Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 24
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 20. April 2011, kl 14.34

Memm ja Karuke- loodan, et saate oma kõhud korralikult tööle... Mul sellega kõik tibens-tobens... Võtan linaõli, söön puuvilju ja vett joon ka... Aga kiivid pidid tõesti aitama, nii on mulle räägitud ja olen seda ka lugenud smiling smiley

Kaisa- See oleks küll tore uudis, kui test poitiivse tulemuse annaks smiling smiley
Ja see kohupiim sobi vist igasse kooki... Ma olen hull kohupiima sööja (1xpäevas söön kohe kindlasti ja kuskil 300g korraga) ja kui koogis on kohupiim, siis on see kohe õige kook smiling smiley

Vaatsin täna poes komeedi kommide kaloried, 100g andis kuskil 450kcal, teised kõik olid tunduvalt hullemad... Nüüd siis pean leidma koha, kus neid lahtiselt müüakse, et siis 1.3kommi omale osta smiling smiley

Ega eriti jahe ei olnud täna, natuke käisin (poodi ja tagasi) aga kuna hommikul sai juba crosstraineriga tehtud siis aitas mind ka see lühike jalutamine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 20. April 2011, kl 14.57

Karuke - kui sa muttidest jagu saad, siis anna mulle ka teada, kuidas see sul õnnestus. Ma juba mitu aastat võitlen nedega, kuid ikka sunnikud tulevad tagasi, ju ma nii meeldin neilesmiling smiley

Londiste - Marmelaadi ning iiriskommid on ka kalorivaesemad kui sokolaadid, kuid soovituslik on ikkagi osta tumedat sokolaadi, see aitab veresuhkru tasakaalus hoida ja on tervisele ka kasuliksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06grinning smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. April 2011, kl 15.45

ÄH aitab küll,külm on,kuradi külm on(kuidas see laul olimoody smiley)Kaisa ma lasen neile suitsu pomme iga aasta peale talve siis suvel on rahu.Iga pooleteise meetri peale 1 pommike nad kohe müügil ja pärast panen veits graanuleid ka.Talvel keeravad jalle maa üles ja teen aga uuesti,peale seda terve suvi puhkan neistsmiling bouncing smileyMeil vist Londistega ühte moodi et kommi sõbrad tegelikult suurt pole aga kui tuleb valu siis mingi konkreetse järgi temal Komeet ja minulTõmmu.Pean ostma linaõli et vaegusi natuke leevendada ja mine tea mitu kilo ma õhemaks läheksin kui nädala jagu?eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 20. April 2011, kl 15.49

Tere kõigile,memm52 väga hästi aitavad kõhukinnisuse vastu kuivatatud ploomid,proovi neid ja keefir ka teeb muidugi head,endal mul täpselt sama mure,siis ikka saan ploomidest abi.Sain ka täna pool tunnikest kõndida ,kohe väga hea tunne,samas tõesti ilm väga külma võitu ..lõunaaeg sai jälle nats üle pingutatud söögiga, maksapadale ei suuda kunagi vastu pannasad smiley Õhtul jälle nüüd kergem eine,siis ehk pole asi väga hullwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. April 2011, kl 15.52

mul ka vaja murtseda linaõli,kuid soomes ma seda leidnud ei ole,varsti eesti,siis vaatan sealt..
käisin saunas,et pisutki õhemaks jääda,eks näiseye rolling smileyeye rolling smiley
mis kommidesse puutub,siis ostan harva,kuid siis ostan ma geisa kommeeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 20. April 2011, kl 18.16

õhtu,on liikund päris kiirelt,mul vee kogus täis joodudspinning smiley sticking its tongue out
ja 300 gr.ananassi ka keresse läkitatud,nüüd veel üks kiivieye rolling smiley ja siis peaks kere küll lahti laskma selle,mis sinna ei kuulumoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 20. April 2011, kl 21.12

Kõik on kuidagi nii tublid. Mina ka täna sõtkusin crosstraineril kokku tund aega, sest elekter oli ära, ei saanud plaadi järgi võimelda. Oma kaloreid ei söönud täis, eks näis, mida kaal sellest hommikul arvab.
Mul ka aeg-ajalt tuleb kommi isu peale. Muidugi ega ma ei osta koju ka komme, kui siis selliseid mis mulle endale ei maitse, aga lapsele küllsmiling smiley Kui peaks juhtuma, et ostan mingit head kommi, siis ka oht need kõik sisse kugistada - mõistus ütleb üht, aga käed ja suu teist.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. April 2011, kl 05.11

PIINLIK!Jälle ma nii vara siin.Tere mu armsad!Piinlik jah olla nagu unetu hull platsismoody smileyAga mis parata see mu eluaegne viga külgeseye rolling smileyKuidas teil õhtu möödus!Pean ennast kiitma.Eile siis tütre tirts kes linnast külas tahtis emmele head ja tõi emmele poest lemmik kommi TÕMMU-KOMMI ja mis te arvate esimest korda elus ei võtnud ühtegi ja mis kõige põnevam ei isuta siiani,kuigi praegu võiks ju 1-2 lubada sest töö päev tuleb aias pikk ja raske.Lubas ilm ka et tuleb vähem tuuline ,eks näis?Karmee olen tähele pannud et kui harva juhtub kcal täis ei söö pole väga hull,pikemalt harrastada annab kohe laksu kaalule.Memm mis su kõhuke teeb?Minul pole kiitaeye popping smileyTeate on teema üleval üle liigsest nahast.Mul nimelt läinud tsirka 7 nädalaga 7 kg ja tundub et kõik see ollus nimelt just näo piirkonnastsmiling bouncing smileynagu alati hakkab kaal langema ülevalt alla.Ja juba praegu pole pilt kuigi ilus,arvestades minu üle 40 vanust sad smileyei taha ju enam nahk tagasi minna sinna kus ta enne oli!tongue sticking out smileyNali naljaks aga päris tõsine dilemma,mida ette võtta?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 21. April 2011, kl 08.00

Nahaga on jah natuke keerulisemad lood. Aga ega muud ei oskagi soovitada, kui korralikult kreemitada, eelistada neid trimmivaid kreeme.
Ma ise siiski kahtlustan, et ehk on kaloraaz mul liiga kõrge, kardan seda kohe täis süüa. Aga kaal rõõmustas mind reedesega sama näiduga, nii et lootust on, et vähemalt ei tule pluss.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 21. April 2011, kl 08.12

Hommikust,

Mina siin eile kilkasin, et mul kõht korras ja meel hea... Täna hommikuse ja eile hommikuse kaalu vahe on mul 600g (ja seda halvemuse poole) sad smiley Kogused olid mul eile suured, väga suured... Kalorid sõin ilusti täis ja arvan, et viga oli selles liigses soolas, mis ma eile söögile panin... Oli kohe selline kummaline soola isu...
Aga tore on see, et ikkagi on mu kaal praegu väiksem, kui eelmisel reedel ja miinus tuleb mul ikka... Ja vb ongi tore, et seda väga ilusat numbrit enam täna ei ole... On kuhu püüelda ja ma tean, et ma juba nägin seda... Ja vb oleks muidu järgmiseks nädalaks kaalu kinni pidanud...
Iga miinus on ju ikkagi miinus... Meel on ikka rõõmus smiling smiley

Kuna ma olen veel suht noor (27-aastane) siis mul see nahk veel ei lotenda kuskilt, kreemitan seda ja trenn vist pingutab ka...

Memm- rääkis midagi blogis kommenteerides, et teda aitas Avoni kreem rindadele... Vb räägid sellest Memm lähemalt?

Karmee- Nii tore, et keegi veel peale minu Crosstraineil treenib , see on tore ja mulle see aparaat meeldib smiling smiley Mul on ka DVD-id aga need hetkel on, ei ole teinud viimasel ajal enam... Kuigi võhma võtavad palju.

Karuke- Sa oled ju ikka ääretult tubli, et räägid meile siin oma Tõmmu kommidest ja siis ei võtnud mitte ühtegi... Väga tubli saavutus... Ja mina arvan ka, et kui vahest oma kaloreid täis ei söö siis pole sellest hullu midagi... Mul on ka juhtunud, et ei saa neid kohe täis... Aga üle ei lähe ma ka mitte... Ja 7-me nädalaga 7kg on ju väga hea saavutus... Õnnitlen.

Nüüd joon kohvi ja varsti jälle trenn... Loodan, et homseks juurde ei tule enam kaalu, vaid ikka saavutan suurema miinuse...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 21. April 2011, kl 08.51

Tere hommikust! Ma ka niiväga tahaks unetu olla, aga pigem hoopis täielik unekott smiling smiley

Sõidan täna õhtul maale ära ning oma kaalu juures tagasi alles pühapäeva õhtul. Tabelisse palun mu tänana kaalunumber 72,0. Ma nii lootsin, et pigistab tänaseks 71 ette, aga no ei smiling smiley

Mure mulgi selle seedimisega. Söön igal õhtul kiivit, aga nüüd pole vist juba 3-4 päeva mitte midagi confused smiley Täna kui maale saan, siis teen kohe ka mingit liikumist ehk siis saab käima värgi. Endal hakkab juba imelik, et sisse ju läheb, aga välja ei tule grinning smiley Imelikul kombel kaal siiski langeb smiling smiley

Lihavõtted minu vanematele tähendavad meeletus koguses toitu: munad, munavõid, täidetud munad, kiluleib, pasha, kohupiima kook x7, singirullid jne. Lisaks pilgeni täis külmkapp igasuguste muude heade asjadega smiling smiley Õnneks internetiühendus on olemas, nii et saan siia kõik ausalt kirja panna. Plaanis on ka palju-palju liikuda, aiatööd ja muu kasulik. Kindlasti tulen siia ka muljetama smiling smiley

Olge tublid ja hoian homsel kaalumisel pöialt ja varbaid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 21. April 2011, kl 09.29

Tervistspinning smiley sticking its tongue out
Kõhuga on nii nagu on,potile ma muidugi sain,kuid täiskõhu tunne on ikkaeye rolling smiley
Ja otsustasin,et ma ei vaeva oma pead sellega,tuleb ,mis tuleb,sest üle oma varju ju hüpata saa
Arvan ka ,miks mu kõht selline on,sest mul oli neljapäevast saati riisi toidud,mees keetis riisi pisut,nagu ta ütlestongue sticking out smiley ,nii,et seda jatkus neljaks päevaks1 päev sõin riisi
2 päev sõin riisi-kartuli suppi,3päev sõin ploffi,4 päev sõin riisi-köögiviljavormi ja,mis ma siis tahan......smiling smiley
Avoni trimmiv rinnageel:,mina kasutasin 2 korda päevas,masseerisin rindadele,rinnanibu välja arvatud,isegi venitus armid muutusid märkamatuks
ja veel on avonil venitus armide geel,mida soovitan,seda naistele,kes on sünnitanud ja muidugi neil,kes palju kaalu langetavad,
muidugi on need kallid kreemideye rolling smiley
Minul ei lotenda veel midagimoody smileyainult sõrmed on peeneks jäänud,kaalu langus ,vist on sõrmedest alanudspinning smiley sticking its tongue out
Eks homme on kaalumine ja eks siis näis,mis see nädal mulle tõieye rolling smileyeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.06

Hommikust kullakesed! Mul ka nüüd hunnik ahvatlusi kodus, ostsin oma lemmiklagritsaid soomest kohe paar kotti kaasa - aga täna veel ei võtnud yhtegi, kui homme näen ilusat numbrit, siis luban endale preemiaks paar tükki!smiling smiley Ma ise seekord pashat ei tee, sest mees sõidab ära ja lähen vist ainult emale külla, tema nagunii suur lihavõtetel kokkaja..aga ma tõesti ei tea mis teha, kas võtta toidukaal kaasa ja pasha salaja ära kaaluda või grinning smiley ema ei salli mingeid kaalulangetamisjutte mul, kuigi ta ise on eluaeg sale olnudsmiling smiley
Mis näonahka puutub, siis kortsud tulevadki väga äkki. Veel sinuvanusena, Londiste, polnud mul tõesti kriipsukestki näos ja pakuti alati 21 vanuseks, aga nüüd on hästi järsku tulnud, küllap see on kaalulanguse kaasmõju..aga ma usun ka, et kui palju häid õlisid ja vett tarbida, siis pole hullu. Igatahes sel suvel kavatsen esimest korda end korralikult päikese eest kaitsta, mul on muidu väga kergelt päevituv nahk, mis ei põle ja ma pole kaitsekreeme kunagi vajanud.
Need k6humured tunduvad paljusid kimbutavat...muide, nt jooga ja pilates on sellised trennid, mis ka seedimist stimuleerivad, sest nad masseerivad siseorganeid. Ja kunagi, kui mul peale kõhugrippi seedimine tööle ei hakanud, siis mind aitasid ka need seedeensüümid (mezym forte) ja apteegis on igasuguseid seedimisteesid, need ka mõjuvad hästi. Minu sõbranna nipp on järgmine - hommikul peale tõusmist jood suure klaasi jääkülma vett ja veidi hiljem tassi kanget kohvi suhkru ja piimata - pidavat alati mõjuma.
Aga peaasi on mitte muretseda, küll läheb korda! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.30

Kulla tüdrukud,mis te muretsete kortsude pärast,naeru kortsud on nii kenadgrinning smileygrinning smiley
Kui tänapäeval ei oleks võimalust,end värskendada,nii meigi,kui peavärvidega,siis oleks ma kortsuline ,hall 100 aastane,kuigi vanust alles 52(hõbedase pea sain mina omale 34 a. üleöö võib öelda)
Pead hakkasin värvima oma laste pärast,et neil ei oleks nii vana ema,kui välja paistsingrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 21. April 2011, kl 15.06

Käisin jalutamas 16.4 km... Nüüd päkad suht hellad smiling smiley
Vaatame, kui kaval ilm oli, et kas jään tõbiseks või mitte... Kevadel ju kerge haigestuda. Aga ilm on supper... Tuult eriti ei olegi, päike paistab ja meele teeb rõõmsaks.

Kirjutasin, et eilsega on vahe 600g halvemuse poole... Mul hakkas "teatud aeg kuus" pole siis ka ime, et kaal trikitab... Täitsa loomulik smiling smiley Ja eks muidu oleks palju ilusam tulemus olnud.
Nüüd ootan juba huviga homset, et kas ja kuidas kaal mind armastab grinning smiley

Olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. April 2011, kl 15.39

Tere taas sõbrakesed!Tulin ka just aiast tuppa,Londiste mul ka jalad löövad tuld välja.Müttasin ja materdasin nii et tolmassmiling bouncing smileyilm on täega ilus aga jah eks nüüd näe kas sain kurgu ja nina hellaks?Küll see kaal sind armastab,elu on näidanud et isegi väga armastab!Memm mina läksin halliks 20-selt kui poja haigeks jäi ja arstide süü läbi nüüd eluaeg invaliid(nii et ikka ja jälle veendume et haigused ja hädad käivad ikka mööda inimesi.Aretha ilusaid pühi emmega koos,no sa võid endale lubada ka väikese libastumise vaata kui tubli sa oled!spinning smiley sticking its tongue outLiisa mul nädala jagu kaasas ja pole hullu,varem või hiljem see ikka ju välja tuleb,ilusat maal olemisthot smileyTeate arvan et täna hakkas vist isegi päike pealeyawning smileymul hakkabki maru ruttu peale, mõne nädalaga olen nagu vana vene sõduri saabas,teate kui kole.AA ma olen 46.Kui teile sobib siis küsin kuidas on teie nimed tulnud(ei pea vastama)minul nimelt perekonnanimi Karu(mees hüüiab karukeseks)KALLI JA ILUSAT ÕHTUT!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 21. April 2011, kl 15.52

Tere kõigile,tahtsin küsida kas siin kõik juba varasemad tuttavad ja kauased foorumi kasutajad,tundub igatahes väga-väga tore seltskond olevat winking smileyIse ka sain täna jälle kõndimas käija ja võimeldud,eks näis kuidas homme kaalumine läheb,ilusat päeva kõigile ja edu homsekswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 21. April 2011, kl 16.01

Minu nimi (Londiste112) tuli täiesti lambist... Ei tahtnud oma päris nimega siin olla ja siis tuligi Londiste... Mitte mingi mõttega... Ja nüüd olen väga rahul smiling smiley

Minul ei ole siin reaalselt ühtegi tuttavat, aga osad kasutajad on kujunenud välja, et keda rohkem jälginud olin ning kes meeldivad... Ja neist osad on ka nüüd minuga ühes duellis smiling smiley Lahe ju smiling smiley
Aga siin keskkonnas saab vabalt rääkida... Mulle meedldib olla positiivne ja rõõmus ja seda ka teistesse süstida... Ja, kui mõni inimene saab abi minu kogemustest ja rõõmust, siis see tõstab ainult tuju tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. April 2011, kl 16.18

Olen ka vaevu kuu blogis olnud aga saatuse tahtel Londiste,Memm,Arethe olid mu vaieldamatud lemmikud ja nad võtsid mu enda sekka ,mu endine duell hästi vagur.Ise olen paras plära lära leenu ja hästi elu rõõmus see aitab elus jube palju edasi!Londiste sul see lisand 112 on sulle ääretult sobilik sa oled tõesti nagu Figaro siin-Figaro seal kogu aeg abiks ja koguaeg olemassmiling bouncing smileynagu häda olukorra nr.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 21. April 2011, kl 16.55

Positiivne suhtumine on ikka hea,mitte koguaeg virisemine ega see nagunii aita,aga mul siis veel selline küsimus,et ise olen hädas just puusade ja kõhu piirkonnaga,kuidas teistel?Ülevalt olen selline suht kiitsakas ja siis see kõht,mis muidugi läheb kõige viimasena ja aitab aind trenn aga mulle tundub,et eilähe kohe üldsegrinning smiley,kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 21. April 2011, kl 18.13

Juhhei, mu armsad kaaskannatajad (või hoopis kaas-õnnelikud!) Mul ka selline tunne, nagu me oleks ammu tuttavad, nagunäha olen ka kohutav latatara ja teie jutte ka väga lahe lugeda!
Mul ka täna jalad valusad! Kuigi ma olen kõndinud ehk 2-3 km linnas, Londistega võrreldes..hmm..natuke vähemtongue sticking out smiley aga ma käisin pilateses ka siiski. Panin siiski oma hiljutisest halisemisest hoolimata täna tikk-kontsad alla..äge tunne oli ikka tegelikultsmiling smiley iga päev ei viitsiks, aga vahel võib.
Ma olin täna ikka hull lohe, lõuna ajal polnud õiget söögiisu ja otsustasin üle tyki aja jäätist süüa. Küsisin Kristiine Jätsijaama tydrukult, palju pall kaalub. Ta ei teadnud. Ostsin siis topsis palli ja siis tekkis mul hea idee - astusin seal kõrval olevasse Prismasse sisse ja seal kohe kassa lähedal oli kommide kaal - ja see tops kaalus täpselt 100 g! Hea, et ma kaalusin, sest ise oleksin pannud ehk toidupäevikusse vaid 50 g. Varasemast tean, et need papptopsid ise kaaluvad 5-6 g ja seal oli 1 tl pähklipuru ka peal. Vot nii hulluks läheb inimene ära oma kaaluhullusegasmiling smiley kellelegi peale teie ma ei julgeks rääkidagi grinning smiley Aga õhtusöögiks võtsin sealtsamast delist kaasa lõhesalati - sest ma ju ei söö peale 18 seal nädalalwinking smiley Aga siiski on sel nädalal pattusid rohkem olnud kui muidu ja valmistun igaks juhuks, et homme pole miinust näha. Aga kui ka pole, siis ikkagi olen edasi liikunud tervislike harjumuste kujundamise suunal! Ma juba nii ootan homset hommikut, et kuidas meil siis esimene kord lähebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. April 2011, kl 04.54

No nii mu armsad!miinust on -700,muidu igavesti ilus nr. aga on paar aga,ise tegin omale karuteene,kcal täis ei söönud,tööga rühmasin -1200 kanti ja jäingi säästukalesmiling bouncing smileyTegelikult olen ikkagi rõõmu lainel miinus juhot smileyPean eesmärgi üle vaatama kuna nüüd ju rabelemist palju ja minul on et ei liigu üldse mis oli ka jumala tõsimoody smileyMuidugi ILUSAID PÜHI MU KALLIKESED!Ükskõik mis need nr. ka ei näita elu on ilus,kevad on ilus,linnukesed,liblikad no on ilus!Otan teid juba eetrisse,kuid täna vist kõik hõivatud pühadega nii et varun kannatust!Ja oli mul vaja nii ruttu pikendada nüüd oleks saanud odavamalt!eye popping smileyIlusat päeva algust ka takka pihta KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. April 2011, kl 05.18

Hommikusteye rolling smiley
Minu kaal jäi samaks 85,7
Enese tunne ei ole täna ka veel hea,rinde alune paistes,kas olen end ära käristanud,vï milles asithumbs down
Karukesel võïb isegi õïgus olla,liikumist palju,tuleks ka vist eesmärk üle vaadataeye rolling smiley
spinning smiley sticking its tongue outäkki on nälja paistetus,kuid vöökoht oli 2 sm.õhemaks jäänud
no ei tea,eks tulevik näita,mis toob
Rõõmsama poole pealt,siis minu vanemal pojal täna sünnipäev ,saab 28 ja aeg läheb,oli alles nagu väike,nüüd täismees
Kauneid pühasmiling bouncing smileysid teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06eye rolling smileyeye rolling smileysmiling smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. April 2011, kl 06.09

Palju õnne poja sünnipäeva puhul.Palju õnne sm-de puhul!smileys with beerJa nüüd tegele enese raviga!et nälja paistetus ilusti kahanekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 22. April 2011, kl 07.35

Hommikust ka minu poolt.
Kõigepealt esimese asjana tegin hommikul rasedustesti, aga kahjuks oli negatiivne. Ma kohe kurb olin, sest päevad poolteist nädalat möödas ja arvasin tõesti et äkki olengi.....aga pole hullu, laps tuleb siis kui temal õige aeg onsmiling smiley

Kaal näitas hommikul 69,1 kg. Ja soovkaal oli mul 65 kg, niiet natuke veel. Ju mul eelmine nädal keha hoidis mittevajalikku kinni või siis mingi veepeetus oli, et selline kaaluvahe tänasega. Aga tunne hea, tubli olen...vahel peab kiitma ka ennast.

Esimene kiht šarloti torti ka valmis, ootan nüüd millal kreem ära tarretub, siis saan edasi tegutseda.

Olge tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 22. April 2011, kl 07.55

Hommik :-) Palun minu kaaluks panna 69,8. Aitäh!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.16

Hommikust kullakesed! Minu tänane number on 60,1 ehk siis -100g grinning smiley mu kõige väiksem miinus siiani, aga nüüd on ka eesmärk juba enamvähem kilo kauguselsmiling smiley ja ma siiski lubasin endale ühe 3 g lagritsakommi, kuigi nii väike miinus oli - sest ikkagi miinus ja terve nädala suutsin ka õhtusöögile järgnevat näksimist piirata.
karuke, sa ju nii tubli, -700 on ideaalne!
memm, kui su vööümbermõõt vähenes, siis oled ikkagi alla võtnud! kui seedimine tööle lähe, siis alles näed kui palju! minul küll mõõdud olid täpipealt samad.
Ma olen siis täna lõpuks kodus - kuni kolmapäevani. Kohutav, ma lihtsalt ei tea, kust otsast peale hakata. Olen terve aasta ainult nädalavahetuseti kodus käinud ja mehed on siin omasoodu toimetanud. Kõik on must, sassis..kõik toad, kapid, riiulid..kõik pesu on pesemata, tolmurullid, aknad ei paista läbi jne. Talveriided tuleb ära sorteerida ja ära panna, katki läinud riided parandada..oeh ma lihtsalt ei suuda peale hakata, sest mida esimesena teha? Aiast ma ei räägigi, riisumata, lume alt välja tulnud sodi koristamata. Mul esimesed 2 masinatäit kuivavad väljas, pesin nõudehunniku ka ära, aga nüüd vist üritan hakata kappe koristama. Ilm on nii ilus, et tahaks hoopis päevitada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.29

Hommikust ka minu poolt,

Kaal ikka otsustas, et armastab mind ja näitas numbriteks 65.6 (e. -700grammi) Täitsa pädev number ju smiling smiley Nii, et järgmise nädalal pean ma selle 65 juba kätte saama... Ja siis edasi 61-ni smiling smiley

Aga jah, kuna "teatud aeg kuus" siis kõht valutab ja üldse sant olla... Täna on trennist vaba päev ja otsustasin lihtsalt raamatut lugeda või telekat vaadata... Keegi peab ju lebotama ka ning ega kõõik ei saagi nii tublid olla, kui teie smiling smiley

Memmele kiiret paranemist ja järgmisl nädalal võib miinus juba priske olla... Pojale palju õnne.

Karuke on ka meil tubli olnud, 700g on väga hea tulemus ja jälle sammuke eesmärgile lähemal. Ja muidugi tuleb oma kalorid üle vaadata, kui liikumist rohkem...

Kaisa- Kahju, et test negatiivseks osutus... Aga milline meeletult ilus miinus sul on... Palju-palju õnne... Ja jõudu ja jaksu edaspidiseks.

Doucier- Miinus on miinus smiling smiley Tubli

Aretha- Sulle soovin tõesti jõudu ja jaksu...
Sul on ikka meeletult teha ju smiling smiley Aga kuna sa oled tubli ja siis ma tean, et sa saad kõigega hakkama... Kalendri järgi on täna püha ja mina võtaksin sinu asemel küll päikest... Meestel ütled, et emme/naine tahab natuke puhata ja viskaksin rätiku maha ja puhkaksin smiling smiley
Ja -100g on ju miinus ja seega positiivne uudis... Ning sa juba oled ju tulemusel nii lähedal, et 100g on ka juba ilus võit.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.39

Hommikust kaasvõitlejad. Kurtsin mis ma kurtsin, aga kaal näitas täna hommikul 71,1kg. Kaalusin oma 5 korda küll, näitas sama numbrit. Imelik, ühe ööpäevaga vahe -700g. Ma eile õhtul ka pesin veel aknaid ja triikisin kardinaid. Teen vaikselt ettevalmistusi laste sünnipäevaks. Kui endal oleks ka kõik korraga teha, siis tuleks vist väike masekas peale. Aga eks ikka räägitakse, et matk algab esimesest sammust, nii et aretha üks samm korraga küll need tolmurullid alla annavadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 22. April 2011, kl 09.59

Ahhoi, leidsin Kaaluabilt hea pakkumise. Cherry.ee-st saab pühade puhul aastase kaaluabi.ee kasutusõiguse aastaks 14EUR-ga.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 24


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.