Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 26. January 2011, kl 18.50

Oeh. Jõudsin ka lõpuks tuppa. Hoovist oli mitu päeva lumi rookimata. Täna rookisin pea poolteist tundi. Nüüd veel vaja õhtusöök süüa. Tänane päev on tasakaalus ja kalorinorm täis.

Täna on tõeliselt hea päev olnud!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 26. January 2011, kl 19.14

oeh, täna suht kiire päev ja ainuke söök oli hommikul, ülejäänud ajal teed nüüd peaks sööma aga ei taha ka eriti nii hilja sööma ja veel eriti kogu päeva kalorid, täna jääb kalorid täitmatta

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 27. January 2011, kl 10.02

Tere kallid langetajad.Kirjutasin eelmisse teemasse,kuid igaks juhuks ka siia,lootuses,et võtate ka mind kampa.Olin umbes nädal kaaluabist eemal,tegelesin tütre pulmadega ja kahjuks ei saanud õigel ajal teie duellile pihta,kuid soov koos teiega osaleda on suur.Tundute nii tore punt,et kahju oleks,kui teiega koos kaalu langetada ei saaks.Olin sügisel 132,8 ja eelmine reede 21.01 olin 118,9.Umbes kuu aega on kaal paigal seisnud,jõulud jne pidustused,aga nüüd otsustasin ülekaalule tuld anda.Jään lootma,et saan teiega koos võistelda.Jõudu ja vastupidavust meile kõigile.Ettetänades pata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. January 2011, kl 10.22

Tere üle mõningase aja ka minu poolt.

Minu poolest võiks ka pata kampa võtta, kuigi teemat enam muuta ei saa, aga tabelisse võiks ta ju lisada küll, seltsis ikka segasem ju.

Nädala jagu pingutamist hakkab vaikselt seljataha saama. Nagu kahtlustasingi, siis peale haiguse lahkumist kaal enam nii jõudsalt ei lange ja homseks väga suurt kaalukadu ei oota. Trenni pole veel läinud, köha on endiselt ja seda häälestki kuulda, ei taha endale päris liiga ka teha. Järgmisel nädalal plaanin siiski juba 2 korda kardio seadmete peale minna, et hakata vaikselt organimsi uuesti trenniga harjutama smiling smiley
No söömisega on nagu ta on. Kalorid tulevad napilt 1200 sisse. Kusagil olen valearvestuse teinud ja kahjuks ei ole kodust ka midagi tööle kaasa haarata rohkemat, et kaloreid rohkem oleks. Proovin järgmine nädal seda viga parandada. Eks see kalori vaegus võib ka olla osalt kaalu languse pidurdumise põhjuseks. Õhtuti olen võidelnud söömise vajadusega, siiani võidukalt ja ei ole kell üheks aõhtul kühveldama kukkunud kõikke, mida kapist võtta oleks grinning smiley
Selle nädala suuremateks toitudeks on siis üks loomaliha pada (loomaliha, soolakurk, natuke peekonit, sibulat, küüslauku, nipet näpet veel midagi ja kohvikoorega läbi hautatud), maitseb ime hästi smiling smiley ja õhtuks siis üks salat, mis põhimõtteliselt sisaldab kõikke: kurk, tomat, avokaado, sibul, ruccola, jääsalat, idud, päevalille seemned, sinki, juustu, kastmeks peale kohupiimapastast segatud ürdikaset, kus siis on ruccolat, basilicut ja peterselli, küüslauk ja kohupiimapasta sausegurisga läbi mikserdatud ja maitsestatud soola ja pipraga, jällegi maitseb kõik kokku väga hästi). Aga no kaloreid on ikkagi vähe ja järgmiseks nädalaks menüüd koostades selgus, et põhi toitude osas ei pruugi ka see väga kaloririkas tulla, kuid plaanin päeva kalorsust vahepalade arvelt tõsta ja rohkem puuvilju sinna sokutada. Olen aru saanud, et organism hakkab kaalulangust kinni hoidma ka siis, kui ta saab liigvähe kaloreid, kuid mina pean veel sellega arvestama, et suuremosa kaloreid saaks ära tarbitud enne kella viite, siis seitsme ajal kerge amps ja peale seda taimeteed ja vett, muidu mul see kaal ei liigu mitte kuhugi.

Kuigi väga tihti ei kirjuta, siis ikka jälgin igapäevaselt, mida kirjutate siin ja ka blogisid loen rõõmuga ja püüan jälgida ikka pidevalt, nii et minu silm on ikka ka kõigil peal grinning smiley

Jõudu
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 27. January 2011, kl 11.57

Tere!

Mina olen ka nõus, et Pata liituks meiega. Olen algusest peale jälginud, kuidas sul pata läheb. Kuna olin algselt sinuga ühes kaalukategoorias (130kg). Loodan, et teised ka nõus on.

Minul on läinud nädal täitsa ok. Tänane kaal üllatas mind positiivselt smiling smiley ja ma ootan homseks korralikku (-1) miinust. Eks näis! Kaal on juba pikemat aega seisnud.

Porthita - kalorid peab tõesti täis sööma. Kas see 1200 ei ole pisut liiga vähe. Tean, et see on minimaalne kalorikulu päevas. kuid kaal sul suurem kui 70 kg. Vaata oma asjad üle. Muidu hakkab see kõik sul tervise peale. Minu min. kalori kogus on nt pea 1800 kalorit, et elus püsida.

Oleme kõik tublid!
Päikest!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 27. January 2011, kl 12.19

Tere kõigile kaasvõitlejatele,

minul pole uute liitujate vastu midagi, panen tabelisse kõik, kes oma uued näidud siis hommse päeva jooksul ära saadavad. Ja panen ka laupäeval tabeli üles.

Mida enam meid üksteist toetamas ja kaasaelamas on seda parem. Koos teeme halbadele harjumustele ja ülekilodele tuule alla!

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 27. January 2011, kl 14.04

Tänan teid,et mu kampa võtsite.Loomulikult ma ei ootagi teema muutmist,kuid tabelist vaataksin küll nii teie,kui oma saavutusi.Paraku tuleb homseks ilmselt väike pluss nädal,see pulmade värk ja siit eemal olek on oma töö teinud,kuid nüüd püüan ikka võistelda.Jõudu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 27. January 2011, kl 21.26

Mina tahan ka teie kampa väga tulla, Kas keegi elab Tallinnas ka siis võiks ju vahel ka realselt kokku saada ja üksteist näost näkku näha ja toetada ja motiveerida või kas või koos trenniminna kuhugi. Mina küll tahaks sellist head ja sama murega sõpra leida siit.
Ja kaalu saan ma anda alles homme õhtulhilja. Kaalun küll hommikul aga arvutisse saan tulle õhtul. väga loodan et võtate mu ikka kampa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 27. January 2011, kl 21.40

Saab siis nähe, mis homne kaalumine tuleb. Selle nädala jooksul olen kaks korda üle söönud. Ei saa mina aru, millest see tuleb, aga õhtul tekib järsku meeletu söögi isu. Võin olla põhjus selles, et töö väga stressirikas praegu.
Vaatamata kõigele olen trenni sel nädalal kaks korda jõudnud.

Pooldan täiesti pata kui ka mammuti liitumist meiega.
mammut, mina olen Tallinnast. Hea sõber, kes sama murega, miks ka mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. January 2011, kl 07.29

Hommmikust!

Teeme siis kaalu teatamise otsa lahti.

Kaal näitas mulle hommikul numbriks 107,5 ehk siis -0,2 kg.
Ta liigub siiski, aga nagu karta oligi, siis peale haigusest tingitud kiiret kaalulangust, on selle nädala ponnistused lõppenud tagasihoidliku tulemusega.
Olen tagasi jõulude eelses kaalus, eks siit saab edasi pingututamine olemagi keeruline.
Nädal otsa trenni ei saanud, aga söömine oli täpselt nii, nagu olin ette valmistanud. Eks üks languse pidurdumine on tõenäoliselt tingitud ka kaloraazi vähesusest, kui ikka keskmiselt nädalas ära tarbitud päevane kaloraaz on 1300, kuid etteantud soovituslik kaloraaz on 1763, pea ühe toidukorra jagu vähem kaloreid on tarbitud.
Järgmine nädal proovime paremini. Loodetavasti tänane õhtu ja NV asja ära täielikult ära ei riku confused smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 28. January 2011, kl 07.56

Hommikust,

Kaalu peal käidud ja kaal näitas 109,3 kg. Ehk siis nädalaga maha läinud -1,2kg. Pole paha thumbs up
Õhtul kindel plaan trenni minna.

Ilusat nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 28. January 2011, kl 08.57

pata kaal täna hommikul 120,0 Pidustused ja programmi mitte täitmine oli ikka väga vale.Nüüd olen jälle kõige sees.Jõudu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.27

Tere reedehommikust,
minu kaal 144,7.
Nädala lõpp läks natuke käest ära, lasin cateringitoidul hea maitsta ja ei kaalunud ühtki ampsu, õnneks oli üritus päevasel ajal. Pärast pikka piiramist kõhus ruumi jätkus toitu juurdegi võtta. Alkoholi õnneks ei võtnud ja magusat ka ei olnud, nii et ehk ei läinud kõige hullemini.

Teretulemast Patale, minu siiras imetlus mahavõetud kilode eest!

Nüüd kõik vett limpsima grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.54

Hommikut
Mul ka tänane kaalumine tehtud kaal näitas 122 ja tulemus väga hea -2,9 the finger smiley supper, kartsin küll hullemat sest ei suuda oma kaloreid täis saada aga järelikult ikka läheb kõik hästi.
Minu poolt ka patale ja mammutile tere tulemast koos on kergem tean seda.

Jõudu järgmiseks nädalaks meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.27

Tere kõigile,

Minu tänane näit on 136.6 ehk siis -1.2
hetkeks kirjasoleva põhjal on meie gruppi kogumass vähenenud 6.7kg võrra mis on väga vahva.
Ootan tänase päeva lõpuni ja siis homme panen tabeli ka üles smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 28. January 2011, kl 16.57

Tervitusi kõigile.Olen 24 tundi jutti tööl ja tegelen ka iseendaga,st.söön normi piires kodust kaasa võetud ja ära kaalutud toitu,vee joomine on pisut unarusse jäänud,kuid teed sai joodud.Mul on kohe üli hea meel,et selline vahva duell loodi,selline suurte tüdrukute punt meil ja koos sama murega pingutades annab ikka motivatsiooni küll.Kindlasti saame kevadeks palju,palju saledamaks.Igaljuhul soovin,et keegi alla ei annaks ja kui peaksimegi veidi komistame,siis üksteist utsitades-saavutame kindlasti väga palju.Edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 28. January 2011, kl 19.01

Tere!

Minu täna hommikune kaal oli 119,4 (-1,4)thumbs up. Hõissa!!! Kaal langeb jälle. Minu languse võti on kalorite täissöömine (2160) ja treening (nädalas 1-2 korda).

Muidu on kõik OK. Kohe saan ka õhtust süüa. Ahjus valmib hetkel Jansseni kiusatus. Lõhnad on igal juhul head.

Oleme kõik sel nädalal tublid olnud! Hurraa!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 28. January 2011, kl 19.26

Heh, vaatasin ka just täna Janssoni kiusatuse retsepti, aga sinna läks pool liitrit vahukoort, mida mul kodus ei olnud, ja vahukoor teadupärast teeb paksuks, siis valisin teise toidu perele tegemiseks. (olgu, mulle see kartulivorm jubedalt maitseb ja ilmselt oleksin mõõdutunde unustanud)

Nii et vesi ja vissis õun ainult.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 29. January 2011, kl 18.40

tere.

Kaalusin eile ja midagi head sealt vastu ei vaadanud,134,1 yawning smiley aga loodan juba ilusamaid nr kirjutada järgmine nädal.
Kus trennides te käita ja mitu korda.
otsin ka kohta kus käima hakata aga pole veel pihta saanud,andke ideid!!
jõudu soovides järgmisks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 29. January 2011, kl 19.56

nimi-----21.01.2011--28.01.2011---vahe
Gerlyn--------124.9-------122---------2.9
Kastan--------145.9-------144.7-------1.2
Kevadh-------137.8-------136.6-------1.2
Kike-----------120.8-------119.4-------1.4
Anka73-------110.5-------109.3-------1.2
Porthita-------107.7-------107.5-------0.2
Siiliplika-------102.7-------???
Annake2------110.7-------???
Pata-------------------------120
Mammut -------------------134.1


Kui keegi soovib veel näite saata siis olge lahked smiling smiley see on hetkeseis
kogu langus 8.1 kg
Jätkakem samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 29. January 2011, kl 20.26

Õhtust.Oi kui tublid te olete.Ka mina püüan ja pingutan.Täna tegi tütar ise pelmeene,valis lahja taina ja sisuks kanaliha,peaks ju üsna lahja tulema,keedetult eriti.Kaloreid päris täpselt arvestada ei osanud,kuid siit andis.need siin olid ikka üsna kaloririkkad,aga ma ikka 150g sõin.Trennis käimist peaks ka ise otsima hakkama.Arvan,et kui otsida,leiaks kindlasti midagi ka meie sugustele.Igaljuhul jõudu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 29. January 2011, kl 21.01

Ma olen Arcticus käinud. Seal on ka minust vormikamaid daame liikvel. Kuna tegu spordiklubiga, siis liikmelisusega on oma reeglid, päris tänavalt sisse hüpata ei saa. Kuid rasedate vesivõimlemine on seal ühe korra piletiga, see on niisugune madalama tempoga ja sobib ka ülekaalulistele prooviks väga hästi. Mul on pakett bassein+jõusaal, kuna spinningus ja muidu karglemas nagunii kaal käia ei võimalda. Ja liitusin siis, kui oli pakkumine, et lahutame 2 nädala maksust kaalu maha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 30. January 2011, kl 09.42

Mina käin ka Arcticus. Mulle meeldib seal juba sellepärast käia, et seal on tõesti igas kaalus inimesi. Olen peamiselt käinud vesiaeroobikas ja jõusaalis. Katsetanud olen ka bodybalance ja veel mõnda muud trenni, kuid ikka piirdunud vesiaeroobika ja jõusaaliga. Kui kuskil 10-15 kg veel alla võtan, siis on kindlasti võhma ka rohkem ja julgus kuhugi mujale veel minna. Vesiaeroobika on tõesti parim trenn ülekaalulistele. Arcticus tegin läbi ka personaaltreeneriga treeningu ja ta tegi mulle ka personaalse kava jõusaalis kaalust alla võtmiseks. Mina liitusin siis, kui 2 nädala maksumusest võõümbermõõt maha võeti smiling bouncing smiley
Eile käisin ma uisutamas Harjumäe uisuplatsil. Viimati panin uisud alla 20 aastat tagasi. Alguses olin väga kohmakas ja abiks oli raam, millega uisuplatsil ringi liikusin, aga lõpus julgesin juba ilma selleta liikuda ja tuleb tunnistada, et lahe oli. Mõtlen igatahes korrata seda hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 30. January 2011, kl 09.45

Tahtsin veel lisada, et personaaltreener soovitas käia 4x nädalas trennis, et kaal paremini alla läheks. Olen püüdnud jõuda nii 3-4 korda spordisaali, aga alati see ei õnnestu. 1-2 korda siiski püüan spordisaali jõuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 30. January 2011, kl 22.54

nii nüüd mahti ka veidi "lobiseda"
Hetkel ma trenni ei tee. Plaanis on aga kas ujumise või ka vesivõimlemisega algust teha. Samuti mingi hetk peaks jälle kepid kapi tagant välja õngitsema ja värskes õhus veidi liigutama. Mina olen muide Tartus ja kui keegi veel siin kandis sama tahab harrastada võiks ju koos vahel liikuda.

Motivatsiooni osas meenub mulle kunagine plaan, nimelt salenedes omale uus pesu hankida. Hetkel pole oma suuruses eriti midagi peale igavate mustade ja valgete leidnud ja neidki peab tikutulega taga otsima. See oleks siis preemia mille omale mingi vahe eesmärgi täitumisel lubaksin.

püstitaks ka suureringi küsimuse, kuidas te ülekaaluliseks olete muutunud ja mis on kõige suuremad komistuskivid seniste katsete puhul kaalu alandada.

Kõike head soovides! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 31. January 2011, kl 06.24

Hommikust. Väga vabandan et reedel näitu ei tulnud. Sõitsin neljapäeval juba minema. Kogu minek käis nii kiirelt et ei märganud kirjutada. Kaal oli reedel vanaema kaaluga 103,2 kg. täna näitas kodukaal täpselt 103 angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 31. January 2011, kl 07.49

Pole küll teemasse, aga pesu ja veel üht-teist, mida siit kaubandusest saada pole, ostan mina [www.evans.co.uk] lehelt. Tuleks ennast panna uudiskirja saajaks ja siis oodata: väga tihti on allahindlused nt kogu kaup -20%, kampsunid -30%, 3 päeva postikulu 0 jne. Selle kohta tuleb siis kiri meilile. Polegi kunagi postikulu maksnud seal. Saada on ka pesu ja sukki ja korrigeerivat pesu. Hetkel peaks olema veel paar päeva pakkumine kogu kaup -20% ja postikulu 0. Suurused seal 60-ni meie numeratsioonis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. January 2011, kl 13.11

No nii, nädalavahetus mööda saadetud. Ei olnud edukas. Vägagi kehvasti läks. reedel tabas mingi omapärane terviserike. Õhtul sai vohmitud igast head ja paremat ja kõrvale väheses koguses alkoholigi. Igatahes nädalavahetusega kaalutõus 2,2 kg eye popping smiley confused smiley Karm
Üritan nüüd nädala jooksul selle maha saada ja nädala lõpetada vähemalt eelmise reedega võrreldes 0 liikumisega.
Nädala toidukraam valmis tehtud ja see nädal ilusti kaloridki täis söödud. Ehk annab tulemust smiling smiley
Haigus pea aegu täielikult taandunud nii et püüan sel nädala trennigi jõuda.

Trennis käin mina RevalSport spordiklubis, olen seal vahelduva eduga aastaid käinud.

Ülekilode päritolu on mulle otseselt teadmata. Olen elu aeg olnud potsu. Mudugi viimased 20 kilo tulid ikka pikkadest tööpäevadest ja nädalatest ja korrapäratust söömisest ning elu kummalistest keerdkäikudest. Olen see kes kõik oma emotsioonid tahab nahka pista, nii head kui halvad ja lisaks mulle toit maitseb ka smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 31. January 2011, kl 13.24

Nii palju kui ma ennast mäletan olen ka ikka selline suuremat sorti tüdrul olnud. 7 aastat tagasi liitusin kaaljujälgijatega siis sai maha võetud 35 kg seda siis kuskil 1,5 aastaga.
Kolm aastat suutsin selles kaalus ka püsida, aga siis tuli see kõik märkamatult tagasi. Eks oma osa mängis ka elu keerdkäigud. Mina olen nimelt see, kui elus on pingeline periood, siis otsin lohutust just söömisest. Oma osa on mänginud kindlasti ka see, et töö on istuv, kuigi olen püüdnud ikka ennast ka liigutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 31. January 2011, kl 16.44

Tere!

Minu lisakilod tulid stabiilse eluga käsikäes. Kui hakkasin oma mehega koos elama. Hiljem on lastega nii umbes 15 veel lisaks tulnud. Elasin 1,5 aastat Saksamaal lapsehoidjana, siis kaal langes 80 kg-ni, suurest stressist ja vahepeal ei saanud näksida. Kuid peale seda tuli kõik tagasi.
Loodan, et saan selle 80 kg ikka tagasi, Siis oli nii mõnus olla.

Mina käin 1x nädalas palliga võimlemises ja 1x 3.a pojaga ujumas. Kuna ma hetkel tööl ei käi, saan end rohkem liigutada. Kodus hoiab mind rakkes 7. kuune piiga. Mõnus!!!

Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.