Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011
Asukoht: 11 / 11
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 09. May 2011, kl 17.33

PalmiAlla...armumine kevadel..see ju nii ilussmiling smiley...ahhhh

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. May 2011, kl 00.16

oi,Kallikesed,aitah!ma 6esti tunnen end 6nnelikuna ptyi ptyi ptyi.nii nagu peab...elu sees ei ole olnud nii nagu ta praegu kulgeb...ehhhh...
Kyll see kaal hakkab kukkuma!
Suvi,ujudes saate kilod kah maha---
M hoopis kogun varsti natuke juurde,sellega et Tyrgis on k6iik hinna sees..ei viitsi piiri pidada=) aga eks nais!=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. May 2011, kl 08.56

Tere,
tore, PalmiAlla, et Sul kenasti läheb. Ma vaatasin, et siin moodustatakse uusi duellitajate meeskondi. Proovin, äkki võetakse ka kampa, siis ehk tuleb ka motivatsiooni juurde, kuna meil siin nii vaikseks jäänud.
Kena päikeselist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. May 2011, kl 19.22

Tere, tere
Kusjuures,ei saa pahaks panna, kui meie viimasedki liikmed lähevad parematele jahimaadele..sest räägin ausalt.
Ma vist ei ole kambainimene... Ja ilmselt tegutsen edaspidi omaette, praegu küll mõtlen nii. Ja kuna praegu magistritöö kirjutamine, siis tõesti pole mul erilist aega, kahjuks.

Aga olenemata kõigest, soovin meile kõigile just neid tulemusi, mida tahame saavutada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. May 2011, kl 22.05

PalmiALLA..ilusat reisi sullesmiling smiley...
tahaks ka ....aga õnneks pikk pikk elu veel ees...jõuan kõike tehagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 12. May 2011, kl 15.47

Tere,
ja jõudu Sulle, SuurMiisu, magistritöö kirjutamisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: R_J
Kuupäev: 19. May 2011, kl 06.51

MA olen lihtsalt nii õnnelik ning pean seda ka teile jagama, ma olen juba 14 kilo kergem smiling smiley
See on ikka super-super tunne. Ja kui palju positiivseid kommentaare ma saan!
Ärge andke ka alla ... tegelikult on see ikka võimalik.
R.J.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011
Asukoht: 11 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.