kohe tuleb koolisess (õpin kaugõppes), vaja palju pabereid täita ning eksamiks õppida. Märts on tohutult kiire kuu. Samal ajal püüan last päevasest tissitamisest võõrutada, siis ärritab see vinguviiul kogu aeg. Aga ma saan hakkama. Täna panin juba uue eesmärgi kirja ja alustan nagu puhtalt lehelt. Kuna teie teate mis olukord mul on siis ma duellist ei loobu, mingu üles või tulgu alla see kaal, mina jäänsmiling smiley Kui nii võtta siis ega see 1,1 kg mis juurde tulnud on pole ka nii ületamatu kaalgrinning smiley

Jah, PalmiAlla on meile tõesti suureks eeskujuks ja kui me ennast ikka kenasti kokku võtaks siis suudaksime sama mida tema! Müts maha tema ees igal juhul.

PalmiAlla, ära mine meie juurest ära. Võib olla tõesti on meil siin kohati päris vaikne aga eks meil kõigil kiire jne..Koos alustame ja koos oleme ka lõpuni. Niigi on päris palju kes on meie duellist loobunud..Muide vaatasin, et sul täitub kohe kohe -10kgsmiling smiley Väga äge!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 08. March 2011, kl 16.16

tere,tüdrukud,hea et me siiamaani koos oleme=) Aitäh toetuse ja komplimendi eest,eks siis tuleb pingutada viimast...mul jäänud 2,5 kuud Türgi pinekust,,küll loodan veel kas või 5-10 kilo maha saada..aga juba praegu on kergem peeglisse vaadata=) enam see kaal kah nii kiiresti ei lange...aga küll need lihased kasvavad rasvade asemel=)
Mina planeerin küll kaaluabis olla lõppuni,just selle kasutusse lõppuni,ja usun,et ostan uue kah...kaaluabi sõltuvus vist juba...ei ole uskunud et saab kõike süüeks kaalust alla,ja super tantsudega keha trimmi..kuid tuleb veel ikka pikk töö...ja eks see kaalu hoidmine pärast veel raskem...peamine,et nagu ma alati käitun..saan kaalust alla..saan hunniku komplemente...ja uuesti söön end suureks...eks see krt söögi sültuvus ei anna rahulikult elada..kuid trenn väga aitab...ei ole tahtmist ega jõudu õhtul külmkappi kallale joosta=)
eks oleme edasi koos ja tublid!
Kix00

kas su punased sõbrad juba läbi? ma ise arvan et siis varsti hakkab kaal lausa sulama 1-2 kuud ja need saavad vana rütmi..ninbg keha hakkab üleliigsed kilod kulutama

Oh krt juba uuesti mõõtmine...mul vist see kord midagi erilist ei tule..eks need kilod alguses sulavad koos sentimeetridega..pärast nahk läheb trimmi.ahh las harjub mu organism..mis ma ikka piinan ennast nii väga=)tuleb vabalt võtta=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 08. March 2011, kl 16.22

Tere ja head naistepäeva kõigile!
Ma ei tea, kas mul on midagi kahe silma vahele jäänud. Aga, kix00, Sa oled ju eriliselt tubli, kui Sa veel koolis ka käid. Hästi palju jõudu kõige sellega hakkama saamiseks hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 08. March 2011, kl 18.23

Punased sõbrad lahkusid minu juures peale 5 päeva külaskäiku. Nüüd siis läbi ja ise ka loodan, et vast hakkab lõpuks alanema mitte ei tõuse jätkuvalt see kaal. Praegu on hea see, et olen vähe kodus siis ei teki isu näksida ka. Täna jõin shampust, küll see maitses ikka hästigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 10. March 2011, kl 17.06

terekest,homme siis kaalume ja mõõdame...
ma siin uuendasin oma eesmärgi....ja tänase kaaluga mul tuleb süüa 500 kkl vähem kui alg kaaluga...
täna lähen veel trenni,et siis kulutan oma üle normi läinud 2%
=) Eile köäisin massaazis..mõõdud sulavad..jas eilse seisuga oli 1 kg maas..aga ei tea mis homme on,sest ma trennis nii palju joon...et raudselt hommikul oltn paistes ning mõned gr juures=)
Edu meile!
Eks homseni

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. March 2011, kl 05.19

Hommik!
Kaal täna 83kg(600 gr kergem)
mõõdud


rind-96cm
vöö-86,5cm
kõht-94cm
puus-103cm
kints-62cm
säär´-38.5cm

EDU

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. March 2011, kl 08.20

Tere kõigile!
Minu kaal täna 91,5kg seega -0,6kg.
Mõõdud
rind 114cm
vöö 98cm
kõht 108cm
puus 113cm
reis 65cm
säär 38cm
Kurb kuidagi, sest eile hommikul näitas kaal 90,6kgspinning smiley sticking its tongue out Põdesin kolmapäeval kõhugrippiconfused smiley Eile liikusin palju ja kaloreid ei söönud täis 28%, aga tänane tulemus siis ikkagi sellinesad smiley Jõudu kõigilehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 12. March 2011, kl 09.11

Tere hommikust,
meil jälle vaikusconfused smiley huvitav, kas enne tormiconfused smiley kaome päris ära siin foorumiseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 12. March 2011, kl 10.23

Kallid duellikaaslased. Mina jätan teid nüüd mõneks ajaks maha, umbes 2 nädalaks. Lähen reisile ja kahjuks seal ei ole võimalik interneti kasutada. Loodan, et seal äkki hakkab kaal ka langema, siiani seda pole olnud. Aga ise muidugi mõtlesin et kui saan sellest pingelisest keskkonnast välja siis muutub keha ka lahkemaks.smiling smiley
Teie aga olge ilusti tublid ja tehke ikka tabelit kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 7 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.