Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 8 / 11
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 12. March 2011, kl 12.41

jänespüks
nuh ei tea...vaatan et paljudel siin motivatsioon maas...ei tea..mina küül tegelen iseendaga...ja tervis läheb paremaks...ainult see ei jõhkralt vähe tuleb nüüd süüa 1883 kkl langes 1383 kkl..ei julge gi siukese päeva noirmiga midagi magusat suhu pista...
Ennem ma sõin ikka kõike..nüüd hommikul..panin nii palju head..et päevane norm on juba varsti täis..ei julge kööki enam minna kah=)aga noh eks ma pean vastu...
Alles tellisin omale zumba prof riided...ahh jumala ilusad on...nüüd ootan välismaalt pakki....mul nii gi zumbast sõltuvus tekkinud..a kui riidet kätte saan siis olen veel rohkem vaimustatud=)
Eks siis olge tublid

Kix00 Head reisi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 12. March 2011, kl 13.55

Tere kõigile!
Minu kaal täna 92.00 kg.
Mõõdud
rind 110cm
vöö 100cm
puus 112cm
reis 65cm
säär 41cm

Ja ma ei saa ikka aru kust kohast ma seda kõhtu mõõtma peanconfused smiley.
Mis kõrgusel või misasja!?!?!
Aga kui kix nüüd reisile läks, äkki siis keegi teeks tema eest need tabelidsmiling smiley. Mul isegi on üks inimene mõttes (PalmiAlla). Või on keegi teine, kes saaks sellega tegeleda!?!! Oleks ju tore.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 13. March 2011, kl 11.34

Jõudu
kix00, head reisithumbs up aga oleks võinud ju reeta kas või poole sõnagagi, et kuhueye rolling smiley siis oleks ju teised vähemalt saanud õhata (ma mõtlen ikka ennast)eye popping smiley korra keskkonda vahetada aitab tõesti kaasa stressilesmiling bouncing smiley PalmiAlla, SuurMiisu tegi ettepaneku, kas teed ärahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 13. March 2011, kl 11.35

Oeh,
nüüd sai küll valesti mitte stressile, vaid selle maandamiselespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 13. March 2011, kl 15.56

eye rolling smiley
aitäh usalduse eest,aga ma ei oska tabelit teha kahjuks

proovisin igate pidi..ei tule välja=( nii et ma loobun tabeli tegemisest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.17

Jänespüks, äkki siis sina teeksid tabelidsmiling smiley.

Ma kardan, et ma ka ei oska.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 18.44

Õhtust,siin siis meie kaalude tabel, nii palju kui neid andmeid on:

Nimi..............Algkaal
....................17.01....21.01.....28.01..4.02.....11.02.....18.02...25.02..4.03....11.03
Kix00.......... .93,9kg... 93,4........94...93,9......93,3......94,4....94,4..95,0.......?
jänespüks.... 94,5kg...93,9........92,9...91,8....92,7.......92,1....92,2..92,1...91,5(-0,6)
PalmiAlla...........92kg....89,8.......88,4...87,6.....87........85,1.....84,4..83,6...83,0(-0,6)
pisar..............91,4kg...91,0.......90,4....89,9...89,6.......89,4.........?.......?.......?
SuurMiisu..........92kg.....91,5.......91,4....91,4...91,4.......91,2.....92,0..92,0...92,0(0)

Kokku:............463,8kg...460,6......457,1...454,6...454......452,2.......?.....?.....?

Lähen käin korra koeraga jalutamas, siis üritan ka mõõtude tabeli ära teha. Paras pusimine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 18.46

Või prooviks korra, tundub, et saatmisel kiri muutub

Mõõdud 11.02....Kix00........jänespüks....PalmiAlla..........pisar............SuurMiisu
RINNA ÜM.......100cm(-7)....122cm(+1).....101cm(-4).......108cm(-2)......113cm(0)
TALJE ÜM.......86cm(-3).....100cm(-3).......89cm(-6)........101cm(-3)......101cm(0)
KÕHU ÜM........98cm(-5)......115cm(+4)......98cm(-3)........108cm(-2).....111cm(+4)
PUUSA ÜM.......101cm(-7)....115cm(-3)......107cm(-2).......114cm(-2).....113cm(0)
KINTSU ÜM......60,5(-0,5).....63cm(-4)........62,5cm(-2,5)....61cm(-1).....66cm(0)
SÄÄRE ÜM......40cm(-1).......39(0).............39cm(0)...........38cm(-2)......42cm(0)

KOKKU:..........-23,5cm.........-10cm.........-17,5cm.............-12cm...........+4cm......= 59cm!!!!
Mõõdud 11.03....Kix00........jänespüks....PalmiAlla..........pisar............SuurMiisu
RINNA ÜM.............?.............114cm(-8).....96cm(-5)....... ?...............110cm(-3)
TALJE ÜM...............?............98cm(-2).......86,5cm(-2,5)....?...............100cm(-1)
KÕHU ÜM..............?..............108cm(-7)... 94cm(-4).........?..........................?
PUUSA ÜM.............?.............113cm(-2)......103cm(-4).......?..............112cm(-1)
KINTSU ÜM........... ? ............65cm(+2,0)....62,0cm(-0,5).....?............65cm(-1)
SÄÄRE ÜM.............?........... ..38cm(-1)........38,5cm(-0,5)......?...........41cm(-1)
KOKKU:.................?..............-20cm.........-16,5cm.............?............-7cm......= 43,5cm!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 20.00

Jänespüks väga tublihot smiley!!!!!!!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 20.00

Jänespüks-Mis koer sul on??Pisike suur?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 20.13

Ta mul parajalt suur berhardiini järglane aga krants. Samasugune flegma nagu perenainegi. Öeldakse, et peremees ja koer on tavaliselt ühte nägu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 20.21

Mis mis, et lausa nii tõmbad paralleele. Ma ise tahaks ka mingit lemmikut, keda saaks nunnutada ja kussutadagrinning smiley. Last veel ei taha, siis tahaks lihtsaöt kedagi seltsigrinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 21.03

Lemmikud on toredad, aga... Ma aasta otsa mõtlesin enne kui otsustasin, laps lubas kõik ise teha - hoida, sööta, jalutada, aga see selleks. Aasta otsa mõtlesin, sest ega lõpuks pead ikka kõik ise ära tegema. Nii ongi. Kui sa, SuurMiisu, veel päris üksi oled, siis ikka mõtle veel hoolega, sest siis oled päris kinni. Ei saa reisile minna ilma, et sa otsiks, kes teda söödab ja jalutab jne

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 21.46

Seda ma siin koguaeg mõtlengi, pikad koolipäevad, tööpäevad, igasugused käigud sugulaste juurde. Kas tasub vaesekest nii kauaks üksi omapead korterisse jätta. Pean oma suurt nunnutamise vajadust kellegi teise peal rahuldamagrinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 22.02

Väga õigeeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. March 2011, kl 23.06

ohh zumbas kaidud!
ohh teil siin loomadest juttsmiling smiley mul 2 kassi,must ja valge...smiling smiley
jänespüks
vaga tubli!
ossa ma vaatasin,sul kaal on langenud..aga sentimeetrid lausa lendavad lennuki kiirusega!tubliii!!!
No vot hakkavad oma vahelised juttud juba tulema..smiling smiley
ok ma magama,,..jalle vara argata...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 16. March 2011, kl 05.26

hommik,kuidas teil kaaluga on?Kas hoiate kkl piires?
Mul on enne naiste päevi siuke nälg...oh ei kujuta ette,loodan et sellega juurde ei tule...Kõht on küll paistes nagu oleks elevandi ära söönudeye popping smiley
Täna ma siis massaazile,Homme trenni..loodan et keha ikka annab veel oma pekki põletamisekssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 16. March 2011, kl 09.28

Hommik jah,
kcl-te piires hoidmine on minul näiteks 103% eileconfused smiley alles jäi 58% peale füüsilisi pingutusismiling bouncing smiley aga ei taha olla Sinu nahas, kes vähendas kaloreid tervelt 500 võrraeye popping smiley üldiselt oli eile tõeliselt nälg ja ei tea mida veel oleks söönudmoody smiley aga siis võtsin oma pontu ja läksin tunniks ajaks jalutama ja sain näljatundest ülehot smiley peaks vist ka massaaži minemaeye rolling smiley zumbat siin küll kuskilt leida ei oleangry smiley
Muide käisin eile kolamas mööda teiste duelle, nagu näiteks jaanipäeva kaalulahing vist oli. Ega neil ei ole ka ilma komistusteta. Nii mõnelgi on kaal hoopis tõusnud, ning osadel kõigub see täpselt samamoodi nagu mul alates eelmisest aastast. Nii et jõudu nii meile kui ka neileeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 16. March 2011, kl 19.16

TEre,
ma parem neid kkaloreid ei räägigi, mul on nii tõusud kui ka mõõnudgrinning smiley. Ei saa ju kaalulangust siis ollagigrinning smiley.
Aga teglikult, ma siin mõtlesin, et tuleb mis tuleb, ega midagu teha ei ole. Ma isegi olen arvestanud, et see nädal võib 1 kg juurde tulla. Peaasi et ma ikka tahan kaalust alla saada. Küll siis ma ka kunagi saangrinning smiley.
Kui ma need koolijamad kaelast saan, siis seee suur jama on mul kaal. Siis saan ka sellele keskenduda.
Mul ka see jama et iga kahe nädala tagant mingi viirus koguaeg kallal, praegu näiteks ka. Seega küll tuleb ka minu aeggrinning smiley.
Aga teile kullakesed soovin ikka kindlat meelt ja minu suur kadedus teie kindlameelsuse ja edu pärasgrinning smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 16. March 2011, kl 20.25

Õhtust,
SuurMiisu, viiruste vastu on hea roheline tee ingveriga ja poole tunnine jalutuskäik, see muide aitab ka stressi vastu, mida tekitab koolis käimine. Ole tugev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 17. March 2011, kl 20.51

TERE!
Jänespüks, palju ma seda ingverit peaks panema, sellega ju oht et paned üle ja siis üldse ei kannata juuagrinning smiley.
Mis meeleolud siis on ka? Homme ju kaaluminegrinning smiley. MA olen täitsa rahulik, tuleb mis tulebgrinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 17. March 2011, kl 22.39

Õhtust, SuurMiisu,
mina olen pannud 300g kruusi peale umbes 1cm pikkune juur, koorimata ja umbes 1mm paksusteks seibideks viilutatudeye popping smiley kusjuures teen teise kruusitäie teed veel samade seibide peale, siis tuleb veel krihtisemmoody smiley aga kõik lõõrid puhastab äragrinning smiley Õige suhtuminemoody smiley tuleb, mis tulebconfused smiley Ära noruta, pea püsti, peaasi, et alla ei annathe finger smiley Ise olen väga väsinud ja täna jäi koeraga jalutuskäik tegemata kuna olin köögi toimkonnas, eks siis homme ole nähaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.08

Nii Nii, ongi täna jälle kaaluminegrinning smiley.
Minul tuli plussi juurde, kokku siis kaalun 93.4 kg. eye rolling smiley.
Aga nädalavahetusel lähen ostan siis seda ingveri juurt, siis ilmselt pean ka palju juurikaid ja muud head ostmagrinning smiley, sest nagu näha on söön keelatuid asjugrinning smiley (napoleoni kook ja mitte väike tükk, vaid ikka suurgrinning smileysmiling smiley. Ma tõesti loodan, et mul seda iseloomu vaid oleks ja öelda EI keelatud asjadele.
Aga ma ootan juba teie numbreid, siis saan vähemalt teie üle rõõmustadasmileys with beer.
Muide, kas te enne ja pärast pilte ka kavatsete teha. Et siis pärast hea võrrelda ja vaadata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.51

mul esimene kaalut6useye popping smiley
ei tea kas see tingitud selle kalori muutmisega,ja organism laks saastureziimile..ei tea rsksad smiley((
Lihased on kyll tulnud trenniga ja massaaziga cellu kaob nagu niuhti..aga kaal krt,igatahes mul see nada kaal 83,2,eks siis 200 gr pluss

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. March 2011, kl 15.10

Tere,
minu tänane kaal 91,2kg seega -0,3kgeye rolling smiley aga hea oli näha, et 10% eesmärgist täidetudsmiling bouncing smiley seda tulemust ei ole ma veel enne saavutanudtongue sticking out smiley muide eile võtsin siis vaevaks ja keetsin ka endale juurikatest suppi 500g ports annab ainult 67kcal, ainuke jama on et juurikad annavad tohutult valku ja rasvasid ei oleconfused smiley aga kõht on tõeliselt täisspinning smiley sticking its tongue out SuurMiisu, ära keela endale midagi, aga vähenda koguse suurust. PalmiAlla, kas Sa endale sedasi liiga ei tee? Üks asi on kaalust alla võtmine, aga tõeline kunst on hiljem selle hoidmineeye popping smiley Kui on olemas lihased ja tselluliit ka kaob, siis võib rahulikumalt võtta. Piltide peale ei ole mõelnud. Eks ma tee siis tabeli ka mingi aeg ära. Jõudu siis järgmiseks nädalaks, hambad ristis eesmärgi pooleangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 19. March 2011, kl 20.49

Pilte tahaks küll teha jah,juba tulid välja paar kobedat pilti,ma ei ole tegelikult nii peenike..aga tuli välja päris ok.
P.s. MINU KAALUST NII PALJU et ikka need naiste päevad on alanud..sellega vb juurde tuli..enne kaalu jälgimist tuli mul keskmiselt enne päevi 2 kilo juurde...=) Ma ei tea,kas siia üldse saab pilte lisada?

Ma teisipäeval lähen Türgi reisi välja ostma,,, 24.05 lendan minema eeee

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 19. March 2011, kl 22.32

Tere ööd!
Ütlen selle Jänespüksi juurika jutu peale seda, et ma ei suuda neid juurvilju päevast päeva näost sisse ajada, mõistus saab mul aru et oi näe tervislik ja vähe kaloreid ja söö lõputult. Kuid nüüd tuleb aus ülestunnistus. Mulle ei meeldi tervislikke asju süüagrinning smiley. Ma sööks ainutl keelatud ja suurtes kogustes. Saan ka sellest aru, et süüa ju võib seda keelatud, aga vähe ja mõõdukalt. Aga näe, minu iseloom on eriline loom. Ma pean kõvasti tööd tegema oma mõttemaailmaga. JUBE!!! See on väga raske ja ränk.
Aga niii nagu näen PalmiAlla saab varsti 10 kg maha võetud. Jaa, tublidus viib sihile! Ja jänespüks, kedastan sinu kaalu liikumist. Sest tasa sõuad kaugele ju jõuad!

PalmiAlla, sa teed oma reisiga mind kadedaks. Aga vähemalt mul selle üle hea meel, et olen ka seal käinud oma lühikese elu jooksul. Ja seda ma ütlen, et see reisimine on imeline asi, sest keskkonnamuutus on parim asi üldse. Isegi aiamaal suvel puhkuse ajal pole nii hea kui võõras keskkonnas olla ja mittemillegi üle muret tunda. See ontõesti hea, omal nahal läbi proovitud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. March 2011, kl 21.31

Õhtust kõigile,
siin siis meie tabel
Nimi..............Algkaal
....................17.01....21.01..28.01..4.02.....11.02.....18.02...25.02..4.03..11.03 .. 18.03
Kix00...........93,9kg...93,4....94......93,9......93,3......94,4....94,4.....95,0.......? ......?
jänespüks....94,5kg...93,9....92,9...91,8.......92,7...92,1.....92,2.....92,1..91,5...91,2(-0,3)
PalmiAlla......92kg.....89,8....88,4...87,6........87......85,1.....84,4.....83,6..83,0...83,2(+0,2)
pisar............91,4kg...91,0....90,4....89,9.......89,6.....89,4.........?.......?.............? .......?
SuurMiisu.....92kg....91,5.....91,4....91,4.......91,4.....91,2.....92,0....92,0....92,0...93,4(+1,4)

Kokku:.......463,8kg.460,6.......457,1..454,6....454......452,2.....?.........?........?.......?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. March 2011, kl 23.09

Väga ilus tabel, ilussmiling smiley Tubli jänespüks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 22. March 2011, kl 10.08

Hommikust,
eile olin veel nädalavahetusest nii väsinud, et tegin ainult tabeli ja läksin magamayawning smiley üks pereliige pidas oma sünnipäeva ja veel kaks päeva järjest, siis olingi nii rakkes, et veel tänagi annab ennast tundaangry smiley SuurMiisu, Sul on õigusconfused smiley oma tahtejõud ja iseloom tuleb ikka kõvasti käsile võttamoody smiley mina olen eluaeg juurikaid söönud, mul abikaasa vahel naerab hea ja odav üle talve pidada, too ainult rull silo põllu pealtsmiling bouncing smiley aga mul on üks viga veel, peale juurikate meeldib mulle ka veel liha ja see pekine läbikasvanud peekon ükskõik kuidas - praetud, suitsetatud või ahjus küpsetatud olekus ja sinna kindlasti juurde korraliku leiba - vaat nõnda ja lisaks juurde veel rasvased salaami vorstidangry smiley 9.märtsil algas suur paast peale vastlapäeva, mis kestab lihavõttepühadenieye popping smiley otsustasin seekord proovida ja jätsin ära oma menüüst lihakraamiconfused smiley vaatan, mis siis juhtub ja palju kaalust alla lähebconfused smiley
PalmiAlla, oled tubli ja saad vast sel reedel juba tähistada -10kgthe finger smiley visadus viib tõesti sihilesmiling bouncing smiley ja ongi nii, et kõik on enda teha, tuleb ennast lihtsalt käsile võttahot smiley mina ei ole küll veel Eestist kaugemale saanudeye popping smiley aga Sulle soovin head reisi, eks siis pärast muljetad, kui tagasi tuledtongue sticking out smiley loodame, et nädalavahetusel ühineb ka kix00 meiegaspinning smiley sticking its tongue out oleme siis tublidthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 8 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.