Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 11. February 2011, kl 19.51

millal sa järgmine kordlähed plaanin minna esmaspäeval õhtul

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 11. February 2011, kl 19.58

AquaFit on kell 18.00. Panin ennast sinna kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 11. February 2011, kl 19.59

Täpsustuseks see on siis esmaspäeval smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 11. February 2011, kl 20.05

Tänane kaal on 119.0 (-0,2)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 12. February 2011, kl 13.51

Tere!

Minu kaal täna 119,4 (0)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 12. February 2011, kl 13.51

Vabandan ikka eilne kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 13. February 2011, kl 19.18

Õhtust kõigile.Huvitav küll,aga mingi imelik asi segab me kaalulangetamist.Juba mõni nädal tahab kaal ikka väga visalt langeda.Mina olen nii ja naa mõelnud,kuid õiget vastut teab vaid tuul.No jah isudega on nagu on,vahest olen kohe mitu mitu päeva korralik tüdruk ja ei patusta,kuid siis rändab kõhtu ka mõni maiustus,no jah eks elus peab ja maiustusi sööma ja üleüldse ma mõtlen,et väga ranget dieeti ei tohiks teha,sest siis tüdined kiirsti ja tulemusi ka ei ole.Eks sii tulebki vaikselt jälgida,mida suhu paned ja loota,et järgmine nädal on kaalule astudes veidigi rõõmsam.Kuid olge tublid ja jätkame kasvõi kiusu pärast,eesti naistel pidi kange jonn olema.Jõudu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 13. February 2011, kl 21.35

üritan ka kohale trenni veereda

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 13. February 2011, kl 23.11

tere!

väike vabandus! oli üli tihe nädalavahetus. tabel tuleb homme.
edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 14. February 2011, kl 10.50

Meie kaalulangetamist ei sega mitte mingi imelik asi, vaid ikka ja ainult söömine grinning smiley
Käsi püsti, kes täpselt päevikut täitis KÕIK päevad, üle 5 kommi nädala kohta ei söönud (100g magusat maksimaalselt!) ja sai + või 0 nädala?
Võin küll ausalt tunnistada, et hommikusöögi kaalun alati ilusasti ära, mõnikord ka lõuna, iga kord ei jõua sisse kanda, kuid sealt edasi.. see, mis kaalumata jäi, loomulikult kaloreid ei anna..
Nagu ka see, mis söödud pärast 18,
mis söödud nii, et keegi ei näe,
mis söödud siis, kui päeva kalorinorm on täis grinning smiley

Õnneks on kiired ajad olnud ja olen natukenegi sellise lodeva suhtumise juures maha võtnud.
Vesi ka nii külma ilmaga alla minna ei taha, eks siis olen rohelist teed rohkem punninud, vee alla see just ei lähe, kuid muidu kasulik ikka.

Ilusat sõbrapäeva kõigile ja pidagem täna ikka piiri nende südamekujuliste shokolaadidega winking smiley

Ja kui tervet kilo nädalas maha ei saa, siis võta pool!
Aasta peale teeb see ka sellisel juhul 26!!! kilo!
Nii et täiskäik edasi ja shokolaad kingi parimale sõbrale.. või siis vaenlasele grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 14. February 2011, kl 13.06

Vaidlen pisut vastu kastanile. Sageli on ka tervis see, mis kaalulangemisele piduri ette paneb. Aga see selleks...

Võin öelda nii palju, et mina isiklikult ei kaalu iga päev toitu nii täpselt, mida söön. Toidupäevikut täidan iga päev, aga nii tubli ma pole, et kõik toidu ära kaaluksin. Ja kui aus olla, siis pole ka sellist võimalust alati.

Magusat ma armastan ja luban ka endale seda aega ajalt. Kaalulangetamine pole ju see, et sa ainult kapsast ja porgandit närid vaid sööd ikka kõike, aga mõistuse piires. Ja kui ka üks päev olen patustanud liiast, siis teine päev söön lihtsalt lahjemaid toite.
Kaalu langetamist tuleb võtta mõistusega, aga mitte paaniliselt igat grammi taga ajada...

Käisin täna hommikul ka kaalu peal ja võin öelda, et minu reedene -2kg on selleks korraks läinud ja uuel kaalumisel reedel ootan juba ilusat miinust smiling smiley

Päikselist päeva kõigile tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 14. February 2011, kl 22.52

nimi-----21.01.2011-----28.01.2011-----04.02.2011------11.02.2011
Gerlyn--------124.9-------122(-2.9)-------121.9(-0.1)-------120.9(-1)
Kastan--------145.9-------144.7(-1.2)----144.7(0)-----------143.8(-0.9)
Kevadh-------137.8-------136.6(-1.2)----134.7(-1.9)--------134.7(0)
Kike-----------120.8-------119.4(-1.4)----119.4(0)------------119.4(0)
Anka73-------110.5-------109.3(-1.2)----107.7(-1.6)--------109.7(+2)
Porthita-------107.7-------107.5(-0.2)----108.1(+0.6)--------108.2(+0.1)
Siiliplika-------102.7-------103(+0.3)-----101.2(-1.8)----------???
Pata-------------------------120-------------119.2(-0.8)---------119(-0.2)
Mammut -------------------134.1 ----------134.1(0)------------133.7(-0.4)
Kokku:---------------------(-7.8)-----------(-4.8)------------------ (+0.2)


homme pihin oma patud ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 15. February 2011, kl 21.55

Ma ei saa kuidagi tagasi reapeale. Juba nädal varsti on kirja panemine kuidagi konarlik, et mitte öelda puudulik. ja isegi kui on kõik kirja pandud ja kalorid täis siis ei saa kuidagi pidama. Ei tea kas taas alanud kool paneb pinged nii tugevalt peale, et stressist üritan taas toidu abil läbi purjetada. sad smiley Aga tegelikult olen graafikul veel soovituslikust joonest madalamal ja seega tuleb aga leida endas tugevust, et uuesti pai piiga poolele läbi murda....
selles vaimus lähen nüüd hambaid pesema, et panna vastu ahvatlevale pirukale, mis on soe ja mõnus ja maitsev ja mida ma rohkem täna süüa ei tohi. Juustu-spargelkapsa pirukas muide retsept nii siin kui ka nammi-nammis olemas ja nagu juba mainitud soojalt eriti nämma!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 16. February 2011, kl 15.37

eile oli esimene tubli päev juhuuuuuuu smiling smiley ja homme on plaan vesivõimlemisse minna

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 16. February 2011, kl 20.51

tubli oled ma üritan ka minna süvavesikasse

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 17. February 2011, kl 13.58

Tere!

Loen siin kui tublid kõik on. Mina elan Tallinnast ja Tartust kaugel. Meil ei ole 40km raadiuses sellist ujulat, kus saab vesivõimlemas käia. Kadestan teid! Õues on ka nii külm, et käruga matkama ei saa minna, tibu külmub kärus lihtsalt ära. Seega olengi koduseinte vahel kinni.
Pean toitumist hoidma tõsiselt kontrolli all ja tasakaalus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 18. February 2011, kl 06.20

Tere hommikust,

Minu täna hommikune kaal oli 106,2 kg (-3,5 kg) smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. February 2011, kl 07.15

Tere hommikust,

teeme siis tänase otsa lahti. Tänane kaal 108,2 ehk siis 0 liikumist. Õnneks ei tulnud pluss, saan jätkata smiling smiley
Kunagi kaalujälgijates öeldi ikka, et rong peab tagasi liikumiseks seisma jääma smiling smiley

Motivatsiooni väga ei ole, aga hea seegi, et see nädal juurde ei tulnud. Eks olen püüdnud vaikselt jälgida, et päeva kaloreid ei ületaks, aga mingit töpset jälgimist ei ole suutnud see nädal teha. Nädal algas depressioonis ja väsinult, eks sellest taastumisega olen enamiku nädala tegelenud. Õnneks ma ei pritanud seekord oma depressiooni ära süüa, selle üle ma olen õnnelik.
Tänaseks on tuju oluliselt paranenud, eks järgmisel nädalal püüan korralikult jälgida suhu pistetavat smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.35

Minu tänane kaal oli 120,7 hea et ikka miinus on sest nädala alguses näitas plussi, loodan et järgmisel nädalal ikka parem tulemus

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 18. February 2011, kl 10.53

Tere Kõigile.See väga külm ilm ei mõju mulle,kui kaalulangetajale kohe üldse hästi.Tänane kaal119,0.Seega 0 g maha.Hea,et juurde pole tulnud.Aga sellegipoolest jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 18. February 2011, kl 17.44

Tere, minul 134,5 e -0,2 pole küll palju kui suund on õige ja jälle järjepeal. Olgugi, et see kas muutus on soovitud suunas või mitte mõjutab alati üksjagu meeleolusid. Püüan ma seekord olla enda vastu leebem. Ma ei kaalu päris iga hommik nagu olen teinud seda varasemate dieetide puhul. Tõsi viimased päevad tegin seda siiski, et näha kas mul õnnestub vahe peal tekitatud kahju õigeks ajaks taastada. Samas kas või korra kuus võib ju endale ka kalorite mitte lugemist lubada, aga eks siis peab ise ka leppima vahepealse tagasi sammuga. Olete kõik tublid jätkate.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 18. February 2011, kl 19.51

tere.

KA MINUL POLE MIDAGI HEAD TEILE SIIA KIRJUTADA kõik mis on hammaste taga see on oma ja maha eilähe eriti hästi, seega 133,4 (-0,3) tegin 4 trenni aga külm vist oiab kinni ja vahepeal oli vaja sõbrapäev ka üle elada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 19. February 2011, kl 16.26

Tere!

Minu seis ka nutune. Ei taha see kaal sugugi langeda on 119,4 (0). Arvasin, et asi on minu väheses vee tarbimises, kuid see pole nii. Sel nädalal olen ilusasti joonud. Ei tea kohe. Proovin veel kaalu liikuma saada trenniga. Ilmad länud päikseliseks ja lõunati temp. ka -15 vaidspinning smiley sticking its tongue out. Otsustasin, et hakkan käima taas kepikõnnil. Vaatame, kas kaal hakkab nüüd langema. Kuid nüüd kuulutan pekkidele ühe tõelise lahingu väljasmiling bouncing smiley.

Et te kaduma hakkaksite juba!winking smiley

Päikest teile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 19. February 2011, kl 16.28

Tahtsin veel küsida Anta73-lt, kuidas sul kaal nii palju langes? Mida sel nädalal teisiti tegid? Jaga meile oma kogemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 20. February 2011, kl 09.06

Hommikust,

Minu arvates on kõik tublid ja juba sellepärast, et pole midagi juurde tulnud. Ega kogu aeg ei saagi kaal langeda. Aeg ajalt lihtsalt tuleb ette ka neid seisaku perioode.
Minul oli eelmisel nädalal see plussnädal, aga ma tean ka põhjust. +2kg oli põhjuseks see, et minu organism hoiab vett sees, kui need "päevad" on.
Aga ei teinud ma mitte midagi rohkemat selleks, et kaal langeks. Märkisin ülesse, mida söön toidupäevikusse. Tunnistan ka, et aeg ajalt tuli ette ka neid patustamise hetki smiling bouncing smiley Ja tegin ka trenni, vesiaeroobikas käisin.
Vee joomisega pole mul kunagi probleeme olnud ja nüüd külmal ajal joon enamasti teed. Armastan rohelist teed juua...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 21. February 2011, kl 18.42

Minul jäid sel nädalal näidud esitamata, selle külmalainega on kaaluga midagi juhtunud, ei tea kas külm on kaalu ära võtnud või mis.. igatahes ei anna ta mingit tarka numbrit mulle. Ilmselt patareid tühjad.. või siis külmavõetud!

Eks see liikumine on ka piiratud sellise külmaga, ei taha kuhugi eriti minna, rohkem ahju ääres hingitsemine ja kuumad pajaroad krõmpssalati asemel. Aga kevade ootuses ostsin juba salatiseemned ära tongue sticking out smiley Küll tulevad ka salatipäevad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 23. February 2011, kl 10.53

Tere,

mina veetsin nädalavahetuse arvutist ja netist eemal. Hirmus tore oli aga kui üles ei kirjuta ei saa ka korralikkusest mingit juttu olla. St. hommikud ja lõunad läksid hästi ja õhtud läksid täiesti käest. esmaspäeval panin kiusatustele vastu. Eile olin küll hommikul tubli käisin taas vesivõimlemas, õhtu aga lõppes Mc-iga ja sellega et ei saanud kaaluabisse üldse enam sisse. Nüüd siis aga ikka meie tabel:


nimi-----21.01.2011-----28.01.2011-----04.02.2011------11.02.2011-------18.02.2011
Gerlyn--------124.9-------122(-2.9)-------121.9(-0.1)-------120.9(-1)-----------120.7
Kastan--------145.9-------144.7(-1.2)----144.7(0)-----------143.8(-0.9)---------???
Kevadh-------137.8-------136.6(-1.2)----134.7(-1.9)--------134.7(0)-----------134.5(-0.2)
Kike-----------120.8-------119.4(-1.4)----119.4(0)------------119.4(0)-----------119.4(0)
Anka73-------110.5-------109.3(-1.2)----107.7(-1.6)--------109.7(+2)----------106.2(-3.5)
Porthita-------107.7-------107.5(-0.2)----108.1(+0.6)--------108.2(+0.1)-------108.2(0)
Siiliplika-------102.7-------103(+0.3)-----101.2(-1.8)----------???----------------????
Pata-------------------------120-------------119.2(-0.8)---------119(-0.2)-----------119(0)
Mammut -------------------134.1 ----------134.1(0)------------133.7(-0.4)---------133.4(-0.3)
Kokku:---------------------(-7.8)-----------(-4.8)------------------ (+0.2) -------------(-3.9)

ah ja minu meelest ei ole tublidus möödetav kaalulanguses vaid selles, et vastu raskusi ei loobuta vaid alustatakse aina uuesti ja uuesti

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 25. February 2011, kl 10.04

Hommikust,

Minu selle nädala kaal seisab paigal ehk siis on sama mis ka eelmisel nädalal 106,2 kg. Ei hakka mingeid põhjuseid otsima. Ju siis organism on paigalseisureziimil smiling smiley Eelmisel nädalal läkski liiga palju korraga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 25. February 2011, kl 10.39

Tere reedehommikust,
turgutasin oma kaalu uuele elule ja teineteisemõistmise märgiks näitas ta mulle 142,1 kg.
See siis 2 nädala peale kokku, kuna eelmisel nädalal ma kaalu ei öelnud.
(oi kuidas ma praegu ühtki võileiba, kommi ega rasvast toitu ei taha!)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. February 2011, kl 11.13

Päevast kõigile,

Minu kaal seisab, tänagi näitas ta mulle 108,2 confused smiley
Tegelt eks põhjused teada - väljas külm, söömise kellaajad paigast ära, tihti poest näppude külge jääv kraam, pole aega kirja panna, eilne aastapäeva sööming ka veel lisaks, eraelu niivõrd tormiline praegu, võtab maksimumi nii paremast kui halvemast poolest, lihtsalt ei ole tahtmist ega aega väga selle kaalu teema peale mõeldagi. Loodetavasti varsti läheb jälle soojemaks ja kevad tuleb ja ka energiatase tõuseb ning ehk muutub see eluke veidi stabiilsemaks. Loota ju võib grinning smiley

Igatahes kõike head kõigile ja jõudu jaksu vastu pidamisel, loodan et minagi siiski järgmisel nädalal saan kuidagigi ree peale tagasi smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.