Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 07. April 2011, kl 11.13

Ma südamest tänan sind Bubbles, selle lavaśirulli retsepti eest... See on võrratu grinning smiley Mina panin:
0,2% exquisa toorjuustu 100g
jääsalatit 150g
lahjat Viru sinki 150g
paprikat 120g
kurki 125g
natsa soola
ning keerasin Etnia lavaśi(Leibur )sisse

... Lihtsalt võrratu.... Koguselt suur, kõhu saab täis ja mis peamine: Kõhu saab ülimalt maitsvat toitu täis smiling smiley

Ja, kui ma kooki hakkan millalgi tegema siis kindlasti kirjutan, et mida ja kuidas...
Jagan seda kindlasti ka blogis...

Küll su kaal ka langema hakkab... Vb sa sööd liiga vähe kaloreid... Vaata üle, et kuidas oled märkinud oma trennide arvu... Vb su keha hoaib igast grammist kramplikult kinni, sest saab liiga vähe toitu...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 07. April 2011, kl 11.41

Kuule, nii tore! Ma ise selleni ei jõudnudki, kuna läksin tortilla teed, aga täna tuleb vist ikka lavašikas ära. See on tõesti geniaalne asi. Lihtne, toitev ja figuurisõbralik. Ja elukaaslane ajab mul seda sama isukalt näost alla, kui ma ise.
Selles suhtes on mul vedanud, et minu jaoks on võõras teema see, kui mees midagi ei söö. Kui sõbrannadelt kuulen näiteks, et mehed nõuavad liha ja kõikvõimalikke rammusaid roogasid, siis meil on vastupidi. Mu teine pool on jube õnnelik selle üle, et mu toidud on lahjad ja "taimerikkad" grinning smiley olgugi, et ta on täielik pilbas ja võiks kõike süüa. Nii on palju lihtsam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 07. April 2011, kl 14.44

PS! Mulle maitseb muidu poe kookidest Hagari lahja kohupiimakook smiling smiley
Nagu näha, siis ma olen endiselt koogi lainel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.57

Nonii... minul täna väga kole number jälle. Koledam kui eelminenädal.
71,1.
Imelikul kombel on tunne vähemalt 1-2kg kergem. Ei ole kalb tunne. Ma ei saa üldse aru, mis mul järsku toimub. Igal juhul olen võtnud üdna kindlalt plaani järgmiseks näalaks 6 ette saada. Ja kavatsen ka täna õhtul ja homme trenni minna (kuigi reede-pühapäev ma tavaliselt sinna ei jõua).

Mis kinni ei jää, saab kinni löödud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.22

Hoian koos sinuga pöidlaid, et sa saaksid järgmiseks reedeks 6-e ette smiling smiley Ja Bubbles, ma olen ikka koos sinuga... Küll sa selle kaalu jälle langusesse saad smiling smiley

Ise liigun tasa ja targu eesmärgi suunas... Hommikune kaal näitas 67.3 ehk kaotus nädalaga on -900grammi... Täitsa kena number juba, aga täpselt 67-e peale ma vist esmaspäevaks ei jõua... Ja oma eesmärgile 10kg 2-kuuga pean napilt alla vanduma smiling smiley Aga siis tuleb seda uued eesmärgid ja neid rihtida....

Kuna ma eile armusin sellesse lavaśirulli siis tuleb täna kordus eilsele... Hämmastav, mis vaimustus mul peal on... Tutvustasin seda ka oma sõprdele interneti vahendusel... täna on see rull veel nii mõnelgi hommikusel laual koos kohviga grinning smiley

Ootan ilusaid numbreid ja, et keegi meist veel alla poleks vandunud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 08. April 2011, kl 09.30

No super! Mul endal läheb ka täna jälle. Tavaliselt, kui mul tuhin peale tuleb, siis teen seda lausa mitu nädalat iga õhtu, ei saa kõrini. Täidisega saab laveerida ja ikka on nii hea mõnus kerge amps smiling smiley

Ja sa oled tõesti tubli! -900 nädalaga on ikka väga väga tegija!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.54

Kuidagi ära hakkame vajuma siin või? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 08. April 2011, kl 14.42

Vb ikka ei hakka ära vajuma... Ma loodan südamest...

Minul on motivatsiooni palju, sest ma näen reaalseid tulemusi ja jätkan kuni võiduka lõpuni grinning smiley Aega võib minna aga ma ei loobu....

Ma ei ole loobujate suguvõsast grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: kyllika
Kuupäev: 08. April 2011, kl 15.41

Tervitused kreetalt kaalule tana hommikul oli 69,5 ikkagi langus juhhei eks Saab Naha kuidas see nadal siin kaalule mojub. Palav ad tervitused teile Ja sulagu kilos.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. April 2011, kl 16.40

Hei!

Minul täna 70,7. Ikka katsume püsida! Rõõmsate miinusteni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. April 2011, kl 16.46

Kyllika , tervitused Sullegi! Londiste, tubli oled! Bubbles,aga see on oluline, et Sul kindle plaan, see kah aitab püsida. Peame vastu! Parimat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 08. April 2011, kl 18.53

Tänan Mar, aga sa ise oled ju veel tublim... oled terve kilo kaotanud nädalaga...
Loodan jägrmisel nädalal ka ilusat langust, kuigi igal korral kardan seda reedest kaalu fiskseerimist smiling smiley Nii ilusti on läinud ja ju siis sellepärast kardangi...

Hetkel sõin kaks Jonagold õuna ära (koguselt 800g) ja te ei usu, kui täis mu kõht on... Lausa jube... Loll pea on ikka kerele nuhtluseks smiling smiley Homme olen targem... Sest ainult 1 õun on järgi grinning smiley
Ma ei saa ise ka aru, et kui keegi näeks neid koguseid, mida ma söön... Ei suudaks ta uskuda, et ma veel võtan alla ka... Ma isegi ei usu, mis siis teistest veel rääkida smiling smiley

Kyllika, sulle ilusat puhkust... Tahaks isegi turisti mängida ja päikest võtta...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 09. April 2011, kl 08.19

Tere!

Mul on motivatsioon laes. Eile õhtul oli esimene reede üle ma-ei-tea-kui-pika-aja, kui ma ei söönud üle. Nii mõnus tunne kohe. Ajasin end vara voodist üles ja nüüd lippan trenni.
Mehele ütlesin juba eile, et sel nädalavahetusel ei tule sellist orgiat nagu tavaliselt. Poenimekirja läksid caesari salati ja lavaširulli materjalid smiling smiley ja nüüd trenni. Crosstrainer ootab! Olen sellesse lausa armunud grinning smiley tänud Londistele selle eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 09. April 2011, kl 09.00

Puhas rõõm, et sul selline motivatsiooni küllus hetkel on... Ja, et et ma sulle crosstraineri vaimustuse sisse puhusin smiling smiley

Minul ka täna lavaśirull käsil... Caesari salati peale hakkas ka juba suu vett jooksma... Kunagi ei tulnud ma sellisele mõttelegi, et mingi salat ajab isutama... Nüüd ainult selliseid asju sööksingi smiling smiley

Süstisid ka minule uut energiat juurde... Kuigi mul pole sellega veel muret olnud... Aga lisa energia täitsa käega katsutav grinning smiley

Lähen ka nüüd crosstrainerit piinama...

Eile käisn jalutamas ja päka all on selline vill, et tule taevas appi smiling smiley Nii, et tänasest jalutamisest ei tule vist midagi välja... Ja just täna on selline päikeseline ilm smiling smiley

Ilusat ja päikeselist laupäeva kullakesed

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 09. April 2011, kl 12.51

Londiste, ma siiralt kahtlen, et sinusugust suure tahtejõuga inimest mingi tallaalune vill segab grinning smiley ja olen üsna kindel, et ajasid end ikkagi kodust välja winking smiley
Ilm on tõesti supermõnna. Tiba tuuline, aga päike korvab kõik.

Edukat nädalavahetust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 09. April 2011, kl 13.25

Mul on irmus ikaldus selle kaalulangetamisega, aga alla ka ei anna. 70,1 praegu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: piia
Kuupäev: 09. April 2011, kl 13.36

Praegubne tabel ka siis.
Mental note to self: järgmine nädal PEAB miinus tulema. Reeglite järgi, vist kolmandat nädalat plussis olijad, on duellist väljas.


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 09. April 2011, kl 14.59

Piia, ei tohigi alla anda... Ikka selg sirgu ja edasi... Ja minu arvates see kolm korda ei ole mingi tähtis reegel, seda eiratakse... Olen teiste duelle vaadanud...

Kui sa ise ei taha meie hulgast lahkuda, siis meie ei viska sind välja... Ja miks peaks, vb su keha hoiab kinni kõigest ja ei taha lahti lasta... Küll sa ta liikuma saad... Lisaks oled sina ju see, kes meid siia kokku tõi kaalu langetama...

Hoian pöidlaid, et saaksid ree peale tagasi ja kaalu ilusti langema...


Bubbles, korra pistsin tõesti nina toast välja... Aga jalutamise isu ei olnud kohe üldse... Läksin poodi ja ostsin omale paki piima... Tuul oli ikka päris vinge, tahtis vägisi mind minema viia...

Eks vaatan, et mis homme saab... Aga täna on selline raamatu lugemise tuhin peal... Nii, et loen hoopis...

Vett teie terviseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 09. April 2011, kl 15.35

Ma arvan ka, et kõik, kes tahavad, peaksid saama ikka edasi osaleda. Kust see motivatsioon siis muidu tuleb smiling smiley

Minul on hetkel vist maailma parim caesar valmimas. Olen jube küüslaugu fänn ja ega sellega ei hellita. Endal küll suu jookseb vett juba selle rooma salati peale grinning smiley

Ja olen enda üle uhke. Praegu on käimas esimene nädalavahetus, kui ma olen siia ausalt kirja pannud kõik, mida täna söönud. Tavaliselt on ju nädalavahetused olnud ülesöömised ja siis pole julgend kirja panna. Enesepettus. Hetkel ei olegi midagi hullu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. April 2011, kl 15.02

Hei!

Üsna tegus nädalavahetus on olnud, veidi liiga pingeline ja kohe kaalu veidi juures kah. Täna andsin sellele tuld ja üritan edasi. Vahepeal oli juba kaalul selline number, mis lubaks varsti 6 näha, aga hetkel jälle kaugemal. Õnneks ikka üritan hammastega lootuskiirest kinni hoida.

Lugesin nüüd teie postitusi. Piia, minu arvates kah, see plussindus ja selle järgi välja jäämine meie puhul, nagu ka eelkirjutajate arvates, tõesti ei pea nii olema. Meil kõigil on häid ja veidi vähem häid aegu. Me ju siin selleks koos pusimegi, et koos ehk on veidi kergem vastu pidada. Motiveerime üksteist nii palju kui saame. Nii et, Piia, ikka edasi. Tore lugeda, et Sa alla ei anna.

Langusi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. April 2011, kl 15.04

Bubbles, kuidas see maailma parim caesar kokku saab ?Oleks tore Su kogemusi kuulda.

Just lugesin kusagilt Caesarist ja mõtlesin , et peaks ise Rooma salatit kasvatama hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 10. April 2011, kl 17.53

Hei!

Minu jaoks maailma parim caesar (vähemalt kodustest tingimustest) - rooma salat, kirsstomatid, krutoonid (tegin ahjus röstsaiast mõnusalt küüslaugused), kerge oliiviõli ja küüslauguga praetud kanafileetükid, natuke parmesani ja peale viskasin pool purki vertigo caesari kastet. Vist kõik.
Ei ole ehk NIIIII figuurisõbralik kui mõni teine variant, aga väga maitsev. Ja kuna see oli mul eile lõuna- ja õhtusöögi eest siis pugisin ikka mõnuga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 10. April 2011, kl 18.05

Käisime täna vanalinnas jalutamas ja poodides. Mees viskas paar bounty šokolaadi korvi. Jalutasime läbi vanalinna kodu poole, kõhud olid päris tühjad ja otsustasime maiustada. Varem poleks mul silm ka bounty peale pilkinud, aga täna oli pärast šoksi konkreetselt süda paha ja kahetsesin, et endale mingit banaani või smuutit ei võtnud. Kuidagi nii mõttetu on süüa asja, mis on n-ö tühjad kalorid. Kõhtu ei täida ja midagi kasulikku ka otseselt ei saa. Lihtsalt mingi näiline tühja kõhu pete.
Mitte, et mul šokolaadi vastu midagi oleks. Vastupidi. Aga üha enam tunnen, et kui üldse siis pigem mingi korralik kvaliteetne tume šoks.
See oli mu tänase päeva positiivne laeng. Tunne, et ma ei peagi tegelikult endale enam keelama väga. Lihtsalt ei isutagi. Kõik päevad ei ole muidugi vennad, aga selline paaniline magusavajadus on mul ära kadunud. Ja olen nii õnnelik, et suutsingi selle nädalavahetuse korralikult vastu pidada! Kõik õhtud olnud protsent paigas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 10. April 2011, kl 18.15

PS! Kas keegi teist on kunagi detoks dieeti proovinud?
Juhtusin kuskilt terviseajakirjast lugema ja olen sellele nüüd mitu päeva mõelnud. Kuidagi ei saa seda mõtet peast enam.
Tunnen, et vajaksin mingit puhastust. Pinged tööl, pikk talv, koolistress jne teoorias tundub see värskendav kuur hea mõttena.
Ajakirjas oli üsna kesise menüüga doeet välja toodud. Nüüd netist leidsin juba midagi kobedamat.

[www.kirss.net]

Mis teie mõtted selle suhtes on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 11. April 2011, kl 12.14

Tubli nädalavahetuse tulemusena oli mul täna 600g ilusam number, kui reedel. Olen vaimustatud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 11. April 2011, kl 12.19

Jah, mulon jube palju kirjutada. Aga kogu aeg tuleb uusi asju meelde.
Kuidas teil kalorinorm sätitud on? Vaatasin, et mul on väga vana eesmärk. S.t peaksin homseks olema -10kg, aga seda ilmselt ei juhtu grinning smiley Läksin panin uue eesmärgi paika ja siis küsis ka sea, et palju ma end liigutan. Panin 3-5 trenni nädalas, aga siis pärast vaatasin, et kalorinorm tõusis mul sellega kohe 400 ckal võrra. Seda ma aga ei taha. Ma olen ikkagi natuke patustaja ja tegelen tiba enesepettusega. Ma tean, et söön natukene ikak iga päev üle. Nii et nüüd ma panin kirja nagu ma ei teeks üldse trenni. Päevane kalorinorm on ca 1300 kcal mul.
Samas ma ei tea, kuidas oleks õige. Söön natuke ikka üle tavaliselt, et kuskil 1400 ringi jääb päevas. Trenni kirja ei pane.
Kuidas teil see asi sätitud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Kuupäev: 11. April 2011, kl 13.09

Hei,
minu kaal on täna täpselt sama, mis ta oli reede hommikul... Ja sain pisikese shoki sad smiley Sellist asja pole minuga veel juhtunud... Kuigi teen ikka nii nagu igal teisel päeval... Vb organism harjus ära... Eks vaatab, et mis ta mul reedel näitab... Loodan, et ikka alla 67 olla juba siis... Aga eks vaatab...

Kaloreid on mul hetkel 1460 lubatud süüa... Ja seda trenniga 1-3x nädalas... Kuigi teen rohkem... Mul on tunne, et mul kaal jäi sellepärast pidama, et ma olen avastanud enda jaoks selle kuulsa lavaśirulli grinning smiley Igal päeval olen söönud, aga kalorid pole ühelgi päeval lõhki läinud... Täna söön ka seda... Mingi vasika vaimustus on mul peal... Kui nüüd kaal langema jälle ei hakka, siis kindlasti pean ma sellest mingiks ajaks loobuma.... Eks vaatan, sest lavaśirull on lihtsalt liiga maitsev...

Ja vaatasin seda dieeti... Mina ei teeks seda, sest kindlasti hakkaksin peale seda meeletult sööma.... Kuna kogused liiga väikesed... Seega, mina seda kohe kindlasti ei teeks... Mulle meeldib see kaaluabi süsteem vägagi hästi ja jätkan normaalselt söömist....

Täna nii tatine ilm, et tuju ei ole mitte midagi kohe teha... selline passimise päev kohe... Eks hakkan vist jälle raamatut lugema...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 11. April 2011, kl 13.18

Kusjuures mina olen kuulnud sellist asja, et kaalu võib langema panna ülesöömine. Ma ei tea, kui paika see peab, aga olen kuulnud, et võib juhtuda nii. Et läheb ja läheb ja siis järsku ei lähe. Siis üks päev lubad endale natuke rohkem ja läheb jälle. Mul endal pole olukorda olnud, aga kuskilt olen kuulnud.
Kui ikka ei lähe, siis proovi paar päeva ilma lavaširullita elada grinning smiley püüa! Ja vaata, kuidas on. Võib-olla organism tahab tõesti vaheldust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: Bubbles
Kuupäev: 12. April 2011, kl 07.22

Hommik, daamid! Kuidas edeneb? Õnnestumisi, põrumisi, häid ideid, positiivseid mõtteid, uusi retsepte? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mar11,Bubbles,Marje,6kuud,Londiste 112,MannKa,kyllika,piia
Saatis: mar11
Kuupäev: 12. April 2011, kl 07.33

Hei!

Mina jõudsin tagasi oma reedesesse kaalu smiling smiley vahepeal käisin veidi ära ja veendusin, et enam ei taha niimoodi. Mitte et totaalselt oleksin oma graafikust väljas olnud, aga nägin ära, et ei saa endale mingit "väikestki" kaldumist lubada. Kõlab ehk jube rangelt, aga mõtlen siin, et nüüd, kui üsna rajal olen püsinud, tahaks ja võiks ju ka eesmärgile jõuda ja iga jälle tagasisamm pikendab seda. Ja ma lihtsalt endam ei taha. see teadmine on suurem õnneks kui soov , et ah las täna läks.


Maitsetest. Avastasin Tosta Mitmevilja röstsaia. Nämm. Hommikuti luban endale võileivagrillis.
Kuidas teil läheb?


Rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.