Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. March 2011, kl 09.23

Tere!

Mina siis 41 aastane kahe lapse ema ( poeg 20 - õpib ülikoolis, tütar 5 aastane). Töö nagu ikka raamatupidajal ainult istuv ja sealt siis ka koguaeg probleemid . Söön enda arust vähe ja mingeid õgimis jamasi ka ei ole, aga kaal tõuseb iga vale liigutuse peale. Loomulikult liikumist on meeletult vähe ja kahjuks kuhugi trenni minna ka ei saa. Kodus üritan teha , aga eriti ei lasta eks õhtul vaja tegeleda neiukesega. Laupäevad ja pühapäevad üritan ikka jalutamas käia. Eks siin probleemid ikka minus kinni smiling smiley. Olen olnud aastaid kaalujälgija ja kaal on olnud vist kõige vähem, kui nüüd ei eksi 72 kg. Ainult peale seda, kui kilpnääre haigeks jäi tõusis kaal järsku ja pole enam seda alla saanud nii nagu tahaks.
Kevad teeb rõõmsamaks smiling smiley
Ilusat päeva kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. March 2011, kl 10.22

Tore tutvuda pallike41 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 02. March 2011, kl 11.22

Vahekaalumised on hirmsad , kaalusin eile õhtul trennis 92,2 kg, ehmatasin ogaraks, Täna hommik jälle 89,9. Ei saa enam aru, eile päeval sõin sünnipäeval viisakusest tüki kohupiima torti. No tõesti see kaalus max 100 g aga minu sees kaalus see kohe 2 kiloangry smiley.
Nüüd kaks päeva pealinnas koolitumas,liikuda ei saa, trenni ei saasad smiley, nii et see naistepäevaks 4 kilo hakkab unistusena tunduma, kuid imesid juhtub, nädalavahetusel suusatan ennast saledaksthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. March 2011, kl 11.44

elekas sinu käes korraga -2,0 ei olegi enam üllatus spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 02. March 2011, kl 16.05

Tere!
Tahan ka ennast natuke tutvustada Olen 41 elan maal ja nii mõneski mõttes sarnaneb minu elu gagiga just selles osas kus on juttu et TOIT oleks laual sest kõik armastavad süüa. On mul ka kolm last kellest vanem on 21 ja püüab juba omaette hakkama saada, teine tütar lõpetab sellel aastal gümnaasiumi elab meiega koos veel vanust seega tal kohe tulemas 19 (märtsi lõpus)
Ja pesamuna praegu vanusega 6, samuti tüdruk. Sügisel kooliminek ees.

Ootan lume minekut sest siis saan rattaga sõitma. Sellel talvel trennides ei käinud OMa lohakus...aga meeldib võrkpall ja mööda metsa jalutada, eriti seal kus rada pole, see minu kiiks..

Ei ole ka mina mingi mannekeen olnud kuid enne viimast last näitas kaal ikka 75 +/- kaks kilo aga rasedusega sain juurde 22 kg millest ei ole eriti midagi maha läinud seega minu siht oleks selline, kunagi vast ehksmiling smiley Olen ka proovinud omal käel piirata kuid üksinda kukub välja nii nagu alati 5 kilo maha ja varsti tüdinenult löön käega et küll ma kõlban nii ka aga kui treppidest minnes ähhh- puhh siis paneb mõtlema et milleks ma seda koormat kannan.
Loodan siinolijate tugevusele ja toele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. March 2011, kl 16.11

Ahhoi kungu sinulegismiling smiley Minu meelest on nii tore üksteisest pisut teada saada. Mitte ainult uudishimusteye rolling smiley vaid lihtsalt tore teada, kellega suhtleme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 03. March 2011, kl 09.58

Mõtlesin , et panen ühe asja kirja veel. Kui kõik räägivad kaalust juurde võtmisest seoses lapse sünniga , siis minu puhul oli hoopis tagurpidi - võtsin alla 15 kg smiling smiley. Aga juhtus nii, et laps ei kannatanud üldse vankrit (seal ainult röökis) siis praktiliselt esimese aasta veetsin nelja seina vahel - laps magas ainult voodis. Nii kaal tõus ikka tõusis vanadesse kilodesse tagasi. Sinna on lisandunud nüüd veel 8 kg ja näengi välja selline ümar pallike smiling smiley.
Ilusat päeva kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 03. March 2011, kl 10.48

Tere hommikust.

Täitsa kummaline, enesetunne kuidagi kergem. Kaasa ka kiitis, et keskkohast nagu piht saledamaks jäänud smiling smiley, aga kaalunumber püsib jonnakalt täpselt seal, kus ta viimasel kaalumispäevl oli, no ja naistepäev aina lähenebeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 03. March 2011, kl 13.24

Tere

Nii tore on teie postitusi lugeda ja mõnega siit ka lähemalt tuttavaks saadasmiling smiley
Mul endal on üsna raske foorumisse kirjutamiseks aega leida, sest tegemist on pidevalt väga palju. Aga jah, ise olen 34-aastane, hetkel kodune. Peres kasvavad 1,4-aastased kaksikud poisid ja 9-aastane tüdruk. Nii et nagu arvata võite, on tegemist ja toimetamist palju.
Olen selline pikk naine (183 cm) ja olnud alati suure isuga. Ülekaaluga olen aga võidelnud viimased 11 aastat, kui olen olnud abielus. Eks see tuleb ikka sellest, et mees on mind hea ja paremaga ära hellitanud.
Minu maksimumkaal on olnud 120 kg, kuid see oli kaksikute kandmise ajal. Peale laste sündi läks paarkümmend kilo nagu ludinal maha, kuid siis jäin 100 kg peal pidama ja enam kaalu alla ei saanud. Eks see tuli muidugi ka sellest, et maiustasin ikka meeletult. Olengi selline emotsionaalne sööja, kes oma tundeid sageli toidusse peidab. Kaalujälgijates olen ka korduvalt käinud ja seal isegi korduvalt ideaalkaalu saavutanud, kuid siis jälle vana elu juurde tagasi läinud.
Üritan nüüd siin Kaaluabi ja loomulikult ka teie, kallid duellitajad, abiga kaalu 85 kg peale alla võtta. Siis tunneksin end juba päris hästismiling smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 04. March 2011, kl 08.46

Ahhoi ja tere kõigile!
Tänase ja homse päeva jooksul ootan kaalunäitusid!
Mina ise pean kaalunumbri siia homme kirjutama, kuna hommikul oli kaalul error eeseye popping smiley Viimaste päevade kaalumine oli vist liiast ja ega need numbrid midagi rõõmustavat ei näidanud, tundub tulevat 0 ring. Aga üritan homme uuesti, et ikka näit tabelisse läheks.
Teie laduge oma miinused nüüd ritta!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.24

Tere hommikust, kallid kaalulangetajadsmiling smiley

Minu kaalunäit näitas täna 95,2 kgsmiling smiley Tunne on võimas!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.08

Kaal hommikul 89,6, seega maha ainult 200 grammi aga see kah asigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.08

Aa veel - kas teeme kaalumise ka teisipäeva hommikul ehk naistepäeval, fikseerime seisud ja seame uue eesmärgi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.22

Tere
Minu kaal 92,2 uskumatu.... arvasin et selle õgardamise peale vähemalt 5 kg juuressmiling smiley

Olen lugenud et kaalute ka nädala sees. mina seda ei tee ja ei soovita ka teistele hea tuju püsib siis terve nädala kui kõik on miinuses reedel - Või jälle vastupidismiling smiley
Mina kaaluksin ikka ainult reedel Enda jaoks võiks ka muidugi teisipäeval kaaluda aga vähemalt minul paistab et - 4 kg küll ei tule sealt. Aga kellel on asi niikaugel see hõigaku rõõmuga, me rõõmustame kaasa..
Kui üldsus otsustab teisipäeval 8.märtsil kaaluda siis ka mina

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 04. March 2011, kl 11.33

Tere,

No tublid, tublid. Ega mina ka nädala keskel üldiselt ei kaalu, aga sel nädalal kuidagi tunne kohe ajas end kaaluma. Arvan, et naistepäeval võime vahekaalumise teha, et näha kui lähedale me keegi -4 kg saime, aga seda tabelisse ei fikseeri. Aga homme hommikuks pigistan loodetavasti ikka mingi miinuse välja. Kaalule uued patareid juba ostetud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 04. March 2011, kl 15.43

Tere!

Minu tänane kaal 93,4. Terve nädal pinksalt arvuti taga istutud smiling smiley. Loodan , et ehk järgmine nädal saab kiiruse maha ja saab endaga tegelema hakata. Muidugi ähvardab mind jälle nädalaks nelja seina vahele jäämine - linnapeal liiguvad tuulerõuged ja juba tütre mängukaaslane jäi haigeks. Pooleli jätta ikka ei taha ka - nii, et püsin vähemalt kaalus ja kilosi pole juurde saanud smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 04. March 2011, kl 20.30

Tere!
Minu selle reedene kaal on ikka muutumatu - 94,3 kg, juba teist nädalat ei saa edasi ega tagasi!
Muidugi oli sel nädalal ka pulma-aastapäev ja väike pidulaud ja dringid... Väljas ka pole saanud liikuda jne.Loll, kes põhjusi ei leia.
Rõõm oli lugeda teiste edusammudest!Kas peale naistepäeva ka veel kilosid loete või lõpebki kõik sellega?
Mina tahan ikka edasi proovida, loodan, et keegi veel koos minuga jätkab!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 04. March 2011, kl 21.29

Kuna oleme nii laheda "pundi" kokku saanud, nagu me siin oleme, siis ikka peab jätkamathe finger smiley
Ise arvan, et võiks nüüd panna eesmärgiks algkaalust 1.maiks 10 kilosmileys with beer Iseenesest täiesti reaalne eesmärk või mis?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 04. March 2011, kl 21.53

Tere õhtust veel,

Tore lugeda, et suuri juurdevõtmisi ei tundu olevat. Mina arvan, et jätkame ikka kaalulangetamist, kuni on, kes viitsivad siin oma kaalunäitusid ja mõtteid jagada. Minu esialgne plaan on vähemalt augustikuuni siin vastu pidada. See naistepäeva idee oli selline algne, et võiks mõned väiksemad vahe-eesmärgid olla. 1.maiks -10 kg mina hakkama ei saa, aga -6 kg ehk veaks välja. Vaatame kõigepealt mida minu homne kaalunumber näitab. 100 g kaupa maha võtta on muidugi vähemotiveeriv, aga pingutan igal juhulsmiling smiley Aga nüüd poen teki alla, nii suur väsimus on kallaleye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 04. March 2011, kl 21.58

Tere!

Panen oma kaalunumbri ka kirja. 91 kilo. Seega plussiga nädal. Imestada pole midagi. Laps kodus haige, ega siis ju ei liigugi kusagile. Teen muudkui perele süüa. Naistepäeva -4 kilo on ilus unistus vaid.

Tutvustaks ennast ka pisut.
Olen 37 aastane. Kodus kasvab 3 poega - 18, 7 ja 4 aastat neil vanust. Veidi aega tagasi sain öelda, et kodus 5 meest (peale laste ja mehe oli ka inglise bulldog, isane...). Kahjuks sõber koer puhkab nüüd mullas. Nii hea oli ta jalutama kaasa võtta, nüüd on tempokad jalutuskäigud harvemaks jäänud - lapsed kõnnivad nii aeglaselt smiling smiley
Elan 7. aastat Belgias (mees on belglane), aga suvel ja talvel käin ikka Eestis Tartumaa kandis.
Belgia plussiks pean ütlema, et juurviljade valik on suurepärane ja seda aastaringselt. Porgandid olid talve läbi maas ja nüüd muudkui korjan salatiks smiling smiley Aga kahjuks on mu suurimad hobid küpsetamine ja käsitöö.....sealt ka kaal, mis ei taha kaduda. Käsitööd tehes liiguvad näpud vaid. Need on kenasti normaalkaalusgrinning smiley
Ideaalkaalus pole ma vist kunagi olnud, aga kaalujälgimisega jõudsin sinna lähedale küll, enne kolmanda lapse saamist. Unistuseks on teksapükse kanda, mida sel perioodil kandsin. Ootavad sahtlis teised. Aga tegelikult tahaks lihtsalt hästi tunda end ja mitte tunda, et rasvavolt kusagil takistuseks on. Hea enestunne vist on pingutamist väärt, onju!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 05. March 2011, kl 11.22

Tere,

Tublid, tublid olete kõik ja minul siis kaalunäit 99,9 jõudsingi 9-ga algava numbri ära oodata. Edaspidi ma end enam nädala keskel kaaluda ei plaani. Täna on hästi kiire päev, palju asju planeeritud ja vaja jõuda ära teha. Tabeliga hakkan arvatavasti õhtul hilja tegelema (võibolla isegi homme hommikul). Mõnusat nädalavahetuse jätku!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 05. March 2011, kl 22.40

Tere hilisõhtust,
sain meie sellenädalase tabeli ka valmis.
Kuhu on kadunud viqqi ja mari???? Loodetavasti olete ikka meiega eye rolling smiley Möödunud nädala tulemused on päris kiiduväärt thumbs up Ajaviitja pisike pluss ning pallike41 ja gagi13 säilitusnädal ei ole ju midagi hullu. Aplaus ja kuldmedal lähevad sel nädalal maikelluke76 just sinule!!! Ka kokkuvõtvalt oled saavutanud kõige suurema miinuse, väga tubli! Saabuv nädal on jällegi ahvatluste rohke, eriti just teisipäev - naistepäev ja vastlapäev käsikäessmileys with beer Ehk ongi hea, et ühele päevale sattunud, siis ei ole põhjust mitu päeva tähistada. Elekas, sinu sellenädalane kaalulangus on minu arvutuste järgi -0,3, mitte -0,2 - loodetavasti on tabelis ikka kõik näidud õiged.
Soovin kõigile toredat ja edukat kaalulangetuse nädalat, samas ei tohi unustada, et meil kõigil on vaid üks elu, kuhu peavad mahtuma ka pisikesed naudingudspinning smiley sticking its tongue out.

Nimi....................pikkus.....algkaal.......04.03.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----99,9......- 0,5.............- 2,8

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------92,2..... - 0,2............- 2,6

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------95,2..... - 1,0............- 3,0

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------91,0......+ 0,3............- 1,7

viqqi................173 cm------92,4 kg-------????.....?????..........- 1,3

gagi13............170 cm------95,5 kg-------94,3......+/- 0.............-1,8

mari................180 cm-------97,3 kg------????.......?????..........- 1,1

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 89,6.......- 0,3............- 2,1

pallike41..........160 cm------93,6 kg------93,4.......+/- 0............- 0,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 05. March 2011, kl 22.47

Oeh, leidsin ühe vea, mis jookseb tabelis juba eelmisest korrast. Nimelt gagi13 on kokku kaotanud -1,2 kg, mitte -1,8 (kuigi see meeldiks kindlasti rohkem) Kuna muudatuse tegemisel pean kogu tabelit uuesti korrigeerima hakkama, siis ehk sobib, et järgmise nädala tabelis teen selle muudatuse ära. Teine variant on see, et gagi13 peab nädala jooksul maha saama -0,6tongue sticking out smiley

Palun kontrollige igaüks oma andmed ikka üle ja andke vigadest teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 06. March 2011, kl 00.25

Uskumatud 95,2 the finger smiley

Eriti kui vaadata et hull nädal(ad) on olnud. See nädal pole toidupäevikut üldse täitnud, trenni ka pole saanud. Tempo on olnud lihtsalt meeletu.

Kuid kõik on nii tublid olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 06. March 2011, kl 16.48

Tere sõbrad!

Einoh, suur tänu aplausi ja kuldmedali eestsmiling smiley Olen meelitatud.

Teiega duellitamine motiveerib ikka kõvasti.

Loodame, et saame suveks ikka saledakssmiling smiley

Kaunist päeva jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 06. March 2011, kl 17.35

Tere õhtust,
Rõõm näha mari, et ikka meiega oled ja nii suure miinusega. Väga, väga tubli. Sel nädalal jagad suurimat aplausi maikelluke76-ga, kuigi lõpptulemuses on tema veel pisut eestongue sticking out smiley Aga tähtis on siiski osavõtt, ei tahaks küll, et meie read nii varakult lühenema hakkaksid.
Mina käisin täna trennis, kuid valimiste päeva puhul premeerisin end pisikese jäätisega. Kes vähegi viitsib, võiks oma teisipäevahommikuse kaalu siia üles märkida, teeks väikese vahekokkuvõtte ja mõtleks uue pisikese eesmärgi. Tegin taelis vigade paranduse ka ära, nüüd peaks kõik korrektne olema. Kummaline mõelda, et juba saabki esimene kuu meie kaalulangetuse koosalustamisest täis. Mõõtsin end täna ja vöö ümbermõõt on vähenenud 5 cm - pole paha smiling bouncing smiley

Viqqi, kus oled??????

Nimi....................pikkus.....algkaal.......04.03.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----99,9......- 0,5.............- 2,8

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------92,2..... - 0,2............- 2,6

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------95,2..... - 1,0............- 3,0

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------91,0......+ 0,3............- 1,7

viqqi................173 cm------92,4 kg-------????.....?????..........- 1,3

gagi13............170 cm------95,5 kg-------94,3......+/- 0.............-1,2

mari................180 cm-------97,3 kg------95,2.......-1,0..........- 2,1

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 89,6.......- 0,3............- 2,1

pallike41..........160 cm------93,6 kg------93,4.......+/- 0............- 0,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 06. March 2011, kl 17.51

Tere pühapäeva,
Minul kook ahjus eile õe sünnal ja muidu heal toidul...
Mõnus on teie kõigi ülestähendusi lugeda, see tõesti aitab et ok tahan olla ka kergem aga ise teen endale sodi
. ei õnnestu ka viimastel päevadel toidu üles märkimine. see paha ju. Ja tõesti kes ei leia vabandust jne. Juba toimetamist õues, lõikasin juba õunapuu oksi märts käes juba. Kepikõndi ei saanud minna tegema sest väike preili sättis ennast koos minuga kõndima aga eks see ole teada kui minu sammud pikemad kui temal ja varsti kisa lahti, et "emmme ma ei jõua järele", nii need trennid lõpevad tihti, kui kedagi kodus ei juhtu olema.
Nüüd eesmärkidest. Minu isiklik eesmärk on pandud 80kg aprilli lõpuks kas see ka reaalne on see paistab varsti sest kui intensiivsemalt ei langeta siis olen küll läbi kukkunud. Näitab seegi et eesmärke on lihtsam panna kui nendeni jõuda sest ei suutnud naistepäevaks 4 kg alla saada. Võtan seda nii nagu paistab tänase seisuga sest teisipäevani on ainult terve esmaspäev ainult
AGA ME ÜRITAME EDASI KÕIK KOOS smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 07. March 2011, kl 08.56

Tere hommikust ja ilusat alanud nädalat!

Kas keegi plaanib homme ka vastlakukleid küpsetama hakata? Mina teeks küll, aga siis on kindel, et ma ei suuda 1-2 kukliga piirduda. Seega üritan leida poest parima variandi ja ennast seetõttu paremini ohjata. Nädala lõpus sõidan emale külla, seega veel üks pidu minu selles nädalas. Ka tabeli koostamine jääb järgmisel korral päris pühapäeva hilisõhtusse. Eile tegin jälle omale püreesuppi ja sõin kogu selle poti tühjaks ÜKSINDA - kokku andis see kogus 470 kcal (köögivili 120 ja sulajuust 350 kcaleye rolling smiley). Ikka veel olen hädas oma hommikuse toitumisega. Ka kohvi joon jätkuvalt võileiva kõrvale -olen juba varemgi maininud, et teooria on mul hea....smiling smiley.
Tuleb tunnistada, et see Kaaluabi on olnud heaks motivaatoriks, eriti just see duellitamise osa siin. Ikka on tahtmine head tulemust teha, et see ka teisi motiveeriks ja samas teiste iga väiksemgi miinus annab innustust, et teised ju suudavad tublid olla. Kahjuks ei ole viqqi-st veel märki, aga loodetavasti on ta meiega ikka jätkamas.
Kas märkasite, et meie tabelis ei ole enam kolmekohalise kaalunumbriga võistlejaidwinking smiley !!!!
Mina ise mõtlesin juba pisut ka järgmise eesmärgi peale ehk siis järgmine püha on 22.aprill Suur Reede, sinna on 7 nädalat. Mina panen selleks ajaks omale eesmärgiks -4 kg. Naistepäeva eesmärk jäi küll täitmata, minule jääb tulemus -3 kg, aga siis oleks pisut pikem aeg pingutamiseks. Minu arvates on tore, kui on sellised vahe-eesmärgid, kuna kui ma mõtleksin oma lõppeesmärgile -33 kg tundub maha võetud 3 kg väga väike osa. Mõeldes, et vot eesmärk -4 kg ja maha võtan -3 kg, on tunne hoopis paremspinning smiley sticking its tongue out
Andke oma mõtetest ja plaanidest samuti teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 07. March 2011, kl 12.42

Tere.
Teeme siis nii, et 22.aprill ja 4 kg. Kas sellest kaalust, mis hetkle ees on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: Päksu
Kuupäev: 07. March 2011, kl 13.26

kuidas mina siia duelli sattusin? ma enda arvates pole astunud. aga mis seal ikka grinning smiley ma igatahes siin ei osale.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.