Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 29. May 2011, kl 08.17

Tere hommikust,

Oi see oleks küll kena uudis, et sa nüüd said mingi nipi, et kaal langema hakkas ilusti... Nüüd pinguta selle nimel, et see püsiks ning vb suudad veel natsukene langetada...
Mulle kohe meeldivad sellised uudised, et kellegil läheb hästi...

Minul on kaalu rindel muutusteta smiling smiley Ikka oma 60.8kg peal... Aga küll ma reedeks miinuse välja võlun... Olen selles täiesti kindel grinning smiley

Maal suutsin end ilusti hoida ja Sõbra ema tegi mõnusa lõuna meile ka... Rammusa küll aga palju füüsilist tööd sai ka tehtud... Seega kõik oli tasakaalus...

Kena pühapäeva teile smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 29. May 2011, kl 15.59

Hei!

Ega siin mingit erilist nippi ju ei olnud. Vanad tuntud tõed. Oli sel nädalal õnneks aega pea iga päev trenni teha ja vähemalt tund-paar jalutada. Lisaks sõin üsna palju, aga head kraami. Pidevalt oli õun vms hambus, organism ilmselt tundis, et rahu majas ja kogu aeg tuleb midagi peale grinning smiley Isegi kui päris mitmel õhtul mõne digestive küpsisega patustasin. Öeldakse ju, et pigem liigutada rohkem ja süüa rohkem, kui et süüa vähem ja mitte liigutada. Minu puhul töötab see kohe raudselt.

Loodan väga, et jätkub samas vaimus. Ka tuleval nädalal peaks üsna palju aega olema trenni teha.

Elukaaslasel on lähipäevil sünnipäev. Otsin mingit mõnusat kohta, kuhu võiks õhtul istuma minna. Kõik ideed on teretulnud grinning smiley vaatan ja vaatan ja no ei leia midagi sellist. Kaalun Viimsi Paati. On keegi ehk käinud ja oskab kommenteerida? Tahaks mõnusalt kuskil õues istuda, terrassil. Paadil on selline koht täitsa olemas ja imelise vaatega. Tobe on aga see, et kolmapäevaks lubab ulmesooja ilma ja neljapäevaks (kui sünnipäev) näitab ca 16 kraadi ja vihma grinning smiley tüüpiline!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.45

Hei!

Pole ammu kirjutanud. Olin arvuti juurest eemal, sünnipäevanädalavahetus külas. Arvata võib, et normi jälgimist seekord polnud. Aga nüüd kindlalt rajale. Kusagil on teadmine ikka, et enam tagasi ei taha, sinna kuist sai alustatud. Kuigi jah, olen märganud, et niikui üle läheb see kalorinorm, nii kohe on mitu head päeva vaeva. Aga kes ütles, et kerge peab olema, pealegi kui ise selle raskema endale teinud. See nüüd tõde, rohkem endale smiling smiley

Bubbles, nii vahva, et Sul selline mõnus miinus. Kindlasti läheb ka edasi rõõmsalt.
Tegelikult on kõik meie omad ja ümberringi ikka ka, tublid. See väikselt tõusude ja mõõnadega liikumine, aga ikkagi sihil, see on juba tunnustust vääriv.


Rõõmsa kohtumiseni siin maailmas ja kena päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.45

ps.
AITÄH, Londiste, et ikka tabelit viitsid teha. Suurepärane!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.10

Hei!

Kirjutasin pika jutu kokku ja siis klikkisin kuskile, ise ka ei tea kuhu ja kõik oli kadunud grinning smiley

No igatahes... Täna on üüüberunine päev. Minul vähemalt. Pidin 6.30 ärkama, aga sain alles enne 9 voodist üles. Selline uimakärbes on olla, loeks raamatut, vaataks mingit mõnusat filmi ja krõbistaks teki all porgandit. Aga ei saa seda paraku lubada. Tuleb asjalik olla ja varsti trenni lipata. Eile jäi vahele, kuna jõudsin peolt alles 4 paiku koju ja magasin pool päeva... Lisaks tundsin, et 5 päeva järjest tehtud juba ja sääred olid natuke kanged. Puhkus kulus ära smiling smiley

Kirss tordil on see, et tänasest algas "õnnis" aeg. Kõht on punnis ja valus ja kaal näitas üldse mingeid imelikke numbreid, nagu alati sel ajal grinning smiley Aga eks tuleb taaskord need mõned päevad üle elada smiling smiley

Homseks-ülehomseks lubab eriti mõnusat suveilma. Pöidlad pihku! Kaevan igatahes suveriided igaks juhuks välja tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.55

Tere hommikust,
jälle sajab vihma... Ei tea, et miks suvel oma tulemisega nii kaua aega läheb...

Aga muidu on mu tuju supper... Kaal näitas midagi erakordset... Nimelt algas minu täna hommikune number kaalul 5-ga spinning smiley sticking its tongue out
Ei julge sellest veel midagi loota... kui ta homme ja ülehomme on ka 5-ga algav siis on asi ametlik... Aga seni mitteametlikult olen juba 5-te klubisse astunud...
Istun ja säran hetkel, isegi lampi ei pea toas põlema panema grinning smiley Minu sära toob nii palju valgust...
Tegin just trenni ka ära, sest sain hommikusest kaalumisest ikka supper motivatsiooni smiling smiley

Mar-Ja ei ole see tabeli pidamine üldse keeruline... Täitsa tore tegevus, kui täitsa aus olla... Teen seda rõõmuga smiling smiley
Ja küll sa selle sünnipäevade nädalavahetuse oma kintsudelt maha raputad… Olen selles täitsa kindel, sest oled juba nii tubli ju olnud…
Ja, kui kaalu langetamine nii kerge oleks- siis maailmas ju pakse enam poleks… Seega rohkem pühendumist ja eesmärgile suunatud pilku grinning smiley NIng siis on kõik võimalik… Ka soovitud kaalus püsimine…


Bubbles- Ma tean seda tunnet, et kirjutad pika teksti ja siis kaob see ära… Ma kas teen nüüd alati copy ja paste enne postitamist, või kirjutan kohe word’s, et olla kindle, et enam ära ei kaoks… Soovitan sullegi…
Ja puhata tuleb ka osata… 5-päeva järjest on väga tubli saavutus…
Mingit kohta ma sulle soovitada ei oskagi… Kõigil inimestel on mingid omad väikesed kiiksud ja soovid, mis just mingi koha meeldivaks teevad… Aga loodan, et leiad ikka meeldiva paiga ja peate kahekesi ühe toreda sünnipäeva smiling smiley
Loodan, et su kaal sai nüüd korraliku hoo sisse ja sa suudad nii ikka jätkata… Olenemata “õnnistatud” olekus smiling smiley


Kuidas meie teistel kaalu langetajatel nädalavahetus on kulgenud?

Edu ja rõõmu meile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 31. May 2011, kl 09.46

Milline suurepärane ilm!
Söön hommikust ja lippan trenni. Pole aimugi, mida selga panna. Harjunud vattidega käima ja korraga nii soe grinning smiley

Tegin hommikusöögiks kaks viilu saiba lahja kanasingiga, kõrvale poole värsket kurki. Mõnus värske suvine hommikusöök. Ja korraga avastasin... Miks ma küll olen siiani söönud juustuleiba. Viilu juustu asemel saan ma 7-8 viilu lahjat kanasinki ära süüa. Aitab juustust! grinning smiley Kanasink tilliga on mu lemmik ja seda saab kohe uhkelt peale laduda, nii et kohe on.

Kena päikeselist päeva! Mul on täna power laes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 31. May 2011, kl 11.10

Tervitus!

Bubbles ka minu lemmik on kanasink, nii tilliga kui ka uus mis on seesami- ja linaseemnetega.
Bubbles, kas sina olid see kellel kaalu polnud (toidukaalu)? Oled ostnud?

Minul siin aga käsil nüüd paar lahjemat päeva, sest sai siin nädalavahetusel külalistele üht-teist vaaritatud. Ja ma kohe üldse ei taha plussi reedel oma kaalul näha!!!!!!!!!!!!

AAA, ma tegin tarretist, üli hea oli!!
Maitsestamata jogurtiga ja purustatud maasikatega, kujutan ette et eriti soojal suve päeval on see väga hea ja toitev. Eriti kui võtad otse külmkapist ja sööd kohe külmana. Soovitan ja see suht lahja ka juu.

Ilusat päikselist päeva ka minu poolt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 31. May 2011, kl 11.25

Hommikust,

Bubbles- Mina sööngi leiva peal tavaliselt kanasinki... Maitsev ja toitev ja annab vähe kaloreid smiling smiley Tore, et ka selle avastasid...
Mind huvitab ka sinu köögikaalu olemasolu... Ja kui oled ostnud siis, kuidas tundub?

Marje- Väga tubli, et nv-se patud üritad heastada... Mina kasutan sama taktikat, kui vajadus tekib... Näitek, kui trenni ei viitsi teha jne. Siis on kindel, et üle ei söö ja juurde ei võta smiling smiley
See tarretis tundub täitsa meeldiv... Kas sa jagaksid meiega retsepti, sest ka mulle maitseb maitsestamata jogurt väga ja marjad ning puuviljad ka grinning smiley
Ka mina loodan, et sul reedel ikka kaalul miinus säraks smiling smiley


Mina ikkagi ei astunud veel 50-te klubisse smiling smiley Täna kaal jälle tiba kõrgem... Aga, kui see nädal kätte ei saa siis järgmisel kindlasti saan grinning smiley aga vähemalt olen ma seda numbrit juba näinud ja seega ei ole see ka reaalselt enam kaugel...

Kui ma veel jaanuaris jõin kohvi 4-lusika suhkruga siis piirasin seda veebruarist kuni 1-le lusikale... Ning täna hommikust otsustasin, et enam kohvi suhkruga ei joo... Mul nii suur tass, et suhkru maitset ma niigi ei tunne... Aga sain igal hommikul +28kcal... Olen enda üle väga uhke... Ja kohv maitses täitsa hästi smiling smiley

Ilusat teisipäeva teile ja palju päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 31. May 2011, kl 14.49

Hei!

Ma just TÄNA lähen seda kaalu ostma. Olen tükk aega edasi lükanud ja täna lõpuks lippan Kaubamajja ja Solarisesse, sest mitu-mitu asja juba ammu vaja. See on mu poenimekirjas #1 kohal ja väga põnevusega ootan juba, et kas ja palju ma siis puusse panin smiling smiley

Ka mina tahaks seda tarretise retsepti. Kõlab ülimaitsvalt!

Mina lõpetasin suhkruteema juba ca 10a põhimõtteliselt ära. Tee sisse ei pane üldse, kohvi sisse ikkagi pool lusikat panen. Ma päris ilma ei taha. Terve lusikas on juba liiga palju, aga selline paras veerand-pool tl on mõnna. 4 lusikat? Päris magus värk grinning smiley tubli, et nüüd nii!

Ja Londiste... Küll see 5 tuleb! Me kõik usume sinusse ja sa ise ilmselt kõige rohkem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 01. June 2011, kl 08.13

Hommik!

Mul oli täna kohe eriline pettumus. Olen väga tubli olnud. Trenni teinud ja söönud nii nagu peab... ja täna oli mul kaalul 7 ees. Käisin suurest hämmingust 3x kaalul, kuna ei suutnud seda uskuda. Ootasin täna eriti ilusat numbrit. Kõvasti võtab motti alla selline asi, kui oled olnud tubli ja palju liigutanud (ja ei söönud liiga vähe, täpselt nii palju, kui peab) ja siis on selline õudus sad smiley

Toidukaalust nii palju, et siiani tundub, et oli üsna mõttetu ost. Kaalusi hommiku- ja lõunasöögi ära ja olin silma järgi põhimõtteliselt samad arvud pannud. Väga väikese erinevusega, mis kalorites suurt ei kajastu grinning smiley aga hea asi siiski, tore, kui kodus olemas. Ja nüüd vähemalt olen endas kindel.

Mõnusat higistamist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 01. June 2011, kl 08.26

Hommikust,

Aga kas sa jõid eile rohkem või hiljem? Keha mõnikord ju trikitab... Sellest ei tohi end lüüa lasta ja ikka oma rajal püsima ja edasi minema... Sest järjepidevus on kaalu langetamise juures kõige tähtsam...
Ära tee liiga ennatlike järeldusi ning kaalu homme uuesti...

Aga kuidas sa näiteks õli/pähkleid/võid/liha/suhkur/küpsetised/jahu jne. kaalusid... Need ju kõik ikka suht rammusad asjad ja toovad väga palju kaloreid juurde, kui valesti arvestad... Mina ilma kaaluta ei oskaks enam olla... Kõik käib mul kaalult läbi ja siis on süda kohe rahul... Eriti trikiga on kõik puuviljad ja juurviljad... Tunduvad nii kerged aga kaalu on palju grinning smiley


Kui ma samas tempos reedeni jätkan kaalu langetamist siis on see 50-te klubi mul reedeks käes… Loodan parimat.... Nii naljaks, et see number on mulle nii maagiline ja huvitav, et kohe pean sinna klubisse astuma... Mul ja ka näitas 59.9 ja järgmisel päeval oli kohe 700grammi juures grinning smiley Ei teinud midagi teisiti, kui muidu... Lihtsalt keha on selline huvitav aparaat... Mõnikord võib ta paar nädalat ülesse-alla kõikuda ja siis ikkagi ilusti langema hakata... Tuleb olla ainult järjepidev ja tubli grinning smiley

Mõnusat ilma kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 01. June 2011, kl 09.21

Hommik!!

Bubbles ära sa nüüd alla küll anna, ka minu kaal ei näita praegu selliseid numbreid nagu ma sooviks sad smiley

Ja see kaal pole kindlasti mõtetu asi, usu mind, kasuta ikka seda.
Mina lasen ka ikka kõik kaalult läbi siis ikka kindel värk. smiling smiley

Ja no Londiste ikka suuupppper tubli!!!! 5+ sulle täiega

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 01. June 2011, kl 09.33

Ja siin siis tarretise retsept:


Maitsestamata jogurt 300ml
želatiin 4tl
vesi 100ml
maasikaid 200g
suhkur
sidrun


Pane želatiin vette paisuma u 10min, siis tasasel tulel sulata ning jätta jahtuma.
Purusta (kahvliga) maasikad suhkruga, lisa maitsestamata jogurt. Soovi korral pigista ka sidrunimahla. Nirista hulka želatiin samal ajal segades koguaeg. Pane kausikestesse ja külmkappi seisma. smiling smiley
Nii lihtne ongi!

Retseptis oli ka muidugi veel vahukoore tups peale, aga seda meile ilmselt pole vaja.
Ja eile ma panin maasikate asemel mustikaid ja 350g
Ma olen teinud tegelt külmutatud toormoosist, mis sügavkülma on järgi jäänud.
Nii et teha võib ju millest iganes seda ja oma maitse järgi maitseaaineid lisada.

Jõudu siis katsetamisel ja mina kindlasti soovitan!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 01. June 2011, kl 09.34

aaa suhkrut oli retsepti järgi 150ml

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 01. June 2011, kl 10.40

Mmmmm... Mina teen seda kohe KINDLASTI! Kui varem ei jõua, siis nädalavahetusel! Super suured tänud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 02. June 2011, kl 10.47

oioioijahhh........ma olen nii kuri enda peale sad smiley

ilmselt mul tuleb plussi nädal nüüd, lihtsalt uskumatu, kuidas paari päevaga võib kõik tuksi keerata!!

Aga siiski üritan kasvõi -100g või 0 saada homseks.

Ja Londiste see 4 lusikat suhkrut oli ikka tõesti liig smiling smiley ma ei kujuta ettegi see ju siirup siis täitsa smiling smiley
mina joon kohvi 1,5 tl suhkruga.

Loodan, et teil kaal näitab ikka ilusamaid numbreid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 02. June 2011, kl 14.08

siin kuidagi nii vaikne viimasel ajal?!
Tundub et kõik naudivad päikest juba!!! smiling smiley

Homse hommikuni siis!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 02. June 2011, kl 14.25

Hei-hei,
mina ikka siin ja käisin ka just väljas smiling smiley

Aga mida siis tegid, et paari päevaga endal kõik ära rikkusid?
Kas sul oli mingid hullud söögid leidnud tee kõhtu ?

Proovi nüüd ikka rajal püsida ja küll siis jälle kõik ilus tundub smiling smiley
Kui sellel korral tuleb pluss siis järgmisel korral oled topelt tubli grinning smiley

Ma olen märganud, et mida rohkem ma alla võtan seda rohkem tubli ma olen...

Ma teadsin ise ka, et 4-lusikat oli palju aga nii maitsev oli smiling smiley Aga õnneks oli mul tass ka suur-suur ...
Hea, et mõistus lõpuks koju tuli... Nüüd ilma suhkruta on ka juba täitsa pädev...
Minul on homme ilusaid numberid oodata... Ja kinnitan homme ka oma kuuluvuse 50-ste klubis...

Aga ilmad on viimastle päevad küll ilusad ning mõnusad... Kuigi mina pisikese nohu ja väheke haige kurguga... Aga küll see möödub...

Loodan, et me kõik ikka homme jälle rivis

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 02. June 2011, kl 15.04

Hei!

Ei ole kadunud, aga keegi ei vastanud vahepeal ja imelik oli siin monoloogi ka pidama hakata grinning smiley

Minul oli täna hommikul üsna okei number, aga õhtul lähme elukaaslase sünnat tähistama... Tean juba ette, et tuleb üsna hiline söömine. Kuigi võtan midagi kerget ja olen päeval üsna hoidnud, aga ei ole kindel, mis hommikul ees ootab.

Plussi ei tohiks kindlasti tulla. Pigem loodan siiski väikse miinuse välja võluda.

Londiste, küüslauk ninna ja ingver kurku! grinning smiley kindel paranemise valem

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 03. June 2011, kl 05.28

Hei!


Jälle üks rõõmus reede! Kaalurindel läheb mul küll hirm aeglaselt, aga noh, pole hullu. ehk ühel hetkel toimub miskit. 0-ring 68,5.

Londiste, Sina, oled ikka nii tubli, juba nii suured tulemused(loe väiksed numbrid)kuulda on. See on ikka super!
Teistele meile ikka vapralt kannul püsimist.

Kindlalt edasi!(hmm, nagu oleks erakonnast kusagilt smiling smiley


Rõõmsalt nädalavahetuse poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.33

Hihii,

minul siis ongi ametlik teada, et olen 50-st klubis ja kaal jätkuvalt 59.9kg... Oi see on lahe koht kuhu jõuda...
Aga jah, nüüd siis läheb raskeks… Terve nädalavahetus on meil plaanis sünnipäevad ja ma küpsetan üllatuseks muffineid ning ka toorjuutukooki katsetan teha (esimest korda)… Ja kuigi ma teen asju retsepti järgi siis mul kummalik komme, et usaldan ainult oma maitset ja seega pean ka maitsma nii tainast, kui kreemi jne. Aga olen sellegi juba menüüsse planeerinud… Ja terve järgmine nädalavahetus on mul täpselt samad küpsetamised, sest siis ka mitu sünnipäeva grinning smiley

Mar- Nagu ma räägin tuleb igas asjas näha midagi positiivset… Seega on positiivne see, et sa juurde ei võtnud smiling smiley Ja jätka ikka ilusti ja ilma patustamiseta edasi, sest siis peavad ka tulemused ju tulema smiling smiley


Loodan, et same teistelt ka häid uudiseid kuulda

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 03. June 2011, kl 09.37

Hei hei duellitajad!!

Kõige pealt kiidu sõnad sulle Londiste, suppper!!!
Ja mar ma arvan ka, et hea kui ikka 0 mitte +

Ja minu kaal siis 68,3 ehk samuti 0
ma ei olegi väga pettunud, sest eile õhtul hakkas mul see teatud aeg kuus ja tean ise et tegelt olen ju tubli olnud (välja arvatud siis paar päeva, mis nats asja kihva keeras)
Järgmine nädal on raudne miinus mul, LUBAN!!!!

Ilusat reedet naiskad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 03. June 2011, kl 09.44

Marje-
Väga kena tulemus ju, et 0 ja mitte pluss... Ja loodan ka, et järgmisl nädalal oled tublim... Ma kohe tunnen seda, et sa oled palju tublim...
Duellitamise juures on tore see, et see disiplineerib ja kannustab... Vähemalt mul on selline tunne smiling smiley

Rõõmu ja päiekst

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 04. June 2011, kl 08.53

Hommikust!

Vabandust, et eile ei kirjutanud. Selline kiire päev oli, et ei jõudnud isegi arvuti taha.
Aga number on suht okei. 69 täpselt smiling smiley

Ja täna hakkan seda jogurtitarretist tegema! Ma ei ole kunagi elus midagi sellist teinud, nii et seda želatiini natuke kardan, aga... Küll saab hakkama. Kui häda käes, siis tuleb jälle emale kõne võtta. Sealt saab alati nõu smiling smiley

Ilm on mõnus. Teen tiba tööd ja lippan trenni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 04. June 2011, kl 10.17

Ja see toidukaal on ikka tõesti üks hea asi!

Isegi, kui panin enne üsna täppi oma arvutustega. Nüüd on kuidagi lisakindlus ja samas see kaalumine motiveerib teistmoodi jälle. Et ei ole mingit umbes arvutamist ja enesepettust.

Ja tõesti hämmastav, kui palju mõni asi kaalub. Kunagi ammu panin poole kurgi kaaluks ca 75g grinning smiley siis poes millalgi vaatasin, et hmm... kui terve kurk kaalub 400-500g, siis on pool kurki ikka palju rohkem kui 75 grinning smiley Siis hakkasingi jälgima, et palju poes mingi asi kaalub ja selle järgi arvutama. Pakis lugesin viilud ära, jagasin kogumassiga ja siis teadsin jne. Aga kaal on hea asi. Iga langetaja parim sõber!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 04. June 2011, kl 11.47

Bubbles, kaalu suhtes olen sinuga nõus ja hea meel et ikka ostsid selle endale smiling smiley

Ja minu jälle tarretis tehtud.
Muide ma ka jubedalt põdesin seda želatiini ja kogemust polnud, aga see on tegelt väga lihtne ja pole üldse midagi erilist teha.
Emadega on jah nii, et nad teavad ikka igast asju ja ma ka ikka pidevalt küsin midagi, kas või lihtsalt kindluse mõttes smiling smiley

Hea kui on kellelt küsida ja kellega rääkida!!!

Päikselist nädalavahetust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 04. June 2011, kl 16.09

Olen tükk aega tahtnud proovida mingit püreesuppi teha. Täna siis lõpuks jõudsin selleni. Ja ma olen armunud.

250 kcal, mul on kõht NIIII täis ülimaitsvat ja kerget suppi! Ilmselt koosneb mu järgmiste nädalate menüü suurelt osalt just püreesuppidest grinning smiley Ainult et uue blendri järele peab ilmselt minema. Vana on aastaid hästi teeninud, aga supp kippus vahelt läbi nirisema.

Soovitan kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Marje
Kuupäev: 04. June 2011, kl 17.27

nii niii, tead ma sooviks seda retspti nüüd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 05. June 2011, kl 10.00

Hommik!

Tead, ega mul otseselt retsepti pole. Keedad juurikad ära ja ajad püreeks grinning smiley Maitse järgi, kellele mis meeldib.

Mina panin paki külmutatud segu (vist oli mingi pühapäevasegu vms kartul, porgand, porru, kapsas) ja paki külmutatud brokkolit. Viskasin puljongikuubikuga vähesesse vette (vett panin nii, et mõned juurikad olid isegi veest väljas... Oleneb, kui paksu tahad). Keetsin pehmeks, lisasin järjest kõiksugu maitseaineid, mis kapis oli. Blendri või saumiksriga püreeks, kaussi, lusikatäis merevaiku vms toorjuustu sisse ja voila.
Keetes võib tegelikult lisada ka natuke piima, on tiba mõnusam. Ja ega see lusikatäis juustu ei ole muidugi kohustuslik grinning smiley Aga kuna tegin lõunaks ja juurikad ise ei anna suurt midagi kalorite mõttes, siis võis juustu lisada küll.

Ma ei ole kunagi eriline supitaja olnud. Frikadelli- ja kanasupp on kõik, mida ma oskan. Ja siis ei saanudki aru, kui sõbrannad rääkisid, et see on nii lihtne, et viskad suvalisi asju sisse, keedad ja püreeks. Minu jaoks tundus ulme. Nüüd vaatan, et täpselt nii vist tõesti ongi grinning smiley

Täna lippan uue blendri või saumiksri järele ja muudkui supitan!

Soovitan soojalt! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.