Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 31. January 2011, kl 17.27

Tervitused kõigile.Küll on hea lugeda,et minusuguseid on ka teisi.Olen ka lapsepõlves pisut ülekaalus olnud,kuid põhiline kaalutõus tekkis pärast laste sündi.Olen küll vahelduva eduga maha võtnud,küll iseenesest,no nii,et sõin ainult juurikaid ja kohupiima,see oli aastaid tagasi.siis päris tükk aega ei tahtnud juurikaid ja kohupiima nähagi,kuigi jah maha läks 25 kg.No see tuli mõne aastaga tagasi ja pisut juurde ka.Olen olnud kaalujälgija,figuurisõber ja ka siis alla saanud 30 kg.Oma soovkaaluni pole kunagi jõudnud.Isu on pagana hea ja stressis olles ma ainult sööks.Magus meeldib ka,võin ilma igasuguse süümekata paki komme või suure jäätise nahka pista.Mõtlengi alati,kuidas küll isu taltsutada.Nüüd pean muudkui pidevalt mõtlema,et see ja see toit või maius pole mõeldud minu jaoks.Üldiselt asi toimib,kuid nõuab ikka pidevat eneseületamist.Ja kõik mu pere ei pea arvestama,mida sööb,teeb ikka tigetaks,miks mind on nii õnnistatud.Aga tegelikult saab sellest ülekaalust ikka kõrini ja tegelikult hakb see ülekaal ka tervisele.Kuid olgu,pikk jutt pidi s....jutt olema.Kuid püüame koos ja loodame,et suveks õnnestub meil kõigil ikka päris kena miinus saada.Jaksu kõigile.Pean teid veel tänama,et selle duelli tegite.Hoiame siis üksteist ohjas,et keegi meist ei loobuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 31. January 2011, kl 20.51

Mina olen ka alati pontsakam olnud. Eks regulaarne toitumine on olnud aastaid võõrsõnaks. Kuid tagantjärgi vaadatuna on iga suurem elumuutus olnud +10 kg.

Põhikooli lõpus olin 80kg (pikkust 177cm) ja olin esimest korda kaalujälgijates. Tagantjärele pilte vaadates tekitab pigem pahameelt, et ma endaga rahul polnud ja enesekindlust ei omanud. Nüüd oleks 80-ga rahul küll, et mitte öelda õnnelik. Keskool 90kg, ülikooli minek täitus 100kg, Saksas lapsehoidjana 110kg. Saksas oli ka esimene olulisem kaalulangus. 99kg peale. Väga karm dieet ja iga päev 3 tunnised jalutuskäigud koeraga. Aga lõpp läks emotsionaalselt keeruliseks ja... Ühesõnaga peale lapsesündi ja abieluprobleeme jõudsin 140 ületada. Viimane aasta olen suht stabiilselt 137-139 olnud. Muutusi on endiselt palju aga on hetkel ka motivatsioon,

Minu ilmselt suurimad "paharetid" on olnud ebaregulaarne söömine ja emotsionaalne söömine. Magusaga on nii ja naa. Vanematekodus oli, et kui komme õigel ajal ei ahnitsenud siis jäid ilma ja sellega seoses, kui alustan siis ei saa pidama. Seega kui laual vedeleb midagi head siis käsi muudkui käib, nagu kuskil öeldi "Käsi-suu-dieet" Teisalt kui käin poes täis kõhuga suudan ma šokolaadidest ja muust magusast suht edukalt mööduda.

Nüüd vaid endale kindlaks jääda ja pidev teadlikus ja kontroll, et kõik kirja saaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 01. February 2011, kl 08.30

Oeh kiire ja jälgimatta nädalavahetus möödas. Nüüd jälle oma rütmi tagasi ja langetusele hoog sisse jälle. Mina olen ka olnud kogu aeg ponsu. Olen teinud mittu korda ka kaalijälgimist ja kõige madaalam kaal on olnud 85 ja ega ma nüüd ka rohkem tahaks kaaluda. Kaalu hakkas koguma kui olin mehele läinud, siis vist oli arusaam et enam ei ole vaja väljanägemise nimel pingutada ja kaal mutkui kogunes. Tipp kaal on olnud 135.

Hetkel ei tee ma muud trenni kui üle päeva sõidan trenasööril ja kui lumi sulanud saan hakata jälle kõndimas käima.

Jõudu ja jaksu meile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 01. February 2011, kl 21.50

No mul on kohe kahju. olen ennast paar viimast päeva käest lasknud confused smiley vabandusi pole muud kui söök on olnud ahvatlus millest on raske eemal hoida-ka siis kui kalorid päevaselt on normis. võibolla mängis rolli ka see et kuupuhastus hakkas ja enne seda tegutses organism veidi teistmoodi. Igatahes otsisin välja oma treeningvideod ja kavatsen homme tegutsema hakata..

Lapsepõlvest rääkides. Olen ka kogu aeg olnud tihkem tükk-suure kondiga noh nagu mu isa. Mul peres peale õe kõik ülekaalulised. Õde on piitsavars smiling smiley
Aga 2009a kevad kaalusin 77 kg. 2007 detsember olin veel 120 kg aga võtsin ennast kokku ja sain üle 40 kg maha. Kõik tuli tagasi kolinal ja ruttu kuna lasin ennast lõdvaks.. ja läksin tööle. No minu arust on niii kole kerge kodus istudes kaalu jälgida- see kõik tuli kuidagi loomulikult-nüüd tööl käies ei saa ega saa hommikuti ennast sööma...päeval on üks isu isu otsa...

aga jaaah smiling smiley homsest hakkan võimlema, kuna lapse kõrvalt kuskile aeroobikasse v jõusaali minna ei saa (ei saa ju teda kuskile jätta)-esialgu võtan ette kõhulisased

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. February 2011, kl 12.52

Tere kena nädala keskpaika smiling smiley

Eks minagi olen varasemalt kaalu langetanud. Kunagi teismeas sai kaalu langetatud kaalujälgijate toonase programmi järgi. Kaal kadus kui iseenesest ja elu oli ilus, aga no ca aastaga õnnestus suurem osa tagasi süüa. Süüdi jäätis ja piiramatu ligipääs sellele. Lapse aju noh. Kogu päeva söök koosneski praktiliselt ainult jäätisest.
Hiljemgi juba täiskasvanu eas on siin kaalujälgimisega taas alustatud, aga need erinevatel põhjustel pooleli jäänud. Küll tulenevalt töökorraldusest küll eestist eemal elamisest jne. Esimest korda 100 kilo ületasin just saksamaal elades. Kuigi sealt naastes tuli see ka kiirelt alla, aga hiilivalt kogunes tagasi.
Siin juba varemgi rääkisin, et ca 2 aastat tagasi joonistas arst mulle graafiku ühes otsas terve noor inimene, teises otsas surm, no minu tervislik olukord oli seal lõpu otsas. Oli tõeliselt hirmutav kogemus. Päriselt ka, ma väga noor inimene alles, terve elu veel ees, napid 27 eluaastat läbi käidud. No see raputas ja äratas ikka korralikult. Sai isegi vererõhu rohtusid võtma hakatud. Ühtlasi aga suurendasin ka treeningkoormust, jälgisin mis suhu rändas, käisin dieediõe juures toitumist analüüsimas ja sättimas jne. Kõrval oli toetav partner, nagu iseenesest kadus 13 kilo. Kahjuks läks mu tee selle partneriga lahku ja elus oli selletagi väga raske periood, mille tulemusena trenni väga ei saanud ja depressioon murdis igast otsast. Kuigi see väga välja ei paistnud ja ega ma väga seda endalegi ei tunnistanud. Olen end ikka tugevaks naiseks pidanud, aga no eks tulemus oli see, et üksi olles söödi kõik see kurbus ja masendus sisse ja kõik see 13 kg tagasi kogunes ja peale ka veel ca aastaga.
Kaaluabiga liitusin juba möödunud aasta augusti keskel, aga järjekordse raske ravi tulemusena, kõiks kaal nagu jo jo kolm kilo alla neli kilo juurde jne.
Käesolevat aastat alustasin enda kõigi aegade kõige kõrgema kaaluga. aga kuna juba detsembri alguses oli selge, et uuest aastast hakkan korralikult ja tõsiselt asjaga tegelema, siis võtsingi jõulude perioodi vabalt ja nautisin kõiki häid ja paremaid toite.

Sel nädalal on ilusti kõik ette antud kalorid ära söödud ja nädalavahetusega juurde saadud 2.2 kg on järel veel vaid üks. Loodetavasti keha jätkab selle shoki loovutamist sama tublilt ja ehk õnnestub reedeks väike miinuski välja võluda, kuid isegi 0 tulemusega olen rahul.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 03. February 2011, kl 09.42

Tere.

mind on aaka lapsest saati rohkemolnud kui teisi klassiõdesi, aga puberteediga sain ma ennast normi peale esimese lapse sündi kaalusin 68kg teisega 89kg ja sain selle ilusti maha kaalujälgijates 4 kuuga aga siis läksin mehega lahku ja hakkasin endast vanema mehega elama, mingi aja peale ei olnud neil enam midagiühist kui ainult söömine, mina vaaritsain head paremat ja kui ei vaaritanud siis käisime väljas söömas, lõpuks see mees avastas et ma ei olegi enam see noor ja ilus kellega ta kooselama hakkas vaid vana ja paks ja meie teed läksid lahku. siis elasin lastega üksi,elu oli pingeline ja midagi läks maha küll aga mitte oluliselt,kui uuesti koos hakkasin elama oma praeguse mehaga oli mu kõige parem saavutus 83kg (see on ka esimene eesmärk praegu) peale kolmandat last olin 102kg käisin trennis ja kaalujälgijates aga kinni mis kinni ja siis tegin saatusliku vea. lasin endale paigaldada hormoon spiraali ja 4 kuuga tuli 35kg juurde. ja seda ma pole enam suutnud kõigutada kuhugi. eemaldasin selle hormoonspiraali ja arst soovitas et äkki peale rasedust saab hormoonid korda ja saab ka kaalust lahti. neljanda lapsega ma võtisn maha 14kg kui laps oli sündinud siis kaalusin 118kg ja see tuli tagasi umbes 4 kuuga ja olin tagasi kaalus 131kg mis oli ka enne rasedsut ja umbes nii ta siiani on olnud ja ei saa ma kuidagi maha enam seda kaalu aga mingi kahekohalise numbrini tahaks küll jõuda.sad smiley ja loodan seda teha koos selle toreda grupiga siin jõudu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 03. February 2011, kl 13.19

Huvitav eelarvamus millega paksuna kokku olen puutunud on, et paksud ei mõtle muust kui söögist. Fakt on see, et paksuks olen läinud täiesti mõtlematult süües ja söögi ajal mõeldes kõigest muust kui toidu nautimisest. Nüüd kus tahan aga kaalu langetada mõtlen ma söögist rohkem kui eales varem. Mida süüa, millal süüa, kas on piisavalt varusid, et ka järgmine päev tööle oleks piisavalt süüa kaasa võtta. Mis on toidud, mis ühelt poolt oleks maitsvad kuid samas ei ajaks kalori mahtu kohe lõhki. jne....

Need olid lihtsalt mõtted mis pähe tulid.
Nüüd siis veidi selle nädala emotsioonidest: olen kolmandat päeva haige ja söögist ei taha suurt midagi teada. Üleeile sain pooled kalorid täis, eile 60% täna loodan jõuda 70-80%
Kodus olemisest on kopp ees, nagu ka kõhimisest, nuuskamisest ja magamisest. (eelmise nädala olin kodus haige lapsega)

Ainus lohutus on, et homme võib ilus kaalunumber tulla.


ootan siis homme jälle uusi näite et need ka tabelisse lisada.

Edu ja tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. February 2011, kl 13.33

Tervitus smiling smiley

Ma homseks siiski kaunist numbrit loota ei saa. eile sai kooki, rullbiskviiti, rummipalle ja shokolaadi söödud ja kohvi joodud hilja ööni. Täna hommikul oli küll mingi langus, aga mitte nii palju, kui ilusaks languseks vaja oleks. Kipub tulema + nädal.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 04. February 2011, kl 06.33

Tere hommikust kõigile,

Kaalu peal käidud ja numrid näitasid seal 107.7 kg. Kaalulangust -1,6 kg sel nädalal ja kokku on maha läinud -2,8 kg smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. February 2011, kl 07.07

Hommikust minugi poolt.

No tänane kaal 108,1 ehk siis võrreldes eelmise reedega +600 g. Kõige hullem ei olegi, pea asi, et see nüüd järmise nädalaga ikka lahkuks täielikult. Kuid ega ma ju ei kurda, tegelikult ju esmaspäevaga võrreldes, kui kaal näitas nädalavahetusega juurde söödud 2,2 kg siis ma ju viskasin uuesti minema 1,6 kg 4 päevaga.
Eks oleks see pluss väiksemgi tulnud, kuid kolmapäeva õhtul sai seltskonnas nauditud kohupiimakooki, rullbiskviiti, rummipallikesi ja shokolaadigi natuke. No ja eile olin nii surmani väsinud, kuid töölttulles kahjuks ei saanud kohe voodisse maanduda ja kompenseerisin siis väsimust annekese shokolaadi tahvliga, mis täies tükis ära söödi.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 04. February 2011, kl 07.23

Tere reedehommikust,
mul sel korral midagi silmipimestavat ette näidata ei ole. Õnnestus jääda eelmise nädala kaaluga ja uus nädal tulgu parem kui eelmine. Minu kaal 144,7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 04. February 2011, kl 08.00

Hommikut
Minu tänane kaal näitas 121.9 miinust siis ainult 100g aga pole hullu leitsin vea ja loodan et järgmisel nädalal läheb paremini. Jõudu meile kõigile uueks nädalaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 04. February 2011, kl 11.21

Tere,

minul täna kaal näitas 134.7 seega -1.9. Kui haigus poleks maha murdnud oleks langus ilmselt väiksem olnud. Pakun et oleks pool kilo ilmselt olnud või midagi sinna kanti. aga eile suutsingi 80% eesmärgi täita ju täna õnnestub 95%-ni ka jõuda.

Edu soovides ja veel näite oodates

Kevadhaldjas

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: pata
Kuupäev: 04. February 2011, kl 13.36

Tänane kaal 119,2 (-0,8)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 04. February 2011, kl 20.04

Tere!

Minu tänane kaal 119,4. Tean, milles sel nädalal viga oli. Nimelt vee joomises. Jõin vett liiga vähe.

Päikest teile!

Järgmisel nädalal läheb kindlasti paremini! Peab minema lihtsalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 04. February 2011, kl 22.51

Tere. hommikul ei olnud kaal üldseminu sõber,kui eile hommikul oli 133,3 siis täna ta näitas 134,1 ehk sama mis eelmine reede.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 05. February 2011, kl 00.01

Minu tänane kaal 101,2 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 05. February 2011, kl 20.00

Siin siis meie kaalutabel smiling smiley

nimi-----21.01.2011-----28.01.2011-----04.02.2011
Gerlyn--------124.9-------122(-2.9)-------121.9(-0.1)
Kastan--------145.9-------144.7(-1.2)----144.7(0)
Kevadh-------137.8-------136.6(-1.2)----134.7(-1.9)
Kike-----------120.8-------119.4(-1.4)----119.4(0)
Anka73-------110.5-------109.3(-1.2)----107.7(-1.6)
Porthita-------107.7-------107.5(-0.2)----108.1(+0.6)
Siiliplika-------102.7-------103(+0.3)-----101.2(-1.8)
Pata-------------------------120-------------119.2(-0.8)
Mammut -------------------134.1 ----------134.1(0)

Kokku:---------------------(-7.8)-----------(-4.8)

Meie duelli toimumise ajal on kaotatud gruppiviisiliselt kahe nädalaga 12.6 kg
Kellel ka väike pluss või kaal paigal kõik on siin ilusti maininud milles asi. Olete kõik tublid ja vahvad.

Edu uuel nädalal ja aitäh jagamast oma rõõme ja raskusi. End ja teiste muutusi jälgides ja nende tagamaid mõistes saame me kõik ju õppida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: kike
Kuupäev: 06. February 2011, kl 21.23

Tere!

Vaatan siin su tabelit Kevadhaldjas.

Küll me oleme kõik ikka tublid olnud! 12kg - kahe nädalaga. Suur pai tuleks teha sulle ja Gerlynile teie olete mõlemad alla võtnud 3kg. Võimas!!!

Järgmine nädal on kindlasti veel parem ja siis ka tuju laes!

Tahaks päikest ja kevadet juba!!!
Talvest on kõrini!
Aga rõõmus ja positiivne olen sellele vaatamata!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 07. February 2011, kl 20.19

Tere kõigile,

Minu nädalavahetus möödus söömise tähe all. Olen ennegi täheldanud, et kui stress, siis maandan seda söömisega. Homme on igatahes plaan trenni minna. Saab näha, mida kaal reedel näitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 07. February 2011, kl 20.32

Tere
Tänan pai eest. Selle nädalavahetusel said siis sünnipäevad otsa ja saab täiel rinnal langetama hakata. Tahe on suur ja loodan et ikka õnnestub ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. February 2011, kl 07.14

Tere ka minu poolt smiling smiley

Meie tabel näeb ikka kohe päris kaunis välja smiling smiley

Nädalavahetusega jällegi 2 kg juurde pugitud, tänaseks 1 sellest lahkunud. Kaalutõusu süüdlane tuvastatud, nüüd tuleb ainult edasi rühkida loota reedeks langust.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 09. February 2011, kl 09.48

eile õhtul sai peaaegu süümepiinadeta patustatud. Loodan, et täna olen tublim. Hetkel tunnen natuke liiga suurt huvi kaalulanguse vastu viimase nädala klassis. Nii tore on alati kui suurem number langeb. Ometigi on kuklas kuskil teadvus mis rõhutab, et optimaalne on 0.5-1kg nädalas. Aga seda oleks ju nii olematult vähe kogumassist.... Kohati tahaks, et muutused oleks kohe ja märgatavad....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Kastan
Kuupäev: 11. February 2011, kl 06.44

Tere reedehommikust,
minu uus kaal on 143,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. February 2011, kl 06.47

Hommikust smiling smiley

Minu tänane kaal kahjuks 108,2 ehk siis +100g aga põhjus tuvastatud ja peaks mööduma järgmiseks reedeks, siis ootan ikkagi juba miinust smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 11. February 2011, kl 08.57

Hommik
Minu tänane kaal 120,9 langenud siis -1, kartsin et tuleb plussinädal aga igati rahul nüüd.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Kuupäev: 11. February 2011, kl 11.02

Minu patu päevad on viinud selleni, et eelmise nädalaga võrreldes pole miskit muutunud 134.7. hea seegi. Vähemalt peaks motivatsioon suurem olema tubli olla...
..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 11. February 2011, kl 18.34

Tere kõigile,

Kaalu peal käidud ja peab ütlema, et sealt ei vaadanud vastu mitte midagi meeldivat. Kaal näitas 109,7 kg. Juures on + 2 kg.
Hetkel on organismis vesi ja seda võib märgata kas või sellega, et jalad on paistes.Oh ja vahepeal kadus igasugune motivatsioon, aga õnneks leidsin selle taas ülesse ja jätkan ikka vapralt edasi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: mammut
Kuupäev: 11. February 2011, kl 19.11

tere
hommikul kaal 133,7 asi seegi ju. ja anka73 kus trennides sa käid ma ka liitun esmaspäevast arcticuga,saame mõnes trennis koos käija. anna teada siis kui trenni lähed

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kastan, Kevadhaldjas, Kike, Anka73, Porthita, Siiliplika
Saatis: Anka73
Kuupäev: 11. February 2011, kl 19.15

mammutile,
Mina käin vesiaeroobikas ja jõusaalis praegu. Kaal siiski selline, et pole tahtnud praegu veel mujale minna.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.